Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.06.02. 16:53:28

jangamen írta:http://www.mundodeportivo.com/20140602/ ... 45186.html

remek, remek.
az az idióta matát is eladta, minek kellene neki fabregas? :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
jangamen
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2013.06.23. 18:11:42

2014.06.02. 16:46:52

Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1622
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2014.06.02. 16:22:48

Varatrix írta:
MQuC írta: Sokan nem örülnek neki amit nem értek. Sokoldalú játékos és legalább két poszton magas szinten játszik. Ha nem a kezdőbe számítanak vele, én maximálisan elégedett vagyok vele.
Számomra elég nyilvánvaló lett Mascherano maradásának bejelentésével, hogy hátra maximum 1 embert igazolunk. Így gondold végig, hogy miért nem örülünk neki... Ez a vezetőség beszél így meg úgy, aminek ennyi a valóságtartalma: :^o
94:39 6 - 1
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.06.02. 16:08:58

crixus írta:...
Jó, küldjük el Cescet, hozzuk ide Kokét/Pogbát/Kroost/Gündogant/Vidalt. De azt akkor ténylegesen fejtsétek már ki nekem légyszíves, hogy azon kívül, hogy "jobban szeretem nézni ha küzd a csapat" miben lenne jobb a támadójátékunk? Mivel tudnánk jobban feltörni a betömörülő védelmeket? Mert a küzdés maga nem elég, ezt a Pep éra végén láthattuk.. Így, hogy itt van Cesc, akinek talán a legnagyobb meglátásai vannak utolsó passzok terén jelenleg a világon, még így is nehezünkre esik helyzetbe kerülni. Amikor pedig egy ilyen téren gyengébb játékos játszik - Sergi Roberto, Song(játszott már Xavi helyén amikor Busival együtt volt a pályán), Xavi (ne kössetek bele, Xavi anno lehet, hogy nagyobb passzkirály volt, de JELENLEG már meg sem közelíti régi önmagát) - akkor még annyi helyzetünk sincs, megy a tili-toli jobbra balra. Koke meg a többiek tényleg jó játékosok, van amiben jobbak mint Cesc, de ebbe nem! Úgyhogy ezt még mindig várom, támadásépítésben hogy javulna Cesc elengedésével a helyzetünk?

És engem amúgy ezért zavar ennyire ez a Fabregas dolog. Nagyon szeretem mint játékost, de ha elmegy akkor elmegy, Thiago meg Dinho elvesztése jobban fájt, mint az övé fájna. Az az őrjítő, hogy ezzel eladjuk azt a játékosunk, aki idén a legtöbb színt vitte a támadásokba a passzok terén - Ini sem hozta a szokásos formáját ebben idén. És ha hozzuk Kokét, akkor megint egy olyan játékos jön, aki inkább "egy elem egy tökéletes gépezetben", mintsem egy egyéniség. És a Pep éra végén ezért volt olyan a játék amilyen - remélem emlékszünk még, és nem szépített meg mindent az idő.. -, mert kiöltük az egyéniségeket a csapatból. Alexis is érdekes módon idén virágzott ki, amikor hagyta kicsit jobban érvényesülni Tata. Úgyhogy attól félek, hogy ezekkel az igazolásokkal megint elmegyünk abba az irányba, ami egyszer már becsődölt..

Remélem érted mit akarok mondani. Ez az egész hercehurca - részemről - nem csak Fabregasról szól, hanem arról, amit "képvisel" a támadójátékunkon belül.

u.i.: Érdemes megnézni Matyi mit tett ki a Cesc topicban, láthatjuk mennyivel jobbat tesz a csapatnak -védekezésben is - ha a sokkal többet futó Xavi van a pályán, mint amikor Cesc..
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára palesz77 2014.06.02. 16:25:15-kor.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3546
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.06.02. 16:06:32

