Leo Messi

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Ha lenne rá lehetőség, visszahoznád?

Igen, még tudna adni a csapatnak
66
46%
Nem, tovább kell lépni
78
54%
 
Szavazatok száma: 144
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.08.06. 17:13:24

Amúgy nem csak mondott valamit neki miután kicselezte, hanem köpött egy jó nagyot utána, ami azért eléggé paraszt dolog. Szerintem ezen akadhatott ki Messi igazán. Persze most is jön a fika mindenhol és a sajtó is lehozta, és mindenki úgy szídja mintha soha egy játékos sem borult volna ki meccsen :lol:
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2015.08.06. 16:33:54

Kicsit túl van gondolva ez a dolog. Most megtörtént, legközelebb nem fogja ezt csinálni, ennyi. :)
Kép
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2015.08.06. 16:27:29

MQuCsabi írta:Tisztán látszik, hogy elvitte a labdát, majd megállt, még csak rá sem lőtte, erre beszólt neki valamit a védő. Látszik a mozdulatból, hogy esze ágában sem volt visszafordulni, csak, mikor már megszólalt a bekk. Gondolom nem azt mondta neki, hogy szépek a tetkóid tesó.
Ettől még senkit nem fejelgetünk és ragadunk torkon. Intelligencia kérdése. Meg kell kérdezni tőle az eredményt, az kicsivel megalázóbb :)
MQuCsabi írta:Ezen felül lehet vele nem szimpatizálni, de néha ott is szakadhat a cérna. Nem gondolom, hogy egy meccsen egy ember próbálja lefaragni, vagy egy ember szól be neki. Magam példáján tudok nyilatkozni, még nekem is volt, hogy elszakadt a cérna, pedig senki sem úgy ismer, hogy nagyon feszkós lennék. Meg talán az a kőbunkó sem vagyok :mrgreen:
Én kifejezetten kedvelem Messit, de a fejelgetős, fellengzős oldala nem tetszik, tudom objektíven nézni, ciki, ha így viselkedik. Éles meccsen nálam ezért eltiltás jár....ahogy az járna sok más esetben is, nem Barcával kapcsolatban.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2015.08.06. 16:10:37

MQuCsabi írta:Tisztán látszik, hogy elvitte a labdát, majd megállt, még csak rá sem lőtte, erre beszólt neki valamit a védő. Látszik a mozdulatból, hogy esze ágában sem volt visszafordulni, csak, mikor már megszólalt a bekk. Gondolom nem azt mondta neki, hogy szépek a tetkóid tesó.

Ezen felül lehet vele nem szimpatizálni, de néha ott is szakadhat a cérna. Nem gondolom, hogy egy meccsen egy ember próbálja lefaragni, vagy egy ember szól be neki. Magam példáján tudok nyilatkozni, még nekem is volt, hogy elszakadt a cérna, pedig senki sem úgy ismer, hogy nagyon feszkós lennék. Meg talán az a kőbunkó sem vagyok :mrgreen:

Inkább azzal kell foglalkozni, hogy jó kedvűen és szépen játszottak és, hogy top formában érkezett haza.
Oké, de ez egy barátságos meccs volt, és amúgy is ő egy profi futballista, mondhatnak neki akármit, neki a játékra kell koncentrálni - persze közhelyes amit írtam, de attól még igaz. :P

Az utolsó mondattal meg egyet is értek meg nem is. Attól, hogy jól játszott, ő a legjobbunk még simán meg kell említeni azt is, amikor hülyeséget csinál. Most pedig azt csinált. :wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2015.08.06. 15:59:56

Tisztán látszik, hogy elvitte a labdát, majd megállt, még csak rá sem lőtte, erre beszólt neki valamit a védő. Látszik a mozdulatból, hogy esze ágában sem volt visszafordulni, csak, mikor már megszólalt a bekk. Gondolom nem azt mondta neki, hogy szépek a tetkóid tesó.

