Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2014.07.21. 22:42:31

Amúgy Hummels minek ide? Piqué mellé? Én semmi értelmét nem látnám, két ilyen magas, lassú, hátvédnek a csapatban/kezdőben egyszerre. A MU viszont nagy boltot csinál, ha 20-ért tényleg megszerzik.

Én megmondom fogalmam sincs milyen védők vannak a piacon 1-2 nevet kivéve, de azokat már vagy megvették, vagy szerintem nem lenne jó döntés, mint pl. Hummels se, szóvla kiváncsi vagyok ki jön...HA jön valaki.
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.07.21. 22:40:03

Sajnos teljesen igaza van Rafa barátunknak. Én nem akartam ledegradálni Mathieut, mert tetszik, hogy ennyire elkötelezett, de hát na, miután megírta a nyílt levelét a Valenciának, azért kikívánkozott volna belőlem, hogy Matyiő, az FC Barcelona nem valami alapítvány, ahogy ezt már megmondta valamelyik szaktekintélyünk (nem emlékszem, ki) is korábban...
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2014.07.21. 22:39:45

Lehet, hogy már volt, de elkerülte a figyelmemet: ha megmarad a klubra kiszabott átigazolási tilalom, abban az esetben a B-csapatból kerülhet fel játékos a nagyok közé?
"And my heart will leave you never."
Fofana
Barça B
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2012.07.25. 14:18:13

2014.07.21. 22:35:32

A CR RC akart lenni az előzőben. :oops:
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2014.07.21. 22:34:44

Marquez legenda. =D> Anno nagyon sajnáltam az eladását, az a 10-es év a nagy kedvenceim eladását jelentette: Henry, Marquez, Touré és Zlatan...

Nem kell Matyiö ide, és ha Hummelst 20!!!! millióért megveszi más csapat, és a franciáért képesek ezek az agyatlanok kiadni ennyit, akkor többet nem jövök...
"And my heart will leave you never."
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1621
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2014.07.21. 22:32:42

fanbarca írta:De komolyan, annyira senki sem hülye, hogy ha van 2 játékos, az A játékos 25 éves, a B játékos 31, az A játékos világklasszis, a B középszint, mindkettő értéke 20 millió euró és a B-t válasszák. Ennyire ne legyetek gyerekesek s vádaskodók. :)
Már miért ne? A játékos 28, B játékos 31. Az A és B játékos azonos szintet képvisel is az egyik 0 millióért igazolható, a másik 12ért. Mi B-t vettük meg.
94:39 6 - 1
Fofana
Barça B
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2012.07.25. 14:18:13

2014.07.21. 22:31:46

Nem tudom mennyire komoly, de örülök, hogy felmerült Rodrido Caio neve. Fiatal (20 éves), 182 magas, brazil lévén jó a labdakezelése, khv-en kívül más posztokon is használható, ezért remélhetőleg esze is van. Fele annyiért garantáltan megvehető, mint Mathieu, és van ugyan benne kockázat, de sok pénzt nem lehet rajta bukni. mert ha mutatóba egy keveset játszik az első csapatban, akkor fog annyit érni, mint most a Reálnál Casemiro és minimális veszteséggel lepasszolható. Ugyanakkor van valamennyi esélye, hogy olyant robbant, mint Marquinhos és 2 év múlva 40 millióért akarják legombolni. Na persze, ha ő meglenne ilyen olcsón, akkor kéne lennie pénznek egy drága, minimálais felsülési kockázattal bíró khv-re. Hummelsen kívül én ilyent nem látok a piacon. Verthongen árban, kockázatban és bizonyított tudásban is a kettő között van. Én CR-t és H-t szeretném.
Cuadradonak egyébként nem örülnék. Ő ugyanaz, mint Bale jobblábasban. Szélső védőnek indult, de annyira hatékonynak bizonyult támadásban, hogy végleg szélső támadó lett belőle. Abban baromi jó, de Neymar, Suarez, vagy Messi helyén játszatnánk? (Ja, meg mintha lenne még Deulofeu, Pedro, gondolom ők se bánnák, ha kapnának játéklehetőséget. Vagy inkább abban bízzanak, hogy Neymar és Messi és Suarez is tartósan lesérül?)
Khv-ben és ha nagyon akarják, jobbhv-ben is van egy tippem (csak ki nem tojja le). Loic Perrin a francia bajnokság egyik legjobb khv-je volt, 29 éves rutinos, van tapasztalata vkp-ban és jhv-ben is, sz ára nemlehet több fél Mathieu-nél. Jhv-ben az elefántcsontparti Aurier fiatal, a francia bajnokságban a posztján az (egyik ?) legjobb volt, ő is hasonló árban lehet. Thiago Silváról és Lahmról is lehet persze álmodozni, de értelmetlen és unalmas.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.07.21. 22:21:49

