Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Realboy94
Barça C
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2014.06.22. 17:01:29

2014.06.22. 17:49:02

barca0000 írta:Sziasztok ujj vagyok itt de szeretnék hozzászólni a témához! Nem tudom miért van itt mindenki eldőlve Mangalátol a válogatottba se kezd szerintem is hummels lenne a jobb rutinosabb is szerintem :?
Varane-t onnan nem lehet kinyomni, Sakho mondjuk eddig jó, és Koscielny is jó az Arsenalban.
De a Portoban nagyot játszik. De azt továbbra is tartom, hogy Hummels kéne nektek, de nem igazoljátok le pls.
Luka Modric, Gareth Bél,
Megverjük a Barcát még.
barca0000
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2014.06.22. 17:32:46

2014.06.22. 17:41:20

Sziasztok ujj vagyok itt de szeretnék hozzászólni a témához! Nem tudom miért van itt mindenki eldőlve Mangalátol a válogatottba se kezd szerintem is hummels lenne a jobb rutinosabb is szerintem :?
Realboy94
Barça C
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2014.06.22. 17:01:29

2014.06.22. 17:37:20

etooka9 írta:
Realboy94 írta:
Mangala is nagyon jó játékos, de szerintem nektek Hummels megérne simán 60-at. Rakiticet sajnálom, hogy leigazoltátok, mert jó kis játékos, és sajnos a kezdőtökben is megállja majd a helyét. De Cesc-et nagy hiba volt eladni: Rakitic-Cesc-Ini erős lenne. De a Ti bajotok. :D

Miért van alám az írva, hogy Barca C [-X [-X [-(
Hummels szerintem is a legnagyobb erosites lehetett volna a vedelmet illetoen, de serulekenysege miatt mar en is belattam, hogy jobb, ha nem igazoljuk le.

Vegre Mangalaval kapcsolatok hirek, csak azt nem ertem, hogy a vezetoseg min gondolkodik ennyit? A 45 millio eleg soknak tunhet elsore, viszont teljesen megerne, ahogy a cikkben is irtak tipikus 'levego ura' jatekos, labdaval sem ugyetlen. Remelem belatjak zubiek, hogy olcsobban klasszis vedot nem fogunk talalni es kicsengetik a franciaert kert osszeget.
Viszont akkor Pique-t Mangalával nem lehet játszatni, vagyis, csak nyugodtan játszassátok. Pique megát sem tudja irányítani, nem hogy a védelmet, Mangala meg legakább magát tudja.
És Hummels sem annyira sérülékeny.
Luka Modric, Gareth Bél,
Megverjük a Barcát még.
etooka9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2014.05.06. 14:22:57

2014.06.22. 17:30:29

Realboy94 írta:
Mangala is nagyon jó játékos, de szerintem nektek Hummels megérne simán 60-at. Rakiticet sajnálom, hogy leigazoltátok, mert jó kis játékos, és sajnos a kezdőtökben is megállja majd a helyét. De Cesc-et nagy hiba volt eladni: Rakitic-Cesc-Ini erős lenne. De a Ti bajotok. :D

Miért van alám az írva, hogy Barca C [-X [-X [-(
Hummels szerintem is a legnagyobb erosites lehetett volna a vedelmet illetoen, de serulekenysege miatt mar en is belattam, hogy jobb, ha nem igazoljuk le.

Vegre Mangalaval kapcsolatok hirek, csak azt nem ertem, hogy a vezetoseg min gondolkodik ennyit? A 45 millio eleg soknak tunhet elsore, viszont teljesen megerne, ahogy a cikkben is irtak tipikus 'levego ura' jatekos, labdaval sem ugyetlen. Remelem belatjak zubiek, hogy olcsobban klasszis vedot nem fogunk talalni es kicsengetik a franciaert kert osszeget.
Kép
Realboy94
Barça C
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2014.06.22. 17:01:29

