Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19597
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.05.25. 15:34:40

LG írta le jól, legutóbb Alexisnél voltak ellenérzéseim, de jól teljesít, így jó ómen lehet Neymarral kapcsolatban is :D Hasonló játékot tudna hozni s remélhetőleg fog is mint Alexis, akkor remek igazolás lesz, én ebben reménykedek.
Stoichkov-Romario kettős meg azért rossz példa, mert a bolgárnak volt 3 tüdeje, s abból a kettősből ő volt az aki "Romario alá dolgozott".Ő eltengett lengett a kapu előtt, s mindig belebotlott :D Stoichkov meg a mezőnyben is rengeteget dolgozott, ha itt is ez lesz nem lesz probléma, ha már 2 ember mínuszod van védekezésben az eléggé nagy hátrány.S már rég nem működik az hogy na majd rúgjon 1el többet mint az ellenfél.
Az biztos, hogy ő lesz az egyik leggyorsabb a csapatban, ez nagy előnye, ezt kamatoztatni is kell majd.Legjobbakat neki, mást nem lehet kívánni.
Kép
Kép
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.05.25. 15:33:24

LG írta:Azért kíváncsi lennék, hogy ha Nermal a Realba menne, mennyire változna meg itt a fórumon a megítélése. Van egy sejtésem, hogy sok embernél a szuper tehetségből hirtelen túlértékelt bohóc lenne.
ez már csak természetes, elég megnézni a tuloldalt. egy évvel ezelőtt még mindegyik írta, hogy a világ legjobbja lehet, és zselével mekkora párost alkotnának, most meg már nem is olyan jó... :D savanyú a szőlő, de be nem ismernék...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.05.25. 15:29:08

Capon írta::) Miközben írtam a hsz-t Messi neve egy másodpercre nem merült fel bennem.
Mindegy. :D De a lényeg attól még áll. Ha idejön Neymar, és (ahogy manapság szokás mondani) lebutítják a játékát, azért nem ő lesz a felelős. Ilyen tehetséges srácot sztem jelenleg nem találnánk sehol sem a világban. Viszont, ha a játékunk továbbra is ilyen marad, akkor hátrébb is változtatni, de még inkább az oldalvonal mellett. Persze, ha értitek mire gondolok. Azt hiszem ettől a kerettől Neymarral, vagy nélküle, de elvárható a minőségi játék, amit megszoktunk. Ha nem sikerül, akkor úgyis tudjátok a véleményemet...
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
House
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1548
Csatlakozott: 2007.10.14. 08:23:26
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.25. 15:26:53

Rivaldo11 írta:
visca el barca írta: én viszont veled ellentétben marhára reménykedem benne, hogy nem ölnek ki belőle mindent, és inkább cselezgessen vissza félpályáig, mint hogy minden 10. labdát hátra passzoljon mint pedro meg a többi.
Én is. Azért vesszük meg, amit képvisel elvileg...az hiányzik a csapatunkból.
Amúgy meg gondoljunk bele, ha anno Frank azt mondta volna Leonak, hogy első a taktika és a fegyelem, passzolj hátra, és így pl. Messi is taktikába burkolva, megkötve csak a "jó kis szélső" kategóriában maradt volna...
A futball a zsenik játéka is, nem pedig sakk. Engedni kell kibontakozni az egyéniséget.
Az utolsó mondat egy kicsit oximoron szagú. A sakk kimondottan a zsenik játéka, és nem az xp elleni játékra gondolok. :D

Neymar viszont veszélyes fogás. Nagy tehetség, az biztos, viszont amelyik brazil válogatott meccset láttam, nagyobb válogatottak ellen valahogy nem megy neki. Érdekes lesz a dolog, ha hozzánk jön.
Történelem - 2008-2009
¡Gracias, Pep!
Kép
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2013.05.25. 15:24:44

:) Miközben írtam a hsz-t Messi neve egy másodpercre nem merült fel bennem.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.05.25. 15:22:09

Capon írta:Szóval most elvileg ott tartunk, hogy Neymar dönt a két "ajánlat" klub között.
Szerintem a Reallal jobban járna, ott szabadabban játszhatna. Nem azt mondom, hogy nálunk nem lenne hasonló szabadsága a pályán, de szerintem itt mégis több taktikai elemre kéne figyelnie.
Annyi a különbség, hogy itt Alexist/Pedrot kéne kiszorítania, ami -elnézve a mostani formájukat- egyáltalán nem lesz nehéz. Ott viszont a szomorú srácot kéne, amit nem hiszem, hogy olyan könnyű lenne megoldani.