Ezen felül lehet vele nem szimpatizálni, de néha ott is szakadhat a cérna. Nem gondolom, hogy egy meccsen egy ember próbálja lefaragni, vagy egy ember szól be neki. Magam példáján tudok nyilatkozni, még nekem is volt, hogy elszakadt a cérna, pedig senki sem úgy ismer, hogy nagyon feszkós lennék. Meg talán az a kőbunkó sem vagyok :mrgreen:

Inkább azzal kell foglalkozni, hogy jó kedvűen és szépen játszottak és, hogy top formában érkezett haza.
Kép
corol
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1203
Csatlakozott: 2011.04.06. 20:08:57

2015.08.06. 12:51:08

recrea írta:
kanty írta:Jól játszott, de a kakaskodás elmaradhatott volna, tétmeccsen egy ilyenért simán kiszórhatták volna.
Megint ő jelentette a különbséget, nagy kedvel játszott, jó előjel a következő két döntőt tekintve.

Ilyenért bárhol, bármikor ki kell szórni, hányingerem van ettől a nagyképű, frusztrált viselkedésétől, nincs az a beszólás, amire a ez a reakció, pláne a világ legjobbjától. És ez a sokadik, szerintem megérett egy elbeszélgetésre a dokival.
Való igaz, hogy kiállíthatták volna, de azt veled ellentétben nem osztom, hogy Messi nagyképűen viselkedik, sőt inkább nagyon is visszafogott és általában érzelemmentes a pályán és azon kívül is.
A frusztráltság is ritkán jön elő nála, ahhoz képest, hogy mennyit faragják egy-egy meccsen. Mondjuk tegnap nyilván nem ezért kapta fel a vizet, vszeg beszólhattak neki.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2015.08.06. 09:15:06

kanty írta:Jól játszott, de a kakaskodás elmaradhatott volna, tétmeccsen egy ilyenért simán kiszórhatták volna.
Megint ő jelentette a különbséget, nagy kedvel játszott, jó előjel a következő két döntőt tekintve.

Ilyenért bárhol, bármikor ki kell szórni, hányingerem van ettől a nagyképű, frusztrált viselkedésétől, nincs az a beszólás, amire a ez a reakció, pláne a világ legjobbjától. És ez a sokadik, szerintem megérett egy elbeszélgetésre a dokival.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2015.08.06. 09:03:37

Messi irányító munkája tökéletesen pótolja Xavit. Azzal a különbséggel, hogy ő a hosszú indításoknak is mestere.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2015.08.06. 08:44:37

Jól játszott, de a kakaskodás elmaradhatott volna, tétmeccsen egy ilyenért simán kiszórhatták volna.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.08.06. 00:26:33

ZBarca írta:
S.Agüero írta:Csak szerintem hasonlított a gólja a Sevilla ellenire? :)
Csak egy kicsit, ott a másik sarokba lőtte + nem volt ennyi ember előtte.
Jó, nem azt mondtam, hogy mindenki ugyanott állt. :mrgreen:
De ugyanúgy tette le Neymar, ugyanúgy lőtte el, rövid alsóba. :)
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2015.08.05. 23:25:54

S.Agüero írta:Csak szerintem hasonlított a gólja a Sevilla ellenire? :)
Csak egy kicsit, ott a másik sarokba lőtte + nem volt ennyi ember előtte.
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.08.05. 23:16:13

ZBarca írta:Nagyon jó ilyen motiváltnak látni, ma is megy, akar, hajt. :)
Csak szerintem hasonlított a gólja a Sevilla ellenire? :)
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2015.08.05. 23:14:40

Nagyon jó ilyen motiváltnak látni, ma is megy, akar, hajt. :)
Kép
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2015.08.02. 19:48:34

A Cikkhez: A képeken is látszik, hogy odafigyelt a nyáron is minden részletre, valóban bomba formának tűnik. Remélem idén sem sérül meg .
Kép
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2015.07.31. 23:26:37

