Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2018.06.07. 11:08:08

Én kedvelem Griezmann játékát, és nem lennék csalódott, ha végül itt kötne ki. A logikát is értem, hiszen 100 millió a mai piacon nem tekinthető kiugróan magas összegnek, ráadásul elég szűk azon játékosok köre, akik nem 1-2 szezonos felkapott srácok, hanem stabilan hoznak egy szintet, és mégsem 30 körüliek.
Ugyanakkor nem dőlnék a kardomba, ha végül nem ide jönne, hanem maradna ott ahol van.
Amúgy nehéz lenne megszoknom Barca mezben azt a full kretén gólörömét ! :-)

Szerintem amúgy Dembelének jót tenne a bal oldal, mert ott jobboson Messi mellett nem nagyon él. Talán amiatt nem engedte át balra EV, mert Alba is eléggé felkalandozik, és védekezésben, helyezkedésben sokat kell még fejlődnie a franciának. Talán biztosabbnak érezte, ha SR van mögötte, meg Raktic segít ki az oldalára. Jövőre kiderül átmegy-e...

Középpályán viszont szívesen emelném én is a minőséget, mert adott esetben Coutinho is tud feljebb játszani a régi Ney helyén. Ezért nekem tetszik a Thiago, Pjanic vonal...Eriksen is tetszene, de ott nagyon magas az ár.

Azért nem lenne rossz egy Busi, Rakitic, Thiago/Pjanic trio, ahol csereként ott lenne Paulinho, Alena, Denis, Arthur és szükség szerint Coutinho vagy Samper, míg előttük Coutinho/Dembelé-Suarez/Paco-Messi/Dembelé.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2018.06.07. 10:56:28

Amúgy ezt a temérdek játékpercet, amit Digne kap, azt nem lehet odaadni Cucurellának, vagy nem olyan tehetséges emberforma?
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2018.06.07. 10:53:28

Most komolyan. Ennyire kell nekünk ez a Griezmann srác?
Előbb a fölöslegtől szabaduljunk meg,utána kellene elkezdeni igazolgatni.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.06.07. 10:38:30

westerngom írta:
Cestus írta:Ma Thiago nap van. A Sport szerint 50 M + Digne lenne az ára.
off: az alábbi verzió szerintem a legesélyesebb amit első körben ajánlani fogunk Thiagoért, a tavalyi tárgyaláspolitikáját ismerve a klubnak:

50 M + Thiago = Digne
:mrgreen:

on: Grizes most (már) miért nem jelentheti ki, hogy július 1.-től a Barca-ba szerződök? Azt értettem, hogy a szezon alatt nem tehetett állásfoglalást, de hogy most, mikor befejeződött a szezon és már nincs tétje, miért nem tehet állásfoglalást a jövőjét illetően, ha állítólag ő is ide akar jönni és már meg is egyeztünk vele. Lassan ez így már megint nagyon gáz, kezd ez is olyan Verrattis lenni mint tavaly, a tuti helyett a végén még mi koppanunk.
Grizi azt ígérte, hogy a VB megkezdéséig eldönti hogy mi lesz a jövője. Remélem ez azt is jelenti hogy meg is osztja a nagyvilággal, nem csak az Atleti vezetőségével. :lol:
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2018.06.07. 10:32:58

Cestus írta:Ma Thiago nap van. A Sport szerint 50 M + Digne lenne az ára.
off: az alábbi verzió szerintem a legesélyesebb amit első körben ajánlani fogunk Thiagoért, a tavalyi tárgyaláspolitikáját ismerve a klubnak:

50 M + Thiago = Digne
:mrgreen:

on: Grizes most (már) miért nem jelentheti ki, hogy július 1.-től a Barca-ba szerződök? Azt értettem, hogy a szezon alatt nem tehetett állásfoglalást, de hogy most, mikor befejeződött a szezon és már nincs tétje, miért nem tehet állásfoglalást a jövőjét illetően, ha állítólag ő is ide akar jönni és már meg is egyeztünk vele. Lassan ez így már megint nagyon gáz, kezd ez is olyan Verrattis lenni mint tavaly, a tuti helyett a végén még mi koppanunk.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.06.07. 10:02:45

Balazsis írta:..
Egyetértek. Én már azóta a bal szélre sírom Dembelét amióta ide lett hozva, most a válogatott meccseken is épp azt bizonygatja hogy mennyire jól tud ott is játszani.
Inkább ő rohangáljon a baloson mint Lajos, és Albával sem lennének lassú páros.


