Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8567
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.04.23. 00:08:39

hank1ee írta:A friss hírek edző ügyben:

http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... ir-2330785

Jó döntés lenne! Egyébként kifejezetten keménykezű trénerről van szó, képes lenne gatyába szedni a brigádot, de úgy komolyan.
Szimpatikus arc, a dolgát is érti biztosan. Ezzel együtt világot nem váltott még sehol, a szűk elithez képest középcsapatokból kihozza a maximumot, ez tény, de hogy ez mennyire lenne elég a jelen Barcelonában, az erősen kérdéses. Én ezzel az agyoncsépelt "motiválás" meg "ültessük le Messit azt majd észbe kap" dologgal szemben inkább azt tartanám kulcsfontosságúnak, hogy az edző a maga oldalára tudja állítani a játékosokat, elköteleződjenek mellette, ez hiányzik most nagyon. Rudi Garcia eddigi eredményeitől nem fog Messiék pofája leszakadni, úgyhogy marad az, hogy az edző a személyiségével fogja meg őket, na meg azzal, hogy amit felvázol szakmai elképzelést, arra elismerően csettintsenek. Elképzelhető, hogy menne, igazából csak egy első benyomásom van a paliról, de szerintem sokkal rosszabb ajánlólevele Martinonak sem volt, amikor idejött. Biztosan nem lehet kijelenteni, hogy 100% siker, van benne azért rizikófaktor. Főleg, ha nem tudna igazolni a FIFA miatt, ergo teljesen le lenne korlátozva abban (amiben Tata is), hogy a csapatot a saját képére formálja új, már általa hozott és az ő korszakát képviselő emberekkel.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zozzy 5 2014.04.23. 00:13:11-kor.
Avatar
trey88
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2009.09.24. 00:11:19
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/Budapest
Kapcsolat:

2014.04.22. 23:30:26

Ez a David Luiz gyerek agyilag full zokni, jó hogy nem jött..
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.04.22. 23:16:53

Alcantara írta:
hank1ee írta:A friss hírek edző ügyben:

http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... ir-2330785

Jó döntés lenne! Egyébként kifejezetten keménykezű trénerről van szó, képes lenne gatyába szedni a brigádot, de úgy komolyan.
Ezt ma már én is olvastam, csak egy bulvárban, nem is tulajdonítottam jelentőséget akkor ennek. Amúgy ki ez a pali? Nekem teljesen ismeretlen a Roma előtti tevékenysége. Oké, hogy Lille, de 50 éves, valahol csak nyomta előtte.
Megvan benne, ami ide kell. Ez egyébként pont olyan ember, hogy minden zokszó nélkül leültetné még Messit is a padra. A védelemnek külön jót tenne. Én őt várom már Klopp meg Simeone helyett.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3949
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.04.22. 23:15:00

hank1ee írta:A friss hírek edző ügyben:

http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... ir-2330785

Jó döntés lenne! Egyébként kifejezetten keménykezű trénerről van szó, képes lenne gatyába szedni a brigádot, de úgy komolyan.
Ezt ma már én is olvastam, csak egy bulvárban, nem is tulajdonítottam jelentőséget akkor ennek. Amúgy ki ez a pali? Nekem teljesen ismeretlen a Roma előtti tevékenysége. Oké, hogy Lille, de 50 éves, valahol csak nyomta előtte.
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.04.22. 23:08:53

A friss hírek edző ügyben:

http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... ir-2330785

Jó döntés lenne! Egyébként kifejezetten keménykezű trénerről van szó, képes lenne gatyába szedni a brigádot, de úgy komolyan.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2014.04.22. 22:51:22

Alcantara írta:http://barcanoticias.blog.hu/2014/04/22 ... lubvezetes

Kíváncsi leszek, hogy egy ilyen döntést hogyan lehet kivitelezni? Ez olyan igazi "magyaros" kiskapu lenne! Ellenben, ha sikerül, minden elismerésem a klubvezetésé, az eddig eltelt baklövések fényében.
Ha így lesz, akkor ez a fórum hamar ki fog halni :D
Avatar
djtrack
Capitá del Barça
Hozzászólások: 545
Csatlakozott: 2008.02.22. 10:20:09
Tartózkodási hely: csikszereda

2014.04.22. 22:39:28

nekem annyi kérdésem lenne hogy mikor hozzák még az itéletet?
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2014.04.22. 22:21:51

