Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2014.08.13. 00:10:08

Ha 40-et kérnek, nem is olyan vészes. 35-40 körül el tudjuk hozni, akkor jó. :)
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.08.12. 23:57:54

Gali írta:Fiorentina have dropped asking price for Cuadrado to 40M. Difference with what Barcelona offer is big, club pessimistic about deal. [rac1]
Mondjuk simán benne van szerintem, hogy Zubiék csak próbálják minél lejjebb húzni az árát, de ha már nem megy tovább, akkor megadjuk ezt az összeget is. Legalábbis remélem.. :D
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.08.12. 23:25:51

visca el barca írta:amugy vhol olvastam h a gyereknek vmi 19 millios kivasarlasi ára van. csak azt nem értem ha olyan nagy sztár, miért nem vitte már el valami értelmes csapat? :roll:
Megmondom őszintén nekem ő klasszikusan az a játékos akit bár láttam játszani semmi nem maradt meg nekem róla. Valahogy elszürkült. De lehet csak nekem.
Kép
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2014.08.12. 21:52:08

Fiorentina have dropped asking price for Cuadrado to 40M. Difference with what Barcelona offer is big, club pessimistic about deal. [rac1]

Miért, mennyit ajánlottunk, húszat?
Egyébként a rac1 mostanában annyi marhaságot világgá kürtölt, hogy akár ez azt is jelentheti, hogy a kolumbiai az előszobában van.
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.08.12. 19:02:30

amugy vhol olvastam h a gyereknek vmi 19 millios kivasarlasi ára van. csak azt nem értem ha olyan nagy sztár, miért nem vitte már el valami értelmes csapat? :roll:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2014.08.12. 18:58:38

A daily star szerint a vezetőség £13.5 milliót szeretne ajánlani Walkerért. :)
http://www.dailystar.co.uk/sport/footba ... yle-Walker" target="_blank
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Nervo 2014.08.12. 19:03:14-kor.
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
StickyFingaz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 808
Csatlakozott: 2012.07.12. 20:38:58

2014.08.12. 18:52:48

Kubla9 írta:http://www.sport.es/es/noticias/barca/c ... ca-3446116 Azért ez érdekes,tudom hogy nem jelent semmit ,de lehet hogy mégis?
Ha egy Honvéd mezt tolnak elé akkor sztem azt is simán aláirta volna....

Én akkor leszek teljesen nyugodt,ha a hivatalos oldalon pózol Zubival meg Bartoval.
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2014.08.12. 18:48:55

Kubla9 írta:http://www.fociclub.hu/2014/08/valakit- ... celonaban/ Erre azért kíváncsi leszek.
messideco írta:Ne olvass ehhez hasonló színvonalas oldalakat :)
Várjuk ki a végét a dolgoknak.
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2014.08.12. 18:42:01

http://www.sport.es/es/noticias/barca/c ... ca-3446116" target="_blank Azért ez érdekes,tudom hogy nem jelent semmit ,de lehet hogy mégis?
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2014.08.12. 18:25:02

Ne olvass ehhez hasonló színvonalas oldalakat :)
"And my heart will leave you never."
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2014.08.12. 17:04:12

http://www.fociclub.hu/2014/08/valakit- ... celonaban/" target="_blank Erre azért kíváncsi leszek.
Johnny
Barça B
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2006.12.10. 16:35:39

2014.08.12. 15:49:16

palesz77 írta:
MichaaBee írta: Nem sokat kellett rá várni. :lol:
http://www.mundodeportivo.com/20140812/ ... 74925.html
Telóról vagyok, valami gyors összefoglalót írna valaki a cikkről?
Nem sok újdonság, Zubiék nem zárták ki még egy játékos érkezését, ez Cuadrado lehet, akiért az 50M sok. Vagy ő jön, vagy senki
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.08.12. 15:17:07

kristop írta:
Chino írta:Hol itt a logika?! Ha a marokkóiért ki fizettünk volna mondjuk 45 milliót, szerintem az a +25 millió megérte volna a Mathieu-Benatia cserét.
ez így tök oké elméletben, csak nem látom, hogy valóságban hogy lett volna ez