Én is a nyugodtabbak közé tartozom, ha értékelném én egyedül Suarez áráért "szidnám" a vezetőséget, de a többi dolog teljesen rendben van.
Amúgy meg azzal is egyetértek, hogy magát a koncepciót nem látjuk, én tartom, hogy pl Hummels nem illene hozzánk. Számomra teljesen körvonalazódik mik az elképzelések. Itt Pique-Bartra lesz a két "klasszikus" belső védő. LE hisz és bízik a fiatalokban, Marc time fog jönni, ezért is nem lesz klasszikus védő érzésem szerint. Mind olyan nevek vannak, akik több posztos emberek (Verthongen, Blin, Mathieu) jól lehet velük keverni a kártyát, meglehet találni a csapat identitását, amit Lucho eltervez. És ennek én örülök is, mert írják, hogy Bartra lenne x-edik akkor a sorban stb. Bartra 1-2 a ranglistán azon a poszton, igazolások a lehetőségek bővítését szolgálják.
Azon lehet vitatkozni ez így jó vagy sem, meg Pique mellé más kell, meg miért nem jön xy, én ezt a fajta tervet logikusnak és racionálisnak látom. Ez egy mozgékony, harapós keretet sejtet (és nem csak Suarez harapóssága miatt. :D ). Sok minden fog függni persze Messiktől és hasonlók, de én pl sokakkal ellentétben egy csapat kialakulását látom (az első hármas csiszolása persze nagyon kell majd) és nem éppenséggel a slágernevekből összeállított brigádot. És LE keménykezűségével ez jót is szülhet.

Én nem nagyon érzékelem, hogy ez a Sport lista olyan hú de hasraesős lenne.
Varane: 18 éves volt, érdekes ha mi kinézünk egy fiatal játékost, akkor az azért nem jó mert fiatal.
Carvalho: Én tőle se ugranék fejest a Dunába. Vehettünk volna most mondjuk mi is egy Aggert vagy Vidicset, akik idősebbek beugorhatnának, ezt még nem is tartom olyan elvetemült ötletnek. De akkor már hasonló szituban egy Mathieu szintén hozza ezt, ja de nem mert őt alapból utáljuk....
City: Sagna oké (de ő meg jobbhátvéd)
Boatengre is azt mondom oké, magassága miatt. Hasonló típusú emberünk Adriano személyében viszont van, aki jolly joker a védelemben és bárhova beteheted. (Boateng se echte belső védő)
PSG-re azt mondom ők rendesen betárzatak, de tudjuk hogyan miért.
De gyorsan átfutva a többi csapatnál nem látom, hogy hú de sokkal erősebbeket igazoltak volna, mint ami nekünk van, akit keresünk és ami lehet. Persze lehet mondani, hogy más alapra igazoltak xy-t és nekünk most milyen alapunk van. Ezen ellehet polemizálni, én nem temetném a dolgokat és nem látom olyan borúsan a helyzetet.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2590
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.07.21. 22:18:36

Ezek után azon se csodálkoznék ha 5 év múlva 500 millió eurós (nem tudom most mennyi) adóssággal a nyakában a Barca 11 csatárral állna fel,mondjuk Messivel a kapuban! :mrgreen:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.07.21. 22:01:40