Nervo írta:Krult is bedobták mint lehetséges Váldés utódot. :roll:
http://www.Sport.es" target="_blank
Biztos egy, az aláírásoddal kokettáló emberke írta.
Abi & Tito
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3949
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.04.22. 22:05:43

http://barcanoticias.blog.hu/2014/04/22 ... lubvezetes" target="_blank

Kíváncsi leszek, hogy egy ilyen döntést hogyan lehet kivitelezni? Ez olyan igazi "magyaros" kiskapu lenne! Ellenben, ha sikerül, minden elismerésem a klubvezetésé, az eddig eltelt baklövések fényében.
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2014.04.22. 16:26:43

Krult is bedobták mint lehetséges Váldés utódot. :roll:
http://www.Sport.es" target="_blank
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2014.04.20. 09:27:36

barcafacan írta:
miihii írta:Ha nem oldják fel, akkor h terveznéd eladni jó áron azokat, akik mennének? :D
Eladási kényszer nincs, trófeára esély nincs, tehát a saját meggyengítésünket fizettetjük meg jól azzal, akinek kell egyik - másik játékosunk. Ha nincs ajánlat, marad az illető, hiszen él a szerződése. A pénzre meg ráülnénk, hogy legyen, ha a tilalom végén sor kerül az újjászervezésre.
Akkor átfogalmazom a kérdést:
ha marad a tilalom, azaz se igazolni, se eladni nem lehet, akkor érted már a gondolatmeneted buktatóját? ;)
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
barcafacan
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2014.04.19. 07:44:27

2014.04.20. 09:24:41

Ha nem oldják fel, akkor h terveznéd eladni jó áron azokat, akik mennének? :D[/quote]

Eladási kényszer nincs, trófeára esély nincs, tehát a saját meggyengítésünket fizettetjük meg jól azzal, akinek kell egyik - másik játékosunk. Ha nincs ajánlat, marad az illető, hiszen él a szerződése. A pénzre meg ráülnénk, hogy legyen, ha a tilalom végén sor kerül az újjászervezésre.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2014.04.20. 09:09:05

barcafacan írta:Szerintem két forgatókönyvben kellene gondolkozni.
1., Nem oldja fel a FIFA az átigazolási tilalmat. Akkor 1 évre kell egy olyan edző, aki jól ismeri a Barcat és vállalja ezt a feladatot. Akkor én senkit nem küldenék el a csapattól, de senkihez nem is ragaszkodnék. Aki menni akar és jó árat fizetnek érte, az menjen. A helyüket a tehetséges fiatalok töltenék be. A cél a biztos középmezőny lenne.
Ha nem oldják fel, akkor h terveznéd eladni jó áron azokat, akik mennének? :D
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2014.04.20. 09:02:48

Depay amúgy nem rossz játékos. Lehet a VB-n is ott lesz.
"And my heart will leave you never."
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3949
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.04.20. 07:56:30

barcafacan írta:Szerintem két forgatókönyvben kellene gondolkozni.
1., Nem oldja fel a FIFA az átigazolási tilalmat. Akkor 1 évre kell egy olyan edző, aki jól ismeri a Barcat és vállalja ezt a feladatot. Akkor én senkit nem küldenék el a csapattól, de senkihez nem is ragaszkodnék. Aki menni akar és jó árat fizetnek érte, az menjen. A helyüket a tehetséges fiatalok töltenék be. A cél a biztos középmezőny lenne.
Nem szeretném kedvedet szegni az ilyen gondolatok láttán, de az utolsó mondatodat, ha meghirdetné a csapat vagy vezetőség, a szurkolók átterelnék a Monumentálból az összes bikát a csapatra! :lol:

3 napot nem lenne hivatalban az, aki ezt célul tűzné ki Barcelonában.
barcafacan
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2014.04.19. 07:44:27

2014.04.20. 07:32:02

Szerintem két forgatókönyvben kellene gondolkozni.
1., Nem oldja fel a FIFA az átigazolási tilalmat. Akkor 1 évre kell egy olyan edző, aki jól ismeri a Barcat és vállalja ezt a feladatot. Akkor én senkit nem küldenék el a csapattól, de senkihez nem is ragaszkodnék. Aki menni akar és jó árat fizetnek érte, az menjen. A helyüket a tehetséges fiatalok töltenék be. A cél a biztos középmezőny lenne.
2.,Feloldja a Fifa a tilalmat. Akkor egy markáns edzőegyéniséget hoznék nagy hatáskörrel és sok pénzzel. Ragaszkodnék néhány dologhoz: támadófoci, sportszerűség és folyamatos odafigyelés a La Masiara. Viszont semmi megkötöttség a játékosokkal kapcsolatban, hogy kit tart meg és kit hoz. A cél minimum egy trófea az első évben és BL indulási jog.
Xavi001
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 455
Csatlakozott: 2008.05.28. 13:52:13
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.04.19. 17:20:50

