Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2018.08.03. 13:18:41

Kubla9 írta:https://www.sport.es/es/noticias/barca/ ... la-6974620 Egyik Vidal ment egy másik lehet hogy jön?
Azért várjuk már meg míg játszik pár meccset mielőtt élve eltemetnénk a palit.
Egyetértek az előttem szólókkal,ha jön az tényleg diszkont áron lesz,ennyiért ilyen rutinos,tapasztalt játékost nem kapunk a piacon.2-3 év még simán benne van,gondolom max 3 évre ír alá.Azt hogy milyen a magánéletben magasról le......m,a pályán legyen rendeben a többi nem érdekel.
Azért Aleix távozása számomra nagy megkönnyebbülés. Sajnos többet vett el mint adott... A Roma elleni szabija...Jézusom, vagy 8 méterrel ment el a kapufa felett...
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2018.08.03. 13:05:24

https://www.sport.es/es/noticias/barca/ ... la-6974620" target="_blank Egyik Vidal ment egy másik lehet hogy jön?
Azért várjuk már meg míg játszik pár meccset mielőtt élve eltemetnénk a palit.
Egyetértek az előttem szólókkal,ha jön az tényleg diszkont áron lesz,ennyiért ilyen rutinos,tapasztalt játékost nem kapunk a piacon.2-3 év még simán benne van,gondolom max 3 évre ír alá.Azt hogy milyen a magánéletben magasról le......m,a pályán legyen rendeben a többi nem érdekel.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2018.08.03. 12:56:09

brazilfan írta:Bíztam benne, hogy idén okosan, hosszú távra tervezve, a fiataljaink fejlődését szem előtt tartva fogunk igazolni, és elkerülnek bennünket a bombasztikus átigazolási hírek. Hogy nem kell majd Pogbák és Vidalok miatt imádkoznom, hogy istenkém, csak őket ne.
De gondolkozz ennyire FM szerűen.

Ki az aki segíthetne? Pjanic, akit szerintem egy BL címre épülő Juvéból nem hozunk el. Milinkovic-Savic aki szerintem szóba se került. (Pedig amúgy Katalán az anyja azt hiszem), De Bruyne (az életbe soha nem vesszük meg) Verratti (az életbe soha nem vesszük meg 2) Kante (szerintem szóba sem került, nagyon drága is meg ha kellett volna a Chelsea előtt elhozzuk), Nzonzi (még egy Sevilla játékos, Szerintem már eléggé utálják a pofánkat ott amúgy is.), vagy jóindulattal Bonaventura, meg Nainggolan.

Olyan embert akar aki tapasztalt, gyors, ha kell erőszakos, nem borul el ha egy Ramos nekiront és van két tüdeje.

Na mondj egy 18-19 éves játékost aki klasszikus Btb, folyamatosan topligában játszik, tud is a labdával bánni, nem csak gyors és ha arról van szó simán összevág egy Ramossal, mert elég agresszív is hozzá és már most klasszis a posztján. Ja igen legyen meg 50 millióból max! Vidal egy éljünk a közhellyel piac kínálta lehetőség. Nem vagyunk elengedve Xavikkal, Iniestákkal ezért kell ő. Még lehet benne jó 3-4 év.

Egyetlenegy baj, hogy egy alkoholista bunkó aki nem tudom mennyire fog ide passzolni.
Kép
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.08.03. 12:51:28

brazilfan írta:
lesliejr12 írta:Ha a Király leköszön vagy háttérbe vonul, akkor lehet kezdeni a jövő csapatát felépíteni.
Szerintem ezt már most el kellene kezdeni, ha azt szeretnénk, hogy ne legyen túl nagy az űr a távozásával.
Sajnos a nagy klubokra jellemző győzelmi kényszer nagyon nagy úr, az elnökségnek idén mindenképpen BL-trófeát kell felmutatnia ahhoz, hogy elhallgattassa a morgolódókat.
Elmúlt három átigazolási ablak: Semedo (24), Dembélé (21), Coutinho (26), Mina (23, de eladjuk), Lenglet (23), Arthur (22), Malcom (21), Alená (21), Cucurella (20), Wagué (19). Jövőre szinte biztosan: de Jong (22 akkor)

Ez 11 ember (minusz Mina, úgy 10), akik egy kb. 22-24 fős keret részei lesznek. Mellettük ott van Umtiti (24), Alcácer/Munir (24/22), ter Stegen (26)...

