Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Messi-Ini
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2011.03.26. 14:23:53
Tartózkodási hely: Pápa

2012.05.11. 21:54:21

TT írta:
Messi-Ini írta:Azaz,ócsároljátok csak a gyereket,osszátok orrba-szájba,annál jobb lesz...
A fórum nagy része ugyanúgy ellenezte Guardiolát,Masch-ot,sőt,még Sanchezt is,mert sokan inkább Rossit preferálták,és láttuk mi lett belőlük...
Mascheranot egy agyatlan favágónak tituláltátok,és hát láttuk mi lett abból a bizonyos "agyatlan favágóból"!
Amúgy meg,Alves mivel csinál többet annál,hogy elfut és beadja a semmibe???Bale is kb. ezt csinálná,csak ő mondjuk be is tudná adni normálisan a labdákat,amiből azért veszély is lehetne...Mert azért elég sok olyat láthattunk,hogy Alves elment a szélen, PONTOSAN tette középre,és gól lett a vége...Amúgy tényleg,Alba ennél mivel tudna többet nyújtani???Ő végigcselezné magát az ellenfél védőin,és bevágná az üres kapuba?Ő balhátvéd lenne,nemtudom mit vártok tőle...
Ja és amúgy,egyszer már leírtam,de akkor senki nem reagált rá,ezért megteszem még1x.:
Bale eredeti posztja balhátvéd,ő 1-2 éve játszik balszélsőt,míg Jordi Alba életében nem volt védő...Attól hogy egy meccsen néha helyet cserél Mathiuvel pár támadás erejéig,attól nem lesz balhátvéd emberek...
neked meg mit kell háborognod? :lol: nagy tétben fogadtál rá, hogy idejön és félsz hogy veszítesz, ezért vagy olyan mint aki menstruál? az meg elég nagy baj, hogy egy kalap alá veszed a walesit PEPPEL! :roll:
Jólvanna... :D :oops: Csak kicsit felhúzott,hogy sokan nem tanulnak a saját hibájukból...Mint mondtam,ugyanez ment Maschnál is,és láttuk mi lett az eredmény...Nem kell előre ítélkezni és fikázni vkit,akit egyébként még meg sem vettünk....

Jó,Pepet meg talán nem kellett volna ide vennem,de végülis,a helyzet hasonló...A lényege meg teljesen ugyanaz: ne itélj meg úgy előre semmit/senkit,hogy még nem is láttad...
Kép
Avatar
Messi-Ini
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2011.03.26. 14:23:53
Tartózkodási hely: Pápa

2012.05.11. 21:50:15

matador írta:
Messi-Ini írta: Ja és amúgy,egyszer már leírtam,de akkor senki nem reagált rá,ezért megteszem még1x.:
Bale eredeti posztja balhátvéd,ő 1-2 éve játszik balszélsőt,míg Jordi Alba életében nem volt védő...Attól hogy egy meccsen néha helyet cserél Mathiuvel pár támadás erejéig,attól nem lesz balhátvéd emberek...
Na akkor elmondom én is még egyszer:

Bale a legpocsékabb balhátvéd, akit valaha láttam. Nem tud védekezni, az szivatta, aki akarta, azért lett feltolva, mert a támadáshoz ért, védekezni meg nem tud, emellett taktikailag képzetlen.

Bale nem véletlenül nem védő már, ő már rég stabil szélső, semmi köze a védekezéshez. Annyira védő, mint Juhász Roland csatár.
Hát nemtudom...Én nagy Spurs fan vagyok amúgy,mert az a Barca és a Fradi mellett a Hotspur a 3. olyan csapat,akiknek minden meccsét megnézem ha tehetem...Én régen erről úgy értesültem,hogy azért tolták fel,mert az Assou-Ekotto-Bale kombó klasszisokkal erősebb volt a Bale-vki kombónál...Mindketten jók,és csak így lehetett őket bepakolni a kezdőbe...(szerintem,és értesüléseim szerint...)
Kép
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2012.05.11. 21:47:07

SuperMessi írta:
Subinho írta:
SuperMessi írta:Számomra egyértelmű hogy Tito mester a 3-4-3-at fogja beleégetni a génekbe, és oda bizony kell Bale, ezzel meg egyet tudok érteni. Ha 4 védős rendszer, akkor viszont Vertonghen kéne.

