Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Tdavid
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2009.05.09. 13:26:14
Tartózkodási hely: Itt is, ott is.

2011.06.24. 10:52:04

Istenem tegyünk már le Sánchezről...szerencsétlenkednek az Udineiek összevissza.
Aki a legtöbbet adja...azért rendesek azzal a játékosukkal aki elég rendesen segítette a csapatot ebbe a szezonba. :roll:
Kép
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2011.06.24. 10:49:21

Sanama írta:Emiatt már cikkeznek Matáról is a sporton.
Neki még jobban örülnék!!!

Cesc-es témáról meg a véleményem: :lol: :lol: :lol:
Kép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2011.06.24. 10:47:30

Sporton a következőket írják:

Fabregas:
A következő héten már be akarja jelenteni a Barca Cescet, mint új játékost,elvileg valahogy haladnak a tárgyalások az angolokkal. Fabregas elvileg hétfőn Spanyolországban lesz már.

Sanchez:
A Udinese vezetősége azt mondja,hogy aki a legtöbbet adja azé lesz Sanchez
Emiatt már cikkeznek Matáról is a sporton.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2011.06.24. 01:36:00

Rinku írta: Mondjuk lehet kiraknám Istent Barca mezben... :D :D
OFF
Legyen meg a Te akaratod :mrgreen:
Kérésre autogrammot is adok :P :lol:

ON

Fabregasról a tavalyi cécó után én már lemondtam,reméltem h a klub is így fog tenni.Nagyon jó spíler meg minden,de azért évekig futni utána...Bohócot csinálunk magunkból már tényleg.
Sanchezt nemigen láttam játszani,de vakon is nagyon sokallom ezt a 40 körüli összeget.Főleg ilyen körítés mellett,h egyszer 35,másnap 50,aztán 40 a kikiáltási ára.HA ezek a hírek igazak,akkor ez a huzavona is vicc így.
Rossit láttam játszani,tetszett is amit mutatott.Ha a 30at le tudnánk nyomni egy kicsit,akkor értékén hozzá lehetne jutni.
Szerencsére nem az én dolgom eldönteni h ki legyen a befutó...
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2552
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2011.06.24. 00:11:55

Ó én avatar ügyben tartanám magam ehhez, még ha a jó Istent igazolja is le a Barca! :D Mondjuk lehet kiraknám Istent Barca mezben... :D :D

Még mindig tartom magam ahhoz, hogy Fabregast a hátam közepére nem kívánom, nem hogy Barcelónába... Mindent megtesznek érte, ő meg itt h*kizik velünk... Poshadjon meg Londonban a pedo öregúrral, egyáltalán nem kell ide, egy nagy csalódás ez a hitvány majom...

Sanchez meg még mindig nem értem, hogy miért ér 25 milliónál többet... Lehet én vagyok lemaradva, de egy jó szezon után már ekkora vagyonokat költenének rá? Nevetségesen magas összegek repkednek... Amúgy érdekelne, hogy augusztus utolsó hetéig fogunk igazolni e valakit, vagy majd akkor jut eszünkbe kapkodni megint...
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
Bobberto
Capitá del Barça
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2007.08.25. 21:25:45
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.23. 22:59:08

csababarca írta:
Fernando írta:Azért elszaporodtak már itt a Sánchezes avatarok rendesen. :lol:
jaja,én is azt néztem.
Aztán majd a végén nem jön (ne adja az ég), és lehet lecserélni őket.

Ma nagy csend volt,utóbbi hetekben nem nagyon volt ilyen nap,hogy nem volt szó konkrét igazolásról. De azért a copáig jó lenne elhozni ezt a Sánchezt.
+1 :P

Nálam ideiglenes, csak úgy betettem már valamit ennyi idő után :D de, lehet marad akkor is, ha tényleg ne adj Isten nem jönne :?
Annyiból nem értem a vezetőséget, ha igaz ez a Rossi fellángolás, hogy mért nem lehet egy transfert lezárni (itt értem Sánchez-t). Persze tudom, hogy a klubnak nem mindegy az a 4 millió vagy Jeffren menne még oda pluszban. A kettő játékos érkezésére vajmi esély van. Van egy feltevésem, ami így nézne ki: Jön Sánchez és még jön valami "töltelékjátékos", akiről még nem tudunk kis pénzért vagy jön Rossi + Fabre.
Nem is tudom felfogni, hogy tudnánk Sánchezt és Fabre-t egyszerre megszerezni ilyen piac mellett.
Avatar
senzu
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2007.08.29. 21:05:39
Tartózkodási hely: Győr / Budapest

