Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.05.24. 15:41:14

Bob_Marley írta:..
Bob, ez már rég nem játék hanem üzlet. lehet h a griezmannak (ezt az embert kis tulzással sztem nem is ismerte senki még 1 hete be nem irtam) van 100 PD meccsen 20 golja, de szted hány ember fog majd griezzman mezt venni a nagyvilágban? az anyja, meg az apja. neymar mezből meg eladnak az átigazolása utáni hétben csak braziliaban fél milliót.

neymarról meg soka ugy irnak, mintha megvennénk és kiesnénk. remélem azért ha itt köt ki nem fogsz a kardodba dőlni :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
KicsiHenry
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2010.03.26. 22:20:44

2013.05.24. 15:21:42

Üdv mindenkinek!

Jelenleg elég sok név kering az átigazolással kapcsolatban, mind a sajtóban, mind itt a fórum lapján. Én most a védő és a kapus kérdéséhez szereznék néhány gondolatot fűzni.

Védők: szerintem a legjobb az volna, ha spanyol honból igazolnánk védőt. Egyrészt azért, mert már ismeri a körülményeket és a stílust is elsajátította. Az én egyik jelöltem aki még nem került szóba az Miranda, az Atletico brazil védője. Bár igaz, hogy ő is már "28" éves, de mégegyszer mondom ismeri a spanyol focit és sokkal olcsóbb lenne, mint Thiago Silva. De én még Rami-t is el tudnám képzelni a Valenciából.

Ami a kapust illeti:De Gea szerintem nehezen mozdítható és drága is lenne, Ter Stegen tehetséges, jól mozgó kapus, de osztom azok félelmét, hogy a nagy nyomást, hogyan bírná el. Elvégre egy nagy csapat kapuját kéne védenie. Itt is osztom azt, mint a védőknél, hogy jobb a spanyol bajnokságból igazoni. Így marad Guaita és Cortois. Mindkettő megfelelő szerintem.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.05.24. 15:16:55

Léfe írta:A 25 milka tényleg elég vicces. Emlékezzünk mibe került 29 évesen Villa, vagy D.Alves. Szinte nincsen hozzá képest ütős támadó sehol. Talán Agüero
de nem hiszem, hogy olcsobb lenne. Már, ha jönne, vagy adnák. Emelni kellene, mert elviszik.
25 millió az csak a 55%, nem igaz, hogy ezt nem lehet megérteni. Olvassatok.
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2013.05.24. 15:13:05

A 25 milka tényleg elég vicces. Emlékezzünk mibe került 29 évesen Villa, vagy D.Alves. Szinte nincsen hozzá képest ütős támadó sehol. Talán Agüero
de nem hiszem, hogy olcsobb lenne. Már, ha jönne, vagy adnák. Emelni kellene, mert elviszik.
Fecó
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2013.05.24. 15:11:37

LG írta:Meglátjuk. De azért volt néhány játékos a közelmúltban, akiben szinte biztos voltuk, hogy jönni fog, aztán mégsem jött, vmelyik kolléga emlitett is a topicban neveket. De mindig találtunk más alternatívát, szóval én nem izgulok Neymar miatt, túlélném azt is, ha nem jönne..
Az egész hozzászólással egyetértek. Ezt azért emelem ki mert a látszattal ellentétbe én is könnyedén túlélem ha nem jön a Brazil. Persze egyértelműen őt tartom a legalkalmasabbnak, mégha nem is biztos hogy illik majd a csapatba.

Reus neve kikészít. Nem is melítették a Barcával kapcsolatba. Abszolút egy szezon futott, felkapott futballista. Ha még tényleg tárgyalnánk is vele, na akkor kapnék gutaütést. Amúgy egészen biztosnak érzem hogy ő jövőre is dortmund játékos lesz.

Rengeteg jó alternatívan van ettől függetlenül ha nem jön Neymi.
Pl Depay :D

Szerk: amúgy ez a Masi, Depay poén honnan ered? Google kellett mindkét csávóhoz.

