Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.03.04. 22:18:53

Bob_Marley írta:Ezek a listák, meg átigazolási "pletykák" számomra mind arra utalnak, hogy Olaszország felé nézelődünk , de ha csak a múltat veszem, akkor Coco vagy Zambrotta sem váltotta meg a világot. Spanyolországban érdemesebb lenne nézelődni, itt van ez a Vieto gyerek de középpályára ez a Cherysev is remek játékos. Nem azt mondom ők kellenének, de választék lenne a Ligában, s nem csilliárdokat kellene elkölteni.
Utóbbi teljesen középszer, megy, mint a gép, de semmi extra.
Vieto-ból még talán lehet valaki.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.03.04. 22:00:06

Ezek a listák, meg átigazolási "pletykák" számomra mind arra utalnak, hogy Olaszország felé nézelődünk , de ha csak a múltat veszem, akkor Coco vagy Zambrotta sem váltotta meg a világot. Spanyolországban érdemesebb lenne nézelődni, itt van ez a Vieto gyerek de középpályára ez a Cherysev is remek játékos. Nem azt mondom ők kellenének, de választék lenne a Ligában, s nem csilliárdokat kellene elkölteni.
Kép
Kép
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.03.04. 17:05:58

Jérome Boateng, a Bayern München labdarúgócsapatának német védője elárulta, 2014 nyarán az FC Barcelona vezetősége megpróbálta átigazolni, ám ő nemet mondott a transzferre.

hát kár érte, nagyszerű védőnek tartom, hátul mindenhol tud játszani, aránylag gyors, agilis, jó korban van... de hát lett nekünk egy matyiőőőőőő úgyhogy nem panaszkodom :D mondjuk bájern use engedte volna el :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.03.04. 15:13:53

Majd lesz egy Rakitic-Rafinha-Denis-Halilovic négyesünk. :)
blupatrik
Jugador del Barça
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2009.10.30. 18:08:01

2015.03.04. 14:19:04

Ini helyére valóban kell hozni valakit, úgyis meg lesz adva a lehetőség Denisnek is ha visszatér és Rafinhának is ha megérdemlik, legfeljebb kiszorítják és eladjuk. ( Kár hogy ez nem a fifa 15 :( )
Nem egyszerű az biztos, de a választások miatt 100%-ig biztos vagyok benne hogy hoznak egy nagy nevet a középpályára, tényleg Koke lenne talán a legjobb megoldás, de nekem Pastore is tetszik.

félig-meddig off:
Reust végleg elfelejthetjük, akár Ini helyére akár valamelyik támadó mellé / mögé, tegnap is lesérült, igaz hogy megrúgták, de akkor is havonta lesérül valahogy szerencsétlen pali...
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.03.04. 13:56:41

kristop írta:van jó megoldás? vagy csak kevésbé rossz?
van. iniestával el kell fogadtatni ua. mint xavival, hogy jövőre egyre kevesebbet játszik. ő láthatóan előbb elfáradt mint xavi. mig utobbi azért 32 évesen bőven toppon volt, ini már közel sincs.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2015.03.04. 13:45:50

najó, kicsit fordítsuk komolyra a szót a trollkodás helyett. iniesta helyett kell majd valaki, de ha most nyáron hozunk egy nagyobb nevet, akkor ilyen névsor fog a rendelkezésünkre állni a középpályán. iniesta, rakitic, rafinha, újigazolás (igaz csak januártól) két posztra. ugyanabba a szituációba esünk, mint amikor iniesta, xavi, thiago, fabregas volt, és abból az lett, hogy végül az utóbbi kettő lelépett.

ha hozunk mondjuk egy kokét, nyilvánvalóan nem a padra, úgy, hogy rakiticet nem nagyon akarjuk kivenni a kezdőből, iniesta még nyilvánvalóan jövőre is játszana sokat és rafinha már meghatározó játékosunk szeretne lenni, abból ismét probléma lesz. vagy olyan probléma, mint amikor fabregast hamiskilencesként erőltettük, és iniestát a szélen, vagy olyan probléma, hogy hiszti lesz a kevés játékperc miatt.

ha viszont nem hozunk az egyre gyengülő iniesta pótlására senkit, és marad az iniesta, rakitic, rafinha, sergi roberto középpálya, az akár kicsit gyengének is tűnhet a későbbiekben. ezzel rábíznánk magunkat arra, hogy rafinha mindenképpen befut, amiben szintén van kockázat.

