Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.07.29. 21:06:02

JOseppe írta:A sport szerint a Chelsea bejelentkezett Matheus Doriáért.Igy továbbra is folynak a találgatások, hogy mi lesz majd D.Luiz sorsa a jövőben. :D Nehéz lenne elhinni hogy ezt követően távozna DL, majd pont egy 18 éves srácc jelenléte miatt. :? De azért jó lenne. :roll:
Ha jól tudom még az átigazolási szezon elején jelezte Mou, hogy nem számít Luizra, csak mostanában állt be egy pálfordulat, ami valószínűleg nekünk szólt, szóval Doriá érkezése teljesen irreleváns a szempontunkból. Azért nem jó érzés, hogy folyamatosan csúszunk le a potenciális igazolásokról. Hummels, Silva, Marquinhos, most Luiz. Jó lenne már véglegesíteni a keretet csak ne egy szál Veginivel.
Forca Barca!!!!
Avatar
JOseppe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2012.12.20. 16:48:57
Tartózkodási hely: Camp Nou, My House

2013.07.29. 17:56:29

A sport szerint a Chelsea bejelentkezett Matheus Doriáért.Igy továbbra is folynak a találgatások, hogy mi lesz majd D.Luiz sorsa a jövőben. :D Nehéz lenne elhinni hogy ezt követően távozna DL, majd pont egy 18 éves srácc jelenléte miatt. :? De azért jó lenne. :roll:
Tata:" Fontos hogy magabiztosak legyünk. Nem kérek sokat a csapattól csak azt hogy egész évben játszunk jól és nyerjünk meg mindent.".
FCB: Ter Stegen, Mário Fernandes, Hummels, Piqué, Alba, Cesc Fabregas, Busquets, Iniesta, Neymar, Messi, Griezmann. Edző: G.Tata Martino
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.07.29. 17:11:07

Castiel írta:Azt olvasni, hogy Vergini egyelőre csak amolyan "Bartra" szerepkörbe érkezőként van a képben a vezetőségnél.
Ennek nem sok értelme lenne. Ha igazolunk egy top védőt a kezdőbe, akkor minek még egy ember, ahelyett, hogy Bartra játékperceit növelnénk?! :roll:

Egyébként Luizt nem igazán csípem, úgyhogy remélem nem ő fog érkezni.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2013.07.29. 16:51:11

Castiel írta:Azt olvasni, hogy Vergini egyelőre csak amolyan "Bartra" szerepkörbe érkezőként van a képben a vezetőségnél. David Luíz a prioritás. Viszont nehezíti a dolgokat, hogy Pep is bejelentkezett érte 40 Millióval! Állítólag a Barca előrehaladott tárgyalásokat folytat a Brazil bekk menedzserével, és közel a megállapodás. (ha jól értelmeztem) Ha egyébként a Luíz üzlet nem jön össze akkor Agger lehet a "b" variáció. aki 15 millióba kerülhet.
Sport.es
Ez a két érkező így ebben a felállásban részemről rendben is lenne.
Persze aztán lehet semmi sem igaz belőle. Miket össze nem tudnak írni.
Fabregas ügynöke megegyezett a MU-val, Fabregas mondta ügynökének, hogy ne is tárgyaljon a MU-val.
Alexis-re nem számít Tata, Tatának kell Alexis...
Elkeserítő mit meg nem engednek/engedhetnek (szankciók nélkül) maguknak az újságok.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.07.29. 16:38:13

jöjjön luiz, vagy agger, mindegy.
csak hozzák már, aztán véglegesítsük a keretet.
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2013.07.29. 16:27:01

Azt olvasni, hogy Vergini egyelőre csak amolyan "Bartra" szerepkörbe érkezőként van a képben a vezetőségnél. David Luíz a prioritás. Viszont nehezíti a dolgokat, hogy Pep is bejelentkezett érte 40 Millióval! Állítólag a Barca előrehaladott tárgyalásokat folytat a Brazil bekk menedzserével, és közel a megállapodás. (ha jól értelmeztem) Ha egyébként a Luíz üzlet nem jön össze akkor Agger lehet a "b" variáció. aki 15 millióba kerülhet.
Sport.es
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2013.07.29. 16:05:58