2011.06.23. 22:55:47

Azért az a Sanchez mennyire úgy néz ki mint egy cigány hülyegyerek :D
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.06.23. 22:46:08

Fernando írta:Azért elszaporodtak már itt a Sánchezes avatarok rendesen. :lol:
jaja,én is azt néztem.
Aztán majd a végén nem jön (ne adja az ég), és lehet lecserélni őket.

Ma nagy csend volt,utóbbi hetekben nem nagyon volt ilyen nap,hogy nem volt szó konkrét igazolásról. De azért a copáig jó lenne elhozni ezt a Sánchezt.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8673
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2011.06.23. 22:43:16

Azért elszaporodtak már itt a Sánchezes avatarok rendesen. :lol:
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Barcafan9
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2009.05.05. 20:34:08

2011.06.23. 22:21:46

Tdavid írta:Pozzo régen nyilatkozott már...
Kinézem belőle hogy a következő nyilatkozata az lesz hogy Sánchez nem megy sehova hanem marad az Udinébe.:D:D
csak nem :lol: :lol:
Kép
Avatar
Bobberto
Capitá del Barça
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2007.08.25. 21:25:45
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.23. 22:15:45

Tdavid írta:
Bobberto írta:Mivel Bojan már elment, nagy valószínűséggel Jeffren is elmegy.

http://barcanoticias.blog.hu/2011/06/23 ... si_ugyeben

Ezek szerint, akár Rossi és Sánchez is érkezhet?! Az nem lenne kis megapack... Messi, Villa, Pedro, Afellay. 4 ember 3 posztra végül is nem sok, de azért 2 játékost ennyiért megvenni, nem is tudom :oops: :roll:

Vagy azt is jelentheti hogy Sánchezes sztori mégse annyira halálbiztos. :wink:
Rengeteget tárgyaltunk már Sánchezért. Kizárt dolognak tartom, hogy azon a 4 milla vagy Jeffren játékjogán csúsznánk el, főleg, hogy Sánchez a City utasította vissza és többször is kijelentette, hogy ide szeretne jönni.

Lehet csak pletyka ez az egész, hogy mi is valamiféle nyomást helyezzünk az Udinese-re, egy kicsivel akciósabb áron.
Avatar
Tdavid
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2009.05.09. 13:26:14
Tartózkodási hely: Itt is, ott is.

2011.06.23. 22:11:18

Bobberto írta:Mivel Bojan már elment, nagy valószínűséggel Jeffren is elmegy.

http://barcanoticias.blog.hu/2011/06/23 ... si_ugyeben

Ezek szerint, akár Rossi és Sánchez is érkezhet?! Az nem lenne kis megapack... Messi, Villa, Pedro, Afellay. 4 ember 3 posztra végül is nem sok, de azért 2 játékost ennyiért megvenni, nem is tudom :oops: :roll:

Vagy azt is jelentheti hogy Sánchezes sztori mégse annyira halálbiztos. :wink:
Kép
Avatar
SuperMessi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 615
Csatlakozott: 2008.07.17. 20:08:27

2011.06.23. 22:04:19

Kizárt dolog hogy mindketten érkezzenek, maximum ha Cesc nem jön össze és Affelay is megy. Szerintem egyik fog jönni, mégpedig Sanchez. Nagy a csend. Valaki tudja amúgy hogy bent van a keretben a hajnali 1kor kezdődő Paraguay elleni meccsen?
Avatar
Bobberto
Capitá del Barça
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2007.08.25. 21:25:45
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.23. 22:01:48

Mivel Bojan már elment, nagy valószínűséggel Jeffren is elmegy.

http://barcanoticias.blog.hu/2011/06/23 ... si_ugyeben

Ezek szerint, akár Rossi és Sánchez is érkezhet?! Az nem lenne kis megapack... Messi, Villa, Pedro, Afellay. 4 ember 3 posztra végül is nem sok, de azért 2 játékost ennyiért megvenni, nem is tudom :oops: :roll:
Avatar
Tdavid
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2009.05.09. 13:26:14
Tartózkodási hely: Itt is, ott is.

