Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2017.06.11. 09:25:18

Na vajon mennyire lehet hinni a mundonak? Mert szerintük Verratti kérte a psg-t, hogy engedjék el...
Reméljük nem kacsa! ;)
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.06.10. 11:39:01

Samper írta:Mostanra már világos, hogy minden átigazolási célunkat sikerült idült problémává változtatni. Nagyon meg lennék lepve, ha ez a végén jól sülne el. Bizonytalan diagnózisra épül zavaros, következetlen terápia.
az átigazolásunk kb annyira zavaros, mint a te hsz-eid :D el se kezdődött még hivatalosan az átigazolási szezon de te már levontad a következményeket
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.06.10. 09:47:54

Mostanra már világos, hogy minden átigazolási célunkat sikerült idült problémává változtatni. Nagyon meg lennék lepve, ha ez a végén jól sülne el. Bizonytalan diagnózisra épül zavaros, következetlen terápia.
Avatar
szasz
Barça C
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2017.04.27. 12:06:12

2017.06.09. 20:18:15

S.Agüero írta:Davinson Sánchez középhátvéd. :)
Uppsz! Tényleg, köszi az infót, várható volt, hogy lesz tárgyi tévedésem :D
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.06.09. 18:28:38

Davinson Sánchez középhátvéd. :)
Avatar
szasz
Barça C
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2017.04.27. 12:06:12

2017.06.09. 18:20:14

Kubla9 írta:
johndoe83 írta:A kapus is mehetne amerre lát! Ez egy semmitérő.. Valamiért az Enrique beleszerelmesedett, de nála csak jobbak vannak. Ennyire bizonytalan kapust és még nem láttam ezen a szinten. Biztos van, én nem mondom.. De ide olyan kell, aki tudja mit csinál! Nem a gól után másodpercekkel kellene ugrálnia..
Mats??????????????????? =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> Ember,miről beszélsz??? A két kezünket tegyük össze hogy ő a kapusunk,nem azt mondom hogy hibátlan de top 5-ös nálam az biztos.
Teljesen egyet értek "Kubla9"-val :) Amikor olvasom a mecsközbeni kommenteket, és jön a "Mats már megint elrontotta... hihetetlen, hogy semmit se véd ki..." jellegű kommenteket, "agyfrászt" kapok. Egyesek a kapustól várnák el minden esetben, hogy mindent fogjon ki. :D

Egyesek elfelejtették már azokat az időket, amikor Valdes volt a kapusunk, és mindig aggódni kellett, hogy ne legyen potya. :)

Igazolásokkal kapcsolatban:
- Középályás mindenképp kell, Veratti, Cutinho, esetleg valami fiatal tehetség (b2b?), de igazából akkor igazából Sergi Roberto is lehetne az, ki tudja, talán beválna.
- Jobbhátvéd szintén: Davinson Sanchez, Bellerin, Semedo - hármasból || Vidalal felépülve már lehetne rotálni is - és akkor Roberto mehet Iniesta|Busquets helyére, kérdés középályán melyik poziba lenne a legjobb.
- Kiváncsi leszek, hogy Gomes bevállik-e jövőre, Dölöfiú visszajön-e és "visszavesz"-e az arcából. :) illetve olcsón jön-e mondjuk Dembelé :P
- Ha lesz elnök választás, a bizalmatlansági szavazás miatt, azis érdekes igazolásokat hozhat, lehetséges, hogy változatos - izgalmas nyári igazolások elé nézünk. :)
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1621
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2017.06.09. 16:12:04

Nero. írta:Mondjuk ez olyan hogy Umtiti és TS is tehetséges, de a Bravo-Piqué-Masch kevesebb gólt kapott mint mondjuk a TS-Piqué-Umtiti, és előbbiekkel kevesebb helyzetet is dolgozott ki az ellen, persze ebben benne van a csapat is de én inkább a rutin híve vagyok.
Mert olyan sokszor összeállt idény során a TS-Alba-Pique-Umtiti-SR négyes, hogy meg lehet állapítani, milyenek ha összeszoknak. Madridban hozzájuk képest a Navas-Marcelo-Varane-Ramos-Carvajal 5ös vagy 3szor annyit játszott így együtt.

