Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.07.31. 21:00:31

29+6+5? kizárt, hogy ebbe belemenjen az Arsenal...
kakasugynok007
Capitá del Barça
Hozzászólások: 555
Csatlakozott: 2011.01.26. 22:28:59

2011.07.31. 20:53:47

gerzsakov írta:Sokan azzal dobáloztak itt, hogy Cesc pénzéhes mert hosszabított anno! Na nekik itt a legnagyobb válasz! Lehet nagyon sok pénzt keresett/keres de akkor is 5 milla az kb. itt egy éves fizuja! Magyarul egy évig ingyen fog focizni meg utánna is kevesebbért, mint az Arsenalba. Ennyit a pénzéheségről!!!
Ha ettől a perctől fogva nem keresne egy fityinget sem akkor selenne baja az életben.
Szerintem.

Egyébként Hlebért nem jelentkezik egy csapat se? :roll:
Kép
Visçค Єℓ Bคrçค Visçค Єℓ кคтคℓuภyค!
culinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 543
Csatlakozott: 2008.03.02. 09:38:26
Tartózkodási hely: budapest

2011.07.31. 09:05:40

Tocy írta:
gerzsakov írta:Sokan azzal dobáloztak itt, hogy Cesc pénzéhes mert hosszabított anno! Na nekik itt a legnagyobb válasz! Lehet nagyon sok pénzt keresett/keres de akkor is 5 milla az kb. itt egy éves fizuja! Magyarul egy évig ingyen fog focizni meg utánna is kevesebbért, mint az Arsenalba. Ennyit a pénzéheségről!!!
Azt hiszem arról volt szó, hogy 6 milliót keres most, és itt meg 3at keresne. Plusz még ugye 5 milliót kifizetne...ha ez így megvalósulna, azt hiszem bekerülne a pirospont neki. Más kérdés, hogy az elvakult Fabregas-gyűlölők akkor is utálnák, ha kifizetné az egész átigazolási összeget...
A sport.es arról ír, hogy még Laporta 6 milliós fizut ígért neki és ebből törlesztene 5 éven keresztül 1-1 milliót, így fizetné ki az 5 milliós különbözetet. Amúgy 29-t fizetnénk fixen, plusz 6, plusz az 5 milliós Cesc fizu.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.07.30. 14:49:55

gerzsakov írta:Sokan azzal dobáloztak itt, hogy Cesc pénzéhes mert hosszabított anno! Na nekik itt a legnagyobb válasz! Lehet nagyon sok pénzt keresett/keres de akkor is 5 milla az kb. itt egy éves fizuja! Magyarul egy évig ingyen fog focizni meg utánna is kevesebbért, mint az Arsenalba. Ennyit a pénzéheségről!!!
Azt hiszem arról volt szó, hogy 6 milliót keres most, és itt meg 3at keresne. Plusz még ugye 5 milliót kifizetne...ha ez így megvalósulna, azt hiszem bekerülne a pirospont neki. Más kérdés, hogy az elvakult Fabregas-gyűlölők akkor is utálnák, ha kifizetné az egész átigazolási összeget...
Avatar
gerzsakov
Barça B
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2010.02.10. 16:51:11

2011.07.30. 14:31:18

Sokan azzal dobáloztak itt, hogy Cesc pénzéhes mert hosszabított anno! Na nekik itt a legnagyobb válasz! Lehet nagyon sok pénzt keresett/keres de akkor is 5 milla az kb. itt egy éves fizuja! Magyarul egy évig ingyen fog focizni meg utánna is kevesebbért, mint az Arsenalba. Ennyit a pénzéheségről!!!
Kép
Egy Club mindörökre! FC BARCELONA!
"Sok évet vártam erre a pillanatra. Ez egy különleges nap. 8 év után tértem haza. Ez a legkeményebb kihívás az életemben, de tudom, hogy segítetek átjutni rajta. Remélem, hogy sok emléket adok nektek a Camp Nouban." -CESC FABREGAS
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.07.30. 14:28:53

