Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2016.08.15. 22:41:14

Masip valószínű, hogy távozik a jövő nyáron. Erről mintha ő beszélt volna, de az biztos, hogy olvastam valahol.
2017. nyarán lejár a szerződése, ezt az évet még bevállalta, de jövő nyáron szerintem biztos megy.
Főleg ha idehozzuk Diego Alvest, nem hinném, hogy bevállalgatja itt a padozásokat, az meg a másik, hogy szerintem mi sem hosszabbítunk majd vele.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2016.08.15. 22:20:11

mahitoo írta:
MessiCesc írta:Hmm, aki többet látta Masipot játszani, az mit mond milyen? Második számúnak elférne?
Őszintén mondva, sztem ha megy Bravo nincs értelme Alvest vagy más nagy nevű kapust hozni... Kezdődhetne újra elölről a hiszti...
Ha már City akkor jöjjön ide Caballero úgyis 2 éve padozik már hozzászokott, ráadásul 34 éves utolsó 2-3 szezonjában még nyerhet egy rakat trófeát... De jöhet más is akár, Kameni, Iraizoz akárki... Csak ne legyen hiszti és azért arra a 3-4 meccsre amire kiesik egy kapus általában legyen egy megbízható helyettese...
Masip számomra megbízhatónak tűnt, de hogy mit csinálna egy komoly meccsen, ha Stegen nincs, azt szerintem senki sem tudja. Én megadnám neki a lehetőséget.
Masip nagyon jó kis kapus. Csodálkoztam is, hogy elvállalta a harmadik számú szerepét, főleg, hogy az első osztályból érdeklődtek is iránta. Az viszont már egy más kérdés, hogy szinte semmit nem játszott az utóbbi két évben és ez mennyire nyomta rá a bélyegét a játékára.
Forca Barca!!!!
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2016.08.15. 22:18:53

Samper írta: Akkor lehetne a kapus poszton vabankot játszani, ha már kiestünk volna a BL-ből. Persze aki jön, annak tudnia kell, hogy TS mögé jön.
Ha minden igaz, Diego Alves iránt érdeklődünk, kb 5 millioért lehetne hozni, és elfogadná a másodkapus szerepet.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2016.08.15. 22:14:17

mahitoo írta:
MessiCesc írta:Hmm, aki többet látta Masipot játszani, az mit mond milyen? Második számúnak elférne?
Őszintén mondva, sztem ha megy Bravo nincs értelme Alvest vagy más nagy nevű kapust hozni... Kezdődhetne újra elölről a hiszti...
Ha már City akkor jöjjön ide Caballero úgyis 2 éve padozik már hozzászokott, ráadásul 34 éves utolsó 2-3 szezonjában még nyerhet egy rakat trófeát... De jöhet más is akár, Kameni, Iraizoz akárki... Csak ne legyen hiszti és azért arra a 3-4 meccsre amire kiesik egy kapus általában legyen egy megbízható helyettese...
Masip számomra megbízhatónak tűnt, de hogy mit csinálna egy komoly meccsen, ha Stegen nincs, azt szerintem senki sem tudja. Én megadnám neki a lehetőséget.
Akkor lehetne a kapus poszton vabankot játszani, ha már kiestünk volna a BL-ből. Persze aki jön, annak tudnia kell, hogy TS mögé jön.
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2016.08.15. 22:02:01

Fernando írta:A SPORT szerint hivatalos a megállapodás a Cityvel.
Pont most akartam kiírni, több oldal is lehozta már. Szerdán utazik Manchesterbe aláírni a papírokat, viszont hétvégén még a Betis ellen fog védeni, hogy elbúcsúztassák.

Köszönjük Bravo ezt a 2 évet! =D>
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8673
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2016.08.15. 21:59:14

A SPORT szerint hivatalos a megállapodás a Cityvel.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2016.08.15. 21:48:15

MessiCesc írta:Hmm, aki többet látta Masipot játszani, az mit mond milyen? Második számúnak elférne?
Őszintén mondva, sztem ha megy Bravo nincs értelme Alvest vagy más nagy nevű kapust hozni... Kezdődhetne újra elölről a hiszti...
Ha már City akkor jöjjön ide Caballero úgyis 2 éve padozik már hozzászokott, ráadásul 34 éves utolsó 2-3 szezonjában még nyerhet egy rakat trófeát... De jöhet más is akár, Kameni, Iraizoz akárki... Csak ne legyen hiszti és azért arra a 3-4 meccsre amire kiesik egy kapus általában legyen egy megbízható helyettese...
Masip számomra megbízhatónak tűnt, de hogy mit csinálna egy komoly meccsen, ha Stegen nincs, azt szerintem senki sem tudja. Én megadnám neki a lehetőséget.
"De a csaj adta meg a telefonszámát!!! Ez olyan, mintha elmennél vadászni, a szarvas kijön az erdőből, elveszi a puskádat, fejbelövi magát és bemászik a csomagtartódba. Persze hogy hazaviszed és megeszed!" :D
MessiCesc
Capitá del Barça
Hozzászólások: 591
Csatlakozott: 2013.07.26. 14:51:09

