Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
blaugrana99
Jugador del Barça
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2013.03.27. 18:51:20

2014.06.29. 13:07:33

http://www.sport.es/es/noticias/barca/l ... no-3338862" target="_blank szerintem itt már csak az a kérdés hogy kit vonunk be az üzletbe.Csak Sanchezt ne,elég selejt van nálunk válogassunk azok közül.( Pedro,Tello,Bojan Affelay)
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.06.29. 13:02:57

LG írta:ki lesz addig a középcsatárunk, amíg az eltiltása tart?
bojan, hisz a bizonyítási lehetőséget meg kell neki is adni :lol: aztán zsákszámra lövi majd a gólokat, suarez meg megy a padra és jövő nyáron eladjuk az arsenalnak 8+2 millióért :lol: annyira barcás sztori lenne :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21249
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2014.06.29. 12:44:18

Gali írta:
blaugrana99 írta:http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... al-2346277 Elmebeteg a vezetőség az biztos. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Barcelona plan to make opening bid of "30M + 6-7M incentives + Alexis" for Liverpool's Luis Suarez. Clubs will talk in coming days. [sport]

Azaz a végösszeg 70-80 millió euró. Tényleg nem normálisak.
Amennyiben marad a bünti, Suarez október végéig legfeljebb a kertjében focizhat. Ez egyrészt azt jelenti, december-ig nem igazán lesz hadra fogható, másrészt Pedroval (esetleg Dulival) fogjuk nyomni közel egy félévig. Mit mondjak, nem egy nagy perspektíva.
Igen, úgy érdekes lenne. Meg, ha Suarez miatt átállunk középcsatáros játékra, ki lesz addig a középcsatárunk, amíg az eltiltása tart? Vagy addig marad Messi középen, aztán jön Suarez, és hirtelen kitesszük jobb szélre? Érdekes na. Nagyon tökkelütöttnek tűnik a vezetőségünk, és LE személyében úgy látszik találtak egy tökkelütött edzőt is.
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2014.06.29. 12:37:19

blaugrana99 írta:http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... al-2346277 Elmebeteg a vezetőség az biztos. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Barcelona plan to make opening bid of "30M + 6-7M incentives + Alexis" for Liverpool's Luis Suarez. Clubs will talk in coming days. [sport]

Azaz a végösszeg 70-80 millió euró. Tényleg nem normálisak. Bár ezekből azt is kinézem, hogy Sanchezt beszámítják egy 20-asba, így a tranzakció "csak" 50M euró.
Amennyiben marad a bünti, Suarez október végéig legfeljebb a kertjében focizhat. Ez egyrészt azt jelenti, december-ig nem igazán lesz hadra fogható, másrészt Pedroval (esetleg Dulival) fogjuk nyomni közel egy félévig. Mit mondjak, nem egy nagy perspektíva.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Gali 2014.06.29. 12:44:38-kor.
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2014.06.29. 12:17:52

Rivaldo11 írta:Nagyon jó teljesítményt nyújt, ám kérdés, képes lesz e erre hosszabb távon is, vagy marad amolyan vb-hős, akikből azért négyévente akadni szokott egypár...
Én is úgy látom, hogy mezőnyben egyelőre azért még kevés, de vannak nagy megmozdulásai, kapu elé elég jól érkezik. Mellesleg ha hinni lehet az nso-nak, akkor a realt preferálná inkább.
Mondjuk szerintem egy csapat, ahol van egy Messi, meg egy Neymar, különösebben nem panaszkodhat, és bár nálam is lenne olyan játékos, aki meg tudná változtatni a mára egysikuvá váló támadójátékunkat (Reus), azért ha előre nem jön senki, akkor sem kell kardunkba dőlni-csak a hátsó alakzatot hozzuk rendbe.
Megnéztem Hámesz eddigi statját. Nem mondható, hogy zsákszámra lőtte a gólokat, de egy jó átlagot azért lehozott.
Portóban 3 év alatt 25-ig jutott, míg tavaly 9-et vállalt Monacóban. A válogatottban a VB-ig 8 gól volt a termése 25 mérkőzés alatt. Az tény, hogy nagyon technikás és van egy remek bal lába. A Monaco jó üzletet csinált vele (45M). Biztos vagyok benne, ha egy nagy csapat, mondjuk a Real bejelentkezik érte, 70 millió alatt nem ússzák meg a transzfert.
Ettől függetlenül nálam a kávésoknál Cuadrado viszi a prímet. Zunigával együtt teljesen bejátssza a jobb oldalt. Sokat fut, jól cselez és forintos labdái vannak. Szóval remek kis játékos.
Reussal kapcsolatban megegyezik a véleményünk, nagy kedvencem a német. Szerintem ő illene a legjobban a Messi-Neymar duóhoz.
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1269
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2014.06.29. 12:14:09