S.Agüero írta:Beteg.
https://www.youtube.com/watch?v=zI_qO_Djo8k" target="_blank
Imádom a srác videóit , ez is
elképesztően jól sikerült. Messire pedig már régen elfogytak a jelzők :).
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.07.31. 22:53:32

Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2015.07.31. 09:39:57

Tegnap csatlakoztak (négy nappal korábban) a többiekhez Masch-al együtt, ìgy a keret teljes erőbedobással készülhet a szuperkupára. Pontosabban Bravot nem tudom, hogy jelentkezett e.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.07.28. 22:46:42

Lionel Messi vs 3 or More Players

Eszméletlen, mint kés a vajon.. Remélem kitart idén is a lendülete, akkor megint mindegyik sorozatban jó eséllyel pályázhatunk a végső győzelemre - sok máson is múlik persze, de talán az ő jó formáján leginkább.
Avatar
jelwaz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1145
Csatlakozott: 2005.07.10. 18:38:11
Tartózkodási hely: A barikádokon...

2015.07.24. 22:43:52

Normandia írta:Azért meg nem kell sértegetni a másikat mert nem ért veled egyet, vagy más a véleménye dolgokról.
Ok, elnézésedet kérem, ha erősen fogalmaztam. Értem, amit mondasz, el is fogadom.
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2015.07.24. 22:19:59

jelwaz írta:
Normandia írta:Én is kérdezhetném, akkor minek válaszoltál?
Ez a szuperdedó. Kérdeztél valamit, válaszoltam.Mint mellékzönge leírtam, hogy nem túl intelligens. Amit lehet nem kellett volna érintenem, csak onnan jutott eszembe, hogy HA pénzért haknizott Gabonban, akkor az nem volt egy okos ötlet. Nagyon nem, és amúgy sem okosnak ismertem meg. Erre számonkérsz, hogy honnan tudom, hogy Messi nem intelligens. Leírtam (bár valóban nem túl konkrétan, de irányulhatott volna erre is a reakció), annyi jött rá, hogy sztereotip, szerinted minden focista bunkó, nem is értelmes vitázni hagyjuk abba. Erre írtam, hogy akkor tényleg nincs értelme leírnom a dolgokat, ha ennyit veszel le belőle.
Normandia írta:Pont az a bajom, hogy értelmezem amit ìrsz és úgy látom nem csak nekem van ezzel bajom. Nem is értem minek nézel meccset, ha ennyire rossz a véleményed, a " szegény focistákról"?
Szerintem Alfával egész korrektül ledumáltuk a dolgot, te egy fikarcnyit nem tudtál előrelendíteni a velem megindított diskurzusodban. A második mondat a logikátlanság teteje. Nem azért nézek focimeccset, hogy újabb dolgokat tudjak meg a hidrogénfúzióról (hogy az atomfizikánál maradjunk). Vagy írtam olyat, hogy ez a Messi olyan hülye, hogy minek focizik? Legalább a csíráját látnám annak az értelmezésnek, amit írsz.
Normandia írta:De palesz, senki sem mondta, hogy atomfizikus, csupán azt kifogásoltul, hogy honnan tudja valaki, hogy inteligens, vagy nem. De szerintem is lépjünk túl ezen, mert olyan érzésem van ebben a diskurzusban, mintha a madrid fórumán lennék és nem a barcáén.
Lehet, hogy kritizálom a csapatom, lehet, hogy sokat is, de inkább ez, minthogy bambán vigyorogva bólogassak bármire, amit a klub csinál, mert az szent és sérthetetlen. Szeretem Messi játékát, nagyon jól játszik, ha lesz fiam és érdekli a foci és kérdez majd a csapatomról vagy, hogy az milyen volt, akkor tuti felhozom, és kismillió gólról, meccsről meg kupáról mesélhetek neki, de ennél semmi több. Igazából elég nehéz megállni, hogy felüljek ennek a madridos provokációnak.