SuperMessi írta:Kezd összeállni a kép, bár én korábban is ezt tippeltem. Wenger tavaly megígérte Cesc-nek hogy idén elengedi, ahogy anno SAF Ronaldonak. Azért nyilatkozott a nyár elején úgy ahogy, mert Wenger ezt kérte tőle, és megígérte neki hogy távozhat, csak megpróbálják kiszedni a lehető legtöbbet belőlünk. Miután látta Cesc hogy még mindig 5-8 millió euroért megy a kötélhúzás, felajánlotta hogy kipótolja ezt, pedig az rengeteg pénz. Nem tudom mennyit keres, de ez az összeg legalább egy évi fizetése gyanítom. Közben a felkészülési meccseken való játékot is megtagadta, és az Arsenal vezetőire is nyomást gyakorol(épp tegnap). Szerintem ezek után senkinek egy szava sem lehet rá. Ami a Thiago kérdést illeti: Nekem is ő a kedvencem, és nagyon várom hogy beépüljön a csapatba, de én úgy gondolom hogy Cesc-re szükség van. Így négyen lesznek a két kreatív középpályás helyére, nagy lesz a versengés, és ne felejtsük hogy ha akár Xavi akár Iniesta megsérül, akkor gyakorlatilag nem leszünk meglőve és talán ez a lehető legfontosabb. Ugyanez elől Sánchez érkeztével valószínűsíthető, bár Messi csak egy van, de remélhetőleg ezzel a 2 igazolással eléggé bebiztosítjuk magunkat egy jó időre. Thiago pedig így is megfogja kapni a 20 meccsét a szezonban és csak rajta áll, hogy tud -e vele élni. Szerintem fog. Jöjjön Cesc és jöjjenek az asszisztjai és a góljai is.
Így van, egyetértek. Különben ha tényleg így lesz, és 5 millát kifizet azért, hogy itt játsszon...hát, azért az nem semmi. Masch is kifizetett tavaly 3 milliót, azért is nagy respect, és ha így lesz, ezért Cescnek is megjár.
Avatar
SuperMessi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 615
Csatlakozott: 2008.07.17. 20:08:27

2011.07.30. 14:18:27

Kezd összeállni a kép, bár én korábban is ezt tippeltem. Wenger tavaly megígérte Cesc-nek hogy idén elengedi, ahogy anno SAF Ronaldonak. Azért nyilatkozott a nyár elején úgy ahogy, mert Wenger ezt kérte tőle, és megígérte neki hogy távozhat, csak megpróbálják kiszedni a lehető legtöbbet belőlünk. Miután látta Cesc hogy még mindig 5-8 millió euroért megy a kötélhúzás, felajánlotta hogy kipótolja ezt, pedig az rengeteg pénz. Nem tudom mennyit keres, de ez az összeg legalább egy évi fizetése gyanítom. Közben a felkészülési meccseken való játékot is megtagadta, és az Arsenal vezetőire is nyomást gyakorol(épp tegnap). Szerintem ezek után senkinek egy szava sem lehet rá. Ami a Thiago kérdést illeti: Nekem is ő a kedvencem, és nagyon várom hogy beépüljön a csapatba, de én úgy gondolom hogy Cesc-re szükség van. Így négyen lesznek a két kreatív középpályás helyére, nagy lesz a versengés, és ne felejtsük hogy ha akár Xavi akár Iniesta megsérül, akkor gyakorlatilag nem leszünk meglőve és talán ez a lehető legfontosabb. Ugyanez elől Sánchez érkeztével valószínűsíthető, bár Messi csak egy van, de remélhetőleg ezzel a 2 igazolással eléggé bebiztosítjuk magunkat egy jó időre. Thiago pedig így is megfogja kapni a 20 meccsét a szezonban és csak rajta áll, hogy tud -e vele élni. Szerintem fog. Jöjjön Cesc és jöjjenek az asszisztjai és a góljai is.
Avatar
Bobberto
Capitá del Barça
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2007.08.25. 21:25:45
Tartózkodási hely: Budapest