A 'Sport' kicsit bemutatott a vezetőségnek. A top klubok védőigazolásai az elmúlt években.. Remélem még nem volt, visszagörgettem az oldal aljára, és nem láttam.
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1621
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2014.07.21. 21:59:20

És még mindig nem igazoltunk senkit :D
Kéne ilyen weboldal, régen voltak ilyenek, hogy 1 kérdést tett fel és ott volt alul a válasz hogy még nem :D

Az amúgy egy hatalmas hülyeség, hogy 30 millióért például Hummels nem térülne meg. Egy BL győzelem díjazása csak az uefától nagyjából 60 millió euró szemben a tavalyi 30 millióval amit kerestünk az igen gyenge teljesítménnyel. Ezen kívül a reklámbevételeknél is van vagy 100 millió különbség + ne mondja nekem senki, hogy Németországban a gyerekek nem vennének Barcás Hummels mezt. Simán megtérül :)

Ha meg nem Hummels, akkor Vertonghen. Két év múlva lejár a szerződése, szóval a Tottenham nagyjából most adhatja el normális pénzért.

Amúgy az oldal nekem megint bekrepált. Otthoni ip-vel nem tudom elérni semmilyen böngészőből kizárólag ezt az oldalt, viszont mobilról megy. Szoktak itt IP szerint bannolni valakit egyáltalán vagy mi lehet?
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Tobias88 2014.07.21. 22:15:05-kor.
94:39 6 - 1
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2163
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2014.07.21. 21:45:01

csababarca írta:...
Én értem, hogy mit mondotok és a véleményetek jó részével egyet is értek, de hiába megy a siránkozás. Ki kell várni a végét. Ezen a nyáron a sajtó szerint már legalább 3-4 védőt megvásároltunk. Most a Mathieu-s korszak volt, tegnap Blindes, holnap mindkettő, holnap után egyik se. Meg kell várni a végét és kész, akkor lehet egy hétig szidni mindenkit, de addig hiába. :)
més que un club
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.07.21. 21:39:27

Fanbarca,ne haragudj,de azon a piacon,ahol egy city vihet egy Mangalat,egy MU Hummelst pl, akkor nekünk egy Matheu marad...ez szégyen.
Most,hogy mennyi megszerezhető, a franciánál sokkalta alkalmasabb,és ésszerűbb védő van a piacon,arról nem is beszélek.
Nem lehet olyan helyzet a klubnál,amikor egy Mathieure van szükségünk. Nekünk a kezdőbe kell egy kalsszis védő,mert jelenleg egy sincs. Most komolyan elégedettek lennétek egy Bartra-Piqué párossal,meg a padon a franciával? 15 csapat rendelkezik alsóhangon jobb védőpárossal ennél. Most Mascheranot direkt nem is veszem ide,mert ő nem lehet védő,bizonyította a vb-n is,hogy hol tud hasznos lenni.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2163
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2014.07.21. 21:30:39

Nem kell mindenért a vezetőséget elővenni. Én sem örülök a helyzetnek, de ez már unalmas.
Mathieu beválhat. Voltak zságbamacska játékosok, akik aztán nagyon beváltak: Adriano, Touré..
Persze, erre nem lehet alapozni, de náluk ő magabiztosabb lehet a múltját tekintve.

Szerintem ha Hummelsre tényleg szükség lenne, elhozták volna. De komolyan, annyira senki sem hülye, hogy ha van 2 játékos, az A játékos 25 éves, a B játékos 31, az A játékos világklasszis, a B középszint, mindkettő értéke 20 millió euró és a B-t válasszák. Ennyire ne legyetek gyerekesek s vádaskodók. :) Ha Mathieu jön, azt jelenti, hogy rá van szükség. Én is jobban örülnék másnak, de ez van.