Ui: Munaint én pl nagyon sokra tartom. A liga egyik legjobbja. Viszont elég brusztolós játékos valahogy nem érzem hogy ő nekünk való. Valaki olyan kéne aki be is fejezi. Iker egyenlőre inkább mezőnybe tűnik ki mint sem gól gyártásban.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Varatrix 2013.05.24. 15:18:17-kor.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.05.24. 15:10:26

LG írta:Neymarral pedig különösen szkeptikusnak kell lenni, látva a korábbi új Pelék, új Ronaldinhok, új Maradonák felsülését, néhányukról azt sem tudom, hogy élnek-e még egyáltalán.
sztem közel sem volt ekkora hype pato meg robinho körül...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.05.24. 15:09:53

Bestbarca írta:"Muniain, Griezmann (,Masi, Depay)" Báhhhh...Értem én hogy nagy csapatban nem bizonyított még Neymar,de hozzájuk képest mérföldekkel előrébb jár azért...Pláne a zárójelesknél,bár az gondolom max vicc lehet...Jó tehetséges játékosok,de potenciálban,zsenialitásban max a cipőjét köthetnék be Neymarnak...Mindenki lenézi a brazil bajnokásgot,de azért 4 éve ő a legjobb ott,úgy hogy taknyos kölökként már a legjobb tudott lenni...Okés értem én sok a hype körülötte,és láttunk már ilyenekből nagy bukást,de ekkora felhajtás senki körül nem volt,azért ez sem véletlen...Igen biztos kell neki majd idő hogy megszokja az európai focit,úgy kb 1hónap...A labda itt is kerek,itt is faragni fogják mint brazíliaban...Csak kicsit mások lesznek a játszótársak...Amúgy meg nem kell tőle sok az első évben,ha odakerül berúgja már megérte...Ezt jelenleg senki nem tudja Messin kívül...Villa is már csak akkor rúg gólt ha belebotlik és befejeli helyette az ellenfél...
Ezzel nagyon vitatkoznék.
Először is rendben brazil bajnokság nyilván nem rossz, de azért könyörgöm ha egy Ronaldinho nagy király tud lenni az mindent elmond (nincs bajom az ő személyével félre értés ne essék, de nem európai szint már ezt láthattuk mi is)
Sokszor előjön érvnek hogy 1 szezonos emberek ne jöjjenek, hát Neymar konkrétan 0 kilométeres.
Én azt az óriási potenciált se látom benne, Griezmann, Muníain tízszer előrébb tart mint a brazil, játéktudásban, fegyelemben, rutinban.
Attól zseniális, mert ide-oda ugrál?Ne vicceljünk már, rég nem erről szól a foci, ide puzzledarabok kellenek, akik maximálisan betartják a taktikát.

Én egyáltalán nem szomorkodnék ha mégse hoznánk ide, biztató hogy a vezetőséget se ejtették a fejére, nem akar sokat fizetni érte.20-30 millióért meglehetne próbálni, de akkor már ebből a pénzből ahogy sjd is írta lehetne hozni mást is.Többet meg biztos hogy nem ér.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2013.05.24. 15:11:29-kor.
Kép
Kép
Kép
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.24. 15:02:36

Szeretem ezt a hihetetlen mértékű kavarást Neymar-ügyben... És még csak május van... :lol:
50-et azért ne fizessünk érte, annyit nem ér meg a srác. Inkább hajtsunk rá Reusra, ha nagyon nem akarnak közeledni az álláspontok a Santos és a Barça között.
visca el barca írta:a bvb 9,5 millioért megvette a werder 24 éves középhátvédjét, a görög sokratist. gondolom nem a padra vették. lehet spekulálni :lol:
Egyértelmű:
A Ternana Calcio pótolni szeretné a valószínűleg Barçába távozó Masi-t, ezért leigazolják Hummels-t.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21163
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2013.05.24. 14:59:02

Varatrix írta:Az én tippem a Neymar üzlettel kapcsolatban hogy kb az igaozális szezon első hónapjában fog eldőlni. Szerintem senki ne várja hogy hamarabb, de azért nem bánnám. Mert ide fog kikötni. Kb szerintem ilyen pénzbe fáj majd hogy 30 miliió + 10-15 teljesítményes meg hasonló plusz ráfizetés. Hosszútávon szerintem kb egy ekkora összegre hajtunk. Átlag 40 millára megyünk rá. Az 50-et nyilvánvalóan sokalljuk.
Meglátjuk. De azért volt néhány játékos a közelmúltban, akiben szinte biztos voltuk, hogy jönni fog, aztán mégsem jött, vmelyik kolléga emlitett is a topicban neveket. De mindig találtunk más alternatívát, szóval én nem izgulok Neymar miatt, túlélném azt is, ha nem jönne. Néhányan meg tényleg úgy izgulnak érte, mintha kb. a klub fennmaradása múlna rajta.
Meg azt sem értem, hogy sokan előre elkönyvelik, hogy de jó lesz itt... csak egy nevet említek: Fabregas! Az ő leigazolása előtt volt kb. hasonló szappanopera, és sokan tuti igazolásnak vették, mert Barca DNS, meg hasonló ökörségeket találtak ki rá. Aztán rendesen alulmúlta az elvárásokat. Neymarral pedig különösen szkeptikusnak kell lenni, látva a korábbi új Pelék, új Ronaldinhok, új Maradonák felsülését, néhányukról azt sem tudom, hogy élnek-e még egyáltalán.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2013.05.24. 14:51:27

