Ronaldinho Gaúcho #4

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
bandi06
Barça B
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2008.02.18. 20:11:26
Tartózkodási hely: BP. csepel

2008.06.11. 20:15:17

Roni kell ide!!!Még mindig bizom benne hogy visszatér a rég elvesztett formája.Ő akkor is egy varázsló!!! :twisted:
MOCSKOS REAL
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2008.06.11. 13:16:22

Hát kiváncsi leszek hogy mi lesz. Ha végül nem veszi meg a Man City, akkor könnyen rajtunk ragadhat, és akkor bizony kemény felkészítésten kell végigmennie. Még jó is kisülhetne belőle.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
krkic87
Barça B
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2007.01.11. 10:52:53
Tartózkodási hely: Békés, Eger

2008.06.11. 13:05:26

Remélem marad Roni, mert nekem még Ő mindig a világ legjobbja, még ebben a formában is, igaz már nem cselez annyit de bőven passzol úgy, mint akár Moutinho, vagy Pirlo(csak az utóbbi 2 oda is néz, ahova passzol :d), és ezek a labdák még a jövőben is aranyat érnének, igaz évi, mindennel együtt kb. 10 milláért azért kevés, de én még bízom a csodában, hogy összekapja magát.
Avatar
Mental_Theo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2005.09.11. 11:38:40
Tartózkodási hely: Árnyékszék

2008.06.09. 20:55:31

ROni menjen csak, Moutinho kéne helyette
---=FORCA BARCA=---
ELADÓ DEDIKÁLT Barcelona mezek Certificate-tel, továbbá dedikált Spanyol,Barcastb fotók,kártyák. Iniesta és Messi KLUBVB-s logóval MEZ és NADRÁG!
ha érdekel írj: batikaa@freemail.hu
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2008.06.09. 20:53:20

R10aKIRÁLY írta:Reménykedem nagyon abban a csekély 3 %-ban... :roll: :roll: :roll:
Gyerünk Roni!!!!
Hajrá BARCA!!!
Én is bizakodom még,kitartok a végsőkig....Ha igaz,amit a citynek mondott,h szeretne visszatérni a játékba és bizonyítani,akkor ezt akár itt is megtehetné.Talán Peppel jobban működhetne a dolog.
"A remény hal meg utoljára..."
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
orska
Jugador del Barça
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2008.01.09. 14:43:37
Tartózkodási hely: Idegi alapon

2008.06.09. 20:27:33

Zehii írta:Emberek ha megnézitek a Ronaldinho 1 napja című filmet (Tescoban 1 1000-es :D) azt mondja hogy minden hétvégén sütögetést szervez a barátaival .... Van róla benne 1 vidi zsíros [auto_cenzúra] sült husokat eszik.... kondija 0 lett amikor úgy döntött hogy nem jár edzésekre
A DVD-t én is láttam, ott szimpi volt. Egy Hyundai!!! terepjáróval fuvarozta a kuzin, nagy család a házban, kutyák, olyan hétköznapi volt az egész. De ez kb 2 éve lehetett, talán azóta megzakkant.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára orska 2008.06.09. 21:14:08-kor.
Avatar
biszku
Barça C
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2008.06.09. 13:03:04

2008.06.09. 20:10:21

én még nem adom fel hátha MARAD !!! tudom hogy nem sok esély van rá,
meghogy mindenki azt mondja hogy [auto_cenzúra] formában van ,na de kedves szurkolotársaim :wink: Még igy ,ilyen formában is hatalmas játékos és nem csak szerintem !! hajrá Ronnie

ne vastagítottal írj! L.
FC.Barcelona
Kép
R10aKIRÁLY
Barça B
Hozzászólások: 93
Csatlakozott: 2007.09.25. 01:21:34
Tartózkodási hely: Székelyudvarhely
Kapcsolat:

2008.06.09. 17:20:53

Reménykedem nagyon abban a csekély 3 %-ban... :roll: :roll: :roll:
Gyerünk Roni!!!!
Hajrá BARCA!!!
Köszönjük Ronaldinho, Rijkaard...!!!
FORCA BARCA :)
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2008.06.09. 17:08:37

Zsolti írta:,hátha megbecsülné magát....bár erre olyan 3%-nyi esélyt látok... :roll:
ez lenne a legjobb,de erre én is kb ennyi sanszot látok. nem úgy állt már a Barcához,mint aki itt el akar érni még vmit,sőt a rajongókhoz sem. le se szharja már őket,ezekután nem bízok semmi jóban vele kapcsban.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6156
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2008.06.09. 16:51:59

