Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2016.11.12. 11:10:50

mess2009 írta: a közelmúlt történelméből. SR. Vidal befuccsolásával párhuzamosan "alakul" én nem egy "rutinosabbat" [-X hanem egy stabil klasszist hiányolok.
Nem hiszem hogy egyenlőre kéne.SR. Összehozott egy olyan rossz meccset ahol igazából rajta kívül 3-an is bűn gyengék voltak.Meg volt egy bepassza amiből kaptunk mégegy gólt de ezt bőven összehozta nem egyszer Alves is.Szerintem még várni kell azzal hogy padra vagy kezdőbe hozunk játékost.
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21163
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.11.12. 11:08:58

Hát persze, hisz rengeteg stabil klasszis jhv. van napjaikban, bőven válogathatunk belőlük.

Az Alves-Vidal cserét nagyon benézted, szó nem volt ilyenről, utóbbinak semmi köze előbbi távozásához. =;
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2016.11.12. 10:59:09

LG írta:
mess2009 írta:tudom, hogy a Brazil válogatott nem igazán penge(bár lehet, hogy kilábalóban van!) de mégis: egy Brazil válogatott jhv.-et cseréltünk le Vidalra.(Alves) egy olyan emberre akit nem, hogy játszatni de még eladni sem tudunk! itt tart jelenleg a Barca játékos-menedzselés ez a szomorú tény. na meg az, hogy még most is kiöregedő "olcsó pót embereket" nézegetnek olyan posztra, ahová évek óta de Alves eladása után napnál világosabban egy igazi klasszis kellene.
komolyan: csoda hogy(még!!) itt tartunk.
Elcseréltük Alvest Vidalra? Ezt honnan szedted? :roll:

Most van tehetségünk Robi személyében, érthető, hogy mellé egy rutinosabb játékost akarunk.
a közelmúlt történelméből. SR. Vidal befuccsolásával párhuzamosan "alakul" én nem egy "rutinosabbat" [-X hanem egy stabil klasszist hiányolok.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21163
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.11.12. 09:49:16

mess2009 írta:tudom, hogy a Brazil válogatott nem igazán penge(bár lehet, hogy kilábalóban van!) de mégis: egy Brazil válogatott jhv.-et cseréltünk le Vidalra.(Alves) egy olyan emberre akit nem, hogy játszatni de még eladni sem tudunk! itt tart jelenleg a Barca játékos-menedzselés ez a szomorú tény. na meg az, hogy még most is kiöregedő "olcsó pót embereket" nézegetnek olyan posztra, ahová évek óta de Alves eladása után napnál világosabban egy igazi klasszis kellene.
komolyan: csoda hogy(még!!) itt tartunk.
Elcseréltük Alvest Vidalra? Ezt honnan szedted? :roll:

Most van tehetségünk Robi személyében, érthető, hogy mellé egy rutinosabb játékost akarunk.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2016.11.12. 09:35:31

Igazából Denis Gomes és Rafhina is nagyon biztató jeleket mutat mindamellett hogy mindháromnak volt már nagyon megcsúszott meccse.Szerintem legalább egy évig nem fogunk igazolni még.(Mondjuk sok múlik azon, hogy LE hosszabbít e.Ahogy látom van a fejében egy koncepció hosszabb távra és ahhoz igyekszik a csapatot hozzá állítani.De ha elmegy borulhat az egész.Még legalább két évig bízom benne hogy marad.)Itt szerintem nyáron Max a keretben lesz takarítás, esetleg hozunk jobb hátvédet.SR számára szerintem halmozottan fontos lesz a Real elleni meccs.Ha azt le tudja hozni hiba nélkül szerintem hosszú távon megszilárdíthatja a helyzet LEnél.(Bár a jelenlegi keretben most is szilárd.)Ez esetben csak a padra fogunk embert hozni.Ha csinál viszont még néhány barbattükköt a továbbiakban nem lepne meg ha komolyabb név felé mozdulnánk.
Kép
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2016.11.12. 08:46:36

tudom, hogy a Brazil válogatott nem igazán penge(bár lehet, hogy kilábalóban van!) de mégis: egy Brazil válogatott jhv.-et cseréltünk le Vidalra.(Alves) egy olyan emberre akit nem, hogy játszatni de még eladni sem tudunk! itt tart jelenleg a Barca játékos-menedzselés ez a szomorú tény. na meg az, hogy még most is kiöregedő "olcsó pót embereket" nézegetnek olyan posztra, ahová évek óta de Alves eladása után napnál világosabban egy igazi klasszis kellene.
komolyan: csoda hogy(még!!) itt tartunk.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.11.11. 22:00:34

