Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2012.02.28. 11:28:04

noname írta:Egy nevet mondok: Thiago Silva. Ő kell nekünk. Tökéletes párost alakítana hosszú évekig Piquevel. Erős, fegyelmezett, gyors, jól fejel. Kétlem h olyan technikás lenne mint Pique, de ugyanakkor nagyobb vezéregyéniség. 25+vmi teljesítménytől függő pénzért el lehet mozdítani. A Milan nyilván nem szívesen adná, de a pénz kell nekik, Silva pedig meggyőződésem h el akar majd jönni, ha mi hívjuk. Mással nem is próbálkoznék. Értelmetlen. Minden tárgyalót rá kell küldeni Milánóra és elhozni a brazilt. B-terv felesleges. Kétlem h találnánk olyan védőt, aki megfelelne. Egy 25 milla+Keita ajánlatot pl alighanem alaposan megfontolna a Milan. :roll:
Ráadásul ugye Ibrahimovic sincs még elvileg kifizetve. Ha ezt nézzük, már majdnem ott tartunk, hogy 24-26 millióért át lehetne adni a Milannak. És akkor akár pénz helyett Thiago Silva játékjogát is megkaphatnánk. Esetleg, ha pluszban ráfizetni, mivel a transfermarkt.de szerint 32 millió eurót ér. Nem tudom, mennyire hiteles a németek számítása.

Kép
Kép
Kép
Kép
Lionel Kicsi Messi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 988
Csatlakozott: 2007.12.28. 12:51:09
Tartózkodási hely: Kaposvár

2012.02.28. 11:25:25

tiva írta:Noname-el maximalisan egyetertek, ugy hogy meg a Tellot es a Maschet ki is felejtette.
Neymarrol annyit, hogy nagyon tetszik a jateka, ha a Villat nagyon nagy penzert (legalabb 40M-ert) el tudnank adni, akkor meg jo is lenne a helyere. De, mondjatok egy jo brazil csatart az utobbi 5-10 evböl, aki 25 eves korara nem egett ki!
Villa-t szerintem nem fogjuk még 40millió közelében sem eladni...már koros ahhoz... de remélem nem adjuk el, és majd amikor visszatér a kényszer pihenő után lövöldözi a gólokat újra. :)
Kép
tiva
Barça B
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2010.06.28. 19:31:41
Tartózkodási hely: Wien

2012.02.28. 11:16:41

Noname-el maximalisan egyetertek, ugy hogy meg a Tellot es a Maschet ki is felejtette.
Neymarrol annyit, hogy nagyon tetszik a jateka, ha a Villat nagyon nagy penzert (legalabb 40M-ert) el tudnank adni, akkor meg jo is lenne a helyere. De, mondjatok egy jo brazil csatart az utobbi 5-10 evböl, aki 25 eves korara nem egett ki!
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.02.28. 07:01:19

House írta:Támadósorban nem hiszem hogy lenne változás, két újabb szélsőnk, nagy reménységünk Tello, és Cuenca biztos, hogy nagyobb szerepet kap jövőre. Középpályán nincs szükség több játékosra. Egyedül a védelmet kéne megerősíteni, bár ha Keita hosszabbít Abidal cseréje is meg lenne, így az ő helyére sem kéne csere. Bár a védelembe egy ügyes, gyors, Alves szerű "támadó" védőt szívesen fogadnék, nagy lövővel. - Szép álom. - :lol:
Ha Keita marad biztos, hogy nem lesz csere balhátvéd. Még sose játszott azon a poszton és nem is fog. AZ általad említett Alves féle baloldali hátvéd meg nem igazán van a piacon. Egyedül talán Jordi Alba az ilyen típusú játékos. De hát hol van még a nyár... Addig legalább 2 kupát be kéne húzni.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
House
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1548
Csatlakozott: 2007.10.14. 08:23:26
Tartózkodási hely: Budapest

2012.02.27. 19:59:17

Támadósorban nem hiszem hogy lenne változás, két újabb szélsőnk, nagy reménységünk Tello, és Cuenca biztos, hogy nagyobb szerepet kap jövőre. Középpályán nincs szükség több játékosra. Egyedül a védelmet kéne megerősíteni, bár ha Keita hosszabbít Abidal cseréje is meg lenne, így az ő helyére sem kéne csere. Bár a védelembe egy ügyes, gyors, Alves szerű "támadó" védőt szívesen fogadnék, nagy lövővel. - Szép álom. - :lol:
Történelem - 2008-2009
¡Gracias, Pep!
Kép
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.02.27. 19:47:02

ab1daL írta:Thiago Silva ezzel jól beindítja az újságírókat! :D
Ha vkit szívesen látnék, akkor az ő lenne. Természetesen Alba mellett, de sztem rá most nagyobb szükség lenne.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2012.02.27. 19:22:36

Kép

A Barcában játszani egy álom lenne!