Masi, Depay.
Látom elfelejtettétek őket..
Kép
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2014.04.19. 17:18:08

Lego írta:Elsősorban az olasz és angol bajnokság szerelmeseihez fordulnék. Egy statisztikai oldal alapján nézegettem játékosokat, de mint tudjuk, a statisztika önmagában még nem ér sokat.
Érdekelne a játékos képessége a ti szemszögetekből...természetesen csak ha komolyabb érveket tudtok felmutatni róluk. Középhátvéd pozícióban bevethető játékosokról van szó:
Mehdi Benatia (Roma)
Kyle Walker (Tottenham) (ő kivétel==> jszh)
Martin Skrtel (Liverpool)
Dejan Lovren (Southampton)

ha megengeded, akkor mehdit vállalnám, ha már római a gyerek. 8)
benatia marokkói, az udinétől hoztuk el tavaly nyáron. kb 190es állat, nagyon erős, nagyon technikás és nem annyira tudják átjátszani még a törpék sem. igazi tanárember, aki ráadásul még gólerős is (ha beköszön, akkor nem kicsiket szokott villantani). amúgy emberileg roppant szimpatikus, alázatos, magát a csapat érdekeinek maximálisan alárendelő fazon, aki addig hajt a meccsen, amíg van benne levegő. sztem az egyik legjobb igazolása a romának.
a barca egyébként már télen nézegette, de nagyon sírna az egyik szemem, ha elhoznák romából. a másik viszont nevetne, mert nem emlékszem, h ilyen kaliberű hátvédgyerek mikor fordult meg utoljára a barcában, vele igencsak beljebb lennénk. mondjuk pikének erősen fel kellene kötnie a gatyeszt, mert sztem benatia jobb nála, nem is kicsivel, mascheranot meg ne is keverjük bele ebbe a történetbe...
egyébként nem hiszem, h elengednék, kell a köv bl-szezonra.
PUYOL-XAVI-INIESTA
MessiCesc
Capitá del Barça
Hozzászólások: 591
Csatlakozott: 2013.07.26. 14:51:09

2014.04.19. 17:15:00

Nem értem miért akarják egyesek eladni Piqué-t.... #-o 3 kh-t amúgy sem tudunk hozni, és oké, visszaesett a BL győzelem óta, de Puyol és Masch még jobban, megfelelő társ hiányában pedig nem lehet mit csinálni.... 2 ember helyett nem tud védekezni? Emlékszik valaki nagy hibájára idén? Mert én nem, de javítsatok ki ha így van. (Talán a Milan elleni öngól, de azt hoztuk végül...)
És idén még a hozzáállásával sincs óriási gond.
Cesc-t szintén nem értem, ha mást nem 3. számú kp-nak tökéletes, de szerintem már jobb mint Xavi, igaz, tavasszal tényleg nem mutatott semmit, de ősszel a vállán vitte a csapatot, nagy badarság lenne eladni. Ha Gündogant idehozzuk (ami szerintem lehetetlen, de tegyük fel) akkor is, kell a versenyhelyzet, Xavi már nem fogja tudni felvenni a versenyt 35 évesen....
A többivel egyetértek, változások kellenek, de azért ne azokat adjuk már el, akikre a jövő Barcáját építeni kéne.
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2014.04.19. 15:29:17

