Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.06.14. 22:39:32

S.Agüero írta:Amúgy Pacóval mi a baja mindenkinek? :D Én elégedett vagyok vele, főleg a tavaszával, jól játszott. Mit vártatok el tőle, ha nem felelt meg?
Játszott kb 1000-1500 percet, de 10 gólpontot biztos összehozott.
Cserecsatár posztot megoldhatná 10 évre, ha úgy adódik. Nyilván nem fog. :D
Gyanítom az, h mindezt ingyen is lehozta volna Munir.
Nekem mondjuk semmi bajom nincs vele, de érthetetlen üzlet volt.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.06.14. 22:35:39

Amúgy Pacóval mi a baja mindenkinek? :D Én elégedett vagyok vele, főleg a tavaszával, jól játszott. Mit vártatok el tőle, ha nem felelt meg?
Játszott kb 1000-1500 percet, de 10 gólpontot biztos összehozott.
Cserecsatár posztot megoldhatná 10 évre, ha úgy adódik. Nyilván nem fog. :D
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.06.14. 22:11:09

Egy fordulo kivételével az osszes bajnokin ott volt, 7 gol 4 asziszt. Meg itt egy video:
https://m.youtube.com/watch?v=XTzMRpRjLOk" target="_blank

Transfermarket szerint is legalább 8 milliót ér, vicc hogy mi ilyen játékosokat adunk el ingyen utana meg marha nagy meglepődések vannak hogy nincs pénz fizetésekre.
Mondjuk elobb használnám cseretámadóként mint Munirt vagy a 30 millás ( =D> #-o :evil: )Alcacert.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.06.14. 21:24:27

Normandia írta:A májad kilehet már:-D
Gondohatod...még szerencse, h szeretem :)
visca el barca írta:Bezzeg a city is vett már csomó új játékost meg lepukkant milan is :mrgreen:
Tetszik, amikor valaki átlát a szitán :D

Amúgy Tello gyerek h játszik? Ő egyáltalán nem volt vak, jó pár mostani játékos szintjét hozná (az akkori játéka alapján).
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2017.06.14. 20:41:28

Samper írta:Odáig rendben van, hogy Marlont már rég véglegesíteni kellett volna Mathieu helyett.
https://www.fcbarcelona.es/futbol/barca ... -barcelona" target="_blank

2020-ig szóló szerződése lesz, arról egyelőre nincs szó, hogy hol fog játszani a következő szezonban, gondolom, ez még sok dologtól függ (például attól, hogy a Barça B feljut-e a másodosztályba).
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.06.14. 20:19:59

Féktelen optimista vagy de a fele nem is játszik. Veramaelen 0 vagy még egy kölcsön, Douglas 0 vagy mégegy kölcsön, Tello 0 vagy mégegy kölcsön, Munir még egy kölcsön jó esetben, Mathieu szerintem ingyen elengedjük vagy törökbe vagy franciába, Arda max 20 lesz, Rafhina egy ilyen sérülés után egy csomag kavicsért.
Annyibol rosszul fogalmaztam, hogy nem varom hanem elvarom de az a szomoru es az a verlazito hogy valoszinuleg az lesz amit ti mondtok.
Douglas: Tenyleg nem o az uj Cafu, de azert amit a Sportingba mutatott aza mai arfolyamon legalabb meger egy 3 millio eurot, ennyit meg a botlabu semmit nem ero magyar jatekosokert is fizetnek.
Tello: Amit itt mutatott az alapjan ugyes jatekos, Portoba kezdo volt, Fiorentinaba se volt gyenge, mai arfolyamon egy otost meger.
Munir: 5 milliot o is mint Tello
Vermaelen: Az a baj hogy serulekeny de elotte Arsenal kezdo volt plusz a valogatottba is jol nyomja, egy 5 milliot minimum illene kerni.
Mathieu: Korant sem olyan rossz jatekos ahogy itt oltottak a forumon, rengeteg jo meccse volt itt, de mivel oreg legyen neki is egy 5os.
Arda: Legertekesebb azok kozul akiket elakarunk adni, allitolag az Arsenal mar ajanlott is erte 30 milliot, nem hiszem hogy azzal tul lennenk fizetve de mondjuk akkor legyen 30.
Rafinha: Az uj 3 vedos szerkezetbe kezdo volt nalunk, brazil valogatott, fiatal, de mivel serulekeny ezert legyen csak egy 20as.
Ez igy osszeszamolva, 73 milla, de vonjunk le 13at meg igyis megkapunk 60at ez olyan sok lenne? Persze, hozzank merve igen, mert mi szoszerint diszkont aron adunk el mindenkit.
https://www.facebook.com/VivaFCBarcelon ... =3&theater" target="_blank

