Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2182
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2017.06.14. 12:17:11

visca el barca írta:douglas costa nagyon a juvébe tart, sztem gyorsan lerendezik, úgyhogy ő sanszos h nem fog jönni. már ha valóban komoly opció volt
Hihetetlen bénán igazolunk, nem is értem miért. Adott a Barcelona a világ egyik legnagyobb legsikeresebb klubja és vannak kiadó helyek a kezdőcsapatba és nem találunk játékost.
Középpályára biztos, hogy befér valaki, jobbhátvéd posztra is simán. Középhátvéd posztra mondjuk cserének. Támadó részbe szélekre sincs igazán biztos stabil csere.

És nem találunk jó játékost. Pedig Ezeken a posztokon tudod játéklehetőséget biztosítani. A fizetés szintén csillagászati. A város nagyon szép. Rengeteg szurkolónk van. Minden adott és tessék. Douglas Costának kimondottan örülnék. Nem is értem.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2017.06.14. 12:02:03

kapitány írta: De nekem az ilyen gondolkodásmód jobban tetszik, mint hogy vegyük meg gyorsan Verattit 100 millióért és akkor minden rendben lesz.
Az a szomorú ebben, hogy pár éve még a kispadon is olyan középpályások ültek akik benne voltak a top 10-ben a posztjukon.
Verratti ára valóban vérfagyasztó, (mondjuk ha Gomes árát nézzük akkor Verratti 250 millió) de ha pl. tavaly nem verünk el egy kalap pénzt Andre Gomesre, Pacora (bár mondjuk ő a végén már hagyján) hanem egyszer normálisan zsebbe nyúlunk és azt mondjuk "nesze drága arab barátunk" itt van a kivásárlási ára és ezzel letudtuk az átigazolási szezont akkor lehet másképp fekszik a leányzó. A jobbhátvéd hiánya egy erősebb középpálya mögött lehet nem is lett volna ilyen feltűnő. De ezt már sosem fogjuk megtudni, most ott tartunk, hogy két klasszis igazolás kell a kezdőbe és ez marha nagy lóvé.

A keretben pedig perpillanat van egy Denis, egy Gomes egy Paco, egy Munir, egy Arda egy Vidal egy Tello egy Vermalen és egy Matyi, egy Douglas akik vagy nem válltak be vagy túlzás padra cserének (modjuk ez nem igazán jellemző). Marha drágán feltöltöttük a keretet olyan játékosokkal akik még a kezdő közelébe se kerülnek, mert vagy gyengék vagy sérülékenyek vagy eddig nem jöttek be az edzőnek. És ők kb. 180 millióba kerültek úgy hogy Munirt, Tellot kivesszük. Ha így nézzük inkább egy minőség mint 9 kerékkötő.

De most a középpályára ott van Arda, Iniesta, Rakitic, Denis, Gomes, Rafhina, Busquets, SR, Masch. Kettőt kényszerből nem középpályán használunk egy szélső lenne inkább nem kp de még így is 5-en 6-an vannak 3 posztra ennek ellenére középpályás kell...
Kép
Avatar
randomguy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2016.08.11. 12:22:07
Tartózkodási hely: τᴏᴘ ᴏғ τʜє ωᴏʀʟᴅ

2017.06.14. 11:33:59

Bayern Verratti helyett Tolissot nézegeti (elméletileg már le is zsírozták, €35m+€15m), egyrészt mert az olasz túl drága lenne, másrészt mert hozzánk akar jönni.
Xabi Prieto: "I have gone to the Bernabeu just to watch Messi play."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.06.14. 11:14:26

douglas costa nagyon a juvébe tart, sztem gyorsan lerendezik, úgyhogy ő sanszos h nem fog jönni. már ha valóban komoly opció volt
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
kapitány
Jugador del Barça
Hozzászólások: 161
Csatlakozott: 2008.01.06. 11:38:29