Thiago Silva ezzel jól beindítja az újságírókat! :D
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2012.02.24. 19:27:55

Chino írta:Nem kell visszamenni Robinho-ig. Itt volt Keirisson. Ő is hasonló referenciákkal érkezett és látjuk mi lett a vége.
én szeretném majd egyszer neymart, de nekem tökéletes lenne az is, ha várunk 2014ig, mert egyelőre semmi szükségünk rá, és be se férne körülbelül.

viszont keirisson teljesen más szint volt akkor, ő az igazi bukta mintapéldánya. egy gólkirályi cím után, úgy hogy még a youtube videók alapján se volt nagyszám azon kívül hogy bekotorta a labdákat, így ennyit fizetni érte.. az ment utána a sajtóban hogy igazából a valenciának akartuk cserealapnak felhasználni a villa üzletben, mert ők akkor akarták nagyon, csak aztán az egész üzlet ugrott.

na ő tényleg senki volt neymarhoz képest. neymar azért amit tudott ott kint, mindent elért, és nem is látszik hogy csökkenni fog ez a teljesítmény, inkább még fejlődik. csak sajnos neki már olyan ára van, amit egy topcsapat tud csak megfizetni, és simán lehet hogy ő is ezért bukik el majd.
Alexis Sanchez7
Barça B
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2012.02.17. 18:37:07

2012.02.24. 19:02:05

Hát én személy szerint nagyon örülnék Neymarnak. :)
Avatar
mekkora
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 417
Csatlakozott: 2009.06.11. 16:02:57
Tartózkodási hely: Magyarország

2012.02.24. 18:52:41

Szerintem Silvàt ùgy is el lehet hozni hogy Keita plusz 10- 15 millio. Ha jol tudom a Milan èrdeklödött Keita után.
Ma 3 órát álltam a parkolni tilos zónában, holnap megpróbálom ugyanezt autóval .
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7442
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.02.24. 18:35:16

Nem kell visszamenni Robinho-ig. Itt volt Keirisson. Ő is hasonló referenciákkal érkezett és látjuk mi lett a vége. Lehet azt mondani, hogy Pep nem adott neki lehetőséget, ami igaz is, de azért egy Fiorentina-ban, vagy Benfica-ban lehetett volna alakítani. Ráadásul lehetnek Rosell-nek kapcsolatai, de hogy Neymart 30-ért nem hozná az biztos.

Szerintem se kellene nagyon piszkálgatni a csatársort. Szerencsétlen Pedro-t nem kéne agyon fikázni. Bajlódott eleget sérülésekkel, volt is hosszú kihagyása emiatt. Nem lehet egyik meccsről a másikra 100%-osan visszaállni. Az hogy Villa is gazdagította az orvosi szobát nagy pech, de ez van. Ha a két fiatalból akár csak az egyik beválik, már bőven megvagyunk.

Kh. posztra egyértelműen Silva nyerő, ez világos, csak kérdés mennyire ragaszkodik hozzá a Milan. hiába nincs pénzük az olaszuknak 25-ért nem fogják szerintem ideadni. Ráadásul állítólag (bár lehet hogy hatalmas kacsa) Perezék is érdeklődtek, bár nem tudom ki helyett gondolták, mert ott vannak elegen. Talán Ramost vissza szélre. de ez már OFF
Esetleg David Luizt tudnám elképzelni, de kizárt hogy eladják.

Egy igazolás kellene, az esetleges távozókat meg pótolni. (ha Adriano tényleg menne akkor Alba)
Forca Barca!!!!
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2012.02.24. 17:00:16

K900 írta: Ja és azt hiszem hogy egy Pelé nevezetű úr nyilatkozta azt:Neymar még nálam is nagyobb tehetség.
With all due respect, de pelé azt is nyilatkozta, hogy Dél-Afrika nyeri a VB-t. Meg hogy Messi és Rooney nem világklasszisok, viszont Nick Barmbey majd az lesz és Brazíliának esélye sincs a 2002-es vébén... :wink:

A Puskás-díjat pedig interneten keresztül leadott szavazatok után osztják...Robert De Niro is megkaphatná, ha indulna...

