Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Bobberto
Capitá del Barça
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2007.08.25. 21:25:45
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.27. 20:58:02

Ha jönne Fabre, akkor Keita-nak szerintem mennie kellene. Vagy ha bírja a padot akkor oké. Pep talán még nem olyan merész, hogy minden meccsen Thiago-t dobja be első cserének.

Ha mindenki marad kp-ról, akkor fennállhat az is, hogy Masche sokszor fog kh-et játszani és így, csak ifiből jöhetne fel indokolt esetben 1 fiatal védő. Nem keverem össze a támadó meg védekező kp-kat, csak azért írtam le, mert szerintem Masche-t bűn lenne ilyen formában kihagyni több meccsen.

Xavi-Ini/Fabre-Thiago +Afellay és Keita. Még Keita lehet extra tartalék a kora miatt is, de Afellay-t is bepasszírozni... mert ugyebár 1 támadó érkezni fog (pl Sánchez).
Messi-Villa-Pedro, ebben az esetben + Sánchez és én ide tenném át Afellay-t.

2 érkezővel bőven meglehet ezt oldani. Főleg úgy, hogy nagy eséllyel Bojan és Jeffren is távozik +-1 ember.
Kép
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2038
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2011.06.27. 20:56:22

Ha jönne Fabregas akkor Keita pénzzé tételén el kéne gondolkodni, mert hasznos a Mali játékos, de egy nagyon ütős középpálya lenne úgy a Xavi-Ini-Cesc-Thiago 4 es mögöttük a Busi-Masch kettőssel... Keitának már nem lenne sok hely.. azt az egyszerre védekezős-támadós játékot átvenné tőle Fabregas, Thiago meg teher mentesíthetné az ászokat, mert nemsokára ő is az lesz...
Kép
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2011.06.27. 20:55:21

Game90 írta:
daffy írta:ez a vezetőségnek presztízs kérdés
!

:D
http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos- ... 8892_n.jpg

Van egy olyan érzésem, hogy Sánchezről már lemondtunk és most már Fabregas az első számú célpont. Szerintem meg is fogjuk szerezni 40 millióért, ami azért egy elég akciós árnak mondható, bár a haterek nem fognak örülni...
Szerintem meg csak a fanok fognak örülni. A keretnek nagy boost, de nem ilyen áron.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.06.27. 20:49:48

daffy írta:ez a vezetőségnek presztízs kérdés
!

:D
http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos- ... 8892_n.jpg

Van egy olyan érzésem, hogy Sánchezről már lemondtunk és most már Fabregas az első számú célpont. Szerintem meg is fogjuk szerezni 40 millióért, ami azért egy elég akciós árnak mondható, bár a haterek nem fognak örülni...
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15464
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.06.27. 20:49:32

Tocy írta: Meg akkor az alapkezdő mellett a 7 cserénk? Pinto, Fontás, Adriano, Mascherano, Thiago, Fabregas, Sanchez...és akkor Keita, Afellay? Hát nem tudom, hogy jön ez össze...
5-6 éve pl mindig volt a bajnoki meccsekre 2-3 kimaradó.
Mondjuk azért ez így elég brutális pad lenne, de szerintem a 3 frontos harcra kell is egy ilyen.
Majd meglátjuk. Hogy hogy oldják meg az igazolásokat azt nem tudom,de van egy olyan sejtésem,hogy az a "45M van igazolásokra" csak vetítés.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.06.27. 20:46:12