Szerintem eléggé a jövő csapatát építjük jelenleg, ezen nem sokat változtat az, hogy veszünk egy 31 éves Vidalt is, hogy a jelent is kimaxoljuk ("öreg" játékosokat mindig is vett a Barca ráadásul, lásd: Thierry Henry, David Villa).
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Cestus 2018.08.03. 12:57:40-kor.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
mes
Capitá del Barça
Hozzászólások: 826
Csatlakozott: 2010.06.21. 16:40:13
Tartózkodási hely: Marosvasarhely
Kapcsolat:

2018.08.03. 12:47:37

Mascheranorol is ugyanez volt a velemenye mindenkinek... Mikor elment mindenki sirt. Minek kell elore lehordani valakit ? + le sincs igazolva meg
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1073
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2018.08.03. 12:46:25

lesliejr12 írta:Ha a Király leköszön vagy háttérbe vonul, akkor lehet kezdeni a jövő csapatát felépíteni.
Szerintem ezt már most el kellene kezdeni, ha azt szeretnénk, hogy ne legyen túl nagy az űr a távozásával.
Sajnos a nagy klubokra jellemző győzelmi kényszer nagyon nagy úr, az elnökségnek idén mindenképpen BL-trófeát kell felmutatnia ahhoz, hogy elhallgattassa a morgolódókat.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2182
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2018.08.03. 12:40:17

brazilfan írta:Valverde nem is olyan rég azt mondta, hogy szűkebb keretet szeretne, ehhez képest Vidal érkezése pont az ellentétes irány lenne.
Én értem, hogy tavasszal a nehéz BL-meccseken majd jól jöhet (bár azt nem hinném, hogy vele együtt továbbjutottunk volna a Romával szemben). De mit fog csinálni tavaszig? Ül a padon? Vagy S. Roberto, Busquets és Arthur ül a padon, amíg Vidal egymaga leradírozza a pályáról a Leganest?
Azért Valverde szavai se kell, hogy mindig igazak legyenek. Finoman fogalmazhatott ugy is hogy nem számít a fölöslegre.. Vidal, Denis, stb akiket nem játszatott.

Amúgy Vidal nem hiszem, hogy jó döntés, az ilyen piroslapra hajlamos játékosok nem segítik, a jó eredményeket, ha egy fontos meccsen robbannak.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.08.03. 12:35:16

Zozzy 5 írta:
lesliejr12 írta:
Én is ezt az irányt pártolnám, hogy újra legyen egy fantasztikus, korszakos csapatunk. De...
de könyörgöm, mégis mit kéne még csinálni? Dembelé, Coutinho, Arthur, Malcom, Lenglet: mind olyanok, akiket nyilvánvalóan azért vettek, mert a jövő csapatát szeretnék építeni. jó, Cou 26...de most így h vettek egy 31 éves embert, minden elveszett...

mit szeretnétek, vegyék meg Justin Kluiverttől kezdve De Jongig az összes ilyen ígéretet, meg mellé még építsék be most azonnal a körülbelül 60 kilós Puiget vagy mi?
Meg ott van még de Jong is, aki szinte borítékolhatóan érkezik 1-2 év múlva. Kluivert is lenyilatkozta, hogy a Barcába akar egy nap kerülni. Emellett ott az utánpótlás: Oriol Busquets, Riqui Puig, stb. Ha ezeknek a kölyköknek (megspékelve a már a kerethez tartozó fiatalokkal) csak a fele beválik, már akkor is lesz 500 fiatal, technikás, intelligens középpályásunk. Melléjük egy rutinos romboló szerintem sem a világ vége, azért ez nem az Ajax, hogy tinédzserekkel menjünk neki egy BL-nek.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
MatsMessi
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2015.05.24. 12:31:37