Sanama írta:
daffy írta:
Rivaldo11 írta:A madrid már megcsinálta ezt egyszer, hogy ilyesmi kaliberű emberkéket szerződtetett-ez vezetett a 2:6-hoz. Remélem kacsa, ha igaz, akkor viszont valami nagyon nem ok a háttérben, szerintem kummára nincs lóvénk, csak nem merjük kommunikálni.
Mással nem tudom magyarázni, hogy miért megyünk szint alá, és hogy miért nem lépünk már konkrétat Hummels, Marquinhos, Reus, vagy mittudoménki ügyében.
Szerintem elhozzátok Agüerot és ő elviszi a pénzt.
Akkor fogom elsírni magam, ha előre érkezik Agüero, hátra meg ilyen 30-31éves cserék...
Nagyon nem kéne... Mármint nem Agüero, hanem a hátsó alakzatot ennél jobban tönkre vágni!
Kép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2014.06.02. 15:54:28

daffy írta:
Rivaldo11 írta:A madrid már megcsinálta ezt egyszer, hogy ilyesmi kaliberű emberkéket szerződtetett-ez vezetett a 2:6-hoz. Remélem kacsa, ha igaz, akkor viszont valami nagyon nem ok a háttérben, szerintem kummára nincs lóvénk, csak nem merjük kommunikálni.
Mással nem tudom magyarázni, hogy miért megyünk szint alá, és hogy miért nem lépünk már konkrétat Hummels, Marquinhos, Reus, vagy mittudoménki ügyében.
Szerintem elhozzátok Agüerot és ő elviszi a pénzt.
Akkor fogom elsírni magam, ha előre érkezik Agüero, hátra meg ilyen 30-31éves cserék...
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3546
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.06.02. 15:53:24

Rivaldo11 írta:A madrid már megcsinálta ezt egyszer, hogy ilyesmi kaliberű emberkéket szerződtetett-ez vezetett a 2:6-hoz. Remélem kacsa, ha igaz, akkor viszont valami nagyon nem ok a háttérben, szerintem kummára nincs lóvénk, csak nem merjük kommunikálni.
Mással nem tudom magyarázni, hogy miért megyünk szint alá, és hogy miért nem lépünk már konkrétat Hummels, Marquinhos, Reus, vagy mittudoménki ügyében.
Nincs rá pénz vagy arra tudok még gondolni lőni akarunk egy nagyot és arra tartalékolják!
Kép
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2014.06.02. 15:37:14

Rivaldo11 írta:A madrid már megcsinálta ezt egyszer, hogy ilyesmi kaliberű emberkéket szerződtetett-ez vezetett a 2:6-hoz. Remélem kacsa, ha igaz, akkor viszont valami nagyon nem ok a háttérben, szerintem kummára nincs lóvénk, csak nem merjük kommunikálni.
Mással nem tudom magyarázni, hogy miért megyünk szint alá, és hogy miért nem lépünk már konkrétat Hummels, Marquinhos, Reus, vagy mittudoménki ügyében.
Szerintem elhozzátok Agüerot és ő elviszi a pénzt.
Laza
Capitá del Barça
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2007.10.26. 21:44:21
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.06.02. 15:30:48

Pampalini írta:
Gali írta:A SPORT szerint Mathieu barátunk napokon belül érkezik, így a francia lesz LE első hátvédigazolása.
Futógyorsaságban lesz előrelépés...
ez nem lehet igaz, remélem csak valami kacsa...
az a helyzet,hogy Mathieu kb 2éve minden nyáron feljön lehetséges,opcióként,na már most nehezen tudom elképzelni hogy LE is azt látja benne mint tito ...
ez bizonyára nem LE igazolása lesz hanem a vezetőség,szerintem ezzel semmivel nem vagyunk beljebb mint Mascheranoval,inkább hozzuk vissza Fontast,vagy Jölljön Bagnack,de ennek semmi értelme,ha nincs pénz akkor főleg nem értem minek veszünk lomot,meg cserekapusnak 12millió
oké hogy lehet ő lessz a kezdő de akkor is felesleges 2 kapusért 25millió,és nem Muslera,vagy Curtoris ról beszélünk,akkor vegyünk meg egy darab védőt és kész dobjanak össze 30 millát és ottvan marqunhos,vagy mangala, és akkor ennyi volt.... persze nem megoldás ez sem,de az sem hogy Mathieu-t veszünk meg Bravó-t a kettő árából már 1 normális játékosunk is lehetne...
Mathieu mivel jobb mint Adriano? vagy Mascherano? semmivel... de mindegy... várjuk ki a végét...
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2014.06.02. 15:22:47