--------- Valdés ----------
---------- Piqué ----------
Masch ------------- Puyol
------ Xavi ---- Ini ------
-- Thiago --------- Bale --
------------- Cesc ---------
------- - Messi ------------
----- Alexis ---------------
ez most komoly??? ezt végig gondoltad??? ez most nem a FIFA manager!!!
xavi-ini vkp, elől meg nincs szélsó támadó... erre kíváncsi lennék!!! játszott sokat idén a csapat 3-4-3-ban, de ez finoman szólva vicc...

Hogy ne lenne szélső támadó! Egyrészt nálunk nincs fix poszt, kettő, hogy Bale és Alexis is az lenne, ha már köntörfalazunk. Vagy Bármelyik fiatal aki épp játszana, bár szerintem egyik távozni fog. Fix kezdő sincs, csak nyilván ha felállást irok akkor Xaviék játszanak. Busquets is játszana elég sokat ez egyértelmű. A lényeg hogy bal támadó lenne Bale az én olvasatomban, nyilván a középpálya rotálva lenne, ahogy idén is volt. Nincs fix kezdő, ahogy fix posztok sem, de ezt tudhatnád. Életemben nem játszottam manager játékkal, nem szokásom. Alves nagy kérdés hogy marad -e. Szerintem csatár nem kell.
én a te általad vázolt felállásra írtam. ebben tulajdonképp xavi és ini oldják meg a vkp feladatát. sem sergi, sem keita, sem masch nincs a kp-n. thiago és bale lenne a 2 szélső kp? elől egyedül alex lenne jó, de mögötte cesc és messi egymás lábára lépne, dupla visszavont ékek... szélen meg nincs támadó, persze thiago és bale lenne itt szted.... ez egy halott ötlet!!!
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5726
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2012.05.11. 21:44:49

kilibarca írta:Premier L. egyik legjobbját úgy fikázza egy-két ember hogy csak na... Bár én Albanak is örülnék csak sokkalta többet látok Bale-ben.
Nem az a baj, hogy kevesebbet látunk Bale-ben, mint Albában, hanem az, hogy nem látunk háromszor annyit benne, mint ahogy annak az árából adódnia kellene. :)
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
kilibarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 756
Csatlakozott: 2007.06.13. 14:35:35
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou

2012.05.11. 21:42:31

matador írta:Neymar és Bale pont ezért nem illik a Barcába, mert ők az egyéni villanások emberei, nem pedig a csapatszintű megoldásoké.
Mondjuk Chelsea ellen nem ártott volna egy villanás , és akkor mondjuk BL döntőt játszanánk...Szerintem meg pont ezért kell nagyon fiatal szóval még bőven fejlődhet .

Akik meg a külseje alapján ítélik meg hogy milyen focista... :roll: Nagy csapatok ellen szerintem több haszna lenne mint J.Albanak . De most már hagyom a témát mert olyan hsz-ek vannak itt amire normális hangnemben választ se lehet adni.

Premier L. egyik legjobbját úgy fikázza egy-két ember hogy csak na... Bár én Albanak is örülnék csak sokkalta többet látok Bale-ben.
Avatar
TT
Capitá del Barça
Hozzászólások: 963
Csatlakozott: 2010.01.03. 15:09:29

2012.05.11. 21:42:16

Messi-Ini írta:Azaz,ócsároljátok csak a gyereket,osszátok orrba-szájba,annál jobb lesz...
A fórum nagy része ugyanúgy ellenezte Guardiolát,Masch-ot,sőt,még Sanchezt is,mert sokan inkább Rossit preferálták,és láttuk mi lett belőlük...
Mascheranot egy agyatlan favágónak tituláltátok,és hát láttuk mi lett abból a bizonyos "agyatlan favágóból"!
Amúgy meg,Alves mivel csinál többet annál,hogy elfut és beadja a semmibe???Bale is kb. ezt csinálná,csak ő mondjuk be is tudná adni normálisan a labdákat,amiből azért veszély is lehetne...Mert azért elég sok olyat láthattunk,hogy Alves elment a szélen, PONTOSAN tette középre,és gól lett a vége...Amúgy tényleg,Alba ennél mivel tudna többet nyújtani???Ő végigcselezné magát az ellenfél védőin,és bevágná az üres kapuba?Ő balhátvéd lenne,nemtudom mit vártok tőle...
Ja és amúgy,egyszer már leírtam,de akkor senki nem reagált rá,ezért megteszem még1x.:
Bale eredeti posztja balhátvéd,ő 1-2 éve játszik balszélsőt,míg Jordi Alba életében nem volt védő...Attól hogy egy meccsen néha helyet cserél Mathiuvel pár támadás erejéig,attól nem lesz balhátvéd emberek...
neked meg mit kell háborognod? :lol: nagy tétben fogadtál rá, hogy idejön és félsz hogy veszítesz, ezért vagy olyan mint aki menstruál? az meg elég nagy baj, hogy egy kalap alá veszed a walesit PEPPEL! :roll:
matador
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 413
Csatlakozott: 2008.06.02. 15:43:35