daffy írta:
csababarca írta: Fabregas 39m? az a baj,hogy ha ezt meg is adnánk,kitalálnák,hogy mégse,mert 50ért mehet csak. Bár azok az árak után,amikkel eddig dobálóztak a londoniak,ez elég baráti,de én még mindig azt mondom, 35 a max.
el fogjátok hozni 40 körül. ez a vezetőségnek presztízs kérdés. most itt a lehetősék,nem fogják hagyni még egyszer kicsúszni a kezükből.
Amúgy szerintem is jön Fabregas...illetve most úgy gondolom, hogy Rosell nem fogja hagyni a dolgot, bár ez Sancheztől is függ. Ha sokért hozzuk, akkor lehet, hogy nem megy bele Cescért is egy drága bizniszbe...de viszont adja magát a kérdés, hogy ha jön Fabregas+itt van ugye Thiago, aki óriási tehetség, amit folyamatosan bizonyít is...akkor mi lesz Keitával? Pep kedvence...nem hinném, hogy nagyon sokat padozna, vagy nem játszana...akkor viszont 2 posztra 5 játékos sok, úgy, hogy mindnek játszani kéne. Meg akkor az alapkezdő mellett a 7 cserénk? Pinto, Fontás, Adriano, Mascherano, Thiago, Fabregas, Sanchez...és akkor Keita, Afellay? Hát nem tudom, hogy jön ez össze...
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.06.27. 20:29:47

csababarca írta: Fabregas 39m? az a baj,hogy ha ezt meg is adnánk,kitalálnák,hogy mégse,mert 50ért mehet csak. Bár azok az árak után,amikkel eddig dobálóztak a londoniak,ez elég baráti,de én még mindig azt mondom, 35 a max.
el fogjátok hozni 40 körül. ez a vezetőségnek presztízs kérdés. most itt a lehetősék,nem fogják hagyni még egyszer kicsúszni a kezükből.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.06.27. 20:28:52

Ez az Abramovics-ajánlat csupán bókjellegű nekünk és Villának is. Ez megmutatja, hogy bizony kelendő játékosunk van, sokan szeretnék megszerezni (egy biztosan), de van annyi esze a vezetőségnek, hogy egy felemás szezon után nem ebrudalják ki Villát.
Kép
Kép
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15464
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.06.27. 20:25:06

Messithebest írta:Villáért 30 isteneeeem bef*sok :lol: Szerintem talán 60ért megválnánk tőle... de inkább 70..... Jó hogy nem Messit akarják vinni 30ért :lol: Amúgy jöhetne mostmár Sánchez vagy Rossi, illetve José Angel, esetleg Botia.... Jeffren mostmár dönthetne, vége az EB-nek. Thiagot pedig MEG KELL TARTANI!!!! 40 alatt szóba se állni senkivel :lol: :D

A mai áraknál,ahol egy Neymar 45, Sánchez 40 körül mozog,akkor egy Villa minimum 60nál kezdődik.
Ennyiért vihetnék is én azt mondom. De nem fognak adni ennyit,és marad Villa nálunk,és ez így a legjobb.

Fabregas 39m? az a baj,hogy ha ezt meg is adnánk,kitalálnák,hogy mégse,mert 50ért mehet csak. Bár azok az árak után,amikkel eddig dobálóztak a londoniak,ez elég baráti,de én még mindig azt mondom, 35 a max.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.06.27. 20:24:36

Sanchez körül nagy a csend az utóbbi napokban, ami nem feltétlenül rossz. Bár már olvasnám, hogy megvettük, aláírt :D Thiagot felejtsék már el...senkinek nem adjuk, legalábbis én nem adnám, és elég sokan vannak ezen a véleményen. Villa-Chelsea megint csak vicc...le kell zárni a Sanchez-bizniszt minél előbb, Fabregast meg most már elfelejteni, Thiago feledteti :)
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.06.27. 20:17:51

Ilúvatar írta:bazze.... Chelsea egy vicc... annyi csatáruk van... ott van drogba, torres, lampard és anelka.... minek neki villa?

Villa itt marad nálunk és kész.
villa nem megy oda,de azért na...
lampard kp-s, drogba árnyéka önmagának,anelka mindig is az volt,torres impotens,kalou többet ült,mint focizott. egy kezdő szintű csatárt az isten sem szedné ki az alap kezdőből. de az nem villa lenne.
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2011.06.27. 19:39:57

