Leo Messi

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Ha lenne rá lehetőség, visszahoznád?

Igen, még tudna adni a csapatnak
66
46%
Nem, tovább kell lépni
78
54%
 
Szavazatok száma: 144
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7419
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.06.25. 14:17:43

Poszi írta:
albicelesteX írta:LINK


De unom már Cruyff urat...Túl okos lett...
Szerintem amúgy csínján az efféle kijelentésekkel. Cruyffnak túl sokat köszönhet a klub, és mi szurkolók is, ahhoz, hogy efféle becsmérlő szavakat tegyünk rá, az utánad szóló úriemberről nem is beszélve. Ha csak úgy nézünk rá mint tanácsadóra (félretéve a játékos, és edzői pályafutását), már akkor is összetehetjük a kezünket, hogy segített minket. De elfogadom, hogy így látjátok, megérteni már nem fogom.

Irónia... Ebben a nyilatkozatban benne van minden kritika - még ha kicsit túlzás is - Rosellék "politikájával" kapcsolatban. Leigazoltuk ezt a brazil csodagyereket, még nem szívott fél percig se európai levegőt, és már akkora a felhajtás körülötte, mintha valami Superman, Maradóna, Pelé keverék lenne.

És Johan nyilván kicsit többet tud a "Guardiola ügyről", az "Abidal ügyről", a "Valdes ügyről"... Rosellék "piszkos ügyeiről" és a többiről, mint mi... Tudja ezeknek a "storyknak" a háttereit. Még ha mondom túlzás is, hogy Neymár, majd kiszorítja Messit, megértem, hogy miért nyilatkozta ezt. Nyilván nem hiába...

Szerk: sopisz azt megnézzük! (Y) :D
Alapvetően egyetértek a hozzászólásoddal ami Cruyff személyét illeti, viszont kicsit olyan érzésem van a hollanddal kapcsolatban, hogy az utóbbi időben kicsit egyfajta "megmondóembert" játszik. Lenyilatkozik dolgokat, amik ha bejönnek, akkor "ő már réges-régen megmondta", ha pedig nem akkor úgysem emlékszik rá senki. Hasonló mint odaát az a négybetűs úriember ebből a szempontból. Az viszont, hogy ócsároljuk a klub egyik legnagyobb legendáját, aki játékosként és edzőként is hozzájárult, hogy a csapatunk a világ tetejére érjen szerintem megengedhetetlen. Persze mindenkinek lehet véleménye.

A kiemelt részre reagálva. Tényleg túlzásba esnek az embereket, viszont van ennek másik oldala is. Sokan (köztük Cruyff is) ugyanúgy látatlanban ítélkeznek, csak nem pozitívan hanem negatívan.
Forca Barca!!!!
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2013.06.25. 14:16:20

Ha szeretitek ha nem, az elmúlt 5év sikerei alatt Messi-n kívül nem volt olyan személy, aki egyéniség lett volna. Iniesta az, de ő itt nevelkedett, nem lóg ki.
És itt kicsit Delu fanoknak is mondanám, mert épp most jutott eszembe, hogy az elmúlt 5évben a B-ből 1db nagy cselgép király sztár nem került be az első keretbe, talán nem véletlenül.

Deco,Dinho,Eto'o el lettek zavarva
Ibrahimovic 1év után búcsúzott.

Neymar egy egyéniség, egy sztár már 21évesen. Ha tetszik ha nem, nem lesz egyszerű a dolog.
Avatar
Poszi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2008.04.28. 17:37:22

2013.06.25. 14:03:32

albicelesteX írta:LINK


De unom már Cruyff urat...Túl okos lett...
Szerintem amúgy csínján az efféle kijelentésekkel. Cruyffnak túl sokat köszönhet a klub, és mi szurkolók is, ahhoz, hogy efféle becsmérlő szavakat tegyünk rá, az utánad szóló úriemberről nem is beszélve. Ha csak úgy nézünk rá mint tanácsadóra (félretéve a játékos, és edzői pályafutását), már akkor is összetehetjük a kezünket, hogy segített minket. De elfogadom, hogy így látjátok, viszont egyetérteni nem fogok.

