Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2014.08.22. 13:26:11

Francois Gallardo a hír eredeti forrása. Itt van még pár okosság tőle
Kép
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.08.22. 13:17:30

fanbarca írta:A Sport szerint telefonon érdeklődtünk Di María felől, viszont Pérez visszautasította a 60 millió eurós ajánlatunkat. :lol: Komolyan lehet egy ilyesmit venni?

Amúgy abszolút nem hülyeség, ha most vásárolunk jövőre és kölcsönben visszaküldjük. :)
Előbb emelik a bérét 20 millióra, minthogy ideigazolhasson. Nem mintha nem örülnék neki, csak hát mi sem adnánk nekik Iniestát...
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2163
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2014.08.22. 13:13:42

A Sport szerint telefonon érdeklődtünk Di María felől, viszont Pérez visszautasította a 60 millió eurós ajánlatunkat. :lol: Komolyan lehet egy ilyesmit venni?

Amúgy abszolút nem hülyeség, ha most vásárolunk jövőre és kölcsönben visszaküldjük. :)
més que un club
Avatar
Napalm
Barça C
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2014.08.06. 23:10:59

2014.08.22. 11:29:38

davebarca írta:Valaki világosítson már fel légyszíves! Most az írja a fáma, hogy a fifa bünti miatt idén igazoljuk le a kiszemelteket és egy évre kölcsönadjuk jelenlegi csapatuknak.
Na már most, azt nem értem, ha már idénre se tudunk rendesen igazolni a fifa fair play miatt, a jövő évi igazolásokat még is hogy akarják megoldani? Nem értem.
Én ezt úgy tudom elképzelni, hogy a pénzügyi teljesítéssel variálnak valamit, ugye a nagyobb átigazolási összegű transzfereket általában több részletben szokták fizetni. Valószínűleg a FFP is adott időszakra szól, nem pedig igazolásként. Ha jövőre igazolna a csapat és úgy kötnék a szerződést, hogy egy évig még kölcsönben maradhatna, akkor valószínűleg az eladó klubnak sem lenne ellenére ha most egy kisebb összeget utalna a klub csak, majd jövőre kezdené meg a pénzügyi teljesítés "oroszlánrészét". Így technikailag idén igazolnánk de maga a fizetés (amit gondolom néznek a FFP-nél) jövőre kezdődik el. Igaz, hogy túl sok a feltevés meg a HA de én így tudom elképzelni. (aztán lehet totál homály dolgot írtam. :oops: :roll:)
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2014.08.22. 11:24:52

SuperMessi írta:Ebből a Sport címlapból hogy Dani Alves meghosszabbította a szerződését 2016-ig mi igaz?
semmi, mert alapból 2016ig van szerződése, ha idén megfelelő mennyiségű mérkőzést játszik. valószínűleg erre gondoltak.
ferninho írta:Florentino bácsi intézte ezt az egészet, ezt mindenki tudja.
szerintem meg messi! emlékeztek, belerúgta egyszer a közönségbe a labdát, meg nem adott autogramot egy gyereknek. vagy az uefalona!
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2014.08.22. 10:50:40

Barcaman1993 írta:Olajat öntök a tűzre. Ha jól fordítom a Mundo tegnapi cikkét, akkor a klub vizsgálata (a FIFA által) egy feljelentéssel kezdődött, amit a Koreai Labdarúgó Szövetség tett meg Seung Woo Lee ügyében.
??? ez hülyeség...
Florentino bácsi intézte ezt az egészet, ezt mindenki tudja.
madridista
davebarca
Barça C
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2006.03.05. 22:28:21

2014.08.22. 10:43:17

Valaki világosítson már fel légyszíves! Most az írja a fáma, hogy a fifa bünti miatt idén igazoljuk le a kiszemelteket és egy évre kölcsönadjuk jelenlegi csapatuknak.
Na már most, azt nem értem, ha már idénre se tudunk rendesen igazolni a fifa fair play miatt, a jövő évi igazolásokat még is hogy akarják megoldani? Nem értem.
Avatar
SuperMessi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 615
Csatlakozott: 2008.07.17. 20:08:27

2014.08.22. 09:11:49

Ebből a Sport címlapból hogy Dani Alves meghosszabbította a szerződését 2016-ig mi igaz?

http://www.totalbarca.com/2014/news/the ... ore-163655" target="_blank
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.08.22. 09:07:38

Olajat öntök a tűzre. Ha jól fordítom a Mundo tegnapi cikkét, akkor a klub vizsgálata (a FIFA által) egy feljelentéssel kezdődött, amit a Koreai Labdarúgó Szövetség tett meg Seung Woo Lee ügyében.