Thiagot annyiért meg simán hoznám, inkább legyen az a baj hogy a sok remek játékost mikor hogy játszatja, mint hogy azon kelljen gondolkoznia Valverdének hogy Gomest cserélje be.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.06.07. 09:20:57

Cestus írta:Ma Thiago nap van. A Sport szerint 50 M + Digne lenne az ára.
én nem vagyok thiago függő, de ennyiért simán hoznám. maradna akkor még 50 a grízes pénzből, abból jöhetne egy csere balbekk, meg lenglet és kész is a keret.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2018.06.07. 09:11:03

Cestus írta:Ma Thiago nap van. A Sport szerint 50 M + Digne lenne az ára.
Így azt mondom rá hogy rendeben,legalább megszabadulnánk a franciától,de a csak pénz opciót elvetném.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.06.07. 07:29:09

Ma Thiago nap van. A Sport szerint 50 M + Digne lenne az ára.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Balazsis
Barça B
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2018.03.04. 11:51:48
Tartózkodási hely: Hódmezőlázárhely

2018.06.07. 00:02:53

lics írta:http://m.nemzetisport.hu/spanyol_labdar ... ir-2639769 itt a tuti Salah hír. Kizártnak tartom, hogy 100ért eladják. Griezmann meg nyilván nem mondhatja ki, hogy igen én tulajdonképpen már Barca játékos vagyok. Egyébként ha beállunk 'gyors' focit játszani és nem csak passzolgatunk a végletekig, úgy elöl Coutinho, Griezmann vagy Salah, Dembele trió zseniális lehetne, képesek lennének 3-4 golokat rugdosni mindig szerintem. De Valverde ígyis úgyis a biztonságos játékra megy szerintem, ami egy kicsit unalmas nekünk nézőknek.
Hirtelen, úgy olvastam ki a cikkből, hogy a Pool szinte felajánlotta nekünk a csávót :mrgreen:, de nyílván nem illene be a játékba, csak a két szép szeméért meg azért, hogy idén nyáron is legyen vmi galaktikus igazolás, remélem nem fog próbálkozni a vezetőség a leigazolásával. Meghát azis benne van, amit írtatok, hogy lehet amolyan egyszezonos csávó lesz...

Én azon a véleményen vagyok, hogy ha nem jön össze a Griezmann transzfer akkor nem is kell hasonló nagyságú "gigatranszfer" (jó, kinek mi a "giga" a Neymar ügy óta...).
Inkább lehetne Coutinho-t a bal szélre feltolva játszatni mögé meg Thiago-t visszahozni, legalábbis nálam ez lenne a gálakezdő.
De Thiagoval szerintem sokat bővülnének a variációs lehetőségeink is.

Mivel 4-3-3-ban lehetne olyan eset is amikor Thiago játszhatna Rakitic helyén, Paulinho Bsuquets helyén, így Cou-val a középpályán (akinek Denis lenne a csereembere) lenne egy technikás, labdabiztos és robosztus emberünk a középpályán. És akkor Dembelének lenne helye a támadósorban elől.
Nyílván nem ez lenne a gálakezdő-gálaközép de pihentetős meccseken is mennyivel gólérzékenyebb és tetszetősebb lenne mint egy Denis-Gomes-Vidal kezdőközép :-& És azért, hogy a 4-3-3 megmaradjon, lehetne Dembelét a baloson játszatni.Taktikailag szerintem jobb is lenne, ha nem Messi mellett futkosna amivel csak plusz egy embert hozna el a jobb szélre, inkább baloson kéne, hogy legyen helye a támadásnak ne tömörüljön be az ellen.

Nálam Gomes-Vidal meg a kölcsönös srácok mind mehetnének, szegény Rafinhát nem tudom hova tenni, mert tökéletes lehet beugró szerepre, de egy kicsit többre hivatott, vagy szerintem érzi ő is, hogy egy Interhez hasonló klubban húzóember lehetne.

Előre is bocs, ha kicsit zavaros lett,hogy ki-hol-miért, elég fáradt vagyok már így éjfélre :D
It's nice to be important but it's more important to be nice! -Scooter
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3310
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2018.06.06. 23:45:41

Cestus írta:A Cope szerint Grizi visszautasította a Barcát, és a hétvégén szerintük aláírja Lyonban az új, évi 23 M fizus szerződését, és be is jelentik.

Várjuk ki a végét azért, de ha tényleg így van, legalább még július előtt kiderült. Mindenesetre így is bosszantó, mivel fél évig tolták az arcunkba, hogy done deal.
Akkor jöhet Di Maria :mrgreen:
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.06.06. 21:07:05

davi10 írta:
Most így kicsit jobban belegondolva simán benne van, hogy Bartoék inkább Salah-t forszíroznák a "keleti nyitás" jegyében.
nem való ide, neki a kontrafoci fekszik, meghalna itt.
Cestus írta:A Cope szerint Grizi visszautasította a Barcát, és a hétvégén szerintük aláírja Lyonban az új, évi 23 M fizus szerződését, és be is jelentik.
legalább lezárulna, vagy így vagy úgy.
örülnék ha jönne, de csak ha Suarezen túladánk, ha az Uru marad, akkor nem kell.
balosra ott van Coutinho, meg Dembele sem elveszett a válogatott meccsek alapján ott.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.06.06. 21:02:13

A Cope szerint Grizi visszautasította a Barcát, és a hétvégén szerintük aláírja Lyonban az új, évi 23 M fizus szerződését, és be is jelentik.

