Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
mezenga
Jugador del Barça
Hozzászólások: 105
Csatlakozott: 2006.10.07. 12:37:24

2018.01.10. 09:12:14

Most arra a Griezmannra akarjátok lecserélni Suarezt aki tavaly 36 meccsen 16 gólt rúgott, idén pedig 12 meccsen 5 gól. Suarez pedig 35 meccs 29 gól, idén pedig 15 meccs 11 gól.
Ha ezért gyenge mert 15 meccsen 11 gólt rúgott idén akkor nem tudom mit akartok. Mit szóljanak akkor a Realosok ahol évek óta Benzema szerencsétlenkedik?
Griezmann inkább előkészítő játékos mint befejező csatár. Ezt már Simeone is nyilatkozta. Én nem igazán látom h hol lenne nálunk a helye. Suarez helyett semmiképp nem kellene. A szélen pedig ott van Messi és Dembele.
Én ebben a Yerri Minában sem látok semmit extrát, jó felépítés és kiváló fejjáték. De a videók alapján eléggé lassan fordul (már a magassága miatt is) és az indulósebesség sem a legjobb. De nagyon szeretnék tévedni.Mondjuk legalább olcsó volt, nincs nagy kockázat benne.
Az Ajaxos Matthijs de Ligtben már most többet látok, remélem nálunk köt ki valamikor.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2018.01.10. 09:03:31

az a baj, hogy Suarez szerepét rohadt nehéz megítélni.nem véletlenül használom azt a szófordulatot, hogy általában kimenti magát egy- két góllal de túl sokszor gyengén játszik, ez persze csak akkor állja meg a helyét, ha a gólok elmaradnak.
milyen játékos lenne tehát jobb? egyértelmű: aki kevesebb ziccert hagy ki és hasznosabb mezőnymunkára (is) képes.
Griezmann előnye, hogy lendületes, gyors, és labdabiztos de kevésbé gólerősnek tűnik a jelenlegi csapatában (esetleg láthattuk a válogatottban de ott sem igazán tűnik másnak)
hogy mire lenne képes nálunk az bizony rizikó! láthattunk példát nagy buktára is (Ibra) de akár még be is válhatna.
a Barca jövőbeni hatékonysága egyelőre továbbra is Messitől függ, az a röhej, hogy őt a góltermelésből sem de a komplex csatárjátékból (akár a középpályáig visszamenve!) sem lehet egyértelműen kiváltani, leváltani, bár egyre inkább rá fog (Valverde) szorulni, hogy valamerre el kell mozdulnia határozottabban, mert mindkét pozíció már sok lesz neki.ha megerősödne a középpálya és képes lenne kiszolgálni, ő még mindég biztosabb góltermelő lehetne mint Suarez.
ami a taktikai alapképleteket illeti én őszintén remélem, hogy azt a rugalmasságot fogom látni ami (szerintem) eddig is javulást hozott: ellenféltől, meccsektől függően variálni a 442és a 433 formációkat soha nem átadva hatalmas területeket az ellenfél kontráinak.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2018.01.10. 08:49:42

Nero. írta:
Tivadar6 írta: Ezt a Suarezes dolgot, nem értem, hogy honnan veszitek.
Szerintem, teljesen benne van a pakliban, hogy Valverde nincs megelégedve vele, és helyette kérte Griezmannt, mitől lenne ez olyan elképzelhetetlen?
Csak azt ne írjátok, hogy mert Messi barátja... :lol:
Ezt csak az a csoport reméli, akik a nullás meccsei után megjegyzik hogy igazából nem is volt rossz meccse mert sokat birkózott a védőkkel. :D
Ha ugyanolyan félévet fog hozni mint amilyet eddig hozott akkor mennie kell ez nem lehet kérdés.
Ilyen csoport nincs, senki nem írt ilyet, amit írsz, csak annyit szoktam írni, h egy center dolga nem abból áll, h gólt lő, mégha ti úgyis csak ennyit láttok belőle. Ki számára nem lehet kérdés ez? :D

Én onnan veszem ezt a Suarezes dolgot, h rajta kívül nagyjából 2-3 center van, aki képes a semmiből bármelyik csapat ellen eldönteni a meccset, Griezmann speciel nem. Másrészt meg Griezmann egyáltalán nem center sztem. Gondolom a góljait meglőné, mert jó játékos, jó a csapat, de h összeségében mivel tudna többet hozzátenni, mint az uru, én nem látom.