recrea írta:Ha tippelnem kéne, azt mondanám, h Bellerin és Coutinho is itt lesz 1-2 éven belül.
:arrow:
palesz77 írta:"If I wanted to play at Barcelona, I would have just stayed," - Bellerín
Nem tűnik úgy, mint aki nagyon itt akarna játszani.. :D Most hosszabbított amúgy, én nagyon bízok benne, hogy nem kell bankot robbantanunk érte, az azt jelentené, hogy Robi befürdött.

Coutinho talán, de te is írtál indokokat arra, hogy miért felesleges. Mondjuk nekem Gomes irányába vannak kétségeim, a City meccsen kívül, ahol az első 35 percben Busi is baromi jó volt, nem játszott még túl meggyőzően - nyilván csak saját vélemény ez -, de ideje van, reméljük türelem is lesz felé, bizonyíthat még bőven.
Bob_Marley írta: nem tud védekezni.
Ez mondjuk nem igaz Coutinhora azért szerintem, Klopp csapatban alapból nem is játszhatna, ha nem rakná oda a saját részét védekezésben ő is. Fejlődnie kéne, azt adom, de szerintem ezen nem bukna meg, ha esetleg jönne.
Varatrix írta:Sok szurkoló erre van kiélezve nem érdekli milyen áron, de jönnie kell nagy névnek.

Én bízom benne hogy a vezetőségnek van sütnivalója. Előbb adjuk már meg az esélyt Andre Rafinham Denis hármasnak mielőtt elverünk akármennyit a brazilra. Őt sem kell életbiztosításként kezelni.
Luchot nem nagyon hatják meg a külsős dolgok hál istennek, szóval szurkolói nyomásra nem hiszem, hogy idehozatna bárkit is. Erről amúgy eszembe jut egy mostani Klopp interjú, kérdezték az igazolásokról már most, és odaszólt az újságíróknak egyet, szerintem tökre igaza volt. "I can't believe how obsessed you all are with the transfer window. You don't believe for a second in improvement on training pitch." Hajlamosak vagyunk elkövetni ezt, én is rendszeresen csinálom, tudom, de tényleg időt kell adni előbb a saját játékosoknak a bizonyításra, ráérünk Coutinhon agyalni 1-2 év múlva szerintem - már ha nem fürdenek be baromi látványosan a sajátjaink.

Ezzel a második résszel meg egyetértek, ha már itt vannak, előbb őket próbálgassuk. Coutinhonak is kéne idő, amíg beleszokna az új szerepkörbe - nem 100%, de szinte biztos -, akkor Denisék is érdemelnek azért valamennyit.. Szezon végéig sok változhat még, ha Denis pl ilyen meccseket hoz egyre sűrűbben, mint most a Sevilla ellen, akkor felesleges is lenne a brazil ennyiért.
pep71 írta:Coutinho sokkal jobb játékos mint D.Suarez és Rafinha. Meg sem közelítik összjátékban, kreatívitásban, lövőtechnikában a brazilt. Iniesta helyén tökéletes lenne, de egy Rakitic-Ini-Cou kpálya is marha jó lenne, Busquets nagyon lelassult, Rakitic simán átvehetné a helyét, legalább dinamikusabb lenne a kp, labdakihozatalban kéne Ini-nek többet segíteni, de ha lenne két ilyen kreatív játékos a kp-n, akkor nem Messi-nek kéne mindig visszalépni osztogatni, hanem eloszlana ez a feladat.
Verratti meg jobb játékos mint Rakitic, mégse hozzuk el. Meg alapból egy 24 éves játékosról beszélünk, aki már 3 év PL tapasztalattal rendelkezik, előtte játszott a La Ligában, előtte a Serie A-ban, az előtt meg a Brazil első osztályban. Nyilván előrébb tart, mint a két említett fiatal, de ez nem azt jelenti, hogy ők nem érdemelnek lehetőséget, és egy kis időt a bizonyításra.