Csodálkoztam volna ha itt nem merül fel rögtön Hamesz Rodrigeez neve es többen nem estek volna hirtelen " szerelembe" hisz rúgott egy bomba gólt a Realban
akar játszani es arany árban van... Ennél többet persze senki nem tud róla , de azért azonnal le kell igazolni ...:-)
-
Cuadrado
Érdekes figura , az biztos h kiválóan cselez meg hozza úgy h nem esik kell közben .... El tudnám képzelni de semmi kép se jobb hátvéd !
-
Amúgy meg teljesen mindegy , majdnem biztos vagyok benne h csinosthatjuk a verdát elől meg hátul de amíg nem áll össze a német - katalán motor középpályán addig nem lesz megújulás maximum maszatolás !
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
blaugrana99
Jugador del Barça
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2013.03.27. 18:51:20

2014.06.29. 12:04:13

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... al-2346277" target="_blank Elmebeteg a vezetőség az biztos. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2014.06.29. 11:48:55

Komolyan mondom, lassan szorítok érte, hogy Xavi egy évet még maradjon. Hiába za átalakítás, ha nem akarunk igazolni a kp-ra és Song-ot is eladjuk, akkor a következő szezon mehet a kukába Suárez ide vagy oda.
A kapus poszt az már így is kétséges a versenyhelyzet miatt. Emlékszem én 2003-ban, amikor a fiatal Valdes és a rutinos Rüstü versenyeztek. Mindkettő hibát hibára halmozott, váltogatták is egymást, végül Rüstü hibázott többet, ő "esett ki". Nem ezen múlott a szezon, de nem volt szerencsés megoldás. Ez a jelenlegi helyzetben is valószínűleg így lesz. Foghatjuk majd a fejünket.

A védelem vicc. Piqué, mint karmester, mellette egy tapasztalatlan kölyökkel, aki iránymutatás nélkül csak magára számíthat majd, úgy, hogy Bartra-nak is egyre több lehetőséget kellene adni, de sajnos nem úgy tűnik, hogy ez Piqué kárára fog történni - pedig úgy lenne jobb. És akkor 4. számú opciónak olyan megoldások merülnek majd fel, amelyek az utóbbi években is sokszor csődöt mondtak, mint Adriano vagy Mascherano. Mathieu is kb. ez a kategória, bukásra van ítélve ezen a poszton. :roll:

A középpálya akár jó is lehetne, ha Busquets mellé bekerülne egy tipikusan ütköző vkp, aki levenné Busi válláról a védekezés terhének nagyobb részét, így Busquets többet foglalkozhatna a játék szervezésével. Song elküldésével viszont nagy valószínűséggel Rakitic a kezdőbe kerül majd Busquets mellé, akik ketten kevesek lesznek a védekezés és a támadás megoldására. Busquets idén is kevés volt a középpályás védekezésre, Rakitic pedig ha tkp-t fog játszani, akkor nem a védekezéssel fog foglalkozni, az pedig vicc, hogy mögé csak a kétballábas Roberto marad majd. Magyarul a Barca irányítója két középkategóriás játékos közül kerül majd ki, miközben középpályás védekezésünk továbbra is gyenge marad majd - Mascherano nem fogja Busquets-et kiszorítani.

