Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
eimenis1212
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2013.08.25. 21:47:14

2013.11.01. 09:41:05

shutterisland írta:mondjuk ha 30-40 millákkal dobálóznának (amennyit egyébként érne a mai árakat elnézve) megérteném, hogy vita megy róla, de így, hogy tudtommal ingyen igazolható (bár nyilván vannak kis kenőpénzek, kompenzációk, de na) így végül is mindegy.
aztán nem egy priskint vagy ogbeche-t veszünk, hanem tényleg az egyik legjobb középcsatárt.

a technikátlansághoz meg falábúsághoz meg annyit, hogy a felépítése hozza ezt ki.
ibra a világ egyik legtechnikásabb csatára, mégis néha esetlennek tűnik.
mondjuk, persze ingyen tökjó. Egyébként igen a felépítése hozza ki, de Ibra is hasonló felépítésű és te is írod, hogy a világ egyik legtechnikásabb csatára ( és csak esetekén, néha-néha tűnik esetlennek, nem állandóan :)
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1801
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2013.11.01. 09:40:19

Egyelőre olyan dologról állítjátok többen,hogy hülyeség vagy legalább is szükségtelen,ami meg sem történt. Én sokakkal ellentétben nem értek a focihoz,csak szeretem. Szerény meglátásom szerint egyáltalán nem probléma,ha "Tata" szélesíti a repertoárt egy kipróbált,gólerős,jó fizikumú csatárral,aki szerintem nem lenne állandó kezdő és nem is járna a filozófia gyökeres megváltozásával. Azt is látni kell,hogy Messi sem tud minden helyzetet megoldani, ez jól látszott például a tavalyi Milan elleni odavágón vagy a Celtic ellen szintén a tavalyi évben vagy a Bayern ellen hirtelen ezek jutottak eszembe és Fabregas támadóként való szerepeltetés,mint alternatíva sem tűnik biztató megoldásnak. Én is örülnék,ha a saját nevelésű játékosok nagy szerephez jutnának és a fejlődésük biztosított lenne,de nem lesz mindenkiből nagy játékos csak azért mert az első keret tagja lett. Az edzői stáb látja Őket nap,mint nap azt gondolom,hogy az Ő szakértői szemük többet lát a fejlődésükből,mint a szurkolók,tudom,hogy mindig az a jó játékos,aki nem játszik,meg általában vannak kedvenc játékosok,akiket szeretnénk a csapatban látni,de ez nem érzelmi kérdés. Cuenca nem sokat játszott az utóbbi időben,Pedrot is sokat szapultuk a teljesítménye miatt,Tello csak bizonyos helyzetekben tűnik megoldásnak inkább látszanak most hasznos kiegészítő embernek,mint végleges megoldásnak és,ha Őket levonjuk már messze nem állunk olyan jól támadok számában és nagyon hasonló karakterek a különbözőségeik ellenére is.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
JOseppe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2012.12.20. 16:48:57
Tartózkodási hely: Camp Nou, My House

2013.11.01. 08:03:25

Hogy ezt mégis hogy képzeli Martinó ezt nem is értem, 6ik nak idehozna egy csatárt :?: , amikor így is elvagyunk látva támadókkal bőven.Martinó is azt csinálja amit nem kellene, ahelyett hogy egy normális védőt szerezne, nem inkább hozna még egy embert plusznak a csatársorban. #-o Úgyanaz a szindróma mint Pepnél is volt, mostmár csak abban reménykedek hogy ebből a Ter stegen dologból lesz valami mert ő igenis nagyon kellene a kapuba.Hummelst meg nem tudom elképzelni sajnos a jelenlegi helyzet miatt sem... Ő most úgye kijelenti hogy neki kell egy középcsatár, akkor Tellóval és Pedróval + Cuencával mégis mit szeretne kezdeni??ez a kérdés. :? Szerintem a védelemnek kellene prioritást élveznie elsősorban erre tessék, nagyon remélem hogy erről nem feledkezett meg mint ahogy most nyáron. [-o< Remek munkát végez eddig a klubnál, de a tervei eddig nehezen követhetők. :?
Tata:" Fontos hogy magabiztosak legyünk. Nem kérek sokat a csapattól csak azt hogy egész évben játszunk jól és nyerjünk meg mindent.".
FCB: Ter Stegen, Mário Fernandes, Hummels, Piqué, Alba, Cesc Fabregas, Busquets, Iniesta, Neymar, Messi, Griezmann. Edző: G.Tata Martino
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2013.11.01. 07:14:52

