Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2018.12.13. 16:43:27

Én csak De Ligt-et hoznám, őt viszont mindenáron. Néztem tegnap az Ajax-Bayernt, és engem De Jong nem győzött meg egyáltalán, bár tény, hogy ez volt az egyetlen (!) meccs, amit láttam tőle, szóval nem biztos hogy ki kéne ilyet jelentenem. De véleményem szerint bőven nem akkora tehetség, hogy bankot kéne robbantani érte, főleg úgy, hogy itt kopogtat Alena és Puig az első csapat ajtaján, Arthur meg már határozottan be is nyitott. :D

De Ligt viszont minden pénzt megérne nekünk, nem látok jelenleg nála alkalmasabb jelöltet Piqué utódjának. Labdabiztos, érti a labdatartós játékot (Ajax iskola, nem kell magyarázni), magas, erős fizikálisan, mégsem technikai analfabéta. Én pofátlanul fiatal, de legalább ennyire határozott, és általános vélemény, hogy közel egy 30 éves védő rutinjával játszik. Őt hoznám akár 70 millió körül is.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.12.13. 15:48:29

Én a két holland gyereket hoznám, ha van rá pénz. Alba mögé szintén jó lenne egy csere, ha Miranda nem válik be. Plusz előre is jól jönne egy játékos Suárez helyére/mögé.

De alapból De Ligt + De Jong 120-150 körül kezdődik, szóval necces lenne még rajtuk kívül igazolni.

Ha őket sikerül hozni, én eladnám Vermát, Rakiticet, Rafinhát és Denist mindenképp.
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2018.12.13. 15:24:32

Morata remélem csak vicc. A Juvéban jó volt, ide kevés lenne. Amúgy sem látom értelmét mindaddig csatárt venni, ameddig Suarez itt van, mert semmit nem játszana. Szerintem még egy szezont marad Suarez, uh nyáron a védelmet és középpályát kell rendbe tenni, azt követő évben meg jöhet a csatár vásárlás...
Jelenleg EV a támadótrióban számíthat Messire, Suarezre, Dembelére, Coutinhora, Malcomra és Munirra. Utóbbi szerintem sem lesz itt tartós megoldás, de ettől függetlenül felesleges most csatárt hozni, mert ha Suarez nem játszik, akkor is jobb, ha Messit betoljuk hamis 9esbe, mintsem egy Moratát erőltetnénk.

Én nyáron egy középső védőt és középpályást hoznék. Ez most szerintem a prioritás, mert bár Coutinho szerintem nem szélső, de EV úgyis ott erőlteti. Verma helyére kell egy jó védő, én zsebbe nyúlnék a De Ligtért.

A középpálya izgalmasabb, mert van 3 "korosabb" játékosunk Busi, Rakitic és Vidal személyében, és Arthur, Alena személyében 2 fiatal. Busi innen megy nyugdíjba, míg Vidal szerintem kitölti a 2 éves szerződését és ingyen dobbant majd. Viszont lehetett olvasni Rakiticcel és a PSG-vel kapcsolatos híreket. Ti mit gondoltok??? Belemennétek egy Rabiot/De Jong vásárlása (előbbi ugye ingyen is hozható elvileg) esetén Rakéta távozásába? Nyilván abban a tekintetben jó lenne, hogy fiatalodna a középpálya, másrészt a horvát nem is nagyon van mostanában a toppon, de azért sokat tud ő adni a csapatnak. Viszont ahhoz, hogy normális középpályást tudjunk igazolni bevétel is kell eladási oldalon, amit Denis, Rafinha és esetlegesen Munir eladása nem tud kitermelni, másrészt olyan távozó is kell, akinek jelentős a fizuja.
Kíváncsi vagyok kinek mi a véleménye erről?!
Tivadar6
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2017.06.07. 17:29:11

2018.12.12. 22:01:18

Cestus írta:A RAC1 és a Catalunya Radio is lehozta, hogy Moratát felajánlották nekünk, a spanyol jönne, a Chelseanek nem kell. Ehhez mit szóltok? Én méltányos ár esetén hoznám, Munirhoz képest előrelépés lenne, akármekkora falábú is. Legalább a spanyol ténylegesen csatár alkat is, Munirnak meg jövő nyáron úgyis lejár a szerződése, és kitudja, hosszabbítana-e egyáltalán, hogy itt maradjon évi 1000 percért.
[-X
https://twitter.com/morataskills" target="_blank
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2018.12.12. 21:18:58