2018.08.03. 12:21:00

Egyébként most rakott ki instára videót, amiben Münchenben edz Jamessel együtt.
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2018.08.03. 12:13:28

Yokozuna írta:A magánéleti zűrjei nem érdekelnek, csak az amit a pályán nyújt. A foci tudással nincs baj, elég lendületes, kapura is veszélyes csávó.
Amitől félek, és ami a barca vonulatba nem illeszkedik, az a pályán mutatott fegyelmezetlen viselkedés, ami néha ámokfutásba csap át, és nem várt kiállításokhoz vezet.
Szerintem meg, pont hogy kell egy ilyen odab****ós játékos, aki nem fel egy kis adok kapoktól...
Alves óta nem volt ilyenünk, kell a tekintélyparancsolás a középpályán, nem csak tudás és labdabiztosság( Busi, Cou, Rakéta) hanem keménység terén is!! ráadásul, nekem soha nem volt a kedvencem, de azon kevés játékosok közé tartozik, aki a szívét, tüdejét kiteszi ,amikor a pályán van....
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8567
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2018.08.03. 11:54:19

lesliejr12 írta:
Én is ezt az irányt pártolnám, hogy újra legyen egy fantasztikus, korszakos csapatunk. De...
de könyörgöm, mégis mit kéne még csinálni? Dembelé, Coutinho, Arthur, Malcom, Lenglet: mind olyanok, akiket nyilvánvalóan azért vettek, mert a jövő csapatát szeretnék építeni. jó, Cou 26...de most így h vettek egy 31 éves embert, minden elveszett...

mit szeretnétek, vegyék meg Justin Kluiverttől kezdve De Jongig az összes ilyen ígéretet, meg mellé még építsék be most azonnal a körülbelül 60 kilós Puiget vagy mi?
lesliejr12
Jugador del Barça
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2009.03.01. 21:53:00

2018.08.03. 11:47:49

brazilfan írta:Bíztam benne, hogy idén okosan, hosszú távra tervezve, a fiataljaink fejlődését szem előtt tartva fogunk igazolni, és elkerülnek bennünket a bombasztikus átigazolási hírek. Hogy nem kell majd Pogbák és Vidalok miatt imádkoznom, hogy istenkém, csak őket ne.
Én is ezt az irányt pártolnám, hogy újra legyen egy fantasztikus, korszakos csapatunk. De...
Amíg Messi itt van és top, addig ilyet ne várjunk. A mának kell élnünk, megpróbálni köré építeni minden évben egy olyan csapatot ami minden címre esélyes. Nem fogjuk Messi utolsó 2-3 jobb évét elpocsékolni a fiatalok beépítésével. Nem azért fizetünk neki mindenkinél többet évente.
Ha a Király leköszön vagy háttérbe vonul, akkor lehet kezdeni a jövő csapatát felépíteni.
A Real-nál most pont ez folyik Cé távozása óta.
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1073
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2018.08.03. 11:37:56

Zozzy 5 írta:biztosan profi sportpszichológusok dolgoznak a csapatnál, ha szükség van rájuk, akkor be lehet vonni akár őket is, anno Suarezt is azért helyre tették, persze még pofázik egyfolytában de legalább már nem harapdál.
Már nem harapdál, viszont pofázik egyfolytában.
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1073
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2018.08.03. 11:36:56

Valverde nem is olyan rég azt mondta, hogy szűkebb keretet szeretne, ehhez képest Vidal érkezése pont az ellentétes irány lenne.
Én értem, hogy tavasszal a nehéz BL-meccseken majd jól jöhet (bár azt nem hinném, hogy vele együtt továbbjutottunk volna a Romával szemben). De mit fog csinálni tavaszig? Ül a padon? Vagy S. Roberto, Busquets és Arthur ül a padon, amíg Vidal egymaga leradírozza a pályáról a Leganest?
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8567
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2018.08.03. 11:30:33

ha összeférhetetlen és ostobaságokat csinál, akkor maximum ugyanaz lesz vele, mint Ibrával: eltüntetik egy év után. annyi a különbség, hogy őt nem kulcsembernek hozzuk.