Nem értem ezt a csatár ügyet. Messi ezen a poszton számolatlanul lövi a gólokat 4x aranylabda, szélen meg folyamatosan sérült volt. Pepi felismerte ezt, meg is lett az eredménye. Szélen többet kell dolgoznia, ergo többször sérült lehet...
connor
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2012.12.17. 22:18:01

2013.11.01. 01:40:55

Ez az egész Lewa-ügy kamu. A nyáron vettünk egy új csatárt, aki nagyon jól bevált eddig, Sánchez és Pedro is jobbak, eredményesebbek, mint tavaly vagy tavaly előtt, teljesen felesleges lenne idehozni egy újabb sztárt, sztárgázsiért - még ha ingyen jönne, a fizetését akkor is állni kellene. Az tény és való, hogy Fabregás center/hamis 9-es játéka egyenlő a nullával - neki a kp-án a helye -, de nem hiszem, hogy egy Ibra típusú csatárt fogunk idehozni, sőt, hogy egyáltalán igazolni fogunk csatárt. Az szinte már köztudott, hogy Zubi Ter Stegen miatt ment Németországba, ami jó alap volt az újságíróknak, hogy más játékosok kapcsán is találgatni kezdjenek. Ennyiről van itt szó. Lewa a Bayern-be fog menni, ahogy Götze is tette.
Az igazolásainkat tekintve pedig jelenleg egy védőre van szükségünk a leginkább - egy kapus mellett -, mert Puyol-ban mindig benne van egy komoly sérülés esélye, Mascherano pedig lassan szinte minden meccsen elkövet egy gólt érő hibát, talán mentálisan sincs a top-on.
A jelenlegi keretet elnézve borítékolhatónak tartom Dos Santos, Cuenca és Afellay távozását, ahogy szegény Sergi Roberto-nak sem jósolok túl nagy jövőt, aki eddig "kemény" 17 percet kapott 3 meccsen pályára lépve. Nagy valószínűséggel helyette jövőre már Rafa Alcantara lesz a keretben (lehet nem is baj).
Összegezve: én nem várok igazolást a télen, legfeljebb bejelentik, hogy Ter Stegen-t megvettük, de fél évre még kölcsönben hagyjuk a Gladbach-nál.
Avatar
sörvirsli
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2013.02.22. 22:30:29
Tartózkodási hely: A tizenhatoson belül

2013.11.01. 01:16:15

Lewát lesz....ni azért nem gyenge, talán titkon blankó vagy te is és még nem dolgoztad fel a tavaszi verést! :)
Nyilván sok barca drukker szívének azért is kedves Lewa mert egymaga agyonverte a szuper nagyképű épp rajtunk kárörvendő (előtte nap volt nekünk a müncheni-mészárlás) realmargitot.Ráadásul 4 góllal amit előtte még soha senki nem rúgott egy Bl-elődöntőben (ha jól tudom) pláne nem egy realnak! 8)
De azon kívül is igen veszélyes a figura,méghogy botlábú...
Amúgy én simán kiegyeznék 15-18 góllal amit rúg,főleg ha azt vesszük,hogy Messin kívül mostanában nem sokan rugdossák ezt meg.
Aki azt hiszi, hogy a Messi és a Messiás szavak és jelentések összecsengése véletlen, az orbitálisat téved: Isten kegyelméből való ez az ember.

Messi-Neymar = the ultimate forward duo

Paul Walker - We are always gonna miss you forever!
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.11.01. 00:21:45

mondjuk ha 30-40 millákkal dobálóznának (amennyit egyébként érne a mai árakat elnézve) megérteném, hogy vita megy róla, de így, hogy tudtommal ingyen igazolható (bár nyilván vannak kis kenőpénzek, kompenzációk, de na) így végül is mindegy.
aztán nem egy priskint vagy ogbeche-t veszünk, hanem tényleg az egyik legjobb középcsatárt.

a technikátlansághoz meg falábúsághoz meg annyit, hogy a felépítése hozza ezt ki.
ibra a világ egyik legtechnikásabb csatára, mégis néha esetlennek tűnik.
eimenis1212
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2013.08.25. 21:47:14