Grege írta: Elég drága utolsó utáni lehetőség, ha félévre számolunk kb 5-6 milla mindennel együtt, akkor is megadnád, ha ez a pénz fog hiányozni Villa vagy Silva leigazolásánál?
Akkor egyértelműen NEM! Csak ilyen Hlebeket szerintem fölösleges lenne idehozni..akkor már inkább maradjon a dinnye,hátha megbecsülné magát....bár erre olyan 3%-nyi esélyt látok... :roll:
Avatar
G-Jay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2196
Csatlakozott: 2006.06.19. 23:25:20
Kapcsolat:

2008.06.09. 16:41:53

Mert ki az a Messi? :?: Vannak itt vicces emberek de azért...

Zsolti! Ha nagyon a szívére teszi mindenki a kezét, akkor senki sem adná el szerintem. Bár akik nem látták játszani az igazi Dinhot, azok lehet h nem így vannak ezzel. Én biztosan adnék neki még egy utolsó utáni utáni esélyt is, ha azt mondaná amit egysze Talma: "Higgyétek el én őszintén nyerni szeretnék, de ez most még nem megy". Csak az a baj, hogy hónapok óta nem méltatja arra sem a szurkolóit, hogy nyilatkozzon.

Szerk.: Grege! Nem az a pénz fog hiányozni nyugi Silva leigazolásánál.

G.
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára G-Jay 2008.06.09. 16:44:16-kor.
¡Visca El Barça! ¡Visca Cataluna! Més Que Un Club...
California Love
BLAUGRANA.HU! Minden ami Barca, minden ami történelem!
Avatar
Grege
Capitá del Barça
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2004.11.21. 00:21:31

2008.06.09. 16:41:44

Zsolti írta:Bennem is felment a pumpa,amikor megláttam ezt a hsz-t,de aztán elszámoltam háéromig,nyeltem egy mély levegőt,és arra sem méltattam,hogy válaszoljak rá... :lol: :lol:

on: Dinhot ha nagyon a szívemre teszem a kezemet lehet mégiscsak megtartanám és adnék neki egy utolsó utáni lehetőséget télig... :oops:
Elég drága utolsó utáni lehetőség, ha félévre számolunk kb 5-6 milla mindennel együtt, akkor is megadnád, ha ez a pénz fog hiányozni Villa vagy Silva leigazolásánál?
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6156
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2008.06.09. 16:29:57

Bennem is felment a pumpa,amikor megláttam ezt a hsz-t,de aztán elszámoltam háéromig,nyeltem egy mély levegőt,és arra sem méltattam,hogy válaszoljak rá... :lol: :lol:

on: Dinhot ha nagyon a szívemre teszem a kezemet lehet mégiscsak megtartanám és adnék neki egy utolsó utáni lehetőséget télig... :oops:
Avatar
Csak a Barca!
Capitá del Barça
Hozzászólások: 890
Csatlakozott: 2007.01.21. 09:52:27
Tartózkodási hely: Sin City
Kapcsolat:

2008.06.09. 16:21:36

DaNNy írta:Gondoljunk bele, összeszedett már annyi pénzt,hogy annyit el nem tudunk képzelni. NYert Spanyol ligát, BL-t, VB-t, Arancslabdát kapott, ő lett a legjobb a világon, és az a baj,hogy ezt el is hitte. Elhitte és már azt hitte,hogy a védők olyanok lesznek vele szemben , mint vaj a késnek,de nem így lett. HOzzáteszem nem a védők erősödtek meg, hanem ő gyengűlt le piszkosul. ÉS ebből szerintem elege lett,megfogta magát és leszaaatta az egészet úgy ahogy van. A végén meglátjátok,hogy augusztus végén a M.City mezében fog magyarázni az angol sporiknak.
Ennyit fűznék hozzá, lehet egyet érteni, lehet hülyének tartani, Nekem ez a véleményem
Ez nem hülyeség, amit leírtál, szerintem is ez lehet a háttérben. Elért mindent amit elérhetett és ennyi neki elég is. A jövőben még elalibizik a múltból azt majd visszavonul, mint egy mint egy sokad rangú játékos. Sose lesz már olyan mint volt, nem csak azért mert nem tud, hanem mert nem is akar.
Avatar
DaNNy
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 329
Csatlakozott: 2006.06.29. 19:11:45
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.06.09. 15:32:29