A Juvéban volt egy jó szezonja, de a Cselsziben egy rakás semmit se ér. Felesleges. Hamarabb hoznám el Alexis Sanchez-t a MU-ból, ő tud 9-es poszton és szélen is játszani és gondolom már megbánta hogy oda ment... De persze ennek nulla az esélye.
Grimaldo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2013.01.20. 19:26:59

2018.12.12. 14:42:57

https://www.youtube.com/watch?v=SPLrgXNFuJA" target="_blank nekem egyből ez az összeállítás ugrott be róla ,idén is sokat tesz azért ,hogy meglegyen egy 5-6 perces videó a kihagyott ziccereiről.
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2018.12.12. 13:54:40

Cestus írta:A RAC1 és a Catalunya Radio is lehozta, hogy Moratát felajánlották nekünk, a spanyol jönne, a Chelseanek nem kell. Ehhez mit szóltok? Én méltányos ár esetén hoznám, Munirhoz képest előrelépés lenne, akármekkora falábú is. Legalább a spanyol ténylegesen csatár alkat is, Munirnak meg jövő nyáron úgyis lejár a szerződése, és kitudja, hosszabbítana-e egyáltalán, hogy itt maradjon évi 1000 percért.
Madridista, szóval ne jöjjön. Ráadásul max Munir perceit kapná meg, az meg biztos nem lenne neki elég.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15453
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.12.12. 12:14:22

ingyen, és max 1 milliós fizuért esetleg.
de isten mentsen tőle.

nem kellenek ilyen máshonnan kiebrudalt emberek ide.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.12.12. 12:05:26

A RAC1 és a Catalunya Radio is lehozta, hogy Moratát felajánlották nekünk, a spanyol jönne, a Chelseanek nem kell. Ehhez mit szóltok? Én méltányos ár esetén hoznám, Munirhoz képest előrelépés lenne, akármekkora falábú is. Legalább a spanyol ténylegesen csatár alkat is, Munirnak meg jövő nyáron úgyis lejár a szerződése, és kitudja, hosszabbítana-e egyáltalán, hogy itt maradjon évi 1000 percért.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Nocturn4L
Barça B
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2018.01.15. 20:12:09

2018.12.08. 14:53:38

Ezeket a híreket mindig így kezelem, hogy valószínűleg 50-50 tehát beszéltek a játékosokkal javasoltak nekik és kb ennyi.

"Former Ajax and Blaugrana star Ronald de Boer believes two exciting prospects should be holding out for big-money moves to Camp Nou

Frenkie de Jong and Matthijs de Ligt have been advised by former Ajax and Barcelona star Ronald de Boer to favour moves to Camp Nou over Manchester City." Lol.comról van viszont azon cikkek egyike amiben volt még 1-2 érdekesség.

De a múltban sok Holland van nálunk aki megtalálta magát vagy épp jobb lett. Ezért mindig hiszem, hogy ezek a játékosok sem hülyék és tudják itt nagyon jók lehetnek és velük épülhet a jövő. A kis Kluivert azért ment el, mert itt nem tudott volna játszani. Most azért elég szépen fejlődik kap lehetőséget majd ha 21-22 lesz még jöhet ide bőven és ezt nem a Róma elnöke dönti el hanem a játékos és az ügynöke. De Jong és De Ligt már 100x lenyilatkozták mennyire szeretik a Barcát és mennyire szeretnének itt játszani. Azért ebből a rengeteg cikkből erről valamelyikben biztos van igazság. Tehát én remélem jönnek ide. Az meg, hogy nem elég csábító a csapat. A Barcelona az azért Barcelona még mindig. Bartoék meg ugye elvileg max 2021ig maradnak, ha maradnak addig. Azért megyeget a szekér, de nem úgy tehát kitudja mivan, ha előbbi váltás lenne ? Nem tudhatjuk mi lesz 2019ben vagy 2020ban. Én bízom a legjobbaknak aztán kiderül.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.12.08. 13:13:18

Sajnos tény, hogy már messze nem olyan vonzó a Barca, mint régebben volt.

