Leo Messi

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Ha lenne rá lehetőség, visszahoznád?

Igen, még tudna adni a csapatnak
66
46%
Nem, tovább kell lépni
78
54%
 
Szavazatok száma: 144
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.07.31. 22:15:05

engem az sem háborított volna fel, ha ő lenne az, és nem lenne fake.
mi férfiak jól tudjuk, hogy milyen szituációk ezek. :lol:
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2013.07.31. 21:54:58

Ami a csajos, ölelgetős képet illeti én nem tudom igazi-e vagy sem, de a mai világba a leggagyibb telefonnal is jobb képet lehet csinálni mint amit lehozott az újság.
Innen már sántított a történet, de igazából nem vert fel nagy port az oldalon a sztori szóval senki sem ugrott a falnak tőle.
Ha tényleg szerkesztett a kép, akkor majd pár millával Messi számláját duzzasztják vele.

A pár millás kártérítésről jut eszembe, ti mikor kaptatok utoljára 50millió dolláros ajándékot? Én idén még nem :(
http://sport365.hu/nemzetkozi-foci,span ... foto,57582
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2013.07.31. 20:58:04

A Messiről készült kompromittáló képek nem igaziak, ezt igyekszik bemutatni lentebb található 3 kép linkje.
http://k31.kn3.net/taringa/5/6/1/6/1/5/ ... F.jpg?6180
http://www.butfootballclub.fr/wp-conten ... %C3%A9.jpg
http://www.butfootballclub.fr/wp-conten ... essi-2.jpg
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára ferninho 2013.07.31. 23:26:44-kor.
madridista
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2013.07.31. 12:29:10

CsacsMate írta:Kép
Ó, Messi! Lassan tényleg kéne neki egy szobor a Camp Nou elé. :roll: Amúgy Messi lassan jobban játszik, mint ahogy én Fifázok! :lol: De a viccet félre téve, csodálatos ez a gif (a tied), örülök, hogy minden idők legjobb játékosának a korszakában élek! Amúgy én is hoztam valamit:

Kép
Kép
Avatar
CsacsMate
Capitá del Barça
Hozzászólások: 791
Csatlakozott: 2005.11.19. 12:42:29
Tartózkodási hely: Zala
Kapcsolat:

2013.07.31. 12:16:59

Kép
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2013.07.30. 18:23:56

Barcaman1993 írta: Közben ez: http://www.nemzetisport.hu/sportszelep/ ... it-2266859

Mekkora kamu már te jó ég... :D Messi hosszú gatyában, meg mindenki fel van öltözve. Ha látták volna a jó emberek a partyn készült képeket, akkor tudhatnák, hogy a nagy melegben a férfiak fürdőnadrágban, a nők bikiniben mulatták az időt. Csoda, hogy nincs az embereken kabát. :D
Hát igen. Messi csakis erről híresült el, hogy csal meg lop és hazudik, csak kár, hogy ez mind a sajtó szüleménye! C. Ronaldoval is volt valami hasonló ügy, aztán nem lett az egészből semmi! Talán félreismertük Messit? Nem! Az igazság az, mindig is volt és lesz is sajtó, akik egyik csapatnak sem fogják a pártját (csak néha) és ebből élnek meg, a mások 'megalázásából'! Gondolom, ez az újság is valami Story szintű magazin, 15% százalék benne az igazság! Nemsokára kiderül róla, hogy bankot rabol, meg veri a feleségét, mert a pályán való teljesítményébe nem tudnak belekötni, ezért csak ezt tudják csinálni! :evil: :evil: Amúgy az másvalaki is lehet, nagyon zavaros az a kép! :roll:
Kép
Rohamcsiga
Jugador del Barça
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2010.04.28. 23:11:52
Tartózkodási hely: Percenként változó