2012.05.11. 21:40:56

Messi-Ini írta: Ja és amúgy,egyszer már leírtam,de akkor senki nem reagált rá,ezért megteszem még1x.:
Bale eredeti posztja balhátvéd,ő 1-2 éve játszik balszélsőt,míg Jordi Alba életében nem volt védő...Attól hogy egy meccsen néha helyet cserél Mathiuvel pár támadás erejéig,attól nem lesz balhátvéd emberek...
Na akkor elmondom én is még egyszer:

Bale a legpocsékabb balhátvéd, akit valaha láttam. Nem tud védekezni, az [auto_cenzúra], aki akarta, azért lett feltolva, mert a támadáshoz ért, védekezni meg nem tud, emellett taktikailag képzetlen.

Bale nem véletlenül nem védő már, ő már rég stabil szélső, semmi köze a védekezéshez. Annyira védő, mint Juhász Roland csatár.
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2012.05.11. 21:32:36

Aki azt képzeli hogy illik ide Bale... uram atyám :roll:

Nem azért kell megvenni mert jó a hypeja. A többség nem is látta 5 nél többször :roll:

Zsórdi Alba és kész.


szerk.: előttem szólóhoz. Nem hiába nem játszatnak vele azt. (balhátvédet)
1. nem jó ott
2. előbbre jobb
Abi & Tito
Avatar
Messi-Ini
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2011.03.26. 14:23:53
Tartózkodási hely: Pápa

2012.05.11. 21:28:37

Azaz,ócsároljátok csak a gyereket,osszátok orrba-szájba,annál jobb lesz...
A fórum nagy része ugyanúgy ellenezte Guardiolát,Masch-ot,sőt,még Sanchezt is,mert sokan inkább Rossit preferálták,és láttuk mi lett belőlük...
Mascheranot egy agyatlan favágónak tituláltátok,és hát láttuk mi lett abból a bizonyos "agyatlan favágóból"!
Amúgy meg,Alves mivel csinál többet annál,hogy elfut és beadja a semmibe???Bale is kb. ezt csinálná,csak ő mondjuk be is tudná adni normálisan a labdákat,amiből azért veszély is lehetne...Mert azért elég sok olyat láthattunk,hogy Alves elment a szélen, PONTOSAN tette középre,és gól lett a vége...Amúgy tényleg,Alba ennél mivel tudna többet nyújtani???Ő végigcselezné magát az ellenfél védőin,és bevágná az üres kapuba?Ő balhátvéd lenne,nemtudom mit vártok tőle...
Ja és amúgy,egyszer már leírtam,de akkor senki nem reagált rá,ezért megteszem még1x.:
Bale eredeti posztja balhátvéd,ő 1-2 éve játszik balszélsőt,míg Jordi Alba életében nem volt védő...Attól hogy egy meccsen néha helyet cserél Mathiuvel pár támadás erejéig,attól nem lesz balhátvéd emberek...
Kép
matador
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 413
Csatlakozott: 2008.06.02. 15:43:35

2012.05.11. 21:22:23

Bale elsősorban a stílusa miatt nem illene a Barcába.

Amúgy egy baromira jó játékos. Gyors, technikás, van egy remek bal lába, fizikálisan remek, de az ő játéka egyértelműen az egyéni megoldásokra alapul, a Barcánál viszont az összjáték a legfontosabb, hogy minél kevesebbet legyen egy játékosnál a labda, "follyon" a labda. Arról nem is beszélve, hogy a technikai képzettsége mellett Bale belenőtt a beadások világába. Nem feküdne neki a spanyol foci, pláne nem a Barcáé.