2014.06.22. 17:06:43

Nervo írta:Szerintem Mangala nagyon nagy igazolás lehetne. Elég lenne akár Tellót és 35 millát át utalni és meglehetne szerezni.Telló csak ér sztem 10 misit. :lol: De lehetne akár másokkat is belevonni a transzferbe.Egyszerűen nem hiszem el, hogy zubiék ennyire töketlenek lennének már bocsánat a kifejezésért. :cry: Végre lenne egy normális védőnk shakira úr mellett, így nem kellene folyamatosan ezeket a matyiős cikkeket olvasni. :mrgreen:
Mangala is nagyon jó játékos, de szerintem nektek Hummels megérne simán 60-at. Rakiticet sajnálom, hogy leigazoltátok, mert jó kis játékos, és sajnos a kezdőtökben is megállja majd a helyét. De Cesc-et nagy hiba volt eladni: Rakitic-Cesc-Ini erős lenne. De a Ti bajotok. :D

Miért van alám az írva, hogy Barca C [-X [-X [-(
Luka Modric, Gareth Bél,
Megverjük a Barcát még.
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2014.06.22. 16:59:42

Szerintem Mangala nagyon nagy igazolás lehetne. Elég lenne akár Tellót és 35 millát át utalni és meglehetne szerezni.Telló csak ér sztem 10 misit. :lol: De lehetne akár másokkat is belevonni a transzferbe.Egyszerűen nem hiszem el, hogy zubiék ennyire töketlenek lennének már bocsánat a kifejezésért. :cry: Végre lenne egy normális védőnk shakira úr mellett, így nem kellene folyamatosan ezeket a matyiős cikkeket olvasni. :mrgreen:
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2014.06.22. 16:41:43

palesz77 írta:Miért adná be, ha olyan ember áll előtte, aki szereli..? Persze nem lehet 10-ből 10-szer elvenni tőle a labdát, de szerintem kicsit lebecsülöd a szélső bekkek "védekezőfeladatának" a fontosságát.
nem lebecsülöm, csak direkt megnéztem milyen gólokat kaptunk arról az oldalról a real ellen és most azzal tényleg nem tudsz mit kezdeni, hogy valaki kipasszolja oldalra di marianak, ő átveszi és egyből beíveli. igen, a jobboldalról kaptuk a gólt, de ettől nem lesz automatikusan alves hibája.
palesz77 írta:Alves is baromi jól védekezett anno - pl.: Alves vs Real Madrid (CR) -, ha nem ért volna vissza rendre, akkor nem lett volna klasszis csak azért, mert jól lép(ett) be a támadásokba.. Egy szélső védőnek elsősorban az a dolga, hogy megakassza az oldalán futó támadásokat, az, hogy a támadásokban is hasznos, az "csak" egy plusz tulajdonság..
nem azért védekezett jól soha, mert visszaért. alves azért volt világklasszis, mert nagyon jó védő és emellett elől egy isten volt. ez a visszaérés túl van misztifikálva. akkor se ért vissza, mert egyszerűen fizikailag képtelenség, a labda gyorsabb nálad, ha elől támad, akkor soha nem fogja beérni azt akit a félpályánál indítanak. mert lehetetlen. viszont volt legalább négy tüdeje, és egész meccsen fel-alá szaladgált. ettől még ugyanúgy nem ért vissza egy gyors kontránál, de a hetvenedik percben is képes volt pluszt adni a támadáshoz, majd ha olyan helyzet volt hátul védekezni és abból fordulni és megint menni előre. erre egyszerűen már kevés, és jelenleg csak egyetlen "jobbhátvéd múltú" arcot tudok, aki képes lehet erre, akiben van ennyi potenciál, és szerencsére úgy tűnik a vezetőségünk is utána megy :D

az meg, hogy mi a szélső védő feladata, az nem egy általános dolog és mindenkinek azt kell csinálnia. ez olyan mintha azt mondanád, hogy messi van középen elől, ezért neki a feladata a védők között állni és bepofozni a labdákat. vagy busquets a vkp, ezért neki makelelet kell játszania. alves posztja és feladata nálunk, amikor igazán ment az volt, hogy ő legyen a szélsőnk a szélső helyett. ha hátulról építkezünk, akkor jobbhátvéd posztról indul, de aztán ő lesz a szélső, a szélső pedig behúzódik és ezzel egyet több ember van elől. ennek minden előnyével és hátrányával együtt.