Rakitic meg tényleg hasznos gyerek, de azért azt nem szeretném, hogy ő legyen az első ember, akin múlik a labdakihozatal. Busi gyenge mostanában, de még így is többre mentünk vele a City ellen, még a hibáival is, mint Rakétával, aki kb el is tűnt. Nem olyan labdabiztos ő, hogy ezt a szerepet jól teljesítse, sok jó tulajdonsága van, amivel kompenzálni tudja a hiányosságait, de nem ezen a poszton.

Coutinhoval jelenleg amúgy az lenne a bajom, hogy takarítás nélkül túl sok ilyen stílusú játékos lenne a keretben, míg egy igazi mélységi játékos, aki összefogja a csapatot, csak Busi. Gomest itt próbálgatjuk, mutat jó dolgokat, lehet ő még egy ilyen ember, de nekem vannak azért kétségeim. Ha Samper visszajön, akkor lesz még egy hasonló játékos, de akkor meg még sokkal többen lennénk középre. Nagytakarítást meg kétlem, hogy rendeznénk most. Még ha esetleg Arda el is megy Kínába - semmi jel nem utal rá, de ha mégis -, akkor is több mint elegen lennénk. Úgyhogy annak ellenére, hogy csúcsformájában talán ő lenne jelenleg a legtökéletesebb Ini utód szerintem is, most mégse hoznám el. Ahogy MQuCsabi is írta, 2 év múlva talán, addigra sok minden kitisztul, vele kapcsolatban is, meg a keret többi játékosával is.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21163
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.11.11. 19:32:30

recrea írta:Ha tippelnem kéne, azt mondanám, h Bellerin és Coutinho is itt lesz 1-2 éven belül. Pénz sztem nem számít, rohadtul megszerezzük, akit akarunk, kivéve, ha az urak akarják...ha ők akarják, akkor egyértelműen ott lesz.
Nagyjából igen, de azért van kivétel, mikor a pénz igenis számit, pl. Thiago Silva.

Bellerin szerintem SR függő, ha Robi hosszútávon beválik, nem fog jönni.

Coutinhonál is fontos tényező, hogy Iniesta hogy fogja bírni, illetve a fiatalok hogy teljesítenek. Pl. ha Denis többször előtudna rukkolni olyan teljesítménnyel mint a Sevilla ellen, akkor én sem erőltetném a leigazolását.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2016.11.11. 19:05:17

Ha tippelnem kéne, azt mondanám, h Bellerin és Coutinho is itt lesz 1-2 éven belül. Pénz sztem nem számít, rohadtul megszerezzük, akit akarunk, kivéve, ha az urak akarják...ha ők akarják, akkor egyértelműen ott lesz.

Olyan komplett, ösztönös zsenit, mint Iniesta nehéz találni, jó koncepcióval sztem a Gomes-Denis kettősből is ütős középpályát lehet faragni, kár lenne őket elherdálni. Remélem, h jó szeme van a vezetőségnek, és türelme ahhoz, h az igazolt játékosokat felépíti, kihívásnak sem utolsó, mert valljuk be, Messi-Iniesta-Busi vonallal azért más edzőnek is leesett volna néhány kupa.

Ha már a másik topikban felmerült, sztem Conte eszméletlenül tud csapatot és közösséget építeni, sztem még nem is volt olasz edzője a csapatnak.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2016.11.11. 15:42:56

Két év múlva lesz baba. Ini addigra biztos visszavonul. Addigra az is kiderül, hogy tud-e teljes szezonban húzóember lenni.
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.11.11. 14:47:16

Én is hasonlóképpen vélekedek mint lejjebb, középpálya tele, ráadásul elég drága igazolás lenne. Plusz a hektikusságán kívül (még egy hangulatember brazil....)ő leginkább bal támadót tol. Helye sincs, drága is, nem tud védekezni. Teljesen értelmetlen igazolásnak tartanám.
Kép
Kép
Kép
Tromort77

2016.11.11. 13:00:19

Kezd egyre jobban tetszeni, hogy itt köthet ki Coutinho. Egyértelműen most bombaformában van, de az nálam hatalmas intő jel, hogy nem volt még olyan szezonja, hogy végig jó tudott volna lenni. Sokszor előfordult nála, hogy amikor rossz formában van akkor ő a legnagyobb fék a csapatban. Eddig mindig nagyon hullámzó volt és meg kell várni ezt a szezont, hogy mi fog ebből kisülni.
A másik probléma az, hogy vdekezésben meg sem közelíti Iniesta-t. Ini a kis termetére ellenére egy nagyon jó kis labdaszerző középpályássá is alakult át és nagyon jól védekezik, zár vissza. Coutinho nem ez a típus, ő egy vérbeli támadó középpályás aki akkor érzi jól magát, ha irányíthatja a játékot. Nem igazán látom, hogy férne be úgy, hogy megmaradjon az egyensúly. A középpálya így is átjáróház. Nem is igazán játszott sokszor vérbeli középpályást és nehéz megítélni mennyire tudna hatékony lenni. Elől egy elrontott passzba nem hal bele, de középpályára olyan kell aki mindig kegyensúlyozott tud lenni.

