Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Replay
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2930
Csatlakozott: 2006.05.17. 23:14:40

2013.05.25. 10:18:33

Minden katalán lap egybehangzóan írja h megvan Neymar. Madridi lapok szerint még nem döntött a Barca és a Madrid között.
Avatar
JOseppe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2012.12.20. 16:48:57
Tartózkodási hely: Camp Nou, My House

2013.05.25. 09:25:19

Tata:" Fontos hogy magabiztosak legyünk. Nem kérek sokat a csapattól csak azt hogy egész évben játszunk jól és nyerjünk meg mindent.".
FCB: Ter Stegen, Mário Fernandes, Hummels, Piqué, Alba, Cesc Fabregas, Busquets, Iniesta, Neymar, Messi, Griezmann. Edző: G.Tata Martino
Renka
Barça B
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2013.01.31. 13:18:28

2013.05.25. 09:23:57

Eddig nagyon nekünk állt a zászló, mert ez a srác Messivel, Xavival és Iniestaval akar együtt játszani. Ráadásul a Barcelona nem akar (persze nem is tud)mindenkit megvenni, Őt akarják... A Madrid szerintem "csak" a pénz miatt lehet vonzóbb számára, remélem nála nem ez a legfontosabb...
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12234
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2013.05.25. 09:23:18

A másik klub, amelyik ajánlatot tett Neymarért, a Real volt. Szerintem a mai nap döntő lesz.

Már várom azokat a híreket, hogy: Neymar Barcelonáról néz műsort. Madridról vett útikönyvet stb :lol:
"And my heart will leave you never."
Avatar
fcjoc
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2177
Csatlakozott: 2005.08.20. 22:41:37

2013.05.25. 09:11:44

remélem nem a játékos temetőbe megy :roll: jóó lesz itt neki :D
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.05.25. 07:06:41

mivanittt ? :lol:
tegnap lemondtam róla a főoldalon lévő cikk miatt, ma meg arra kelek, hogy egész éjszaka ment a boogie, és akár már ma hivatalos lehet, hogy ide, vagy madridba megy. :D
mostmá' jöjjön ide.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.05.25. 06:52:59

Gyerekek, mi ment már az éjjel a sportportálokon... Fél percenként jöttek az infók, gyakran egymást követő két bejegyzésben tök ellentétesek :roll: :D

Olvastam olyat, h állítólag megegyeztek a 23 millában, ami 30-ra kúszik fel, ha 3 éven belül BL-t nyerünk és 5 évre ír alá 7 millás fizuval.

Ami a legfrissebb és ha minden igaz, kivételesen tényleg maguktól az érintettektől ered:

Neymar apuka: "No decision has been made."

"We will go home, sit down and talk. We can't decide in the heat of the moment. We'll see what Neymar wants."

Neymar: : "This is an honour, the happiest moment in my life. I will now think about these two proposals."

"I will decide with my family. There's no hurry. Decision can be made in 5 minutes, half an hour, or three days."

"My mother and my sister are anxiously waiting for me at home. We'll talk and see what's best."

Kisgyerek, ha még sokáig elhúzod, tökön böklek kötőtűvel :lol:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2013.05.25. 04:54:26

"Neymar tells S.Rosell on phone: Here I come to Barcelona, Mr. President!"

Kép


FC Barcelona and Santos have reached a principal agreement on the transfer of Neymar. Only details left. He will sign for 5 years.

Kép
KépKép
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2013.05.25. 03:41:19

a santos a hivatalos oldalára és a facebook oldalára is csak annyit írt ki, hogy két klub ajánlatát is elfogadták és engedélyezik a tárgyalást neymarral. szó sincs arról, hogy ki az a két klub. az egyik valószínűleg mi vagyunk, de nem lepődnék meg, ha a másik nem a madrid lenne.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2013.05.25. 03:00:18

Amúgy besírok...Hogy hány bőrt lehet lehúzni még a Neymar sagáról...most az van hogy a Santos 2 ajánlatot fogadott el Neymarért,a Realét meg a miénket,és classico t játszik neymar épp,így hozta le a marca... :D Amúgy a brazil lapok a Barcát mondják tutira,meghát ezzel van tele minden hogy ide akar jönni Messihez...Hát ha ezek után elmegy madridba besírnék...Sőt már olyan hírt is láttam,hogy a Santos, a Chelsea meg a Barca ajánlatát fogadta el... :D Hihetelen mi bőrt le lehet húzni erről...Persze másodpercenként kb 10szer akkor a honlapok nézettsége így,ami lóvét jelent...Értem én,deh ez már csak röhögni lehet... :D Pláne mondom ha végül nem itt kötne ki... :D