2013.07.30. 17:55:03

Akkor egy kis nyelvtan óra...
Attól,hogy az eredeti szöveget nem egy irodalmár professzor írta,és ezért nyelvtanilag nem tökéletes,még józan paraszti ésszel is fel lehet fogni a lényeget.A mondat lényege nem a 'minden ellenfél',hanem a '19 fordulóban zsinórban - minden egyes ellenfélnek'.

szerk. :
Miután ez egy elég összetett rekord,ezért nyelvtanilag lehetetlen a mondat elejére tenni a 'lényeget'. Mivel a lényeg 3 részből áll, egy bajnoki évadban,elsőosztályú csapatok ellen,zsinórban 19 forduló alatt.Ez így nem más mint a rekordja részleteinek a felsorolása.Külön külön is lehetne ez rekord,de a lényeg,hogy csak neki sikerült így összehozni egy ilyen sorozatot.
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2013.07.30. 17:54:09

visca el barca írta:
Barcaman1993 írta:Közben ez: http://www.nemzetisport.hu/sportszelep/ ... it-2266859

Mekkora kamu már te jó ég... :D Messi hosszú gatyában, meg mindenki fel van öltözve. Ha látták volna a jó emberek a partyn készült képeket, akkor tudhatnák, hogy a nagy melegben a férfiak fürdőnadrágban, a nők bikiniben mulatták az időt. Csoda, hogy nincs az embereken kabát. :D
hát nem tudom. messi van a képen? igen, más nőt ölelget mint a neje? igen, ráadásul egy tehenet.

innentől kezdve lehet magyarázni h hosszu nadrágban van e vagy sem...
Jó hát hagyjuk már,a photoshop világában...Az tuti hogy ciki neki meg magyarázkodhatott otthon...De közel nem venném biztosra hogy valódi a kép...És ha az is,piásan odament hozzá egy csaj,nyílván alig vadásznak rá...Ha jól megnézzük közel nem öleli...Szal simán benne van hogy direkt vmi fotós sokat akat szakítani ráküldött egy nőt aki erőszakosan odamászott,odaszólt hogy Leo nézz ide,azt lefotózta...Azért nem kell egyből elítélni...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bestbarca 2013.07.30. 17:56:35-kor.
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.07.30. 17:45:19

Barcaman1993 írta:Közben ez: http://www.nemzetisport.hu/sportszelep/ ... it-2266859

Mekkora kamu már te jó ég... :D Messi hosszú gatyában, meg mindenki fel van öltözve. Ha látták volna a jó emberek a partyn készült képeket, akkor tudhatnák, hogy a nagy melegben a férfiak fürdőnadrágban, a nők bikiniben mulatták az időt. Csoda, hogy nincs az embereken kabát. :D
hát nem tudom. messi van a képen? igen, más nőt ölelget mint a neje? igen, ráadásul egy tehenet.

innentől kezdve lehet magyarázni h hosszu nadrágban van e vagy sem...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.07.30. 17:42:24

Rohamcsiga írta:
Az argentin támadó még egy rekordot magáénak tudhat: ő az egyetlen játékos a világon, aki egy bajnokságon belül az összes első osztályú csapatnak gólt lőtt, miután a 2012/13-as bajnokságban 19 egymás utáni fordulóban is a kapuba talált.
:roll:
Akkor egy kis nyelvtan óra. :wink: A magyar nyelvben az új információt mindig a mondat elejére tesszük. :wink: Ezt nevezzük rémának. De látom csak nem sikerül megértened.