Szabadabban játszhatna? Miért is? Ha jól tudom a pályák nagyjából ugyanakkorák, sőt a Camp Nou még vmivel szélesebb. Persze tudom, hogy nem erre gondoltál, de egy badarság az egész. Ha itt megfért egy Messi-Eto-Henry, vagy egy Ronaldinho-Eto-Messi csatárhármas, akkor nehogy már Messivel ne tudnának "rendesen" játszani. Hülye kifogás. Ha akarja, akkor meg fogja tudni csinálni a flikk-flakkot. Ha meg továbbra is ilyen impotens marad a játékunk, akkor az nem az ő hibája lesz, hanem az edző báéké, a csapaté. Ha ilyen játékosokkal sem sikerül "csodát tenni", akkor magával a gépezettel van a gond.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2013.05.25. 15:15:09

Rivaldo11 írta:
visca el barca írta: én viszont veled ellentétben marhára reménykedem benne, hogy nem ölnek ki belőle mindent, és inkább cselezgessen vissza félpályáig, mint hogy minden 10. labdát hátra passzoljon mint pedro meg a többi.
Én is. Azért vesszük meg, amit képvisel elvileg...az hiányzik a csapatunkból.
Amúgy meg gondoljunk bele, ha anno Frank azt mondta volna Leonak, hogy első a taktika és a fegyelem, passzolj hátra, és így pl. Messi is taktikába burkolva, megkötve csak a "jó kis szélső" kategóriában maradt volna...
A futball a zsenik játéka is, nem pedig sakk. Engedni kell kibontakozni az egyéniséget.
Akkor én is veletek együtt reménykedek :)
Szerintem is azért vesszük, hogy egy kis kreativitást vigyen a játékunkba. A sablonos körbepasszolás és hátra játék már kicsit unalmas volt.
Egyébként meg talán a leggyorsabb játékos lehet a keretben.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.25. 15:11:18

visca el barca írta: én viszont veled ellentétben marhára reménykedem benne, hogy nem ölnek ki belőle mindent, és inkább cselezgessen vissza félpályáig, mint hogy minden 10. labdát hátra passzoljon mint pedro meg a többi.
Én is. Azért vesszük meg, amit képvisel elvileg...az hiányzik a csapatunkból.
Amúgy meg gondoljunk bele, ha anno Frank azt mondta volna Leonak, hogy első a taktika és a fegyelem, passzolj hátra, és így pl. Messi is taktikába burkolva, megkötve csak a "jó kis szélső" kategóriában maradt volna...
A futball a zsenik játéka is, nem pedig sakk. Engedni kell kibontakozni az egyéniséget.
Rivaldo-A Legnagyobb.
mrlevy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 202
Csatlakozott: 2006.05.14. 13:12:39

2013.05.25. 15:05:02

LG írta:Azért kíváncsi lennék, hogy ha Nermal a Realba menne, mennyire változna meg itt a fórumon a megítélése. Van egy sejtésem, hogy sok embernél a szuper tehetségből hirtelen túlértékelt bohóc lenne.
És ez így van rendjén , ettől szurkoló a szurkoló :P
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21236
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2013.05.25. 15:04:07

Azért kíváncsi lennék, hogy ha Nermal a Realba menne, mennyire változna meg itt a fórumon a megítélése. Van egy sejtésem, hogy sok embernél a szuper tehetségből hirtelen túlértékelt bohóc lenne.
én viszont veled ellentétben marhára reménykedem benne, hogy nem ölnek ki belőle mindent, és inkább cselezgessen vissza félpályáig, mint hogy minden 10. labdát hátra passzoljon mint pedro meg a többi.
Részben veled, részben Bobbal értek egyet. Legyen fegyelmezett, kövesse a taktikai utasításokat, de azért olykor legyenek ösztönös, váratlan megoldásai is. Ne váljon sablonossá, de azért ne is összevissza, esztelenül játsszon. Ha ez sikerülne neki, ami egyáltalán nem ígérkezik könnyűnek, akkor valóban nagy fogás lehet.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára LG 2013.05.25. 15:09:57-kor.
mrlevy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 202
Csatlakozott: 2006.05.14. 13:12:39

2013.05.25. 15:04:07

Bob_Marley írta:
visca el barca írta: nekem az a legfurcsább az egészben, hogy a sejkek nem szálltak be a bugiba :roll: sehol ey hír hogy a psg 150 millios ajanlatot tett neymarért..
Attól még hogy valakinek van pénze, nem hülye :D