És ne mondjátok, hogy "de, van ilyen hülye, a mi vezetőségünk".
més que un club
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.07.21. 21:24:13

fanbarca írta:Évek óta csak szidják itt egyesek a vezetőséget. Be lehet fejezni. Én értem, hogy mi mindent jobban tudunk, de hagyjuk őket dolgozni.
Pont azért szídják a vezetőséget, mert évek óta rászolgált. Nem hiszem, hgy ekkora lenne itt az elkeseredés, ha az utóbbi időkben pozitív kép alakult volna ki róluk. Akkor inkább benne lenne a pakliban, hogy nincs akkora gáz az igazolásokkal.
fanbarca írta:Nekünk van egy elképzelésünk, de nem tudjuk mit akar LE, nem tudjuk a vezetőség mit akar stb. Nem katasztrófa ha Mathieut megvesszük, mondom, korrekt védő, aki dolgos és alázatos. 2 évig megoldás? Na és? Elméletileg a Barca évtizedek óta a saját fiataljaira épül, vannak most is ügyes kis fekete és fehér védőpalánták a B csapatban, akiket lassan be lehet építeni. Ié és Bagnack is ígéretes. Nem kell összevásárolni mindenkit, mint ott túl a szomszédban, akiknek minden igazolásuk egyértelmű, ám olyan sztárparádét hoznak össze a támadóposztokra, hogy minden a veszekedésről fog szólni a sztártúltengés miatt. De mindegy, megoldják.
Mathieu-vel nem (feltétlenül) az a baj, hogy csak 2 évig megoldás, hanem, hogy egyáltalán nem megoldás. Ha pedig nincs pénz, egy ilyen játékosért miért akarnak ennyit kiadni.
Az egy dolog, hogy építünk a fiataljainkra, de igenis szükséges van igazolásokra, lehet, hogy rossz ezt hallani és nehéz elismerni, vitatkozni is persze lehet vele, de én annak is örülni fogok, ha az Edgar-bagnack-Bartra trióból egy beválik már örülni fogok.
Forca Barca!!!!
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2014.07.21. 21:18:22

kristop írta:ha tényleg húsz millió lenne az ára, és jönni akarna, és szükségünk is lenne rá, higgyétek el már itt lenne hummels. valószínűleg ezek közül valamelyik, vagy esetleg több nem állja meg a helyét.
Ez butaság. Ha mi nem teszünk érte ajánlatot, akkor valószínűleg nem fogja elküldeni az önéletrajzát, hogy Hummels vagyok szeretnék nálatok focizni, ilyen meg olyan képesítésem van. :lol: :lol: :lol:
Egyébként ha nem 20, hanem 30 millió az ára akkor is megérné.
Az meg, hogy nincs szükségünk rá: =D> Majd egy húz éves brazil srác a Sao Paulo-ból megoldja. :roll:
Egyébként érdemes elolvasni a sport.es címlapján található cikket. Az utóbbi 5 évben a világelitből csak mi nem igazoltunk középhátvédet. Meg is látszik az eredménye... :roll:
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2014.07.21. 21:06:12

ha tényleg húsz millió lenne az ára, és jönni akarna, és szükségünk is lenne rá, higgyétek el már itt lenne hummels. valószínűleg ezek közül valamelyik, vagy esetleg több nem állja meg a helyét.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2014.07.21. 21:00:01

Majd kiderül mennyiért veszik meg.

Örülnék ha a Matyő transzfer hamar véget érne, mert akkor még látnék esélyt rá, hogy rástartolnak egy másik belső védőre is.
Alves körül meg nagy csönd van, én ennek ellenére olyan 80%ra mondanám, hogy elmegy, persze lehet nincs olyan kérője aki miatt szívesen menne és állnák a jó fizetését. De ebben az esetben előbb utóbb szerződést kell vele hosszabbítani.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Andrisr10
Barça B
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2009.09.23. 12:15:24

2014.07.21. 20:59:46

Amennyiben Hummels a Mu-t választja mondjuk helyettünk (teoretikus a felvetés, hiszen nem tudom hányan keresték meg különböző ajánlatokkal), akkor annak két oka lehet:
1. Gyerekkori álma, hogy a Manchester unitedben focizhasson
2. Ajánlatot se tettünk érte.