Hány fiatalt sikerült beépíteni az elmúlt években? Talán Arthur volt az, aki tényleg berobbant, ezen kívül meg ment az hogy vén játékosokat igazoltunk cseremegoldásnak, ahelyett hogy a fiatalokat erőltettük volna.
Kinek lenne kedve ide jönni, ha azt látná hogy Gomes-féléket játszatnak 0-24-ben, illetve akkor sem nyúlnak rotációhoz, ha a kezdőcsapat fele láthatóan ki van facsarva, esetleg formán kívül van(Busi,Rakitic és társai)?Semedo is sokáig el lett felejtve, miközben Robit tolták ezerrel, akkor is ha formán kívül volt, és lehetne sorolni az ilyen húzásokat.

Szerk: A BL-es már nagyon off volt, így inkább ennyi: Nagyon nem meggyőző képet mutatunk a nemzetközi kupaporondon, messze alul teljesítünk, ami erősen kihatással van a megítélésünkre.(Részletesebben majd a BL topicban)

Ha ez még nem elég, Bartoék tevékenysége sem volt valami fényes, kezdve a vicces ajánlataikkal, szóval részben érthető ha nem annyira vonzó a Barca hívása mint régebben.
Viszont De Jongról is mindent elmond szerintem, ha képes elmenni röghöz kötésre a PSG-be, ahonnan az életben nem fogják elengedni, és ökörködhet a francia ligában.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6689
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2018.12.08. 12:24:05

Persze én is ismerem az nso-t, ezért csak olyan hírt hozok, aminél meg van jelölve a forrás és nem ők találták ki.

Elképzelhető, hogy igazad van, de pl. a kis Kluivertet is sokan biztosra vettük, aztán lépett a Roma-ba, ahonnan az elnök nem fogja nekünk továbbadni.

Az FFP-s résszel annyira nem értek egyet. Amúgy se szokták ezt komolyan venni, de ha most mégis odanéznének, akkor miután eladják Neymart, nem értem miért ne férne ebe egy 75 millás gyerek.

Én is szeretnék Messivel játszani, ez még nem jelenti azt, hogy valóban megkeresett volna a Barcelona, láttunk mi már Barto alatt érdekes átigazolási döntéseket, de lekopogom, talán amióta Abidal is góré lett, vállalhatóbban sakkoznak.

A lényeg az, hogy nem fognak az ölünkbe hullani a fiatal tehetséges játékosok mert mi vagyunk Barcelona, nálunk van egy Messi és minden újság ezt írja. Ha meg se keressük őket, vagy ha Kloppot idézve Happy Meal menüket ajánlgatunk, akkor simán elhappolják őket a PSG, City és ehhez hasonló csapatok.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Nocturn4L
Barça B
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2018.01.15. 20:12:09

2018.12.08. 11:20:17

davi10 írta:Az nso holland forrásokra hivatkozva lehozta, hogy de Jong a PSG-be megy

Ennek annyira nem örülök, de túl szép lett volna a de Jong - de Ligt - J.Kluivert pakkot kompletten elhozni.
Remélem azért de Ligt-ra rászáll a vezetőség, főleg, hogy ekkora védőhiányban vagyunk és leszünk, illetve a B-ből se nyújtott senki annyira jó teljesítményt, hogy felhozzák az első csapatba.
A PSG a Neymar, Mbappe duót sem tudja megtartani kb az FFP miatt. Hogyan is igazolnának 75 milláért? :DDD Eladják a csapat felét max akkor. Ezek a hírek ökörségek teljesen. Minden lap, minden Twitter közösség a Barcában látja őket (De Ligt beleértve) ezért generálnak valamit gyorsan, hogy legyen hír. Egyértelmű mind a 2 srác Messivel játszana a Barcában. Majd biztos eligazolnak egy random helyre mikor itt akarják őket látni nagyon sokan.

Tudjuk már ezeket a híreket kezelni azért. Ja és NSO......Szerintem már rosszabb mint a Goal.com.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6689
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2018.12.07. 17:43:06

Az nso holland forrásokra hivatkozva lehozta, hogy de Jong a PSG-be megy

Ennek annyira nem örülök, de túl szép lett volna a de Jong - de Ligt - J.Kluivert pakkot kompletten elhozni.
Remélem azért de Ligt-ra rászáll a vezetőség, főleg, hogy ekkora védőhiányban vagyunk és leszünk, illetve a B-ből se nyújtott senki annyira jó teljesítményt, hogy felhozzák az első csapatba.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5726
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2018.12.05. 17:22:24

meg kell nézni nálunk mennyit vesz el a klub a játékosok reklámbevételéből, én nem olvastam erről soha semmit.

de a fizetések másfélszer akkorák, ezt nem magyarázza semmi.
Jogos, rosszul tudtam és fordítva van a reláció, mint írtam. Csak az volt meg, hogy a Realnál megy valami trükközés a a reklámpénzekkel, a játékosokat pedig nyilván az érdekli, hogy mennyi marad a zsebükben.