2013.11.01. 00:10:35

visca el barca írta:
eimenis1212 írta: Nem lennék meglepve ha neki is 1-2 jó szezonja lenne és eltűnne
lewa 25 éves és lassan 5 éve orrvérzésig fossa a golokat. mellesleg az első irásodban szimplán gyenge focistának minősítetted, és szó nem volt arról h a barca stílushoz mérten gyenge.
lehet félreérthetően fogalmaztam, de számomra adott volt, hogy ebben a topicban barca szinten mérünk, hisz barcába esetlegesen igazoló játékosokról cserélünk gondolatokat. Mindenesetre nagyértékű fogadásokat mernék kötni rá, hogy ha idejön gólszámba eljut egy 10-15 max.18 gólig, viszont úgy fogjuk szídni mint a madridisták higanyt vagy benzemát, sok helyen a focizni nemtudása miatt lassítani fogja a csapatot, és a megváltozott játékstílusunk ellenére sem fognak igazán kijönni a képességei ( nevezetesen: kontra---szélről bejön a labda- és ő odaér/berobban ezekre a lasztikra), a hátrányai ( labdabiztonság hiánya stb.) meg nagy akadályozó tényezők lesznek a kispasszos játékainknál, kényszerítőinknél stb. ( amikor ott középen 1érintésből mennek a passzok/tili-tolik). Majd az idő eldönti kinek lesz igaza ha idejön, ezek most még csak gondolatok
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.10.31. 23:21:53

eimenis1212 írta: Nem lennék meglepve ha neki is 1-2 jó szezonja lenne és eltűnne
lewa 25 éves és lassan 5 éve orrvérzésig fossa a golokat. mellesleg az első irásodban szimplán gyenge focistának minősítetted, és szó nem volt arról h a barca stílushoz mérten gyenge.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
eimenis1212
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2013.08.25. 21:47:14

2013.10.31. 23:12:18

shutterisland írta:
amikor 4-et rúgott akkor is az volt bennem, hogy ez az ember nem tud focizni.
azért visítanék, ha a mi színeinkben is elrakna négyet a real madridnak, nem érdekel, hogy ha mindet a gólvonalról kotorja be.
mit 4-et, 2-őt is...
az nem is kérdés :)
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.10.31. 22:57:40

amikor 4-et rúgott akkor is az volt bennem, hogy ez az ember nem tud focizni.
azért visítanék, ha a mi színeinkben is elrakna négyet a real madridnak, nem érdekel, hogy ha mindet a gólvonalról kotorja be.
mit 4-et, 2-őt is...
eimenis1212
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2013.08.25. 21:47:14

2013.10.31. 22:49:54

Erxy írta:Pedig jobban jársz ha nem az elmúlt évekhez mérsz minden játékost, mert csalódni fogsz és sosem leszel elégedett a Barcával. Az egyszeri volt és megismételhetetlen, már nem tartunk ott.
Könnyen abba a hibába eshetsz mint sok madridista, akik még mindig Ronaldo-hoz, Zidane-hoz meg a többihez mérik a játékosokat.
szerintem még ott tartunk ( persze nem ott amikor 6 címet nyertünk 1 évben). De persze, igazad van, a végtelenségig nem lehet ezt fenntartani ezt a játékot/eredményességet. Én ezért örülök nagyon Neymarnak, mert ő megint hozott valami új ízt a barcaba, és sok-sok focit. Az eredményesség persze fontos, de nekem fontosabb a játék, és én még ma is nagyon élvezem a meccseinket.
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2013.10.31. 22:35:55

Pedig jobban jársz ha nem az elmúlt évekhez mérsz minden játékost, mert csalódni fogsz és sosem leszel elégedett a Barcával. Az egyszeri volt és megismételhetetlen, már nem tartunk ott.
Könnyen abba a hibába eshetsz mint sok madridista, akik még mindig Ronaldo-hoz, Zidane-hoz meg a többihez mérik a játékosokat.
Kép
eimenis1212
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2013.08.25. 21:47:14