Az meg akármilyen vicces, sajnos tény, h Messi a csapat fölé nőtt, és bőven van döntési joga.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2018.01.10. 08:07:40

Tivornya írta:Szerintem ezt a Grízes-témát marha gyorsan el kell felejteni és helyette Kluivert-ben gondolkodni! A következő 3 átigazolási időszak valamelyikében hozni kell a hollandot és kész a támadószekció hosszú évekre 8) Olcsóbb, mint a francia, kevesebb fizuról indulna az itteni pályafutása, mint a franciának és sokkal agilisabb...tovább is van, mondjam még? :D
Nagyon nagyon régen, még ugyanezt mondtuk Suárezről amikor az Ajaxba játszott még. Sajnos vagy nem sajnos nálunk kész játékosokra mennek, szóval menjen csak el Liverpoolba fejlődni, aztán perkálunk érte. Korából és a jelenlegi tendenciából következtetve 7 év múlva érkezik 320 millió+ 50 milliós egyéb opciókkal.

Bárcsak ne viccelnék... :|

Szerk:

Mina elméletileg holnap utazik Barcelonába, és Pénteken kerül bemutatásra.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Tivornya
Capitá del Barça
Hozzászólások: 736
Csatlakozott: 2008.10.14. 17:39:21
Tartózkodási hely: Dunabogdány

2018.01.10. 07:50:15

Szerintem ezt a Grízes-témát marha gyorsan el kell felejteni és helyette Kluivert-ben gondolkodni! A következő 3 átigazolási időszak valamelyikében hozni kell a hollandot és kész a támadószekció hosszú évekre 8) Olcsóbb, mint a francia, kevesebb fizuról indulna az itteni pályafutása, mint a franciának és sokkal agilisabb...tovább is van, mondjam még? :D
„Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."
„Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!"
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2018.01.10. 07:42:53

Egyébként én nem igazán értem, hogy miért ne férne bele Griezmann a nyáron.

Valverde ezt a 4-4-2-t nagy valószínűséggel kényszerből is tolta, mert nem volt elég megfelelően jó támadónk. Nyáron az összes felkészülési meccset 4-3-3-ban toltuk, még amikor moNeymar megvolt, de utána is próbálgattuk Dembelé-t és Deulofeu-t is, de gyorsan kiderült, hogy utóbbi nem kezdő-szint (bár szerintem kiegészítőembernek bőven jó lenne), Dembelé pedig megsérült.
A távozóink közül kikről hallani? Deulofeu, Vidal, Denis, Gomes, Arda és Rafinha. Ha ők mennek a nyár végéig, akkor kb nem marad támadónk a kezdő hármason kívül a 4-3-3-hoz. :lol:
A lényeg az lenne, hogy egy 4-3-3-as felállásban ősszel a Griezmann,Messi,Suárez trió kezdene, Messi pedig tolná a neki leginkább kedvező hamis 9-es játékot. Dembelé lenne az a keretben, aki ha pihentetni kell, lapok kigyűlnek, sérülés adódik, akkor elsőként beugrik a kezdő hármas bármelyikének a helyére. Mellé egyedül Paco maradna elöl, aki őszintén szólva nem konkurencia a franciának. Dembelé még csak 21 lesz idén, Suárez 31. Nagy matek nem kell hozzá, hogy 1, de maximum 2 szezon az, amit Suárez nálunk fog tölteni kezdőként. Pláne úgy, hogy ha a fentebbi hadrendet tartja Valverde, akkor Suárez kényszerpozícióba kerül, nem center lesz. Sőt tovább megyek, Dembelé 22 évesen (jövő május) már kezdő is lehet, kiszoríthatja a Suárezt, ha az uru formája megint visszaesik.
A középpályán pedig Coutinho első sorban Iniesta helyén szerepel majd nyilvánvalóan, ha 4-3-3-ban jászunk majd. Emiatt nem kell feltétlenül távozni Rakitic-nek sem.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2018.01.10. 07:32:59

Griez 433-ban bal támadónak jó lenne, de egyrészről nem játszunk így, másrészről jelenleg ott tud játszani Cou és Demb is. Súarez helyére meg betenni, hát.. bármilyen formában van Lajos dupla annyi gólt elrak, mint Griez.
Cou és Demb érkezésével gyanítom átállunk egy 4231-re balon Coutinho, jobbon Dembelé, középen Messi kötetlen, igazi 10-esben, előtte Suarez centerben. Ebben Griemannak nincs helye.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3949
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2018.01.10. 06:15:51

Griezmann statja pályafutása során:

Real Sociedad: 179 meccs-49 gól

Atletico Madrid: 123 meccs-65 gól

Suarez:

Ajax 110 meccs-81 gól

Liverpool 110 meccs-69 gól

Barcelona 112 meccs 96 gól (ez nem nem naprakész)