A csatársorban a Messi-Suárez-Neymar hármas talán a legerősebb a mai futballban, ami egy stabil középpályával és védősorral aranyat, akár triplázást is érhetne, de jelen esetben inkább hátrány lesz, ha Messi nem fog visszazárni a szélen és nem lesz hajlandó futni. Ha pedig Suárez kerül a szélre és a kiskirály megmarad hamis 9-esnek, akkor még rosszabb lesz az egész.

Magyarul a következő szezon a védelem és a középpálya szétbarmolása miatt kuka. Remélhetőleg Laporta jövő ilyenkor már elnök lesz a saját stábjával és talpra állítja a klubot, ahogy 2003-04-től kezdődően fokozatosan megtette.
Avatar
blaugrana99
Jugador del Barça
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2013.03.27. 18:51:20

2014.06.29. 11:48:24

Nervo írta:http://www.goal.com/en/news/11/transfer ... ID=HP_HN_1
:mrgreen:
Menjen csak madridba. :lol:
Azért be ne szarjunk tőle,eddig azt se tudtuk hogy a világon van.
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2014.06.29. 11:43:55

http://www.goal.com/en/news/11/transfer ... ID=HP_HN_1" target="_blank
:mrgreen:
Menjen csak madridba. :lol:
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
Avatar
blaugrana99
Jugador del Barça
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2013.03.27. 18:51:20

2014.06.29. 11:38:34

http://www.sport.es/es/noticias/barca/a ... al-3338595" target="_blank El ne fecséreljük ezt a srácot.
barca0000
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2014.06.22. 17:32:46

2014.06.29. 11:23:50

Én kíváncsi lennék hogy vajon mikor jön az első hír arról hogy Rodriguezt akarjuk le igazolni :?: Aztán az más kérdés hogy mennyiért mozdítható mer a Monaco tett le érte 45milliot most akkor kb 60-70millio lehet ha nem több...
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2014.06.29. 11:07:15

Nagyon jó teljesítményt nyújt, ám kérdés, képes lesz e erre hosszabb távon is, vagy marad amolyan vb-hős, akikből azért négyévente akadni szokott egypár...
Én is úgy látom, hogy mezőnyben egyelőre azért még kevés, de vannak nagy megmozdulásai, kapu elé elég jól érkezik. Mellesleg ha hinni lehet az nso-nak, akkor a realt preferálná inkább.
Mondjuk szerintem egy csapat, ahol van egy Messi, meg egy Neymar, különösebben nem panaszkodhat, és bár nálam is lenne olyan játékos, aki meg tudná változtatni a mára egysikuvá váló támadójátékunkat (Reus), azért ha előre nem jön senki, akkor sem kell kardunkba dőlni-csak a hátsó alakzatot hozzuk rendbe.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2014.06.29. 10:23:45

sajnálom, h erről a hamesz gyerekről lemaradtunk. de nem értem, h nem vette észre tőlünk sem (és mástól sem) senki anno, amikor még a portoban nyomta? vagy ennyire belenyúltak a hercegségben? felsírtam amikor a tegnapi meccse után eszembe jutott, h hozzánk rakitics jött...
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.06.29. 10:21:55

Barcaman1993 írta:
palesz77 írta: Holnap remélem, hogy lehozzák a katalán lapok, hogy lemondunk Kroosról, és James Rodriguezt akarjuk leigazolni - még ha nem is egy poszt -, és hogy Cuadrado közel van hozzánk.. :mrgreen:
Nekem is kapásból ez jutott eszembe. Mondjuk én örülnék neki, ha jönne, mégse 80 millió körüli összegekről beszélnénk. A kapu előtt zseniális mozdulatai vannak, mezőnyben egyelőre kevés. Jó lenne, ha együtt maradnának Falcaoval a Monacoban.
Kroos nem kell a klubnak - ahogy már írta lejjebb Gali is, csak ide pont passzol most.