Nagyon hamar el kell kezdeni focizni ahhoz, hogy valaki olyan magas szinten nyomja, mint ezek a srácok. 18-19-20 évesen milliomossá válnak, topmodelleket huzogatnak és gyerekük van, Ferrarikkal járnak. Rohadt sokat dolgoznak, mert gyerekkoruktól tenyésztik őket kb. Persze, hogy háttérbe szorul a tanulás és kimaradnak rengeteg dologból. Ez Dél-Amerikában még hatványozódik, a szegénység-futball őrület-verseny kombinációjával. Személyes tapasztalat, hidd el, de erről nem akarok beszélni. Láttam Messit nem csak meccs után nyilatkozni, nem csak focimezben, nem csak sajtótájékoztatón. Nem mondott világi nagy baromságokat, de mint írtam is:
jelwaz írta:Azt tudtam korábban is, hogy nem az intelligensebb focisták közül való (mondjuk olyan alig van szerintem)
Hát ennyit tudtam tenni, ha ez sem kielégítő válasz, innetől kezdve csak a mantrádat tudom mondani, hagyjuk is. Palesznek meg VEB-nek tök igaza van.
Te ìrtad le korábban, had ne idézzem belőle azokat a mondatokat. Nehéz ám másképpen értelmezni, mint amit jelent. De, mint olvasva a fenti hozzászólásod, lehet ezt egyértelműbben is megtenni, sokkal érthetőbb és kevésbé félreérthető módon. Ettől függetlenül nem győztél meg Leo inteligencia szintjének mikéntjéről. Lehet, hogy igazad van én ezt nem tudom, bemondásra meg nem hiszem.
A meccsnézéses megjegyzésem tényleg logikátlan ezt elismerem, csak az hozta ki belőlem, hogy ennyire rossz véleménnyel vagy a focistákról általában.
Azért meg nem kell sértegetni a másikat mert nem ért veled egyet, vagy más a véleménye dolgokról.
Remélem teljesen érthető voltam logikátlanság és mantrázás nélkül.is.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
jelwaz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1145
Csatlakozott: 2005.07.10. 18:38:11
Tartózkodási hely: A barikádokon...

2015.07.24. 21:37:02

Normandia írta:Én is kérdezhetném, akkor minek válaszoltál?
Ez a szuperdedó. Kérdeztél valamit, válaszoltam.Mint mellékzönge leírtam, hogy nem túl intelligens. Amit lehet nem kellett volna érintenem, csak onnan jutott eszembe, hogy HA pénzért haknizott Gabonban, akkor az nem volt egy okos ötlet. Nagyon nem, és amúgy sem okosnak ismertem meg. Erre számonkérsz, hogy honnan tudom, hogy Messi nem intelligens. Leírtam (bár valóban nem túl konkrétan, de irányulhatott volna erre is a reakció), annyi jött rá, hogy sztereotip, szerinted minden focista bunkó, nem is értelmes vitázni hagyjuk abba. Erre írtam, hogy akkor tényleg nincs értelme leírnom a dolgokat, ha ennyit veszel le belőle.
Normandia írta:Pont az a bajom, hogy értelmezem amit ìrsz és úgy látom nem csak nekem van ezzel bajom. Nem is értem minek nézel meccset, ha ennyire rossz a véleményed, a " szegény focistákról"?
Szerintem Alfával egész korrektül ledumáltuk a dolgot, te egy fikarcnyit nem tudtál előrelendíteni a velem megindított diskurzusodban. A második mondat a logikátlanság teteje. Nem azért nézek focimeccset, hogy újabb dolgokat tudjak meg a hidrogénfúzióról (hogy az atomfizikánál maradjunk). Vagy írtam olyat, hogy ez a Messi olyan hülye, hogy minek focizik? Legalább a csíráját látnám annak az értelmezésnek, amit írsz.
Normandia írta:De palesz, senki sem mondta, hogy atomfizikus, csupán azt kifogásoltul, hogy honnan tudja valaki, hogy inteligens, vagy nem. De szerintem is lépjünk túl ezen, mert olyan érzésem van ebben a diskurzusban, mintha a madrid fórumán lennék és nem a barcáén.
Lehet, hogy kritizálom a csapatom, lehet, hogy sokat is, de inkább ez, minthogy bambán vigyorogva bólogassak bármire, amit a klub csinál, mert az szent és sérthetetlen. Szeretem Messi játékát, nagyon jól játszik, ha lesz fiam és érdekli a foci és kérdez majd a csapatomról vagy, hogy az milyen volt, akkor tuti felhozom, és kismillió gólról, meccsről meg kupáról mesélhetek neki, de ennél semmi több. Igazából elég nehéz megállni, hogy felüljek ennek a madridos provokációnak.