Várjuk ki a végét azért, de ha tényleg így van, legalább még július előtt kiderült. Mindenesetre így is bosszantó, mivel fél évig tolták az arcunkba, hogy done deal.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2018.06.06. 20:20:54

Szarkazmus vót :D

Jobban élvezem a nyári pletykákat, mint magát a szezont :D
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6664
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2018.06.06. 20:17:06

Most így kicsit jobban belegondolva simán benne van, hogy Bartoék inkább Salah-t forszíroznák a "keleti nyitás" jegyében.

Hosszú lesz ez a nyár, de amíg bírjuk, nyugodtan jöhetnek a hírmorzsák :D

Szerk.: Zola: értettem nyilván, elsősorban Nero.-ra reagáltam :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára davi10 2018.06.06. 20:25:03-kor.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2018.06.06. 19:58:13

visca el barca írta:nah, jól van, ha ennyire örülsz a napi pletyiknek, akkor majd privátban is elküldöm neked őket, nehogy véletlenül lemaradj vmelyikről :wink:

amúgy ezt a ramon planes nevű csókát ki találta ki? nem lehetne egy világklasszis klubhoz egy világklasszis sportigazgatót hozni? biztos hogy ilyen getafe szintű moslékokból kell válogatnunk? :roll:
Ismeri a ligát, beszéli a nyelvet,mi más kellhet :mrgreen:
Amúgy több csapat is kinézte magának, szóval valószinüleg jó szakember.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.06.06. 19:57:07

Nem kötelező a topikot látogatni, sem az oldalt.

ráadásul ezekről legalább lehet beszélgetni, vitatkozni, elmélkedni. nem értem mi a gond velük, holtszezon van.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.06.06. 19:38:18

nah, jól van, ha ennyire örülsz a napi pletyiknek, akkor majd privátban is elküldöm neked őket, nehogy véletlenül lemaradj vmelyikről :wink:

amúgy ezt a ramon planes nevű csókát ki találta ki? nem lehetne egy világklasszis klubhoz egy világklasszis sportigazgatót hozni? biztos hogy ilyen getafe szintű moslékokból kell válogatnunk? :roll:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2018.06.06. 19:32:43

Akkor innentől kezdve mindenki kussoljon és csak akkor írjatok ha hivatalosan vettünk, vagy eladtunk valakit.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.06.06. 19:20:20

visca el barca írta:
Nero. írta:És ez csak egy nap termése június elején.
nyugi, holnap hozok neked újabb 10 nevet. holnapután meg 20at!
Tudom, tavaly is hoztad őket. Persze csak miután végeztél a napi blikkel és színes mai lappal, és Győzike drámáján át Britney Spears kalandjaiig mindent megtudtál.
Ne vedd támadásként, nem 1-2 olyan ismerősöm van (vállalkozók, komoly cégnél felsővezetők stb.) akiknek a legelső dolguk miután kikeltek az ágyból hogy lemennek a helyi traffikba és kötelező szeruen megveszik a napi szennyet, majd kávé/reggeli közben áttanulmányozzák.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.06.06. 19:15:57

Nero. írta:És ez csak egy nap termése június elején.
nyugi, holnap hozok neked újabb 10 nevet. holnapután meg 20at!
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.06.06. 18:02:43

Lemar, Rui Patricio, Salah

Cilessenért 60at fizetne a Pool


:lol: :lol:

És ez csak egy nap termése június elején.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2018.06.06. 17:53:17

lics írta: Egyébként ha beállunk 'gyors' focit játszani és nem csak passzolgatunk a végletekig, úgy elöl Coutinho, Griezmann vagy Salah, Dembele trió zseniális lehetne, képesek lennének 3-4 golokat rugdosni mindig szerintem.
+1
Én is azt vallom, hogy inkább rúgjunk kettővel többet és nem lehet gond. A szép, látványos, támadó focival sokkal jobban kiegyeznék, mint sokszor evvel az ötlettelen szenvedéssel, bármennyire is evvel nyertünk kupákat.
A realitás EV-vel sajnos nem ezt mutatta az elmúlt szezon folyamán, hogy 'gyors, atraktív focit' fogunk játszani, bár reménykedem abban, hogy ha a kérésének megfelelő játékosokat megkapja, látunk még szép focit.
lics
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2017.08.21. 22:12:42

2018.06.06. 17:38:29

S.Agüero írta:Három gólos atlagunk szerintem még sosem volt, otthon megnézem. Tavaly lehet, hogy sokat lőttünk, de nem is nyertük meg se a ligát, se a beelt.
14/15 2.89es gol átlag a bajnokságban, és mindent megnyertünk. 15/16 2.94es gol átlag bajnokság plusz kupa. 16/17 3.05ös gol átlag és valóban csak a kupát húztuk be. Eléggé a 3mas gol átlag körül mozogtunk, az előző 3 szezonban.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.06.06. 17:23:35

Három gólos atlagunk szerintem még sosem volt, otthon megnézem. Tavaly lehet, hogy sokat lőttünk, de nem is nyertük meg se a ligát, se a beelt.
Válasz küldése