2011.07.30. 07:32:42

Zsoma írta:Már nem csak pletyka, Cesc közölte Wengerrel, hogy lemond a fizetése egy részéről, hogy áthidalja az ajánlat és az ára közti különbséget, ami cirka 5m euró (mint Mascherano tavaly):

http://www.sport.es/es/noticias/mercado ... 8660.shtml
Én is olvastam. Ha ez valóban így van, akkor legalább már nem csak ráncigálja, hanem tépkedi az oroszlán bajszát. Ez már olyan lépés, aminél már indokolt a váltás, hiszen a szurkolók sem úgy néznének rá.
Kép
Zsoma
Jugador del Barça
Hozzászólások: 206
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:45:27

2011.07.30. 06:56:14

Már nem csak pletyka, Cesc közölte Wengerrel, hogy lemond a fizetése egy részéről, hogy áthidalja az ajánlat és az ára közti különbséget, ami cirka 5m euró (mint Mascherano tavaly):

http://www.sport.es/es/noticias/mercado ... 8660.shtml
Avatar
Sssantiago
Barça B
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2011.07.24. 21:15:20
Tartózkodási hely: Nagykároly

2011.07.29. 19:42:56

áhh...nagyon úgy néz ki a szitu, hogy mégis jön Fabre...ennek akkor örülnék ha nem lenne egy Thiagonk, de azert valamelyest igyis örömmel tölt el az, hogy Fabre nemsokkára a miénk lehet...
Kép
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2011.07.29. 19:39:13

ha mégis jön cesc, akkor :

1. mocskosul örülök, hisz a világ legjobb 5 középső (kreatív) középpályásából 3 nálunk lesz, illetve csak a mi kutyánk kölyke, aki hajtana a mezért...meg hát amúgy is, mindig jó látni új arcok, pláne, ha sztárt hozunk.

2. ezzel egy időben meg verem a fejem a falba, hogy mi lesz szegény thiagoval, aki egy ösztönös tehetség, egy igazi csodagyerek...és zidane-ronaldinho szintű könnyedtséggel, finoman, lazán focizik...ami nekem nagyon kedvemre van.

szóval elég durva, hogy igazából tényleg az egyik szemem sír, a másik nevet...

bár csak az lenne a kp-n a prioritás, hogy : xavi,ini,busi,cesc,THIAGO,keita...(masch pedig khv-ként kapna szerepet..)
de ez szerintem reménytelen, pedig így faja lenne.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2011.07.29. 13:14:43

Én egyáltalán nem a három felkészülési meccsből indulok ki. Hanem abból, hogy tavaly Pedro és Villa egész tavasszal bűn rossz formában volt. Nem tudom ki beszélt itt a felkészülési meccsekről. :roll:
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Zibra16
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2010.07.02. 19:01:04
Tartózkodási hely: Mo.

2011.07.29. 13:08:44

LM10 írta:
Stalkyard írta:
pitta19 írta:
Ha Pedro és Villa úgy fog játszani, mint az Audi kupán, akkor Alexis rengetegszer lesz kezdő.
Ha Pedro és Villa úgy fog játszani, mint tavaszzal, akkor szintén. :roll:
Ha Sánchez meg nemtud beilleszkedni, akkor lehet nem mindig fog kezdeni :D

Nemtudom, hogy 3 felkészülési meccsből, minek kell kiindulni? :roll:
Éppen ezaz a játékosok Vakáción voltak és onnan kellett most belezökkeniük újra a futball világába a munkába nem tudom, hogy ti hogy éreznétek magatokat ilyen esetben :wink:
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2011.07.29. 13:00:20

Stalkyard írta:
pitta19 írta:
Ha Pedro és Villa úgy fog játszani, mint az Audi kupán, akkor Alexis rengetegszer lesz kezdő.
Ha Pedro és Villa úgy fog játszani, mint tavaszzal, akkor szintén. :roll:
Ha Sánchez meg nemtud beilleszkedni, akkor lehet nem mindig fog kezdeni :D

Nemtudom, hogy 3 felkészülési meccsből, minek kell kiindulni? :roll:
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2011.07.29. 12:54:18

pitta19 írta:
Ha Pedro és Villa úgy fog játszani, mint az Audi kupán, akkor Alexis rengetegszer lesz kezdő.
Ha Pedro és Villa úgy fog játszani, mint tavaszzal, akkor szintén. :roll:
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Dani6210
Barça B
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2007.08.27. 10:32:39
Tartózkodási hely: Botykapeterd, Messzi-látó Csárda