Szerintem sem lehet 20 milliónál többet adni Neymarért. A végösszeg 30-40 milliónál kell, hogy megálljon kb. és még az is sok ha figyelembe vesszük a szerződése lejártját.
Az eddig napvilágot látott híreket sem venném készpénznek pl. hogy a Santosnak bánatpénzt kéne fizetnie nekünk, meg hogy Neymar hozzánk akar jönni, mert azelőtt a Realnak udvarolt a hírek szerint. Meg egyébként is nem volt még olyan Neymaros cikk amit még aznap vagy másnap ne hazudtoltak volna meg egy másik cikkben. Szóval teljes az összevisszaság és csak azokat a cikkeket vesszük komolyan amik nekünk kedveznek, pedig ugyan annyi cikk jelenik már az ellenkezőjéről is.
Egyébként se hiszem, hogy minden egyes momentumát a tárgyalásoknak ilyen kitalált cikkekből tudnánk meg. Ibra is úgy érkezett a klubhoz mint egy villámcsapás kb.
Falcaoról is már szezon közepe óta cikkeznek aztán 1-2 hete mondták, hogy egy ajánlat sem jött még érte.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2013.05.24. 14:48:28

Az én tippem a Neymar üzlettel kapcsolatban hogy kb az igaozális szezon első hónapjában fog eldőlni. Szerintem senki ne várja hogy hamarabb, de azért nem bánnám. Mert ide fog kikötni. Kb szerintem ilyen pénzbe fáj majd hogy 30 miliió + 10-15 teljesítményes meg hasonló plusz ráfizetés. Hosszútávon szerintem kb egy ekkora összegre hajtunk. Átlag 40 millára megyünk rá. Az 50-et nyilvánvalóan sokalljuk.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.05.24. 12:50:15

a bvb 9,5 millioért megvette a werder 24 éves középhátvédjét, a görög sokratist. gondolom nem a padra vették. lehet spekulálni :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
sörvirsli
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2013.02.22. 22:30:29
Tartózkodási hely: A tizenhatoson belül

2013.05.24. 12:46:40

Napi Neymar:

Olyan hírek láttak napvilágot a brazil médiában, hogy mégis tett új ajánlatot a Barcelona a csatárért, most állítólag 25 millió euronál jár a licit a Santos 55%-áért.

Tehát idáig akkor összesen 45 misibe fájna a srác,remélem,hogy maximum 50nél megáll a klub! :x
Aki azt hiszi, hogy a Messi és a Messiás szavak és jelentések összecsengése véletlen, az orbitálisat téved: Isten kegyelméből való ez az ember.

Messi-Neymar = the ultimate forward duo

Paul Walker - We are always gonna miss you forever!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.05.24. 12:32:06

Az teljesen igaz, hogy még csak május van és ne várjunk csodát, de ha már a vezetőség egy ideje elkezdett tárgyalni, akkor elvárható hogy legyen vmi eredmény. Félreértés ne essék és sem azt mondom, hogy már holnap mutassák be a brazilt, de ha már elkezdték, akkor mutassanak is vmit. Ennek ellenére én sem siettetném, mert van idő, azt viszont nem szabad elfelejteni, hogy más klubok röhögve kifizetnének 50 millát. Az az egy biztos hogy Neymar nem tölti ki a szerződését, arra apellálni nem lehet, hogy majd ingyen elhozzuk. Ne legyünk naivak, lehet hogy minket részesít előnyben, de lássuk már be nem akar minden boldog-boldogtalan kizárólag a Barca-ban focizni, legalábbis nem minden áron.