Sipi24 írta:Én sajnálnám ha elmenne, megnézném, hogy ebbe a szezonba mit tudna, és ha most se menne neki a gól lövés (mert ugye az a fő probléma nála) akkor elengedném. Amúgy szerintem Tello se valami nagy szám, nem tudom miért vannak annyian elájulva tőle, gyors meg belsővel jól teker, de kb ennyi, azonkívül egy nagy semmi, szerintem.
Tello saját nevelés, Sanchez viszont 40M körül lett véve és szinte sem mutatott az árához képest. Az meg, hogy adjunk neki még 1 évet azért rizikós, mert ha megint betlizik akkor már tényleg csak poton pénzért tudnák eladni, most viszont még 25 körül kaphatnánk érte, ami azért jól jönne a klubnak, több pénz lenne igazolásokra. Ja és Tello legalább képes gólt szerezni és cselezni előrefele, AS viszont még azt se!
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2013.07.29. 15:18:38

S.Agüero írta:Több oldal is arról ír, hogy Martino elengedné Alexist, ha sikerülne megegyezni Agüeróval vagy Reusszal.
Úgy látom a Fifások megint előbújtak. :D Szerintem a szerkesztőségekben már kínjukba nevetnek, mekkora hülyeséget tudnak még lenyomni egyes olvasók torkán.

Egy jobbszélső helyett biztos egy csatár, vagy egy bal oldali ember kell az új edzőnek, ráaádsul teljesen már karakterű játékosok.

Sajnos el kell rontanom pár ember napját, a Mundo például pont arról ír, hogy Martinonál kulcsember lehet a chilei, egyrészt a munkamorálja miatt, másrészt mert Bielsa alatt is nagyon jó volt, a két argentin meg hasonló stílusban gondolkodik a futballról, így lehet reménykedni, hogy Tata segítégével újra formába lendül Alexis. A cikk címében konkrétan az "érinthetetlen" szót használják. :)
Sipi24
Jugador del Barça
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2012.08.20. 08:05:32
Tartózkodási hely: Kunmadaras

2013.07.29. 15:16:09

Én sajnálnám ha elmenne, megnézném, hogy ebbe a szezonba mit tudna, és ha most se menne neki a gól lövés (mert ugye az a fő probléma nála) akkor elengedném. Amúgy szerintem Tello se valami nagy szám, nem tudom miért vannak annyian elájulva tőle, gyors meg belsővel jól teker, de kb ennyi, azonkívül egy nagy semmi, szerintem.
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2013.07.29. 15:03:04

Cooh írta:
csabimo írta:
S.Agüero írta:Több oldal is arról ír, hogy Martino elengedné Alexist, ha sikerülne megegyezni Agüeróval vagy Reusszal.
jaj Istenem de jo lenne.. A leggyengebébb láncszem, Reusnak jo huzás lenne de irhatnék kb 20 nevet Sanchez helyet..
Pedrot?....
Ha már választani kell, akkor inkább Pedrot, mint AS-t
Pedro-t a kutya nem akarja megvenni, mivel feltűnt mindenkinek, hogy csak akkor volt jó, amikor a Xavi, Ini, Messi és a Barca űrfocit játszott és még be tudta lőni a helyzeteit, mert amúgy saját maga nem tud helyzetet kialakítani.
Sanchezért se véletlen, hogy olasz csapat érdeklődik, mivel ő ott fel tudott mutatni valamit egy viszonylag kis csapatban.
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1245
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2013.07.29. 15:00:48

S.Agüero írta:Több oldal is arról ír, hogy Martino elengedné Alexist, ha sikerülne megegyezni Agüeróval vagy Reusszal.