van jó megoldás? vagy csak kevésbé rossz?
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.03.04. 13:24:24

ausitin? most komolyan előkaptok valami félszezonos, felfújt, noname gyereket a PL-ből?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2015.03.04. 13:18:16

visca el barca írta:
Balinho írta:Erről a listáról remélem sikerül elhozni a Clyne-Großkreutz-Henderson-Austin négyest és akkor meg is vagyunk évekre.
olyant trollinvázió van itt mostanában, hogy nehezen tudok szelektálni ki.
Simán meglennénk, legalábbis nem kéne izgulni, hogy nyerünk-e valami trófeát vagy ilyesmi.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.03.04. 13:09:02

Balinho írta:Erről a listáról remélem sikerül elhozni a Clyne-Großkreutz-Henderson-Austin négyest és akkor meg is vagyunk évekre.
olyant trollinvázió van itt mostanában, hogy nehezen tudok szelektálni ki.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2015.03.04. 12:00:45

Azok a nevek.... :lol:
van pőrszíí, walcott, komolyan sírok... :D

Jó,van egy két használható név is, Danilo, Wiel, Vertonghen, Ilkay de a többi... #-o
Mondjuk nyárig lesz jópár ilyen lista még, ami vicces, mert akkor nincs ekkora felhajtás az igazolások közül,mikor nem vagyunk kitiltva. Most,hogy nem igazolhatunk, el vannak szabadulva a pletykák.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2015.03.04. 11:23:12

Azt nem értem, hogy ha támadót akarunk, akkor ilyen dybalák hogy a 3,14csába jönnek képbe? Akkor már ezerszer inkább Vietto, aki itt játszik a ligában, és bizonyít?
De nem kell támadó, nem az a legfőbb gondunk, sokkal inkább Alvesnek, és Iniestának kell alternatívát keresni.
Annak lenne értelme.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1126
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2015.03.04. 11:20:42

Erről a listáról remélem sikerül elhozni a Clyne-Großkreutz-Henderson-Austin négyest és akkor meg is vagyunk évekre.

Amúgy értem én, hogy most a Mundo bedobta a lejáró szerződésű játékosokat, de azért no.

Hozzunk egy jobbhátvédet, egy kreatív embert (már lassan nem is azt írom, hogy Xavi utódot, hanem, hogy Ini-utódot) a középpályára, ezeknél meg ne az legyen már a szempont, hogy lejáró szerződésű, meg olcsó, hanem hogy minőség legyen (spec Danilo szerződése pont '16-ban jár le és őt szívesen is látnám). Utána lehet más posztokon játszadozni, már ha maradt pénz.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2015.03.04. 10:59:51

A lista kapcsán:

-kapusra szvsz nincs szükségünk
-de Scigliot lehet hozni, ha Danilo nem jön össze. Ivanovicot legutolsó esetben látnám itt :lol:
-Vertonghen és Matip jöhet (FM11-bű ki)
-Pastore cserének jól jönne :mrgreen:
-csatároknál nem igazán látom, hogy erősítést jelentenének.
"And my heart will leave you never."
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2015.03.04. 09:31:35

Most olvastam bele cikkbe. :oops: A listán olyanok vannak, akiknek 2016-ban lejár a szerződése, így elvileg könnyebben elmozdíthatók.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2015.03.04. 09:28:26

...egy jó hosszú listát, azokról...
Walcott, te jó isten. Már tudom, ki hiányzott, mi miatt nem alszom jól. #-o
Kép
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2015.03.04. 09:22:03

danianevem írta:Jó lehetett a buli a mundo deportivonál, mert összeállítottak egy jó hosszú listát, azokról, akik érkezhetnek a nyáron. Kapust eleve nem írtam volna, de az még hagyján, kihagyták a divatneveket Mangala/Benatia/Pogba/Koke/Verratti/Cuadrado és helyettük írtak drága/öreg/ mozdíthatatlan játékosokat...

Legalább kiemelni sikerült, a Danilo - Gündogan - Dybala hármas talán tényleg érkezhetne. Már csak a posztok alapján is. A rac1 szerint a Porto megkezdte a puhatolózást, lenyilatkozták, hogy a Real is érdeklődik és hajlandó 30 milliónál is többet fizetni.
A kapus tényleg óriási baromság, de amúgy sem értem mire fel ennyire előre spekulálni. Rengeteg dolog változhat.