- figyelj megakarjuk venni az egyik legjobb játékosotokat, aki összefogta tavaly az egész csapatot, és egész évben tanár volt.
- nem eladó, de ha letesztek 60 milliót, akkor oké
- figyelj, mi csak 40et szántunk rá igazából
- ááá, akkor nem eladó
- jó, legyen 45
- rendben, a tietek!

a romanak nincs szüksége pénzre, bajnokságot akarnak nyerni, bl-re erősíteni. ha valaki odadob eléjük valami irreális ajánlatot, akkor biztos megfontolják, de ha valaki nem eladó, akkor nem eladó. dobálhatunk mi 40 milliókat benatiara, hummelsre, thiago silvara, vagy (marquinhosra) de láthatóan egyik játékos se vált csapatot a nyáron. pedig lennének, akik kifizetnének értük ennyit. szóval nem csak az, hogy nem akarunk, de sokakat nem is tudunk leigazolni, mert azt mondják nem, és ennyi.
Mondtam, hogy egy persze sokkal bonyolultabb és csak nagy vonalakban egy példát írtam, természetesen nem így mennek a dolgok. Csak arra céloztam, hogy Zubiék nem is nagyon tettek azért semmit, hogy ez változzon. Érdekes, hogy a City később már 40-45-ért alkudozott a Romaval akik nem utasították el helyből. Érdekes, hogy Mathieu-nál is azt mondták, hogy 20 millió és tudtunk másfél hónapig nyűglődni.
A lényeg, hogy egyik csapat sem lesz olyan hülye, hogy elsőre olyan árat mondjon amennyiért egyből meg is venné a játékosát XY csapat.
Vertonghen tényleg azt nyilatkozta még kezdetben, hogy nem akar lécelni, de később már közel sem volt ilyen elutasító, ott is volt a végén a kalapban és ő nem a 40-50 milliós kategória. Azért, ha a két belga jött volna, nem kicsit jártunk volna jobban.
Még egyszer mondom, nem utólagos okoskodásnak szánom, és persze, hogy nem ilyen egyszerűek a dolgok, de sokan átesnek már a ló túloldalára is.

Ha pedig te is írtál egy elméleti példát én is hadd tegyem meg:

-nem eladó, de ha letesztek 60 milliót, akkor oké
-figyelj, mi csak 40et szántunk rá igazából
-ááá, akkor nem eladó
-oké, akkor csá

Látod ez vice versa működik
Forca Barca!!!!
ntibi67
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2013.06.16. 12:01:52

2014.08.12. 15:08:21

S.Agüero írta:
ntibi67 írta:uj téma
ne felejtsük el, hogy van három 18 éves világklasszisunk az utánpotlásunkbol
Munir Halilovic Edgar
+ Jövőre visszajön a kölcsönből Denis Suárez.

Bár a világklasszis túlzás, mondjuk úgy, hogy azok lehetnek.
Én nem látom sokakkal ellentétben borulátoan a jövöt
Az elözö szezonban mi kaptuk a második legkevesebb golt
Azoknak is a harmadát pontrugásbol,remélem ez a magasság növekedéssel és a jol fejelö védök igazolásával csökkeni fog
A komolyabb és még megoldásra váro gond,hogy Alvesröl vagy a helyéröl kaptunk sok golt
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.08.12. 14:54:00

MichaaBee írta: Nem sokat kellett rá várni. :lol:
http://www.mundodeportivo.com/20140812/ ... 74925.html
Telóról vagyok, valami gyors összefoglalót írna valaki a cikkről?
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5726
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2014.08.12. 14:51:15

Gali írta:
S.Agüero írta:A Mundo holnapi címlapja: Cuadrado, vagy valaki.
Asszem nem kell túlragoznom. 8)
Pontosítok: Cuadrado vagy senki.
Ez már beszédesebb.
Nem sokat kellett rá várni. :lol:
http://www.mundodeportivo.com/20140812/ ... 74925.html
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2014.08.12. 14:50:37

A Mundo Deportivo még mindig kitart amellett, hogy vagy Cuadrado jön, vagy senki, és a klub továbbra is próbálkozik a Fiorentinánál.
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2014.08.12. 14:43:40

ntibi67 írta:uj téma
ne felejtsük el, hogy van három 18 éves világklasszisunk az utánpotlásunkbol
Munir Halilovic Edgar
+ Jövőre visszajön a kölcsönből Denis Suárez.