Irónia... Ebben a nyilatkozatban benne van minden kritika - még ha kicsit túlzás is - Rosellék "politikájával" kapcsolatban. Leigazoltuk ezt a brazil csodagyereket, még nem szívott fél percig se európai levegőt, és már akkora a felhajtás körülötte, mintha valami Superman, Maradóna, Pelé keverék lenne.

És Johan nyilván kicsit többet tud a "Guardiola ügyről", az "Abidal ügyről", a "Valdes ügyről"... Rosellék "piszkos ügyeiről" és a többiről, mint mi... Tudja ezeknek a "storyknak" a háttereit. Még ha mondom túlzás is, hogy Neymár, majd kiszorítja Messit, megértem, hogy miért nyilatkozta ezt. Nyilván nem hiába...

Szerk: sopisz azt megnézzük! (Y) :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Poszi 2013.06.25. 14:56:54-kor.
Avatar
sopisz
Jugador del Barça
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2010.07.05. 01:07:02

2013.06.25. 13:18:29

Ma este a sport 1-en Messi kontra Ronaldo :D
"Absque pugna non est victoria"
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.06.25. 13:12:14

ez a cruyff nem tudja befogni a pofáját? ennek az embernek csak a rosszindulat hagyja el állandóan a száját. kussolhatna már... :D

nem hogy lenyilatkozná h szorit neymarnak blahblahblah... :?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2013.06.25. 12:56:32

LINK

De unom már Cruyff urat...Túl okos lett...
Kép
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2013.06.25. 09:11:29

Léfe írta:Még mesének is gyenge...
Pedig ezen a gyengus mesén alapszik a világ összes demokratikus jogállamának jogrendje, amit a sok kis andersenbácsinak öltözött jogász összeszorgoskodott a több száz év alatt, kár, hogy nem tőled kérdezik meg, hogyan kéne, minden egy csapásra megoldódna. :roll:

Az egyetlen dolog, amit kifogásoltam, hogy kapásból bedobnátok a srácot a pöcegödörbe, de előtte még meg is tapossátok, mikor az égvilágon semmit nem tudtok, csak azt a mesét (ha már annyira tetszik ez a szó), amit az újságok lehoztak. Se a vádindítványt, se az idézést nem látta senki, de megjelenik néhány kósza hír, s majdnem mindenki teljes bizonyossággal eldönti, hogy mi a helyzet. Ez a mese öreg, nem más.
Miksi Józsefné
Barça B
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2013.06.05. 07:51:02

2013.06.25. 08:35:35

Én Leonak BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KIVÁNOK ... ,


hogy a neve alatt müködő oldalon megemlékezés legyen róla..


Mivel ez nem apeh oldal, engem teljesen hidegen hagy Leo adófizetési kötelezettségének elmulasztása,mivel nem gondolom,hogy ő vezeti a könyvelését , azért fizetik drága pénzen a szakembereket akiknek az a dolga hogy intézzék Messi adóügyeit



Szóval a lényeg hogy legyen még "SOK ILYEN SZÉP NAPJA" és nekünk is a góljaival szerezzen sok örömöt.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.06.25. 08:17:16

a mai globális világban a társadalmi igazságosság is globális. ezen belül vannak a balekok (akiktől elszedik) és a bűnözők akik elveszik a pénzt. emberek tömegeinek ahhoz sem lenne joga, hogy kilépjen a járdára....mivel akarva, vagy akaratlanul kivonja magát a közteherviselésből (a járda meg ugye közpénzből épül) annak a megítélése, hogy Messi adócsaló e? vagy csak egy gyenge adószakértő "áldozata" soha nem lesz egységes. az mindenesetre tény, hogy az adózás dzsungelében az ön-korrekció létező elem, ekkor még nem vagy bűnöző - de ha az leszel még akkor is köthetsz vádalkut (erre mondják, hogy a pénz beszél) és a dolog el van felejtve. az "ügy" maga persze ott van a placcon és ki-ki a maga módján emészti.
Messi26
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2013.06.25. 08:02:44

2013.06.25. 08:07:03

Nagyon elszomorító, hogy meggyanúsítjátok Messit, és igazából nem is feltételezitek, hogy ártatlan. Ugyanakkor egy Boldog Születésnapot, képtelenek vagytok begépelni.
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2013.06.25. 07:51:47

Még mesének is gyenge...
Fecó
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2013.06.25. 07:47:24