Ez felhaborito ez az arjegyzek, ugy lettunk lehuzva mint egy egy iskolas kisgyerek a Hos utcaba.
Az is szep hogy jon a Nike a rekord szerzodessel, de miert nem jutott elobb a vezetoseg eszebe hogy lehet hogy mivel mi vagyunk a vilag legjobb csapata, nalunk van a vilag legjobb jatekosa, a vilag egyik legnagyobb marketingarca (Neymar) talan nekunk kene a legtobb lovet a mezgyartotol kapni?
Vagy attol se kell elajulni hogy jon a Rakuten, a Qatar Airwaysel se voltunk tulfizetve (raadasul tamogatjak a terrorostakat), biztos vagyok benne hogy a Chevi vagy a Yokoma Tyres szivesen jott volna ide is es sokkal tobb penzt hoztak volna.

Es az elmult 6-8 ev vallalhatlan gazdagasi tevekenysegunknek most issszuk meg a levet, ugyanis ordito hianyposztok vannak a csapatba, es keptelenek vagyunk a legjobb kaliberekkel megoldani.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.06.14. 19:56:11

recrea írta:
Samper írta:Bezzeg a Bayern. Már a negyedik igazolását jelenti be és rekord áron ad el. Akár a riválisnak is.
Az ilyen "bezzeg" kezdetű mondatok miatt kell mindig az szeszhez nyúlnom, h ne kapjak agyérgörcsöt.
Bezzeg a city is vett már csomó új játékost meg lepukkant milan is :mrgreen:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.06.14. 19:55:24

visca el barca írta:amúgy furcsa h a sportigazgatónk személyesen nézte meg. ami nem rossz persze, de nincs ilyen célra másik 100 ember? neki épp alkudoznia kellene vmi értelmes játékosra.
Az igazolás utolsó szakaszában már a sportigazgatók szokták személyesen megnézni a játékosokat. Legalábbis ha jól tudom, Monchiéknál tuti így volt. Ebből lehet sejteni szerintem, hogy tényleg végső szakaszban van a dolog.. :-k
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.06.14. 19:29:49

recrea írta:
Samper írta:Bezzeg a Bayern. Már a negyedik igazolását jelenti be és rekord áron ad el. Akár a riválisnak is.
Az ilyen "bezzeg" kezdetű mondatok miatt kell mindig az szeszhez nyúlnom, h ne kapjak agyérgörcsöt.
A májad kilehet már:-D
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.06.14. 19:24:39

Samper írta:Bezzeg a Bayern. Már a negyedik igazolását jelenti be és rekord áron ad el. Akár a riválisnak is.
Az ilyen "bezzeg" kezdetű mondatok miatt kell mindig a szeszhez nyúlnom, h ne kapjak agyérgörcsöt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára recrea 2017.06.14. 22:22:15-kor.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.06.14. 19:16:37

Bezzeg a Bayern. Már a negyedik igazolását jelenti be és rekord áron ad el. Akár a riválisnak is.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.06.14. 19:15:55

S.Agüero írta:
ha Pedro volt az utolsó stabil játékos, aki feljött, és annak már jó pár éve.
SR nem stabil? :D
Ha jobbhátvédet keresünk, akkor nem éppen.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.06.14. 19:09:50

ha Pedro volt az utolsó stabil játékos, aki feljött, és annak már jó pár éve.
SR nem stabil? :D
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.06.14. 19:04:45

visca el barca írta:amúgy visszanéztem az elmúlt 10 évet, 40 (!!!) milliónál többet sosem fizettünk egy játékosért
Egyrészt még mindig nem repkednek az 50 millió feletti átigazolások, bár egyre több lesz, másrészt az említett 3 játékost csilliárdért vettük, és még hazudtunk is arról, aki vélhetően az eddigi legdrágább volt, harmadrészt meg arra gondoltam, h ugyanúgy eltapsolunk évente 100-200 milliót, mint az általunk szidott olajos, arab csapatok.