Villáért 30 isteneeeem bef*sok :lol: Szerintem talán 60ért megválnánk tőle... de inkább 70..... Jó hogy nem Messit akarják vinni 30ért :lol: Amúgy jöhetne mostmár Sánchez vagy Rossi, illetve José Angel, esetleg Botia.... Jeffren mostmár dönthetne, vége az EB-nek. Thiagot pedig MEG KELL TARTANI!!!! 40 alatt szóba se állni senkivel :lol: :D
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
Firefox
Capitá del Barça
Hozzászólások: 772
Csatlakozott: 2011.06.03. 21:06:35

2011.06.27. 19:36:32

Alberto10 írta:
Firefox írta:
Stalkyard írta:
Az SH azt írta, hogy a SPORT című spanyol lapról van.Direkt felmentem rá és semmi ilyen nincs az ég világon.Meg amúgy is, ha az SH gondol egyet, olyan cikkeket dobnak ki, hogy az embernek feláll a hátán a szőr.
BOCS AZ OFF MIATT!!! 8)
A Sporthirado tényleg egy megbízhatatlan sportoldal, tele kacsával stb., nem véletlenül van tiltólistán, de ez a hír amit messibingyo linkelt valóban a SPORT-ról származik, már lehozta a goal.com (ami egy korrekt és talán az egyik legnagyobb futball website) ugyanígy a barcelonai SPORT-ra hivatkozva pár napra rá, és most az SH is.

Tehát ez a hír valóban a SPORT szüleménye, és érdekes, hogy maga a nyilatkozat, amit Sancheznek nyilvánítanak csak a címbe szerepel mind a SPORT-on, mind azokon az oldalakon, amik a katalán lapra hivatkozva lehozták. Tehát valóságalapja nagyon így sincs. :wink: Ráadásu, ahogy látom a SPORT-on utólag kicsit kozmetikázták is az egészet....

Persze az SH ettől még mindig tiltólistás, ezért inkább a goal-ról, vagy az eredeti Sport-os cikket kelett volna ezt belinkelni!

források:
SPORT: http://www.sport.es/es/noticias/barca/2 ... 5446.shtml

goal.com: http://www.goal.com/en/news/10/italy/20 ... e-the-best


Jah bocsánat, igazad van, ezt a cikket én is láttam, csak a SPORT már korábban leadta, az SH meg csak így utólag "dobálózik a hírekkel".
Gracias Pep Guardiola! Visca el Barcaaaaa!!!
Fuc*k off Madrid!
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.06.27. 18:55:25

Kár, hogy Fucile sehol sem szerepel, mint lehetséges érkező. Mindkét szélen bevethető, kitűnő kiegészítő ember lenne szerintem. Tudom, hogy a modik nem szeretik a személyeskedést, de szakmai szempontok szerint is jó lenne a megvétele. Sajnos erre nagyon kevés esélyt látok, talán az edző még a Chelseabe is elviheti...
"And my heart will leave you never."
Avatar
Alberto10
Capitá del Barça
Hozzászólások: 711
Csatlakozott: 2008.03.18. 15:32:51

2011.06.27. 18:48:52

Firefox írta:
Stalkyard írta:
messibingyo írta:
Az SH azt írta, hogy a SPORT című spanyol lapról van.Direkt felmentem rá és semmi ilyen nincs az ég világon.Meg amúgy is, ha az SH gondol egyet, olyan cikkeket dobnak ki, hogy az embernek feláll a hátán a szőr.
BOCS AZ OFF MIATT!!! 8)
A Sporthirado tényleg egy megbízhatatlan sportoldal, tele kacsával stb., nem véletlenül van tiltólistán, de ez a hír amit messibingyo linkelt valóban a SPORT-ról származik, már lehozta a goal.com (ami egy korrekt és talán az egyik legnagyobb futball website) ugyanígy a barcelonai SPORT-ra hivatkozva pár napra rá, és most az SH is.

Tehát ez a hír valóban a SPORT szüleménye, és érdekes, hogy maga a nyilatkozat, amit Sancheznek nyilvánítanak csak a címbe szerepel mind a SPORT-on, mind azokon az oldalakon, amik a katalán lapra hivatkozva lehozták. Tehát valóságalapja nagyon így sincs. :wink: Ráadásu, ahogy látom a SPORT-on utólag kicsit kozmetikázták is az egészet....