Léfe írta:Hogyan lehet ilyen elvakultan látni Messit. Oké, a mi emberünk, de adót csalt az vitathatatlan, az utólagos befizetés az beismerés. És biztosan sokkal olcssobban megússza mint egy kevéssé ismert akárki. Ez van.
A beismerés a beismerés. Az utólagos befizetés lehet egy korábban elnézett szám következménye is, ami ekkora összegeknél nem is olyan lehetetlen. Másrészt kötve hiszem, hogy neki 19-20 éves korában kipattant a fejéből egy szikra, hogy "apuskám, csaljunk adót, mert lehet, hogy 1 év múlva eltörik a lábam, aztán kell a pénz".

Ettől függetlenül bármi lehetséges, még ha nem is gondolnánk. De pont annyira benn van a pakliban az is, hogy nem csalt, mint hogy csalt, mivel még nem ítélték el, aztán nekem rémlik valami olyasmi, hogy ártatlanság vélelme... beugorhatna itt több embernek is ez az alapvető büntetőjogi kritérium.

De lehet, hogy ez a gondolkodás szakmai ártalom. :P
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2013.06.25. 07:32:50

Hogyan lehet ilyen elvakultan látni Messit. Oké, a mi emberünk, de adót csalt az vitathatatlan, az utolagos befizetés az beismerés. És biztosan sokkal olcssobban megussza mint egy kevéssé ismert akárki. Ez van.
Fecó
Xavi001
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 455
Csatlakozott: 2008.05.28. 13:52:13
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.06.25. 02:45:22

19Messi19 írta:Nekem is gyanús egy kicsit a dolog. Oké, hogy inkább befizeti, mint bármi probléma is legyen belőle, de csak az fél ilyen esetben, akinek vaj van a füle mögött ... remélem bebizonyosodik az ellentéte, mert imádom a figurát, de nekem tényleg sandít egy kicsit a dolog.

Az a gond az adóhivatallak, hogy, ha rád száll, akkor neked így is úgy is véged, mert mindig ők nyernek. Így én is inkább fizetnék, még, ha nincs okom, akkor is... mert, ha túlfizetsz gondod nem lesz.., úgy is vissza kapod a pénzt
Kép
Avatar
19Messi19
Jugador del Barça
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2009.02.01. 19:02:13
Tartózkodási hely: Barcelona

2013.06.25. 00:15:01

Nekem is gyanús egy kicsit a dolog. Oké, hogy inkább befizeti, mint bármi probléma is legyen belőle, de csak az fél ilyen esetben, akinek vaj van a füle mögött ... remélem bebizonyosodik az ellentéte, mert imádom a figurát, de nekem tényleg sandít egy kicsit a dolog.
„Magyarnak lenni: Büszke gyönyörűség! Magyarnak lenni nagy szent akarat, Mely itt reszket a Kárpátok alatt.”
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.06.24. 19:58:05

bali 15 írta:Lionel Messi a napokban mutatta be 2010-es és 2011-es jövedelemadó bevallását, amely azt mutatja, hogy 10 millió euro pótadót fizetett be. A dokumentumok bizonyítják, nem csak hogy nem csalt adót a játékos, de még túl is fizette a tőle elvárt összeget.
hát nem tudom. nekem pont csalásnak tűnik. beadok egy adópapírt, aztán mikor kiderülnek a régi turpisságok utolag hipp-hopp rátolok még 10 milliot.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2013.06.24. 15:37:46

Lionel Messi a napokban mutatta be 2010-es és 2011-es jövedelemadó bevallását, amely azt mutatja, hogy 10 millió euro pótadót fizetett be. A dokumentumok bizonyítják, nem csak hogy nem csalt adót a játékos, de még túl is fizette a tőle elvárt összeget.
corol
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1203
Csatlakozott: 2011.04.06. 20:08:57

2013.06.24. 13:33:50

Hát ez a Dolce & Gabbana divatcég nekem nagyon nem jön be. Olyan lehetetlen, előnytelen ruhákat rak rá Messire, hogy számomra borzasztó. Persze nyilván a reklámarcot busásan megfizetik, de akkor is.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.06.24. 12:31:27

sörvirsli írta:A Barca szuperzsenije így ünnepelt:

http://www.nemzetisport.hu/sportszelep/ ... ek-2256247

Sokáig éljen Leo király!
Igen, így is lehet.

