Leo Messi

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Ha lenne rá lehetőség, visszahoznád?

Igen, még tudna adni a csapatnak
66
46%
Nem, tovább kell lépni
78
54%
 
Szavazatok száma: 144
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2015.01.08. 22:24:55

palesz77 írta: Én ezt tök komolyan kérdezem mindenkitől, hogy ti e köré a Messi köré megint felépítenétek egy csapatot?
én nem, én soha nem építéném egy emberre a csapatom. de miért kéne csak köré? miért kéne csak egy emberre? a bayernben csak riberyre építették? vagy csak robbenre, csak götzére? nem, egy csapatra építették fel a taktikát. ugyanígy itt is. csak nálunk annyi a különbség, hogy van egy játékos, aki jobb, mint a másik kettő, és ezért értelemszerűen több veszélyes megmozdulása és gólpassza, gólja lesz, mint a másik kettőnek. mintahogy egy neymar és suarez is veszélyesebb általában pedronál annál az egyszerű oknál fogva, mert jobbak. de ez meg nehogymár' baj legyen, hogy valaki jó.
Akkor ha jön egy olyan edző, akinek az elképzeléseibe nem szerepel Messi, szerintem bőven el lehetne adni.
ez persze más eset. de ez meg számomra elképzelhetetlen. olyan szinten mintha amikor ancelotti átvette volna a realt az első dolga az lett volna, hogy cét elküldje. érdekes lett volna, de ha bejön, akkor persze oké.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.01.08. 21:48:54

Sanama írta:Nincs középpálya, nincs védelem, kire lehetne csapatot építeni a jelenlegi keretből?
Ezt persze, adom, a mostaniból nem lehet másra csak rá és Neymarra. Én arra az időszakra gondoltam igazából, amikor tényleg csapatot építünk majd, új igazolásokkal és jó edzővel, nem a jövő évről. Akkor ha jön egy olyan edző, akinek az elképzeléseibe nem szerepel Messi, szerintem bőven el lehetne adni. Nem mondom, hogy örülnék, de én speciel megérteném, ha egy új edző nem akarná ezt a pluszfelelősséget a csapatépítés terhe mellett, ami Messivel jár.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2015.01.08. 21:40:21

Neymar mondjuk idén szerintem hasonlóan fontos láncszem már, mint Leo, de ezen persze lehet vitatkozni.

Na mindegy, nekem megvan erről a dologról a véleményem, már le is írtam ma, szóval újra nem fogom lepötyögni, akit érdekel keresse vissza. :D De szerintem nem az az egyetlen út, hogy megtartjuk mindenáron Leot..
Én nem mondtam olyat, hogy az lenne a legjobb megoldás, hogy rá építeni egy új csapatot.
De mivel jobb, más megoldás nincs, ezért ez lesz várható szerintem.

Az értelmes csapat építése el lett számolva érzésem szerint kicsit azzal, hogy Fabregas távozott, Kroos-t nem akarták mindenáron idehozni(Nem tudom mennyi esélye lett volna), nem vettek értelmes védőt, stb.(A Pep csapat sem Messire épült, a legsikeresebb év(ek)ben legalábbis biztosan nem,hanem Iniesta-Xavi-Messi 3asra.)
Sokkal jobb helyzetben lenne a csapat, ha Kroos-Iniesta-Fabregas, Neymar-Messi mag lenne. De ezt most hagyjuk.
Nincs középpálya, nincs védelem, kire lehetne csapatot építeni a jelenlegi keretből?
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.01.08. 21:32:02