James Rodriguez: "It would be a dream to play in Spain".

Cuadrado meg azt nyilatkozta, hogy a VB után dönt majd arról, hogy hol szeretné folytatni.
Close Enough.. :mrgreen:
Gali írta:...
Ha tényleg nem hozunk senkit a középpályára, akkor nagyon kell drukkolni, hogy mindenki megússza sérülés nélkül az Ini-Rakitic-Rafinha trióból. Ha senki nem dől ki hosszabb időre, akkor simán elég lehet ez a hármas is, legalább több percet játszhatna Rafinha így. Persze ehhez az is kell, hogy mindegyikük jól is játsszon.. Nagyon necces lesz a dolog, de akár jól is kijöhetünk abból, ha nem érkezik senki oda. Egyedül attól "tartok" amúgy, hogy így Xavi és Song is maradni fog..

Az Alexises mellett meg van egy Pedros hír is, ő meg pont gondolkozik a távozáson. Remélem őt vonjuk be Telloval együtt a Suárez transzferbe.. [-o< Azért egy Messi-Neymar-Alexis-Suárez-Deu 5-ös nem lenne gyenge - papíron. Bár még mindig úgy gondolom, hogy Alexis jobban járna, ha elmenne. A csapat nem hiszem, de ő igen..

Mathieuről és Marquinhosról megint van egy kisebb szösszenet, annyi a lényege, hogy Mathieu hamarosan meglehet, Marquinhos pedig nehéz menet lesz.. Ha egyáltalán sikerül. De ők ketten az első számú célpontok.

Suárezzel meg a megállapodás megvan már állítólag, de a Pool a harapdálás ellenére sem enged az árából..
Suárezék CAS-hoz fognak menni amúgy, ha jól értem elfogadják a 9 meccset és a pénzbüntetést is, de a 4 hónap miatt fellebbeznek. Szerintem teljesen jogosan..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára palesz77 2014.06.29. 11:10:27-kor.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21249
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2014.06.29. 10:18:43

Gali írta:
Úgy néz ki, hogy Kroos nem is volt valós alternatíva a kp-ra, csak a nevét bedobták az újságok. A Barca mindig is Kokét preferálta, de az ő leigazolása nem jöhetett létre. Egyrészt a magas kivásárlási ára miatt, másrészt a játékos 2019-ig meghosszabbította a szerződését.
Az MD szerint további erősítés a középpályán már nem lesz, a rendelkezésre álló pénzügyi forrásokat 3 játékos leigazolására fogják fordítani.
Név szerint: Suarez, Marquinhos és Mathieu.
Még egy érdekes hír amit Sport közölt. Alexis továbbra is a Barcában szeretné folytatni a pályafutását, mert nagyon jól érzi magát Barcelonában. Állítólag erről már Luchoval is egyeztetett. Ugyanakkor az Arsenal 40 milló eurót sem sajnálna érte.
Szóval se jobbhátvéd, se egy klasszis középpályás? Remek... :( Pedig Suarez árából kijött volna mind2. Sok jóban nem reménykedem.
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2014.06.29. 09:51:39

palesz77 írta:Holnap remélem, hogy lehozzák a katalán lapok, hogy lemondunk Kroosról, és James Rodriguezt akarjuk leigazolni - még ha nem is egy poszt -, és hogy Cuadrado közel van hozzánk.. :mrgreen:
Úgy néz ki, hogy Kroos nem is volt valós alternatíva a kp-ra, csak a nevét bedobták az újságok. A Barca mindig is Kokét preferálta, de az ő leigazolása nem jöhetett létre. Egyrészt a magas kivásárlási ára miatt, másrészt a játékos 2019-ig meghosszabbította a szerződését.
Az MD szerint további erősítés a középpályán már nem lesz, a rendelkezésre álló pénzügyi forrásokat 3 játékos leigazolására fogják fordítani.
Név szerint: Suarez, Marquinhos és Mathieu.
Még egy érdekes hír amit Sport közölt. Alexis továbbra is a Barcában szeretné folytatni a pályafutását, mert nagyon jól érzi magát Barcelonában. Állítólag erről már Luchoval is egyeztetett. Ugyanakkor az Arsenal 40 milló eurót sem sajnálna érte.
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.06.29. 09:49:08

