Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3949
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2013.08.08. 15:18:27

djtrack írta:idén Luizt kell megvenni jövőre meg Agger gyereket mert akkor már nem számolhatunk Puyollal mert csak eljár felette az idő sajnos meg idén is sokat volt sérült . a Celeb Pique ha idén nem kapja össze magát akkor meg lapátra. amióta Sááááákirája van azóta agyatlan.....
Jövőre Agger 30 éves lesz. Elég biztató egy átigazolási politikát folytatnál. :lol:
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2013.08.08. 15:14:00

Alcantara írta:Silva tavaly sem akart idejönni. Érdeklődés volt utána, de ő Leonardo (és egy talicska euro) miatt a PSG-t választotta.

Én inkább azt nem értem minek kellett az idén is utána futni. Aki nem akar ne jöjjön ide, nem kell ezt erőltetni, egyen pénzt máshol.
Én úgy emlékszem, hogy akkor is ment az, hogy nem adjuk meg az 5millával több pénzt, amit a csapat kért.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3949
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2013.08.08. 15:09:56

Silva tavaly sem akart idejönni. Érdeklődés volt utána, de ő Leonardo (és egy talicska euro) miatt a PSG-t választotta.

Én inkább azt nem értem minek kellett az idén is utána futni. Aki nem akar ne jöjjön ide, nem kell ezt erőltetni, egyen pénzt máshol.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2013.08.08. 14:48:25

barca99 írta:
visca el barca írta:szted mi a megoldás?
Fogalmam sincs, de a véleményem az, hogy nincs jó megoldás. Luiz nyilván sok pénz, 35-40 millió euró, több, mint amennyit a képességei sugallnak. Pedig ez nagyjából korrekt ár lenne érte, legalábbis figyelembe véve, hogy a Chelsea előnyben van azzal, hogy nekünk kell egy védő, és nem igazán van alternatíva. A probléma az, hogy nem igazán tűnik úgy, hogy egyáltalán el akarják engedni, ilyenkor nem nagyon lehet mást csinálni, ha kell, akkor egy ésszerűtlen, 50 millió körüli, de inkább feletti összeggel kell bekopogni. Csak akkor megint ott vagyunk, hogy nagy pénzért hozunk egy olyan játékost, aki jó indulattal is az elit kategória alján van. Még most sem tart ott, hogy valahol kirobbanthatatlan emberként számoljanak vele. És akkor ugye még az sem biztos, hogy egyáltalán elengedik bármennyiért.

Az, hogy nem pénzügyi akadály egy védő igazolása, az nem azt jelenti, hogy addig emeljük tíz milliókkal a tétet, amíg rá nem bólintanak.
Ne feltétlenül neked szól, csak témával kapcsolatos.

Az egész védő kérdést elszabták szépen tavaly... Tudta mindenki, hogy kell már akkor is egy védő, mert Puyol már régen túl van a csúcson, Piqué kiszámíthatatlan, Abidal nem egészséges, Mascherano kényszerbekk... Ott volt Thiago Silva, akit simán meg lehetett volna venni, csak ment a zsugoriság, meg a nagyképűség, hogy na majd mi megmutatjuk... láthatjuk mi lett belőle.
Itt vaguynk egy évvel később, és semmivel sem beljebb, sőt van -1 Abidalunk.

Kicist azt érzem, ami anno ment a csatár poszton Eto'o után, sőt még most is, mert megmondom őszintén azóta se találunk normális embert előre, talán most Neymar.
Villat is egy évvel később hozták, mint kellett volna, most el akarták játszani ugyanezt Silvával, csak a PSG szépen bemutatott. Luiz se fog jönni, ebben majdnem biztos vagyok, és itt ki is lett lőve a minőségi lehetőségek sora.

Ilyen Agger meg hasonlókkal azért ne viccelődjünk már...