Ez a lényeg, a többi csak ködösítés. Aki meg elhiszi, hogy rotálni őket egészséges, nagyon naiv.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2018.01.10. 05:45:54

Annak örülnék, ha olyan erős lenne a keretünk, hogy megszűnne a "kezdő" fogalma és a rotáció olyan természetes lenne, mint halnak a víz.
El Pistolero
Jugador del Barça
Hozzászólások: 206
Csatlakozott: 2015.08.14. 22:36:58

2018.01.10. 03:49:00

Ha Griezmann Suárez kárára érkezne, akkor inkább maradjon ott ahol van. Szerintem butaság két játékos közül a gyengébbet választani, azért mert fiatalabb pár évvel. Griezmann jó játékos, 100 millió euróért nagyon jó vétel is lenne, de Ő egyáltalán nem az a játékos, aki képes eldönteni egy igazán fontos meccset, sőt. A döntőkben kifejezetten gyengén játszik.

Számomra Suárez abszolút jobb játékos. Így, hogy rosszabb szezonja van a megszokottnál is többet lőtt, mint a francia. Tudom, hogy nem feltétlenül csak a gólok számítanak, de egy csatár esetében ez a szám azért elég mértékadó. Egyébként is, mi a garancia arra, hogy a francia fel fogja venni a csapat stílusát? Lesz egyáltalán mit felvennie, ha egy év leforgása alatt Messit leszámítva lecseréljük az összes játékost, aki a támadásokért volt felelős? Én amellett lennék, hogy amíg bírja Suárez, maradjon. Ha pedig már nem lesz a jelenlegi szintjén, azaz 2020 nyarán jöhet Dybala (ha már úgyse vérbeli csatárt akarunk igazolni, mert Griezmann nem egy kimondott középcsatár), vagy a francia, Dolberg, Mbappé, Cutrone, Gabriel Jesus vagy aki aktuálisan fel lesz hypeolva.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.01.10. 03:05:31

Tivadar6 írta:
recrea írta:Nekem sem tiszta, mi a túrónak jönne Griezmann, Suarez úgy fog kihalni a kezdőből, másrészt a francia sem garancia semmire.

Azt a 100 milliót inkább költeném mélységi irányítóra.
Ezt a Suarezes dolgot, nem értem, hogy honnan veszitek.
Szerintem, teljesen benne van a pakliban, hogy Valverde nincs megelégedve vele, és helyette kérte Griezmannt, mitől lenne ez olyan elképzelhetetlen?
Csak azt ne írjátok, hogy mert Messi barátja... :lol:
Ezt csak az a csoport reméli, akik a nullás meccsei után megjegyzik hogy igazából nem is volt rossz meccse mert sokat birkózott a védőkkel. :D
Ha ugyanolyan félévet fog hozni mint amilyet eddig hozott akkor mennie kell ez nem lehet kérdés.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Tivadar6
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2017.06.07. 17:29:11

2018.01.10. 02:28:08

recrea írta:Nekem sem tiszta, mi a túrónak jönne Griezmann, Suarez úgy fog kihalni a kezdőből, másrészt a francia sem garancia semmire.

Azt a 100 milliót inkább költeném mélységi irányítóra.
Ezt a Suarezes dolgot, nem értem, hogy honnan veszitek.
Szerintem, teljesen benne van a pakliban, hogy Valverde nincs megelégedve vele, és helyette kérte Griezmannt, mitől lenne ez olyan elképzelhetetlen?
Csak azt ne írjátok, hogy mert Messi barátja... :lol:
bence8
Barça B
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2008.08.06. 12:03:17
Tartózkodási hely: gépnél

2018.01.10. 00:51:29

Griezmann elvileg Valverde kérésére (is) érkezik... Ernőbá nem tünik olyan embernek aki azért hoz ide valakit hogy legyen. Biztos van már erre terve.
Másrészt amellett hogy mi erősödnénk vele azon is lehet a hangsúly hogy akkor már más nem erősödik vele.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2018.01.10. 00:36:40

Nekem sem tiszta, mi a túrónak jönne Griezmann, Suarez úgy fog kihalni a kezdőből, másrészt a francia sem garancia semmire.