2011.07.29. 12:46:50

SuperMessi írta:AW dobott egy mélt nekünk hogy Augusztus 5-ig tegyünk le 40 millió fontot(45millió ajró) Cescért vagy felejtsük el.
http://www.mirrorfootball.co.uk/transfe ... 78223.html

Idézet egy Arsenal rajongói oldalról:
"Fabregas leaves? It doesn't MATA!"
inkább felejtsük akkor el.
mégpedig sürgősen.

mondjuk Wenger is hülye, mert nekem nem kellene egy olyan játékos a csapatomba minden áron, aki ennyire nem motivált...
merthogy ugyebár arra megy ki a játék, hogy tudja, hogy ezt az összeget nem fogja megadni a Barca...
Nem jut a Lyon el messzire, ha nem figyel Lionel Messire!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19591
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.07.29. 11:17:24

pitta19 írta: Ha Pedro és Villa úgy fog játszani, mint az Audi kupán, akkor Alexis rengetegszer lesz kezdő.
Akit még nem is láttunk játszani.....
Nem szabad következtetéseket levonni, hogy mi volt a felkészülési meccseken!
Wenger meg nem mondott újdonságot, ezt eddig is tudtuk ha kifizetjük a kívánt összeget, akkor vihetjük, a kérdés, hogy ennyiért megéri-e illetve ő is a cserék sorába érkezne, ahogy a chilei is!
Kép
Kép
Kép
Avatar
pitta19
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2006.08.25. 09:59:59
Tartózkodási hely: Acélváros

2011.07.29. 11:10:59

visca el barca írta:
Subinho írta:2., csere lesz, akkor meg kicsit drága mulatság
gondolom akkor alexisnek sem örülsz. mert nem hinném h a pedro-messi-villa kárára kezdő lesz :roll:
Ha Pedro és Villa úgy fog játszani, mint az Audi kupán, akkor Alexis rengetegszer lesz kezdő.
Avatar
SuperMessi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 615
Csatlakozott: 2008.07.17. 20:08:27

2011.07.29. 11:08:18

AW dobott egy mélt nekünk hogy Augusztus 5-ig tegyünk le 40 millió fontot(45millió ajró) Cescért vagy felejtsük el.
http://www.mirrorfootball.co.uk/transfe ... 78223.html

Idézet egy Arsenal rajongói oldalról:
"Fabregas leaves? It doesn't MATA!"
kakasugynok007
Capitá del Barça
Hozzászólások: 555
Csatlakozott: 2011.01.26. 22:28:59

2011.07.29. 10:59:58

Amúgy nekem mind1 hogy Cesc ide jön vagy marad.Akkor is megtudjuk oldani ha nincs de ha ittvan akkor az Pepnek viszonylag jobb mert mostmár minőségi cserék lesznek a padon és tud rotálni.
Kép
Visçค Єℓ Bคrçค Visçค Єℓ кคтคℓuภyค!
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8674
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2011.07.28. 14:03:54

Meridiane írta:
sura írta:Soriano a sérülése miatt itt fog ragadni. Ha meggyógyul, vele is számolni kell a támadók között, akkor is, ha télen eladjuk. Ha nem játszik, nem kel el.
OFF: s az nyílván fel sem merül, hogy marad a B csapatban és rugdossa a gólokat...

ON: mindenki azzal jön, hogy nem kell a középpályára senki, pláne nem Cesc, én meg azt mondom, hogy kell, mert Xavi helyén ő lehet alternatíva, Ini helyén Thiago, vkp helyére meg vannak 3-an: Busi, Masch és Keita (aki hiába szidjátok sokan, engem mindig meggyőz, hogy fontos tag ő), akik közül bármelyik hátha is tud menni, ha ég a ház... vagyis pont Cesc hiányzik, senki más (esetleg jövőre lehet elgondolkodni a hátsó alakzaton: Puyol 33, Abidal 32... Viszont Pep nem véletlenül akarja Fontást és a kicsiket szoktatni a hátsó régióban)...
1. Soriano sérülése szerintem nem változtatja azt a tényt, hogy ő el akar menni és a Barca is el akarja adni. 2 hónapos sérülés miatt nem hinném, hogy nem kéne senkinek a másodosztály gólkirálya. Maximum veszt az értékéből saccperkábe 1 misit. Így is el lehet adni még bőven 3-4 millióért szerintem.