De nyílván ide jön...
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.25. 02:19:58

Na, úgy néz ki, hogy megvan. Bízom benne, hogy méltó utódja lesz Ronnie-nak.
Okosan lezárták a bajnoki nyitány előtt.
De akkor leszek teljesen nyugodt a dologban amikor a stadionban fog dekázni vagy 60 000 ember előtt.
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2013.05.25. 01:56:11

Brazil sajtó szerint már megvan a megállapodás, most érkezik Neymar a Santos klubházába, és megtörténhet a hivatalos bejelentés. Reggelre már lehet arra kelünk, hogy hivatalos a transzfer. :P Jó vétel lesz a srác, potenciál van benne, rajta múlik, hogy ki tudja ezt hozni magából, valamint Brazíliába tonna számra fogják vinni a mezét. Jó lesz ez.. :wink:

Szerk.: Santos hivatalosan elismerte, hogy két ajánlatot kaptak Neymarért, a játékos dönt melyiket választja. http://www.santosfc.com.br/noticias/con ... aAACkCeM-F
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2013.05.25. 01:48:34

LINK

E szerint megegyeztek a Santossal...Már csak a fizetésben kell megegyezni Neymarral..A marca és az elmundo is lehozta...25-28 milláról beszélnek az 55%ért...Hogy ez igaz e nem tudom,de kiemelve hozzák minden oldalon...

Lehet örülni vagy nem ki mit gondol...Majd kiderül kb a fél szezon után okosabbak leszünk vmivel...

Amúgy a sporton van egy cikk,hogy marketingértéke neki a legnagyobb a világon...Messi a 2.,Cr a 3. Azért ez brutális...Igazából gyanúsan legfőképp ezért jön,illetve ezért jön pont ő nem más világsztár e posztra...Hát max ha nem jön be akkor is tuti keresünk rajta,azt lepasszoljuk és veszünk mást... :D De én szurkolok,sztem tegyük ezt,hamár itt van...Végülis az első a klubb,ha neki menni fog,a klubbnak is jobb lesz az tuti...Visca el Barca!
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3974
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2013.05.24. 19:16:20

Jó ez a Neymar saga! Belegondolok milyen hoszú a nyár, bőven lesz még idő az újságíróknak a "gumicsontot" sokszorosan bedobni az olvasók számára.

Rossellék szerintem jó helyzetben vannak, ha ez a gyerek csak a Barcelonában képzeli el a jövőjét. Eddig minden igazolást jól hoztak le az anyagi tárgyalás szempontjából. Az idő nem a Santosnak dolgozik, tudják ezt ők is.

A Bob által említett Griezmann gyerekről meg csak annyi jut eszembe, amikor még a Huelvában vagy hol a francban tolta, az akkori sajtóírások szerint tetszett a játéka a vezetőség néhány tagjának. Persze a marketingértéke sohasem lesz Neymar szintű.
Laza
Capitá del Barça
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2007.10.26. 21:44:21
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.05.24. 19:02:05

geridoss írta:
Jövőre lejár a szerződése. Akkor lennénk totál idióták, ha kiadnánk érte 50 milliót.
én csak azt mondom,hogy azért ez az ajánlat akkor is nevetséges.
geridoss írta:
Szerintem nyugodj meg, a vezetőség biztosan tisztában van a céljaival, attól függetlenül, hogy nyilvánosságra hozzák, avagy sem...
eddig nyugodt voltam,de ha visszagondolok az elmúlt 5-6év igazolásaira akkor engedd meg hogy kételkedjek.

geridoss írta: Mert május van.
tudom hogy május van de ugy látszik nem érted a lényeget ..
május van oké
mégis Neymarral tárgyalunk ahelyett hogy a kapus posztot rendeznénk le.
nem neymar itt a kulcs hanem a védelem.(kapussal együtt)
nem azt mondtam hogy már huzza fel holnap a mezt de azért jobban ürültem volna egy olyan cikknek hogy kapusra tettünk konkrét ajánlatot.
[/quote]
geridoss írta:
Május van. Az átigazolási szezon augusztus 31-ig tart, és még el sem kezdődött.
a tárgyalások elkezdőttek... nem most kell igazolni de ezt már irtam ...most 3x...
de negyedjére is lehirhatom.
[/quote]
geridoss írta:

Egy multifunkciós játékosmegfigyelő-igazgató-menedzserre gondolsz?
nem...olyan nem létezik...de ha ilyet kérdezel kár hogy válaszolok.

geridoss írta:
A média*.

oké a média... ebben legyen igazad...
geridoss írta: Fogjátok már fel végre, és nem tudom hányan írtuk már le, de folyamatosan írjátok a sok sok ökörséget megállás nélkül, hogy MÁJUS VAN!!!!!!!!!! Mit akartok ti komolyan? Hogy már az átigazolási szezon előtt eldőljön az összes kérdés? Akkor van egy rossz hírem. Fölöslegesen ne stresszeljetek, mert azt garantálom nektek, hogy a felkészülés kezdetéig (júliusig) nem sok minden fog eldőlni, ha el is fog, biztos, hogy nem minden... Szóval egy-két ember lehiggadhatna inkább, ahelyett, hogy irreleváns dolgokat vár a vezetőségtől. Nem túl gyakori, hogy egy következő évi keret már májusban kész.... Ja, hogy ilyen még sosem volt, és nem is lesz? Furcsa... Biztos egy nagy sz@r a vezetőségünk, hogy ilyen lassan dolgoznak :s.
nem érted...
olvasd inkább el ujra az előző bejedzésem...
nem most kell igazolni...de irtam is hogy 3-4héten belül ki kellene és ki lehet alakítani a végleges keretet.. a távozók tárgyalásai pedig a nyáron augusztus végéig...

hát tényleg lassan dolgoznak de a baj az hogy sz..rul is...
idejében össze kell tenni a keretet mert ha majd az első tétmeccsre esnek majd be az uj játékosok akkor biztos meg lesz a csapatösszhang...
vagy...
kihagyák az első 4-5 meccset mert még edzeniük kell a csapattal és "taktikailag nem bevethetőek" de te vagy az okos...én csak véleményt irtam...
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19598
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.05.24. 18:48:39

Bestbarca írta:
...
Továbbra sem értek egyet, mert nekünk igen is olyan emberek kellenek, akik lehet körbepasszolják lehet Messinek játszanak alá, de ez is a feladatuk.Ezért is tartom többre akár Griezmannt vagy említett Muníaint, mert lehet nem csavarodnak rá a labdára, de csapatjátékosok, gyorsak jól látnak a pályán, agilisek, sokat futnak, s nem mellesleg védekeznek is.Ezek közül a gyors igaz Neymarra, sőt talán még fejben sem lassú, de se nem agilis, se nem védekezik, az hogy jól kezeli a labdát a lőtéri kutyát nem érdekli, ilyenből van 20 a keretben, olyan kell akinek megmondják fiam ezt csináld, s azt végrehajtja.

Továbbra is úgy gondolom sokan valamiféle Ronaldinho hiányban élnek, pedig sok víz lefolyt már a Dunán, s egyáltalán nem Neymar típusú játékosokban van a jövő.
visca el barca írta:
Bob_Marley írta:..
Bob, ez már rég nem játék hanem üzlet. lehet h a griezmannak (ezt az embert kis tulzással sztem nem is ismerte senki még 1 hete be nem irtam) van 100 PD meccsen 20 golja, de szted hány ember fog majd griezzman mezt venni a nagyvilágban? az anyja, meg az apja. neymar mezből meg eladnak az átigazolása utáni hétben csak braziliaban fél milliót.

neymarról meg soka ugy irnak, mintha megvennénk és kiesnénk. remélem azért ha itt köt ki nem fogsz a kardodba dőlni :D
Ebben igazat adok, ez üzlet, de nem hiszem hogy olyan helyzetben lenne a klub, hogy a szakmai érdekeket a marketing elé helyezze.
De nem szabad jónak elrontója lenni, ez is szempont hogy jó reklámértéke van, de kérdem én csapatot építünk vagy reklámfilmet forgatunk, s keresünk hozzá "színészeket" ? Mert akkor legyen FC Barcelona good looking boys agency.
Lesarkítás, meg némi irónia amit írtam, fontos gazdaságilag a háttér, de nehogy már az legyen egy játékos igazolásánál érv, hogy megveszi-e Rodrigo Santos Perreira valamelyik kis brazil faluban a mezünket vagy sem.Mondom a vezetőség se hülye szerencsére, 20-30 milliót megérhet, főleg a reklám miatt, de több már óriási üzleti kockázat is lenne.