szerintem ez nem akkora kockázat, főleg úgy, hogy az is benne van a pakliban, hogy agyánál lesz, mert ki akarja használni a barcában játszás lehetőségét. ennyi pénzért megéri ezt a rizikót, mert ahogyan a linkelt statjai is mutatják, top játékos is tud lenni. jó, mondjuk az igaz, hogy láttunk már nyakunkon maradt sztárt Arda személyében, ebből a szempontból tényleg lehet egy kis félsz bennünk, de nálam még így is a "megéri" felé billen a mérleg.

bomlasztani meg úgy sem fog tudni, mert ha idiótán viselkedik, akkor összezár a csapat és kiköpi magából ez a közösség, csak ő veszíthet vele, mivel a keret azért nélküle is megvan kábé..

ja, még még az jutott eszembe, hogy biztosan profi sportpszichológusok dolgoznak a csapatnál, ha szükség van rájuk, akkor be lehet vonni akár őket is, anno Suarezt is azért helyre tették, persze még pofázik egyfolytában de legalább már nem harapdál.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2182
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2018.08.03. 11:26:53

Bazi sok középpályásunk van.
Annyira nem baj, mert többen is képesek a támadó szekcióban játszani. De hogy ezzel a csapattal a védekezést, hogy oldjuk meg nem tudom...

De középpályán gondjaink vannak illetve lehetnek, ha nem talál ki valamit a mester!
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.08.03. 11:15:06

Varatrix írta:...
Elég nehéz eset a pali. Riqui Puigékkel semmiképpen nem szabad elengedni majd egyedül az USA-ba, mert elrontja az összes kisgyereket. :mrgreen:

Di Marzioék szerint már az orvosin is túl van. Ugyanakkor Romero szerint még Münchenben edz ma. Elvileg teljesen megegyezett mindhárom fél, 3 évre ír alá és 9 milliót fog kapni (nem tudom, nettó vagy bruttó-e).
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Yokozuna
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1643
Csatlakozott: 2008.11.22. 18:54:18

2018.08.03. 11:11:18

A magánéleti zűrjei nem érdekelnek, csak az amit a pályán nyújt. A foci tudással nincs baj, elég lendületes, kapura is veszélyes csávó.
Amitől félek, és ami a barca vonulatba nem illeszkedik, az a pályán mutatott fegyelmezetlen viselkedés, ami néha ámokfutásba csap át, és nem várt kiállításokhoz vezet.
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4509
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2018.08.03. 11:05:09