Amúgy totál röhejes amúgy a lista 70 %-a. És Koke rajta sincs. :cry:
Viszont Pastore / Dani Parejoval engem lehet kárpótolni.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2015.03.04. 08:57:10

Jó lehetett a buli a mundo deportivonál, mert összeállítottak egy jó hosszú listát, azokról, akik érkezhetnek a nyáron. Kapust eleve nem írtam volna, de az még hagyján, kihagyták a divatneveket, Mangala/Benatia/Pogba/Koke/Verratti/Cuadrado és helyettük írtak drága/öreg/ mozdíthatatlan játékosokat...

Legalább kiemelni sikerült, a Danilo - Gündogan - Dybala hármas talán tényleg érkezhetne. Már csak a posztok alapján is. A rac1 szerint a Porto megkezdte a puhatolózást, lenyilatkozták, hogy a Real is érdeklődik és hajlandó 30 milliónál is többet fizetni.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2015.03.04. 06:59:10

én komolyan mondom danilot szerintem utoljára a santosban láttam játszani, de becsületesen végignéztem a videóit és az jött le belőle, hogy nem rá van szükségünk, de nincs más választásunk. a srác egy maicon utód, ugyanolyan típusú játékos, mindent erőből és gyorsaságból old meg, pont ezért tökéletesen illene a realba arbeloa helyett carvajal mellé/elé. valószínűleg ezért is lesz nehéz megszerezni, mert ők is mennek majd érte, és náluk nem kell az első fél évet kihagynia. az én ízlésemnek kicsit túl darabos a mozgása, de úgytűnik az ilyen fizikailag erősebb játékosok eddig összességében bejöttek nekünk, suarez, rakitic, mathieu, danilo? plusz neymar haverja, szóval a beilleszkedésével még alves hiányában se lenne probléma. más nagyon nincs a piacon, az értelmesek közül mind 28-30 évesek, rövidtávú megoldások, a többi pedig ilyen "ha ló nincs.." típusú. ha csak egy gaya szintű arc lenne a jobboldalra, tuti egyből hoznánk, így viszont a brazil lesz a célpontunk.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8567
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.03.04. 06:40:17

engem sem zaklat fel különösebben, hogy Fabregas nem nálunk tolja. a konkrétan helyére érkező Rakitic-csel jól jártunk, azt meg senki nem merte kijelenteni nyáron, hogy Ini-nek már a padon a helye, és még ilyen formában egyértelműen most sem lehet.

egyébként meg ha feloldják majd a tilalmat 16'-ban, akkor valószínűleg veszünk kp-t, a piac jelenleg talán ezen a poszton kínálja a legnagyobb választékot minőségi emberből, és nem is bánom, ha a kp-t nem megint csak saját nevelésből oldjuk meg, akiknek az agyába beleégett, hogy "possession". de megoldás lehet akár Rafinha is, ő még egyelőre kérdőjel.
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2015.03.04. 00:48:07

Feast4 írta: Én is nagyon sajnálom Thiagot, de rá is ihatunk már hideg vizet.
Ő meg hűtheti le vele a lábát, mert szegény srác annyit sérült, hogy abból már nem lesz top karrier. :( Így az ő eladása egyáltalán nem lett veszteséges.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2015.03.03. 23:55:36

MessiNeymarSuarez írta:Csak nekem tűnik úgy hogy most nagyon hiányzik Fabregas? :|
A csapat egész stabil, az MSN zseniális, de a középpályától kicsit több kéne, és akkor mégjobban muzsikálnánk, az MSN is ha több támogatást kapna.
Bár ahogy elnézem, Fabregas nem csak a Barcának hiányzik ,hanem Fabrenek is hiányzik a Barca, nem véletlen hasonlítja mindig össze a Chelsea-vel. Most egy jól játszó Fabregas ,ráadásul a saját helyén játszó Fabre nagyon kéne.
Én mindenesetre reménykedek hogy Iniesta hátha összekapja magát, kezd egyre jobb labdákat adni azért, hátha...(remélem nem csak azért látom így mert Ini az egyik legnagyobb kedvencem)