2017.06.14. 11:10:12

palesz77 írta:
kapitány írta:Az nagyon őrült ötlet lenne hogy Busit fentebb tolni kicsit a középpályán és Ő irányítson?
Szerintem az nem működne. Busi tipikus mélységi arc, a labdával nem mozog szinte semmit, csak akkor cselez, ha tisztára kell játszania magát - akkor mondjuk kegyetlen jól -, nem is túl mozgékony, előrébb azért ennél kicsit másabb típusú játékos kell szerintem. A válogatottan is a 442-ben levő posztja volt a legelső, akkor Koke mellett játszott. Tényleg ment neki, de ő Pep-hez hasonlítható szerintem leginkább ha már Barca legendákról beszélünk a közelmúltból, nem Xavihoz. Ha megnézed, szerintem nincs olyan irányító a piacon, és anno se rémlik, aki ilyen stílussal játszott volna mint Busi egy sorral előrébb. Samperben amúgy sokkal inkább benne van ez a hajlam, csak ő meg ugye még az se biztos, hogy lesz valaha kezdő szint, és ennyire tényleg nincs idő, hogy most ő megkapja a karmesteri pálcát kipróbálni, hogy mire megyünk vele.

Játékintelligenciája mondjuk egész biztos meglenne hozzá, de szerintem nagyon posztidegennek hatna egy sorral előrébb, főleg egy Gomessel a háta mögött. SR-el valami hasonló talán működne, de azt is úgy tudom elképzelni csak, hogy Busi marad a mélységi ember, csak Robi körbefutkossa, és teljes mértékben alájátszik, Busihoz igazítja a helyezkedését, mozgásait, mindent. De nem tudom ez megvalósítható lenne-e.
Lehet, hogy igazad van. Sajnos ezt sosem fogjuk megtudni valószínűleg :)
De nekem az ilyen gondolkodásmód jobban tetszik, mint hogy vegyük meg gyorsan Verattit 100 millióért és akkor minden rendben lesz.
Az a szomorú ebben, hogy pár éve még a kispadon is olyan középpályások ültek akik benne voltak a top 10-ben a posztjukon.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.06.14. 10:57:42

kapitány írta:Az nagyon őrült ötlet lenne hogy Busit fentebb tolni kicsit a középpályán és Ő irányítson?
Szerintem az nem működne. Busi tipikus mélységi arc, a labdával nem mozog szinte semmit, csak akkor cselez, ha tisztára kell játszania magát - akkor mondjuk kegyetlen jól -, nem is túl mozgékony, előrébb azért ennél kicsit másabb típusú játékos kell szerintem. A válogatottan is a 442-ben levő posztja volt a legelső, akkor Koke mellett játszott. Tényleg ment neki, de ő Pep-hez hasonlítható szerintem leginkább ha már Barca legendákról beszélünk a közelmúltból, nem Xavihoz. Ha megnézed, szerintem nincs olyan irányító a piacon, és anno se rémlik, aki ilyen stílussal játszott volna mint Busi egy sorral előrébb. Samperben amúgy sokkal inkább benne van ez a hajlam, csak ő meg ugye még az se biztos, hogy lesz valaha kezdő szint, és ennyire tényleg nincs idő, hogy most ő megkapja a karmesteri pálcát kipróbálni, hogy mire megyünk vele.

Játékintelligenciája mondjuk egész biztos meglenne hozzá, de szerintem nagyon posztidegennek hatna egy sorral előrébb, főleg egy Gomessel a háta mögött. SR-el valami hasonló talán működne, de azt is úgy tudom elképzelni csak, hogy Busi marad alapjáraton a mélységi ember, csak Robi körbefutkossa, és teljes mértékben alájátszik, Busihoz igazítja a helyezkedését, mozgásait, mindent. De nem tudom ez megvalósítható lenne-e.
kapitány
Jugador del Barça
Hozzászólások: 161
Csatlakozott: 2008.01.06. 11:38:29