Jelenleg a Juvenil A játékosa, a videók alapján elég ügyes a gyerek. :D Folytatás hamarosan... #-o
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
barcafacan
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2014.04.19. 07:44:27

2014.08.22. 08:45:47

nem akarom a kedvedet szegni, de annak hogy LE. sok B-t felhozott nagyon egyszerű oka van: VB.-szabi.[/quote]

Ez nem volt elég ok arra, hogy négyet mindmáig magánál tartson. Tehetségesebbek és érettebbek, mint amire számított.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2014.08.22. 08:11:21

barcafacan írta:


Olyan még nem volt az utóbbi években, hogy egy edző 8 fiatallal kezdje el a külföldi edzőtábort és közülük 4 a felkészülés végéig az A csapattal maradjon. Ez a 4 más mércével mérendő, mint az utóbbi évek fiataljai, akik vendégként vettek részt az A egy-egy edzésén. Más, ha az edző és a játékostársak bíznak bennük. Közülük is egyedül Munir tart ott, hogy esetleg kezdő lehet
nem akarom a kedvedet szegni, de annak hogy LE. sok B-t felhozott nagyon egyszerű oka van: VB.-szabi.
barcafacan
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2014.04.19. 07:44:27

2014.08.22. 05:20:16

De a vak optimizmus is elég felesleges, ahogy előre sem lehet kijelenteni, hogy Lucho beválik majd, illetve tudja mit csinál. Elviekben bármelyik edzőre lehetne ezt mondani, mégis sokan besülnek a nagy csapatoknál... :wink:

Én úgy látom, hogy ez a fiatalokkal feltöltés elmélet elég gyenge lábakon áll. Attól, hogy valaki a Barca akadémiájáról jön ki még nem lesz világklasszis, de csak simán klasszis sem.
Kik is jöttek ki Pedro-ék óta? Sokan. Hányan lettek igazán jó játékosok? kevesen.
Thiago, Bartra és?
Montoya? vitás eset. Tello? szintén vitás.

A többiek, a fiatalabbak még csak ígéretek, ígéretből pedig az utóbbi 5 évben is volt nem is egy, mégsem vált be még csak a felük sem, nem csak nálunk, de máshol sem.
Tehát semmi okunk sincs arra, hogy arra következtessünk, hogy a fiatalokkal való keretfeltöltés jól sülhet el.[/quote]

Olyan még nem volt az utóbbi években, hogy egy edző 8 fiatallal kezdje el a külföldi edzőtábort és közülük 4 a felkészülés végéig az A csapattal maradjon. Ez a 4 más mércével mérendő, mint az utóbbi évek fiataljai, akik vendégként vettek részt az A egy-egy edzésén. Más, ha az edző és a játékostársak bíznak bennük. Közülük is egyedül Munir tart ott, hogy esetleg kezdő lehet Suarez eltiltása és Pedro betegsége miatt. Ez nem "feltöltés". Arra persze nincs garancia, hogy LE Pep szinten beválik. Nem feltétlenül ez a mérce. De ha rosszul teljesít, akkor is ő az edző addig, amíg nem választanak új vezetőséget és nem jár le a transferban. Tehát most akár bízik valaki LE-ben, akár nem, sikerének kell szurkolni.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7419
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.08.22. 02:12:08