Az meg abszolúte nem reprezentatív, hogy valaki Dél-Amerikában milyen díjakat nyer. A legtöbb ilyen jackson befürdik Európában...
Robinho is így kezdte, mint most Neymar, azt elkerült egyből a Realba és meg is ragadt az erős középmezényben (feltéve, hogy volt-e benne egyáltalán ennél több valaha is...).
És még Neymar esetében is elég csak megnézni a Klub VB döntőjét, ahol Gansonak még csak-csak, de Neymar tényleg semmi köze nem volt a meccshez...

Úgy kell karriert építeni, mint anno Romárió, Ronaldo, Rivaldo, Ronaldinho: Dél-Amerikából egy kis-, középcsapatba (PSV, PSG) igazolni, ott bizonyítani, aztán lehet menni a tutiba... :wink:

Jelen állás szerint úgy tűnik, hogy Hazard ezt az utat választja...respect!
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2012.02.24. 16:33:28

K900 írta:
kurdt írta:Neymar iszonyat zsákbamacska, arról nem is beszélve, hogy még Rossell kapcsolataival sem úsznánk meg 25 millióból a dolgot.
Mellesleg az a zsákbamacska egyéni dijakat nyert mint pl.
Legjobb támadó a Campeonato Paulista bajnokságban: 2010 és 2011,
Legjobb játékos a Campeonato Paulista bajnokságban: 2010 és 2011,
Ezüst labda(Brazília): 2010 –
A legjobb támadó Campeonato Paulista bajnokságban a Placar magazin szerint
Aranylabda (Brazília): 2010 –
A legtöbb gól Brazíliában
Brazil labdarúgókupa legjobb góllövője: 2010
Dél-amerikai ifjúsági labdarúgó-bajnokság legjobb góllövője: 2011
Az év brazil labdarúgója (2011)[25]
Puskás-díj: 2011

Ja és azt hiszem hogy egy Pelé nevezetű úr nyilatkozta azt:Neymar még nálam is nagyobb tehetség.
Mert Pelé szavára aztán baromira lehet adni mostanában. :roll: Csak marketingel, a saját nemzetét nyomja, Messiről is kb úgy nyilatkozik, mint egy sima jó játékosról...

Az meg, hogy valaki 2 éven keresztül a brazil bajnokság legjobbja, az édeskevés ajánlólevélnek... Voltak itt már ilyen Robinho, Keirrison, stb. figurák, akik mind belebuktak ebbe, ki kevésbé, ki jobban...

Úgyhogy attól függetlenül, hogy Neymarból nagy játékos lehet, irtó nagy zsákbamacska 25-ért.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
BNndr
Barça C
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2011.11.26. 22:28:29
Tartózkodási hely: Kolozsvár

2012.02.24. 16:32:07

K900, ezek az adatok/díjak mind jók és szépek, de brazil bajnokságról van szó. Ha negyede ennyit elért volna mondjuk egy spanyol, angol, olasz vagy akár német bajnokságban, akkor kétségek és lelkiismeret nélkül mondanám azt, hogy hozzák el Barcelonába.
De így...
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2555
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2012.02.24. 16:31:52

K900 írta:...
A brazil bajnokság és a spanyol bajnokság között igen más a színvonal és a szint, de a Barca és a Santos között pedig még nagyobb. Ezt kellene megérteni már végre... Elég ránézni arra, hogy az utóbbi időben a Dél-Amerikából vásárolt játékosok, akik mindannyian jó kvalitású vagy ilyen-olyan utódoknak lettek beállítva, itt mit alkottak? Majdhogynem semmit... Lehet akármekkora király valaki Brazíliában, Argentínában, Chilében, akárhol, az ide hozatala egyenlő a lottóval. Vagy bejön, vagy nem. 30 millió euróval én meg nem nagyon lottóznék...

Továbbra is állítom, Neymarra semmi szüksége nincs a csapatnak. Amíg a földből ugrálnak ki nekem Tellok, addig nyugodtan üldögéljen Brazíliában, 10 milliónál egy fillérrel sem adnék többet Neymarért.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Rinku 2012.02.24. 16:33:13-kor.
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
K900
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2011.07.19. 19:10:29
Tartózkodási hely: "My heart is in Brazil, and the Nou Camp stadium".