2017.06.14. 10:38:15

Az nagyon őrült ötlet lenne hogy Busit fentebb tolni kicsit a középpályán és Ő irányítson? A válogatottban már játszott ilyen szerepben és nagyon jól ment neki. Akkor legalább Gomes is játszhatna a saját posztján.
Az én véleményem az hogy elsődleges dolog a jobb hátvéd poszt megoldása lenne. Akkor két legyet ütnénk egy csapásra. Megoldanánk a jobb hátvéd gondunkat és Sergi személyében lenne egy fiatal középpályásunk aki (véleményem szerint) világszínvonalon tud ott játszani.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.06.14. 10:03:56

épp kérdezni akartam mináról, én is most láttam reggel, h vert kettőt kolumbiának.

remélem az előszezon nem azzal fog telni, hogy valverde a vermaelen, tello-féle játékosokat fogja próbálgatni, mert akkor rögtön azzal indítana, hogy a mu-juve-balett trió agyonver minket :D illetve :?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.06.14. 08:40:29

Barcelona are unwilling to pay the £50M release clause of Benfica full-back Nelson Semedo (23). [o jogo]

Ezt mondjuk meg is értem, de remélem sikerül alkudni belőle, és jön. Bellerínről közben azt olvastam, hogy az U21-es EB után fog csak leülni tárgyalni a sorsáról Wengerrel.. :roll: Jobbhátvéd saga eltart majd egy darabig asszem.

A RAC1 szerint pedig Davinson Sánchezzel nem vette eddig fel a kapcsolatot a Barca. Viszont Yerri Mina 2018 januárjában érkezni fog Gerard Romero szerint. Most volt kint pont Robert megnézni a válogatottban, lőtt 2 gólt. :D

Barça have 6 players on loan that in principle will join the team for preseason training in July. Barça's loaned players situations: Munir, Tello, Douglas, and Vermaelen could be sold. Sergi Samper or Ortola could go on loan again. [md]

Sampernek örülök, a többiekért megmondom őszintén szerintem annyira nem kár. Munirban én nem látom a pluszt, Pacoban se mondjuk, de egyikük elég. Nyilván jobb lenne, ha saját nevelés lenne itt, de sokáig szerintem egyik se marad itt, kiegészítőnek max.

Dembélé: "Last year I had contacts with Barça's sports director. I'm fine at Borussia Dortmund. I have a contract until 2021."

1-2 év múlva szeretettel várunk! :mrgreen:

Marco Verratti will try to push through a move away from PSG this summer. The club value him at over €100m. (Source: L'Equipe)

A Sport és a Mundo szerint is ide akar jönni csak. Várom a fejleményeket.. :D
Samper írta:Odáig rendben van, hogy Marlont már rég véglegesíteni kellett volna Mathieu helyett.
The agent for Marlon Santos will be in Barcelona on Wednesday to meet with the club to resolve the player's situation [md]
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.06.14. 04:32:34

Odáig rendben van, hogy Marlont már rég véglegesíteni kellett volna Mathieu helyett. De jelzem, hogy a védelmünknek nincs szellemi vezére, mert Piqué nem az. Például ezért vagyunk képtelenek a támadó ellenfelet lesre játszani. !
4 jó védő még nem jelent jó védelmet - és még hol van a jó jh..
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.06.13. 16:57:27

Lehet félreérthető volt, engem nem az zavar, hogy a B-ben volt. Az jó dolog, és kellett is. Az zavar, hogy annak ellenére, hogy ő a B-ben volt, és hétről hétre jól játszott ott, végig kh-ek után nézelődött a csapat, és amikor a sors véletlen fintoraként játszott pár meccset, akkor vették észre Roberték, hogy mégse kell ember, mert van egy a B-ben, aki megüti a szintet? Az elmúlt 1 év alapján is illett volna már ezt tudni akkor már nem?
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1621
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2017.06.13. 16:32:25

palesz77 írta:
Chino írta:Én igazából a vezetőséget Denis-szel kapcsolatban nem értem.
Ezt megmondom őszintén én se, pedig én a többséghez képest kedvelem is a gyereket. Valverde kezét látom én is a dologban max, mert szezon végére nagyon kikerült a képből, azt hittem távozó lesz. Annyi előnye lehet, hogy a szélső poszt sincs távol tőle, de ott se volt pár meccstől eltekintve túl jó, szóval ez is inkább mondva csinált érv. Ha ő marad, akkor viszont Alena tuti nem jön fel már most, így is túl sokan leszünk középre.

With Marlon most likely getting promoted, Barcelona aren't considering signing a centre back for the first team this summer. [md]

Ennek pedig örülök is meg nem is. Az jó hír, hogy számolunk vele, de az azért elég szomorú, hogy itt volt 1 egész évet a B-ben, folyamatosan kh-ekről szóltak a hírek, erre kényszerből játszik 2 bajnokit, és rájövünk, hogy van egy ilyen gyerek is a csapatnál? Úgyhogy én elég szomorú lennék, ha tényleg azért nem jönne senki, mert meggyőző volt a végén, az elég elkeserítő lenne..
Marlonról már tavaly nyáron lehetett tudni, hogy azért hozták, hogy beépítsék lassan és akkor játszott is. Aztán visszatették 1 évre a B-be hogy belerázódjon a spanyol ligába. Tavaly még ott volt egy Mathieu is a keretben, nyilván ő azért még magasabb szintet képvisel talán most is mint Marlon, de már ideje váltani. Anno Puyol ( O:) ) sem egyből a mély vízben kezdte klasszisként, 21 éves kora előtt nem is játszott a felnőtt csapatban. Nem hiszem hogy bárki panaszkodna miatta, hogy pár évet a B-ben is eltöltött :wink:
94:39 6 - 1
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.06.13. 16:04:24

Chino írta:Én igazából a vezetőséget Denis-szel kapcsolatban nem értem.
Ezt megmondom őszintén én se, pedig én a többséghez képest kedvelem is a gyereket. Valverde kezét látom én is a dologban max, mert szezon végére nagyon kikerült a képből, azt hittem távozó lesz. Annyi előnye lehet, hogy a szélső poszt sincs távol tőle, de ott se volt pár meccstől eltekintve túl jó, szóval ez is inkább mondva csinált érv. Ha ő marad, akkor viszont Alena tuti nem jön fel már most, így is túl sokan leszünk középre.

With Marlon most likely getting promoted, Barcelona aren't considering signing a centre back for the first team this summer. [md]

Ennek pedig örülök is meg nem is. Az jó hír, hogy számolunk vele, de az azért elég szomorú, hogy itt volt 1 egész évet a B-ben, folyamatosan kh-ekről szóltak a hírek, erre kényszerből játszik 2 bajnokit, és rájövünk, hogy van egy ilyen gyerek is a csapatnál? Úgyhogy én elég szomorú lennék, ha tényleg azért nem jönne senki, mert meggyőző volt a végén, az elég elkeserítő lenne..
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2017.06.13. 15:49:47

Sokakat nem értek. Azt el kell fogadni - mert ha nem akkor is ez van - jó játékosért sokat kell perkálni. Vagy nem kell az illető akkor megy máshova, vagy marad. Minek dobálozni nevekkel
/ pl.Thiagó/ ha nem akar jönni, vagy nem engedik. De a mostani középső sorunk ezen a szinten nulla. Ez tavaj lett elrontva, a régebbiek, sajnos Iniestával az élen már leszállóban vannak. Busi és Rakitics is inkább darál, nincs kreativitás. Ha a marad D.Suarez, Gomes, Rafinha, Arda akkor az előző évet ismételhetjük.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.06.13. 15:37:18

Nem sokallom a pénzt Verrattiért, ha viszonylag gyorsan befejeződik az ügylet. Az okoz aggodalmat, ha rétestészta lesz belőle, tönkreteszi az egész átigazolási szezont és a nyári felkészülést.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.06.13. 15:02:12

Én igazából a vezetőséget Denis-szel kapcsolatban nem értem. Talán Valverdenek vannak tervei vele, mert nem mondhatni, hogy akkorát villantott volna. Mondjuk többnyire 15-20 perceket kapott, de távolról sem hozta azt amit mondjuk a B-ben vagy a Villarrealban mutatott. Plusz, ha hozunk egy kezdő középpályást takaritás után is legfeljebb 4.-5. számú lehet. Rakitic, XY, Ini, de még SR is előtte lenne. Ez is csak abban az esetben, ha Arda, Rafinha, AG lép.

Ráadásul vele kapcsolatban még (halvány) érdeklődés is volt. 6-8 milliót még a mi igazoláspolitikánk mellett is alsó hangon kapnánk érte.
Forca Barca!!!!
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2017.06.13. 14:29:30

Az én álmom az lenne, ha valahogy bele lehetne vonni a Verratti üzletbe Gomest is. Nem bántom a portugált, mert a védelmébe el kell mondani, hogy LE össze-vissza játszatta, de ennyi lehetőséggel amit ő kapott illett volna élni. Neki nem ment. Ettől függetlenül lehet más csapat jól vagy jobban tudná használni. Hátha a PSG-nél is látnak benne fantáziát. (még ha kicsi is rá az esély....)
Ennek azon túl, hogy csökkentené az olasz vételárát, helyet is felszabadítanánk neki.
Azért milyen jól hangzana egy Verratti, Busi, Ini, Rakitic, SR, Denis + Samper középpálya.
Ráadásul én azt gondolom, hogy Gomes az, akiért normális összeget ki lehetne sajtolni a középpályásaink közül, ha másért nem akkor a menedzsere miatt.
Ha igazak a hírek, akkor Denist meg akarjuk tartani, Busi alap lesz vélhetően az új edzőnél is, és nem hinném hogy SR vagy Raktic ne szerepelne a terveiben, mivel nagy munkabírású játékosok, ami Valverdenek szerintem bejön. Ini szintén maradni fog, szóval Rafinhán túl valakinek mennie kell, hogy legyen helye az újnak. Adná magát Gomes....
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.06.13. 13:06:36

csabimo írta: Idén nem egy meccset vartam hogy legyen már vége ennek a szenvedésnek mert egyszerüen ez a középpálya csödött mondott támadójátékban..ez meg nem fér bele amig Messi Neymar meg Lajos a csapatban van..illik öket kiszolgalni, ha valaki ráér megnézheti mennyi golpaszt osztott ki a közeppalyank, mennyi golt rugtak megnezni sem érdemes! Nalam Coutinho a favorit ha tamadokozzeppalyast szertnenk.. ha passzkiraly akkor Verratti! Pénz nem számit, idén nem :D
Nem feltétlenül ezeket a statokat kell nézni. Ini gólt se lőtt, sőt gólpasszokban is béka segge alatt volt, a játékunk mégis akkor volt gördülékeny, amikor ő játszott. Rafinha 5 vagy 6 meccset játszott végig és 6/2-vel végzett. Mondjuk ő játékban sem volt rossz amikor a helyén játszatták.
Verratti mutatói is gyengék ebben, ha gólokat meg assistokat vesszük.
Nem ezzel van a baj, az MSN ezt elintézi, inkább az assist előtti labdák, olyan passzok amivel előrébb vagyunk. Gyors labdajáratás stb. Itt nem feltétlenül a gyilkos passzok tömkelegére gondolok.
Ez mind magasabb játékintelligenciát követel és azt, hogy fejben ne legyen olyan lassú, mint Gomes. Ráadásul Verratti nagy erőssége a labdaszerzés, ami nagyon fontos taktikai elem.

Kompletten kell nézni az összképet. Ha a gólarányt nézzük egy büdös szavunk nem lehet. Magasan a legtöbb gólt szereztük és kevesebbet kaptunk mint pl. a Real. És a rangadókra is igaz volt. Az Atletico-Sevilla-Real trióból veretlenül, össz-vissz 2 döntetlennel jöttünk ki, ami nem gyenge. És láss csodát, a 6-ból 5 meccsen Ini játszott. Nyilván nem csak ezen múlt, de csak volt valami köze hozzá.
mvik írta:üdv. én is nagyon kedvelem Verratti játékát, de 100 millát tuti nem adnék érte, én akkor már inkább próbálnám Thiagot visszahozni, a Bayernnél azt mondták 80 alatt nem engednék el, hát letenni egy 85-90 milliós ajánlatot eléjük és szerintem bele is mennének, nem sokkal rosszabb védekezésbe mint az olasz, előre játékba meg jobb az biztos. de leginkább a jobb hátvéd posztot kéne előbb megoldani, mert amíg ott lyuk tátong addig semmit nem ér az h 100 milláért veszünk a középpályára valakit.

Én is szívesebben látnám személy szerint, jobban is illene a játékba, de kizárt, hogy 80-90-ért elengedjék. Főleg, hogy most hosszabbított. Az egyik legfontosabb játékosukká nőtte ki magát és a Bayernnek sem kell jobban a pénz, mint a PSG-nek. Plusz az olasznál sokat nyom a latba, hogy egy erősebb, kupákra esélyes csapatba jönne, míg Thiagonak ilyen szempontból nem előrelépés.
Forca Barca!!!!
mvik
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 303
Csatlakozott: 2009.06.05. 22:43:57

2017.06.13. 12:49:17

üdv. én is nagyon kedvelem Verratti játékát, de 100 millát tuti nem adnék érte, én akkor már inkább próbálnám Thiagot visszahozni, a Bayernnél azt mondták 80 alatt nem engednék el, hát letenni egy 85-90 milliós ajánlatot eléjük és szerintem bele is mennének, nem sokkal rosszabb védekezésbe mint az olasz, előre játékba meg jobb az biztos. de leginkább a jobb hátvéd posztot kéne előbb megoldani, mert amíg ott lyuk tátong addig semmit nem ér az h 100 milláért veszünk a középpályára valakit.
mvik
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.06.13. 12:27:29

MessiNeymarSuarez írta:Pedig állitolag ez a vezetőség annyira rendbe rakta a klubot pénzügyileg hogy csak na...
csabimo írta:Na ez meg a masik fele, most kötöttünk csillio trillios szerzodest a nikeval meg a rakutennal es nincs pénz :)
melyik részét nem értitek annak hogy mindkét szponzoráció 2017 ŐSZÉTŐL lép érvénybe?
Feast4 írta:Kimaradtam a héten.Ajánlatot tettünk?
a mádia szerint igen, 100 milliót. én kétlem amúgy.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2017.06.13. 12:26:23

MessiNeymarSuarez írta:
Kovbal88 írta:Szerintem nincs is pénz Verratira. Lehet, hogy próbálkozunk, de egy olyan csapatnál, aki évek óta drágán vásárol, olyan játékosokat akik a felét se érik az áruknak, olcsón mit beszélek ingyen ad el meghatározó játékosokat, magasak a fizetések, és az eredmények is egyre gyengébbek, nem hiszem, hogy megengedhet magának egy Verratit 100 millió euro körüli összegért. Arra jó az egész, hogy népszerűbb legyen a vezetőség.

A végén majd nem jön senki, mert kitalálják, hogy így is elég erős a keret. Pedig egyszerűen nincs pénz
Pedig állitolag ez a vezetőség annyira rendbe rakta a klubot pénzügyileg hogy csak na...

Még a végén kiderül hogy nem Laporta volt a csunya gonosz csődbe vivő, és Bartoék sem azok, akik csucsra járatták a klubot pénzügyileg?!
Na ez meg a masik fele, most kötöttünk csillio trillios szerzodest a nikeval meg a rakutennal es nincs pénz :)
Pénz van ebbe biztos vagyok csak nem mind1 kire költik, a vilag legerösebb támado trioja nalunk van, mögöttük meg Andre Gomes csoszog Denis Suarezzel.. meg még mindig Iniestatol kell varni a nagy dolgokat, ö már mindent megtett ezert a klubért, szerintem le lehetne venni ezt a terhet a válláról. A vak is látja, hogy kell a reform a középpalyára, nem csapat szintü vedekezéssel, meg egy alapos fejmossással, és motivácioval tudjuk ezt megoldani! Gomes Suarez nem kezdöszint , nagyon jo cserék es akkor van padunk is.
Idén nem egy meccset vartam hogy legyen már vége ennek a szenvedésnek mert egyszerüen ez a középpálya csödött mondott támadójátékban..ez meg nem fér bele amig Messi Neymar meg Lajos a csapatban van..illik öket kiszolgalni, ha valaki ráér megnézheti mennyi golpaszt osztott ki a közeppalyank, mennyi golt rugtak megnezni sem érdemes! Nalam Coutinho a favorit ha tamadokozzeppalyast szertnenk.. ha passzkiraly akkor Verratti! Pénz nem számit, idén nem :D
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.06.13. 11:47:26

Kovbal88 írta:Szerintem nincs is pénz Verratira. Lehet, hogy próbálkozunk, de egy olyan csapatnál, aki évek óta drágán vásárol, olyan játékosokat akik a felét se érik az áruknak, olcsón mit beszélek ingyen ad el meghatározó játékosokat, magasak a fizetések, és az eredmények is egyre gyengébbek, nem hiszem, hogy megengedhet magának egy Verratit 100 millió euro körüli összegért. Arra jó az egész, hogy népszerűbb legyen a vezetőség.

A végén majd nem jön senki, mert kitalálják, hogy így is elég erős a keret. Pedig egyszerűen nincs pénz
Pedig állitolag ez a vezetőség annyira rendbe rakta a klubot pénzügyileg hogy csak na...

Még a végén kiderül hogy nem Laporta volt a csunya gonosz csődbe vivő, és Bartoék sem azok, akik csucsra járatták a klubot pénzügyileg?!
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2182
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2017.06.13. 11:21:08

Szerintem nincs is pénz Verratira. Lehet, hogy próbálkozunk, de egy olyan csapatnál, aki évek óta drágán vásárol, olyan játékosokat akik a felét se érik az áruknak, olcsón mit beszélek ingyen ad el meghatározó játékosokat, magasak a fizetések, és az eredmények is egyre gyengébbek, nem hiszem, hogy megengedhet magának egy Verratit 100 millió euro körüli összegért. Arra jó az egész, hogy népszerűbb legyen a vezetőség.

A végén majd nem jön senki, mert kitalálják, hogy így is elég erős a keret. Pedig egyszerűen nincs pénz
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2017.06.13. 11:03:00

Kimaradtam a héten.Ajánlatot tettünk?
Kép
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2017.06.13. 11:00:39

A hírek szerint Monchi elvinné Romába Denist. Ugye Sevillába is ő kérte kölcsön. A Klub kijelentette azonban, hogy nem eladó a srác.

Valverde tegnap egyeztetett a vezetőkkel, meglátjuk szivárognak-e ki morzsák. Találkozott Vidallal is, hiszen ő az egyetlen aki minden nap, bejár edzeni. Én azt mondom le a kalappal előtte, a kutyának se kellett a csapatnál, ő azonban kitartóan bizonyítani akar.

Lionel Messi's contract renewal this summer (until 2021 with an optional year) will be his 8th in the last 12 years.

A PSG meg nagyon kényelmes helyzetben van. Tele vannak pénzzel és még náluk van az egyik legkapósabb KP is. Egyre inkább arról szólnak a hírek, hogy menni szeretne az olasz, meg az ügynöke is nyilatkozta, hogy az ügyfele egy bajnok és címeket szeretne nyerni, DE ahhoz kb világrekord összeg kell, hogy elengedjék a katariak. A kérők között egyébként ott van a Bayern, Chelsea és a Juve is.
Válasz küldése