Legyünk őszinték: megint tele van, mint a kredenc. :lol:
Avatar
sörvirsli
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2013.02.22. 22:30:29
Tartózkodási hely: A tizenhatoson belül

2013.06.24. 12:19:36

A Barca szuperzsenije így ünnepelt:

http://www.nemzetisport.hu/sportszelep/ ... ek-2256247

Sokáig éljen Leo király!
Aki azt hiszi, hogy a Messi és a Messiás szavak és jelentések összecsengése véletlen, az orbitálisat téved: Isten kegyelméből való ez az ember.

Messi-Neymar = the ultimate forward duo

Paul Walker - We are always gonna miss you forever!
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2013.06.24. 10:43:05

Isten Éltesse!

Még legalább 7-8 nagyon sikeres szezont itt!
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
franklin
Barça B
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2010.09.20. 17:42:49
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

2013.06.24. 10:01:22

Az elmúlt néhány évben annyi csodálatos pillanattal- perccel- mérkőzéssel ajándékozott meg bennünket, hogy az ember önkéntelenül is megkérdezi.
Miért repül így az idő? Leo ma 26 éves." Boldog születésnapot" a királynak.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.06.22. 10:40:24

A szezon támadója - szavazás - goal.com
Nyomjátok a szavazatokat Messire, mert CR vezet. :D

Én amúgy Hisato Satóra voksoltam. :lol:
looka írta:...
:lol:
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2013.06.22. 10:25:03

A főoldali cikk írta:Sosem nézek futballt otthon a televízióban, mert Antonella unalmasnak találja. Hazajövök, elmondom neki, hogy lőttem 2-3 gólt, de általában nem igazán érdekli.
Ez valami kegyetlenül jó szerintem. :D Durva, hogy milyen mindennapos dolog, amikor berámol egy raklapnyi gólt, ő is csak úgy odaveti, asszonyt meg nem is nagyon hatja meg. :D
- Drágám, ma porig aláztam a Real védelmét, meg lőttem 2 gólt, mi a vacsi?
- Fasírt.


[félig-meddig off, de elkapott az agymenés..]

Mindeközben:
CR:
- Asszony, vágtam egyet a Barcának, hatalmas király vagyok, mi?
- Tök jó, és Messi hányat rúgott?
- Inkább adj valamit enni...

Iniesta:
- Életem értelme, olyan szerencsés voltam ma, hogy két gólt is szereztem egy meccsen.
- Ó, ez csodálatos! Akkor most már megkaphatod azt az aranylabdát is?
- Nem, a gravírozó csak Messi nevét tudja leírni, az a legegyszerűbb, a többiekével nem vesződik...

Xavi:
- Elképesztően nagy bombát rúgtam ma!
- De jó! Végre ellőtted 5 méternél távolabbról is?
- Igen, jó mi?
- Most ugratsz, látom, hogy vigyorogsz, szóval? Megint lepasszoltad Messinek ugye?
- Háhh. Pontosan.


Rudolf:
- Drágám, képzeld, csoda történt, ma rúgtam egy gólt.
- Egy olyan igazit, amit tényleg meg is adtak meg minden?
- Igen!
- Ugye még a fociról van szó?
- Igen!
- Ahá... Gratulálok... Képzeld, én ma jártam a Holdon... Szép hely, és senki nem akar átverni...

Torres:
- Mujer, rúgtam 4 gólt a tegnapi meccsen.
- Gratulálok! Milyen csapat ellen? Barca? ManUtd? Real? Úgy örülök, hogy igazi profik ellen is ennyi gólt lőttél!
- Igazából Tahitinek...
- Az egy város vagy ország?

Balotelli:
- Lőttem egy gólt. Megin', de má' kezdem unni... Izé, tudod mi van na, megnyertük azt az izét... mi is az, na segíccsé má', amit kötni szoktak...
- Szvetter?
- Nem, nem izé, no, mindegy, a lényeg, hogy megint nem kell másik csávókkal csinálnod!
- *sóhaj*


:mrgreen:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.06.20. 15:27:56

szeptember 17-re (a bl első meccsnapján) beidézte a bíróság az apjával együtt. (nso)
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Válasz küldése