2012.02.24. 16:23:18

kurdt írta: Villa már áprilisban játszhat, EB-re összeszedi magát, róla utána érdemes beszélni
(Ha öszeszedi magát igen).
kurdt írta:Neymar iszonyat zsákbamacska, arról nem is beszélve, hogy még Rossell kapcsolataival sem úsznánk meg 25 millióból a dolgot.
Mellesleg az a zsákbamacska egyéni dijakat nyert mint pl.
Legjobb támadó a Campeonato Paulista bajnokságban: 2010 és 2011,
Legjobb játékos a Campeonato Paulista bajnokságban: 2010 és 2011,
Ezüst labda(Brazília): 2010 –
A legjobb támadó Campeonato Paulista bajnokságban a Placar magazin szerint
Aranylabda (Brazília): 2010 –
A legtöbb gól Brazíliában
Brazil labdarúgókupa legjobb góllövője: 2010
Dél-amerikai ifjúsági labdarúgó-bajnokság legjobb góllövője: 2011
Az év brazil labdarúgója (2011)[25]
Puskás-díj: 2011

Ja és azt hiszem hogy egy Pelé nevezetű úr nyilatkozta azt:Neymar még nálam is nagyobb tehetség.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.02.24. 16:12:19

Cuenca es Tello többet csináltak,mint Villa és Pedro idén,szóval ezt hagyjuk.

Szerintem is a belső védő kell nyáron a csapatnak,az, hogy ki, fogalmam nincs,nem vagyok ebben a témában tájékozott
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2012.02.24. 15:55:06

K900 írta:Alexis és Messi az akikre lehet épiteni a támadószekcióba.
Ezzel az egyetlen mondattal értek egyet, de ezzel is csak a kontextusból kiragadva. Az egy dolog, hogy Pedro most formán kívül van, ezért nem kell máris elpasszolni. Villa már áprilisban játszhat, EB-re összeszedi magát, róla utána érdemes beszélni (szerintem ott nem lesz adós gólokkal). Neymar iszonyat zsákbamacska, arról nem is beszélve, hogy még Rossell kapcsolataival sem úsznánk meg 25 millióból a dolgot...
Thiago Silva idén lesz 28, középhátvéd, azaz simán benne van még 4-5 jó év és mondjuk 30 millió körül meg is lehetne tán szerezni; egyértelműen ő lenne a legjobb választás. Subotičból néha előjön a favágó; David Luiz alapvetően jó védő de a mi játékunkba nem illik; Sakhoért szintén elkérnének egy zsák pénzt, viszont ő még nem bizonyított, majd jövőre megnézem a PSG-vel a BL-ben...
Hummelst imádom, jelenleg szerintem ő a legjobb német középhátvéd. Nem tudom mennyit kérne érte a Dortmund (szerintem 25-öt simán), de ha T. Silva nem jönne össze, én őt szívesen látnám itt, habár ő sem illik igazán a játékunkba (illetve passzolhatna, de akkor tkp. két Piquénk lenne, ami veszélyes...).

Már korábban kifejtettem, hogy ha T. Silva jön egyedül, akkor én elégedett vagyok...
Bale-től is félek, remélem nem igazak azok a hírek, hogy nagyon akarja őt Pep. Az ő érkezésével gyakorlatilag végleg le kéne számolni a négyvédős rendszerrel, de annyira még nem stabil ez a háromvédős renszerünk...
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.02.24. 15:54:04