Nem fogok kardomba dőlni, tőlem Kis Pista is jöhet nem Messinek Neymarnak, Xavinak szurkolok hanem a csapatért, ugyanúgy fogom szeretni mint bármelyik emberünket ha jön, max sokat fogok miatta bosszankodni ha elkezd cselezgetni :D

szerk: Neymar tudtommal egyszer volt év játékosa Brazíliában, kicsit túlzás, hogy hú de kiemelkedik, ráadásul 4!!!! éve.
Kép
Kép
Kép
Xavi001
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 455
Csatlakozott: 2008.05.28. 13:52:13
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.05.24. 18:03:59

Neymar édesapja, szerint a Santos “döntésképtelensége” viszont nagyon rosszat tesz a fiának. “Vagy hajlandóak eladni Neymart, vagy sem. Ezt már réges-régen el kellett volna dönteniük. A Santos viszont a legrosszabbat teszi. Nem is utasítja el a a Barcát, viszont nem is enged a katalánoknak. Olyan ez az egész, mint egy árverés. Az egész a pénzről szól. Azt pedig nem fogom hagyni, hogy a fiam egy aukció tárgya legyen!” – idézi a brazil sajtó Neymar édesapját.

Neymar édesapja még hozzátette, hogyha a Santos ennyire nem segíti őket, akkor kénytelen lesz elfordulni a klubtól. “Ezentúl nem fogok senkivel sem tárgyalni. A Santosnak ha az az érdeke, hogy nagy pénzt kapjon a fiamért, akkor most kellene lépniük. Különben is ha nem történik semmi, Neymar fél év múlva azzal tárgyal akivel akar. Ezért nem is értem a Santos vezetőit.” – így az édesapa.
Kép
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2013.05.24. 17:40:10

Bob_Marley írta: Ezzel nagyon vitatkoznék.
Először is rendben brazil bajnokság nyilván nem rossz, de azért könyörgöm ha egy Ronaldinho nagy király tud lenni az mindent elmond (nincs bajom az ő személyével félre értés ne essék, de nem európai szint már ezt láthattuk mi is)
Sokszor előjön érvnek hogy 1 szezonos emberek ne jöjjenek, hát Neymar konkrétan 0 kilométeres.
Én azt az óriási potenciált se látom benne, Griezmann, Muníain tízszer előrébb tart mint a brazil, játéktudásban, fegyelemben, rutinban.
Attól zseniális, mert ide-oda ugrál?Ne vicceljünk már, rég nem erről szól a foci, ide puzzledarabok kellenek, akik maximálisan betartják a taktikát.

Én egyáltalán nem szomorkodnék ha mégse hoznánk ide, biztató hogy a vezetőséget se ejtették a fejére, nem akar sokat fizetni érte.20-30 millióért meglehetne próbálni, de akkor már ebből a pénzből ahogy sjd is írta lehetne hozni mást is.Többet meg biztos hogy nem ér.
Nem attól zseni hogy ide oda ugrál,hanem ahogy labdát kezel,ahogy cselez,amilyen ötletei vannak és ahogy megvalósítja azokat...Griezmann, Muníain fejében meg sem fordúlna soha olyan amit ő megcsinál...No ez az amit nem lehet tanítani,ezért több mint pl a másik kettő...Az megint más hogy ezt hogy tudja megvalósítani majd,de ettől még potenciálban magasan sokkal több van benne...És ez kell ide,hogy húzzon vki váratlant,és olyat amire senki nem számít,és ne csak Messi legyen akitől ezt lehet várni...Mertha megnézzük mindenki más csak körbeadogatja a védelemet és eszébe sem jut elvinni egykét ember mellett a labdát...A szélsőink elfutnak vonalig majd centereznek...Ennyi...Meg sem fordúl egyik fejében sem,hogy eltekerik hosszúra,vagy egy vissza csellel ráfordul a kapura...És ez nem csak taktika kérdése...Középpályás szerű szélsőink vannak rendre,akik első gondolata a passz és nem a lövés...Villa kivétel,de ő meg láthatjuk hogy már sosem lesz a régi,nincs miről beszélni...Jah meg Tello,de nem lehet rá alapozni egy szezont,mégha nagyon bíztató is,ahhoz még kevés,sztem ebben egyetértünk...