A madrid már megcsinálta ezt egyszer, hogy ilyesmi kaliberű emberkéket szerződtetett-ez vezetett a 2:6-hoz. Remélem kacsa, ha igaz, akkor viszont valami nagyon nem ok a háttérben, szerintem kummára nincs lóvénk, csak nem merjük kommunikálni.
Mással nem tudom magyarázni, hogy miért megyünk szint alá, és hogy miért nem lépünk már konkrétat Hummels, Marquinhos, Reus, vagy mittudoménki ügyében.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Pampalini
Jugador del Barça
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2014.04.10. 12:36:22

2014.06.02. 15:18:02

Gali írta:A SPORT szerint Mathieu barátunk napokon belül érkezik, így a francia lesz LE első hátvédigazolása.
Futógyorsaságban lesz előrelépés...
ez nem lehet igaz, remélem csak valami kacsa...
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2014.06.02. 15:17:25

Egyre inkább el vagyok keseredve. Azt gondoltam, hogy a vezetőség kihasználja egyetlen lehetőségét, hogy esélyt teremtsen magának a folytatásra, de nagyon nem így tesznek. Komolyan olyan, mint ha szándékosan szét akarnák b.szni a csapatot.
Kapus posztra szerintem érdemes lenne olcsóbb megoldást nézni. A Madrid is olcsón szerezte meg Lopezt. Azért szerintem van/lenne a piacon olyan, aki jó képességű és olcsóbb.
Védelem megerősítésre szorul, erre, csal Matyiő neve merül fel. Ebből az árból a Bayern Garayt vesz, aki szerintem egy kicsit jobb játékos, mint a francia. Igazi klasszis, kezdőbe illő középhátvédet képtelenek vagyunk venni. Csak ilyen félmegoldások jönnek. Ennyi erővel Masc is simán maradhatna a helyén 4. hátvédnek. Nem kerülne semmibe. Keződbe kellene valaki.
Középpálya nehéz kérdés. Busi és Xavi (a régi) olyan szinten sajátosan játszott, hogy egy az egyben nehéz őket pótolni. Busi cseréjének Masc vagy Song vannak, és valamelyik marad is. Cesc helyzete kényes. Hazajött, Xavi utódnak kikiáltva 3 éve. Soha tartósan nem kapott esélyt posztján a bizonyításra. Nyilván nem olyan mint Xavi, de ő azért jött haza, hogy helyébe lépjen. Tiszteli az öreget, jóban vannak. Lehet talán ez is a baj kicsit. Voltak neki jó meccsei, volt, hogy kezdőként vagy csereként jól szállt be középre, de soha nem tudott megragadni ott. Aláírom, hogy voltak gyengébb meccsei, amikor nem is érdemelte volna meg a kezdő tagságot, de Xavinak is volt ilyen meccse bőven. Szerintem lélekben ő fel is adta, mert játszhatott ő középpályán parádésan, akkor is padon volt a következő meccsen, vagy feltolták éknek. Xavi árnyéka nagyon nyomja őt, és az az igazság, hogy nem biztos hogy megoldódna, ha LE azt mondaná, hogy Xavi te vagy a második, Cesc tied az irányítás. Nem tudom ki tudna e törni ebből, vagy a kispadról nem nyomasztaná e az öreg. De az is igaz, hogy nehéz lenne Cesc helyett hasonló minőséget hozni. És ismerve magunkat, ha első kategóriás pótlékot akarnánk, úgy szinte biztosan többe fájna mint Cesc. Ha csere jön Xavi mögé, és pl jövőre nem igazolhatunk, akkor reális lehet az Európa Liga néhány éven belül...
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.06.02. 15:06:45

Varatrix írta:Kit vártok amúgy a padra? ( No offenz)
senkit. minek? kell egy bika védő piqué mellé meg egy szélső és kész. 3.-4. számú védőnek barta+masch bőven elég.

amugy szted a valencia mennyiért fogja eladni nekik az egyik alapemberét? 2 csomag duna kavics? tök mind1 h 10 v 15 miilió, felesleges pénzkidobás. a hírek szerint bohockodnak itt a cserékkel meg fabregassal, holott mindkettő sokadik számú probléma.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Aaron3991
Jugador del Barça
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2013.08.25. 14:59:18