crixus írta: Én úgy látom, hogy ez a fiatalokkal feltöltés elmélet elég gyenge lábakon áll. Attól, hogy valaki a Barca akadémiájáról jön ki még nem lesz világklasszis, de csak simán klasszis sem.
Kik is jöttek ki Pedro-ék óta? Sokan. Hányan lettek igazán jó játékosok? kevesen.
Thiago, Bartra és?
Montoya? vitás eset. Tello? szintén vitás
Senki nem azt mondja, hogy fiatalokkal kell feltölteni a keretet (legalábbis aki reálisan gondolkozik). Azt pedig pláne nem mondja senki hogy aki onnan kijön az világklasszis. Hányan jöttek azóta? Én inkább azt kérdezném hánnyal próbálkoztak? Mert Tito, Roura és Martino nem erről voltak híresek. Most vannak ketten kölcsönben. Egy visszajött, akibe szerintem szorult annyi tehetség, mint a bátyjába. A kp-ra kellene majd pótlás Ini helyére, de oda van nem is egy.
Amúgy meg most van egy olyan keret, amiben igen sok potenciál rejlik. De egyelőre nincs is rá szükség. Jh kellene, de az onnan nem megoldható.
crixus írta:A többiek, a fiatalabbak még csak ígéretek, ígéretből pedig az utóbbi 5 évben is volt nem is egy, mégsem vált be még csak a felük sem, nem csak nálunk, de máshol sem.
Tehát semmi okunk sincs arra, hogy arra következtessünk, hogy a fiatalokkal való keretfeltöltés jól sülhet el.
Akik az utóbbi öt évben voltak, azok vannak kb. jelenleg terítéken. Thiago, Bartra, Deulofeu, Rafinha. Persze volt sok ígéret aki nem vált be, vagy elkallódott, többen pont azért, mert nem megfelelően építették be őket vagy a hozzáállásuk nem volt megfelelő.
Forca Barca!!!!
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2014.08.22. 00:28:13

P.G.D. írta:Lehet, hogy én le maradtam valamiről, de mi ez, hogy Alvest legszívesebben mindenki elküldené világgá, és egyesek szerint Montoya vagy ez a Douglas gyerek(akit a többség maximum egy 5 perces YouTube videóban látott eddig) megfelelő a helyére. Jó rendben van Alves nem nagy szám(pláne az előző éveihez képest) de azért ne essünk már túlzásokba. Ha két hónapig Montoya vagy Douglas lenne a helyén valszeg visszasírnánk Danikát. Persze ha vicc ez a hangulat a fórumon akkor én kérek elnézést, csak azért eléggé érdekesen viszonyulunk Alveshez. Alves ugyanis nem a világ legjobbja a posztján, de azért egy Montoyától meg egy ismeretlen brazil 24 éves kölyöktől fényévekkel jobb :wink:
Egyetértek.
Alves nem a legjobb, de Montoyától és Douglastől biztosan jobb.
Hiszem, hogy Dani még nem adott ki magából mindent.
Kép
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2014.08.21. 23:13:15

barcafacan írta: Szükségtelen károgni, mert LE feltehetőleg tudja, hogy mit csinál. Ha problémája lenne támadó - vonalon, akkor nem küldi kölcsönbe Deulofeut és Tellot. A két utolsó év nem számít, mert akkor nem fiatalokkal kockázatot vállaló edzőink voltak. Vagy ha Tata próbálkozott, valakik leállították. LE-t láthatólag hagyják dolgozni és ő 4 fiatallal végigcsináltatta a felkészülést.
De a vak optimizmus is elég felesleges, ahogy előre sem lehet kijelenteni, hogy Lucho beválik majd, illetve tudja mit csinál. Elviekben bármelyik edzőre lehetne ezt mondani, mégis sokan besülnek a nagy csapatoknál... :wink:

Én úgy látom, hogy ez a fiatalokkal feltöltés elmélet elég gyenge lábakon áll. Attól, hogy valaki a Barca akadémiájáról jön ki még nem lesz világklasszis, de csak simán klasszis sem.
Kik is jöttek ki Pedro-ék óta? Sokan. Hányan lettek igazán jó játékosok? kevesen.
Thiago, Bartra és?
Montoya? vitás eset. Tello? szintén vitás.