"ide puzzledarabok kellenek, akik maximálisan betartják a taktikát"

Igen és akkor megint majd passzolgatunk a 16os vonalán,mert mindenki olyan marha fegyelmezett,ahelyett hogy vki ellőné,vagy elvinné egy ember mellett...Messin kívül...Igen kiscsapatok ellen ez okés,de a nagyok megfolytják Messit és végünk...Ezért akarják Neymart,ez lenne a lényege...

Neymar sorozatban 4éve a legjobb játékos Brazíliában,dél-amerika legjobb labdarúgója rendre...Robinho vagy bárki körül közel nem volt ekkora hiszti most Neymarnál,nem véletlen a nagy felhajtás...

"Griezmann, Muníain tízszer előrébb tart mint a brazil, játéktudásban, fegyelemben, rutinban."
Fegyelemben adom előrébb,rutinban egy kevéssel...Azért Neymar is játszott már egy pár nagy meccset,nagy téttel fogalmazzunk úgy...Játéktudásban meg hagyjuk már...Amúgy Neymarra mindíg ráhúzzák hogy túlértékelt,és okés van benne vmi,ettől még megjegyzem kiváló,de Peléhez ne hasonlítsuk már,ez jogos...De ez a két ember véletlen nem túlértékelet ugyan úgy...?Én láttam nem egyszer mindkettőt,okés jó csapatjátékosok de semmi pluszt nem látok,van hozzájuk hasonló vagy 100a profi bajnokságokban...Nálunk meg kb vagy 5,jobb...Nekünk nem tökéletes passzjátékot játszó támadó középpályások kellenek,hanem vérbeli támadó kell...Ők nem azok...Ez a középpályás minden posztra nagyon nagy buktautca,sosem működött,nem is fog...Előre tényelges csatárok kellenek,legalább 2 vérbeli,aki mindíg kaput támad,lásd Villa-Messi 5 kupánál,Eto-Henry-Messi a 6nál...Nem véletlen...Pedro is inkább középpályás stílusú mint csatár...Egy csatárnál a kapu a minden,azt keresi mindíg gólt akar lőni,egy középpályás meg élből keresi a passzt...Okés mi középpályás játékra épülünk,de kell legalább 2 ember,aki éhezi a gólt...Jelenleg ez Messi és ennyi...Mint írtam Villa meg már a múlt sajnos...No ezért kell ide Neymar,aki támadó és mindíg gólt akar lőni,Griezmann, Muníain nekünk jelenleg fölös lenne,semmivel nem lennénk beljebb velük...Egy példa,2009-ben,mikor Eto elfektette Vidicset,majd berúgta...Kérdezem én egy Griezmann, Muníain,vagy Pedro,vagy Iniesta szélen,vagy Fabregas pl.,megcsinálta volna ezt...És nem képességek miatt nem csinálta volna meg egyik sem...Hanem mert azt nézte volna ki jön középen mikor hogyan centerezzen,még a visszacsel után is keresték volan a mégjobb szitut hogy 100%osra kijátszák...Eto meg megcsinálta a cselt,és teljesen váratlanul,ütemtelenül ellőtte,okés beleérte a kapus,de gól...No ezért kellenek egy csapatba tényleges csatárok,és nem csak támadó középpályások...

Az meg hogy Neymar ha nem jön ki jöhetne...A Barca játékába csak atomtechnikás, GYORS, magabiztos befejezők jöhetnek szóba...Innetől Falcao,Aguero,Suarez...Jelenleg ennyi...Nincs több vérbeli támadó a piacon aki megüti a szintet,és teljesíti a feltételeket...