Én nagyon reménykedem benne jól dönt, s nem hozzánk jön, nekünk jó döntés lenne.
Ha már Cruyyf akkor:
Johan Cruyff (ex-Barcelona): "Messi and Neymar at Barça? There would be two captains on the ship... History has shown that doesn't work."
Ez csak akkor fog menni, ha a gyerek maximálisan levetkőz pár dolgot, totálisan nem idevaló a játéka, de nagyon bízom benne benő a feje lágya.
Ha jól emlékszem régebben valami hasonlót mondtak a Romario - Stoichkov kettősről is ... aztán valahogy mégiscsak működött :)
Ráadásul pont az öreg volt az edző , szal ez az ő szájából (már ha tényleg ezt mondta) kicsit furcsa.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.05.25. 15:01:32

Bob_Marley írta:
visca el barca írta:
azért ezzel a nyilatkozattal cruyff is elismeri h egy tehetséges jatekost veszünk...
Azért egy Barcelona mindig tehetséges jó futballisták után érdeklődik, ezzel a nyilatkozattal nem ezt ismeri el, hanem azt, hogy remek focista de a szabályokat be kell tartsa ha idejön.Itt nem lehet olyat hogy fogom magam visszacselezek a félpályáig, hogy aztán sarkazgassak egyet, mert fülön csapnak, ez nem a Copacabana.Itt a csapatérdekeket kell maga előtt tartsa, iszonyat félek a sráctól nagyon nem szeretem azt a játékstílust amit ő képvisel.De fiatal, ideakar jönni ezek mind pozitívumok arra, hogy beáll a sorba és egy sokat futó, önzetlen jó kis szélső lesz belőle.
bob, veled sajnos az életben nem fogok dűlőre jutni :D nem is értem miért nem a sociedadnak, vagy vmelyik fegyelmezett kis csapatnak szurkolsz, ahol midenki szürkén végzi a dolgát :D (csak vicc volt, ne vedd magadra)

amugy meg ha idejön, az idő majd mindent eldönt.

én viszont veled ellentétben marhára reménykedem benne, hogy nem ölnek ki belőle mindent, és inkább cselezgessen vissza félpályáig, mint hogy minden 10. labdát hátra passzoljon mint pedro meg a többi.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2013.05.25. 14:59:58

Szóval most elvileg ott tartunk, hogy Neymar dönt a két "ajánlat" klub között.
Szerintem a Reallal jobban járna, ott szabadabban játszhatna. Nem azt mondom, hogy nálunk nem lenne hasonló szabadsága a pályán, de szerintem itt mégis több taktikai elemre kéne figyelnie.
Egyébként meg természetes, hogy jól átgondolja a dolgot és nem csuklóból vágja rá, hogy Barcelona. Karrierje eddigi legfontosabb döntése ez.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
franklin
Barça B
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2010.09.20. 17:42:49
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

2013.05.25. 14:54:59

Azért Perez papánál rendesen elgurulhatott a gyógyszer, ha hinni lehet a
Mundodeportivó hírének.
Ha ez az összeg a valóságot takarja, szememben nagyot nőtt Neymar és a
Santos is.

http://www.mundodeportivo.com/20130525/ ... 79296.html
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19597
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.05.25. 14:50:48

visca el barca írta:
azért ezzel a nyilatkozattal cruyff is elismeri h egy tehetséges jatekost veszünk...
Azért egy Barcelona mindig tehetséges jó futballisták után érdeklődik, ezzel a nyilatkozattal nem ezt ismeri el, hanem azt, hogy remek focista de a szabályokat be kell tartsa ha idejön.Itt nem lehet olyat hogy fogom magam visszacselezek a félpályáig, hogy aztán sarkazgassak egyet, mert fülön csapnak, ez nem a Copacabana.Itt a csapatérdekeket kell maga előtt tartsa, iszonyat félek a sráctól nagyon nem szeretem azt a játékstílust amit ő képvisel.De fiatal, ideakar jönni ezek mind pozitívumok arra, hogy beáll a sorba és egy sokat futó, önzetlen jó kis szélső lesz belőle.
Kép
Kép
Kép
Avatar
CsacsMate
Capitá del Barça
Hozzászólások: 791
Csatlakozott: 2005.11.19. 12:42:29
Tartózkodási hely: Zala
Kapcsolat:

2013.05.25. 14:38:55

Hamar bedobta a törölközőt a Santos, a tegnapi apucis felháborodás után. :)
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2013.05.25. 14:28:34

Rendkívül vicces poén volt (mindkettő) remélem a modik is értékelik :roll:
"And my heart will leave you never."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.05.25. 14:28:25

