Leo Messi

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Ha lenne rá lehetőség, visszahoznád?

Igen, még tudna adni a csapatnak
66
46%
Nem, tovább kell lépni
78
54%
 
Szavazatok száma: 144
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2014.10.27. 17:54:15

Gerd Müller rekordját biztos , hogy már Tito edzősködésének idején döntötte meg. És ha jól emlékszem 50 góllal ő lett a gólkirály ( de lehet , hogy csak 46-ott lőtt )
Ezért irtam Tatát,és nem Tito-t. Ott alakult valami,de sosem tudjuk meg,hogy mi lett volna a végkifejlet.
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2014.10.27. 17:50:36

Leon írta:Messi 2012- 2013ban 50 bajnokit lőtt! :)
Egyébként én "megértem" hogy játszatták ugyanis egy klasszikust "nem" lehet kihagyni! :?
A vereséget nem lehet az ő nyakába varrni,ugyanis középpálya nélkül nehéz meccset nyerni...
Két élű ez a fegyver. Rásérül, vagy használhatatlanná válik, mint szombaton a második-félidőben.
Nem tudom melyik jobb? :?
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2591
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.10.27. 17:36:46

Messi 2012- 2013ban 50 bajnokit lőtt! :)
Egyébként én "megértem" hogy játszatták ugyanis egy klasszikust "nem" lehet kihagyni! :?
A vereséget nem lehet az ő nyakába varrni,ugyanis középpálya nélkül nehéz meccset nyerni...
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2014.10.27. 17:34:02

Res írta:
MQuC írta:...
Egyébként ezt a dolgot sosem fogom megérteni. Minek kell kockáztatni egy szaros meccs miatt egy hosszabb sérülést? Persze költői a kérdés.
Emlékeim szerint utoljára a Bayern elleni odavágón voltak hasonló hírek. Mármint, hogy beinjekciózva játszott... Ott ugyebár jól kikaptunk. Szóval ha igaz a hír, akkor mindenki aki így döntött szégyellheti magát. Persze, hogy a játékos játszani akar, de az edzőnek, vagy az orvosnak kell, hogy legyen annyi esze, hogy kiálljon a játékosért akár a szponzorokkal, akár a szurkolókkal, (akár magával a játékossal) szemben.

..,vagy mindkettőnek. Leo érték és akkor sem sokra mennek vele, ha történetesen rásérül, lásd tavaly ősszel.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Res
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2014.08.06. 15:39:22

2014.10.27. 17:30:00

MQuC írta:...
Egyébként ezt a dolgot sosem fogom megérteni. Minek kell kockáztatni egy szaros meccs miatt egy hosszabb sérülést? Persze költői a kérdés.
Emlékeim szerint utoljára a Bayern elleni odavágón voltak hasonló hírek. Mármint, hogy beinjekciózva játszott... Ott ugyebár jól kikaptunk. Szóval ha igaz a hír, akkor mindenki aki így döntött szégyellheti magát. Persze, hogy a játékos játszani akar, de az edzőnek, vagy az orvosnak kell, hogy legyen annyi esze, hogy kiálljon a játékosért akár a szponzorokkal, akár a szurkolókkal, (akár magával a játékossal) szemben.
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2014.10.27. 17:02:27

hank1ee írta:
Alfa írta: Roura és Tito nem tudta motiválni :roll: ???? Végülis teljesen igazad van megdöntötte Gerd Müller rekordját 50 gólt rúgott csak a bajnokságban de egyébként teljesen motiválatlan volt egyszerűen förtelem rögtön el kellett volna adni...
Akkor még Pep volt az edző, de szerintem ez tök lényegtelen.
Gerd Müller rekordját biztos , hogy már Tito edzősködésének idején döntötte meg. És ha jól emlékszem 50 góllal ő lett a gólkirály ( de lehet , hogy csak 46-ott lőtt )
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.10.27. 16:48:44

Alfa írta: Roura és Tito nem tudta motiválni :roll: ???? Végülis teljesen igazad van megdöntötte Gerd Müller rekordját 50 gólt rúgott csak a bajnokságban de egyébként teljesen motiválatlan volt egyszerűen förtelem rögtön el kellett volna adni...
Akkor még Pep volt az edző, de szerintem ez tök lényegtelen.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2014.10.27. 16:19:09