-Falcao: vhol necces,mert ő igazi center,de tuti megoldaná szélen is,zseni a pail,lásd Real elleni gólpassza,illetve előtte a játéka középpályán... Probléma,neki nem egy év van a szerződéséből,alsó hangon 60-70milla,és Monaco meg Chelsea két korlátlan zsebű licitál rá...Hajlik is mindkettőre,és amúgy is nem hinném hogy ő akarna spanyolorszában maradni,ezt nyilatkozta is hogy nem akar elmenni spanyol rivális csapathoz...Én azt mondom kb megszerezhetetlen...Jah és van benne kb 2-3év,elég öreg,egy csatár 30-31fölött kiég...

-Aguero: ha engem kérdeznénk én őt venném meg...A legbiztosabb lenne,de ne álmodozzunk...A City el nem adja semennyiért,ezt nyilatkozták is,plusz ő se jönne,sokkal több lét tudnak neki ott adni...Én esélytelennek tartom...

-Suarez: Röviden,egy rohadék...Sokkal önzőbb mint bárki,kezelni nehéz...Ettől még egy félisten a pályán...Veszélyes igazolás lenne,csapategység morál szempontjából...Fene tudja tudná e kezelni Tito,nem úgy tűnik hogy tudná,de azért nem ismerjük Tito milyen az öltözőbe,az meg hogy kifelé milyennek tűnik sokat nem jelent...Képességekben, stílusban, tapasztalatban,korban ideális lenne,el is lehetne hozni sztem hasonló árban mint Neymart...Ha nem ilyen ember lenne azt mondanám kisebb a kockázat is nála,de hát ilyen...

Amúgy meg vhol hiába is nézzük ki jöhetne Neymar helyett mert ezek fel sem merültek,még a médiában sem...Mi azt mondjuk ezek lennénk idális helyettesei,de nem is gondolkodnak bennük...Itt vagy Neymar lesz,vagy vmi tucat játékos...Hát így vagy úgy legyen Neymar,benne legalább benne van a plusz lehetősége...Griezmann, Muníain,Reus vagy hasonlókkal meg nem lennénk beljebb azt biztosra veszem...Persze beéghet Neymar is,de mondom legalább van esély arra hogy hoz vmi pluszt a mostani kerethez képest...

Amúgy meg jönni fog,a faterja is lenyilatkozta,hogy ide akar jönni a gyerek,ő is ezt akarja...És hogy a Santos döntes el vagy elengedik most,pénzért,vagy nyáron ingyen...Nem fogják ott tartani,anyagilag nem érné meg,plusz sokra mennének egy sértődött játékossal...Sztem az átigazloási időszak kezdet után hivatalosan is bejelentik,vagy max a Confederációs kupa után...

"De Cruyff nyilatkozata csak megerősített benne, hogy nem biztos, hogy ő az ideális megoldás, és az öreg nem szokott hülyeségeket mondani."

Ez igaz...De azért ő nagyon fasírtban van Rosellékkel ezt se feledjük...Plusz volt már hogy isteni Johann is benézte...
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21241
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2013.05.24. 16:59:28

visca el barca írta:
LG írta:Sokan meg úgy, mintha garantáltan lőne 50 gólt a szezonban. Egyébként rosszul emlékszel, Robinhonál hasonló cirkusz volt, éhség sztrájkolt a gyerek, hogy a Madridba mehessen, odaát messiásként várták, itt meg sokan összecsinálták magukat, hogy Realnak is lesz egy R10 szintű focistája. Messinél akkoriban még itt sokan nagyobb tehetségnek tartották. Az első meccsén adott egy gólpasszt, akkor meg ne tud meg milyen orgiát rendeztek odaát a topicjában. Aztán hála istennek pár hónap alatt a helyére kerültek a dolgok.
robinho nem váltotta meg a világot, de sztem abszolut nem logott kia sorból. mind1, akkor rosszul emlékeztem. és akkor inkább jöjjön griezmann! :lol:
Igazad van mondjuk, Robinho nem volt se jó, se rossz igazolás, nem lett ekkora zseni, mint R10, vagy Kaka, de abban a Madridban kifejezetten jó játékosnak számított. A Citynél is az első fél éve nagyon jó volt, de aztán jött a nagy leeresztés, ami jellemzi a brazilokat.
Ha mondjuk Neymar nálunk lehozná azt a szintet, amit ő Madridban, ki is egyeznék vele.
De Cruyff nyilatkozata csak megerősített benne, hogy nem biztos, hogy ő az ideális megoldás, és az öreg nem szokott hülyeségeket mondani.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.05.24. 16:38:31