palesz77 írta:Holnap remélem, hogy lehozzák a katalán lapok, hogy lemondunk Kroosról, és James Rodriguezt akarjuk leigazolni - még ha nem is egy poszt -, és hogy Cuadrado közel van hozzánk.. :mrgreen:
Nekem is kapásból ez jutott eszembe. Mondjuk én örülnék neki, ha jönne, mégse 80 millió körüli összegekről beszélnénk. A kapu előtt zseniális mozdulatai vannak, mezőnyben egyelőre kevés. Jó lenne, ha együtt maradnának Falcaoval a Monacoban.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21249
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2014.06.29. 00:39:08

palesz77 írta: Amúgy ez a Cuadrado gyerek tényleg elég pengés kis játékos - az első ember, akiről a youtube videók rosszabbak, mint az igazi teljesítménye :lol: -, amelyik csapat leigazolja, az jól fog járni vele. De azt újfent bizonyította, hogy nem védő, és hogy olyan csapat lenne a legjobb neki, ahol van területe cselezgetni..
Hasonlóan látom. Nagyon jó játékos, de ide nem igazán illene, főleg nem jobbhátvédnek. 3-5-2-ben esetleg el tudnám képzelni szélsőnek, de nem hinném, hogy erre a szerkezetre váltanánk.
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2014.06.29. 00:38:41

palesz77 írta:Amúgy ez a Cuadrado gyerek tényleg elég pengés kis játékos - az első ember, akiről a youtube videók rosszabbak, mint az igazi teljesítménye :lol: -, amelyik csapat leigazolja, az jól fog járni vele.

Nincs csapat, aki adna érte 35 millió eurót, annyira sajnos nem jó. Szegény Firenzében fog megöregedni.

ui.1: Én is kellemeset csalódtam, egy Interben el tudnám nézni, csak ahova jó lenne oda drága..
ui.2: Persze a szeretett klubunk lenne olyan marha, hogy a jobbszélsőből jobbhátvédet készítve kidobja ezt a pénzt..
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.06.29. 00:29:51

Holnap remélem, hogy lehozzák a katalán lapok, hogy lemondunk Kroosról, és James Rodriguezt akarjuk leigazolni - még ha nem is egy poszt -, és hogy Cuadrado közel van hozzánk.. :mrgreen:

Amúgy ez a Cuadrado gyerek tényleg elég pengés kis játékos - az első ember, akiről a youtube videók rosszabbak, mint az igazi teljesítménye :lol: -, amelyik csapat leigazolja, az jól fog járni vele. De azt újfent bizonyította, hogy nem védő, és hogy olyan csapat lenne a legjobb neki, ahol van területe cselezgetni..
Mindenesetre a VB arra már jó volt, hogy mostantól biztos hogy figyelemmel kísérem a pályafutását, mert nagyon kellemes csalódás a játéka, sok olyan megmozdulása van, amit élmény nézni.
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2014.06.28. 22:01:40

Egy kis összehasonlítás: annó a holland bajnokság 2 legnagyobb sztárja Afellay (PSV) és Suárez (Ajax) volt. Ugyanabban az évben hagyták ott csapatukat és jesszus mennyivel másabb karriert futottak be. Lehet jobban jártunk volna ha inkább a harapós jön. Afellayban nagyon sok volt, az a sok fránya sérülés... Na mindegy. Örülnék ha jönne Suárez, talán ellehetne felejteni ezt a "Mes que un club" felesleges hülyeséget és lehetne építeni a csapatot. Hátha az esős játékosainkat Suárez megharapná szimulálás közben. Viszont ha nincs pénz akkor felesleges, akkor védő(k) kellenek inkább, de én még hiszékeny vagyok, ha egy cserekapusra 12 millát (vagy 10et) kiadtunk, akkor biztosan van égetőbb posztokra is pénz.
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2014.06.28. 19:23:09