2013.10.31. 22:16:31

és annyi még. Igen egyébként ezek lehet erős megjegyzéseknek tűnnek, de ne felejtsétek el, amit az elmúl 6-8 évben kaptunk a csapattól az egy elég komoly nívó. És persze ha BVB meccseket néztem volna az elmúlt években, vagy mondjuk a német bajnokságot, akkor Lewandowski komoly tényező lenne. De én az elmúlt 6 évben a világ legjobb fociját nézem hétről-hétre ( amit régen egy egy VB-n 4 évente megkaptam a braziloktól 3-4 meccs erejéig mondjuk)... Szóval magas a mérce, igen, és ezért lehet higany vagy benzema vagy lewandowszki falábú. Ha nem barca meccset néznék hétről hétre, akkor ők biztosan a szememben istenkirályok lennének. De én finnyás vagyok a focira, mert szórakozni űlök le a tévé elé, nem pedig azért, hogy a kedvenc csapatom hétről-hétre bebrusztoljon 1 gólt a győzelemért.
eimenis1212
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2013.08.25. 21:47:14

2013.10.31. 22:02:49

visca el barca írta:
eimenis1212 írta:hát Lewandowski Ibrához képest egy falábú. Sajnos. Lehet kicsi a minta, láttam 4-5 meccsen játszani, de az alapján azt mondom ügyetlen a pasi.Igaza van Tatának, Higany féle igazolás lenne, csak rajta nem tudnék annyit röhögni mint higanyon amikor a reálba volt, mert lewa a mi csapatunkban játszana és nálunk bénázna. Persze fejjel jó, meg ha oda kell érni a szélről beadott labdákra akkor odaér, de focizni azt sajna nem nagyon tud
úristen. ezt így mind komolyan gondoltad?
igen. Persze gondolom azért érzed, hogy van benne egy kis túlzás és nem Thorgelle Sanyinkkal van egy szinten ( bár stílusban hasonlítanak). De ebben a barcában igencsak falábú lenne.Busi és az ő játéktudása ég és föld ( és busi csak védekező középpályás). Egyébként néztem az előbb a youtube-on a goljait. A felénél meguntam. Egy finomságot/focit sem találtam benne. Másrészt a meccsre konkrétan nem emlékszem, de amikor 4-et rúgott akkor is az volt bennem, hogy ez az ember nem tud focizni. És megint viszonyítás kérdése - tehát viszonylagosan,és itt nem az NB1-hez viszonyítok. Pl. Higany vagy Benzema is egy elismert játékos, de felállna a hátamon a szőr ha a barcaba jönne. Szval amikor 4-et rúgott akkor is lehetett látni ( már aki olvassa a játékot pl. mer focizott valaha és a dolgok mögé lát), hogy odaér a kapu elé az igaz, fejjel ott van az igaz, de focizni nem nagyon tud. Emlékszel anno Bojan mennyire sztárolva volt itt is a fórumon? ( lehet te is köztük voltál)De lehetett mindig is látni ( ha mögénéztél a dolgoknak, és nem tévesztett meg a felszínen látszó jobb aktuális forma), h hiányzik belőle pár dolog ami jó játékossá tehetné. Persze mindenki csak azt nézte,hogy megy neki a szekér, és aki azt mondta, hogy Bojannal nem kell komolyan számolni az lehurrogásra került. Persze az idő tudjuk már melyik tábort igazolta ( a nagy Bojan tábort vagy azt a pár embert aki nem csak nézni, de látni is megpróbált). Szval most te is így állsz ehhez a lewandowszki ügyhöz. Nem lennék meglepve ha neki is 1-2 jó szezonja lenne és eltűnne, de ebben nem vagyok biztos mert tényleg nem láttam belőle túl sokat.Brusztfociban talán tovább is meg fog élni, mindenesetre amit láttam belőle az arra elég, hogy lássam, hogy bánik a labdával, milyenek a mozdulatai, és engem a felszíni csillogás ellenérenem tudott "átverni". Emlékezz Ibra technikája sem tudott kijönni ebben a barcában ( tudom más volt a játékrendszer) akkor majd pont Ibrától is fényévekre lévő játékos ( tudásban) élne meg itt? Remélem Tata nem hibázik, és ha középcsatárt akar akkor olyat hoz aki tud focizni is
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.10.31. 21:30:34

Csak nem kacsa ez a Lewa-ügy.