Alfa írta:Milyen érdekes , hogy eddig mindenki istenítette Messit de most ahogy jön egy rosszabb meccs hirtelen máris egy kis senki aki nem vezéralkat aki lesz@arja csapatot , motiválatlan és stb. Könyörgöm egy meccs után ne akarjuk már megint eladni.
hajnesz írta:Örülök,hogy egyesek még mindig az edzőben látják a hibát,Messiben meg nem. Roura( :twisted: ),Tata,Enrique. Három edző,egyik sem volt képes motiválni Messit egy szezonon át. Kérdem én,akkor az edző a hibás?
Nem akarom az ő nyakába varni a tegnapi vereséget,de azért tőle sokkal többet vártam. Legyünk őszinték. Ő az egyedüli játékos a keretben,akinek csak akkor kell védekeznie amikor kedve tartja,igy igenis elvárom tőle,hogy ha helyzetbe kerül lőjje be,vagy húzza meg a váratlant(végülis elég váratlan volt,hogy mellélőtte,de nem erre gondolok). 2-0ról nem lett volna visszaút, de mégegyszer leirom,hogy nem teszem meg fő felelősnek a vereségért,mert Benzemának is volt egy nagy helyzete az elején. Egyszerüen csak több kell tőle.
Roura és Tito nem tudat motiválni :roll: ???? Végülis teljesen igazad van megdöntötte Gerd Müller rekordját 50 gólt rúgott csak a bajnokságban de egyébként teljesen motiválatlan volt egyszerűen förtelem rögtön el kellett volna adni...

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... ir-2372513 csak egy apró kis megjegyzés

Szerintem Messi egyáltalán nem játszott rosszul. Látszott , hogy hajtott , szerelt ( az elején talán egy kicsit túl hevesen is ) volt nem egy szólója is . De ha megnézitek a meccset nem volt olyan akivel összetudott volna játszani Neymar a gólja után olyan szinten eltűnt , hogy én azt hittem , hogy megunta és lement a pályáról de itt akár kiemelhetném a komplett középpályát is . Félreértés ne essék nem azt mondom , hogy Messi volt a legjobb de én nem nagyon láttam , hogy például neymar topicjában ekkora szidalom áradat lenne pedig semmivel sem játszott rosszabbul mint messi sőt szerintem rosszabb volt . Én azt hiszem rászolgált arra , hogy egy rosszabb meccs után ne legyen 2 oldalnyi( kicsit persze túlzok :D ) szidalom a topicjában
Még az elsőfélidőben Ok, amit írsz, de a másodikban nagyon eltünt. Most olvastam, hogy bokasérüléssel játszott, nos ha ez igaz, akkor meg Lucso volt analfabéta, hogy játszatta a másodikfélidőben is.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2014.10.27. 14:30:15

MQuC írta: Minek kell kockáztatni egy szaros meccs miatt egy hosszabb sérülést? Persze költői a kérdés.
Ez a mai világban nem ilyen egyszerű már szerintem. A szponzori nyomás hatalmas, többek között.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2014.10.27. 14:25:10

Én is úgy vélem, hogy Ney elég gyámoltalan volt egyes esetekben. A gól remek volt, de utána többször is megppróbálhatta volna megverni Carvajalt.
Egyébként ezt a dolgot sosem fogom megérteni. Minek kell kockáztatni egy szaros meccs miatt egy hosszabb sérülést? Persze költői a kérdés.
Kép
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2014.10.27. 13:52:31

Milyen érdekes , hogy eddig mindenki istenítette Messit de most ahogy jön egy rosszabb meccs hirtelen máris egy kis senki aki nem vezéralkat aki lesz@arja csapatot , motiválatlan és stb. Könyörgöm egy meccs után ne akarjuk már megint eladni.
hajnesz írta:Örülök,hogy egyesek még mindig az edzőben látják a hibát,Messiben meg nem. Roura( :twisted: ),Tata,Enrique. Három edző,egyik sem volt képes motiválni Messit egy szezonon át. Kérdem én,akkor az edző a hibás?
Nem akarom az ő nyakába varni a tegnapi vereséget,de azért tőle sokkal többet vártam. Legyünk őszinték. Ő az egyedüli játékos a keretben,akinek csak akkor kell védekeznie amikor kedve tartja,igy igenis elvárom tőle,hogy ha helyzetbe kerül lőjje be,vagy húzza meg a váratlant(végülis elég váratlan volt,hogy mellélőtte,de nem erre gondolok). 2-0ról nem lett volna visszaút, de mégegyszer leirom,hogy nem teszem meg fő felelősnek a vereségért,mert Benzemának is volt egy nagy helyzete az elején. Egyszerüen csak több kell tőle.
Roura és Tito nem tudat motiválni :roll: ???? Végülis teljesen igazad van megdöntötte Gerd Müller rekordját 50 gólt rúgott csak a bajnokságban de egyébként teljesen motiválatlan volt egyszerűen förtelem rögtön el kellett volna adni...