Bár a világklasszis túlzás, mondjuk úgy, hogy azok lehetnek.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2014.08.12. 14:39:02

A védő kérdés idén már megoldhatatlan volt. Legalábbis olyan értelemben, hogy azzal a szurkolók elégedettek legyenek. Miért?
Mert olyan klasszis védő nem volt a piacon, aki kellett volna, lásd Thiago Silva.
Hummels ott volt, de butaság lett volna hozni Piqué mellé, abban biztos vagyok.

Ezek után volt pár név, akiket felkapott a média/szurkolók, de egyik sem volt az a kaliber, aki ide kellett volna. Igaz így sem érkezett olyan, de mondjuk Vermaelen talán ha magára talál a közelébe érhet valamilyen szinten.

Összességében sokkal jobban nem hiszem, hogy a védő kérdést idén (hangsúlyozom, hogy idén, mert 1-2-3évvel ezelőtt sokkal jobban meg lehetett volna oldani) meg lehetett volna oldani. Én már annak örülök, hogy létszámban meg vannak hátul, és Mascheranonak nem kell védőt játszania. Aztán,hogy a Matyi meg Vermatyi mire mennek, majd kiderül, viszont az biztos, hogy ez a megoldás nem hosszú távra szól.
ntibi67
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2013.06.16. 12:01:52

2014.08.12. 14:26:28

uj téma
ne felejtsük el, hogy van három 18 éves világklasszisunk az utánpotlásunkbol
Munir Halilovic Edgar
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2014.08.12. 14:03:06

Olyan igazolást nehéz lett volna csinálnia a vezetőségnek, amivel mindenki maradéktalanul elégedett. Én kicsit úgy vagyok vele - bár kifejezetten unszimpatikus a jelenlegi vezetőségünk - , hogy ezt nem csinálták rosszul. Igazi nagy munkabírású, zongoracipelő játékosokat hoztak. Nekem pl. az, hogy Busi helyére anno jött egy akkori Arsenalban legjobbak közé tartozó Song, nem volt szimpatikus,m mivel itt még csak stabil csere sem lehetett.
Kapuskérdésben a Ter Stegen üzlet nem kavart nagy vitát, vagy inkább az már régen lefutott, mert tudni lehetett, hogy jön. Bravo ellenben nagy vihart kavart, de leginkább az ára, nem a tehetsége miatt. Jó kapus ez nem kérdés, és szerintem nem rosszabb, mint akiket itt követeltek (pl Ochoa, akit sztárrá tett a vb, mert mindig jókor volt jó helyen).
Védelemben tudtuk, hogy kellenek emberek. Mascot mindenki szinte feljebb tolta volna, és úgy fest LE is ezt az utat választotta. Piqué és Barthra mellé kellett így 2 ember. Én összességében nem érzem rossznak a 2 érkezőt. Mindkettő rutinos, jó felépítésű, jó mentalitású játékos. Az edző dolga, hogy ezt a védelmet összerakja, de az alapanyag meg van most már. Matyi ugyan tényleg sokba fájt, de nekem jó előérzetem van vele kapcsoltban. A belga pedig itt újra fel fog jönni, az alapképességei adottak. Amúgy előttem leírták, hogy akiket vártunk az minimum 50 milla lettek volna: Benatia tényleg fél éve ismert név, Marquintos semmit nem játszott tavaly, formája kérdéses. Hummels nem gyorsabb, mint Piqué, bár jobban helyezkedik. Mangala szintén kevés rutinnal bír, és "csak" egy portugál bajnokságban bizonyított. Thiago Silva ha még megszerezhető is lett volna, akkor is drága lett volna életkorához viszonyítva. David Luis meg ugyanolyan ész nélküli brazil, mint Alves, csak ő középhátvédet játszik. Kb ezekkel hoztak szóba minket. Tökéletes választás nem lett volna.
Középen Cesc menni akart, mivel itt nem tudott kiteljesedni. Xavi maradt, ami nagy kérdés jó biznisz volt-e?! Rakitic jó vétel volt, az ára is rendben volt. Rafinha ha hasonló képességű, mint Thiago, akkor gond egy szál sem! Masc feljebb lépett, nálam ő jobb, mint Song, szóval itt is erősödtünk.
Elől meg jött egy klasszis gólvágó, az amúgy tényleg nagyon szimpatikus, de annyira nem brillírozó Sanchez helyére. Nyilván a vb után mindenki siratta, még az is, aki előtte 1 évvel elüldözte volna. Szimpatikus srác volt, nagyon hajtott, de tetszik nem teszik Suarez jobb nála! A Deo - Tello csere sem hiszem hogy gyengülést jelentene.
Emellett végre megszabadultunk sok felesleges játékostól, és reményeim szerint megy még 3 ember idén. Sergi R., Song és Alves. Utóbbi helyett meg hozzunk valakit és kész is vagyunk! Amúgy szerintem jönni fog Cuadrado, mert a Fiorentinának is nagy biznisz, és kizárt hogy jövőre, vagy azután jobb áron tudnák eladni, mint most a sikeres vb-t követően.
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2014.08.12. 13:36:56