Zubizarreta has met with Lewandowski's agents to sound them out about the presumed pre-deal with Bayern. Player open to join Barcelona. [md]
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.10.31. 20:31:46

Gareth Tello írta:
visca el barca írta:úristen. ezt így mind komolyan gondoltad?
Szerintem mindenki hagyja el ezt a topikot. Be kéne zárni pár hétre. :lol:
az kéne'. bezárni, oszt' együtt elmenni egy fiorentínára vagy szunderlandra....

amugy annyit megjegyeznék, hogy az az ember tényleg nem egy r10, de azért lefalábúzni...hah... érted...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.10.31. 19:12:44

visca el barca írta:úristen. ezt így mind komolyan gondoltad?
Szerintem mindenki hagyja el ezt a topikot. Be kéne zárni pár hétre. :lol:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.10.31. 19:07:39

eimenis1212 írta:hát Lewandowski Ibrához képest egy falábú. Sajnos. Lehet kicsi a minta, láttam 4-5 meccsen játszani, de az alapján azt mondom ügyetlen a pasi.Igaza van Tatának, Higany féle igazolás lenne, csak rajta nem tudnék annyit röhögni mint higanyon amikor a reálba volt, mert lewa a mi csapatunkban játszana és nálunk bénázna. Persze fejjel jó, meg ha oda kell érni a szélről beadott labdákra akkor odaér, de focizni azt sajna nem nagyon tud
úristen. ezt így mind komolyan gondoltad?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
eimenis1212
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2013.08.25. 21:47:14

2013.10.31. 19:04:11

azt azért hozzáteszem, hogy örülök annak, hogy nem kellett mindennek "szétrohadnia" ahhoz, hogy a Barca vezetés,és Tata felismerje, hogy a tiki-taka már önmagában nem elég, és probálkozunk új játékrendszerekkel. De ez a Lewandowszki.... #-o
eimenis1212
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2013.08.25. 21:47:14

2013.10.31. 18:55:30

hát Lewandowski Ibrához képest egy falábú. Sajnos. Lehet kicsi a minta, láttam 4-5 meccsen játszani, de az alapján azt mondom ügyetlen a pasi.Igaza van Tatának, Higany féle igazolás lenne, csak rajta nem tudnék annyit röhögni mint higanyon amikor a reálba volt, mert lewa a mi csapatunkban játszana és nálunk bénázna. Persze fejjel jó, meg ha oda kell érni a szélről beadott labdákra akkor odaér, de focizni azt sajna nem nagyon tud
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.10.31. 18:11:18

Varatrix írta:Ha igaz ha nem, azoktól kérdezem akik örülnének neki, vagy csak írnak róla. Mi vele a terv?

1. Lesz egy új Ibránk csak kevésbé hisztis.

2. Messit leváltjuk arról a posztról ahol évente minimum 30 gólt lő.
Én örülnék neki, meg nem is. Nekem ugyanúgy Ibra ugrik be. Olyan érzésem van, hogy Messit hosszútávon kitenni a szélre, az óriási problémát okozna NEKÜNK. Annyiban örülnék neki, hogy míg Ibráért a gatyánkat ott hagytuk, addig ő ingyen lenne. Aztán, ha idővel szélen játszana, akkor is inkább elnézegetném, mint Pedrot... Egyébként nekem nagyon besülős szakmai üzletnek tűnik... Mondom, gazdaságilag nagyon jó biznisznek tűnik, szakmailag kevésbé. Meg én bízok abban, hogy Deulofeuból sikerül kihozni azt, ami benne van. Mondjuk ez utóbbi inkább utópisztikusnak tűnik...
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.10.31. 16:43:18

visca el barca írta:"Robert Lew4ndowsk1, a Borussia Dortmund csatára egy interjúban elismerte, januárban valóban aláír a Bayern München labdarúgócsapatához"

nem is értem mi ez a fantáziálgatás itt.
Azt mondta, hogy az FCB-hez ír alá. Ez lehet a Barça is.















:mrgreen:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.10.31. 16:29:07

"Robert Lew4ndowsk1, a Borussia Dortmund csatára egy interjúban elismerte, januárban valóban aláír a Bayern München labdarúgócsapatához"

nem is értem mi ez a fantáziálgatás itt.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2013.10.31. 16:11:39

Ha igaz ha nem, azoktól kérdezem akik örülnének neki, vagy csak írnak róla. Mi vele a terv?

1. Lesz egy új Ibránk csak kevésbé hisztis.

2. Messit leváltjuk arról a posztról ahol évente minimum 30 gólt lő.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Válasz küldése