A többiek, a fiatalabbak még csak ígéretek, ígéretből pedig az utóbbi 5 évben is volt nem is egy, mégsem vált be még csak a felük sem, nem csak nálunk, de máshol sem.
Tehát semmi okunk sincs arra, hogy arra következtessünk, hogy a fiatalokkal való keretfeltöltés jól sülhet el.
P.G.D.
Barça B
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2014.05.17. 17:31:54

2014.08.21. 22:40:17

Lehet, hogy én le maradtam valamiről, de mi ez, hogy Alvest legszívesebben mindenki elküldené világgá, és egyesek szerint Montoya vagy ez a Douglas gyerek(akit a többség maximum egy 5 perces YouTube videóban látott eddig) megfelelő a helyére. Jó rendben van Alves nem nagy szám(pláne az előző éveihez képest) de azért ne essünk már túlzásokba. Ha két hónapig Montoya vagy Douglas lenne a helyén valszeg visszasírnánk Danikát. Persze ha vicc ez a hangulat a fórumon akkor én kérek elnézést, csak azért eléggé érdekesen viszonyulunk Alveshez. Alves ugyanis nem a világ legjobbja a posztján, de azért egy Montoyától meg egy ismeretlen brazil 24 éves kölyöktől fényévekkel jobb :wink:
Magamat nyugodt embernek tartom, félénk típus vagyok - Luis Suárez. :)
No Bajner,No Party!
barcafacan
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2014.04.19. 07:44:27

2014.08.21. 22:40:04

Sanama írta:Jo ez az utanpotlas, meg fiatalok duma, de pedro es busquets ota nem jott ki olyan ember onnan, aki megragadt volna az elso csapatnal. Vagy kepessegbeli, vagy hozzaallasbeli okok miatt.
Es akkor most nem az lenne a fiatalok feladata, hogy kiegeszito ember legyen, vagy esetleg kiszoritson egy levezeto henryt, hanem rogton, magas szinten kene teljesiteni. ez kb csak messinek sikerult, belole meg csak egy van. iniesta es xavi sem elso 2 evukben lettek meghatarozo emberek, most meg ilyenekre lenne szukseg majd.
Szükségtelen károgni, mert LE feltehetőleg tudja, hogy mit csinál. Ha problémája lenne támadó - vonalon, akkor nem küldi kölcsönbe Deulofeut és Tellot. A két utolsó év nem számít, mert akkor nem fiatalokkal kockázatot vállaló edzőink voltak. Vagy ha Tata próbálkozott, valakik leállították. LE-t láthatólag hagyják dolgozni és ő 4 fiatallal végigcsináltatta a felkészülést.
barca0000
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2014.06.22. 17:32:46

2014.08.21. 22:10:33

messideco írta:Amíg lehet hozzuk el Depayt és Wijnaldumot. Az egyik a támadótrió bármelyik posztján tud játszani, akár fals kilencesként is :D , a másik meg igazi jolly joker a középpályán, mind mélységben, mind elől, vagy btb is tud alkotni. Letenne a csapat egy 40-es csekket értük, szerintem a PSV elengedné őket :D Jó na, fifábú ki :mrgreen:
Lehet én vagyok a hülye de nem rossz felvetés nekem tetszik még ha viccnek is szántad! :D Depay jó sok poszton bevethető és még a padot is bírná Wijnaldum meg akár Xavi akár Ini posztján is bevethető ha nem is ők személy szerint de ugyan ilyen univerzális játékosok kellenének.
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2014.08.21. 21:50:22

Erxy írta: If Sao Paulo right back Douglas (24) joins this summer, he will stay at Barcelona and not join another club on loan for one season. [rac1]
Örülnék ha ez azt jelentené, h Alves megy amerre lát, de sajnos nem így lesz, hisz a kutyának se kell.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2014.08.21. 21:37:39

Amíg lehet hozzuk el Depayt és Wijnaldumot. Az egyik a támadótrió bármelyik posztján tud játszani, akár fals kilencesként is :D , a másik meg igazi jolly joker a középpályán, mind mélységben, mind elől, vagy btb is tud alkotni. Letenne a csapat egy 40-es csekket értük, szerintem a PSV elengedné őket :D Jó na, fifábú ki :mrgreen:
"And my heart will leave you never."
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.08.21. 21:31:15