Ha úgy lenne, ahogy Te akarod, akkor így szólna: az egyetlen aki egymás utáni 19 mérkőzésen beköszönt minden ellenfélnek. :wink:
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Rohamcsiga
Jugador del Barça
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2010.04.28. 23:11:52
Tartózkodási hely: Percenként változó

2013.07.30. 17:26:15

Az argentin támadó még egy rekordot magáénak tudhat: ő az egyetlen játékos a világon, aki egy bajnokságon belül az összes első osztályú csapatnak gólt lőtt, miután a 2012/13-as bajnokságban 19 egymás utáni fordulóban is a kapuba talált.
:roll:
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.07.30. 17:08:49

Rohamcsiga írta:
De nem zsinórban egy bajnoki évadon belül. :twisted:
Ez igaz. De ha jól értelmezed azt a pici szöveget, akkor látható, hogy a sorozat érdekességnek van odaírva és a lényeg, hogy az egyetlen játékos, aki mindenkinek beköszönt. :wink:

Közben ez: http://www.nemzetisport.hu/sportszelep/ ... it-2266859

Mekkora kamu már te jó ég... :D Messi hosszú gatyában, meg mindenki fel van öltözve. Ha látták volna a jó emberek a partyn készült képeket, akkor tudhatnák, hogy a nagy melegben a férfiak fürdőnadrágban, a nők bikiniben mulatták az időt. Csoda, hogy nincs az embereken kabát. :D
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Rohamcsiga
Jugador del Barça
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2010.04.28. 23:11:52
Tartózkodási hely: Percenként változó

2013.07.30. 17:05:41

Ugyanis ő már korábban beköszönt minden csapat hálójába.
De nem zsinórban egy bajnoki évadon belül. :twisted:
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.07.30. 16:50:41

sörvirsli írta:
Az argentin támadó még egy rekordot magáénak tudhat: ő az egyetlen játékos a világon, aki egy bajnokságon belül az összes első osztályú csapatnak gólt lőtt, miután a 2012/13-as bajnokságban 19 egymás utáni fordulóban is a kapuba talált.
Ronaldo után a 2. :wink: Ugyanis ő már korábban beköszönt minden csapat hálójába.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
House
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1548
Csatlakozott: 2007.10.14. 08:23:26
Tartózkodási hely: Budapest

2013.07.29. 22:09:20

bence-barca írta:
shutterisland írta:
jobban utálják, mint busquetset.
Pedig őt még én sem bírom, Barcasként. :lol:


Tény, h nem az a jófiú, mint akinek média által belett állítva, de mikor még kialakult ez a kép róla az vt. Messi változott azóta, a média nem. Ezért is jött kapóra most a csámcsogóknak az adócsalás ügy.
Pedig Busi zseniális. Én is csak ebben a szezonban láttam be, addig kívülállónak véltem. Pár év és olyan lesz, mint Xavi: ha nincs a pályán csak akkor veszed észre, de hanyagolhatatlan. Bár már most is ilyen.

On: Mindig kell valakit útálni. :)
Történelem - 2008-2009
¡Gracias, Pep!
Kép
Avatar
sörvirsli
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2013.02.22. 22:30:29
Tartózkodási hely: A tizenhatoson belül

2013.07.29. 21:09:16

Messi 2009 és 2011 után harmadszorra nyerte meg a goal.com díját. A játékos elmondta, véleménye szerint az eredmény alakulását nagyban befolyásolta, hogy megdöntötte Gerd Müller 40 éves rekordját. A nyugatnémet csatár 85 gólt szerzett egy naptári évben, míg Messi 2012-ben 91 találattal keserítette ellenfeleit.

Az argentin támadó még egy rekordot magáénak tudhat: ő az egyetlen játékos a világon, aki egy bajnokságon belül az összes első osztályú csapatnak gólt lőtt, miután a 2012/13-as bajnokságban 19 egymás utáni fordulóban is a kapuba talált.


- Nagyon izgatott és büszke vagyok – mondta Messi a goal.com oldalon. – Azt, hogy mi, játékosok, hogyan dolgozunk az évben, a csapataink eredménye mutatja meg. Nem keressük az egyéni elismeréseket, hiszen a csapat az első, de ha kapunk valamilyen elismerést, akkor az ösztönzést és erőt ad nekünk, hogy továbbra is ugyanazon az úton haladjunk tovább.