2011.06.23. 19:14:04

Pozzo régen nyilatkozott már...
Kinézem belőle hogy a következő nyilatkozata az lesz hogy Sánchez nem megy sehova hanem marad az Udinébe.:D:D
Kép
Avatar
Firefox
Capitá del Barça
Hozzászólások: 772
Csatlakozott: 2011.06.03. 21:06:35

2011.06.23. 18:51:49

csababarca írta:Ma elég nagy a csend az átigazolási hírek körül...nem is tudom mikor volt utoljára ilyen.
Gyanús ez nekem :)
Én is figyeltem mondom, hogy bezárták a topicot vagy mi :D
Gracias Pep Guardiola! Visca el Barcaaaaa!!!
Fuc*k off Madrid!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.06.23. 18:21:13

Ma elég nagy a csend az átigazolási hírek körül...nem is tudom mikor volt utoljára ilyen.
Gyanús ez nekem :)
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Firefox
Capitá del Barça
Hozzászólások: 772
Csatlakozott: 2011.06.03. 21:06:35

2011.06.23. 12:40:09

Tdavid írta:
A barcanoticias-on szinte minden héten volt 1-2 egy ilyen című bejegyzés.:D
Ez a Sport.es-es linkemnek a magyar változata :D
Gracias Pep Guardiola! Visca el Barcaaaaa!!!
Fuc*k off Madrid!
Avatar
Tdavid
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2009.05.09. 13:26:14
Tartózkodási hely: Itt is, ott is.

2011.06.23. 12:38:29

A barcanoticias-on szinte minden héten volt 1-2 egy ilyen című bejegyzés.:D
Kép
Avatar
Firefox
Capitá del Barça
Hozzászólások: 772
Csatlakozott: 2011.06.03. 21:06:35

2011.06.23. 12:28:56

Gracias Pep Guardiola! Visca el Barcaaaaa!!!
Fuc*k off Madrid!
Avatar
Firefox
Capitá del Barça
Hozzászólások: 772
Csatlakozott: 2011.06.03. 21:06:35

2011.06.23. 12:20:43

Subinho írta:
Bob_Marley írta:
Subinho írta:ha jön sanchez nem lesz "rövideb" a pad!!! bojant és jeffrent nem játszatta pep, de sanchez tuti több lehetőséget kapna, így több lenne a pihenés is a többieknek... remélem afellay is több lehetőséget kap a második, immár teljes sezonjában +ott van még a fiatalok között nolito és így akkor a támadósor meg van oldva!!!
el kell dönteni, kell-e ide fabregas, vagy sem (szerintem NEM, mert 1. thiago, 2. afellay is tud ot játszani) és akkor abból a 40 millából, ami cescért ment volna, bele lehet tolni sanchezbe.
a vezetés eldöntötte, ő kell nekünk, akkor meg ne sz@rozzunk, tegyünk érte jobb ajánlatot és jöjjön mielőbb!!! ha meg nem adják ide, ne húzzuk, hanem keressünk azonnal mást helyette!!!
védő sztem nem kell, mert megoldható a jelenlegi kerettel!!!
Pontosítás kedvéért, Nolito már nincs itt!
S tudom gépelési hiba, de elég szembetűnő a rövidebb egy b-vel :lol:
hát jah... gépelési hiba... előferdül az ilyen... :lol:
Nolito hol van??? Sztem elég ügyes volt (amikor játszott)... Erről eléggé lemaradtam... :?