Ettől függetlenül tartom, amit a bónuszokról írtam. Sajnos ha már elszálltak a fizetések, elég nehéz őket visszahozni, csak az lehet megoldás, ha ezután meghúzzuk a nadrágszíjat és az emeléseket is lehetőleg bónusz formájában adjuk oda.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
lics
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2017.08.21. 22:12:42

2018.12.05. 15:50:40

csababarca írta:
Stalkyard írta:A kolléga gondolom abból indult ki, hogy más kluboknál a játékosok teljes reklámbevételét elveszik, vagy legalábbis több, mint a felét. Ami egy teljesen abszurd gondolat.
de hogy jön ez a fizetésekhez, és hogyan kompenzálja a játékost/klubot?

sehogy.

van egy X barcás játékos 10 millás fizuval meg 5 milla reklámbevétellel. Tehát a klub kiadása 10 millió, a játékos bevétele 15 millió.
van egy Y reálos játékos 10 millás fizuval meg 5 milla reklámbevétellel. Tehát a klub kiadása 10 millió minusz 2,5 millió a játékos reklámbevételéből=8,5 millába kerül egy játékos neki.
A játékos bevétele 10 millió plusz 2,5 millió.

tehát hol kompenzál a klub és mit? pont hogy elvesz.
mármint nálunk magasabbak a kiadások reklámbevételek miatt, a madrid meg kevesebb fizut ad, többet vesz el.

meg kell nézni nálunk mennyit vesz el a klub a játékosok reklámbevételéből, én nem olvastam erről soha semmit.

de a fizetések másfélszer akkorák, ezt nem magyarázza semmi.
Ez a szomorú, hogy nem magyarázza semmi, holott elégnek kéne lennie egy olyan dolognak, hogy miért igazolj a Barcelonába? Mert a világ egyik legjobb csapata és olyanokkal játszhatsz együtt jelenleg mint pl Messi, Ter Stegen. Ha valaki a Barcaba akar játszani mint Dembele, Malcom, Vidal stb, akkor azért jöjjön, mert egy álma válik valóra. Szerintem nem úgy kéne igazolni, hogy azért gyere mert itt kapod a legnagyobb fizut.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15453
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.12.05. 14:11:58

Stalkyard írta:A kolléga gondolom abból indult ki, hogy más kluboknál a játékosok teljes reklámbevételét elveszik, vagy legalábbis több, mint a felét. Ami egy teljesen abszurd gondolat.
de hogy jön ez a fizetésekhez, és hogyan kompenzálja a játékost/klubot?

sehogy.

van egy X barcás játékos 10 millás fizuval meg 5 milla reklámbevétellel. Tehát a klub kiadása 10 millió, a játékos bevétele 15 millió.
van egy Y reálos játékos 10 millás fizuval meg 5 milla reklámbevétellel. Tehát a klub kiadása 10 millió minusz 2,5 millió a játékos reklámbevételéből=8,5 millába kerül egy játékos neki.
A játékos bevétele 10 millió plusz 2,5 millió.

tehát hol kompenzál a klub és mit? pont hogy elvesz.
mármint nálunk magasabbak a kiadások reklámbevételek miatt, a madrid meg kevesebb fizut ad, többet vesz el.

meg kell nézni nálunk mennyit vesz el a klub a játékosok reklámbevételéből, én nem olvastam erről soha semmit.

de a fizetések másfélszer akkorák, ezt nem magyarázza semmi.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2018.12.05. 13:59:50

A kolléga gondolom abból indult ki, hogy más kluboknál a játékosok teljes reklámbevételét elveszik, vagy legalábbis több, mint a felét. Ami egy teljesen abszurd gondolat.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15453
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.12.05. 13:52:57

recrea írta: Sztem semmit.

szerintem sem, ezért nem értettem azt a gondolatmenetet.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6729
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2018.12.05. 13:47:59

csababarca írta:Megtarthatja?
Ez egy nézőpont, a játékos szemszögéből meg elvesznek 50%ot.
Cének is ez baja volt.

Nálunk mennyit vesz el a klub vagy máshol? Kétlem hogy többet.
Sztem semmit.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15453
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.12.05. 10:44:55

Megtarthatja?
Ez egy nézőpont, a játékos szemszögéből meg elvesznek 50%ot.
Cének is ez baja volt.