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... ir-2372513 csak egy apró kis megjegyzés

Szerintem Messi egyáltalán nem játszott rosszul. Látszott , hogy hajtott , szerelt ( az elején talán egy kicsit túl hevesen is ) volt nem egy szólója is . De ha megnézitek a meccset nem volt olyan akivel összetudott volna játszani Neymar a gólja után olyan szinten eltűnt , hogy én azt hittem , hogy megunta és lement a pályáról de itt akár kiemelhetném a komplett középpályát is . Félreértés ne essék nem azt mondom , hogy Messi volt a legjobb de én nem nagyon láttam , hogy például neymar topicjában ekkora szidalom áradat lenne pedig semmivel sem játszott rosszabbul mint messi sőt szerintem rosszabb volt . Én azt hiszem rászolgált arra , hogy egy rosszabb meccs után ne legyen 2 oldalnyi( kicsit persze túlzok :D ) szidalom a topicjában
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10109
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2014.10.26. 19:09:09

Amit leírtatok gondok:
1.a középpályán nincs vezéregyéniség most
2.Nincs a csapatban olyan csapatkapitány aki tüzelné a csapatot

Szerintem erre a 2 megoldásra legjobban Mascherano kinevezése lenne, és úgy hogy felvinni VKP-nak ,ahol a helye, márpedig ott remek, így van vezéregyéniség a középpályán, és olyan csapatkapitény aki tüzelné a csapatot.

Ő benne ezt a lehetőséget hogy a CSK lehetne, azt az idei világbajnokság óta gondolom.
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2014.10.26. 19:04:19

A csapatkapitány sosem a legjobb játékos a csapatban,hanem a vezér. Lehetne sorolni: Puyol,Terry,Vidic... Csak nálunk esett meg,hogy nem egy ilyen kapta,habár ha jobban belegondolok a tegnapi felállásból csak Masch ilyen tipus.
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2014.10.26. 18:58:58

roby122 írta:
danianevem írta:
Erxy írta:tegnap 3-1 után az egész csapat feladta amúgy.
Ez nem menti fel Leot, főleg mivel -ahogy hajnesz is írta-, addigra már csak ő maradt a "nagyok" közül a pályán. Nem tudom, hogy a CR elleni párharcba unt-e bele, vagy csak elment a kedve addigra, de valami kell legyen e mögött.

Idén még ez volt az első ilyen meccse, mindenesetre engem aggaszt...

Ez általában így szokott lenni , amint vesztésre áll a csapat , ő el akar tűnni a pályáról , ezt főleg nagy csapatoknál lehet észrevenni. Gondolom azért , mert ez rossz fényt vetít rá , vagy nem tudom. Pont , hogy neki lett volna Kutya kötelessége , felrázni a csapatot , ordítani( :mrgreen: ) , és teperni mint az állat , de ehelyett a lehajtott fej szokásosan. Messinek sajnos nem való az a karszalag , méltó rá , mert megérdemli , csak fogalma sincs arról mit is jelent az , hogy az a karján van. Ezért is kellett volna Iniesta után Masch.nak adni azt a karszalagot.
Nincs vezére ennek a csapatnak. Amíg nincs vezére ennek a csapatnak , addig csak egy liga első hely lesz a cél. És ez még csak 1 probléma amit meg kéne oldani.
Nagyon egyetértek ezzel, mármint hogy Masch-nak kellene a csapatkapitányi szalag. A VB-n sem a kapitányt hallgatták a játékosok a hosszabbításban, hanem Masch-ot. Ő erre nagyon alkalmas lenne még a Barcánál is.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2014.10.26. 18:50:56

danianevem írta:
Erxy írta:tegnap 3-1 után az egész csapat feladta amúgy.
Ez nem menti fel Leot, főleg mivel -ahogy hajnesz is írta-, addigra már csak ő maradt a "nagyok" közül a pályán. Nem tudom, hogy a CR elleni párharcba unt-e bele, vagy csak elment a kedve addigra, de valami kell legyen e mögött.

Idén még ez volt az első ilyen meccse, mindenesetre engem aggaszt...