Támogatom.... rendes gyerek, sőt focizni is tud de nem "Barcelona" szint( ez nem csak az ő hibája,lehet középen ékként hasítana de nálunk erre nem lesz lehetősége) ...és most hogy ott lesz mellette Messi & Neymar ez még inkább szembetűnő lesz.
-
Sajnos a jó megmozdulásainak fele arról szól hogy a rosszul átvett/elvesztett/nemtudokvelemittcsinálni labdákat visszaszerzi és hátra passzolja.....ez derék de kevés ....
-
Ha nem lesz klasszik centerünk(centerjatékunk) akkor legalább legyen egy klasszik szélső támadonk !
Reus kíváló lenne...
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2013.07.29. 15:00:38

bennike123 írta:
S.Agüero írta:Több oldal is arról ír, hogy Martino elengedné Alexist, ha sikerülne megegyezni Agüeróval vagy Reusszal.
hú de jó lenne :D
Na gyerekek az már TÁMADÓSOR lenne :D De a Dormtund nem fogja eladni Reus-t senkinek idén, sajnos..
Cooh
Jugador del Barça
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2008.11.18. 11:06:46

2013.07.29. 14:59:56

csabimo írta:
S.Agüero írta:Több oldal is arról ír, hogy Martino elengedné Alexist, ha sikerülne megegyezni Agüeróval vagy Reusszal.
jaj Istenem de jo lenne.. A leggyengebébb láncszem, Reusnak jo huzás lenne de irhatnék kb 20 nevet Sanchez helyet..
Pedrot?....
Ha már választani kell, akkor inkább Pedrot, mint AS-t
mrlevy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 202
Csatlakozott: 2006.05.14. 13:12:39

2013.07.29. 14:58:06

A Neymar - Messi - Agüero támadóhármas elég pengén hangzik.

Védő nehéz kérdés. David Luiz jól tolta kk , de ugyan nem sok bajnoki meccsét láttam de azokon nem volt épp a legmegbízhatóbb.
Az argentin gyerek meg lutri.
Meglatjuk.
Mindenképp a védő igazolásnak kell a prionak lennie , de nem sértődnék meg egy Alexis - Agüero cserén ;)
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2013.07.29. 14:40:48

S.Agüero írta:Több oldal is arról ír, hogy Martino elengedné Alexist, ha sikerülne megegyezni Agüeróval vagy Reusszal.
Agüerot nem értem... szélre tenné? vagy a felállás már ebből látszólag változna? Ok tudom h Cityben is ott pörög, v ott is pörög, de nem tudom, szerintem középen pengébb az srác, csak ugye oda meg ott van Messi. Reus-t meg nem tudom, mennyire mozdítható?! Nem hinném h Klopp szívesen venné az érdeklődést!
Mindenesetre pont egybevág a Nápoly hírrel, miszerint Rafa ajánlatot készül tenni a Barcának AS.-ért! Először 25 -30 millió közötti összegről írnak. Érdekes.
Szerk.: Amúgy elnéznélek ott a szélen is. hogy-hogy nem mondtad elöbb h Tata preferál téged? :D :lol: :mrgreen:
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2013.07.29. 14:30:31

S.Agüero írta:Több oldal is arról ír, hogy Martino elengedné Alexist, ha sikerülne megegyezni Agüeróval vagy Reusszal.
jaj Istenem de jo lenne.. A leggyengebébb láncszem, Reusnak jo huzás lenne de irhatnék kb 20 nevet Sanchez helyet..
Avatar
bennike123
Jugador del Barça
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2012.03.18. 19:02:58

2013.07.29. 14:28:07

S.Agüero írta:Több oldal is arról ír, hogy Martino elengedné Alexist, ha sikerülne megegyezni Agüeróval vagy Reusszal.
hú de jó lenne :D
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.07.29. 14:22:41

Több oldal is arról ír, hogy Martino elengedné Alexist, ha sikerülne megegyezni Agüeróval vagy Reusszal.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.07.29. 13:15:30

én ezt nem értem :D ma adta le a listást és délutá már be is jelentik h kit igazoltak le? vagy csak azt h ki lesz az első számú célpont? :? :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
csabi1216
Barça B
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2013.05.07. 12:47:31

2013.07.29. 13:14:26

A mások katalán sportlap David Luizt írja elsődleges opciónak, B terv állítólag Daniel Agger, aki talán 15M-ba kerülhet.
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2013.07.29. 13:00:29