Ronaldinhoval kapcsolatban annyit szeretnék mondani,hogy miatta kezdtem el aktívan nézni a Barca játékát,ő volt a kedvencem évekig. De egszer egy Sport-újságban arra lettem figyelmes,hogy volt vele 1 Cikk, amiben le volt írva (talán 2-2,5éve volt),le volt írva az,hogy milyen életet él. Nos oda leírták azt,hog a Barátnőjével egy este alatt sikerült elkölteniük annyi pénzt,amiért egy átlag magyar ember egész életében dolgozik. Beleértve, a kaját,piát, zenekart, kocsit(vett egy karcsu Lamborginit), söfőrt stb. Ez volt az 1. tényező ami után meghanyatlott Ronie szereplése,de akkor betudtam annak,hogy elfárdt az idény végére. De aztán, mikor a VB-n kiderült,hogy elszökött a Brazil csapat szállodájából a barátnőjéhez,hogy "eltöltse" vele az estét, akkor kiakadtam. Addig benne egy olyan embert láttam meg, aki isteniti a futballt és számára a család után az az 1. Szóval ekkor én hatalmasat csalódtam benne. Láthattuk a VB-n mit nyújtott...
Azután elkezdődött az idény, gyenge volt ekkor már éreztem,hogy a klubb valamit titkol vagy régebben volt dopping a srácban. De ez nem akart változni és idén megjelentek azok a cikkek,ahol leírták azt,hogy nem jár edzésre, combizom szakadással táncol, nem látják a Naou Camp környékén. ezek is azt mutatták,hogy egyre jobban nem érdekli őt már a foci és elege van. Gondoljunk bele, összeszedett már annyi pénzt,hogy annyit el nem tudunk képzelni. NYert Spanyol ligát, BL-t, VB-t, Arancslabdát kapott, ő lett a legjobb a világon, és az a baj,hogy ezt el is hitte. Elhitte és már azt hitte,hogy a védők olyanok lesznek vele szemben , mint vaj a késnek,de nem így lett. HOzzáteszem nem a védők erősödtek meg, hanem ő gyengűlt le piszkosul. ÉS ebből szerintem elege lett,megfogta magát és leszaaatta az egészet úgy ahogy van. A végén meglátjátok,hogy augusztus végén a M.City mezében fog magyarázni az angol sporiknak.
Ennyit fűznék hozzá, lehet egyet érteni, lehet hülyének tartani, Nekem ez a véleményem
FORCA BARÇA! |EL BARÇA ES MES QUE UN CLUB|
Silva / Villa
Avatar
Zehii
Barça B
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2008.03.16. 14:34:20

2008.06.09. 15:19:08

Emberek ha megnézitek a Ronaldinho 1 napja című filmet (Tescoban 1 1000-es :D) azt mondja hogy minden hétvégén sütögetést szervez a barátaival .... Van róla benne 1 vidi zsíros [auto_cenzúra] sült husokat eszik.... kondija 0 lett amikor úgy döntött hogy nem jár edzésekre
Avatar
elprat
Capitá del Barça
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2006.12.12. 19:12:40
Tartózkodási hely: Buda&Pest

2008.06.09. 14:57:33

Gomezinho írta: Ehhez csak annyit fűznék hozzá , hogy Adriano egy Brazil csatár!
Ronaldinho a világ legjobbja! Ez a különbség a két szitu közt na meg az , hogy a világlegjobb játékosa nem fog megalázkodni !
Én meg annyit fűznék hozzá, hogy már magasan nem a világ legjobbja.
Sokat tett érte,de ez már szánalmas és elvesztette hitelességét szinte minden tekintetben-gratula.
Nem fog megalázkodni?
Meglátjuk,hisz van az a pénz..........mindennek megvan az ára.
Majd rájössz és akkor arra is hogy mi is az a megalázkodás.
Nem az a baj hogy nagy az Isten állatkertje hanem az,hogy alacsony a kerítès... "...szórjunk a fejre hamut ès aztán, nyomjuk tovább, ezt a kamu-kamut.." Fish!
gidam
Barça C
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2005.11.14. 10:38:34