Ezekután mást nem tudok mondani, mint hogy megérdemli a vezetőség, hogy ilyen szituba került. Tavaly nem tudom mennyire volt Silva ára, de gondolom sokkal barátibb lett volna, mint a mostani lehetőségek.
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2013.08.08. 14:27:20

visca el barca írta:szted mi a megoldás?
Fogalmam sincs, de a véleményem az, hogy nincs jó megoldás. Luiz nyilván sok pénz, 35-40 millió euró, több, mint amennyit a képességei sugallnak. Pedig ez nagyjából korrekt ár lenne érte, legalábbis figyelembe véve, hogy a Chelsea előnyben van azzal, hogy nekünk kell egy védő, és nem igazán van alternatíva. A probléma az, hogy nem igazán tűnik úgy, hogy egyáltalán el akarják engedni, ilyenkor nem nagyon lehet mást csinálni, ha kell, akkor egy ésszerűtlen, 50 millió körüli, de inkább feletti összeggel kell bekopogni. Csak akkor megint ott vagyunk, hogy nagy pénzért hozunk egy olyan játékost, aki jó indulattal is az elit kategória alján van. Még most sem tart ott, hogy valahol kirobbanthatatlan emberként számoljanak vele. És akkor ugye még az sem biztos, hogy egyáltalán elengedik bármennyiért.

Az, hogy nem pénzügyi akadály egy védő igazolása, az nem azt jelenti, hogy addig emeljük tíz milliókkal a tétet, amíg rá nem bólintanak.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.08.08. 14:20:14

djtrack írta:idén Luizt kell megvenni jövőre meg Agger gyereket mert akkor már nem számolhatunk Puyollal mert csak eljár felette az idő sajnos meg idén is sokat volt sérült . a Celeb Pique ha idén nem kapja össze magát akkor meg lapátra. amióta Sááááákirája van azóta agyatlan.....
=D>

Amúgy mi értelme van belinkelni egy spanyol cikket? Legalább leírnád tömören a lényegét... :roll:
Avatar
djtrack
Capitá del Barça
Hozzászólások: 545
Csatlakozott: 2008.02.22. 10:20:09
Tartózkodási hely: csikszereda

2013.08.08. 14:03:13

idén Luizt kell megvenni jövőre meg Agger gyereket mert akkor már nem számolhatunk Puyollal mert csak eljár felette az idő sajnos meg idén is sokat volt sérült . a Celeb Pique ha idén nem kapja össze magát akkor meg lapátra. amióta Sááááákirája van azóta agyatlan.....
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2013.08.08. 13:54:55

bocs, hogy levagyok maradva de ki az a Masi és Depay?
Erre csak ennyit tudok írni: BDSRSTNT :D

41 milla elég sok, de ez van, ki kell csengetni érte, de szerintem se lesz ez elég Porqué-nek.
Xavi001
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 455
Csatlakozott: 2008.05.28. 13:52:13
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.08.08. 13:54:00

Masi meg Depay ( őket én ajánlottam ) 20-20 évesen fifába majd 25 millát érnek és 88-91 es skillesek :D
Kép
Avatar
bennike123
Jugador del Barça
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2012.03.18. 19:02:58

2013.08.08. 13:50:49

bence-barca írta:
visca el barca írta: szted mi a megoldás?
Masi. (Ha már Depay nem jön ezen a nyáron.)







:mrgreen:
bocs, hogy levagyok maradva de ki az a Masi és Depay?
Avatar
blaugrana99
Jugador del Barça
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2013.03.27. 18:51:20

2013.08.08. 13:49:41

Sajnos a srác sorsa a görénytől függ. :( :( :( :( És ő nem nagyon akarja eladni,főleg nem nekünk.
Maxi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1933
Csatlakozott: 2005.03.20. 15:49:59
Tartózkodási hely: Szolnok