Erxy írta:hm-hm, mi lesz itt?
talán Montoya megy kölcsönbe? lenne benne logika, elküldjük mondjuk a Sevillához, ott minden bizonnyal lejátszana 2000 percet kb, lehet ez lenne a legjobb megoldás, jövőre meg elég lesz még talán Alves meg ez a Douglas fiú.
Ennél jobban nem járhatnánk. Montoya végre kiteljesedhetne (már ha benne van, én erősen kételkedek), ill. megtudnánk, hogy Douglas mire képes. 2 legyet egy csapásra. Kiderülne, hogy melyikőjük alkalmas Alves helyére (az is lehet, hogy egyik sem).

Ez még mindig jobb forgatókönyv, mintha jövőre úgy esnénk pofára, hogy Alves már elment, a 2 úriemberre meg nem lehet számítani. Egyébként Alves szerződésében van egy opció, ami szerint még 1 évet maradhat pluszban. Ha jól emlékszem a lejátszott meccsek után aktiválódik az az 1 év.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.08.21. 19:50:29

Richi írta:Sajnos még mindig vannak olyanok akik ebbe a keretbe akarják Reust és további támadók meg középpályások neveit dobálják be, vagy támogatóan szólnak hozzá az ilyen kacsákhoz...sajnos az általam utált real szindróma, a hegyre-halmot hozzáállás olykor rosszabb mint a realnal...
Mennyiségben már nagyjából megvan a hátsó alakzat, a minőség már más kérdés. Viszont Deulofeu kölcsönadásával "felszabadult" egy hely a keretben, elsősorban a támadószekcióban. Mondjuk ehhez meg nem feltétlenül kellene egy Reust hozni, sőt...
Richi
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2005.06.12. 18:32:16

2014.08.21. 19:33:35

Sajnos még mindig vannak olyanok akik ebbe a keretbe akarják Reust és további támadók meg középpályások neveit dobálják be, vagy támogatóan szólnak hozzá az ilyen kacsákhoz...sajnos az általam utált real szindróma, a hegyre-halmot hozzáállás olykor rosszabb mint a realnal...
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2014.08.21. 19:32:16

kristop írta: sevilla? :D a végén behozzuk őket bl helyre.
logikus lenne, de
If Sao Paulo right back Douglas (24) joins this summer, he will stay at Barcelona and not join another club on loan for one season. [rac1]

hm-hm, mi lesz itt?
talán Montoya megy kölcsönbe? lenne benne logika, elküldjük mondjuk a Sevillához, ott minden bizonnyal lejátszana 2000 percet kb, lehet ez lenne a legjobb megoldás, jövőre meg elég lesz még talán Alves meg ez a Douglas fiú.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Erxy 2014.08.21. 19:43:26-kor.
Kép
Avatar
pezZy
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2010.09.29. 18:34:43
Tartózkodási hely: Békéscsaba
Kapcsolat:

2014.08.21. 19:30:49

Csak a védő problémára kell, vagy kellett volna megoldást találni, de 2 évig nem sikerült, akkor nem mindegy az a +2 :twisted: Egyébként ha szerencsénk van ki kell húzni 2 évig. Egyébként is, az se jobb, ha össze vissza vásárolunk mindenkit... Nem ezért ócsároljuk a másik oldalt? Mert most itt sokan azt akarják.. :roll: Ebből az átigazolásból a maximumot kihoztuk, sőt.. én Suarezt el sem hoztam volna, teljesen feleslegesnek érzem, főleg annyi pénzért #-o . Viszont a többi igazolással én teljesen megvagyok elégedve! =D> Várom az új szezont, 1 kupára simán jók lehetünk, aztán csalódjak kellemesen! :D
Kép
"El fogom feledtetni velük a vereség ízét, ám jól az eszükbe vésem, hogy mindig küzdeniük kell. Én vagyok a vezető, ők követnek engem, együtt pedig sikeresek leszünk…”

Culé per sempre!!
Válasz küldése