Amúgy én nem sajnálom ezt, vagy az olaszért a 100 milliót, nekem teljesen mindegy, h mennyiért igazolunk, nem az én pénzem, max az zavar benne, h letojjuk az utánpótlást. Meg az, h itt egyesek a megváltót látják Verrattiban. De pl a Real tudott okosan igazolni az elmúlt években, mi is igazán megtehetnénk, akár a játékrendszer rovására is. Mert jó, h a 6 évesektől a felnőttig ugyanaz a rendszer, csak minek, ha Pedro volt az utolsó stabil játékos, aki feljött, és annak már jó pár éve.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.06.14. 19:02:01

visca el barca írta:
a két szélső védőt megtartanám, esetleg rafinhát, a többi mehetne amerre lát.
ugyanez.

mondjuk én annak a híve vagyok, hogy nem kell nagyon bő rotáció, legyen egy jó khv csere, egy egy szélsőhátvéd csere, kp-ra 2, előre 1.
De azok képviseljenek komoly minőséget. 11ben is szerintem kb Pedro, Keita, Mascherano, Adriano+ az alap11el lehoztuk a szezont. (lehet Pedro kezdő volt, akkor csak 3)
Ezt a 4 embert kb akármikor berakhatta Pep, nem esett a minőség.

most nincs meg ez 4 típusú emberke.
Kupát meg lehetne nyomni a fiatalokkal, aztán jónapot.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
IscoDisco
Barça B
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2017.03.17. 13:26:15

2017.06.14. 18:49:58

mess2009 írta:mennyi értéke lehet annak, ha egy játékos bejelenti, hogy távozni akar? jelenti ez azt, hogy a PSG-nek el kell kezdenie tárgyalni?
MessiNeymarSuarez írta:Hivatalosan gondolom nem, de ha egy játékos tényleg távozni akar, akkor nem érdemes feltartani, mert az a teljesítményen és a motiváción is meg fog látszódni.
Az értéke nem fog változni, mert a PSGnek továbbra sem érdeke eladni, élő szerződése van, fejre is állhat Verratti, ha nem akarják eladni, akkor nem fognak ők elkezdeni tárgyalni.

MNS: Csak gondolj vissza a Real-DDG "házasságra". Ott is kijelentette DDG, hogy távozni akar, mégsem lett belőle semmi. Először is faxos sztorit remélem senki nem hiszi el. :) Másodszor pedig neki még lejáróban is volt a szerződése. Nem akarták elengedni, padra került, jött a 16-os EB és hopp már alá is írta a szerződését. Azóta is top 3mas szinten véd. Verratti is szereti a PSG-t, jövőre VB. Nem hiszem, hogy annyira "kikelne" magából, bármennyire is szeretne váltani.
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2017.06.14. 18:05:01

MessiNeymarSuarez írta: Az a baj, hogy már évek óta megy lefele olyan szinten a csapat támadásépítkezése hogy hihetetlen.
Messi is ezért kezdett el szép lassan visszajárni, mert nem kapott labdákat, és Xavi kiválásával irányítói szerepkör is kihalt, ez is Messire hárult. .
Szerintem ebben a pár sorban benne van minden! Az egy dolog hogy Messi képes irányitot is játszani és természetesen azt is vilagklasszis modoban, de ez nem az ő feladata lenne..
Becsaphatja sok ember magat hogy alig maradtunk le a bajnoksagrol, meg nem kell nagy reform..de 4 golt kapni a celtavigotol, meg psg-töl, es kiscsapatok ellen elvérezni ezen nincs mit magyarázni, egyszerüen nincs középpályánk se védekezésben sem támadásban, es Iagoaspas gyerekek hülyét csinálnak belölünk..
Andre Gomes nemhogy a Barcelonaba de egyik topp csapatba sem fér be, ahogy Matyio sem meg Denis suarez es Alcacer vagy Digne..
Arda Turant sem értettem hogy minek egy ilyen favágo ide, mi nem rombolni ütközni szoktunk mint az atletico! Oke megvettték, posztja sincsen nalunk, illetve lenne csak épp Neymar játszik ott, igy ül a padon..Vidal kellett nem játszik..
Abban a szerencsés a szituban voltunk az uccso 10évben hogy volt egy minosegi középpályánk es rengeteg saját nevelés, Xavi Iniesta Busquets Messi Pedro stb..azert számoljatok már ki ha ezeket a jatekosokat meg kellett volna venni hany 100millio ment volna el!! Dani alves abban az idöben a klub legdragabb igazolása volt, de lehet hogy tévedek! 30 akárhány millio, de minöséget kaptunk és évekig nem volt gond a posztal..most hogy Xavi nincs és Iniesta se fiatalodik, erölködünk AGomessal, meg DSuarezzel.. megkérdezném Xavit hogy mit gondol az utodokrol :D
Itt tartunk most hogy nincs utanpotlas es ha eredményt szeretnénk akkor igazolni kell, ilyen árak vannak, Suarez 80, Neymar57 :D es igen Verratti 100!!, Xavi is lett volna abban az idoben 60-70 vagy kitudja..
Nem azt mondom hogy Verratti kell, egyébként öt szeretném( vagy vegre egy gokerös Coutinhot)de biztos hogy nem Erikssen, Seri a nicebol akirol tavaly még nem is hallottunk..fogja megoldani a problémáinkat.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.06.14. 17:38:41

TripleH írta:
visca el barca írta:épp kérdezni akartam mináról, én is most láttam reggel, h vert kettőt kolumbiának.
Kamerunnak, mivel ő kolumbiai. :D
kamerun, kolumbia egy kutya :D álmos voltam még :D amúgy furcsa h a sportigazgatónk személyesen nézte meg. ami nem rossz persze, de nincs ilyen célra másik 100 ember? neki épp alkudoznia kellene vmi értelmes játékosra.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2017.06.14. 17:37:28

visca el barca írta:épp kérdezni akartam mináról, én is most láttam reggel, h vert kettőt kolumbiának.
Kamerunnak, mivel ő kolumbiai. :D
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.06.14. 17:25:53

visca el barca írta:sporton elemzik, kinek mennyi %-ot adnak a távozásra:

vermaelen 100%
tello 100%
munir 100%
douglas 100%
arda 80%
mathieu 50% ( :D )
DS 40%
rafi 40%
vidal%
digne 40%

a két szélső védőt megtartanám, esetleg rafinhát, a többi mehetne amerre lát.
Vidal-Dignét megtartanám, Rafi-DS-ből az egyiket, Munir meg meggondolandó.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.06.14. 17:23:13

sporton elemzik, kinek mennyi %-ot adnak a távozásra:

vermaelen 100%
tello 100%
munir 100%
douglas 100%
arda 80%
mathieu 50% ( :D )
DS 40%
rafi 40%
vidal%
digne 40%

a két szélső védőt megtartanám, esetleg rafinhát, a többi mehetne amerre lát.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.06.14. 17:21:02

mess2009 írta:mennyi értéke lehet annak, ha egy játékos bejelenti, hogy távozni akar? jelenti ez azt, hogy a PSG-nek el kell kezdenie tárgyalni?
Hivatalosan gondolom nem, de ha egy játékos tényleg távozni akar, akkor nem érdemes feltartani, mert az a teljesítményen és a motiváción is meg fog látszódni.

Kérdés, hogy tényleg bejelentette-e Verratti, vagy csak annyira hiteles mint az utóbbi évek bejelentései..

Pont épp Ibizán nyaral Messiék közelében. :D


Amúgy ettől függetlenül én sajnos kizártnak tartom hogy hozzuk, ezért is félek a következő szezontól.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2017.06.14. 17:14:41

mennyi értéke lehet annak, ha egy játékos bejelenti, hogy távozni akar? jelenti ez azt, hogy a PSG-nek el kell kezdenie tárgyalni?
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.06.14. 17:12:41

Bob_Marley írta:Egy paraszthajszállal maradtunk le a bajnokságról, okait lehetne sokáig elemezni. Én továbbra is abban látom, hogy a védelem, védekezés nem volt megfelelő és hiába kaptunk kevés gólt ha szinte minden meccsen kaptunk. És ezért nem gondolnék nagy palotaforradalomra, mert nem 0-ról kell felépíteni valamit és ott voltunk a tűz közelében.
Ebben egyetértek, hogy kicsit naivitásnak gondolom, hogy azért, mert jön Verratti itt habzsi-dőzsi lesz. Rendszerben kell gondolkozni, ezért is preferálom az ár/érték arányos igazolásokat. Nem egy ember szerződésén múlik a szezon, Verratti nem egy "franchise player". Remek játékos, szó se róla, de ennyi egész egyszerűen balgaság lenne kifizetni. Nem sorolom a neveket, mert felesleges. Állítom Serri is segítség lenne és amennyire kell annyit hozzátudna tenni és megvan harmad annyiból. A cél a bajnokság, tavaly sajnos nem jött össze, javítani kell, de nem úgy hogy akkor vakvilágba igazoljunk három "sztárt" 250 millióért és hajrá. Csapat kell, nem sztárok, olyan emberek, akik építőelemek.
Az a baj, hogy már évek óta megy lefele olyan szinten a csapat támadásépítkezése hogy hihetetlen.
Messi is ezért kezdett el szép lassan visszajárni, mert nem kapott labdákat, és Xavi kiválásával irányítói szerepkör is kihalt, ez is Messire hárult.
Így hogy Iniesta is sajnos kezd kifele menni, és nem bír sokat már (mennyire fáj ezt leirni... :( ), sokszor 0 volt a középpályánk, és egyedül abban reménykedhettünk hogy Messi kifog egy jobb napot és megment minket, mert KP kreativitás közeledett a 0-hoz. Ez mégjobban így lett ebben a szezonban, és ne felejtük el hogy Messink sem lesz örökre...

Hol kapott Messi fontos meccseken olyan labdákat mint Ronaldo a Bayern,Atleti, Juve ellen? Konkrétan Juventus ellen mindkét veszélyes helyzetet ő teremtette meg, ha ő nincs akkor még kapu felé menő lövésünk sem lett volna az odavágón, ennyire képesek voltak lenullázni a KP-t...
PSG-ről nem is beszélve.

Bajnokság is árnyalt dolog, ahhoz hogy mindvégig versenyben maradjunk, nem egyszer kellett Messi földöntúli teljesítménye, különben csúnyán alul maradtunk volna, és pont ez a probléma, jelenleg ez nem megoldódni látszódik hanem még jobban romlani..

Tény hogy drága lenne, de nem megérné? Ronaldinhot is megvettük, és az utolsó fillérig megérte, pedig akkori kontextusban sokkal többet ért az a 30-35 millió euro, mint most.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.06.14. 17:10:55

recrea írta: 1. Értem, bár mi is ugyanúgy megcsináljuk a nagy bevásárlásokat
2. Amúgy marhára kihegyezed (Veb) Gomesre meg Denisre, de messze nem ő rajtuk mentek el ezek a meccsek, max hozzátenni nem tudtak, ebben az egészben a többieknek, meg le-nek is kb ugyanannyi a felelőssége.
1,
ez nem igaz. egyedül neymar volt ilyen, a másik két játékos (lajos+bosnyák) akikért kitettük a nagy pénzt igen komoly múlttal rendelkeztek, nem egy mbappéról beszélünk akinek volt egy jó szezonja és 150 millát simán visszadobnak. azt, hogy zlatant minek hozatta ide guardiola/akárki a mai napig nem értem, de ez már legyen az én bajom.
amúgy visszanéztem az elmúlt 10 évet, 40 (!!!) milliónál többet sosem fizettünk egy játékosért (gomes ki tudja mennyi volt). és ezek mind olyanok voltak, akik vhol vmit azért már letettek az asztalra. azért akkor még tudtunk venni 40-ért egy fabregast, villát, 35-ért egy alvest, 25-ért egy sanchezt. ha ma bekínálnánk vkinek egy 40 millás ajánlatot egy 24 éves top fabregasért, a fél világ rajtunk röhögne.

2,
ez igaz. ismersz már annyira nem hogy ködösítek, utálom mindkét játékost, egyik sem való ide. a szezon meg nem rajtuk el ment, sok mindenkire rá lehet fogni, van aki mascheranot rühelli, őt is lehet hibáztatni, rajta is ment el meccs, vagy akár turant, mert ha nem borítja fel 6748 méterre a kaputól nem tudom kit a clasicon, akkor hozzuk a meccset/ligát és mindjárt nem is lenne itt olyan nagy baj. gomest meg addig amíg nem bizonyít, igenis szidni fogom mint a lovat. év végén voltak itt vele kapcsolatba olyan statisztikák h a fejemet fogtam. volt talán egy olyan meccse, ahol a passzokat leszámítva konkrétan mindenben nulla volt. key passes, blocks, interceptions, dribbling, air duel, anyám kínja, mindezt havi 400.000 euróért. legalább futni tudna, vagy bármit, de nem. és erőltetni fogjuk. DS-ben legalább reménykedem, hogy vki kifizet érte 10 millát és elviszi. bár ha veszünk egy top középpályást (verratti), akire Te azt mondod h magában nem old meg semmit, ez igaz, de ha ez miatt kevesebbet fog AG, DS játszani már megérte. 3 kp-s rendszerre bőven elég lenne egy verratti-busi-ini-rakéta-SR ötös, a többit nyugodtan el lehetne szórni a nagyvilágba, cseréknek is kevesek (és ez tény)
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Válasz küldése