Neymar és Bale pont ezért nem illik a Barcába, mert ők az egyéni villanások emberei, nem pedig a csapatszintű megoldásoké. Nyilván van, aki azt hiszi, hogy "ilyen nincs a csapatban, ilyen kell". Nem. Ez baromság. Ezzel csak elrontanák az eddigi szisztémát, aminek a lényege, hogy mindenki kiveszi a részét az összjátékból, aminek a középvonalnál Xavi, a támadóharmadban Messi a középpontja.

Nem illenek a Barcába, ugyanúgy, ahogy anno Ibrahimovic. A "más stílus" a Barcába nem játszik. Ez egy remekül felépített rendszer, nem szabad megtörni ilyenekkel.

Ha egy játékost kell mondani, aki illene ebbe a rendszerbe: Mario Götze. Nálam amúgy jobb játékos is, mint Neymar.
Avatar
SuperMessi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 615
Csatlakozott: 2008.07.17. 20:08:27

2012.05.11. 21:16:16

Subinho írta:
SuperMessi írta:Számomra egyértelmű hogy Tito mester a 3-4-3-at fogja beleégetni a génekbe, és oda bizony kell Bale, ezzel meg egyet tudok érteni. Ha 4 védős rendszer, akkor viszont Vertonghen kéne.

--------- Valdés ----------
---------- Piqué ----------
Masch ------------- Puyol
------ Xavi ---- Ini ------
-- Thiago --------- Bale --
------------- Cesc ---------
------- - Messi ------------
----- Alexis ---------------
ez most komoly??? ezt végig gondoltad??? ez most nem a FIFA manager!!!
xavi-ini vkp, elől meg nincs szélsó támadó... erre kíváncsi lennék!!! játszott sokat idén a csapat 3-4-3-ban, de ez finoman szólva vicc...

Hogy ne lenne szélső támadó! Egyrészt nálunk nincs fix poszt, kettő, hogy Bale és Alexis is az lenne, ha már köntörfalazunk. Vagy Bármelyik fiatal aki épp játszana, bár szerintem egyik távozni fog. Fix kezdő sincs, csak nyilván ha felállást irok akkor Xaviék játszanak. Busquets is játszana elég sokat ez egyértelmű. A lényeg hogy bal támadó lenne Bale az én olvasatomban, nyilván a középpálya rotálva lenne, ahogy idén is volt. Nincs fix kezdő, ahogy fix posztok sem, de ezt tudhatnád. Életemben nem játszottam manager játékkal, nem szokásom. Alves nagy kérdés hogy marad -e. Szerintem csatár nem kell.
Avatar
hady
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2852
Csatlakozott: 2005.12.06. 12:18:01

2012.05.11. 21:15:48

Bojan Krkic visszajön....., nem kell a Rómának....
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2012.05.11. 21:11:51

SuperMessi írta:Számomra egyértelmű hogy Tito mester a 3-4-3-at fogja beleégetni a génekbe, és oda bizony kell Bale, ezzel meg egyet tudok érteni. Ha 4 védős rendszer, akkor viszont Vertonghen kéne.

--------- Valdés ----------
---------- Piqué ----------
Masch ------------- Puyol
------ Xavi ---- Ini ------
-- Thiago --------- Bale --
------------- Cesc ---------
------- - Messi ------------
----- Alexis ---------------
ez most komoly??? ezt végig gondoltad??? ez most nem a FIFA manager!!! xavi-ini vkp, elől meg nincs szélsó támadó... erre kíváncsi lennék!!! játszott sokat idén a csapat 3-4-3-ban, de ez finoman szólva vicc...
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2012.05.11. 21:09:28

TT írta:Balet én egy homo erectusnak tartom; egyrészt mert úgy néz ki, másrészt meg az eddig mutatott játéka alapján itt csak tűzrakásra lenne alkalmas. Nem értem miért vagytok annyira megőrülve érte. Lendületből lever egy-két embert és itt ki is merült a támadási repertoárja. Bár különösképp nem merek véleményt formálni, mert nem követtem a tottenhami erectus pályafutását. Előfordulhat, hogy védekezésben meg tűzprofi. Angliában neki és a szurkolóknak tökéletes amit csinál, mert ott van egy langaléta csatár akire ívelgethet. Hadd rohangáljon ott tovább, a valenciai meg térjen haza! :)

esetleg ha mégis ő jönne, Isten a megmondhatója egyes egyedül, hogy miképp teljesítene. lehet egy üde színfolt lenne; nem dőlnék a kardomba, mert minden új fiúnak örülni kell :wink:
Bale egy milanba, interben, vagy akár a margitban, cselszkíjben jól ellene, mert villámgyors, lehet rá kontrákat éípteni, tud beívelni, de hogy a kis körömpasszokat hogy oldaná meg??? Danira sokan (én is) mondják, hogy nem tud beadni, de a rövidpasszos játékban a posztja legjobbja, ez megkérdőjelezhetetlen!!! szóval Bale nem hinném, hogy ide való lenne... szélen villámgyorsan elfutni Tello is tud!!!
Avatar
SuperMessi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 615
Csatlakozott: 2008.07.17. 20:08:27