Chino írta: Ezt a két brazilt felhozni Vidallal szembeni érvként semmi értelme. A pályán betöltött szerepük annyira van egymástól, mint ide Kenya.
Aludva rá egyet nem is rossz ötlet, de inkább ilyen "ha ló nincs, a számár is kincs" alapú igazolásnak tűnik. Én vhogy hiányoltam is, hogy eddig még nem bukkant fel a neve. Az egyedüli gondom vele nekem is ugyanaz, mint sokaknak, hogy a magatartása fog némi kívánnivalót maga után hagyni. Bár, ha igaz, hogy lemondott a fizetésének jó részéről, hogy ide jöhessen mindenképp szimpatikus lépés és valszeg akkor komolyan is gondolja és a padot is tűri. Az utóbbi két éve tényleg nem volt a legfényesebb, de azért pl. a Juve-s vagy a korai müncheni korszakában posztján mindenképp elitnek számított, ha átment ebből valamit jól járhatunk. A padunk szerintem vele komolyat mélyül. Én tényleg azt érzem, hogy ha valóban ő akarta ezt ennyire, akkor komolyan gondolja és eszerint viselkedik, padról beszállva akár "eredménystabilizátornak" tökéletes vagy, ha éppen minél szilárdabb kp-ra van szükségünk. A jelenlegi keretből posztját tekintve Rakiticet tudná helyettesíteni, ami sokszor muszáj is lesz, mert egy ilyen melős munkát 31 évesen, évi 50-60 meccsehn nem lehet végigvinni.
Ez így leírva tök frankó, de nekem a személyiségét illetően vannak az óriási kételyeim, egy ilyen bomlasztó emberre pedig nincs szükségünk, aki a repülő utakon lopkodja a whiskeyt és bebaszva száll le a repülőről. Ha a személyiségét nem tekintjük akkor persze egy plusz ráció és levenné a terhet a többiekről. Emlékszem amikor Mascheranot leigazoltuk mindenki hentesnek és miegymásnak becézte, hogy "úristen" mi lesz velünk, mit fog ez a pályán csinálni, aztán végül mekkora pálfordulatot vett a viselkedése és maga a játéka. Ha egy ilyen fordulatot Vidal is bemutat, örülni fogok, mert szükség van az ilyen melós emberekre, de nem minden áron, ha bomlasztani tud csak a pályán kívül akkor teljesen felesleges. Paulinho játéka is meglepetés volt, bár inkább az ősz volt neki nagyon jó, tavasszal sokkal szürkébb volt, de a hozzáállás és mentalitás a döntő minden esetben, mert a tehetség az egyértelműen megvan, különben nem focizna egyik sem ilyen nagy klubokban. Nekem emiatt van eléggé pesszimista érzetem vele kapcsolatban, hogy ez a bomlasztó személyiséget mennyire lehet megregulázni. Más csapatokban elnéztem eddig is és jókat derültem de semmi szüksége az öltözőnek egy kocsmabútorra.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.08.03. 11:03:32

Varatrix írta:Kisebb csokor, és nem kerestem túl sokáig... :roll: félek!
jó arcnak tűnik :mrgreen: mondjuk felőlem ihat egész nap ha a pályán cserébe kihajtja a belét.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
MatsMessi
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2015.05.24. 12:31:37

2018.08.03. 10:56:37

Egy parasztnak tűnik az ember, de ad plusz egy variációs lehetőséget. BL-ben is sokat érhet, és legalább talán megszűnne a menetrendszerű 8 közötti kiesés bárki ellen. Egyébként biztos csúszna mászna a Madrid ellen a legutóbbi után.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2018.08.03. 10:24:07

mess2009 írta: a magánéleti zűrjeiről nem sokat tudok, a Bayernben láttam focizni többször is a pályán nem emlékszem semmi különös randalírozásra tőle.
Kisebb csokor, és nem kerestem túl sokáig... :roll: félek!

"Vidal a hét elején azzal okozott botrányt, hogy részegen rommá törte a Ferrariját (a börtönt állítólag megússza), de már korábban is voltak vele gondok: egy éjszakai verekedés miatt a Juventus egyhavi bérére büntette a középpályást."

"A chilei válogatott klasszis 2017 szeptemberében részegen randalírozott egy éjszakai klubban, ezért kerülhet nagy bajba. Na­gyon be­rú­gott Ar­turo Vidal, a szem­ta­núk sze­rint gya­kor­la­ti­lag min­den­kibe be­le­kö­tött. "

"A dél-amerikai klasszis az Instagramon kommentálta az eseményeket, előbb egy büntetőt kért számon a játékvezetőn, majd egyetlen szóval reagált a továbbjutást ünneplő madridiakra: "Patkányok" - írta a fotó mellé Vidal."

"Arturo Vidalnak orvosra van szüksége. Szereti az alkoholt, nem tudja kontrollálni az ivást. Amikor Limából repültünk haza, útközben megkérdezte, hogy kibonthatja-e a reptéren vásárolt sörét. Mondtam, hogy nem. Aztán később az utaskísérőktől szerzett valahogy egy üveg whiskyt, amit aztán nekem kellett eltüntetnem."

