Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4509
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2017.06.16. 09:39:51

palesz77 írta:Valverde has informed Robert he'll need Aleix Vidal, Digne, D.Suarez, Gomes, Alcacer & Marlon for upcoming season. Arda Turan can leave. [MD]

Ha ez igaz, akkor lesz itt tumultus tényleg, ha még érkezők is lesznek.. :D
Elmúlt szezont alapul véve Turant én is eladnám, Gomes egy új edző alatt minimum kaphatna egy szezont, baromi fiatal. Mondjuk Rafinha hiányzik a felsorolásból.. véletlenül?! :) Ha érkezne egy "nagyágyú" akkor neki se lenne sok babér itt.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.06.16. 09:24:27

Valverde has informed Robert he'll need Aleix Vidal, Digne, D.Suarez, Gomes, Alcacer & Marlon for upcoming season. Arda Turan can leave. [MD]

Ha ez igaz, akkor lesz itt tumultus tényleg, ha még érkezők is lesznek.. :D
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.06.16. 09:20:13

Verratti lenne a legjobb választás, de ez a tipikus "túl szép hogy igaz legyen" kategória, hiába szeretném nagyon, szinte biztos hogy nem fog jönni.

PSG-nek esze ágában sincs elengedni, Verrattinak ahhoz nagyon nyomást kell gyakorolnia.
Voltak ilyen igazolások, ha ott tartana hogy az edzést is megtagadja, akkor elengedné a PSG, de ha nem ennyire elkötelezett, akkor jövőre is ott lesz.

Félek hogy nagy csalódás lesz ez az átigazolási szezon....Klasszis KP-t és JHV-et várunk, és aztán lehet hogy semmi értelmes nem jön, csak a nyilatkozatok hogy" Gomes tökéletes megoldás, ő az idei igazolásunk "blabla...
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2017.06.16. 09:15:14

nagyatyesz írta:Kicsit értetlenül állok a főoldal cikkei előtt, miszerint Gomesre és Denisre is számít az új edző. Nálam optimális esetben 6 középpályás van a csapatban, esetleg kiegészül Bből feljátszó játékosokkal. Így 2 helyet már foglalnak ezek a játékosok. Gondolom mind Busira, mind Inire számít a klub. SR és Rakitc marad még középen, akik a legmelósabb középpályásaink, így remélem nem az ő elengedésük árán jön Verratti. Mert ha jozzuk az olaszt akkor vagy 7 középpályással ugrunk neki a szezonnak, vagy valakit elengedünk ebből a hatosból. Esetleg Denis jobb szélső csere lesz, ami több szempontból bajos mind neki, mert nem ott játszatjuk, ahol az igazi posztja lenne, mind a csapatnak, hiszen nem lesz értelmes cserejátékosunk jobb szélre. Idèn is túl sok volt a középpályás, így nem lehet játékban tartani őket...
Verratti most nagyon fel lett kapva, de szvsz sajnos nem fogja tudni leigazolni a Barca, már tavaly őt kellett volna elhozni, a Gomes-Paco helyett, a PSG-nek nincs szüksége pénzre, miért adnák el a legjobb játékosukat, amikor BL-t akarnak nyerni? AG ha már csak valaki 20 milliót adna, azonnal el kell adni, semmi érzéke nincs a Barca focihoz, totál homály igazolás volt, Paco szintén, Suarez nem az a sérülékeny, fáradékony csatár, erre hoztak 35 m-ért mögé egy olyan cserecsatárt, amilyet a B-ből is bármikor lehetett volna felhozni...
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2017.06.16. 08:59:51

Kicsit értetlenül állok a főoldal cikkei előtt, miszerint Gomesre és Denisre is számít az új edző. Nálam optimális esetben 6 középpályás van a csapatban, esetleg kiegészül Bből feljátszó játékosokkal. Így 2 helyet már foglalnak ezek a játékosok. Gondolom mind Busira, mind Inire számít a klub. SR és Rakitc marad még középen, akik a legmelósabb középpályásaink, így remélem nem az ő elengedésük árán jön Verratti. Mert ha jozzuk az olaszt akkor vagy 7 középpályással ugrunk neki a szezonnak, vagy valakit elengedünk ebből a hatosból. Esetleg Denis jobb szélső csere lesz, ami több szempontból bajos mind neki, mert nem ott játszatjuk, ahol az igazi posztja lenne, mind a csapatnak, hiszen nem lesz értelmes cserejátékosunk jobb szélre. Idèn is túl sok volt a középpályás, így nem lehet játékban tartani őket...
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.06.16. 08:42:24