roby122 írta: Alapból nem kéne eladni Sanchezt és akkor nem kéne ,hogy jöjjön Suarez.
És azért se jöjjön ide Suarez , hogy akkor majd Alexis padozni fog , mert az egy vicc lenne.
Nem mondtam , hogy Higuain vagy Llorente bohóckodását nézegetném , de te honnan veszed , hogy itt bohóckodnának ? Bocs , nekem nem olyan felfogásom van , mint egyeseknek akik felvásárolnák fél Európát , Reus , Kross , Suarez , Pogba és még sorolhatnám. Ez a Madrid szokása. Én megértem , hogy saját neveléssel nem lehet egy csapatot felépíteni , vásárolni kell , de azért szerintem van egy határ. Minden évben a támadóalakulatba hozni embereket nem kevés pénzért , szerintem ez sok .Ezt a pénzt inkább a védelemre kéne már fordítani. Egy Koket viszont szívesen elnéznék itt , aki ismeri a ligát és spanyol. Az , hogy Mathieu jön az engem egyáltalán nem zavar , de akkor mellé jöjjön Marquinhos , és csak akkor menjen el Alves.
De neked látom az a bajod , hogy nem világsztárok jönnek ide , Rakiticel nem tudom , mi a bajod , szerintem képes arra , hogy irányítsa a csapatot , ha lehozza Modric szintjét akkor az már nagyon jó. Krossnak pedig ha nem tetszett a Bayern játéka , akkor meg majd a Barcáé fog neki tetszeni ... Ide munkásemberek kellenek akik tényleg a szívüket lelküket kiteszik a pályára , nem csak el alibizik azt a 90 percet , ilyen áron nem is kell világsztár. Ez az én véleményem , nem kötelező vele egyetérteni.
És akkor nyilván te Sánchez-t tennéd középcsatárnak. Eredeti ötlet... :roll: Mivel úgy tűnik, hogy Lucho középcsatáros játékot akar, így nyilván valakinek távozni kell a támadók közül és az nem Neymar és nem is Messi lesz. A Pedro Sánchez duóból pedig - jogosan - a chilei viselné kevésbé jól a padozást. Innentől szerintem tiszta sor. Sajnos. Higuaín és Llorente pedig klasszisokkal rosszabb csatár, mint Suárez, nem is beszélve a technikáról és a gyorsaságról, utóbbi pedig a mi játékunkban sokkal de sokkal fontosabb, mint a magasság. Nem véletlenül volt Eto'o a legsikeresebb az utóbb 10- de meg merem kockáztatni, hogy 15-20 évben (Ronaldo óta) a középcsatáraink közül - Messi és a hamis 9-es poszt most más kategória. Suárez nagyon hasonló alkatú csatár. Ennyi szerintem bőven elég...ha pedig azt vesszük, h pl. higuaín mennyibe kerülne.... :roll: Gondolkodj el ezeken és a csapat érdekét nézd ne azt, h Suárez most közellenség lett...
Ez a madridozás meg marhaság. Nem normális aki azt mondja, hogy nem fér bele 5-6 évente egy nagyobb átalakítás, ami igenis pénzbe kerül. Mi nem aranylabdásokat veszünk minden évben. A másik pedig, hogy ennyi erővel a Pep csapat is minden évben klasszis támadót vett, akkot is ezért siránkoztál, hogy a madridiakhoz hasonlóan igazolunk? ... :roll:

Kroos - és nem Kross, egyszer eltéveszti az ember, nem gond, de nem olyan nehéz nevű játékos, akinek a nevét nem lehetne leírni egyszer normálisan. =D>
Tökéletes lenne ide minden szempontból. Koke hosszabbított, nem fog jönni, sokan leírták, törődj bele, fog fel. Ő is jó lett volna, de nem fog érkezni ez már 100%.