2016.08.15. 21:43:39

Hmm, aki többet látta Masipot játszani, az mit mond milyen? Második számúnak elférne?
Őszintén mondva, sztem ha megy Bravo nincs értelme Alvest vagy más nagy nevű kapust hozni... Kezdődhetne újra elölről a hiszti...
Ha már City akkor jöjjön ide Caballero úgyis 2 éve padozik már hozzászokott, ráadásul 34 éves utolsó 2-3 szezonjában még nyerhet egy rakat trófeát... De jöhet más is akár, Kameni, Iraizoz akárki... Csak ne legyen hiszti és azért arra a 3-4 meccsre amire kiesik egy kapus általában legyen egy megbízható helyettese...
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2016.08.15. 20:28:51

Kovbal88 írta: Van egy 40 milliós kivásárlási ára, és a Cityről van szó, ha itt se jön a pénz akkor az már komoly gond.

De mint írtam, nem akarom, hogy elmenjen. Kapja meg a kupát BL-t és maradjon csendbe. Ennyi.
Őszinte leszek, ha 26ot kapunk a 40 helyett, még mindig jobb mint a hercehurca, durcáskodás és motiválatlanság, nekünk az nem buli, h ilyenek miatt bukjunk valamit, amúgy meg kerekperec kijelentette, hogy vagy övé minden vagy megy, ez esetben pedig Salut, ha te meg ez miatt nem fogsz a klubnak szurkolni, akkor az sejteti, hogy valójában mennyire is szurkolsz..
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2182
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2016.08.15. 20:18:46

S.Agüero írta:
Ha Bravo a Cityhez elmegy 20 millió körül vagy ne adj isten ingyen, akkor én köszönöm nekem ennyi volt, Barca szurkolónak lenni. Ehhez már egyszerűen nincs gyomrom, amit itt ez a vezetőség művel. Mert ez lopás!
Ez esetben nem fogunk annyira sajnálni szerintem. :(
Van egy 40 milliós kivásárlási ára, és a Cityről van szó, ha itt se jön a pénz akkor az már komoly gond.

De mint írtam, nem akarom, hogy elmenjen. Kapja meg a kupát BL-t és maradjon csendbe. Ennyi.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2016.08.15. 19:24:50

Ha Bravo a Cityhez elmegy 20 millió körül vagy ne adj isten ingyen, akkor én köszönöm nekem ennyi volt, Barca szurkolónak lenni. Ehhez már egyszerűen nincs gyomrom, amit itt ez a vezetőség művel. Mert ez lopás!
Ez esetben nem fogunk annyira sajnálni szerintem. :(
etooka9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2014.05.06. 14:22:57

2016.08.15. 19:09:58

MessiNeymarSuarez írta: Bravo ezt a képet töltötte fel nemrég:[/b]
https://www.instagram.com/p/BJINmd9jdPb ... avo1&hl=en

Fekete-fehér elég sokmindent elárul sajnos....
Minden negyedik képe fekete-fehér, szóval szerintem semmit nem jelent. :D
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.08.15. 19:00:22

Tello ma megérkezett a Fiohoz, holnap esik át az orvosin.

Alcacer wants to sign for Barca. Player was on verge of joining but Valencia blocked his move to avoid backlash with supporters. [sport]

Valencia could let Paco Alcacer (22) join Barcelona once they complete the signing of Watford midfielder Mario Suarez. [El Chiringuito]


Mielőtt kialudna a csatár ügy.. :D Továbbra is tartom, hogy ez a biznisz nem fog megvalósulni, de várom a folytatást.