Tavalyi nagy mozgás után idén sokkal kevesebbre számíthatunk talán, de azok nagyobb pénzeket fognak megmozgatni

- Remélem megy Mathieu és teljes szerződést kap Marlon
- Bellerin is mindenképpen kellene jobbra, vagy esetleg Cancelo mert SR nem jobbhátvéd.
- Iniesta-n már idén is látszott a fáradtság, kell valaki a helyére már idén, ez tiszta sor. Így jóval kevesebb játékpercet kapna, de azt legalább bírná. Remélem nem lesznek úgy vele, hogy Gomes képes helyettesíteni mert akkor jövőre is max kupát nyerünk. Legyen az akár Thiago (én továbbra is rá szavaznék), Verratti, Koke vagy esetleg Coutinho (visszanevelve a középpályára), de valaki kell aki hosszú távú megoldást jelent. A középpályáról a padosok közül meg mehetne 2 ember is amerre lát
94:39 6 - 1
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.06.09. 14:56:22

Nero. írta:Mondjuk ez olyan hogy Umtiti és TS is tehetséges, de a Bravo-Piqué-Masch kevesebb gólt kapott mint mondjuk a TS-Piqué-Umtiti, és előbbiekkel kevesebb helyzetet is dolgozott ki az ellen, persze ebben benne van a csapat is de én inkább a rutin híve vagyok.
ez az első szezonra igaz, a második főleg második felében már nyelte a gólokat Bravo is meg a védelem is.

hozzáteszem, nézzük meg, hogy működött a kp LE első évében, meg hogy most.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2017.06.09. 14:37:50

johndoe83 írta:A kapus is mehetne amerre lát! Ez egy semmitérő.. Valamiért az Enrique beleszerelmesedett, de nála csak jobbak vannak. Ennyire bizonytalan kapust és még nem láttam ezen a szinten. Biztos van, én nem mondom.. De ide olyan kell, aki tudja mit csinál! Nem a gól után másodpercekkel kellene ugrálnia..
Pfuuu.Remélem trollkodtál.Ember kit?DeGea és belga is komolyakat lepkézett.Oblak se tökéletes.Neuer kb. ugyanaz mint ő annyi különbséggel hogy rutinosabb.Egy aki biztosan jobb lenne az Buffon.Na az meg elégé felejtős.Megnyugodhatsz világ szinten jelenleg top 10-es, de még akár top 5 is.
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.06.09. 14:35:09

Mondjuk ez olyan hogy Umtiti és TS is tehetséges, de a Bravo-Piqué-Masch kevesebb gólt kapott mint mondjuk a TS-Piqué-Umtiti, és előbbiekkel kevesebb helyzetet is dolgozott ki az ellen, persze ebben benne van a csapat is de én inkább a rutin híve vagyok.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.06.09. 13:50:03

MAtS-hoz képest aki előrelépés lenne az De Gea, Courtois és kb ennyi. Donnarumma lehet még ez a szint. (Buffon, Neuer meg szintén a mozdíthatatlan kat.)
akkor próbáljátok meg őket leigazolni :lol:

kisebb gondunk is nagyobb annál, mint hogy kapusok után ácsingózzunk.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.06.09. 13:49:29

:lol: Hagyjátok, legutóbb is csak MAtS-ot tudta szidni. =D>
Hozzuk vissza Bravót, nagy karrierje volt Manchesterben. :D
Avatar
randomguy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2016.08.11. 12:22:07
Tartózkodási hely: τᴏᴘ ᴏғ τʜє ωᴏʀʟᴅ