2012.05.11. 21:06:04

Számomra egyértelmű hogy Tito mester a 3-4-3-at fogja beleégetni a génekbe, és oda bizony kell Bale, ezzel meg egyet tudok érteni. Ha 4 védős rendszer, akkor viszont Vertonghen kéne.

--------- Valdés ----------
---------- Piqué ----------
Masch ------------- Puyol
------ Xavi ---- Ini ------
-- Thiago --------- Bale --
------------- Cesc ---------
------- - Messi ------------
----- Alexis ---------------
Avatar
TT
Capitá del Barça
Hozzászólások: 963
Csatlakozott: 2010.01.03. 15:09:29

2012.05.11. 20:57:03

Balet én egy homo erectusnak tartom; egyrészt mert úgy néz ki, másrészt meg az eddig mutatott játéka alapján itt csak tűzrakásra lenne alkalmas. Nem értem miért vagytok annyira megőrülve érte. Lendületből lever egy-két embert és itt ki is merült a támadási repertoárja. Bár különösképp nem merek véleményt formálni, mert nem követtem a tottenhami erectus pályafutását. Előfordulhat, hogy védekezésben meg tűzprofi. Angliában neki és a szurkolóknak tökéletes amit csinál, mert ott van egy langaléta csatár akire ívelgethet. Hadd rohangáljon ott tovább, a valenciai meg térjen haza! :)

esetleg ha mégis ő jönne, Isten a megmondhatója egyes egyedül, hogy miképp teljesítene. lehet egy üde színfolt lenne; nem dőlnék a kardomba, mert minden új fiúnak örülni kell :wink:
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2012.05.11. 20:54:08

Avatar
leomessi7
Barça C
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2012.03.06. 17:37:21

2012.05.11. 20:29:54

Én nagyon örülnék ha leigazolnánk Bale-t :)) Tetszik a stílusa, fiatal,tehetséges és jól be tudna illeszkedni a Barcába.
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8673
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2012.05.11. 20:26:30

Szerintem ennyire görcsösen nem kelle ragaszkodni ahhoz, hogy továbbra is lehajtott fejjel csak ezt a stílust erőltessük. Nem mondom, hogy változásra van szükség, de változatosságra igen. Picit lehet bővíteni a repertoárunkat 1-1 "nem Barca stííílus" játékossal. Szerintem Bale bőven alkalmas lenne erre, bár szerintem inkább bal oldali támadóként, mint szélső hátvédként és ez itt a legnagyobb baj az ára mellett.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2012.05.11. 20:23:16

Bale??? :shock: :shock: :shock:
nagyon remélem, hogy NEM és Alba lesz a befutó fele ennyiért (sem)!!!
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2012.05.11. 20:21:55

Ez egy nagyon ronda vicc. Brit futballista, aki csak rohanni tud, szinte öngyilkosság megvenni... Ott van Alba, spanyol, ismeri a Barçát, szinte adja magát, hogy a nyáron leigazoljuk. Ha mégis Bale jönne, akkor megint a Txiki-Laporta-féle utolsó időkbeli gyenge igazolásokra gondolok...
Kép
Kép
Kép
MAKer23
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2012.03.01. 15:39:21

2012.05.11. 19:49:18

A olyan nagy baj lenne ,ha megváltozna kicsit a stílusunk?Szerintem Neymar (sajnos)reális áron nem kimozdítható Braziliából(föleg ahogy mi tudunk tárgyalni...)
Baleel kapcsolatba pedig azt nyilatkozták, hogy ha nincs meg BL Tottenhamnek akkor Bale vagy Modric megy.
Így szerintem Neymar nem Bale jön és hasonló lesz mint Ibra-Rossi.(Alba-Bale).
Bale leigazolása sokszempontból jól jönne(taktika,A balszélső lenne),DE az ő leigazolása nem létfontoságú.
Ha nem igazolunk senkit az se baj, mert Cselzi és Real ellen is a helyzetkihasználás döntött.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.05.11. 19:11:37