Rakitic. Egy jó szezonja volt, Európa liga győzelemmel, slussz. Hleb-et példaként hoztam csak fel, nem hiszem el,hogy valakinek ez nem világos. #-o Rakitic legtöbb jó passza beadás volt, amiket itt kevésbé fog tudni kamatoztatni. Korántsem vagyok benne biztos, hogy egy gyors, rövid passzos játék neki menni fog olyan szinten, hogy itt alapember legyen. Sőt... Aki nem látja közte és Kroos vagy Thiago között a különbséget az okosodjon még...

Ide olyan játékosok kellenek a támadó részlegbe, akik hajlandóak futni, hajtani, de nem középszerűek. Tehát NEM munkások kellenek, hanem olyan klasszis/jó játékosok, akik hajlandóak dolgozni is. Óriási különbség van a kettő között. :roll:

Egyébként a védelem megerősítésében egyet értünk: kellene. De nagyon úgy tűnik, hogy sajnos nem realitás az, hogy klasszis középhátvédet igazolunk, ahogy Sánchez maradása sem. Sajnálatos, de ez van.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7445
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.06.28. 18:06:35

Realboy94 írta:Úgy igazán sztem nem is kéne nektek Kroos. Ugye, ha azt nézzük Busi alapember(akit én nem csípek), és Iniestáról, a csk-tokról még csak ne is beszéljünk. + Hozzá van egy jó Mascheránótok, aki a VB-n Nigéria ellen nagyot játszott, egy közepes Songotok, aki nem annyira tiki-takás felfogásban, gyorsabb játékban szontén jó lehet. És akkor még egy Rafinha is, aki nekem annyira megtetszett a Celtában amikor láttam, hogy le akartam igazolni, pontosabban akartam, hogy a vezetőség leigazolja. Aztán megtudtam, hogy Barcás. És akkor még nem is beszéltünk Rakitic-ről, aki vagy nagyon-nagyot arat (ha bejön és a csapata vezére lesz a kp-n), vagy beleszürkül a mezőnybe és mindenki csak úgy fog róla vélekedni, hogy padra jó, de igazán nem nagy (még akkor is, ha hoz annyit, mint Busi, akkor már a 2. érvényes rá, hiszen a média elvárásai nagyon-nagyok, és az emberek sokszor képesek a médiára hagyatkozni, mintsem a saját véleményükre). De szerintem ő be fog vállni.

Persze minőségi igazolás lenne, meg lépne vele előre a csapat, de sztem pl. nekünk nagyobb szükségünk van rá. Most jön elő az, hogyha nem adjátok el Cesc-et akkor máris jobban festene az a névsor, amit most felvázoltam
Nem értem hogy jön ide Busquets, Song meg Masch, amikor Kroos-ról beszélünk. Kanyarban sincs a szerepe az előbb említettekhez képest. Azért kéne mert az a pozíció, ahová kellene erősen hiányposzt nálunk Cesc és Xavi távozásával. Ezt egy Rakitic nem valószínű, hogy megoldja. Rafinha van még, akiben nagyon bízom, de 50-60 meccset egy Ini-Rakitic-Rafinha-Sergi Roberto kp-val végigvinni több, mint öngyilkosság. Még ha Busit feljebb is lehet tolni. És ide szerinted nincs szükség Kroos-ra??? És nem mellékesen Ini sem kölyök már, jövőre pedig nem alakíthatunk már a kereten.
Engem kicsit sem érdekel, hogy a Madridnak mennyire van szüksége rá, nem is kívánok itt vitázni, hogy kinek kell jobban, mert totál felesleges. A lényeg, hogy ide muszáj egy ilyen kvalitású, és stílusú kp, ez jelenleg a piacon lévők közül megszerezhető kategóriában szinte csak a német.
Forca Barca!!!!
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2014.06.28. 17:47:40