Barcanoticias hozta le, de a MD a forrás!
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
csabi1216
Barça B
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2013.05.07. 12:47:31

2013.07.29. 13:00:28

Forrás?[/quote]

Mundodeportívótól vette át a Barcanoticias. Én ott olvastam.
csabi1216
Barça B
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2013.05.07. 12:47:31

2013.07.29. 12:59:02

Castiel írta:Tata Martino érkezése után úgy tűnik felgyorsulnak az események. Az argentin szakember az utóbbi napokban gyakorlatilag minden vezetővel tárgyalt már a klubnál, látta a csapatot játszani Oslóban, és a mai edzésen már a teljes keretet megfigyelhette, mindenkivel személyesen elbeszélgethetett...azaz teljes képe van arról kik állnak rendelkezésre, mi a klub elképzelése.
Miután ez már világos számára, a legfontosabb - és talán egyetlen nyitott kérdés - hogy ki legyen a középhátvédje a csapatnak. Silva kiesett, Marquinhos szintén, az utóbbi napokban David Luiz és Vergini neve került szóba. Előbbire állítólag 29 millió euros ajánlatot tett a Barca, utóbbi pedig szimpatikus Martino számára.

Ám nem csak ők, hanem mások is vannak ezen a listán. Hummels (Borussia Dortmund), Agger (Liverpool), Kompany (City), Vertonghen (Tottenham), Vermaelen (Arsenal) és Iñigo Martínez (Real Sociedad).

Vagy közülük kerül ki ma a jelölt, vagy meglepetést okoz a Barcelona azzal, hogy egy eddig nem hallott nevet igazol le. Döntés mára várható.

Ha a fentiek igazak akkor izgatottan várom a délutáni órák bejelentését.
Én is várom, hogy ki lett a kiválasztott. Gyanítom, hogy mivel TATA érkezése után elég gyorsan történhet a bejelentés Vergini lesz az, bár dolgozhattak titokban is. Verginivel kapcsolatban tartom továbbra is azon állításomat, hogy nem ő lesz az aki meg fogja váltani a világot, de cáfoljon rám, és én leszek az első aki meg fogja követni ezért.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3949
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2013.07.29. 12:55:33

Castiel írta: Ám nem csak ők, hanem mások is vannak ezen a listán. Hummels (Borussia Dortmund), Agger (Liverpool), Kompany (City), Vertonghen (Tottenham), Vermaelen (Arsenal) és Iñigo Martínez (Real Sociedad).

Vagy közülük kerül ki ma a jelölt, vagy meglepetést okoz a Barcelona azzal, hogy egy eddig nem hallott nevet igazol le. Döntés mára várható.

Ha a fentiek igazak akkor izgatottan várom a délutáni órák bejelentését.
Forrás?
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2013.07.29. 12:49:19

Tata Martino érkezése után úgy tűnik felgyorsulnak az események. Az argentin szakember az utóbbi napokban gyakorlatilag minden vezetővel tárgyalt már a klubnál, látta a csapatot játszani Oslóban, és a mai edzésen már a teljes keretet megfigyelhette, mindenkivel személyesen elbeszélgethetett...azaz teljes képe van arról kik állnak rendelkezésre, mi a klub elképzelése.
Miután ez már világos számára, a legfontosabb - és talán egyetlen nyitott kérdés - hogy ki legyen a középhátvédje a csapatnak. Silva kiesett, Marquinhos szintén, az utóbbi napokban David Luiz és Vergini neve került szóba. Előbbire állítólag 29 millió euros ajánlatot tett a Barca, utóbbi pedig szimpatikus Martino számára.

Ám nem csak ők, hanem mások is vannak ezen a listán. Hummels (Borussia Dortmund), Agger (Liverpool), Kompany (City), Vertonghen (Tottenham), Vermaelen (Arsenal) és Iñigo Martínez (Real Sociedad).

Vagy közülük kerül ki ma a jelölt, vagy meglepetést okoz a Barcelona azzal, hogy egy eddig nem hallott nevet igazol le. Döntés mára várható.

Ha a fentiek igazak akkor izgatottan várom a délutáni órák bejelentését.
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Válasz küldése