Hummels neve pedig nem nagyon tudom miért pörög ennyire. Kb annyi hír jelent meg róla mint Kompany-ról, ráadásul kijelentette, hogy Dortmundban akar focizni, de itt úgy beszélnek róla, mint aki az elsőszámú célpont. Bár lehet, hogy van vmi amiről nem tudok.
Forca Barca!!!!
Avatar
Tomsa
Capitá del Barça
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2007.10.14. 12:31:53

2013.05.24. 12:25:20

visca el barca írta:szerintem most neymar összes tulajdonosa arról győzködi a gyereket, hogy a real madrid mekkora klub. totál nem érdekli őket h hova megy, viszont a realtól simán letudnak gombolni 3x-4x annyi pénzt.

az egész ügylet a gyerek tökösségén mulik.
azért a faterja csak nem veri át... :roll:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.05.24. 12:24:16

szerintem most neymar összes tulajdonosa arról győzködi a gyereket, hogy a real madrid mekkora klub. totál nem érdekli őket h hova megy, viszont a realtól simán letudnak gombolni 3x-4x annyi pénzt.

az egész ügylet a gyerek tökösségén mulik.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2013.05.24. 12:10:44

Én is hajlandó vagyok elfelejteni arról, hogy még el sem kezdődött az átigazolási szezon. :D

Csak az idei pofonok miatt kitűntek a csapat gyengeségei és ezeket mindenki rendben akarja már látni minél előbb. Ez szerintem természetes. :)

Ami a Neymar saga-t illeti. Pár dolognak nem örülök, pár dolognak nem.

-Nem örülök annak, hogy feltételezhetően jövőre is Messifüggőek leszünk.
-Nem örülök annak, hogy a Santos azt képzeli, hogy egy 10-szeres aranylabdásnak képzel egy olyan játékost aki szerintem egy hozzáértő ember szemében még csak aranytojást tojó tyúk státuszban van. És itt lehet, hogy még az sem lesz belőle.
Neymar túlságosan nagy kincs a braziloknak ahhoz, hogy elengedjék őt egy árva buznyák nélkül. Minden áron le akarják majd passzolni, és lehet, hogy a Real Madridnak.

Viszont rohadt nagyot húznánk vele, ha idén még maradna Brazíliában. És egy talán számára jól sikerült világbajnokság után elhoznánk tök INGYEN.
Mondjuk valamennyit biztos ki kell pengetni érte...
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2038
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2013.05.24. 12:08:40

Ha Neymar máshova megy akkor kapunk bánatpénzt is ha jól emlékszem.
De meglepődnék ha idén nem kerülne ide. Ha valamiért mégse, akkor is kell egy támadó Villa helyére mert frissíteni kell a csapatrészt, és tehermentesíteni Messit.
Nem tudom mennyire tolerálják ha neveket írok, d talán nem hülyeség hogy én Agüeronak örülnék legjobban. Őnála az egyetlen hátrány az ára. De minden másban ideális lenne. Agilis, gyors, gólerős, Messi barátja, jól megértik egymást a pályán, fiatal, argentín :p ,
Persze Neymar fog jönni, és rendben is van, de akkor is jó lenne, mert a Barca a legjobb csapat, és ehhez a legjobbakra van szükség.
Kép
csabi1216
Barça B
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2013.05.07. 12:47:31

2013.05.24. 11:55:06

Jó döntést hozott a vezetés, hogy nem megy bele egy licitháborúba. Ne felejtsük el, hogy cs 1 év van hátra a szerződéséből, 1 év múlva akár ingyen is jöhet. Jelenleg én fontosabbnak tartom a védelem megerősítését, mert az átjáróház volt idén. Igaz ehhez az is kellett, hogy Alves, Alba mint a gyalogkakukk rohangáltak le és föl.

Én az idei taktikában amúgy nagyon hiányoltam az agresszív letámadást, sokszor kis túlzással, de díszsorfalat álltunk. Szerencsére a végén nekünk álltak, állnak sorfalat.
danid007
Barça C
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2007.07.30. 14:05:37
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2013.05.24. 11:33:05

a neymar ügyet nagyon jól megfogalmaztad. tuti nem fog máshol játszani, már évek óta nyal a barcának, meg folyamatosan az jön le a nyilatkozataiból hogy itt akar kikötni. tehát a santos vagy elfogadja ezt a 20 millió körüli ajánlatunkat ha pénzt akar belőle szerezni, vagy jövőre ingyen el kell hogy engedjék. itt most ők vannak sz*r helyzetben, nem mi. teljesen jó döntést hozott a vezetés hogy nem licitálgat tovább, a santosnak meg nincs sok választása.
Cooh írta:Értelmetlenül jön elő jó pár embernél pánikroham az átigazolások miatt...
Sokan írták, ezért nem nagyon hangoztatom, hogy van még bőven idő. A többi csapatok se igazoltak még le senkit...(egy két kivétel persze van)