Én úgy gondolom a sok kritika ellenére végülis jól lehoztuk ezt az átigazolási időszakot...

A védő kérdés volt a kulcs. Igen ha hoztunk volna egy sztár klasszis centert talán nyugodtabb lenne az ember. De lássuk be kit? Lassú Hummels lassú Pique mellé? 2 totál egyforma profilú játékos rohadtul nem működött volna. Mangala erős meg gyors meg minden,de tény a fene tudja nagy csapatban óriási tehernél hogy teljesítene, egy másik bajnokságban. Benatia szintúgy, és azt sem értem mit kell eret vágni hogy nem jött,nem egy Thiago Silva azért...Marquinhosra meg pláne érvényes...Arról nem is beszélve hogy az utsó 3 néve úgy 50millába lett volna...Verthongennek örültem volna, de Vermaelenel se lesz baj, tapasztalt jó védő,akinek kell egy második esély és ennyi. Lesérült és utánna nem tudott formába lendülni kikerült a kezdőből,ettől ő még remek játékos. Van Gaal sem véletlen akarta, nagy potenciál van benne...És ő vezér egyéniség, ő tud egy védelem feje lenni a többi jelöltnél ebben nem vagyok biztos...

Mathieu meg egy magabiztos kemény határozott védő, sok bajunk vele nem lesz az fix. Az árakról meg annyit hogy mai piacon 20milla kb semmi,akárhány éves vki...Cserébe meg lesz egy megbízható védő cserénk aki ha beáll nem fogok imádkozni mint anno Barthranál(aki azóta azért kicsit belejött)...ÉS igen kell a tömeg is hátra...Itt nem csak a minőséggel voltak bajok évekig,hanem kevesen is voltunk hátul. Nem lehet egy szezont lenyomni lényegében 2 védővel,akiből az egyik egy tapasztalatlan fiatal. A másik 2 meg rendre sérült(Puyol), illetve közzéppályás...És akkor nyomjon 70meccset aki van...Vicc volt. Most van 4 rendes centerünk,Barthraban ott a lehetőség,Pique Vermaelen már bizonyított, Mathieu is szintén és fix pont. Kicsit más...

Középpályán Rakitic pont az ami kell, a munkás ember aki tud passzolni. Ez hiányzott...Cesc szép meg jó meg zseni,de ha melózni kell akkor hátul van a sorban...Azt meg nem bírjuk el a mai fociban hogy Xavi és hát Ini mellett még egy kp aki nem agresszív és rendre nem zár vissza...Ennyi volt a baj itt Cesccel,hogy nem bírtuk el csapat felépítésileg,de játszani kelllett mert ő Cesc...Az meg hogy Xavit ki kellett volna rakni, én sosem láttam benne Xavi utódját,sokkal több labdát szórt el,sokkal támadóbb típusú játékos, nem tud a középpályának egy biztonságot adni...Ahogy Ini sem ő is támadóbb...Thiago-s sztori is itt bukott el...Talán majd Rakitic, sokkal inkább érzem benne a lehetőséget e téren,azt majd elválik...