Azt a 100 milliót inkább költeném mélységi irányítóra.
johdepp
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2009.10.02. 18:23:01

2018.01.10. 00:24:19

Messithebest írta:Hosszútávon jobban járnánk Grizivel mint Lajossal, ez tény. Viszont valszeg később nem fogjuk tudni ennyiért hozni, mint most. Lajos meg Messi legjobb haverja, és elég jól beilleszkedett már, szóval az a kérdés, hogy érdemes e megbontani a jelenlegi csapategységet a jövőért, mert az biztos, hogy Coutinho érkezésével ketten együtt nem férnek el a kezdőben, ha csak Rakiticet nem dobjuk ki. (ebben az esetben Coutinho a kp-n játszana, csak úgy mint Messi amolyan tkp-ként, Grizi meg mehetne a balosra, Lajos meg maradna középen) Nehéz kérdés, én egyébként nem hoznám, Lajosnak lehet még pár jó éve itt, addig meg hátha összeszedünk annyit amennyibe pár év múlva kerülne Grizi :D
És ebben az esetben milyen kezdőt képzelsz el?
Az én matekom szerint ezek alapján valami ilyen jönne ki, ami enyhén szólva... Hogyan mondjam? Nem éppen megfelelő bizonyos nyilvánvaló okok miatt:

Suárez
Griezmann Dembélé
Coutinho Messi
Busi

(szerk.: Valamiért nem szereti a szóközt a fórum, úgy néz ki. Mindenki képzelje oda nagyjából, ahova kell. Klesszik Busi - vkp, Cou és Messi - mint a szép időkben Ini és Xavi, a három jómadár meg Tridentében)

Egyébként én sem hoznám Griezmannt. Szerintem a csávó bebizonyította már, hogy tétmeccseken súlytalan, mint én lennék. Suárez "elbohóckodik" még két-három évig ezen a szinten, nem fontos támadót igazolni szerintem, ott áll a legjobban a csapat.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.01.10. 00:13:07

Messithebest írta:Hosszútávon jobban járnánk Grizivel mint Lajossal, ez tény. Viszont valszeg később nem fogjuk tudni ennyiért hozni, mint most. Lajos meg Messi legjobb haverja, és elég jól beilleszkedett már, szóval az a kérdés, hogy érdemes e megbontani a jelenlegi csapategységet a jövőért, mert az biztos, hogy Coutinho érkezésével ketten együtt nem férnek el a kezdőben, ha csak Rakiticet nem dobjuk ki. (ebben az esetben Coutinho a kp-n játszana, csak úgy mint Messi amolyan tkp-ként, Grizi meg mehetne a balosra, Lajos meg maradna középen) Nehéz kérdés, én egyébként nem hoznám, Lajosnak lehet még pár jó éve itt, addig meg hátha összeszedünk annyit amennyibe pár év múlva kerülne Grizi :D
Coutinho szerintem amúgy is elsődlegesen Iniesta pótlására jött, ez a legégetőbb.

Mindegy, ha nem hozzuk, akkor remélem majd a Kluivert gyerek robbant. :D
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3310
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2018.01.10. 00:07:41

Írták a többiek is,hogy lehetne rotálni,de nem fogunk. Suarez/Griezmann közül valaki mindig a padon,Messi sem csak a kupa elejét hagyná ki,hanem többször kerülne rotációba. Suareznek még szerintem van 2 éve ezen kívül. Plusz ide lehet venni azt is,hogy Iniesta is itt van,tehát Cou fog előrébb is játszani,úgy meg pláne sok a támadónk. 100m tényleg nem sok érte elismerem,ha 2 év múlva vennénk valszeg minimum kétszer ennyi lenne. De 2 év elég sok idő,Mbappé se volt még sehol,legalább is nem rugdosta a gólokat a Bl-ben. Hátha lesz valami berobbanó fiatal addig,akit elhozhatunk. Ha meg még is jön nyáron,szidni biztosan nem fogom,csak akkor EV-nek elég nehéz dolga lesz rotáció szempontjából,így is be kell építeni 2 embert már. Nyáron szerintem inkább a keretszűkítés lesz előtérben,bár már 1 éve mondjuk :D
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2018.01.09. 23:54:18

Hosszútávon jobban járnánk Grizivel mint Lajossal, ez tény. Viszont valszeg később nem fogjuk tudni ennyiért hozni, mint most. Lajos meg Messi legjobb haverja, és elég jól beilleszkedett már, szóval az a kérdés, hogy érdemes e megbontani a jelenlegi csapategységet a jövőért, mert az biztos, hogy Coutinho érkezésével ketten együtt nem férnek el a kezdőben, ha csak Rakiticet nem dobjuk ki. (ebben az esetben Coutinho a kp-n játszana, csak úgy mint Messi amolyan tkp-ként, Grizi meg mehetne a balosra, Lajos meg maradna középen) Nehéz kérdés, én egyébként nem hoznám, Lajosnak lehet még pár jó éve itt, addig meg hátha összeszedünk annyit amennyibe pár év múlva kerülne Grizi :D
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
Mascherano
Jugador del Barça
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2015.01.02. 12:09:02
Tartózkodási hely: Kecskemét