Valencia keeper Diego Alves (31) has been cited by Barcelona if Bravo leaves. Player will cost club for around 5m [sport]

Ha ő megelégszik a kupával, akkor tőlem jöhet, de nehogy újrakezdjük ezt a drámát majd..
Tromort77 írta:Nagyon fogom sajnálni, ha elmegy de meg lehet érteni. Ha idén marad és netán bekerül Ter Stegen mögé, nem lenne több esélye egy nagy csapathoz kerülni még. A City project pedig ideális lehet neki. Ha valóban eladjuk 25-ért akkor végre keresünk valakin. Ez is valami. :D
Unzué volt az aki miatt jött Bravo, ha ő úgy gondolja, hogy Ter Stegen megérdemli mostmár, hogy elsőszámú legyen akkor én hiszek neki.
Ezzel totál egyetértek. Bob is leírta, aki akar, az menjen. MAtS esetében is ezt hangoztatta mindenki, ez Bravonál sincs másképp. Én megértem, hogy valamelyikük menni akar, egyik szemem sír majd, a másik nevet, bárhogy lesz is - nyilván MAtS-nak én kicsit jobban örülnék ha maradna -, de tényleg ideje lezárni ezt a kapus mizériát. Ha még esetleg most nem is, akkor legkésőbb jövőre, mert egy egyik félnek se jó. A klubnak még so-so, de egy sértődött és kevésbé motivált kapus nekünk se érdekünk..
Kovbal88 írta:Ha Bravo a Cityhez elmegy 20 millió körül vagy ne adj isten ingyen, akkor én köszönöm nekem ennyi volt, Barca szurkolónak lenni. Ehhez már egyszerűen nincs gyomrom, amit itt ez a vezetőség művel. Mert ez lopás!
No offense, de csak most nyáron beismerték, hogy a folyamatos pereskedés közben azért mégis vétettek a Neymar ügyben az adóhatóságok ellen, volt ez a telkes ügy is, ahol szintén ők nem teljesítették a szerződés feltételeit, ezért szakadt a nyakunkba a bünti, képesek voltak "őszitnén" kijelenteni ennyi hűhó után, hogy Neymart igazából 17 millióért igazoltuk csak, a 60 milliós szponzori szerződésből varázsolnak 35 milliót, és még lehetne sorolni az utóbbi évekből. Nem ez a 20 millió lenne a legrosszabb amit produkálnak, Bravo miatt meg túlzás lenne szerintem "elhagyni" a klubot.. :D
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2182
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2016.08.15. 18:39:23

Tobias88 írta:Felőlem mehet Bravo, én mindig is egy kapus híve voltam és Ter Stegen-é a jövő. A Chilei nagyon magabiztos volt az elmúlt 2 évben, ezt köszönjük neki, de ha mindkét kapus így áll most már hozzá, akkor jobb ha valamelyik megy.

Viszont ha megy Bravo akkor ne 25 milliót kérjünk. Adjanak 30-35öt, van pénze a City-nek. Nyert egy pár címet az elmúlt 2 évben, világklasszis szinten játszik és még nem is mondanám vészesen öregnek. Kapusban a 33 év olyan, mint egy középpályásnál a 28 :|
Ha Bravo a Cityhez elmegy 20 millió körül vagy ne adj isten ingyen, akkor én köszönöm nekem ennyi volt, Barca szurkolónak lenni. Ehhez már egyszerűen nincs gyomrom, amit itt ez a vezetőség művel. Mert ez lopás!

Bravot nem szeretném hogy menjen, idén cseréljük fel a szerepeket és nézzük meg ki mire megy, aztán jövőre, vagy ha gond van lehet gondolkozni. Védenek kapusok 40 éves korukig igen, de azoknak nincs konkurenciájuk, nem hinném, hogy Buffonnál jelenleg pl nincs jobb.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2016.08.15. 18:20:49

Ha egy játékos tényleg ennyire elégedetlen, az semmi jóhoz nem vezet. Ezzel kb. szembe megy a szakmai stábbal és a klubvezetéssel is. Bravo nem jobb annyival, ha egyáltalán jobb lenne, a németnél, hogy egyértelmű döntés legyen a szerepük.
Az érthető, hogy Bravo abszolút első számú szeretne lenni, hogy több kupának is fontos része legyen, de semmi sem indkolja, hogy ez megvalósuljon, nem Valdes áll mögötte. Amellett a következő szezonban már 35 éves lesz, amire lehet mondani, hogy "dehát ő kapus", ugyanakkor nem mindenki Buffon. Aztán lehet új kapus után nézni, és kevés az esély, hogy újra egy ilyen képességűt találunk.
És igenis gondolni kell a jövőre.

Lehet a németet is szidni, de ő legalább annyit védett igazán nehéz ellenfelekkel szemben, ha nem többet, mint Bravo, és ami még fontos nem hétről hétre. Ez pedig nagy különbség.

Amúgy a legviccesebb, hogy most is olyan hsz-ek jönnek, hogy hülye a szakmai stáb a klubvezetőséggel együtt, meg szemét Ter Stegen, pedig Bravo adott ultimátumot. Ilyenért a német már keresztre lenne feszítve, de a chilei a húzásáért még kritikát sem kapott.