Meddig fogunk még utána sirni? Ő se hiszem, hogy el akart volna menni ha annyira jó lett volna itt neki. Eligazolt elment ég veled. Sajnos semmi maradandót nem tudott nálunk alkotni. És most itt beszéhetünk arról, hogy nem a heylén volt vagy arról, hogy sokszok kikezdte a közönség is, de két három jó meccs után olyan lélektelenné vált hetekre hogy rossz volt nézni.És tegyük hozzá egy telejsen más focikulturában érret kész játékossá. Vesszük sorra az Arsenal játékosait, de még egy sem volt akire azt, mondtam volna na ez igen! Ez a gyerek vaóóó. Vele is így volt. A Chelseabe egyenlőre megy neki buzom benne így marad, de van egy sanda megérzésem, hogy ott sem fog a végtelenségig így pörögni. Nálunk évről évre csak egyre jobban kijött, hogy nagy hiba volt a visszahozatala. De ez már így veszett. A jelenlegi keretben kell gondolkodni és ehhez igazolni. Én is nagyon sajnálom Thiagot, de rá is ihatunk már hideg vizet.

És bár Ini nekem is kedvencem de ha Rafhina nem fogja bejátszani a posztot akkor előbb utobb valaki kelleni fog. Nagyon tompa egész évben. Iagzából tavaly is az volt csak most jobban ki jön úgy hogy egy két motiváltabb emberrel mozog együt.
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.03.03. 22:54:48

Csak nekem tűnik úgy hogy most nagyon hiányzik Fabregas? :|
A csapat egész stabil, az MSN zseniális, de a középpályától kicsit több kéne, és akkor mégjobban muzsikálnánk, az MSN is ha több támogatást kapna.
Bár ahogy elnézem, Fabregas nem csak a Barcának hiányzik ,hanem Fabrenek is hiányzik a Barca, nem véletlen hasonlítja mindig össze a Chelsea-vel. Most egy jól játszó Fabregas ,ráadásul a saját helyén játszó Fabre nagyon kéne.
Én mindenesetre reménykedek hogy Iniesta hátha összekapja magát, kezd egyre jobb labdákat adni azért, hátha...(remélem nem csak azért látom így mert Ini az egyik legnagyobb kedvencem)
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2015.03.03. 21:32:05

visca el barca írta:
Petr írta:Komolyan, valaki mondja már meg, hogy Pogba mitől olyan nagy játékos (azon kívül, hogy magas)? Akárhányszor láttam játszani nulla teljesítményt hozott le, egyedül a távoli lövései kiemelkedőek. Az Olasz Bajnokság egyébként is sütiliga, az nem szint.
a reálosok azt mondják isten. érted?
Nem tudom ti mennyi Juventus meccset néztek, sajna mivel a legjobb barátom Juve fan én elég sokat. Poga rendkívül gyors, technikás és jól lát de ez sajna nem mindig jön ki és az hogy passzjátékban még nem az igazi ez tény elég önző. Bár Conte alatt nem volt az, Allegri alatt már marha sokat megenged magának. Félelmetesen jól lő és óriási gólokat ver lendületből vezetve a labdát. A mozgása pedig egyszerűen rémisztő, azt hinnéd nem tudja mit csinál és mindjárt összeesik, de ez elég csalóka. Nagyon erős és jól ütközik. És még igen csak fiatal. Egy jó edző mellett ide is beférne. Ő lehet a következő Zidan feltéve ha nem száll teljesen a fejébe az, hogy ő már valaki, holott még igen csak senki. Mondjuk én ha választani kéne egyértelműen Verratti mellett tenném le a voksom. Már csak amiatt is, hogy ha jövőre tényleg visszahozzuk Denis Suarezt és Rafhina is úgy néz ki, hogy marad akkor másmilyen tipusú középpályás kellene. Pogbát be kellene tötörni. És furi lenne a 60-80 milliós középpáylást ültetni.
Kép
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2015.03.03. 21:28:27

http://www.sport-english.com/en/news/ba ... le-3986229
Szakmai vezetés egy újabb zseniális ötlete :roll: ahelyett, hogy kifizetnék Danilo árát és ezzel megoldódna jópár évre a jobbhátvéd kérdés inkább marasztalni akarják azt az Alvest aki nem jobb mint Adriani vagy Montoya. Persze még azt is kinézem, hogy kap majd akkora fizut mint Busquets.
Válasz küldése
cron