2014.06.02. 15:04:56

Eloszor en is kiakadtam hogy Fabre elmegy, de ha belegondolok en elkepzelhetonek latom hogy LE valtoztatna a taktikan vagy egy Pogba stilusu jatekossal hogy stabilabb legyen a vedekezes, vagy Messi jatszana a kozeppalyan es akkor mar Aguero se lenne akkora marhasag. Szoval en ugy vagyok vele hogy amig nem hivatalos illetve nem tudom az edzo allaspontjat a dologrol addig nem temetem a csapatot. Fabrerol amugy is jar a pletyka h bomlasztja a csapategyseget szoval ki tudja ha igaz lehet h ez a legjobb dontes. Ne panikoljunk inkabb varjuk ki a veget. :) Bar az teny hogy a vezetoseg nem sok okot adott a nyugalomra az utobbi evekben de en most valamiert bizom LE-ben.
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2014.06.02. 15:04:32

palesz77 írta:...
Végletekről beszélsz, pedig közben megközelíted az igazságot is. Ideális helyzet az, ha a labdazsonglőrök robotolnak is.

De egyrészt ez a csapat már Pep alatt sem tette ezt, pedig ha valaki, akkor Pep értett a motivációhoz. Ugyan miből gondoljátok itt páran, hogy ha valaki Pep alatt, Tito alatt és Tata alatt is hanyagul edzett, hanyagul játszott, akkor majd varázsütésre Lucho alatt 1000%-on fog pörögni, amikor az 50%-os teljesítménye után is mindenki őt követeli a kezdőbe... Hát megmondom neked/nektek: ha Cesc marad, akkor jövő tavaszra is el fogunk fogyni a középpályán. És úgy tűnik a vezetőség az ezernyi hibája mellett ezt az egyet jól felismeri.

Másrészt itt úgy beszélnek sokan olyan klasszisokról, mint Kroos vagy Pogba, mintha falábúak lennének. Az eszem megáll attól, hogy mindenki csak végletekben tud gondolkodni. Attól, hogy valaki képes hajtani és futni, még lehet technikás. Viszont ha a két erényt egymás mellé tesszük, akkor a kettő közül a motiváltság az, ami inkább eredményt hoz. Önmagában a tehetség nem elég semmire, motiváltsággal viszont el lehet jutni egy darabig, még akkor is, ha tehetség nélkül világelitbe nem. De ki az a bolond, aki egy Gündogan-ra, vagy Koke-ra azt mondja, hogy tehetségtelen... :roll:

Én sokkal szívesebben látnék egy olyan csapatot, ahol küzdenek is a játékosok, mint ahol ha épp van kedvük játszani, akkor játszanak, ha meg nem, akkor meg le vannak ejtve a szurkolók. Mert itt erről van szó. Főleg az ottaniakat, mellesleg pedig minden más "Barcelona-érzületű" futballkedvelőre tesznek nagy ívben, utána pedig veszik fel a zsetont, meg twitterezgetnek a nyaralásaikról... ilyen játékosokat a klub környékén nem akarok látni. Cesc pedig pont ilyen és mindig is ilyen volt, mióta visszajött. Ha csak az ágyúsokért képes hajtani, akkor menjen vissza. :roll:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára crixus 2014.06.02. 15:05:14-kor.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3546
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.06.02. 15:04:23

Sanama írta:Közben meg már a fél csapatot elpasszolták majdnem.
Technikailag még nem adtunk el senkit. Csak pár játékos visszavonult. Nagyon nehezen gördül itt meg a szekér eladás és vétel téren is.
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.06.02. 15:02:45

Bob, hogy épüljön be a rendszerbe, ha még mindig Xavi-t erőltetik a helyén?


Chelsea could be the club Barcelona midfielder Cesc Fabregas (27) will join this summer. He would replace Lampard. A deal is close. [md]
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2014.06.02. 14:57:03

Varatrix írta:
visca el barca írta: kb 15 millioért nagy erősítés egy 4. számú,
Imádom ezt a hasamra ütök és mondok egy számot, aztán rávágom hogy dehátennyi a kivásárlási ára dumát...

aztán fél nap múlva meg már hiába hozol fel ész érvet egy játékos mellett, mert úgyis csak annyit kapsz válasznak, hogy jó de 15-öt nem ér meg.