LG írta:Sokan meg úgy, mintha garantáltan lőne 50 gólt a szezonban. Egyébként rosszul emlékszel, Robinhonál hasonló cirkusz volt, éhség sztrájkolt a gyerek, hogy a Madridba mehessen, odaát messiásként várták, itt meg sokan összecsinálták magukat, hogy Realnak is lesz egy R10 szintű focistája. Messinél akkoriban még itt sokan nagyobb tehetségnek tartották. Az első meccsén adott egy gólpasszt, akkor meg ne tud meg milyen orgiát rendeztek odaát a topicjában. Aztán hála istennek pár hónap alatt a helyére kerültek a dolgok.
robinho nem váltotta meg a világot, de sztem abszolut nem logott kia sorból. mind1, akkor rosszul emlékeztem. és akkor inkább jöjjön griezmann! :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
CsacsMate
Capitá del Barça
Hozzászólások: 791
Csatlakozott: 2005.11.19. 12:42:29
Tartózkodási hely: Zala
Kapcsolat:

2013.05.24. 16:31:33

Lionel85 írta:Erre azért van kevés esély, mert inkább tárgyalnának más csapattal, akik amúgy is többet fizetnének érte, mint amennyit a Barcelona bármikor is fog. Kifizeti a Barcelona felé a büntetést, illetve sok millió euróért eladják Neymart. Nem fogja a Santos, hogy lejárjon a szerződése és ingyen elmenjen. Ebben biztos vagyok. Nem hülyék a brazilok.
Látom nem érted. Az egy dolog, hogy a Santos-t megveszik kilóra, de ha Neymar nem akar elmenni máshova, akkor teljesen mindegy mit mondanak...
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21241
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2013.05.24. 16:27:06

visca el barca írta:
neymarról meg soka ugy irnak, mintha megvennénk és kiesnénk. remélem azért ha itt köt ki nem fogsz a kardodba dőlni :D
Sokan meg úgy, mintha garantáltan lőne 50 gólt a szezonban. Egyébként rosszul emlékszel, Robinhonál hasonló cirkusz volt, éhség sztrájkolt a gyerek, hogy a Madridba mehessen, odaát messiásként várták, itt meg sokan összecsinálták magukat, hogy Realnak is lesz egy R10 szintű focistája. Messinél akkoriban még itt sokan nagyobb tehetségnek tartották. Az első meccsén adott egy gólpasszt, akkor meg ne tud meg milyen orgiát rendeztek odaát a topicjában. Aztán hála istennek pár hónap alatt a helyére kerültek a dolgok.
Szinte nincsen hozzá képest ütős támadó sehol. Talán Agüero
Szóval a világ két legjobb bajnokságában bizonyító Agüero talán hasonló szinten van vele...mesélj még! :lol:
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2013.05.24. 16:23:01

CsacsMate írta:A Santos annyit ügyködik a dolgon, hogy a végén ingyen jön el majd a gyerek, aztán jó nagy mélytorkost kapnak.
Persze ehhez az is kell, hogy valóban itt akarjon játszani.
Erre azért van kevés esély, mert inkább tárgyalnának más csapattal, akik amúgy is többet fizetnének érte, mint amennyit a Barcelona bármikor is fog. Kifizeti a Barcelona felé a büntetést, illetve sok millió euróért eladják Neymart. Nem fogja a Santos, hogy lejárjon a szerződése és ingyen elmenjen. Ebben biztos vagyok. Nem hülyék a brazilok.
Kép
Kép
Kép
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2013.05.24. 16:00:57

visca el barca írta:sztem közel sem volt ekkora hype pato meg robinho körül...
Én amennyire emlékszek Pato körül tuti nem volt ekkora. Pedig ő szerintem, pont az utóbbi évek legjobb brazil játékosa lehetett volna, ha nem ilyen sérülékeny. Borzasztóan sajnálom a srácot.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
CsacsMate
Capitá del Barça
Hozzászólások: 791
Csatlakozott: 2005.11.19. 12:42:29
Tartózkodási hely: Zala
Kapcsolat:

2013.05.24. 15:57:57

A Santos annyit ügyködik a dolgon, hogy a végén ingyen jön el majd a gyerek, aztán jó nagy mélytorkost kapnak.
Persze ehhez az is kell, hogy valóban itt akarjon játszani.
Válasz küldése