és szerintem az utolsó szöget vernénk a koporsónkba, ha nem alves stílusú játékossal pótolnánk alvest. lehet elől messi, neymar, suarez, reus bárki. ha nem tudunk területet csinálni nekik, ha nem tudunk minél több embert odajuttatni, akár játszótársnak, akár csak azért, hogy elvonják a figyelmet, akkor jön a meddő passzolgatás és az impotens támadójáték.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2014.06.22. 16:14:02

ami igazán kiakaszt, hogy száz milliókat dobálunk a csatárok megvételére, de a védelem megerősítésénél meg "csórók"... Komolyan mondom, nagyon fel tud szabni a vezetőség.
KépKép
Avatar
La Pulga
Atomico
Hozzászólások: 2597
Csatlakozott: 2007.07.28. 11:36:28
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2014.06.22. 16:07:00

Teljesen egyetértek a főoldalon lévő Mangalás cikkel, talán még Pedro-t vagy Tello-t is bele lehetne vinni az üzletbe és akkor meg lenne oldva a védelmünk egy időre =D>
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1245
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2014.06.22. 15:35:09

Most nem azert de Alvesnek egyáltalán nem az a problémája h az ellenfél 16 satol nem ér vissza a sajatjahoz.....Hat onnan a jó isten se ér vissza , meg engem se érme utol :-)
-
Kerdes akkor ;1. mit keres ott elől ? Ez viszont egyértelműen edzői taktikai utasítás .....baj ott van ami mögötte marad ! Lásd pl. Juanfran....szinten be játssza az egész oldalt meg se kapnak ennyi gólt az oldalán es nem azert mert a jó öreg Jüan 3 s alatt futja a 100 t , hanem mert a helyen olyan játékosok zárnak vissza mint Koke vagy Miranda ehhez képest nálunk meg van az életében nem ütközött Xavi es a nagyanyám is megkerüli Pique ! Ez óriási különbség ....ezt Tatanak látnia kellett volna ....vagy akkor azt mondani h Dani fiam felpalya es nem tovább !Plane Reál szintű ellenfelek ellen......( anno Alves Xavi Messi jobboson nem sok balhátvéd ugrált es meg Cr re se nagyon tudott meglogni )
Ezért is örülök h LE szemmel láthatóan kozeppalyankat piszkálja ... ez kulcsfontosságú h az a 3(4) ember ott tökéletesen el tudja látni mind a támadó mind védekező szerepeket , mert jelenleg a Xavi Busquets Iniesta 3 ás ehhez ma mar kevés !
-
Szerintem Alvesnek igazából egy gyengéje van védekezésben ( mert 1 vs 1 , sebességben, technikában pl. meg mindig nagyon jó ) amikor a másik oldalról jönnek ívelesek a hosszúra , 10 ből jó ha 1 fejbarbajt tud megnyerni...dehát nőni mar ő sem fog !:)
-
En úgy látom most , h rághatjuk a dolgot de nem igazán van nála egyértelműen jobb jelenleg a piacon.....
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
barcafacan
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2014.04.19. 07:44:27

2014.06.22. 15:28:53

roby122 írta:Aurier az Arsenalé lehet 8 millió fontért . Ezért szeretem az Arsenal átigazolási politikáját.
Kiszemelik az ifjú afrikai - francia játékosokat , elhozzák , és amit nem szeretek az Arsenalba , hogy 4 év múlva eladják a Citynek őket. :mrgreen: Mondjuk jó pénzért az tegyük hozzá.
Pedig ugyanezt kéne csinálni a többi nem kőgazdag nagycsapatnak is. A kényszerű eladás - gondolom - abból ered, hogy őkj régen nyertek trófeát.