Én nem állok egyértelműen egyik kapus pártjára sem, de MAtS egy kiváló képességű kapus, már elitnek számít, és megfelelő játéklehetőséggel a világ legjobbjai közt lehet. A stílusa tökéletesen beleillik a játékunkba, egy kis rutinnal a csapatnak sok-sok évre biztosítékká válhat..
Forca Barca!!!!
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1621
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2016.08.15. 18:03:34

Felőlem mehet Bravo, én mindig is egy kapus híve voltam és Ter Stegen-é a jövő. A Chilei nagyon magabiztos volt az elmúlt 2 évben, ezt köszönjük neki, de ha mindkét kapus így áll most már hozzá, akkor jobb ha valamelyik megy.

Viszont ha megy Bravo akkor ne 25 milliót kérjünk. Adjanak 30-35öt, van pénze a City-nek. Nyert egy pár címet az elmúlt 2 évben, világklasszis szinten játszik és még nem is mondanám vészesen öregnek. Kapusban a 33 év olyan, mint egy középpályásnál a 28 :|
94:39 6 - 1
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2016.08.15. 17:58:13

A kapus az egyetlen poszt, ahol nincs értelme a rotációnak. A többi poszton nagyonis van. A mai fociban nem képes senki sem egyenletes szinten teljesíteni a bajnokságban, kupákban, válogatottban. A jövőt nemzetközi szinten azokban az edzőkben látom, aki következetesen rotál és a meccsekbe tudatosan bele tud nyúlni a cserékkel.
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2016.08.15. 17:36:06

Szerintem passzoljuk el mindkét kapust ingyen, és vegyük vissza Valdest a Borotól 40-ért. :D

Sajnálnám, ha távozna Bravo, de valamelyiknek mennie kell.
"De a csaj adta meg a telefonszámát!!! Ez olyan, mintha elmennél vadászni, a szarvas kijön az erdőből, elveszi a puskádat, fejbelövi magát és bemászik a csomagtartódba. Persze hogy hazaviszed és megeszed!" :D
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2038
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2016.08.15. 17:16:21

Én is sajnálnám Bravot, de ez a helyzet sem fent tartható ami most van. Szerintem amúgy is elég 2 kapus az első keretbe. De az mindkettő olyan legyen akiben bízik az edző. Ha Masip nem ilyen, akkor őt is felesleges itt tartani. Jöjjön egy Diego Alves, Ochoa vagy Reina kaliber, klasszikus 2. számú kapusnak aki mondjuk elég jó egy spanyol kupához vagy hogy sérülés esetén beugorjon+ ott van a B-csapat hálóőre is, ha a padra kell leülni.
Kép
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2016.08.15. 17:07:05

Több dolgot sem értek ezzel az igazolással kapcsolatosan, ha valóban így lesz.
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2016.08.15. 16:50:36

Majd mi eladjuk Bravo-t 25 millióért, a City meg Hart-ot 50-ért, figyeljétek meg :lol:
Tromort77

2016.08.15. 16:36:09

Nagyon fogom sajnálni, ha elmegy de meg lehet érteni. Ha idén marad és netán bekerül Ter Stegen mögé, nem lenne több esélye egy nagy csapathoz kerülni még. A City project pedig ideális lehet neki. Ha valóban eladjuk 25-ért akkor végre keresünk valakin. Ez is valami. :D
Unzué volt az aki miatt jött Bravo, ha ő úgy gondolja, hogy Ter Stegen megérdemli mostmár, hogy elsőszámú legyen akkor én hiszek neki.
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2016.08.15. 16:35:45

Ha ő akar távozni és nem LE küldi el(ami eléggé valószínű), akkor nem értem, hogy miért nem a kivásárlási áron adja el a klub, ami nem is olyan sok a mai árak mellett..főleg a city-nek.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.08.15. 16:15:27

Negyven a kivásárlási ára, 30 körül kapni érte szerintem nem rossz. Habár a teljesítménye meg világklasszis és top kapusok egyike jelenleg. Én sajnálnám ha elmenne, de nem jótékonysági szervezet, aki nem bírja az menjen.
Kép
Kép
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2016.08.15. 16:10:38

FRISS:
"Egybehangzó katalán értesülések szerint ma megszületett az egyezség a Barcelona és a Manchester City között Claudio Bravo átigazolása kapcsán! A Manchesteri kékek 25 millió eurót fizetnek a chilei portásért. Hivatalos bejelentés a kupadöntő után érkezhet."

Bravo ezt a képet töltötte fel nemrég:

https://www.instagram.com/p/BJINmd9jdPb ... avo1&hl=en

Fekete-fehér elég sokmindent elárul sajnos....


Mellesleg 25 millioért? vicc... Real szerintem egy Casillát eladna 30-ért 2 szezon padozás után..
Válasz küldése