Persze az SH ettől még mindig tiltólistás, ezért inkább a goal-ról, vagy az eredeti Sport-os cikket kelett volna ezt belinkelni!

források:
SPORT: http://www.sport.es/es/noticias/barca/2 ... 5446.shtml

goal.com: http://www.goal.com/en/news/10/italy/20 ... e-the-best
Avatar
Firefox
Capitá del Barça
Hozzászólások: 772
Csatlakozott: 2011.06.03. 21:06:35

2011.06.27. 17:50:30

Stalkyard írta:
Neked mondd valamit az, hogy tiltólistás oldal? Szerintetek viccből mondogatja mindenki már 507895.-ször?
Az SH azt írta, hogy a SPORT című spanyol lapról van.Direkt felmentem rá és semmi ilyen nincs az ég világon.Meg amúgy is, ha az SH gondol egyet, olyan cikkeket dobnak ki, hogy az embernek feláll a hátán a szőr.
BOCS AZ OFF MIATT!!! 8)
Gracias Pep Guardiola! Visca el Barcaaaaa!!!
Fuc*k off Madrid!
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2011.06.27. 17:47:22

Neked mondd valamit az, hogy tiltólistás oldal? Szerintetek viccből mondogatja mindenki már 507895.-ször?
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.06.27. 17:01:02

messibingyo írta:..
sztem már megért neked a banán az antiszemita megjegyzésed, a sok-sok piramis és dupla hsz, nahmeg a tiltott oldalról való linkelés miatt...

egyébként a VV által említett kompatibilitást többféleképpen lehet értelmezni... egy biztos: akkor járnánk a legjobban, ha adnánk egy évet Thiago-nak, h a legmagasabb szinten bizonyíthasson, és jövőre vagy utána hoznánk el kevesebb pénzért Cesc-t, amikor már Xavi 20-30 meccsnél többet nem fog bírni.
messibingyo
Jugador del Barça
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2010.11.16. 11:56:48

2011.06.27. 16:54:25

bingyo
messibingyo
Jugador del Barça
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2010.11.16. 11:56:48

2011.06.27. 16:41:03

bingyo
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2011.06.27. 14:46:28

Ilúvatar írta:bazze.... Chelsea egy vicc... annyi csatáruk van... ott van drogba, torres, lampard és anelka.... minek neki villa?

Villa itt marad nálunk és kész.
Lampard nem csatár :D

Gondolom Kalout akartál írni, amúgy nagyon nagy kamu ez a Villás hír, Falcaot akarják eddig csak.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.27. 14:43:31

Ilúvatar írta:bazze.... Chelsea egy vicc... annyi csatáruk van... ott van drogba, torres, lampard és anelka.... minek neki villa?

Villa itt marad nálunk és kész.
Torres?! Ez most egy jó vicc volt :lol:
Amúgy meg Ibra transzfer után azon sem csodálkozom, hogy nem 15m t ajánlottak... :roll:
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.27. 14:41:48

Villa nem megy el! az tuti!!! sztem neki Henry sorsa lesz, ha jön Alexis, főleg a korából kiindulva! idén alap kezdő, jövőre többször lecserélik, utána már csak csere és elmegy... vagyis még 2 éve biztosan van itt!!!
thiagot nem szabad elengedni és ő meg 1-2 év múlva fog beérni!!! feltéve, ha nem jön fabregas, mert NE jöjjön!!!
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.06.27. 14:37:10

Ilúvatar írta:bazze.... Chelsea egy vicc... annyi csatáruk van... ott van drogba, torres, lampard és anelka.... minek neki villa?

Villa itt marad nálunk és kész.
Lampard nem csatár, de még ott van Kalou és Malouda.

Hogy ne legyen off. A 30 millát kicsit viccesnek találom. 40-nél lehet gondolkoznék rajta, de akkor sem biztos.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2011.06.27. 14:33:10

bazze.... Chelsea egy vicc... annyi csatáruk van... ott van drogba, torres, lampard és anelka.... minek neki villa?

Villa itt marad nálunk és kész.
KépKép
Válasz küldése