Ez általában így szokott lenni , amint vesztésre áll a csapat , ő el akar tűnni a pályáról , ezt főleg nagy csapatoknál lehet észrevenni. Gondolom azért , mert ez rossz fényt vetít rá , vagy nem tudom. Pont , hogy neki lett volna Kutya kötelessége , felrázni a csapatot , ordítani( :mrgreen: ) , és teperni mint az állat , de ehelyett a lehajtott fej szokásosan. Messinek sajnos nem való az a karszalag , méltó rá , mert megérdemli , csak fogalma sincs arról mit is jelent az , hogy az a karján van. Ezért is kellett volna Iniesta után Masch.nak adni azt a karszalagot.
Nincs vezére ennek a csapatnak. Amíg nincs vezére ennek a csapatnak , addig csak egy liga első hely lesz a cél. És ez még csak 1 probléma amit meg kéne oldani.
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2014.10.26. 18:19:46

Erxy írta:
hajnesz írta:Örülök,hogy egyesek még mindig az edzőben látják a hibát,Messiben meg nem. Roura( ),Tata,Enrique. Három edző,egyik sem volt képes motiválni Messit egy szezonon át. Kérdem én,akkor az edző a hibás?
Messi motiválatlan lenne ebben a szezonban? ez nekem új.
tegnap 3-1 után az egész csapat feladta amúgy.
Összességében biztosan nem, de tegnap nagyon úgy nézett ki, hogy elment a kedve. NEM TEHETI MEG, ez a lényeg, akár Ő a világ legjobbja, akár nem. Imádom, szeretem, de ha ő nem ad bele mindent, akkor a többiektől se várjuk. Márpedig 3:1 után igencsak eltünt. Rossz megoldások, rossz passzok, lézengés elől. Máskor is vezetett ellenünk a Real, de nem adtuk fel, nem adta fel. Azt is elhiszem, hogy tele a hócipője, hogy ilyenkor mindenki tőle várja a csodát és nyilván nem lehet mindig csodát tenni, de az akarás sem látszott rajta. Hamar elkönyvelte a zakót ez az igazság. :(
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.10.26. 17:12:10

Erxy írta:tegnap 3-1 után az egész csapat feladta amúgy.
Ez nem menti fel Leot, főleg mivel -ahogy hajnesz is írta-, addigra már csak ő maradt a "nagyok" közül a pályán. Nem tudom, hogy a CR elleni párharcba unt-e bele, vagy csak elment a kedve addigra, de valami kell legyen e mögött.

Idén még ez volt az első ilyen meccse, mindenesetre engem aggaszt...
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2014.10.26. 17:01:53

Igen, mint leírtam nem lógott ki a csapatból egyik irányba sem, de ez a világ egyik legjobb játékosától igen kevés. A meccset meg általában egy-egy helyzet dönti el általában(lsd. Iniesta Chelsea ellen,ami szerintem az egyik legjobb példa erre),ha belövöd nyersz,ha kihagyod,a foci iratlan szabályának értelmében az ellenfél fog rúgni egyet. Sajnos ez is lett.
Messi motiválatlan lenne ebben a szezonban? ez nekem új.
tegnap 3-1 után az egész csapat feladta amúgy.
3. gól után csak lézengett,meg leadta az elsőnek a labdát. Igen az egész csapat feladta,de ő a csapatkapitány,s egyben ő a legnagyobb klasszis a csapatban. Ha ő nem hajt,ki tegye azt,Roberto? Nem könnyü ezt a terhet cipelni meccsről-meccsre,de ez igy van,ha Messinek megy,a csapatnak is megy általában,felnőnek mellé.
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2014.10.26. 16:56:54

hajnesz írta:Örülök,hogy egyesek még mindig az edzőben látják a hibát,Messiben meg nem. Roura( ),Tata,Enrique. Három edző,egyik sem volt képes motiválni Messit egy szezonon át. Kérdem én,akkor az edző a hibás?
Messi motiválatlan lenne ebben a szezonban? ez nekem új.
tegnap 3-1 után az egész csapat feladta amúgy.
Kép
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2014.10.26. 16:55:40

hajnesz írta:Örülök,hogy egyesek még mindig az edzőben látják a hibát,Messiben meg nem. Roura( :twisted: ),Tata,Enrique. Három edző,egyik sem volt képes motiválni Messit egy szezonon át. Kérdem én,akkor az edző a hibás?
Nem akarom az ő nyakába varni a tegnapi vereséget,de azért tőle sokkal többet vártam. Legyünk őszinték. Ő az egyedüli játékos a keretben,akinek csak akkor kell védekeznie amikor kedve tartja,igy igenis elvárom tőle,hogy ha helyzetbe kerül lőjje be,vagy húzza meg a váratlant(végülis elég váratlan volt,hogy mellélőtte,de nem erre gondolok). 2-0ról nem lett volna visszaút, de mégegyszer leirom,hogy nem teszem meg fő felelősnek a vereségért,mert Benzemának is volt egy nagy helyzete az elején. Egyszerüen csak több kell tőle.
Mentségére legyen mondva, bár ez lehet kritika is, hogy összesen 2 helyzete volt. Az egyik kb Neymar góljának távolságából eleresztett lövés, amit abszolvált a kapus, a másik volt a kihagyhatatlan, Suarez beadásából. Ennyi és nem több. :(
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2014.10.26. 16:48:31