Szerk.: nana, 1 hónapja 8) :mrgreen: PCsabiGame90
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2014.06.22. 14:45:29

palesz77 írta:
kristop írta: A támadójátékunknak meg nagyobb felfrissülés kéne, mint egy jól támadó jobbhátvéd, a 08/09-es csapatnál is csak Dani ment fel mindig a támadásokkal, Abidal nem annyira, mégis csoda volt amit ott elől műveltünk. Most itt van Alba, mégsem vagyunk olyan jók..

Amúgy halkan megjegyezném, hogy Montoya is nagyon sokszor megjátszható a támadások során, egyelőre még sokszor rossz megoldást választ, de némi rutinnal ebben is fejlődhetne. De ő e mellé még védekezni is tud.
na igen ! Alves divat van, de mi lenne, ha valaki megnézné a másik oldalunkat is?! Alba oldaláról csak az nem ad be aki nem is akar....szerintem ezidő szerint mindkettő gyenge védő Alba jól mozog a pálya közepén, Alves pedig elől ha éppen kijön neki a lépés. ami pedig Mathieu-t illeti jobb védő Albánál (is)
Avatar
MOF
Barça B
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2014.06.21. 22:08:55

2014.06.22. 14:39:12

barcafacan írta:Sajnos a Barcanál nem feltételezek ilyen rendszert a felnőtt játékosokkal kapcsolatban. Sőt, kifejezett idegenkedésre vallott az, hogy Tatának érkezésekor nem voltak hajlandók ingyen leigazolni a saját argentin volt középső védőjét.
Pont pár hete mondta Zubizarreta, hogy 17340 játékosból álló adatbázisa van a klubnak...

Egyébként nem értem, miért tartja itt szinte mindenki már előre nevetségesnek Mathieu esetleges érkezését. Ha sikerülne normális áron megszerezni, akkor egy jó kiegészítő ember lehetne, negyedik középhátvédnek és Alba alternatívájának is tökéletes.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.06.22. 14:30:16

kristop írta:márpedig ezzel nem nagyon lehet mit kezdeni. ivanovic és lahm szerelemgyerekét is odarakhatod, akit cafú nevelt fel, attól még di maria befogja adni a labdát, aztán majd középen eldől mi lesz abból a beadásból. a fő probléma meg nem az, hogy sokat kapunk onnan, sőt, általánosságban se az volt a probléma, hogy milyen sok gólt kapunk. hanem, hogy fontos meccseken kevés volt a támadójátékunk.
Miért adná be, ha olyan ember áll előtte, aki szereli..? Persze nem lehet 10-ből 10-szer elvenni tőle a labdát, de szerintem kicsit lebecsülöd a szélső bekkek "védekezőfeladatának" a fontosságát. Ennyi erővel tökmindegy ki a szélső védőnk, csak legyen jó a két középhátvéd, és majd ők megoldanak mindent. Alves is baromi jól védekezett anno - pl.: Alves vs Real Madrid (CR) -, ha nem ért volna vissza rendre, akkor nem lett volna klasszis csak azért, mert jól lép(ett) be a támadásokba.. Egy szélső védőnek elsősorban az a dolga, hogy megakassza az oldalán futó támadásokat, az, hogy a támadásokban is hasznos, az "csak" egy plusz tulajdonság..

A támadójátékunknak meg nagyobb felfrissülés kéne, mint egy jól támadó jobbhátvéd, a 08/09-es csapatnál is csak Dani ment fel mindig a támadásokkal, Abidal nem annyira, mégis csoda volt amit ott elől műveltünk. Most itt van Alba, mégsem vagyunk olyan jók..