A szavazáson Messi mögött a Bayern München játékosa, Franck Ribery végzett, míg a harmadik a Real Madrid portugál klasszisa, a tavalyi győztes Cristiano Ronaldo lett.


Forrás: goal.com
Aki azt hiszi, hogy a Messi és a Messiás szavak és jelentések összecsengése véletlen, az orbitálisat téved: Isten kegyelméből való ez az ember.

Messi-Neymar = the ultimate forward duo

Paul Walker - We are always gonna miss you forever!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.07.28. 02:22:47

Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2013.07.27. 22:35:37

sörvirsli írta:- Köszönöm is nekik a segítséget – vallotta be leplezetlenül a Tata becenevű Martino. – Nélkülük sehol sem lennék. Három idényre kaptam esélyt, ám Lionel nélkül sohasem került volna szóba a nevem a Barcelonánál.
(futballista.hu)
:lol: :lol: Ne olvasd többet ezt az oldalt, ha már kitalálnak nyilatkozatokat (vagy jóhiszeműen azt mondom, hogy félrefordították) legalább a tényekkel lennének tisztában.. Tata két évre írt alá.
Avatar
sörvirsli
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2013.02.22. 22:30:29
Tartózkodási hely: A tizenhatoson belül

2013.07.27. 22:27:09

Bizony a szuperzseninknek volt köze Tata papa ide hozatalába:
(De ha minden idők legjobbja szerint jó lesz ide akkor jöjjön csak!)

Kiderült, a két Messi hozta helyzetbe Gerardo Martinót, aki tegnap írta alá szerződését az FC Barcelonához.

A spanyol bajnok új mestere nem beszél mellé, bevallja, hogy a két Messinek köszönheti új állását.

Az 50 éves szakvezető, aki a rákos Tito Vilanovát váltja, onnan jött, ahonnan Lionel Messi, a Barcelona csillaga. Ráadásul jóban volt egykoron Rosárióban Messi édesapjával, Jorgével is.

- Köszönöm is nekik a segítséget – vallotta be leplezetlenül a Tata becenevű Martino. – Nélkülük sehol sem lennék. Három idényre kaptam esélyt, ám Lionel nélkül sohasem került volna szóba a nevem a Barcelonánál.
(futballista.hu)
Aki azt hiszi, hogy a Messi és a Messiás szavak és jelentések összecsengése véletlen, az orbitálisat téved: Isten kegyelméből való ez az ember.

Messi-Neymar = the ultimate forward duo

Paul Walker - We are always gonna miss you forever!
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2013.07.24. 17:43:05

Ezt azért gondoltam bemásolom:
"Az sem véletlen, hogy éppen Martinora esett a választás, mert mint utólag kiderült - azzal együtt, hogy nagyon kevés idő állt rendelkezésre az új edző megtalálására - Sandro Rosell közel 13 éve ismeri a szakvezetőt, abból az időből, amikor még éppen csak elkezdet edzői karrierjét Dél-Amerikában, és amikor a Barca elnöke Nike képviselő volt ugyanott.

Amit sokan talán feltételeztek - nevezetesen, hogy Messinek köze lehetett a szerződéshez - később cáfolódott, mert nem tudott róla Messi egészen az utolsó pillanatokig, ám az, hogy honfitársa és korai éveinek nagy ismerője lett a vezetőedző Barcelonában, már csak hab volt a tortán a csatár számára."

cikk: http://barcanoticias.blog.hu/2013/07/24 ... _reszletei
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2013.07.24. 15:07:04

Martino Topikból:
Tocy írta:Persze aki vak akar lenni, senki sem tartóztatja. Mindenki más viszont már jó ideje másképp látja Messi személyiségét.
Szerintem meg túl van lihegve ez... Változik? És? ezen miért kell meglepődni.
Úgy van már az egész beállítva lassan hogy tényleg "kiöl" maga mellől minden más klasszist. Ezt viszont nem tudom elfogadni...