Ha pedig jönne és Ini szerepkörébe belecsiszolnák akkor pedig pont az erényét veszítené el, az ösztönös kreatívitást. Szóval szerintem ez sokkal összetettebb kérdés. Fontos lenne ismerni a mentalitását, hogy mennyire lenne hajlandó beáldozni magát a csapatért valamilyen szinten.

Majd meglátjuk lesz-e ebből valami. Számomra eddig döntetlen a mellette és az ellene szóló érvek aránya. :D
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2016.11.11. 12:55:04

palesz77 írta:Őszintén kétlem, azért Robert nem tűnik eddig egy fogalmatlan fazonnak, Rakiticet meg Coutinhora cserélni nem egy épkézláb döntés lenne.
Félek hogy a folyamatos sztáréhség előbb vagy utóbb kicsinálja az ilyen, "habitusú" fiúkat mint a horvát.

Sok szurkoló erre van kiélezve nem érdekli milyen áron, de jönnie kell nagy névnek.

Én bízom benne hogy a vezetőségnek van sütnivalója. Előbb adjuk már meg az esélyt Andre Rafinham Denis hármasnak mielőtt elverünk akármennyit a brazilra. Őt sem kell életbiztosításként kezelni.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2016.11.11. 12:41:47

Coutinho sokkal jobb játékos mint D.Suarez és Rafinha. Meg sem közelítik összjátékban, kreatívitásban, lövőtechnikában a brazilt. Iniesta helyén tökéletes lenne, de egy Rakitic-Ini-Cou kpálya is marha jó lenne, Busquets nagyon lelassult, Rakitic simán átvehetné a helyét, legalább dinamikusabb lenne a kp, labdakihozatalban kéne Ini-nek többet segíteni, de ha lenne két ilyen kreatív játékos a kp-n, akkor nem Messi-nek kéne mindig visszalépni osztogatni, hanem eloszlana ez a feladat.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.11.11. 12:06:26

Varatrix írta:Rakitic lehetne a vezér áldozat... :evil:
Őszintén kétlem, azért Robert nem tűnik eddig egy fogalmatlan fazonnak, Rakiticet meg Coutinhora cserélni nem egy épkézláb döntés lenne. Amúgy egyelőre csak figyeljük, 75 milliót kérnének érte, és ahogy te is írtad, tele a középpálya. Denis is mutatott biztató dolgokat, az edzői stáb és a csapat is láthatóan bízik benne, nem hiszem, hogy 1 év után lecseréljük egy 75 milliós emberre. Bal szélre meg ott van Neymar, ő kétlem, hogy most nyáron menne, meg alapból se hiszem, hogy nálunk ott lenne a legjobb Coutinho. Úgyhogy a hírek ellenére nem élném bele magam a dologba a többiek helyében, nem hiszem, hogy miatta nagytakarítás lesz a középpályán, pedig az kéne ahhoz, hogy ő jöjjön. És nem mellékesen ehhez Init is ki kéne rakni a kezdőből, amire még esélyt is látok a sok sérülés miatt, de a rangadókon akkor is ő lenne a kezdő szerintem.
LG írta:Jhv. posztra pedig az idősebb jelölteket támogatnám, főleg Srnat. Hiába 34 éves, még mindig nagyon jó játékos! SR még tanulja a posztot, hát az ő személyében jó mestere lehetne.
Ebbe egyetértek, bár nekem Lichtsteinerrel se lenne semmi bajom. De SR mögé nem egy fiatal tehetséget hoznék, azt max akkor, ha következő szezon végére is olyan meccseket hoz a rangadókon, mint a City ellen. Addig felesleges.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2016.11.11. 11:38:33

Andres, Rakitic, Busi, Denis, Rafinha, Gomes, * Arda, Sergi

Mi a bánatnak kell ide Coutinho? :shock:

Vagy kit áldoznátok be innen?