Bob_Marley írta:
visca el barca írta: nekem az a legfurcsább az egészben, hogy a sejkek nem szálltak be a bugiba :roll: sehol ey hír hogy a psg 150 millios ajanlatot tett neymarért..
Attól még hogy valakinek van pénze, nem hülye :D

Én nagyon reménykedem benne jól dönt, s nem hozzánk jön, nekünk jó döntés lenne.
Ha már Cruyyf akkor:
Johan Cruyff (ex-Barcelona): "Messi and Neymar at Barça? There would be two captains on the ship... History has shown that doesn't work."
Ez csak akkor fog menni, ha a gyerek maximálisan levetkőz pár dolgot, totálisan nem idevaló a játéka, de nagyon bízom benne benő a feje lágya.
azért ezzel a nyilatkozattal cruyff is elismeri h egy tehetséges jatekost veszünk...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2013.05.25. 14:26:05

visca el barca írta:
messideco írta:The transfer of Santos forward Neymar (21) to Barcelona will be announced today, or tomorrow after the game Santos-Flamengo.
or the day after tomorrow, or after the konföderációs kupa, or the beginnig of june, or when angelina jolie will get the new cici....

Kép
KépKép
Avatar
Poszi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2008.04.28. 17:37:22

2013.05.25. 14:24:24

Bob_Marley írta:Attól még hogy valakinek van pénze, nem hülye :D

Én nagyon reménykedem benne jól dönt, s nem hozzánk jön, nekünk jó döntés lenne.
Ha már Cruyyf akkor:
Johan Cruyff (ex-Barcelona): "Messi and Neymar at Barça? There would be two captains on the ship... History has shown that doesn't work."
Ez csak akkor fog menni, ha a gyerek maximálisan levetkőz pár dolgot, totálisan nem idevaló a játéka, de nagyon bízom benne benő a feje lágya.
Egyet értek! Két dudás nem fér meg egy csárdában. Neymár csak akkor jöjjön, ha elfogadja, hogy nálunk Messi az Isten, alázattal játszik, és a csapat érdekeit nézi, nem a sajátját...
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2013.05.25. 14:20:15

Jó lenne végre lezárulna ez a szappanopera és foglalkoznánk a hátsó rész (kapus, védő) helyrerakásáról. Engem valamivel jobban érdekel ki lesz az új kapus, és kit sikerül a védelembe leigazolni :roll:
visca el barca írta:or the day after tomorrow, or after the konföderációs kupa, or the beginnig of june, or when angelina jolie will get the new cici....
Hahahaha :lol: :lol: :lol:
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19597
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.05.25. 14:16:43

visca el barca írta: nekem az a legfurcsább az egészben, hogy a sejkek nem szálltak be a bugiba :roll: sehol ey hír hogy a psg 150 millios ajanlatot tett neymarért..
Attól még hogy valakinek van pénze, nem hülye :D

Én nagyon reménykedem benne jól dönt, s nem hozzánk jön, nekünk jó döntés lenne.
Ha már Cruyyf akkor:
Johan Cruyff (ex-Barcelona): "Messi and Neymar at Barça? There would be two captains on the ship... History has shown that doesn't work."
Ez csak akkor fog menni, ha a gyerek maximálisan levetkőz pár dolgot, totálisan nem idevaló a játéka, de nagyon bízom benne benő a feje lágya.
Kép
Kép
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.05.25. 14:13:31

messideco írta:The transfer of Santos forward Neymar (21) to Barcelona will be announced today, or tomorrow after the game Santos-Flamengo.
or the day after tomorrow, or after the konföderációs kupa, or the beginnig of june, or when angelina jolie will get the new cici....
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2013.05.25. 14:00:27

The transfer of Santos forward Neymar (21) to Barcelona will be announced today, or tomorrow after the game Santos-Flamengo. Tv3 csatorna.

Na, lesz valami belőle :D
"And my heart will leave you never."
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1434
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2013.05.25. 13:52:53

Korábban is leírtam már, most is tartom: ha valaki ezen a szinten nem tud különbséget tenni a Barca és a Real között, az inkább ne hozzánk jöjjön. Annak idején Guardiola is megmondta, hogy csak teljesen elkötelezett emberekkel érdemes dolgozni. Jó példa volt erre Mascherano, aki nagy anyagi áldozatokra volt hajlandó az ideigazolása érdekében. Aki nem érti a lényeges különbséget a Barca és a Real klubfilozófiája között, azt szvsz kár idecsábítgatni, mert csak egy zsoldossal több lesz az öltözőben.
Válasz küldése