A klubhoz, a futballhoz való hozzáállása példaértékű továbbra is.
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2013.07.24. 11:19:07

kamcore írta:Fergetes Messi utálat ellenoldalon... :lol:
Ott is leírtam, itt is leírom:
nem értem miért látják egyesek magát az antirkisztust bene? Igaz, hogy kinyílt a csipája, több szerepet vállal a kakaskodásokból, szüksége van az egyéni sikerekre, ami nem tetszik nekem, mert ez egy csapatjáték, de azért van egy határ, ami után ezaz egész átcsap utálkozásba, meg dögöljön meg kb. ott ahol van. Nevetséges...
IRIGYSÉG - csak és kizárólag erről van szó. Ugyanis amíg Messi nem változott meg, addig is ment az utálkozás. Most épp ebbe lehet belekötni: a változásba. "Én megmondtam, hogy ilyen"-típusú közlések.

Egy dolgot piszok nehéz lehet megemészteniük: az általuk favorizált aranylabda-várományos csak futás gyorsaságában és a fejes gólok számában tud (hajszálnyival!!!) többet produkálni Messi-nél. Mégis minden évben hatalmas felháborodás övezi, ha nem CR nyeri az aranylabdát - teljesen érthetetlen módon.
Ezt az érzést vetítik ki minden másra (most épp a változásra), nehogy a futball-teljesítményről kelljen beszélni. Mert ha statisztikáról beszélünk, vagy ha a meccsen mutatott játékról, tudják, hogy kiskedvencük alulmarad. A bulvársajtó is pontosan ezen az elven működik: ne beszélj az értékes teljesítményekről, tereld el a figyelmet az értéktelenség mocsarába.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.07.24. 08:48:49

a sors fintora, hogy kissé mozgalmasra sikerült a holtszezonunk ez meglátszik itt a fórumon is, amúgy semmi különös! mindenki hozza a formáját engem nem lep meg a dolog....
Messiről: igen változik a srác mégpedig úgy, hogy abból a szótlan, gürcölős, agyon rúgdosott, serdülő zseniből egy felnőtt, a foci sok sok trükkjét megismerő, felnőtt világsztár lett! ez pedig érzelmeket generál!! az érzelmek pedig papírra vetve így(is!) néznek ki ahogy itt láthatjuk - egymásét. szerintem is van az ő változásának negatív hordaléka ez sajna valószínű elkerülhetetlen, nem létezik hibátlan ember4 ( csak az elfogult, elTORZULT, képzeletben) számomra azért is döntő lesz a következő szezon mert több más mellett erre is választ fogunk kapni: hogyan változott Messi?! mert: ha ontja a gólokat továbbra is ha a "főnők"i allűrök mellett hajt és irányitja a játékunkat, ha a pályán önzetlen(is) tud lenni, akkor semmi gáz. ha az arogancia, a hiszti , a séta és a kifogások, és főként erdménytelenség lesz túlsúlyban nos akkor a változását igencsak megszenvedjük majd....
én bízom a srácban, nekem azért az is sokatmondó, hogy a különböző neki tulajdonított jelzők és történések ellenére Messi az első naptól kezdve ott van a csapattal és készül az idényre, miközben nála kevésbé nagy arcok még pihengetnek (tudom miért! de azt is, hogy más nemzetek játékosai akik szintén ott voltak , már javában edzenek)
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2013.07.24. 07:31:04

Mindenkinek a legjobbat, nekem ez már sok/k/ a kommentelésből végleg kilépek.
Fecó
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6729
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.07.24. 06:34:04

kamcore írta:Fergetes Messi utálat ellenoldalon... :lol:

Ott is leírtam, itt is leírom:

nem értem miért látják egyesek magát az antirkisztust bene?....
Az alapvető emberi tulajdonságok miatt: féltékenység, irigység, ostobaság, csőlátás....mert ő a legjobb és mert évek óta szivatja őket.

Ezen Te komolyan csodálkozol?
Válasz küldése