2013.08.08. 13:48:20

visca el barca írta:
szarvasember írta:Hivatalos:FC Barcelona 41 milliót ajánlot David Luizért!! EZ hivatalos,transfermarkt oldalán jelent meg!
ha ez igaz, akkor örölük neki. mindazonáltal továbbra is tartom, hogy ennyiért nem fogják eladni. ha pedig nem jön, akkor abbol építkezünk ami van.
Ez jó megoldás?41 millióért?
Fél éve még mindenki nevetett Luizon...
Sokkal inkább Agger 20-ért, hogy ne két "agyilag rokkant" legyen a középhátvédünk...
Remélem annyiért nem hozzuk el...
Forca Barca
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.08.08. 13:10:06

szarvasember írta:Hivatalos:FC Barcelona 41 milliót ajánlot David Luizért!! EZ hivatalos,transfermarkt oldalán jelent meg!
ha ez igaz, akkor örölük neki. mindazonáltal továbbra is tartom, hogy ennyiért nem fogják eladni. ha pedig nem jön, akkor abbol építkezünk ami van.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
szarvasember
Barça B
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2013.05.22. 22:15:10

2013.08.08. 12:50:28

S.Agüero írta:
szarvasember írta:Hivatalos:FC Barcelona 41 milliót ajánlot David Luizért!! EZ hivatalos,transfermarkt oldalán jelent meg!
Jól hangzik, viszont ezt most meglestem, de csak azt írják benne, hogy a brit médiára hagyatkozva, állítólag hivatalos ajánlatot tettünk. Sántít nekem.
Hátha nem kacsa :roll:
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.08.08. 12:46:47

szarvasember írta:Hivatalos:FC Barcelona 41 milliót ajánlot David Luizért!! EZ hivatalos,transfermarkt oldalán jelent meg!
Jól hangzik, viszont ezt most meglestem, de csak azt írják benne, hogy a brit médiára hagyatkozva, állítólag hivatalos ajánlatot tettünk. Sántít nekem.
Avatar
szarvasember
Barça B
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2013.05.22. 22:15:10

2013.08.08. 12:41:52

Hivatalos:FC Barcelona 41 milliót ajánlot David Luizért!! EZ hivatalos,transfermarkt oldalán jelent meg!
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2013.08.08. 12:19:11

visca el barca írta: szted mi a megoldás?
Masi. (Ha már Depay nem jön ezen a nyáron.)






:mrgreen:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.08.08. 12:11:01

barca99 írta:Fizessenek David Luizért valami eszement összeget, csak hogy meg tudják szerezni?
miért ne? nem azt hangoztatják mindenhol h meg van rá a lóvé? mit gondolnak? 10 millioért találnak majd valakit? ismerik a piacot, tudják, hogy igazán kevés top védő, olyan aki erősítést is jelent. tudják ők is h a mai viszonyok mellett egy david luiz kalibert nem fognak odaadni 20 millioért, de még 25-ért sem.

vagy oldják meg házon belül, vagy nyissák ki a pénztárcát. 3. megoldás sztem nem létezik, ha csak nem találnak vmi szupertehetséget ubuntuban akit ide adnak 3 barátságos meccsért meg 2 üveg kóláért.

szted mi a megoldás?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2013.08.08. 12:07:29

Jajj de unalmas már ez a Barca dns, oldjuk meg házon belül. Fabregas, Alba és Piqué se itt tanult meg focizni, nem is értem, hogy miért mondják őket Barca nevelésnek (oké tizenéves korukban itt tolták, de nem akkor tanulták meg a futballt).

Igazolni kell és kész. Ha meg nem, akkor Bartrát erőltetni, nincs más lehetőség.

Az meg milyen gáz lehet szerencsétlen B-s védőknek, hogy inkább eggyel lejjebbről hoznak fel embert. Az életkedvem is elmenne ettől.
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2013.08.08. 12:02:54

shutterisland írta:
Továbbmegyek. Banyekot egyszer nem láttam játszani.
De inkább egy saját nevelés játsszon mint egy olyan aki nem illik ide...
gondolom nem haragszol meg, ha erre most azt írom, hogy ezt így nem lehet komolyan venni.

agger top védő, évek óta alapember a poolban és a dán válogatottban, de valamivel kevésbé technikás, mint amit elvársz.
ezért nyomatnád helyette bagnackot, aki nem hogy semmit nem tett le a nagy csapatban még, de egyelőre a b csapatban is csak egyetlen egyszer lépett pályára, a 18 évet most töltötte, ennek tetejében pedig egy percet sem láttad még játszani ?
mindezt azon az alapon, hogy saját nevelés, így biztos jó, meg barca dns, meg ilyenek ?
Dehogy haragszom :) Erre van a fórum,hogy több fajta álláspont ütközzön és valami közös okosság jöjjön ki belőle.
Aggert sokat láttam játszani,mivel szeretem a Poolt,és rengeteget hibázik,fegyelmezetlen.Ezért mondtam,hogy talán felesleges 20 millió "kidobása",mikor vannak saját tehetségeink. De nem is feltétlen Banyekot,hanem Bartrát helyezem elé.
Úgy gondolom Bartra már most is nagyon jó játékos,sokkal jobb lehet mint a dán riválisa....aki már 28 éves.
De én is örülni fogok ha Agger beválik ,csak nagy kételyeim vannak e téren.
Abi & Tito
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2013.08.08. 10:09:39

mess2009 írta:én láttam tegnap játszani: az első 15 percben egyetlen kihozása sem sikerült(kivéve ha éppen a mellette álló Pique-hez pöckölt) amit biztosan nem tud: becsúszni, abból lett a 11-es nála Bartra sokkal előrébb jár.ezzel persze csak azt húznám alá én is, hogy egy fiatal beépítése bizony nyűgös dolog, még akkor is ha tehetséges bár ennél a srácnál én semmi ilyesmit nem láttam(eddig).
Pont az ilyen kijelentésekben ütközik vissza a fórum színvonala, nem a helyesíráson való vitákon. Jézusom, egy rossz becsúszás, egyetlen védőt mutass már, akinek még nem volt. Ráadásul kontakt sem volt, és még az sem biztos, hogy belül "történt".

Egyébként elég rossz helyzetben van a vezetés, mivel többször is elhangott, hogy kell védő, érkezni fog még valaki, de a helyzet mégis az, hogy nincs igazán megnyugtató megoldás. Fizessenek David Luizért valami eszement összeget, csak hogy meg tudják szerezni? Vagy hozzák el azt az Aggert, akiben nem bíznak teljesen?
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.08.08. 08:23:03

shutterisland írta:
Továbbmegyek. Banyekot egyszer nem láttam játszani.
De inkább egy saját nevelés játsszon mint egy olyan aki nem illik ide...
gondolom nem haragszol meg, ha erre most azt írom, hogy ezt így nem lehet komolyan venni.

agger top védő, évek óta alapember a poolban és a dán válogatottban, de valamivel kevésbé technikás, mint amit elvársz.
ezért nyomatnád helyette bagnackot, aki nem hogy semmit nem tett le a nagy csapatban még, de egyelőre a b csapatban is csak egyetlen egyszer lépett pályára, a 18 évet most töltötte, ennek tetejében pedig egy percet sem láttad még játszani ?
mindezt azon az alapon, hogy saját nevelés, így biztos jó, meg barca dns, meg ilyenek ?
én láttam tegnap játszani: az első 15 percben egyetlen kihozása sem sikerült(kivéve ha éppen a mellette álló Pique-hez pöckölt) amit biztosan nem tud: becsúszni, abból lett a 11-es nála Bartra sokkal előrébb jár.ezzel persze csak azt húznám alá én is, hogy egy fiatal beépítése bizony nyűgös dolog, még akkor is ha tehetséges bár ennél a srácnál én semmi ilyesmit nem láttam(eddig).
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.08.08. 02:08:03

Továbbmegyek. Banyekot egyszer nem láttam játszani.
De inkább egy saját nevelés játsszon mint egy olyan aki nem illik ide...
gondolom nem haragszol meg, ha erre most azt írom, hogy ezt így nem lehet komolyan venni.

agger top védő, évek óta alapember a poolban és a dán válogatottban, de valamivel kevésbé technikás, mint amit elvársz.
ezért nyomatnád helyette bagnackot, aki nem hogy semmit nem tett le a nagy csapatban még, de egyelőre a b csapatban is csak egyetlen egyszer lépett pályára, a 18 évet most töltötte, ennek tetejében pedig egy percet sem láttad még játszani ?
mindezt azon az alapon, hogy saját nevelés, így biztos jó, meg barca dns, meg ilyenek ?
Válasz küldése