Előre meg kellett a minőség. Messi az Messi ha csapategységileg összeszedjük magunkat újra a legjobb lesz...De ha lesérül akkor mivan,ha 4en fogják akkor mivan...Jön Neymar akit szintén faragni fognak és leszednek, egyedül meg pláne harmat,nincs hozzá fizikuma, ledarálják. És ekkor jött képbe Alexis,akire sokszor ki is játszottuk a zsugát,sokszor ott volt a lehetőség nála és rendre kimaradtak a ziccerek. Max fellángolásai voltak, de ami ide kell hogy konstans jól teljesítsen nem volt meg. Ez luxus,nem egyszer hiányzott egy vérbeli befejező. Elég jó áron elvitték, és jött helyére a lehető legjobb opció...Suareznél jobbat ide erre posztra lehetetlen lett volna venni...Igen egy rohadék a pályán,de irgalmatlanul beveri. És fejjel is kiváló azt se felejtsük, neki ha beívelünk abból gól lesz az tuti...Végre lesz értelem a szögleteinknek meg a szabadrúgásoknak. pláne hátul is magasodtunk idén...

Kapus poszton meg remekül igazoltunk bárki beválik megvagyunk itt,és minőségi csere is lesz...

Szélső kérdés: Alves maradni fog ennyi fizut nem fog kapni sehol, de mellé kéne vki,hogy Cuadrado e vagy sem abban nem vagyok biztos de ha jönne a kolumbia azért gyengébbek nem lennénk az fix. De ha marad Alves Montoya ide és LE a tökükre lép, azért ezen nem fog elmenni egy kupa sem,máshol megvagyunk.

Persze hogy ez az egész pakk beválik e jó kérdés...Elég sok új elem van,idő fog kelleni,az elején biztos lesznek nyögvenyelős meccsek...De ez már edző kérdés hogy tud fegyelmet, közösséget teremteni...Hogy lesz csapat ennyi tehetségből. Továbbra is azt mondom,a keret adott. Kapus poszton jók vagyunk, védelemben sokat erősödtünk jók vagyunk,középpályán top3,elől meg number 1 az tuti. A keret megvan. A többi LE-n múlik. Aki elhivatott maximalista és egy picit bolond... :D Nekem jó előérzetem van...Sztem rengeteget erősödtünk. Nagyobb,méllyebb a keret,kapus poszton erősebb,középpályán életképesebb(pláne ha odavesszük hogy Mascherano végre a helyén lesz), elől erősebb a legjobb ami lehetséges...Innentől, Visca el Barca!
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2038
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2014.08.12. 12:43:11

A legjobb az lenne ha Songot be lehetne vonni az üzletbe Cuadradóért. Mindenki jól járna, Song is, mert a Fior nem rossz csapat.
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.08.12. 12:31:55

palesz77 írta:Látom ma sem maradhatott el a szokásos "miért nem Mangalát vettük meg??" komment.. :roll:
:lol:

nekem a kedvencem a "benatia siratós", egy évvel ezelőtt sztem a forum 95%-a azt sem tudta ki az a pali, most meg mindenki kitette volna érte az 50 millát #-o
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.08.12. 12:16:18

Látom ma sem maradhatott el a szokásos "miért nem Mangalát vettük meg??" komment.. :roll:

A 'Mundo' szerint amúgy eladnánk Alvest ha tudnánk, csak senki nem adja meg neki a Barcában kapott fizetését - mi meg a múltja miatt kidobni nem akarjuk ugye.. De mindkét fél tisztában van vele, hogy "mi a szitu", Cuadrado és megújulás, stbstb..
Úgyhogy ha jön egy értelmes ajánlat, szerintem/remélem Alves is belátja, hogy jobb ha megy - már ha érkezik Cuadrado.

A Fio elnöke amúgy nekem bizonyos szempontból szimpatikus ahogy rendezi az ügyet.. :D Cuadrado megmondta, hogy távozna, ők meg nem akarják sokáig húzni, kérik az ajánlatokat, átgondolják, megvitatják a játékossal is, hogy ő melyiket szeretné, aztán kész.. Hál istennek nagyon úgy tűnik, hogy nem lesz itt hetekig huza-vona.. Reméljük Cuadrado tényleg hozzánk akar jönni, akkor a Fio sem fogja kényszerrel ott tartani szerintem pár millió miatt - de lehet naiv vagyok.
noname írta:...
Jól összefoglaltad a dolgokat, szinte mindennel egyetértek.
Válasz küldése