SL Benfica
Gracias Pep Guardiola! Visca el Barcaaaaa!!!
Fuc*k off Madrid!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.06.23. 12:20:26

Subinho írta:
hát jah... gépelési hiba... előferdül az ilyen... :lol:
Nolito hol van??? Sztem elég ügyes volt (amikor játszott)... Erről eléggé lemaradtam... :?
http://www.totalbarca.com/2011/news/nol ... arca-exit/
Benfica!
Tudomásom szerint amúgy, legalábbis tegnap még nem zárult le a Bojan ügy, mert a Roma nagyobb kivásárlási pénzt szeretne, ami érthető, mert így gyakorlatilag nekik nem annyira buli, meg venni 10-ért és eladni 12ért!
Vagy már teljesen végleges az ügy?Én ebben maradtam le! :lol: Illetve Mundo-n írják, hogy Rossi leigazolása még mindig terítéken van, a Sanchez epizódoknak köszönhetően.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.23. 12:09:45

Bob_Marley írta:
Subinho írta:ha jön sanchez nem lesz "rövideb" a pad!!! bojant és jeffrent nem játszatta pep, de sanchez tuti több lehetőséget kapna, így több lenne a pihenés is a többieknek... remélem afellay is több lehetőséget kap a második, immár teljes sezonjában +ott van még a fiatalok között nolito és így akkor a támadósor meg van oldva!!!
el kell dönteni, kell-e ide fabregas, vagy sem (szerintem NEM, mert 1. thiago, 2. afellay is tud ot játszani) és akkor abból a 40 millából, ami cescért ment volna, bele lehet tolni sanchezbe.
a vezetés eldöntötte, ő kell nekünk, akkor meg ne sz@rozzunk, tegyünk érte jobb ajánlatot és jöjjön mielőbb!!! ha meg nem adják ide, ne húzzuk, hanem keressünk azonnal mást helyette!!!
védő sztem nem kell, mert megoldható a jelenlegi kerettel!!!
Pontosítás kedvéért, Nolito már nincs itt!
S tudom gépelési hiba, de elég szembetűnő a rövidebb egy b-vel :lol:
hát jah... gépelési hiba... előferdül az ilyen... :lol:
Nolito hol van??? Sztem elég ügyes volt (amikor játszott)... Erről eléggé lemaradtam... :?
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.06.23. 11:23:53

barca0417 írta:Még egyszer mondom, hogy a támadószekcióra gondoltam inkább.. Puyolt sem felejtettem el..
Pedro sérült volt igen..szerencsére azt megoldottuk.
Én csak nem szeretném, ha túl szűk keretünk lenne, hiába minőségi, ha nagyon elfáradnak, és egy két sérüléssel meg lennénk lőve.
Én azt csinálnám, hogy ahány távozó, annyi érkező..
Mondjuk:
Milito-Botía vagy más kh
Jeffren-Sánchez
Bojan-Keirrison vagy egy rutinos csatár
Maxwell-J.Ángel (ezt a cserét nem tartom fontosnak,)
Ha ők így jönnének, Afellay -al lehetne középpályán is számolni, Iniesta posztján, Thiagoval Xavi posztján plussz ott van még Keita, így ha Fabregas nem jön, akkor is megoldható a középpálya.
Igen-igen...hátul fel lehetne hozni Montoyát, és akkor szerintem nem kelle Jose Angel, mert Adriano balhátvéd lenne, jobbra nem kéne. Így még egy középhátvéd nem ártana azért, mert Piqué-Puyol-Fontás azért kevés, bár Mascherano tud jól játszani ott. Abidal azért nem veszem ide, mert ha ő középen van, akk csak Adriano a balhátvéd. Bár ne felejtsük el, hogy Maxwell még nálunk játszik! Középen Szerintem jók vagyunk, Busquets-Xavi-Iniesta, Masch-Keita-Thiago, és ha kell, akkor Afellay is bevethető itt. Elöl Pedro-Messi-Villa-Jeffren van jelenleg+Afellay, Jeffren helyett Sanchezzel már nem rossz az se. Az MVP-nek két minőségi cseréje van...és majd kupameccsekre megpróbálnám Deulofeut, bár ez a B-csapatos teljesítményétől függ.
Avatar
Firefox
Capitá del Barça
Hozzászólások: 772
Csatlakozott: 2011.06.03. 21:06:35

2011.06.23. 11:15:52

Gracias Pep Guardiola! Visca el Barcaaaaa!!!
Fuc*k off Madrid!
Válasz küldése