Nero. írta:...
2011-ben mondjuk 30 millió jelentősebb összeg volt mint manapság, de amúgy igaz amit írsz. De Hajnesz alattad meg is válaszolta a dolgokat szerintem
nzxtpo írta:Fabre megvételekor megegyeztünk az Arsenallal, hogy ha eladjuk x összeg felett, az átigazolási összeg fele hozzájuk meg, így pont a határ alatt adtuk el.
Ez nem egészen így volt. Az X összeg feletti rész felét kapta volna meg az Arsenal csak, nem az egészet. Asszem 35 millió volt az a bizonyos határ, szóval ha 65-ért megy, akkor mi 50-et kaptunk volna, nem 32-t. Csak a Chelsea nem akart az Arsenalnak is tejelni, ezért ment annyiért.

Hír szösszenetek:

Manchester United and Juventus are interested in André Gomes. Valverde counts on him but Barça will listen to offers for him [as]

[-o<

Marco Verratti expressed his desire to join Barcelona to director Javier Bordas in a meeting in Ibiza [sport]

Mundo közben meglovagolja a témát, de nem tudom ez nem csak ront-e a helyzeten.
Avatar
nzxtpo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2012.08.20. 18:12:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg, Győr

2017.06.16. 08:28:14

Nero. írta: Ibrahimovic meg pl. berakta az All Time XIbe amikor mar United jatekos volt.
Ha ismered a múltjukat akkor ezen cseppet sem lepődsz meg, pedig játszott nála jobb kvalitású játékosokkal. Talán ő volt az első barátja az Ajaxnál, majd együtt játszottak az Interben, Barcában és még a PSG-ben is.

Az eladásokról pedig annyit, hogy helyén kellene kezelni a helyzetet. Elismerem van fejlődnünk ebből a szempontból, de mi egy top csapat vagyunk, így jó formában lévő top játékosokat vásárolunk általában :!: Persze, hogy borsos az áruk.
És megnézhetjük, hogy kiket adunk el. Többségében több szezont padozó, vagy csúcsán túl levő öregeket, vagy sok kölcsön után nem bevált lejáró szerződésű fiatalokat. Persze, hogy nincs áruk, alapból sem vonzóak a legtöbb csapat számára, de még az is teljesen egyértelmű, hogy semmi szükségünk nincs rájuk, meg akarunk szabadulni, így alapból jó alkupozícióból indulnak a vásárlók. Az elmúlt pár évből Ibra, Fabre és Sanchez ment el akikért lehetett, vagy lehetett volna jó pénzt kapni. Ibra hatalmas nyomást gyakorolt, kb megfenyegették a vezetőséget, hogy a Realba mennek, hogy még lejjebb srófolják az árát a Milan számára. Fabre megvételekor megegyeztünk az Arsenallal, hogy ha eladjuk x összeg felett, az átigazolási összeg fele hozzájuk meg, így pont a határ alatt adtuk el. Maradt Sanchez, nem ment rossz áron, de lehetett volna feljebb nyomni bőven.

Mindig a Reallal példálóztok, de azért Moratat, aki hiába nincs sokra nézve sokatok szemébe bőven van értéke a piacon. Egy nagy bevásárlást tartó Napolira "rásózták" a Higu-Callejon-Albiol triót, ebből az első kettő bőven értelmes áron ment át, Albiol 12 millió körül volt asszem, ahhoz képest bőven megszolgálta az árát. De pl. Özil is jó korban, jó statisztikai mutatókkal a háta mögött távozott.
De a mostani játékosaik közül is, akik vélhetően távoznak, vagy távozhatnak. Ott van pl. James, aki egy jól marketingelt, jó üzleti érzékkel megáldott ügynökkel rendelkező játékos, aki játszott is, nem is. De nem hozott rossz statokat, úgy hogy nincsen posztja a Realban. Ha van egy olyan rendszered, ahova illik, bőven érdemes érte pénzt fizetni. Morata sem bukott meg, sőt több gólt hozott a padról, mint Benzema ha jól tudom.
Kép
"I learned all about life with a ball on my feet." - Ronaldinho
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2017.06.16. 08:24:19

Szerintem ez teljesen érthető hogy, vannak problémáink az eladásokkal. Legalábbis az én nézetem szerint 2+ fél klubb van aki nem csak anyagilag, hanem státsuában olyan klubb hogy játékosként innen nincs előre maximum oldalra. A Real Madrid, a Barcelona és nálam a fél a Bayern. Ők az alacsonyabb fizetéseikkel belekényszeríthetnek játékost az oldal lépésbe pl Kroos.