2. Keita szerintem 2 meccsen nem játszott védekező középpályást. Mindig Iniesta helyén játszott. Abban egyet értünk, hogy fontos tagja a csapatnak, de én azért remélem, hogy idén egy picit kevesebbet játszik majd Thiago miatt. Ellenben azzal, hogy kell ide Cesc nem értek egyet. Fölösleges. Lehet, hogy kell még valaki vagy idén vagy jövőre, de nem Cesc. 40 millió miatt sem játszatnám többet, mint Iniestat vagy Xavit esetleg Thiagot. Ennek a negyedéből el lehetne hozni erre a posztra egy játékost, vagy a feléért egy elég nagy nevet pl: Moutinhot. De most nem akarok nevekkel dobálódzni, nem az a célom, csak példának írtam. Szóval ebben az esetben marad vkp posztra Masc és Busquets. Xavi és Iniesta helyett pedig Thiago és Keita, és föl-föl játszhatna Jonathan is akár, jövőre pedig akár föl is jöhetne. Lehet, hogy rutintalan még, de én még nem csalódtam benne akárhányszor láttam. Magabiztos, jól lát és ami ritka ilyen kvalitásokkal: kőkemény.

Ez pedig már nem ide kapcsolódik:

Fontás csak engem nem győzött meg az előző 3 meccsen? Bakizik, lassú. Remélem összekapja magát. Lehet, hogy a B csapat királya volt, de ez egyenlőre kevés. Azért bele fog ő jönni, mert látszik rajta, hogy több van benne.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Firefox
Capitá del Barça
Hozzászólások: 772
Csatlakozott: 2011.06.03. 21:06:35

2011.07.28. 12:50:12

neobarca írta:Állítólag a Milan is bejelentkezett Fabregas-ért...
http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/mi ... rt-2088068
Most olvastam én is. Vigye a Milan, nem érdekel.Nemhogy elhoznánk Nasrit.Szerintem olcsóbb és gólérzékenyebb is, mint a spanyol ... :roll:
Gracias Pep Guardiola! Visca el Barcaaaaa!!!
Fuc*k off Madrid!
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2011.07.28. 12:45:43

Állítólag a Milan is bejelentkezett Fabregas-ért...
http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/mi ... rt-2088068
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2011.07.28. 11:17:51

Subinho írta:2., csere lesz, akkor meg kicsit drága mulatság
gondolom akkor alexisnek sem örülsz. mert nem hinném h a pedro-messi-villa kárára kezdő lesz :roll:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Meridiane
Barça B
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2009.08.18. 20:59:40

2011.07.28. 11:06:17

sura írta:Soriano a sérülése miatt itt fog ragadni. Ha meggyógyul, vele is számolni kell a támadók között, akkor is, ha télen eladjuk. Ha nem játszik, nem kel el.
OFF: s az nyílván fel sem merül, hogy marad a B csapatban és rugdossa a gólokat...

ON: mindenki azzal jön, hogy nem kell a középpályára senki, pláne nem Cesc, én meg azt mondom, hogy kell, mert Xavi helyén ő lehet alternatíva, Ini helyén Thiago, vkp helyére meg vannak 3-an: Busi, Masch és Keita (aki hiába szidjátok sokan, engem mindig meggyőz, hogy fontos tag ő), akik közül bármelyik hátha is tud menni, ha ég a ház... vagyis pont Cesc hiányzik, senki más (esetleg jövőre lehet elgondolkodni a hátsó alakzaton: Puyol 33, Abidal 32... Viszont Pep nem véletlenül akarja Fontást és a kicsiket szoktatni a hátsó régióban)...
Válasz küldése