K900 írta:Persze!!!Van egy formán kivüli Pedrónk,és egy sérült Villánk.Cuenca és Tello pedig jelenleg kevés mint a tejbetök.Alexis és Messi az akikre lehet épiteni a támadószekcióba.Sztem vagy Villát, vagy pedig Pedrót elkellene passzolni és elhozni Neymart a nyáron.Mert az nem normális dolog,hogy egy Fabregasnak kell játszani folyamatosan a tmd poszton állandóan.Thiago Silva pedig q.va drága lenne, van helyette olcsóbb megoldás is.Mint pl.Subotic,David Luiz,Hummels,Sakho akik ráadásúl fiatalabbak is mint a brazil.
Mi? Te jó ég. Azért egy kicsit gondolkozzunk már, hogy mit írunk. Messi, Alexis OK, de utána. Pedro mikor ismét formába fog lendülni a világ egyik legjobb csatárát nyerjük vissza, Villaval ugyanez a helyzet (ha visszanyeri, remélem így lesz). Afellay egyenlőre még lutri, de majd meglátjuk az elkövetkezendő pár hónapban, hogy mit is tud. Ezen a Cuenca, Tello részen nagyot mosolyogtam. 2 ilyen csiszolatlan gyémántunk lett szinte a semmiből, nem lehet elvárni tőlük egyből egy kezdő szintet, amit eddig produkáltak már az is élmény számban megy. Aztán ez az igazolósdi, nevetséges. Neymart hozzuk el, de Thiago Silva drága lenne... Logikus. A világ jelenlegi talán legjobb középhátvédje drága lenne (bár ezt nem tudom honnan vetted, mert sztem olyan 30 körül hozható lenne), de az asztalra semmit nem tevő brazil kölyköt, aki valószínűleg csere lenne aranyáron hozzunk el, logikus. Azt meg nem is értem, hogy pl David Luiz, hogyan lenne olcsóbb Silvánál, ráadásul gyengébb is nála.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2012.02.24. 15:32:27

a fiatalság nem mindig előny, főleg középhátvéd poszton nem
Avatar
K900
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2011.07.19. 19:10:29
Tartózkodási hely: "My heart is in Brazil, and the Nou Camp stadium".

2012.02.24. 14:52:52

ab1daL írta:Noname nagyon jól összefoglalta a dolgokat, annyival egészíteném ki, hogy már több helyen is olvastam, hogy Pep (ha marad jövőre.. :D) 3 kapussal szeretne a következő szezonnak neki futni. Gondolom azért, mert Pintot 2013-2014-es szezonra már nem marasztalják, és addig a köv szezonban beleszokhatna a 3. kapus a dolgokba. A legnagyobb esélyes egyébként Oier, hogy felkerül a nagy csapathoz.
Szóval szerintem is azt a 25 milliót Thiago Silvára kell költeni, minden más csapatrész teljesen rendben.
Persze!!!Van egy formán kivüli Pedrónk,és egy sérült Villánk.Cuenca és Tello pedig jelenleg kevés mint a tejbetök.Alexis és Messi az akikre lehet épiteni a támadószekcióba.Sztem vagy Villát, vagy pedig Pedrót elkellene passzolni és elhozni Neymart a nyáron.Mert az nem normális dolog,hogy egy Fabregasnak kell játszani folyamatosan a tmd poszton állandóan.Thiago Silva pedig q.va drága lenne, van helyette olcsóbb megoldás is.Mint pl.Subotic,David Luiz,Hummels,Sakho akik ráadásúl fiatalabbak is mint a brazil.
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2012.02.24. 14:18:57

Noname nagyon jól összefoglalta a dolgokat, annyival egészíteném ki, hogy már több helyen is olvastam, hogy Pep (ha marad jövőre.. :D) 3 kapussal szeretne a következő szezonnak neki futni. Gondolom azért, mert Pintot 2013-2014-es szezonra már nem marasztalják, és addig a köv szezonban beleszokhatna a 3. kapus a dolgokba. A legnagyobb esélyes egyébként Oier, hogy felkerül a nagy csapathoz.
Szóval szerintem is azt a 25 milliót Thiago Silvára kell költeni, minden más csapatrész teljesen rendben.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2012.02.24. 11:46:10