Valamilyen szinten elkerülhetetlen egy válság ahhoz, hogy egy klub meg tudjon újulni. A 2006-os BL siker-t elérő csapatból mindössze 9 játékos maradt a 2008-09-es szezon elejére, az edző is cserélődött, az alapcsapat is átalakult, csak a mag maradt meg. Jelenleg ott tartunk, h a 2011-es Bl-döntőben kiállt csapathoz (Valdes-Alves,Mascherano,Piqué,Abidal-Busquets,Xavi,Iniesta-Messi,Villa,Pedro) képest a jelenlegi alapcsapat, 2 (Villa-Neymar, Abidal-Alba), maximum 3 (plusz még a Sánchez/Fabregás duó egyike) helyen változott meg. Az igazolásokat tekintve pedig az utóbbi 3 nyár alatt az 5 igazolás az édes kevés. Ezzel szemben 2009 és 2010 nyarán 7 igazolást hajtottunk végre a fiatalok felhozása mellett (ami most is folyik). ÉS azt sem szabad elfelejteni, hogy a mag 2008 nyara óta szinte teljesen ugyanaz, sokan pedig már a Rijkaard-korszakban a klub tagjai voltak. Ha újra fel akarjuk venni a versenyt a BL-ért, akkor ide gyökeres változások kellenek. Talán szükségszerű ez a mostani válság, ugyanúgy, ahogy a 2006 és 2008 közötti visszaesés is az volt, ahhoz, hogy újra sikercsapatunk legyen. Ki tudja, hogy meddig marad Rijkaard, ha 2007-ben bajnokok leszünk. Ugyanígy talán most is ha megnyernénk a bajnokságot, akkor sok olyan ember kapna még időt, akik nem érdemelnek többet. Gondolok itt első sorban Fabregás-ra, Piqué-re, Alves-re főként, bár Busquets hozzáállása is hagy kívánni valót maga után, ahogy Messié is, de mindenkit nem lehet kivágni egyszerre, úgy, hogy olyan "öregek" is biztosan távoznak, mint Valdes Puyol, de lehet Pinto is.
A 6-7 igazolás sem túlzó, ha idevesszük a szükségszerű kapus és védőigazolásokat és a távozókból befolyt pénzeket.
Akik nálam biztosan maradnának, azok Montoya, Bartra, Adriano, Alba, Busquets, Iniesta, Neymar.

Afellay, Dos Santos, Roberto, Cuenca szerintem nem szorul magyarázatra, ahogy Valdes és Puyol sem. Pinto-t én megtartanám cserekapusnak még jövőre, de ha ő nem marad, akkor megpróbálnám meggyőzni Oiert, ha ő sem hajlandó 2. számúként itt maradni, akkor a B-ből hoznék valakit, mert ennyi igazolás mellett egyszerre két kapusra költeni felesleges lenne. Alves nálam nem olyan felejtős, mint sokaknál, de ha jó pénzt kapnánk érte, akkor túl lehetne rajta adni, mert hiába a sok magas beadás, ha nincs aki fejeljen, illetve ha mindkét oldalon felfutnak a védőink, akkor a kontrák is mindig veszélyesebbek lesznek. Bár én a fő gondot nem a szélsőinknél látom, hanem inkább a csatároknál.
Piqué nálam nagyon karcsú már évek óta, csak a pofája jár, fejben nulla. Mascherano hozzáállása nálam jó, de az ő játéka talán Piqué játékánál is gyengébb, a "védelem vezére" szerepre pedig alkalmatlan. Song epizodista, de mivel a Piqué-Mascherano-Song hármasból valakit meg kell tartani, így csak akkor engedném el, ha a másik kettőből legalább 1 maradna. Egyébként sokat nem látunk belőle, a kisebb meccseken elfér az, ha darabos. Alapember itt sosem lesz.
Xavi visszavonultatását én meggondolnám, mert nem sok hasznára van a csapatnak, sőt kifejezetten bosszantó, hogy előre nem képes játszani, csak oldalra. Még akkor is, ha ez lehet edzői utasítás is. Ha ég a ház, akkor igenis próbálkozni kell, nem csak gurigázni. Nálam vagy ő vagy Fabregás biztos távozó lenne a nyáron. Fabregás is bőven elmehetne innen, mert mióta itt van képtelen tavasszal jól játszani. Az, hogy a BL-csoportkörben vagy 2. osztályú ellenfelek ellen a kupában villog az kevés, ahogy a bajnokság sem csak 1 őszi részből áll. Normál esetben több idő nem járna neki. Ráadásul látványosan le is lassult a játékával együtt a londoni korszaka után.
Elöl Tello-nak Deulofeu visszajövetele esetén nem marad hely, a Sánchez-Pedro duó egyike pedig egy középcsatár érkezése miatt bőven elegendő lenne, pláne ha még Reus-ban is gondolkodunk. Végül pedig az igazi nagy kérdés: Messi. Én egy 200 millió vagy efeletti ajánlat esetén elengedném. Egy játékos sem ér annyit, amennyiből egy fél sztárcsapatot meg lehetne venni. Egy játékos sem áll felette a csapatnak, ettől csapatsport a futball.
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2552
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2014.04.19. 14:26:25

visca el barca írta:bielsa márszejbe tart, kb 90%.
Igen, valóban, én is hallottam róla. 90%, ami azt jelenti, hogy még nem írták alá a szerződését. Ha felkérnék a Barcához, szerintem nem sokat teketóriázna a kérdés felett. :)
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.04.19. 14:10:37