Neymar ügy:
Itt akar játszani ez +pont és nagy befolyással bíró tényező.
Esetleg máshol köt ki?! Akkor kapunk egy kis $ és lehet más után nézelődni...nem dől össze a világ.
Ha marad a Santos-nál még egy évet és utána jön hozzánk az csak megint +pont, "mivel nem kell fizetni érte"..
Várhat a Santos más ajánlatra, ha mi vagyunk a favoritok...olyan sejtésem van, hogy sacc/kb 25millió amit kifezetünk. El fogják adni, mivel pénzt akarnak még belőle, csak idő kérdése (<--idén nyáron)...
progman07
Barça B
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2008.09.01. 15:39:01

2013.05.24. 11:00:59

Bojan Krkic írta:Ez igen. A vezetőség idén is kitesz magáért,szerencsétlen Abidal jó lesz fusira és szerezzünk pénzt a fiatalokból hogy vegyünk helyette másik fiatal(oka)t drágábban, akkor Augusztus végén megveszünk pár játékost hogy a szezon előtti alapozásban,csapatépítésben,csapatszervezésben még véletlenül se tudjanak részt venni. Vezetőség,így szeretlek.Én most leiszom magam.
Még nem is nyitott meg az átigazolási szezon, csak, hogy tisztázzuk.
Go Gunners! :)
Bojan Krkic
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 368
Csatlakozott: 2007.05.26. 21:27:37
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

2013.05.24. 09:53:33

Ez igen. A vezetőség idén is kitesz magáért,szerencsétlen Abidal jó lesz fusira és szerezzünk pénzt a fiatalokból hogy vegyünk helyette másik fiatal(oka)t drágábban, akkor Augusztus végén megveszünk pár játékost hogy a szezon előtti alapozásban,csapatépítésben,csapatszervezésben még véletlenül se tudjanak részt venni. Vezetőség,így szeretlek.Én most leiszom magam.
FC Barcelona!
ABIDAL!
Cooh
Jugador del Barça
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2008.11.18. 11:06:46

2013.05.24. 09:51:40

Értelmetlenül jön elő jó pár embernél pánikroham az átigazolások miatt...
Sokan írták, ezért nem nagyon hangoztatom, hogy van még bőven idő. A többi csapatok se igazoltak még le senkit...(egy két kivétel persze van)

Neymar ügy:
Itt akar játszani ez +pont és nagy befolyással bíró tényező.
Esetleg máshol köt ki?! Akkor kapunk egy kis $ és lehet más után nézelődni...nem dől össze a világ.
Ha marad a Santos-nál még egy évet és utána jön hozzánk az csak megint +pont, "mivel nem kell fizetni érte"..
Várhat a Santos más ajánlatra, ha mi vagyunk a favoritok...olyan sejtésem van, hogy sacc/kb 25millió amit kifezetünk. El fogják adni, mivel pénzt akarnak még belőle, csak idő kérdése (<--idén nyáron)...

Ter Stegen ügy:
Ha tényleg a mi hívásunkat várja akkor felhívom én.. :lol:

Védelem:
David Luizt tudomásom szerint nem a védelemben játszatják már (kezdetekben igen) a kékeknél, hanem inkább a középpályát erősíti.
Én nem igazolnám le védőként, középpályára meg végképp.
Mindenképp olyan játékos kell aki lát a pályán, gyorsan gondolkodik, gyors és jól fejel...na ilyen tulajdonságokkal megáldott védőt nehéz találni...de nem lehetetlen.
Ha Abidal egészséges még eg évet lehetne neki adni, szerintem megvan benne minden, hogy legalább a bajnokságban lehetne rotálni...
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2013.05.24. 09:38:38

Hát, úgy tűnik, hogy Neymar nem lesz idén a minénk. El fogja vinni valaki más, egy FC Olajsejk.
Érdekes, hogy csak a Neymar-sagaról hallani, arról, hogy kapusposzton, meg védőposzton mi a helyzet, arról kuss van. Persze, tudom, ezzel lehet címlapra kerülni, de szerintem a védelem megerősítése sokkal égetőbb probléma.
Válasz küldése