Örülök,hogy egyesek még mindig az edzőben látják a hibát,Messiben meg nem. Roura( :twisted: ),Tata,Enrique. Három edző,egyik sem volt képes motiválni Messit egy szezonon át. Kérdem én,akkor az edző a hibás?
Nem akarom az ő nyakába varni a tegnapi vereséget,de azért tőle sokkal többet vártam. Legyünk őszinték. Ő az egyedüli játékos a keretben,akinek csak akkor kell védekeznie amikor kedve tartja,igy igenis elvárom tőle,hogy ha helyzetbe kerül lőjje be,vagy húzza meg a váratlant(végülis elég váratlan volt,hogy mellélőtte,de nem erre gondolok). 2-0ról nem lett volna visszaút, de mégegyszer leirom,hogy nem teszem meg fő felelősnek a vereségért,mert Benzemának is volt egy nagy helyzete az elején. Egyszerüen csak több kell tőle.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2014.10.26. 08:54:03

a fejétől bűzlika......,nem Messsit okolom, hanem LE.-t! ez az ember gyenge egy világsztárhoz, gyenge a Barcelonához!
az egy dolog, hogy egy jó képességű játékos több helyen is játszhat, de az már nem, hogy ott ahol éppen akar!? LE. ha nem mondja meg Messinek hogy mit és hol kell játszania akkor nem való edzőnek. Messi hol túlságosan távol, hol túlságosan a betömörül védelem gyűrűjében vergődik és ez mégegyszer mondom: nem az ő hibája.
kedvetlenség: évek óta figyelem, a mostano meccs előőt(is) konkrétan leírtam, ha a meccs elején nem jön össze neki a gól és folyamatosan gyötrik, egy idő után feladja! ez nem új jelenség nála.
van persze új dolog is -sajnos - bizony veszített a gyorsaságából, a koncentrációs képességéből és ezáltal a hatékonyságából is! és ez ismét az edzőre mutat!! ha már nem minden lövése gól több lehetőséget kell adni neki, úgy kell játszatni, hogy erre módja legyen, és nyilván lelkileg is rá kellene tréningezni erre az új helyzetre. (ne adja fel olyan könnyen)
még csak annyit hogy ez a gól rekord körüli média hajcíhő önmagában is elég , hogy valaki görcsösen reagáljon és lehet hogy ezt (is) láttuk tegnap.
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2014.10.26. 08:33:39

Nem teszem meg én sem bűnbaknak, de a kedvetlensége az nagyon idegesít. Ok, hogy daráló meg minden, de azért ettől többet vártam tőle. A második félidőben szinte momentuma sem volt, ennyi pontatlan labdája sem volt már régen. Aggódom, mert ez a tegnapi másodikfélideji játéka olyan volt mint a tavaszi. Sétálgatás, semmi bevállalás, hihetetlenül rossz elképzelések és passzok. Remélem nem lesz tartós, bár ha egy klasico nem dobja fel, akkor micsoda. Nyilván a meccs nem rajta ment el, de azért sem tett sokat, hogy visszahozza játékba a Barcát. Annak ellenére írom ezt, hogay kevesen elfogultabbak vele szemben, mint én.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2014.10.26. 03:28:01

Örülök, hogy nem mindenki Messit teszi meg bűnbaknak, de tény, hogy ha mostani bajnoki átlagformáját tudta volna hozni a Classicon, akkor egy másik meccset láttunk volna. Ha ő rossz napot fog ki, akkor kiderül, hogy a középpályán most nincs vezéregyéniség. akár olyan se, int Cesc volt. Xavi - Iniestaban már nincs ennyi, Rakitic meg nem ezt a szerepet kapta. SR-nek a csapat közelében se szabadna lenni. Persze egy jobb napot kifogó Messi képes mindezt elfedni.
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.10.25. 20:42:34

A meccs utolsó harmadában talán ő volt a leghitevesztettebb. Ez pedig nagyon nincs rendben. Nem várja el tőle az ember, hogy vállára vegye a csapatot mentálisan - erre vannak más játékosok a csapaton belül-, de igenis küzdjön amíg pályán van. Harcoljon meg a labdákért, ha másért nem legalább a rekordért...
Válasz küldése