Utána vannak alacsonyabb státuszú de pénzes klubbok. PSG, Cití, Mu, Chelsea stb...Innen a felső három klubb ha csillagászati összegért is de igazol, mert előrelépés a jétékos szempontjából, aktuális eredményességtől függetlenül ezt érzem. Viszon ezek a "másod" vonalas klubbok tisztába vannak azzal ha valaki az "első kalappból" igazolható az már nem kell oda, ezért nyílván más tárgyalási stratéfiával jönnek hozzánk nem fizetnek horror összegeket. Nálunk aki kell az "untransferable" azért 130 milla sem érdekli a klubot akkora érték, és amúgy is csak hátra lépne.

Én legalábbis azt érzem hogy akire szükségünk van a keretből azt úgy sem foglyuk eladni, így kizárásos alapon aki esetében tárgyaló asztalhoz ülünk, az valahol eleve veszett ügy, nehezen hitetjük el hogy, rohadt fontos tagja a csapatnak, de eladnánk.

Remélem nem lett nagyon kusza, és az elv lejön...
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.06.16. 00:45:22

De amugy Maxwell peldaja is teljesen jogos. Ot is eladtuk kb. 2 millio euroert, ugy hogy utana eveken at alapember volt abban a PSGben akik amugy a vilagon barkit megvehettek volna arra a posztra, Ibrahimovic meg pl. berakta az All Time XIbe amikor mar United jatekos volt. Nem azt mondom, hogy 40 milliot kellett volna kerni es kapni erte de full aron alul ment el, ugyanaz ahogy tegnap Tellot is kielemeztuk, vagy Adriano iden a Besiktasban alapember volt, es a tobbiek Munir, Vermaelen, Mathieu, Hleb, Caceres, Henry, Marquez, Jeffren, Nolito, Fontas, Affelay, Keita, Alves, Villa, Abidal, Song, dos Santos, Cuenca stb ezekert a jatekosokert osszesen nem kaptunk 15 millio eurot vagy nem fogunk kapni 15 millio eurot, holott ezek egyaltalan nem rossz labdarugok. Nem aranylabdasok, meg mar nem tudtak segiteni a Barcelnonat ez tiszta sor, de az nem azt jelenti hogy akkor ki kell dobni oket a kukaba.
Es pl. a nagyobb transzfereinknel se erzem hogy oriasikat akasztottunk volna. Yaya Touret ugy adtuk el 30 millioert hogy eveken at PL top 3 jatekos volt. Thaigo elment 25be most er 125t, biztos marha nagy langesznek kellett volna lenni hozza hogy megallapitsuk hogy irdatlan nagy tehetseg?? Fabregasert kaptunk 30at de azon a nyaron Ozil 55ert ment az Arsenalba pl, Ibrahimovic transzferrol kar beszelni is...

Egyszeruen nem ertem hogy ebbe mi az okossag. :roll: Magunkat nyirjuk/nyirtuk ki. :?
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2017.06.15. 21:35:42

Az elmúlt 15 évben talán egy jó üzletet se csináltunk. Régen azért Figót meg Ronaldot sikerült legalább jól eladni... :)
Szerintem esély nincs rá, hogy jó áron adjuk el a játékosainkat, ennek pedig az oka a magas fizetések. Persze, itt mindenki meg van elégedve, hogy Messi 35-t rak zsebre, Neymar meg 20-t, de akkor már miért maradjon le Suarez, meg ha már itt tartunk, miért érje be Rakitic 4 millával, ha ő is ugyanúgy BL győztes, sőt, még gólt is rúgott a döntőben. Folytathatnám a sort Ardával, aki bl döntős csapatból jött, és miért keressen kevesebbet, mint mondjuk Rakitic. S igy végigmegyünk a csapaton, és mindenkinek nagyon durván megas a fizetése, más klub meg nem fog 100-at ajánlani Ardának, meg aztán még tartani a magas fizetését... Egyszerüen elszálltak a fizetések nagyon.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2017.06.15. 20:41:57