Andres marad.

Rakitic lehetne a vezér áldozat... :evil:
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21163
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.11.11. 11:34:23

Én is örülnék neki, és úgy látom egyre valószínűbb, hogy tényleg jönni fog.

Jhv. posztra pedig az idősebb jelölteket támogatnám, főleg Srnat. Hiába 34 éves, még mindig nagyon jó játékos! SR még tanulja a posztot, hát az ő személyében jó mestere lehetne.
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2016.11.11. 11:23:50

Ez lenne a legnagyobb álmom, szóval hajrá 8).
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2016.11.11. 10:48:32

Végre felébredtünk :):):):):) Ez márcsak Ney megtartása miatt is tiszta haszon lenne. MEgnéznék egy Coutinho, Rakéta, Rafinha kp-t.
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.11.11. 10:12:17

Barcelona's prime objective is to sign Liverpool midfielder Philippe Coutinho (24) next season. [SPORT]

Barça are closely following Liverpool player Philippe Coutinho (24) who would be delighted to play at the Camp Nou [sport]
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.11.06. 15:58:23

Tenyleg akkor megy neki a legjobban ha tamadni kell, de errol is volt szo ha jol ertettem, hogy amikor a csapatnak kene valami plusz, akkor nincs kit bekuldeni. O meg erre a szerepre eddig pont jonak tunik.

Nekem mondjuk nem is akkora csalodas, meg ha baromi hullamzo is, de ez mas kerdes. Az biztos, hogy Rafinha vedekezesben veri, de o meg konkretan Gomest is lekorozi szerintem, pedig fizikalisan gyengebb.
Tromort77

2016.11.06. 15:14:47

palesz77 írta:Minden fanboykodastol mentesen, mert en se vagyok maradektalanul elegedett vele, de Denis mar nem egyszer porgette fel cserekent a csapatot.. Kezdonek eddig kevesszer volt be, de cserekent nem szokott befurdeni, sot.
Nekem eddig hatalmas csalódás a srác. Én sokkal többet vártam volna, de korai még ítélkezni. Viszont olyankor játszott jól csereként ha mentünk a gólért és beszorítottuk az ellenfelet és védekezni nem kellett. Akkor mindig érezte a csapat ritmusát és jól mozgott, jól adogatott. Eddig Rafinha sokkal többet hoz nála. Nemcsak a góljai miatt, védekezésben kiegyensúlyozottabb.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.11.06. 14:57:37

Minden fanboykodastol mentesen, mert en se vagyok maradektalanul elegedett vele, de Denis mar nem egyszer porgette fel cserekent a csapatot.. Kezdonek eddig kevesszer volt be, de cserekent nem szokott befurdeni, sot.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.11.06. 11:40:22

Samper írta:Novemberben már érdemes visszatérni az igazolásainkra. Azt hiszem, nincs vita arról, hogy Umtititvel erősödött a védelmünk. A többi újonc is bevált (ki többé, ki kevésbé) legalábbis abból a szempontból hogy sérülés esetén van kit a csapatba tenni. Viszont azt is meg kell állapítani, hogy olyan játékos nem került hozzánk, aki ha a kispadon kezd, becserélésével meccs közben új fazont tudna adni a csapatjátéknak. De valószínűleg ez nem is a játékosokon múlik, hanem nem része LE filozófiájának. (Egy kivétel talán van a régiek közt: ha Rafinha nem kezd, ő talán becserélve mozgalmasabbá tudja tenni támadó jétékunkat - és ezzel néha LE él is.)
Ezt adom de nehéz olyan játékost találni aki klasszis es turi a padot, ráadásul ha baj van az MSNhez soha sem nyúl (nem is kell), 4 csatárral meg öngyilkosság játszani tehát max. középpályást tud középpályásra, azt általába meg is húzza de onnan is csak Rakiticet tudja leszedni mert Iniesta kell, es Busquets is a labdaszerzés miatt.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2016.11.06. 11:12:32

"The representatives of Liverpool midfielder Coutinho (24) were at the Camp Nou few weeks ago and liked the club & the staff itself. [SPORT]"

Hmm ,ez érdekes. =D>







(bocs ha esetleg kiakasztottam a "Vótmá' műszert" :D )
Válasz küldése