lui1698 írta:Csak köré nem, viszont rá és Neymar-ra lehetne alapozni egy csapatot. Persze, egy olyan edző segítségével, akinek van is némi tekintélye és ha a gyerek nekiáll hisztizni akkor előbb pofán csapja egy ezerkettes kardántengelyével, majd ha ez esetleg nem segítene akkor pusziszia, lehet menni padra és átgondolni a dolgokat.
Szerintem egy Pep karakterű ember gatyába tudná rázni és újra csúcsra tudná járatni. Ami tekintve a tudását, és a Neymar-ban lévő potenciált eszméletlen dolgokhoz vezethetne.
És ilyen edző létezik szerinteted? Az a Pep, akit imádott az egész vezetőség és Katalónia sem "merte" leültetni a padra Messit, pedig akkor még nem is volt "akkora ember", mint ma. Jönne egy külsős, letenné Messit a padra, esetleg botlanánk, utána mi lenne a sajtóban te atyaúristen.. Messi már több, mint egy sima játékos, ezért nem is lehet úgy fegyelmezni, mint ahogy Piquet mondjuk Lucho idén, mert olyan közfelháborodást keltene, hogy előbb követelnék az edző fejét az emberek, minthogy végiggondolják, hogy jogos-e. Na meg Messi sem viselné már jó szemmel szerintem, ha valaki le merné ültetni a padra pár meccs erejéig.

Úgyhogy ez elméletben tényleg nagyon jól összehozható dolog lenne, de tartok tőle, hogy gyakorlatban ha nem játszana mondjuk 2 meccsen egymás után, mert az edző taktikája épp olyan lenne, hogy ő nem kell, akkor hasonló edzőbuktatási kísérletbe kezdene, mint most.
Sanama írta:Van jobb?

Neymar még mindig elég távol van attól a szinttől, hogy rá lehessen építeni egy csapatot, ilyen minőségben. Sőt, megkockáztatom sosem lesz azon a szinten.
Neymar mondjuk idén szerintem hasonlóan fontos láncszem már, mint Leo, de ezen persze lehet vitatkozni.

Na mindegy, nekem megvan erről a dologról a véleményem, már le is írtam ma, szóval újra nem fogom lepötyögni, akit érdekel keresse vissza. :D De szerintem nem az az egyetlen út, hogy megtartjuk mindenáron Leot..
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2015.01.08. 21:23:17

palesz77 írta:
P.Kluivert9 írta:Adjuk el az egyetlen embert aki előre viszi a csapatot...bráfó.inkabb építeni kéne köré egy normális csapatot középpályát meg védelmet nem matyikat rakiticeket felesleges suarezeket...
Én ezt tök komolyan kérdezem mindenkitől, hogy ti e köré a Messi köré megint felépítenétek egy csapatot?
Van jobb?

Neymar még mindig elég távol van attól a szinttől, hogy rá lehessen építeni egy csapatot, ilyen minőségben. Sőt, megkockáztatom sosem lesz azon a szinten.
Sergi Roberto-ban lenne fantázia, de ahhoz többet kéne játszatni.

És nem azért, mert nem tehetséges, Neymar, hanem mert a játékstílusának nem fekszik a mai foci, és fejben sincs annyira ott, mint kellene.
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2015.01.08. 21:14:03

palesz77 írta:Én ezt tök komolyan kérdezem mindenkitől, hogy ti e köré a Messi köré megint felépítenétek egy csapatot?
Csak köré nem, viszont rá és Neymar-ra lehetne alapozni egy csapatot. Persze, egy olyan edző segítségével, akinek van is némi tekintélye és ha a gyerek nekiáll hisztizni akkor előbb pofán csapja egy ezerkettes kardántengelyével, majd ha ez esetleg nem segítene akkor pusziszia, lehet menni padra és átgondolni a dolgokat.
Szerintem egy Pep karakterű ember gatyába tudná rázni és újra csúcsra tudná járatni. Ami tekintve a tudását, és a Neymar-ban lévő potenciált eszméletlen dolgokhoz vezethetne.