2017.06.09. 13:42:37

Nem tudom, hogy ezt most miért írod, hogy adjuk el Stegent. Lehet, hogy a szezon elején egy kicsit bizonytalan volt, de az idény második felében már pontokat mentett nekünk a bravúrjaival. Vagy ha el is adnánk - ami nem fog megtörténni, szerencsére nem annyira dilettáns a vezetőség -, mégis kit vennél helyette? Látjuk, hogy a City is bajlódik a kapus poszttal, pedig ők bárkit megvehetnek akit az edző kér, még sincs mozdítható top kapus - nem mintha Stegen nem lenne az.
Xabi Prieto: "I have gone to the Bernabeu just to watch Messi play."
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2017.06.09. 13:26:12

johndoe83 írta:A kapus is mehetne amerre lát! Ez egy semmitérő.. Valamiért az Enrique beleszerelmesedett, de nála csak jobbak vannak. Ennyire bizonytalan kapust és még nem láttam ezen a szinten. Biztos van, én nem mondom.. De ide olyan kell, aki tudja mit csinál! Nem a gól után másodpercekkel kellene ugrálnia..
Mats??????????????????? =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> Ember,miről beszélsz??? A két kezünket tegyük össze hogy ő a kapusunk,nem azt mondom hogy hibátlan de top 5-ös nálam az biztos.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.06.09. 13:15:19

johndoe83 írta: Ennyire bizonytalan kapust és még nem láttam ezen a szinten. Biztos van, én nem mondom.. De ide olyan kell, aki tudja mit csinál! Nem a gól után másodpercekkel kellene ugrálnia..
Ha ezt MAtS-ra érted akkor ezen a szinten tényleg nem sok kapust láttál. Bár nem tudom mit jelent nálad "ez a szint".
Forca Barca!!!!
johndoe83
Barça C
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2017.01.15. 18:06:14

2017.06.09. 13:12:31

A kapus is mehetne amerre lát! Ez egy semmitérő.. Valamiért az Enrique beleszerelmesedett, de nála csak jobbak vannak. Ennyire bizonytalan kapust és még nem láttam ezen a szinten. Biztos van, én nem mondom.. De ide olyan kell, aki tudja mit csinál! Nem a gól után másodpercekkel kellene ugrálnia..
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.06.09. 12:00:44

Kovbal88 írta:
Valverdénél tiszta lappal indulhat
Ezt miből gondolod? Mondani bármit lehet meg kettőn áll a vásár mindig. Amúgy, ha végre jól mennek a dolgai a Milanban érdemes lenne maradnia és megnézni mire képes. Nem akkora sztár, hogy rögtön kezdőben kapjon nálunk helyet.
Mivel új edző, nincs semmi "előélete", LE-nek nem tetszett a stílusa és elküldte. Valverde-nek nem kell, hogy előítélete legyen vele szemben. Együtt végzik az előszezont és meglátja, hogy számol-e vele vagy nem.

Ki beszél itt kezdőről?! Nem tudom ki lehetne aki beférne egy ilyen sorba kezdőnek. Nem értem itt miről beszélsz.
Forca Barca!!!!
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2017.06.09. 11:57:28

Normandia írta:
Kubla9 írta:http://www.sport.es/es/noticias/barca/v ... sg-6093543 Hát igen,amíg ő nem lép az ügyben nehéz lesz bármit is csinálni. Olvastam valahol de szerintem kamu a hír hogy 3 feltételhez kötötte az átigazolását. Állandó kezdő,magas, fizetés,és harcban lenni a címekért.Kettő abszolút vállalható de az állandó kezdő az nem.
Az is bevállalható, hiszen sérülés nélkül nem hoz le szezont.:-D
Na igen,de ilyen szerződés a világon nincs sehol hogy garantált kezdő vagy mindig. [-X [-X [-X [-X [-X
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2182
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2017.06.09. 11:49:25

Valverdénél tiszta lappal indulhat
Ezt miből gondolod? Mondani bármit lehet meg kettőn áll a vásár mindig. Amúgy, ha végre jól mennek a dolgai a Milanban érdemes lenne maradnia és megnézni mire képes. Nem akkora sztár, hogy rögtön kezdőben kapjon nálunk helyet.
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2017.06.09. 11:00:57

http://www.mundodeportivo.com/futbol/fc ... s-psg.html" target="_blank Gondolom ők is szeretnék leigazolni.
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.06.09. 10:03:18