Rinku írta:Viszont ha Bielsát idehoznák
bielsa márszejbe tart, kb 90%.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2014.04.19. 13:47:37

Rinku: őőő igen egy Klopp Hummels Reus trioval kezdhetnénk..
Jöjjön eccer karakán edző, egy őrült bolond benne vagyok! hozza magával a jobb játékosokat, vegyünk egy magas centert is végre ha véletlenül Alves marad ivelgetni :))
Egyszoval izgalmas nyár lesz ha a Fifa is beleegyezik :D
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2552
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2014.04.19. 13:36:51

csabimo írta:Ha vérfrissitésről beszélünk, és arrol hogy a veteránokat el kell küldeni mint pl Alves Puyol Valdes Pinto Mascherano akkor szerintem egy 30 éves Thiago Silva akinek amugy is két éve nyalizunk kifejezetten rossz igazolás lenne..2 szezon aztán ingyen menne vissza braziliába!
Inkább Julis vagy Hummels.. fiatalabbak olcsobbak kevesebb fizetés stb..
Ha neki állunk megint ennek a sztorinak az nevetséges, volt rá lehetősége ide jönni, nem rajtunk mulott hogy végül maradt párizsban.

Fabregast csak én adnám el? Nagyon statikus játéka van, főleg a nagy meccseken tünt el, pedig Martino az ő kárára padoztatta Sanchezt/ Pedrot..tette át Neymart jobb oldalra Iniestat Neymar helyére..
Szintén zenész. :) Én sem kérdezném meg alapból sem már Silvát, hogy jönne-e, mert amit leművelt tavaly a Klubbal szemben ez a gibbonfejű, az vérlázító. Soha ne is nyerjen semmit. Pökhendi pcs. Amúgy meg abban a tekintetben is jogos amit írsz, hogy 30 évesen nem a jövő emberét hoznánk ide. Nyilván senki nem várhatja, hogy valaki innen vonul vissza, de olyan 5-6 évre azért lehet tervezni bárkivel. 25-28 éves védőt hoznék ezért.

Fabregas ügyben meg az a helyzet, hogy régóta ezt hangoztatom én is, de így hogy Xavi tényleg nem lesz fiatalabb, ezért nem engedhetjük meg azt a luxust, hogy Xavi mellett Fabregast is leépítjük. Túl nagy lyuk keletkezne. Kénytelen vagyok elismerni, hogy legalább a következő szezonra még itt kell tartani.

De mindenekelőtt új vezetőségre és új edzőre van szükség. Martinot nem tartom alkalmasnak, hogy kiálljon a játékosok elé, vagy a media elé, bár ezt látja mindenki. Nem vezető típus. Ennek ellenére lehet valami benne, csak nyugalom és idő kellene neki. Tipikusan nekem Tito Villanova kalibernek tűnik, hasznos, de csak a háttérben. Viszont ha Bielsát idehoznák Martino mellé, a két öreg azért talán kihúzhatna ezt-azt a cilinderből... Vagy akkor Pep mellett a legjobb fiatal edzőt, Kloppot és akkor Martino menjen és jöjjön a német ötletkosara. Őt is ismeri mindenkit. Most tényleg egy ismert edző kell, akiben van csízió, jelenleg csak Bielsában vagy Kloppban látom ezt a potenciált. Tehát ezen a fronton kell kezdeni. Kell egy új irány, új taktikai elemek, aztán jöjjön a keret.
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2014.04.19. 13:24:43

Ha vérfrissitésről beszélünk, és arrol hogy a veteránokat el kell küldeni mint pl Alves Puyol Valdes Pinto Mascherano akkor szerintem egy 30 éves Thiago Silva akinek amugy is két éve nyalizunk kifejezetten rossz igazolás lenne..2 szezon aztán ingyen menne vissza braziliába!
Inkább Julis vagy Hummels.. fiatalabbak olcsobbak kevesebb fizetés stb..
Ha neki állunk megint ennek a sztorinak az nevetséges, volt rá lehetősége ide jönni, nem rajtunk mulott hogy végül maradt párizsban.

Fabregast csak én adnám el? Nagyon statikus játéka van, főleg a nagy meccseken tünt el, pedig Martino az ő kárára padoztatta Sanchezt/ Pedrot..tette át Neymart jobb oldalra Iniestat Neymar helyére..
Válasz küldése