2018.01.09. 23:48:46

mvik írta: Griezmannért, tény hogy rohad jó játékos, de kérdem én minek ide?
Ezzel nagyon egyetértek, nem látom szükségét a csapatba. Suarez bár néha suta, mégis világklasszis középcsatár, Messi alap, Dembele meg most jött.
Més que un club !
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2018.01.09. 23:41:45

Cat Radio szerint Gomes nem fog menni télen. Szintén szerintük Rafinha viszont menni fog.
mvik
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 303
Csatlakozott: 2009.06.05. 22:43:57

2018.01.09. 23:36:05

üdv. igazság szerint nem tudom mit vagytok úgy oda Griezmannért, tény hogy rohad jó játékos, de kérdem én minek ide? Lajos lődözi a gólokat meg harcol bent középen a húsdarálóban a benga középhátvédek között, ezt Griezi sose csinálná, mert nem olyan alkat aki ezt bírná csinálni, ő ha középen is játszik akkor visszavontan teszi és mellette mindig van egy olyan ember aki bemegy helyette a húsdarálóba és neki nyit ezzel teret, namár most ha Lajost lecseréljük Griezire akkor egyrészt egymás nyakán lennének Messivel, másrészt ugyan ki a fene menne be középre a húsdarálóba helyette, hogy neki helyet csináljon, mert Messi tuti nem fog. így hogy jött Coutinho is (hála a jó istennek [-o< ) a bal oldalra is tök fölösleges lenne. Pacot is mindig szidjátok meg elküldenétek pedig neki fele annyi helyzet se kell hogy gólt rúgjon mint Lajosnak (lásd 613 percet játszott idén és van 5 gólja meg 3 gólpassza), iszonyú jól használja ki a helyzeteit, nagy hülyeség lenne őt elküldeni. én még Rafinhat is megtartanám, mert nagyon ügyes csak kerüljék el a sérülések és akkor még nagyon hasznos lehet. Arda, Gomes, Deulofeu, Vidal, Denis (bár őt nem muszáj) pakktól kéne végre megszabadulni és kész is a csapat, nem is nagyon kéne ide igazolni senkit, max még egy jó jobbhátvédet, hogy Robi felmehessen a középpályára és kész is.
mvik
bence8
Barça B
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2008.08.06. 12:03:17
Tartózkodási hely: gépnél

2018.01.09. 23:32:30

zola8787 írta:- Dembelé felépült
- a Real továbbra is botladozik
- Coutinho-t leigazoltuk
- új fiatal védőt igazoltunk
- Deulofeu a Napoli-al tárgyal
- Arda-val tárgyal egy török klub
- Gomes a sport szerint távozna

Melyik isten fifázik és tette át amatőr szintre a játékot? :)
-Valószinűleg Griezmannal erősítjük meg nyáron az így is erős támadósorunk
-Zidane nem tervez támadót igazolni bízik a jelenlegiekben

csak fel ne ébredjek
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2018.01.09. 23:24:46

- Dembelé felépült
- a Real továbbra is botladozik
- Coutinho-t leigazoltuk
- új fiatal védőt igazoltunk
- Deulofeu a Napoli-al tárgyal
- Arda-val tárgyal egy török klub
- Gomes a sport szerint távozna

Melyik isten fifázik és tette át amatőr szintre a játékot? :)
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.01.09. 22:01:17

Pacót mondjuk én nem adnám el, pont megfelel arra a feladatra, amiért itt van, tűri a padot, de ha lehetőséget kap, mostanában rendre él is vele, nem könnyű ilyen embert sem találni a piacon.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.01.09. 21:52:14

Cestus írta:
MessiNeymarSuarez írta:Poénból pózolt Barca mezben a vezetőséggel magánemberként, vagy megállapodhattak csak kiszivárgott a fotó?
Szegény gyereket jól beöltöztette Robert Barca mezbe, hogy összevesszen a munkáltatóival, aztán meg otthagyja. :mrgreen:


Lehet :lol:

Amúgy ha eladnánk a Gomes-Dulifuli-Arda hármast, akkor abból már simán kijönne 40-50 millió euro, az már egy fél tányérnyi Grízestészta, plusz a fizu is felszabadulna neki.

Sőt, ha Grizi jönne, akkor Paco mehet(de csak abban az esetben), belőle is becsoroghatna egy 15-20 millió.
Válasz küldése