2008.06.09. 11:19:55

sziasztok.most elöször irok a forumba .most is csak azért mert nem tudom már szó nélkul hagyni ezt a fikázast meg hozzá nem értést.a világ legjobbja nem a világ legjobbja.itt mindenki nagyon ért a focihoz _tisztelet a kivételnek.leirjatok hogy egy [auto_cenzúra] meg ki van égve meg sohasem lesz a csucson.de senki nem tudja mi van a háttérbem!R10 a világ csucsán volt és senki még a közelében sem.aztán jött a vb és a forma hanyatlás.érthetetlen számomra is hogy miért romlott le enyire a játéka.de azt tudom hogy nem arrol szol hogy csak ennyi volt és vége mehet a citybe.bármi lehet a háttérben egy folyamatos sérülés,vagy mentalis gondok vagy bármi.de az biztos hogy nem felejtet el focizni.olyan embert fikáztok akit állva tapsolt a madrid közönsége.reméllem ujra a régi lesz.csak sajnos már ellenünk .hajrá barca!
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2008.06.09. 02:08:14

"Ezen a hétvégén megérkeztek Brazíliába a képviselőink, s tárgyalni fogunk vele. De figyelembe véve, hogy az ember, akiről beszélünk, s akivel tárgyalni fogunk a világ legjobbja, bőven lesznek kérdések, amelyeket el kell rendezni. Egyelőre távol vagyunk a megállapodástól, de az a fontos, hogy Ronaldinho szeretne visszatérni, szeretne futballozni, s szeretné bebizonyítani a világnak, hogy ő a legnagyobb"

Istenem... ezen dőltem. :lol: ezek vakok vagy mi? Csak VOLT. ő VOLT a világlegjobbja, NEM most... ezek azt hiszik, hogy minden örökké tart? Maradona is a világlegjobbja volt, most meg kokszos állat :oops: :lol: azért mondom, hogy semmi sem tart örökké. És az hogy vissza fog térni-e a régi R10, azt nagyon nem hiszem...
Legközelebb figyeljenek már oda, hogy mit mondanak ezek a sajtónak... Jelenleg a világ legjobbjai: Messi és CéRonyáldó. (az utóbbit rühelem mint a fooosssst, de jól játszik, el kell ismerni)
KépKép
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2008.06.09. 00:46:44

weathered2 írta:Elmegy a Mancitybe, aztán felemeli a klubot egy két évre a legjobbak közé mint maradona napoliban...
Maradona nem ilyen állapotban volt amikor elment a Napoliba...és ö olasz bajnokságot nyert a klubbal! Szerinted ronival odaérnének az 5.-6. helyre mert szerintem nem...
R10aKIRÁLY
Barça B
Hozzászólások: 93
Csatlakozott: 2007.09.25. 01:21:34
Tartózkodási hely: Székelyudvarhely
Kapcsolat:

2008.06.09. 00:43:46

Én még midnig nem tudok hinni abban, h vége, hogy lejárt, hogy nincs többé Ronaldinho a BARCA szerintem legjobb 10ese....:( Képtelen vagyok elfogadni... :oops: :oops: :oops: :shock:
Köszönjük Ronaldinho, Rijkaard...!!!
FORCA BARCA :)
weathered2
Barça C
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2008.04.02. 00:36:01

2008.06.09. 00:36:15

Elmegy a Mancitybe, aztán felemeli a klubot egy két évre a legjobbak közé mint maradona napoliban...
Avatar
djtrack
Capitá del Barça
Hozzászólások: 545
Csatlakozott: 2008.02.22. 10:20:09
Tartózkodási hely: csikszereda

2008.06.09. 00:35:18

sztem maradni fog van egy olyan érzésem:D guardiola meggyőzik őt h maradjon.egy kis fizucsökkentésbe még bele is menne és hátha összekpaja magát! vagy kölcsönbe hazaadni brazíliába Adriano is összekapta magát hátha Roninak is bejönne! pici pízé inkább nem adjuk el!!!
Avatar
Thuram21
Barça B
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2008.05.15. 16:44:17

2008.06.08. 23:57:30

Egyetértek, inkább az a "megalázó", hogy csak egy City szintű klub érdeklődik iránta (és ezzel nem a Cityt akarom leminősíteni).
You'll Never Smoke Alone
Kép
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2008.06.08. 23:52:53

Gomezinho írta:
Ehhez csak annyit fűznék hozzá , hogy Adriano egy Brazil csatár!
Ronaldinho a világ legjobbja! Ez a különbség a két szitu közt na meg az , hogy a világlegjobb játékosa nem fog megalázkodni !
Ronaldinho pontosan azért van fényévnyi távolságra a világ legjobbja címtől, mert már semmiféle alázatosság nem volt abban, amit csinált.

Sőt, jóformán nem is végezte a munkáját.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Válasz küldése