"A botrányairól is ismert chilei labdarúgó az éjszaka közepén távozott abból a hotelből, ahol megszállt a Bayern München."
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2018.08.03. 10:16:46

Ronaldinho&Barca írta:Én nagyon nem érzem ezt a Vidal gyereket. Velem lenne a gond? Értem én hogy jól jönne egy vízhordó, melós, mint Pau volt, na de ez a pacek? Elég erős kételyeim vannak vele kapcsolatban. De úgy őszintén így is megvagyunk, ha Rafi apait anyait belead akkor maradhatna és ott van az ifjú brazil is, szóval mennyiségre és talán minőségre is meglennénk. Gomes pedig a tejszínhabon a csoki reszelék. Komolyan nem értem mit rugózunk a kp igazoláson. #-o
Ezt a két brazilt felhozni Vidallal szembeni érvként semmi értelme. A pályán betöltött szerepük annyira van egymástól, mint ide Kenya.
Aludva rá egyet nem is rossz ötlet, de inkább ilyen "ha ló nincs, a számár is kincs" alapú igazolásnak tűnik. Én vhogy hiányoltam is, hogy eddig még nem bukkant fel a neve. Az egyedüli gondom vele nekem is ugyanaz, mint sokaknak, hogy a magatartása fog némi kívánnivalót maga után hagyni. Bár, ha igaz, hogy lemondott a fizetésének jó részéről, hogy ide jöhessen mindenképp szimpatikus lépés és valszeg akkor komolyan is gondolja és a padot is tűri. Az utóbbi két éve tényleg nem volt a legfényesebb, de azért pl. a Juve-s vagy a korai müncheni korszakában posztján mindenképp elitnek számított, ha átment ebből valamit jól járhatunk. A padunk szerintem vele komolyat mélyül. Én tényleg azt érzem, hogy ha valóban ő akarta ezt ennyire, akkor komolyan gondolja és eszerint viselkedik, padról beszállva akár "eredménystabilizátornak" tökéletes vagy, ha éppen minél szilárdabb kp-ra van szükségünk. A jelenlegi keretből posztját tekintve Rakiticet tudná helyettesíteni, ami sokszor muszáj is lesz, mert egy ilyen melős munkát 31 évesen, évi 50-60 meccsehn nem lehet végigvinni.
Forca Barca!!!!
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2018.08.03. 10:13:37

MessiNeymarSuarez írta:
Én Busquetset mindenképp rotálnám Arthurral (is).
Bízom benne hogy Valverde látta a tavaszi fásultságot a csapaton, és ennek tudatában nem az lesz a terve hogy a végletekig kifacsarja a kezdőcsapatot, hogy utána áprilisban hátul vegyék a levegőt.

Szerintem egy ilyen cseresorral bőven lehet már érdemben rotálni, van évi 60 meccsünk, reméljük hogy a mester megoldja.
Sajnos nekem ismerős ez a nagy rotálás... Az első olyan meccs után, ahol pontokat veszitünk a cseresor miatt, nézhetjük év végéig Rakiticéket :mrgreen:
A másik meg, sztárok nem fognak szó nélkül ülni a meccsek mondjuk 30-40%-án. Ez tök normális is.
Bazi sok középpályásunk van.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2018.08.03. 10:10:53

én szívesen látnám nálunk. bár a radarja elüt kissé mindegyik emlegetett középsőtől engem leginkább Casemíró játékára emlékeztet és az látható hogy mit ér ott a srác, és nem vitás hogy nálunk is elkélne egy ilyen karakter.
ha ráadásul ebben még Valverde keze is benne van az külön megér egy misét. az biztos, hogy ha ő ül a kispadon és bejön bármelyik középpályás helyett, nem lesz olyan érzésem, hogy gyengültünk.
a magánéleti zűrjeiről nem sokat tudok, a Bayernben láttam focizni többször is a pályán nem emlékszem semmi különös randalírozásra tőle.
a többit meglátjuk.(vagy nem :D )
Válasz küldése
cron