Kit vártok amúgy a padra? ( No offenz)
Előbb a kezdőt kéne rendbe rakni, mert a végén az lesz, hogy augusztus 20 körül bejelentik, hogy már nincs idő nagy nevet hozni, ezért az eddig vásárolt játékosok fogják megoldani. És egyelőre nagyon jól haladunk ebbe az irányba, mert Ter Stegen-en kívül még csak a padra vannak nevek. Közben meg már a fél csapatot elpasszolták majdnem.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2014.06.02. 14:50:55

visca el barca írta: kb 15 millioért nagy erősítés egy 4. számú,
Imádom ezt a hasamra ütök és mondok egy számot, aztán rávágom hogy dehátennyi a kivásárlási ára dumát...

aztán fél nap múlva meg már hiába hozol fel ész érvet egy játékos mellett, mert úgyis csak annyit kapsz válasznak, hogy jó de 15-öt nem ér meg.

Kit vártok amúgy a padra? ( No offenz)
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2014.06.02. 14:45:09

visca el barca írta:
Varatrix írta:Ha nem a kezdőbe számítanak vele, én maximálisan elégedett vagyok vele.
én is. kb 15 millioért nagy erősítés egy 4. számú, lassan 31 éves pali. agyrém. hasonlóan mint a bravo biznisz.
Ha tényleg ilyen emberekbe gondolkodnak, akkor remélem hogy Laporta minél hamarabb visszafog jönni. Ez nem normális irány Bartoék részéről, amikor Fabregasok távoznak meg Alvések erre ilyen Matyiők a válaszuk. #-o =D> Ez durva. :oops:
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.06.02. 14:38:05

Varatrix írta:Ha nem a kezdőbe számítanak vele, én maximálisan elégedett vagyok vele.
én is. kb 15 millioért nagy erősítés egy 4. számú, lassan 31 éves pali. agyrém. hasonlóan mint a bravo biznisz.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2014.06.02. 14:30:39

Feast4 írta:Ha Marquinhos a másik igazolás akkor szerinted hova veszi? :)
Mit tudsz?
klasszis, minőségi pótlás. ja nem. ráadásul fiatal :)
Milyen pótlás? Miért baj ha hosszabb a keret? Fiatalnak meg ott van Bartra.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19598
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.06.02. 14:29:49

Rendben ő adta a legtöbb gólpasszt, olvasgatva a hozzászólásokat éreztem nem egyszer érzelmi vonzatot. De ettől még úgy gondolom a rendszerbe 3 év alatt nem sikerült beépülnie. Én nem azt mondom feltétlen el kell adni, de ha megakarják venni, ragaszkodni sem kell hozzá. Koke szerintem pl a mi játékunkba van kitalálva, de ez zárójel.
Kép
Kép
Kép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2014.06.02. 14:21:11

Bob_Marley írta:Nagyon hosszan nem szeretnék bele menni, faramuci helyzet, de Fabregas eladásának és maradásának ugyanúgy megvannak a logikus racionális érvei. Én is inkább afelé hajlok hogy ha fizetnek érte nyugodtan ellehet engedni egy kiegyensúlyozottabb játékossal beljebb lennénk. Nekem sincs semmi bajom Cesc-szel, de nagyon hektikus, s mentális gondok is vannak vele. Lejjebb írta valaki, hogy nem sztárokra van szükség hanem a csapatba építhető elemekre. Ezzel nagyon egyet tudok érteni és Fabregas 3 éve nem tudott beépülni, így elengedése számomra kézenfekvő lenne.

De megértem azokat, akik marasztalnák, de úgy gondolom ennek érzelmi vonzata van inkább.
Végülis abban sok az érzelem, hogy megnézek egy táblázatot, ahol az szerepel, hogy a legtöbb gólpasszt kiosztó játékos a csapatból Fabregas volt. :mrgreen:
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3546
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.06.02. 14:19:14

Varatrix írta: Sokan nem örülnek neki amit nem értek. Sokoldalú játékos és legalább két poszton magas szinten játszik. Ha nem a kezdőbe számítanak vele, én maximálisan elégedett vagyok vele.
Ha Marquinhos a másik igazolás akkor szerinted hova veszi? :)
Kép
Válasz küldése