Nálunk mennyit vesz el a klub vagy máshol? Kétlem hogy többet.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5726
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2018.12.05. 10:39:51

A fizetésekre szerintem az a legjobb megoldás, hogyha megemeljük a bónuszok arányát. BL-győzelemhez / elődöntöhőz / bajnoki címhez kötni a bónuszokat. Pl ha most egy átlagos játékos kap 6 millió alapot, +2-t a BL-ért, akkor ezt elvinni abba az irányba, hogy 4-5 az alap, de +1 a BL elődöntő, +3 a végső siker, +1 a bajnoki cím, etc. Ha sikeresek vagyunk, akkor nyugodtan lehet nagy a fizetési teher, ezzel nincs probléma szerintem. A baj az, hogy az utóbbi években nem értünk el nemzetközi sikereket sem, így pedig már problémás, hogy mi fizetünk a legtöbbet a világon.

Másrészt az összehasonlítás pl a Madriddal sem feltétlenül arányos. Oké, hogy nálunk magasabb a kiadás, de ott a játékos megtarthatja a reklámbevétele 50%-át. Nem tudom, hogy pontosan mi a rendszer, de szerintem árnyaltabb lenne a kép, ha a bevételeket is hozzácsapnánk az összképhez, és nem csak a fizetési kiadásokat.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.12.05. 10:17:06

recrea írta:a hírek szerint pedig Paco és Gomes is kell a csapatainak.
pacot mult héten megvették hivatalosan is, valami huszonakárhány milliót fizettek érte.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15453
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.12.05. 09:19:23

de nem lennének egyenlőek, csak ha mindenkivel egy időben kötünk ilyen szerződést.
nyilván aki benne van a mostani rendszerben, az kifuthat.
de lehet ezt variálini, B-ből feljövök mondjuk 3 millával kezdenek (megint csak mondtam egy számot).
tehát az új igazolások már ebbe a rendszerbe lépnének be.
nem lennének egyenlőek, prémiukom, egyéb változók stb.
de az alapfizut lehetne szabályozni, de mindenképpen csökkenteni.

de pont ez az aggasztó, és az én verzióm lényege, hogy csökkenteni kéne a fizukat valahogyan, mert ez nem állapot.
nem a fizunak kéne 100%ban számítania, ez zsoldosrendszer. nyilván ma már ez számít, de mégis mi adjuk a legtöbb fizut, nemzetközi eredmények meg 2015 óta nincsenek. tehát akkor nem ez a lényege, hogy akkor leszünk jók ha magas fizukat adunk.

álomvilág, de szerintem előbb utóbb ez uefa/fifa szinten lesz szabályozva.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2018.12.05. 08:40:14

csababarca írta:Ki kellene találni valami fizetési struktúrát, amerikai példára akár házon belül, lehet követendő példa lennénk.

pl kikötni hogy itt a kezdő fizu 5 millió, aztán jónapot. (most csak mondtam egy számot)
-> ha itt vagy második év után is, akkor lehet emelni, maximum 2 milliót rajta.
erre jöhetnek prémiumok címek esetén, stb.

én valami ilyesmit tudnék elképzelni, mert nem tetszik, hogy most már tényleg az van, hogy a Barca legnagyobb hívószava a lóvé. Nyilván szerepet kell kapnia, nem vagyok álszent, de itt tényleg ezzel kampányolunk.
Egekben a fizuk, és tényleg olyan emberek kapnak óriási fizetéseket, hogy az eszem megáll.
Tudjátok szeretem,védem Dembelét, de ostoba volt az aki 12 millás fizuval hozta ide, aztán csodálkoznak ha ilyen a hozzáállása.

szóval valami szabályozást bevezetnék klubbon belül, mert egyszer kipukkan a lufi.
biztos túl idealista a hozzáállásom, de ne azért válasszon már minket valaki, mert itt az utolsó félkegyelmű tripla annyit kap mint a realnál pl. vicc.
Ez az ötlet pofásan hangzik. Komolyan! Bárcsak így működne a világ... De nem pékséget üzemeltetnek.

Nem kaphatja Coutinho, ugyanazt a fizetést, mint Alena. Ezzel kiszállnál a nagy sztárokért való versenyből.

Talán ha felépítesz mögé egy struktúrát, működhet. De teljesen egyenlőek nem lehetnek a játékosok.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Válasz küldése