Amúgy halkan megjegyezném, hogy Montoya is nagyon sokszor megjátszható a támadások során, egyelőre még sokszor rossz megoldást választ, de némi rutinnal ebben is fejlődhetne. De ő e mellé még védekezni is tud, és háznál is van.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára palesz77 2014.06.22. 15:00:38-kor.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2014.06.22. 13:58:26

márpedig ezzel nem nagyon lehet mit kezdeni. ivanovic és lahm szerelemgyerekét is odarakhatod, akit cafú nevelt fel, attól még di maria befogja adni a labdát, aztán majd középen eldől mi lesz abból a beadásból. a fő probléma meg nem az, hogy sokat kapunk onnan, sőt, általánosságban se az volt a probléma, hogy milyen sok gólt kapunk. hanem, hogy fontos meccseken kevés volt a támadójátékunk.

és akkor arról még nem is beszéltünk, hogy alexisnek is jót tenne ez. cuadrado támadna szélsőként a vonal mellett, ő adogatná be a labdákat, meg cselezgetne a szélen, alexis pedig beljebb húzódna olyankor, ahol igazán jól érzi magát. két legyet egy csapára :D
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2014.06.22. 13:30:42

Aurier az Arsenalé lehet 8 millió fontért . Ezért szeretem az Arsenal átigazolási politikáját.
Kiszemelik az ifjú afrikai - francia játékosokat , elhozzák , és amit nem szeretek az Arsenalba , hogy 4 év múlva eladják a Citynek őket. :mrgreen: Mondjuk jó pénzért az tegyük hozzá.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.06.22. 13:07:04

kristop írta: nézd úgy, hogy egy olyan játékos helyett, aki nagyon jó volt előrejátékban (a múlt idő a kulcs) hozunk egyet, aki nagyon jó előrejátékban. így már máris jobban hangzik a mondat :D
Hát így tényleg nem hangzik olyan rosszul, de ha a Real megint berámol nekünk 4-5 gólt a szezon során csak a jobboldalról, akkor nem leszek boldogabb attól, hogy Cuadrado csinált 3 biciklit Marcelo ellen.. :D Pont ez a(z egyik) fő problémánk, hogy sok gólt kapunk onnan, ezt kéne elsősorban orvosolni, nem azt nézni, hogy ki támad jobban mint Alves..
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2014.06.22. 13:00:29

kristop írta:
palesz77 írta:No offense, de az miért számít gondolkozásnak, ha egy olyan játékkos helyére, aki alig tud védekezni már, egy olyat hozunk, aki még annyire se tud..? :D
nézd úgy, hogy egy olyan játékos helyett, aki nagyon jó volt előrejátékban (a múlt idő a kulcs) hozunk egyet, aki nagyon jó előrejátékban. így már máris jobban hangzik a mondat :D
Alves amikor jó volt elől, akkor hátul is jó volt, azért ezt ne felejtsük el. Aztán a védekezése egyre inkább visszaesett, mert rendre elől maradt, és nem ért vissza, de nem érdekelt sokakat, mert elől hatékony volt. Most viszont a 3ik fázis van, hogy elől és hátul is gyenge.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2014.06.22. 12:54:24

palesz77 írta:No offense, de az miért számít gondolkozásnak, ha egy olyan játékkos helyére, aki alig tud védekezni már, egy olyat hozunk, aki még annyire se tud..? :D
nézd úgy, hogy egy olyan játékos helyett, aki nagyon jó volt előrejátékban (a múlt idő a kulcs) hozunk egyet, aki nagyon jó előrejátékban. így már máris jobban hangzik a mondat :D
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
barcafacan
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2014.04.19. 07:44:27

2014.06.22. 12:45:10

barcafacan írta:Itt lenne az ideje, hogy ne az ismert nevek bűvöletében keringjünk, hanem keressük meg a mostani VB új felfedezettjeit!
ja, csak már nem 1950et írunk, hogy új felfedezettjei legyenek a vébének. maximum ilyen costa ricai arcok, akiket aztán elvisz valami élvonalbeli középcsapat. mármint a szurkolóknak nyilván csomó játékos újdonság lehet, de akármennyire is fogyatékosnak nézik sokan a vezetőséget, valószínűleg az összes valamirevaló focistával képben vannak és mindenféle jelentések vannak róluk.[/quote]