Illetve annyit még hozzátennék, hogy utoljára sem csak köré épült a csapat, hiszen volt azért egy Ini-Messi-Xavi-Puyol gerinc már Pep érkezésekor is, az egy dolog, hogy ő idővel abszolút rá hegyezte ki a csapat támadójátékát.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.01.08. 21:08:25

P.Kluivert9 írta:Adjuk el az egyetlen embert aki előre viszi a csapatot...bráfó.inkabb építeni kéne köré egy normális csapatot középpályát meg védelmet nem matyikat rakiticeket felesleges suarezeket...
Én ezt tök komolyan kérdezem mindenkitől, hogy ti e köré a Messi köré megint felépítenétek egy csapatot?
Avatar
Poszi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2008.04.28. 17:37:22

2015.01.08. 21:04:09

S.Agüero írta: Szerinted ki fog a mostani Messiért 250-et kiadni?
Senki, mivel létezik a pénzügyi fair play... ezért is tartom viccnek, hogy ezen vitáznak egyesek. Meg a sok divatdrukker szeret fifa menedzsert játszani... Ami persze nem baj...
kadarzsolt85
Jugador del Barça
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2012.02.09. 09:44:29

2015.01.08. 20:56:52

S.Agüero írta:
Jelenlegi állapotunk ha Messi villog győzelem ha nem [auto_cenzúra]!!!!!!
Pont ezért akarják eladni, hogy ne függjön 1 embertől a csapat. Legalábbis gondolom...
De ki mondta a Barcelona tagjai kozul ,hogy elakarjak adni
!
Barca Barca Baaarca
P.Kluivert9
Barça B
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2014.07.14. 00:30:52

2015.01.08. 20:53:41

S.Agüero írta:
Jelenlegi állapotunk ha Messi villog győzelem ha nem [auto_cenzúra]!!!!!!
Pont ezért akarják eladni, hogy ne függjön 1 embertől a csapat. Legalábbis gondolom...
Adjuk el az egyetlen embert aki előre viszi a csapatot...bráfó.inkabb építeni kéne köré egy normális csapatot középpályát meg védelmet nem matyikat rakiticeket felesleges suarezeket...
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2015.01.08. 20:53:31

S.Agüero írta:Pont ezért akarják eladni, hogy ne függjön 1 embertől a csapat. Legalábbis gondolom...
Vagy becírjük a helyére oldalronyót hamis kilencesbe, és akkor mehet a 90-10-es labdabirtoklás. :lol:
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.01.08. 20:30:22

Jelenlegi állapotunk ha Messi villog győzelem ha nem [auto_cenzúra]!!!!!!
Pont ezért akarják eladni, hogy ne függjön 1 embertől a csapat. Legalábbis gondolom...
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2015.01.08. 20:21:40

egyébként tökre amellett vagyok, hogyha egy játékosunk, akár legenda is, már nem tud hasznára lenni a csapatnak (netalántán hátráltatja azt), akkor elválhatnak nyugodtan az útjaink, például puyol, abidal, xavi. de amikor ez a legenda az, aki a legjobb játékosunk, amikor konkrétan ő hozza nekünk a meccseink többségét, mert a többiek már vagy még nem képesek rá, és csomóan eladnák, akkor csak pislogok. mármint mennyire hálátlan népség vagyunk már, hogy még ez se elég nekünk. nem megy a szekér, akkor kit adjunk el? hát nyilván a legjobbunkat, a világ egyik legjobbját, aki sokak szerint a világtörténelem legjobbjai is, mert érte kapjuk a legtöbb pénzt. ne azt, vagyok azokat, akik nem tudnak hozzátenni a játékhoz, vagy rosszul játszanak. azért szomorú ezt olvasni.

véletlenül se akarom kipécézni, mert a jelenlegi csapatból mondhatni a kedvencem, de iniesta például mikor tudott utoljára huzamosabb ideig hozzátenni a csapathoz? az egyik legfontosabb játékosunk, az egyik legfontosabb poszton és egyszerűen már jó ideje nem jó. ő valamiért, gondolom a szimpatikussága miatt, sosincs odarakva a xavi, busquets, messi arcokhoz, hogy miatta nincs megújulás.

nem akartam ezt írni, de szerintem nagyon sokan itt is benyelték a propaganda hadjáratot messi ellen, ami pár éve indult és már úgy gondolnak rá, mint valami sátánra. és mind közül, talán ez a legszomorúbb.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2015.01.08. 19:36:37

albicelesteX írta:Messit nem szabad eladni itt van a példa, hogy legrosszabb idényeiben az Ő góljaival tudunk versenyképesek maradni...Se Neymar se Suárez nem hoz olyat amit Leo tud!!!
Amellett, hogy egyetértek azzal, hogy nem szabad eladni, annyit megjegyeznék, hogy Neymar idén szerintem valamivel meghatározóbb tudott lenni, mint ő. Legalább is nekem úgy tűnt, hogy jobban megérezte a kiesését a csapat.

Az eladásához meg annyit, hogy nem látom a miértjét. Hisz oké, hogy jelenleg szétesett körülötte a csapat, de ez elsősorban nem az ő hibája. Rijkaard idején azért Dinho, Deco, Eto'o keze jócskán benne volt abban, hogy olyan helyzet alakult ki a pályán és az öltözőben, mint amilyen.
De most azért, ha megnézzük van egy LSD függő edzőnk, aki ott tart hogy a közvetkező meccsen már a giroszost küldi fel irányítónak, csak hogy egy új felállást próbáljon ki. Van egy teljesen világtalan vezetés, aki évek óta képtelen megoldani a védelem kérdését, max. annyit tesznek, hogy megvesznek a középszer Matyi-t meg a játékra alkalmatlan fizikai állapotban lévő Verma-t.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2015.01.08. 19:31:10

Rinku írta:És kit hoznátok annyira a 250 millióból, amikor ilyen hokedli bélek meg hámeszrodrígezek együtt kerülnek majdnem annyiba jelenleg, mint amennyit Messiért reméltek? Hagyjuk már, nem tudom mit érez az, akinek ilyesmi megjelenik a fejében. :)

Előbb lássam elsüllyedni a hajót, mintsem eladjam a klub történetének legnagyobb játékosát. Ha 10. helyen végezne a csapat valamikor és tiszta Sergi Roberto+Messi focizna nálunk, akkor is szívesebben nézném azt, mintsem ilyen méltánytalanul megválnék Messitől, egy amúgy tök anarchikus, zűrzavaros állapotban, mint ami a klubot jellemzi most.

"Szarumán mocska kimosódik innen." Na, ez jelenleg rosell és bartomeu. Takarodjanak innen, mindannyian, az utolsó titkárig tűnjenek a büdös francba. Jöjjön valaki, aki rendbe rakja a klubot (Laportával nekem nincs bajom), és egy edző, akinek van töke meglépni dolgokat. Pl. Bielsa. Aztán térjünk csak rá Leóra. Nagyon elszaladt itt sok embernél a szekér, gondolkodjatok egy kicsit.
Épp azt teszem, talán túlságosan is sokat gondolkozok ezen...

"Ha 10. helyen végezne a csapat valamikor és tiszta Sergi Roberto+Messi focizna nálunk"
Ha már erővel ezt a 10. helyet emlegetjük, akkor nem nézne ki jobban, ha egy újjáalakuló csapat miatt végett leszünk 10.ek, mint Messivel,meg a többi régi,befársult sztárral?
Ha Messi a pályán van, akkor mindenki aládolgozik,és tőle várják a megváltást. Azt senki ne képzelje,hogy majd jön egy Bielsa, és hirtelen Messi meccsenként csak minden második akcióban fog aktiv szerepet vállalni... Értem én, nélküle sem az igazi, de hát hogy is lenne az,ha minden meccsen játszik, és a többi reflexből csak tolja neki a labdát. Idő fog kelleni a Messi utáni Barcához, kérdés, hogy ez mikor fog bekövetkezni.
Én már most leirom (nyár után mégegyszer),hogy ez a csapat addig fog szenvedni, amig Messi itt játszik. Nem vele van a legnagyobb baj, de mint már irtam, a többi játékos reflexből neki adja a labdát,stb. Ha újat akarunk, átalakitani a csapatot, Messit el kell küldeni. Vele ugyanazt játszanánk ismét (vagy cseréljük ki a maradék 5 régi rókát, de az úgy elég lehetetlenség). Ismétlem, szerintem nincs olyan edző a világon, aki csökkentené, akár megszüntetné a csapatban a Messifüggőséget...
Ha tévednék, én leszek az első, aki ir a fórumra,hogy elnézést srácok, nektek volt igazatok (bár most akármennyire is próbálom azt a végkifejletet vizionálni, számomra képtelenség).
UI: Sokaknál érzékelem azt, hogy inkább nem válnának meg Messitől, még ha ez a csapat kárára is menne. Én is meghajolok előtte, amit letett az asztalra az emberfeletti! De gondoljatok Ronaldinhora! Ő is hasonló körülmények között távozott, de nálam ő is egy Isten volt itt. Úgy értem, az elküldése semmit sem venne el mindabból, amit eddig adott nekünk,sőt! Ezzel szerintem még egy lökés adna a csapatnak, és tenne még egy jó dolgot azzal a csapattal, amelyiket a legjobban szereti.
UI 2: S kit vennék helyette? Senkit! Azért a Neymar Suarez páros még igy is bőven jó, fiatalok is kaphatnának lehetőséget,+ van más felállás is a 4-3-3-on kivül,ahol véleményem szerint érvényesülne ez a páros.
Avatar
rivaldo90
Barça B
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2010.05.17. 17:14:05

2015.01.08. 19:31:04

Jelen állás szerint 1 évig nem igazolhatunk. Akkor miért kellene most eladni? Nem mennénk sokra azzal a 250 millióval. Amikor viszont lejár a büntetés, akkor gyakorlatilag két átigazolási szezon összege állna rendelkezésre mivel egy nyár kimarad, ez min. 100 millió €, nem beszélve az esetleges eladásokról (Pedro, Tello, stb.). Ebből a pénzből mondjuk jöhetne Hummels + Koke vagy esetleg Pogba vagy bárki más. Egy rendes edzővel az a csapat egész pofás lenne. Bár a pénz mindig jól, most, hogy nem igazolhatunk így értéktelen és a büntetés után nem jelentene annyi plusszot. Arról nem beszélve, ha most vagy nyáron menne Messi, akkor 1-1,5 évig megint nem nyernénk semmit.
A megoldás egyszerű: edzőcsere
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2015.01.08. 19:26:59

Messit nem szabad eladni itt van a példa, hogy legrosszabb idényeiben az Ő góljaival tudunk versenyképesek maradni...Se Neymar se Suárez nem hoz olyat amit Leo tud!!!
Kép
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2015.01.08. 19:23:58

Rinku írta: Előbb lássam elsüllyedni a hajót, mintsem eladjam a klub történetének legnagyobb játékosát.
Ennyi, így gondolom én is. Ezen kívül mindenki tudná, mennyit kasszíroztunk Messiért, még egy torghelle is 50 misitől indulna nekünk...
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2015.01.08. 19:15:36

Rinku írta:És kit hoznátok annyira a 250 millióból, amikor ilyen hokedli bélek meg hámeszrodrígezek együtt kerülnek majdnem annyiba jelenleg, mint amennyit Messiért reméltek? Hagyjuk már, nem tudom mit érez az, akinek ilyesmi megjelenik a fejében. :)
Yayát 200ért :D
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.01.08. 19:14:42

S.Agüero írta:Szerinted ki fog a mostani Messiért 250-et kiadni?
nem tudom, de még igy, félholtan is 2x többet ért mint a mostani bale-james féle bohócok
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2555
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2015.01.08. 19:13:50

És kit hoznátok annyira a 250 millióból, amikor ilyen hokedli bélek meg hámeszrodrígezek együtt kerülnek majdnem annyiba jelenleg, mint amennyit Messiért reméltek? Hagyjuk már, nem tudom mit érez az, akinek ilyesmi megjelenik a fejében. :)

Előbb lássam elsüllyedni a hajót, mintsem eladjam a klub történetének legnagyobb játékosát. Ha 10. helyen végezne a csapat valamikor és tiszta Sergi Roberto+Messi focizna nálunk, akkor is szívesebben nézném azt, mintsem ilyen méltánytalanul megválnék Messitől, egy amúgy tök anarchikus, zűrzavaros állapotban, mint ami a klubot jellemzi most.

"Szarumán mocska kimosódik innen." Na, ez jelenleg rosell és bartomeu. Takarodjanak innen, mindannyian, az utolsó titkárig tűnjenek a büdös francba. Jöjjön valaki, aki rendbe rakja a klubot (Laportával nekem nincs bajom), és egy edző, akinek van töke meglépni dolgokat. Pl. Bielsa. Aztán térjünk csak rá Leóra. Nagyon elszaladt itt sok embernél a szekér, előbb gondolkodjatok már egy kicsit.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Rinku 2015.01.08. 19:23:02-kor.
Football, bloody hell. /SAF/
barca0000
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2014.06.22. 17:32:46

2015.01.08. 19:10:37

Érdekes kérdés ez a Messi mennyen vagy maradjon dolog mert ha bomlasztja a csapatot nem érzi itt jól magát nincs kedve játszani és csak sétálgat akkor menjen de... A nagy kérdés hogy ha megy ki tudná öt pótolni, mert azért egy 80%-os messi is jobb szinte mindenkinél ! Most őszintén az idei Messinél aki nem a valaha volt legjobb Messi, idén ki jobb játékos nála Ronaldon kívül? Viszont ami az eladása ellen szól hogy mindig ott van a lehetőség arra hogy jön egy jó edző aki öt és a csapatot is képes felrázni akkor nagyon nagy hülyeség öt eladni.


Azért ha megnézzük nem csak ö a gyenge hanem szinte a fél csapat ennyi erővel Busi, Alves ,Montolya ,Xavi, Ini, Pedro és még Suárez is mehetne A másik dolog meg hogy Guardiola óta kb nem is volt normális "SZTÁR" edzője a csapatnak.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.01.08. 19:01:26

visca el barca írta:
S.Agüero írta:Senki sem fog érte kiadni 250 millát, ne is álmodjatok.
Ha a 150-et megadnák, már az is jó.
Bár én nem szeretném, ha távozna...
jó hogy már nem annyit ér mint hámesz... haggyad má'...
150 még mindig bőven több, mint a 110, amit Bale-ért adtak.
Szerinted ki fog a mostani Messiért 250-et kiadni?
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.01.08. 18:59:08

S.Agüero írta:Senki sem fog érte kiadni 250 millát, ne is álmodjatok.
Ha a 150-et megadnák, már az is jó.
Bár én nem szeretném, ha távozna...
jó hogy már nem annyit ér mint hámesz... haggyad má'...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2015.01.08. 18:52:23

hank1ee írta:Szerintem a terület túl nagy, ami kell neki a játékhoz. Ő lép vissza labdáért és alakítja ki a helyzeteket, ő rúgja a gólokat is. Ezt a hamis kilences Messit (ha eredetileg szélsőt játszik, akkor is övé a terület) már kisujjból vágják az ellenfelek, mást meg nem lehet vele játszatni. Pótolni a szó szoros értelmében felesleges lenne akár Neymarral ha elmenne, mert ugyanez történne.

Minden nagy korszak véget ér egyszer, a Barcánál is a Messi-korszak - amiben azért Xaviék is nagy szerepet játszottak, de ők már kiégtek. Évekkel ezelőtt nevetve aláírtuk volna mindannyian, hogy Messi itt 400 gól fölé fog jutni és örökös spanyol gólkirály lesz... Itt lenne az ideje váltani, ennek ellenére még mindig a kedvenc játékosom és számomra a legnagyobb ikonja a Barcának. Még akkor is, ha elmegy...
Nem hiszem el, hogy Messivel nem lehetne másfél focit játszani pl. kontrafocit. Gyors, kiváló labdákat ad, jól cselez, jól lő. Inkább azokkal az emberekkel nem lehetne mást játszatni akik lassúak, körülményesek pl. Busquets, Xavi.
Legalábbis én így látom.
Válasz küldése