randomguy írta:Közben kiderült, hogy Messi és Verratti különböző napokon látogatták ugyanazt az éttermet, tehát nem találkoztak.
:lol: :lol: :lol:
Nevetséges ez az uborkaszezon. Ahogy öregszem, egyre jobban fordul fel tőle a gyomrom.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2182
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2017.06.15. 20:24:14

visca el barca írta:
csabimo írta:meg ingyen Maxwellt, aki azota is alapembernek mondható
visszavonult :D
Rá nem nagyon emlékszek, nem volt kezdő, de tény nem tudunk jól eladni. Az elmúlt 15 évben talán egy jó üzletet se csináltunk. Régen azért Figót meg Ronaldot sikerült legalább jól eladni... :)
Avatar
randomguy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2016.08.11. 12:22:07
Tartózkodási hely: τᴏᴘ ᴏғ τʜє ωᴏʀʟᴅ

2017.06.15. 20:14:51

Közben kiderült, hogy Messi és Verratti különböző napokon látogatták ugyanazt az éttermet, tehát nem találkoztak.
Xabi Prieto: "I have gone to the Bernabeu just to watch Messi play."
tibor1158
Barça B
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2008.10.27. 11:37:22

2017.06.15. 18:39:15

http://barcanoticias.blog.hu/2017/06/15 ... val_bordas" target="_blank

Kíváncsi vagyok lesz-e belőle valami. Nagyon kell Verratti. Egész nyár rá fog menni.
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2017.06.15. 15:40:59

visca el barca írta:
csabimo írta:meg ingyen Maxwellt, aki azota is alapembernek mondható
visszavonult :D
Szolhatott volna :) most biztos elviszik Matyit vagy Duglaszt ingyen :D
Egyébként Valverde nem azt nyilatkozta hogy jul.12ig szeretné ha teljes lenne a keret, mármint az uj igazolasok, hogy legyen idejük beillszkedni az ujjanak? Nem is bánnám ha nem kéne egész nyáron a hireket böngészni..
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.06.15. 15:13:57

csabimo írta:meg ingyen Maxwellt, aki azota is alapembernek mondható
visszavonult :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2017.06.15. 14:53:25

randomguy írta:
Viccet félretéve Verratti projekt idén komolynak tünik, ha pedig mégsem akkor azonnal adják vissza Maxwellt mert ingyen kapták, ök meg nem hajlandóak tárgyalni..
Ezt remélem nem gondoltad komolyan. :D Mármint a végét. Mintha két kisgyerek veszekedne a játszótéren, akik elszedték egymás játékait. :D
persze hogy nem :D de azért érdekes hogy mi Ibrahimovicot engedünk el 20millioert, David Villat bagoert,meg ingyen Maxwellt, aki azota is alapembernek mondható, es amikor venni szeretnék még tárgyalni sem akarnak! Továbbra is tartom hogy sokszor nem venni nem veszünk jol, hanem kritikán alul adunk el engedünk el játékosokat! Bezzeg :D a..
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1621
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2017.06.15. 14:47:31

palesz77 írta:Vacsiról közben már jöttek olyan hírek, hogy kamu volt, csak egy helyen nyaralnak, de nem ettek együtt.
Nero. írta:Katt.
Hát nem tudom, nem néz ki rosszul de itt komolyan ki kéne vennie a védekezésből a részét mindenkinek.
Dembéléről meg azt írta a RAC1 is, hogy nem most jön, én nekik el is hiszem, mert logikus is lenne. Jövőre megyünk majd rá szerintem csak, idén kétlem, hogy 250 millió körül költünk, miközben alig van hír távozókról.
Közben meg lejött a hír a nyilatkozatáról, hogy minden vágya Barcelonában játszani :lol:

Szépen néz ki persze, csak taktikailag nem látom értelmét. Így is egy csomó meccsen azért kaptunk ki, mert 1 az 1ben vihetik a védelmünkre a labdát. Busquets és Iniesta már nem fut hátra, az első 4es sem nagyon futna ha Dembelé is lenne. Védelem nélkül meg csak meccseket lehet nyerni, bajnokságot és kupákat nem.
94:39 6 - 1
Avatar
randomguy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2016.08.11. 12:22:07
Tartózkodási hely: τᴏᴘ ᴏғ τʜє ωᴏʀʟᴅ

2017.06.15. 14:43:41

Viccet félretéve Verratti projekt idén komolynak tünik, ha pedig mégsem akkor azonnal adják vissza Maxwellt mert ingyen kapták, ök meg nem hajlandóak tárgyalni..
Ezt remélem nem gondoltad komolyan. :D Mármint a végét. Mintha két kisgyerek veszekedne a játszótéren, akik elszedték egymás játékait. :D
Xabi Prieto: "I have gone to the Bernabeu just to watch Messi play."
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2017.06.15. 14:32:46

palesz77 írta:Vacsiról közben már jöttek olyan hírek, hogy kamu volt, csak egy helyen nyaralnak, de nem ettek együtt.
Nero. írta: Dembéléről meg azt írta a RAC1 is, hogy nem most jön, én nekik el is hiszem, mert logikus is lenne. Jövőre megyünk majd rá szerintem csak, idén kétlem, hogy 250 millió körül költünk, miközben alig van hír távozókról.
Azt nem lehetne, hogy inkabb iden sem veszünk jobbhatvédet, aztan Vidal megprobalja(esetleg Robika besegit) es hozzuk Dembelet? :D
Tavaly is ez volt röpködtek itt a nevek, Verratti Coutinho, Bellerin, Koke, David Silva, meg a jo ég tudja..aztan sikerült mindenkit átverni AGomeesel :)
Viccet félretéve Verratti projekt idén komolynak tünik, ha pedig mégsem akkor azonnal adják vissza Maxwellt mert ingyen kapták, ök meg nem hajlandóak tárgyalni..
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.06.15. 14:18:10

kizárt h mind2-t megvegyük, de sztem egyik sem lesz meg. kit érdekel, ha majd iniesta kifingik, akkor AG irányít, rafinha meg majd robog a jobbszélen 8)
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.06.15. 14:13:42

Vacsiról közben már jöttek olyan hírek, hogy kamu volt, csak egy helyen nyaralnak, de nem ettek együtt.
Nero. írta:Katt.
Hát nem tudom, nem néz ki rosszul de itt komolyan ki kéne vennie a védekezésből a részét mindenkinek.
Dembéléről meg azt írta a RAC1 is, hogy nem most jön, én nekik el is hiszem, mert logikus is lenne. Jövőre megyünk majd rá szerintem csak, idén kétlem, hogy 250 millió körül költünk, miközben alig van hír távozókról.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.06.15. 13:38:57

visca el barca írta:
Nero. írta:mert pl. ki szivárogtatná ki azt hogy Messi és Verratti találkozik egymással :?:
mondjuk az a cirka 327 ember aki látta őket az étteremben :D két nap és egy fotó is előkerül
Ja hát úgy nyilván igen, de ha mondjuk privát helyen talàlkoztak akkor kétlem hogy bárki beszélt volna a sajtónak.

https://m.facebook.com/VivaFCBarcelona1 ... &source=48" target="_blank
Hát nem tudom, nem néz ki rosszul de itt komolyan ki kéne vennie a védekezésből a részét mindenkinek. Nekem az Atletico elleni kupameccs odavágójának az első félideje nagyon tetszett, mert ott Messi és Neymar a saját 16osunking is visszajöttek gyakran.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.06.15. 13:33:15

Nero. írta:mert pl. ki szivárogtatná ki azt hogy Messi és Verratti találkozik egymással :?:
mondjuk az a cirka 327 ember aki látta őket az étteremben :D két nap és egy fotó is előkerül
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.06.15. 13:26:47

Ha tényleg nagyon jonni akar akkor meg lesz szerintem. Eroszakkal nincs értelme ott tartani, anno Modric-Bale párosnál is szórakozott a Spurs a Reallal aztán amikor már az edzést is megtagadták akkor már nem volt értelme tovább tartani őket.

100 milla teljesen korrekt az olaszért, Khedafi kénytelen lesz beletorodni. Mondjuk azért fent tartással kell kezelni ezeket a híreket mert pl. ki szivárogtatná ki azt hogy Messi és Verratti találkozik egymással :?:


Arda bármennyire is szimpatikus meg amugy nem egy rossz játékos, de neki itt vége a bulinak. Az Arsenalba se havi 1200 fontot fog kapni meg ott is vannak kaszinók ahol eljátszhatja a fizetését.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Válasz küldése