Sajnos a Barcanál nem feltételezek ilyen rendszert a felnőtt játékosokkal kapcsolatban. Sőt, kifejezett idegenkedésre vallott az, hogy Tatának érkezésekor nem voltak hajlandók ingyen leigazolni a saját argentin volt középső védőjét.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.06.22. 12:43:34

kristop írta: kábé pont egy hete írtam ugyanezt, mint a mundo. úgy látszik ott is elkezdtek végre gondolkodni a pletykagyártás mellett. gyere te kolumbiai állat :D
No offense, de az miért számít gondolkozásnak, ha egy olyan játékkos helyére, aki alig tud védekezni már, egy olyat hozunk, aki még annyire se tud..? :D
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2014.06.22. 12:31:25

messi magához képest gyenge éve > mások legjobb évei
palesz77 írta:Egyszer írt egy kisebb irományt Cuadradoról, amiben az elején arról írnak,hogy nem jobbhátvédként játszott az utóbbi két meccsen a válogatottban, és az elmúlt 2 szezonban is jobbszélső volt rendre, erre utána leírják, hogy pont ezért lenne alkalmas Alves helyettesítésére.. Azért amúgy, mert ha ő jönne, akkor maradna támadóbb szellemű a jobboldal ugyanúgy mint Pep alatt, de ezen most jót röhögtem.
kábé pont egy hete írtam ugyanezt, mint a mundo. úgy látszik ott is elkezdtek végre gondolkodni a pletykagyártás mellett. gyere te kolumbiai állat :D
barcafacan írta:Itt lenne az ideje, hogy ne az ismert nevek bűvöletében keringjünk, hanem keressük meg a mostani VB új felfedezettjeit!
ja, csak már nem 1950et írunk, hogy új felfedezettjei legyenek a vébének. maximum ilyen costa ricai arcok, akiket aztán elvisz valami élvonalbeli középcsapat. mármint a szurkolóknak nyilván csomó játékos újdonság lehet, de akármennyire is fogyatékosnak nézik sokan a vezetőséget, valószínűleg az összes valamirevaló focistával képben vannak és mindenféle jelentések vannak róluk.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21165
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2014.06.22. 11:15:25

ha Messi menne (szerencsére szó sincs erről) következne szerintem megint min 6-7 szűk esztenő megint... a 200 millió persze jól hangzik, csak olyan durvák az árak h nem sokra lenne elég...főleg h nyilván mellényúlások is lennének...
Persze, ahogy Ronaldinho eladása után is. :mrgreen:
barcafacan
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2014.04.19. 07:44:27

2014.06.22. 11:10:46

La Pulga írta:Nem is értem, hogy jött nektek ez a Suarez téma. Alaphangon 70 milliót biztos kérne érte Liverpool és akkor még mindig nem vettünk semmilyen védőt hátra. Már pletyka szinten is vicces, hogy támadókra képesek lennénk vagyonokat elkölteni, de a védelemben ahol tényleg égető lenne egy frissítés ott spúrkodunk.
Világszerte nagyobb a hiány kiemelkedő támadóban, mint elsőrendű védőben. Csakhogy az utóbbiakat nem feltétlenül a közismert nevek világában kell keresni, továbbá az edzőnek kell a jó adottságú játékosokból kiemelkedő védelmet csinálni.
Avatar
La Pulga
Atomico
Hozzászólások: 2597
Csatlakozott: 2007.07.28. 11:36:28
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2014.06.22. 11:02:02

Nem is értem, hogy jött nektek ez a Suarez téma. Alaphangon 70 milliót biztos kérne érte Liverpool és akkor még mindig nem vettünk semmilyen védőt hátra. Már pletyka szinten is vicces, hogy támadókra képesek lennénk vagyonokat elkölteni, de a védelemben ahol tényleg égető lenne egy frissítés ott spúrkodunk.
Válasz küldése