zola8787 írta:
Na ácsi!!! Jó tudom, hogy hihetetlen szerencsétlen a Barcelona átigazolási politikája (fogalmam sincs, kilehet ezért felelős), DE!
Ne már, hogy Alves 20-25 milliót érjen már!
Csigát vettük asszem 20-25 körül, ennyit ér Alves is? Ha ennyi pénzért adjuk el, akkor meg is érdemli a csapat. Már Yaya 20 millió körüli eladási árát is nevetségesnek tartottam.
Aztán Eto'o is olcsó volt, Ibra - Csiga - Hleb - Keirrison stb nagyon drága. Márquez - Milito - Henry ingyen. Most komoly, ki veszi/adja a játékosokat nálunk? :D
Csak, hogy tiszta vizet öntsek a pohárba: Alves olyan 40-50 milliót ér jelenleg, míg Tourét 30 milláért passzoltuk el. A többi, amit meg írsz a Laporta rendszer hülyesége volt... Az OK, hogy Militoért nem kértünk pénzt (még így is mi kötöttünk jó üzletet), de a többit én se vágom. Henry és Marquez ingyen mentek New Yorkba... Legalább 10-et megértek volna, főleg ahogy Marquez tolta a VB-n. A többi név meg, amit felsoroltál, abból származott, hogy teljes szabad kezet Guardiola és olyan játékosért, mint Csiga 25 milliót kiadtunk. Aztán meg az a jó néhány ember, akik 1 percet nem játszottak is és euró milliókat vittek el a konyhából és egy adós fejfájást a vezetőségnek a nyarakból.

Na visszatérve az eredeti témára. Egyébként érdekes, hogy pl. a Sport is párhuzamosan nyomja a Bale és Alba üzletet. Majd meglátjuk. Bár itt sokan elég rossz fele kapisgálnak. Ne felejtsük el, hogy a védelembe jönne :!: Nem előre és nem gólt lőni a Chelseanek. Az már egy másik kérdés, hogy milyen fegyverrepertoárral rendelkezik még. Stabilizálni kell a védelmet és nem azon gondolkozni, hogy a walesi mennyit fut a szélen és mennyit ad be. Lehet mesélni itt a Chelseas sztorit is, de azt senki nem említi meg, hogy 3 a védelem által elszabott gólt kaptunk és legalább 10db 100-as ziccert kihagytunk. Nem azon múlt, hogy nem volt területünk. Ez csak a duma. Csak, hogy mindenki értse, egyszerűre veszem a témát. Olyan védő kell, aki stabilizálja a védelmet :!: Ha területeket akarunk nyitni, akkor csatárban kell gondolkozni és nem védőkben :!: Egyre jobban kezdek megbarátkozni ezzel a Vertonghennel. Az ára is nagyon szimpi, ha vmi hasonlítható a Barca utánpótláshoz, akkor az az Ajaxé, ahol tényleg technikás futballt is játszanak. Srácok mindenki meg ne írja le ugyanazt, mert a 2 vélemény van a fórumon, de ugyanazt írja mindenki csak más szavakkal és elég unalmas már.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
blupatrik
Jugador del Barça
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2009.10.30. 18:08:01

2012.05.11. 19:02:11

teljesen mindegy,mit csinál az angol bajnokságban,edzői utasításra teszi...Azt csinálja,amire megkéri az edző és amire tanítják az edzéseken.
Nyilván tud passzolni is a gyerek.
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.05.11. 18:37:27

socio66 írta:neki sem, nekünk sem nem lenne jó, ha stílusváltáson kellene átesnie, márpedig anélkül ez a kapcsolat halálra van ítélve.
Ez a kulcsmondat! Röviden és tömören ezért nem értem hogy mit akarunk Bale-től?! :roll: Valamit nagyon láthatnak a srácban, ha képesek leszünk kiadni érte 40 milliót. Még talán meg is érne annyit, de nem nekünk. Azt pedig végképp nem értem hogy miért költenénk rá ennyit, ha megszerezhetjük Albát fele ennyiért, és több mint valószínű hogy jobban beválna. Nagy hülyeséget fogunk csinálni, ha nyélbe ütjük ezt az igazolást, kb Ibra leigazolásával ér fel, csak egy fokkal olcsóbban. :?
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Válasz küldése