Nem tudom eldönteni melyik verzió gázabb. :D
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2014.07.21. 20:43:59

Capon írta:Tessék megmondani, ha Hummels tényleg 20 millió körül vált csapatot, akkor tökön szúrhatom-e magamat Matyő miatt?
Nem fog Hummels 20m euroért csapatot váltani. Ne legyünk már ennyire naivak..
Kép
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2014.07.21. 20:41:42

fanbarca írta:Évek óta csak szidják itt egyesek a vezetőséget. Be lehet fejezni...
Mától mindenki csak akkor írjon a fórumra,ha éppen dicsérni akarja a csapatot, egyébként mindenki másnak kuss :D :wink:

Tessék megmondani, ha Hummels tényleg 20 millió körül vált csapatot, akkor tökön szúrhatom-e magamat Matyő miatt?
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2163
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2014.07.21. 20:35:31

Évek óta csak szidják itt egyesek a vezetőséget. Be lehet fejezni. Én értem, hogy mi mindent jobban tudunk, de hagyjuk őket dolgozni.
Nem tudom sajnos már ki írta, hogy mi szurkolók adott esetben jobban meg tudjuk mondani, hogy ki kell a csapatnak. Mert ez nem igaz. Nekünk van egy elképzelésünk, de nem tudjuk mit akar LE, nem tudjuk a vezetőség mit akar stb. Nem katasztrófa ha Mathieut megvesszük, mondom, korrekt védő, aki dolgos és alázatos. 2 évig megoldás? Na és? Elméletileg a Barca évtizedek óta a saját fiataljaira épül, vannak most is ügyes kis fekete és fehér védőpalánták a B csapatban, akiket lassan be lehet építeni. Ié és Bagnack is ígéretes. Nem kell összevásárolni mindenkit, mint ott túl a szomszédban, akiknek minden igazolásuk egyértelmű, ám olyan sztárparádét hoznak össze a támadóposztokra, hogy minden a veszekedésről fog szólni a sztártúltengés miatt. De mindegy, megoldják.
Én bízom benne, hogy érkezik Mathieu mellett egy másik védő is, s ha nem, akkor abban bízom, hogy mégis jól fogunk muzsikálni. Mert NEM A JÁTÉKOSAINK KÉPESSÉGÉVEL van baj, hanem a magatartással. Ezért érkezett LE, hogy kicsit felrázza a csapatot, mert sokkal agresszívabb (jó értelemben) edző Vilanovánál és Tatanál.
Nem kell mindenért előszedni a vezetőséget, eddig nagyon jól igazoltak, le a kalappal. Ezt a védősort még remélem megoldják és kész. Emellett meg kell oldani az anyagi helyzetet is, becsülettel végzik a törlesztést és nem rohanunk bele adósságokba. Ezért van a mezszponzor is. Nem érdekelnek az efféle külsőségek, sem az, hogy kit vásárolnak, kit nem és mennyiért. A csapat játsszon jól és kész. :wink:

(bocs, ha néha átmentem off-ba)
més que un club
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2014.07.21. 20:29:39

zola8787 írta:...
én csak azt nem értem, hogy a békaembereket hogy hagyhattad ki a hozzászólásodból, akik ürgebőrbe varrt dobozokban jelentenek pereznek
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Boixos1981
Barça B
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2014.03.15. 22:18:03

2014.07.21. 20:16:32

Mathieu, hu de nagy erősítés, egyedul befoltozza ezt a lyukas védelmet, 31 évesen hosszú távú megoldás, a vilag egyik legjobb középső védője (egesz életében 2-szer volt francia válogatott). Lekommunikaljak, hogy milyen jol csinálják, mennyire dolgoznak, ha vesznek egy Mathieu-t, azt is be tudjak állítani hatalmas igazolásnak. Nincs ezekben magyar vér :D?
Visca el Barca y visca Catalunya, llibertat Boixos Nois!!!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2014.07.21. 20:12:21

Erxy írta:Although before there was talk about two, Barcelona are now considering to sign only one centre back. Jeremy Mathieu main option. [rac1]

Na, holnap bejelentik Mathieut, aztán véget ért számunkra az idei átigazolási piac. :lol: :lol:
Na jó, ez nevetséges lesz, ha csak ő jön.

Piqué, Bartra, Mathieu, Mascherano. =D> :roll:
Válasz küldése