crixus írta:
roby122 írta: Sanchezt miért is kéne eltávolítani ?
Song az oké , ott van helyette Mascherano , 3. számú VKP nem kell a csapatba.
Alvest csak akkor adnám el , ha létrejön vele a Marquinhos transzfer.
Suarez és Kross maradjanak ott ahol vannak. Nagy ívben kerüljék el még csak Spanyolországot is. Hogy ha már kell még egy ember KP-ra akkor az legyen Isco . Úgy is lenyilatkozta 2 évvel ezelőtt , hogy ő egy antimadridista , és Madridban mindenki nagyra van magával. :mrgreen:
Ha akkor ajánlatot tett volna érte a Barca ő már itt lenne abban biztos vagyok.
Istenem de szeretem amikor valaki nem olvassa el rendesen amit a másik ír. :lol:
Már bocs.
De sehol sem írtam, hogy Sánchez-t el KELL távolítani. Azt írtam, hogy az a cél, a vezetőség célja. Azt, hogy ez jó-e vagy rossz-e azt nem részleteztem.
Egyébként én bírom a chilei-t, nem adnám el, csak akkor, ha nem vállalná azt, hogy esetleg padoznia is kell, ha esetleg Suárez érkezik. A pletykák alapján kb. akármilyen középcsatár jönne, Sánchez menne a "helyhiány miatt". Tehát ha már eladjuk a chilei-t, akkor csak azt a Suárez-t lenne érdemes hozni, aki meg is érne annyi pénzt - ellenben pl. Higuaín-ért kínált 50-70 millióval. :roll: De te biztos szívesebben néznéd ahogy higany vagy Llorente bohóckodik elöl... ugyanúgy ahogy Rakitic is van akkora klasszis, hogy irányítsa a csapatot... végülis anno Hleb is volt olyan jó, csak a buta Pep csereként számított rá. :roll: Komolyan nem értem egyesek mit gondolnak, hogy nem kellene sem Suárez sem Kroos. Igen, nem hibátlanok, nem saját nevelések, de posztjukon messze jobbak, mint a többi alternatíva, aki eddig szóba került. Érdekes védő poszton meg pont azért megy a sírás, mert Mathieu nem elég jó, Thiago Silva vagy Mangala kellene. érdekes... :roll: Isco-t amúgy én is elnéztem volna, de nem Xavi helyén, nem most és miután Madridba ment, értelme sincs róla beszélni.

Alapból nem kéne eladni Sanchezt és akkor nem kéne ,hogy jöjjön Suarez.
És azért se jöjjön ide Suarez , hogy akkor majd Alexis padozni fog , mert az egy vicc lenne.
Nem mondtam , hogy Higuain vagy Llorente bohóckodását nézegetném , de te honnan veszed , hogy itt bohóckodnának ? Bocs , nekem nem olyan felfogásom van , mint egyeseknek akik felvásárolnák fél Európát , Reus , Kross , Suarez , Pogba és még sorolhatnám. Ez a Madrid szokása. Én megértem , hogy saját neveléssel nem lehet egy csapatot felépíteni , vásárolni kell , de azért szerintem van egy határ. Minden évben a támadóalakulatba hozni embereket nem kevés pénzért , szerintem ez sok .Ezt a pénzt inkább a védelemre kéne már fordítani. Egy Koket viszont szívesen elnéznék itt , aki ismeri a ligát és spanyol. Az , hogy Mathieu jön az engem egyáltalán nem zavar , de akkor mellé jöjjön Marquinhos , és csak akkor menjen el Alves.
De neked látom az a bajod , hogy nem világsztárok jönnek ide , Rakiticel nem tudom , mi a bajod , szerintem képes arra , hogy irányítsa a csapatot , ha lehozza Modric szintjét akkor az már nagyon jó. Krossnak pedig ha nem tetszett a Bayern játéka , akkor meg majd a Barcáé fog neki tetszeni ... Ide munkásemberek kellenek akik tényleg a szívüket lelküket kiteszik a pályára , nem csak el alibizik azt a 90 percet , ilyen áron nem is kell világsztár. Ez az én véleményem , nem kötelező vele egyetérteni.
Válasz küldése