Kubla9 írta:http://www.sport.es/es/noticias/barca/v ... sg-6093543 Hát igen,amíg ő nem lép az ügyben nehéz lesz bármit is csinálni. Olvastam valahol de szerintem kamu a hír hogy 3 feltételhez kötötte az átigazolását. Állandó kezdő,magas, fizetés,és harcban lenni a címekért.Kettő abszolút vállalható de az állandó kezdő az nem.
Az is bevállalható, hiszen sérülés nélkül nem hoz le szezont.:-D
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2017.06.09. 09:57:57

http://www.sport.es/es/noticias/barca/v ... sg-6093543" target="_blank Hát igen,amíg ő nem lép az ügyben nehéz lesz bármit is csinálni. Olvastam valahol de szerintem kamu a hír hogy 3 feltételhez kötötte az átigazolását. Állandó kezdő,magas, fizetés,és harcban lenni a címekért.Kettő abszolút vállalható de az állandó kezdő az nem.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.06.09. 08:57:16

Eagle írta:
Chino írta: Arda távozása mit befolyásolna vele kapcsolatban. Munir alapvetően középcsatár és ha nem is ott játszott, akkor meg a jobboson volt. A kp meg méginkább irreleváns.
Max Paco távozása esetén lenne érthető a visszahozatala, amivel jobban is járnánk.
Igy van, viszont a két szélső posztra egy ember valószinűleg elegendő lesz cserének, ő pedig nincs elveszve bal oldalon sem. A védőmunkája pedig jól jöhet mindkét oldalt.
Erre lehetne megoldás Deulofeu. A tudásával nem igazán volt baj, sőt. A hozzáállása volt, ami kiverte a biztosítékot Luchonál. Valverdénél tiszta lappal indulhat és ha változtat a stílusán tényleg erősítés lehet és nem kell Dybalára elverni 80 milliót, hanem megszerezhető Verratti meg egy jh, ami valószínűleg Bellerín lesz. A többi poszton pedig megvagyunk.
De ez a szélső poszt sem feltétlenül létkérdés. Messi az utolsó szezon nagy részében már tényleg behúzódott középre, de ebben nagy szerepet játszott, hogy nem volt középpályánk. Amíg egy "erős" Iniestánk volt stabilan és Alves akkor végig a jobb oldalon volt. SR-rel nem lehetett komoly összjátékot tolni és a Gomes-Rakitic kp sem tudott érdemben sokat tenni a játékhoz. Ez egy kreatívabb, klasszis játékossal, mint Thiago vagy Verratti vátozhat.

Szinte biztos vagyok benne, hogy Valverde nem változtat a 4-3-3-on, Dembelé érkezésével viszont át kellene szervezni a csapatot. 4 támadóval felállni akik közül inkább csak Neymar védekezik öngyilkosság. A francia tud ugyan kp-n játszani, de az erőssége nem igazán az.
Forca Barca!!!!
Eagle
Barça C
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2012.04.18. 23:43:14

2017.06.08. 23:14:58

Chino írta: Arda távozása mit befolyásolna vele kapcsolatban. Munir alapvetően középcsatár és ha nem is ott játszott, akkor meg a jobboson volt. A kp meg méginkább irreleváns.
Max Paco távozása esetén lenne érthető a visszahozatala, amivel jobban is járnánk.
Igy van, viszont a két szélső posztra egy ember valószinűleg elegendő lesz cserének, ő pedig nincs elveszve bal oldalon sem. A védőmunkája pedig jól jöhet mindkét oldalt.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.06.08. 22:52:37

Eagle írta:Munir visszahozataláról nincs semmi hir? Arda távozása esetén adná magát, hogy visszatérjen, cserének valószinüleg lehozná azt a szintet amit a török.
Arda távozása mit befolyásolna vele kapcsolatban. Munir alapvetően középcsatár és ha nem is ott játszott, akkor meg a jobboson volt. A kp meg méginkább irreleváns.
Max Paco távozása esetén lenne érthető a visszahozatala, amivel jobban is járnánk.
Forca Barca!!!!
Válasz küldése