Nagyon hamar el kell kezdeni focizni ahhoz, hogy valaki olyan magas szinten nyomja, mint ezek a srácok. 18-19-20 évesen milliomossá válnak, topmodelleket huzogatnak és gyerekük van, Ferrarikkal járnak. Rohadt sokat dolgoznak, mert gyerekkoruktól tenyésztik őket kb. Persze, hogy háttérbe szorul a tanulás és kimaradnak rengeteg dologból. Ez Dél-Amerikában még hatványozódik, a szegénység-futball őrület-verseny kombinációjával. Személyes tapasztalat, hidd el, de erről nem akarok beszélni. Láttam Messit nem csak meccs után nyilatkozni, nem csak focimezben, nem csak sajtótájékoztatón. Nem mondott világi nagy baromságokat, de mint írtam is:
jelwaz írta:Azt tudtam korábban is, hogy nem az intelligensebb focisták közül való (mondjuk olyan alig van szerintem)
Hát ennyit tudtam tenni, ha ez sem kielégítő válasz, innetől kezdve csak a mantrádat tudom mondani, hagyjuk is. Palesznek meg VEB-nek tök igaza van.
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2015.07.24. 21:31:48

Normandia írta:
visca el barca írta:kicsit mintha túllihegnétek, nem kell ezt komolyan venni. nyilván egy MIT-re valószínűleg soha nem jutna be... de ott van pl. airxanyi, aki ugye messze a világ legjobbja, és 33 évesen, most érettségizett le :mrgreen:
Rossz vagy VEB, a Sanyi csak alapos.:-D
Xanyi a doktorival kezdte, onnan haladt lefelé.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2015.07.24. 21:02:30

palesz77 írta:
ZBarca írta:Minden esetre Messi egy okos ember. A futballhoz nem kell túl intelligensnek lenni, viszont Leo kimagaslik a többi játékos közül passzaival, meglátásaival, helyzetfelimerésével. És erre senki se mondja, hogy nem kell zseninek lenni.
Senki nem mondta Leoról, hogy sík hülye, de a MarcaToonsban sem véletlen szerintem, hogy ilyen egyszerűnek van beállítva, még ha túlzó is kicsit - pont ez a lényege.
A MarcaToonst a Marcánál készítik, ami köztudottan Madrid párti lap. Iniesta pl az MT-ben ( :mrgreen:) folyton a szülőfalujáról beszél és már-már megszállott módon védelmezi/emlegeti. :D Ramos is állandóan lever valamit, Roncit viszont tényleg reálisan ábrázolják. :mrgreen:
Szóval ne az MTből következtessünk, bár ha Messi tényleg ilyen a való életben, akkor nem szóltam. :D
Kép
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2015.07.24. 19:58:03

visca el barca írta:kicsit mintha túllihegnétek, nem kell ezt komolyan venni. nyilván egy MIT-re valószínűleg soha nem jutna be... de ott van pl. airxanyi, aki ugye messze a világ legjobbja, és 33 évesen, most érettségizett le :mrgreen:
Rossz vagy VEB, a Sanyi csak alapos.:-D
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.07.24. 19:42:19

kicsit mintha túllihegnétek, nem kell ezt komolyan venni. nyilván egy MIT-re valószínűleg soha nem jutna be... de ott van pl. airxanyi, aki ugye messze a világ legjobbja, és 33 évesen, most érettségizett le :mrgreen:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Válasz küldése