Az a 25 millió, amiről írtak bőven elég.
Némi elemzés a lehetséges elköltésről:
1. kapusposzt: felesleges vele akár foglalkozni is. Valdes és Pinto megoldják
2. kp : gyakorlatilag tökéletes a kp. vkp poszton a világ messze legjobban ellátott csapata vagyunk. Iniesta még jópár évig rendben lesz. Xavin se nagyon látszik a kora, de amennyit ő romlik, annyit javul Thiago. Keita vagy marad vagy nem. Sok meccset mostanában nem tudtam megnézni, de úgy hallom Dos Santos elég biztató. Mindamellett sztem Keita marad, bár ha vki ajánlana mondjuk 10 millát, mehet.
3. csatárposzt. Sokan ide igazolnának. Nem értem őket. Van 2 támadónk, aki nagyon jól játszik: Messi és Sanchez. Fabregas is sokszor itt tevékenykedik. Ott van még Pedro, aki nem fut nagy szezont, de nagyon is számolni kell vele. Villa lesérült, de ő sose a sebességéről volt híres. Nem hiszem h nagyon lerontaná a teljesítményét. Sokan elégedetlenek vele. Én nem. Tavaly túl volt terhelve. Amikor pihent egy kicsit a BL döntő előtt, egyből jobban játszott. És akkor még Afellay, akinek azért sokat köszönhettünk tavaly és megfelelő kiegészítőember, továbbá Cuenca ha nem is váltja meg a világot, egész ügyes és ez alighanem csak jobb lesz. TÁmadósorba teljesen felesleges igazolni. Messi,Sanchez,Villa,Cesc,Pedro mind beleférnének a kezdőbe. Inkább jelentkezik itt a bőség zavara, mint probléma. Idén nem volt szerencsés a csapat a sok sérüléssel, de néha ez megesik. ELőtte évekig senki, remélhetőleg ezután megint évekig senki...kopp-kopp

Védelem. Nos, itt már azért van mit tárgyalni. Széleken jól állunk: Alves,Abidal,Adriano(nem értem minek kéne Adrianot eladni. nincs olyan jó mint Alves, de megfelellőe pótolja, csakúgy mint Abidalt), mellékjük még jön fel Montoya, akitől nagyon sokat várok. Hatalmas tehetség! Balere semmi szükség. Először is nem a legjobb a védekezése, másoszor nem biztos h beválna neki ez a bajnokság, harmadszor nem lenne erősítés!
Az a hely, ahol a csapat erősödhet, a középső védő poszt. Puyol nagy szezont fut, de már nem sokáig bíra, Pique nincs jó formában, mindamellett még mindig a világ egyik legjobbja. Fontas sérüléséért kár, megbízható védő lesz, csakúgy, mint Bartra, illetve Muniesa is beválhat. Hármójuk közül 1 a köv. szezon végén sztem el fog menni. Egy nevet mondok: Thiago Silva. Ő kell nekünk. Tökéletes párost alakítana hosszú évekig Piquevel. Erős, fegyelmezett, gyors, jól fejel. Kétlem h olyan technikás lenne mint Pique, de ugyanakkor nagyobb vezéregyéniség. 25+vmi teljesítménytől függő pénzért el lehet mozdítani. A Milan nyilván nem szívesen adná, de a pénz kell nekik, Silva pedig meggyőződésem h el akar majd jönni, ha mi hívjuk. Mással nem is próbálkoznék. Értelmetlen. Minden tárgyalót rá kell küldeni Milánóra és elhozni a brazilt. B-terv felesleges. Kétlem h találnánk olyan védőt, aki megfelelne. Egy 25 milla+Keita ajánlatot pl alighanem alaposan megfontolna a Milan. :roll:
A Fifa egy szégyen
socio66

2012.02.15. 16:24:11

bale ott van,ahova való.
angliában nem várják el egy játékostól hogy esze legyen a játékhoz,vagy ne adj isten ne zavarja a labda,ott elég ha valaki gyorsan fut és jól tud beadni,és a közönség máris állva tapsol.
viszont teljesen nyilvánvaló,hogy nálunk ez édeskevés,futni nem lenne területe a lassú támadásépítésünk miatt,beadni pedig senkinek sem tudna,így azt a két dolgot,amit tud,kénytelen lenne teljes mértékben hanyagolni.
abszolút használhatatlan lenne itt,de megkockáztatom hogy anglián kívül mindenhol máshol is,neki vétek lenne eligazolni onnan.
érthetetlen számomra hogy hogyan merülhet fel a neve sokadjára is.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19598
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.02.15. 16:00:12

Zibra16 írta:Ki mit szólna ahoz ha nyáron a Barca Gareth Baleért cserébe odaadná Adrianot plusz még egy 25 milliót ?
Sztem ez egy reális ajánlat nem ?
Butaság!
Adriano tökéletes csereemberke, be tud szállni bármikor több poszton bevethető!Bale 1; drága 2; balszélső futó
És 3; van egy ilyen emberünk a jobb oldalt Alves személyében, véleményem szerint nagyon kockázatos lenne ha a bal oldalon is egy ennyire támadó játékos játszana!
Alba a tökéletes ha baloldalt akarunk erősíteni!
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése