Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2012.03.04. 09:58:36

Villa biztosan nem szélső. Csak nálunk, mivel a Barcaban már kb 2 éve nincs olyan poszt, hogy befejező támadó :-)
Szóval jöhetne ide Pesie is, neki is ott kellene játszania.
Az pont elég, hogy nálunk az, kit érdekel, hogy másnál mi lenne :D
Reméljük, hogy visszatérése után visszaáll a régi formája és akkor nem kell senkit sem igazolni. Ez igaz Pedro-ra is, nem tudom mi van vele, de nagyon nem megy neki :(
20tek
Jugador del Barça
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2008.08.13. 14:52:03

2012.03.04. 09:12:35

MessiFan91 írta:
Barca__15 írta:
MessiFan91 írta:Úgy érzem, hogy igazolni kell Messi mellé egy befejező csatárt, hogyha Messi nem játszhat, legyen ki pótolja.
Pl. Van Persie
Ezt nem tudom hogy gondoltad..ha mindenki egészséges, teljesen jól állunk csatárokkal: VILLA, ALEXIS, MESSI, PEDRO, AFELLAY, CUENCA, TELLO...azért ez nem gyenge...főleg úgy h még 4-5-en hátrébbról is feljebb szoktak jönni. Így ha 1-2 sérült van is, vagy formaingadozás, azért bőséggel lehet variálni
Itt van még a BOJAN ügy is (ez most más tészta, de ha visszajön hátha megtáltosodik)
Visszatérve MESSIRE: Kövi szezonban sem lesz túl sok pihenője, márpedig 3 havonta azokra a meccsekre, amiken LEO nem játszik, felesleges igazolni egy szupersztrájkert, az idő többi részében padozni. Ha belegondolsz VILLA is ilyen és szegénynek nem is annyira mostanság. ALEXIS pedig nem az a befejező típus de tökéletesen beleillik a gépezetbe. No ennyit erről, majd látjuk h lesz. Középpálya teljesen oké, idén is a védelmen kéne erősíteni.
VISCA EL BARCA, VISCA CATALUNYA!
VILLA, ALEXIS, MESSI, PEDRO, AFELLAY, CUENCA
Ezek inkább szélsők mint befejező támadók.
Villa biztosan nem szélső. Csak nálunk, mivel a Barcaban már kb 2 éve nincs olyan poszt, hogy befejező támadó :-)
Szóval jöhetne ide Pesie is, neki is ott kellene játszania.
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2012.03.04. 08:54:17

MessiFan91 írta:Úgy érzem, hogy igazolni kell Messi mellé egy befejező csatárt, hogyha Messi nem játszhat, legyen ki pótolja.
Pl. Van Persie
A FIFA Managerben biztos elférne... :roll:
Szerintem igazoljuk le CR-t is, mert ha lesérül Messi, akkor minőségi játékos tudná pótolni...
Avatar
MessiFan91
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 297
Csatlakozott: 2012.01.09. 12:01:39
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti, Románia

2012.03.04. 08:38:38

Barca__15 írta:
MessiFan91 írta:Úgy érzem, hogy igazolni kell Messi mellé egy befejező csatárt, hogyha Messi nem játszhat, legyen ki pótolja.
Pl. Van Persie
Ezt nem tudom hogy gondoltad..ha mindenki egészséges, teljesen jól állunk csatárokkal: VILLA, ALEXIS, MESSI, PEDRO, AFELLAY, CUENCA, TELLO...azért ez nem gyenge...főleg úgy h még 4-5-en hátrébbról is feljebb szoktak jönni. Így ha 1-2 sérült van is, vagy formaingadozás, azért bőséggel lehet variálni
Itt van még a BOJAN ügy is (ez most más tészta, de ha visszajön hátha megtáltosodik)
Visszatérve MESSIRE: Kövi szezonban sem lesz túl sok pihenője, márpedig 3 havonta azokra a meccsekre, amiken LEO nem játszik, felesleges igazolni egy szupersztrájkert, az idő többi részében padozni. Ha belegondolsz VILLA is ilyen és szegénynek nem is annyira mostanság. ALEXIS pedig nem az a befejező típus de tökéletesen beleillik a gépezetbe. No ennyit erről, majd látjuk h lesz. Középpálya teljesen oké, idén is a védelmen kéne erősíteni.
VISCA EL BARCA, VISCA CATALUNYA!
VILLA, ALEXIS, MESSI, PEDRO, AFELLAY, CUENCA
Ezek inkább szélsők mint befejező támadók.
Avatar
Barca__15
Barça B
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2009.06.05. 22:18:31
Tartózkodási hely: Szarvas

2012.03.04. 08:37:02

MessiFan91 írta:Úgy érzem, hogy igazolni kell Messi mellé egy befejező csatárt, hogyha Messi nem játszhat, legyen ki pótolja.
Pl. Van Persie
Ezt nem tudom hogy gondoltad..ha mindenki egészséges, teljesen jól állunk csatárokkal: VILLA, ALEXIS, MESSI, PEDRO, AFELLAY, CUENCA, TELLO...azért ez nem gyenge...főleg úgy h még 4-5-en hátrébbról is feljebb szoktak jönni. Így ha 1-2 sérült van is, vagy formaingadozás, azért bőséggel lehet variálni
Itt van még a BOJAN ügy is (ez most más tészta, de ha visszajön hátha megtáltosodik)
Visszatérve MESSIRE: Kövi szezonban sem lesz túl sok pihenője, márpedig 3 havonta azokra a meccsekre, amiken LEO nem játszik, felesleges igazolni egy szupersztrájkert, az idő többi részében padozni. Ha belegondolsz VILLA is ilyen és szegénynek nem is annyira mostanság. ALEXIS pedig nem az a befejező típus de tökéletesen beleillik a gépezetbe. No ennyit erről, majd látjuk h lesz. Középpálya teljesen oké, idén is a védelmen kéne erősíteni.
VISCA EL BARCA, VISCA CATALUNYA!
Kép
Avatar
MessiFan91
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 297
Csatlakozott: 2012.01.09. 12:01:39
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti, Románia

2012.03.04. 07:26:27

Úgy érzem, hogy igazolni kell Messi mellé egy befejező csatárt, hogyha Messi nem játszhat, legyen ki pótolja.
Pl. Van Persie
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19604
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.03.03. 13:44:33

K900 írta:Megmondom őszintén hogy én Keita helyére pl:Blaise Matuidi,Marouane Fellaini vs Lucas Biglia trióból bárkit elfogadnék. :lol: :lol:
Megmondom őszintén már annyira sok meccset nem követek, de Matuidiról hallottam már, azért nála Keita fényévekkel jobb jelenleg!
Fellaini a varázshajával nem tudom, Biglia-ról meg életemben nem is hallottam, ez az én szegénységi bizonyítványom,d e valaki bemutathatná!

Keitára szükség van, nem gondolom, hogy el kellene küldeni, ha megy csakis Romeu jön nálam szóba!

Nagy igazolásokra nincs szüksége a csapatnak, Alba és egy középső védő kellene!De miután Mascherano beépült, én Javi Martinezt szívesen látnám, s felváltva oldanák meg a dolgokat!

Csatárnak teljesen felesleges, tele vagyunk támadókkal ha mindenki egészséges!
Kép
Kép
Kép
Avatar
K900
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2011.07.19. 19:10:29
Tartózkodási hely: "My heart is in Brazil, and the Nou Camp stadium".

2012.03.03. 13:11:16

Megmondom őszintén hogy én Keita helyére pl:Blaise Matuidi,Marouane Fellaini vs Lucas Biglia trióból bárkit elfogadnék. :lol: :lol:
Avatar
Messidona10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2007.12.19. 18:44:50

2012.03.03. 12:46:54

barca0417 írta:
Messidona10 írta:Tudom, hogy teljesen irreális, valamint teljesen felesleges lenne, de egy nagy álmom válna valóra, ha Kevin-Prince Boateng egyszer a Barcában játszhatna. Nagyon megtetszett a játéka az elmúlt 1-2 évben. De még egyszer mondom, hogy ez csak egy kis álmodozás, csak hogy ne szítsak semmiféle vitát.
tényleg jó játékos lett belőle.. nem vitás... de azért azt be kell látnod hogy nem fér ide be. És a stílusa sem pont ide illik. Amúgy annyiban közelít a véleményünk kissé hogy én szerintem ha Keita távozik, jó lenne egy fizikailag erős, támadni és védekezni is tudó, munkás középpályás, mondjuk egy afrikai, Touré szerű, aki elfogadja ha kiegészítő ember. De nem pont Boateng.
Persze, világos, ezért is írtam, hogy ez csak álom. De a gólja, amit a Barcának rúgott, vagy éppen a múltkor az Arsenalnak... Na az ilyenek miatt bírom én :D
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2038
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2012.03.03. 12:39:23

Messidona10 írta:Tudom, hogy teljesen irreális, valamint teljesen felesleges lenne, de egy nagy álmom válna valóra, ha Kevin-Prince Boateng egyszer a Barcában játszhatna. Nagyon megtetszett a játéka az elmúlt 1-2 évben. De még egyszer mondom, hogy ez csak egy kis álmodozás, csak hogy ne szítsak semmiféle vitát.
tényleg jó játékos lett belőle.. nem vitás... de azért azt be kell látnod hogy nem fér ide be. És a stílusa sem pont ide illik. Amúgy annyiban közelít a véleményünk kissé hogy én szerintem ha Keita távozik, jó lenne egy fizikailag erős, támadni és védekezni is tudó, munkás középpályás, mondjuk egy afrikai, Touré szerű, aki elfogadja ha kiegészítő ember. De nem pont Boateng.
Kép
Avatar
Messidona10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2007.12.19. 18:44:50

2012.03.03. 12:33:10

Tudom, hogy teljesen irreális, valamint teljesen felesleges lenne, de egy nagy álmom válna valóra, ha Kevin-Prince Boateng egyszer a Barcában játszhatna. Nagyon megtetszett a játéka az elmúlt 1-2 évben. De még egyszer mondom, hogy ez csak egy kis álmodozás, csak hogy ne szítsak semmiféle vitát.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2012.03.03. 11:51:48

Léfe írta:Neveket nem szerencsés emlegetni, ez nem rajtunk mulik. Azt olvasom. középpályára akarnak hozni a Bilbaobol. Pedig ott sok jó játékos van.
Kell két középső védő és egy Abidál mellé, helyett. Montoya meg Alves mellé. Előre kell hozni minimum két csatárt, de gólerőseket, és nálam Villa mehet.
Gondolom Javí Martínezre gondolsz. Ő mostanában már középső védőként ténykedik, ha őt szeretné megszerezni a Barça, akkor minden bizonnyal a védelembe. Bár oda illene egy tősgyökeres középső védőt venni. Vagy megvárni, mi lesz Bartrából, Fontásból vagy Muniesából.
Kép
Kép
Kép
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2012.03.03. 07:50:44

Neveket nem szerencsés emlegetni, ez nem rajtunk mulik. Azt olvasom. középpályára akarnak hozni a Bilbaobol. Pedig ott sok jó játékos van.
Kell két középső védő és egy Abidál mellé, helyett. Montoya meg Alves mellé. Előre kell hozni minimum két csatárt, de gólerőseket, és nálam Villa mehet.
Fecó
sura
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2011.02.06. 08:19:05

2012.03.03. 06:12:36

Ha a Barca megmarad eddigi játékstílusánál, hogy a meccs nagy részében a középpályán tologatja a labdát, akkor holtbiztos védőkre van elengedhetetlen szüksége.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7445
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.03.02. 11:49:10

salas9 írta:
barca0417 írta:szerintem ezt ne oldjuk meg a fiatalokkal. Kell valaki. Piqué-Puyol egy új védő, Abidal, Fontás. ennyi minimum kell középre. És akkor Mascherano visszamehet középpályára, ahonnan lehet hogy Keita ki is esik. A Silval-Luiz kettősből tényleg jó lenne az egyik.
Viszont ha Abidal bemegy középre akkor Alba-t el kell hoznunk a szélre mindenképpen :!: Ebben az esetben:
Alves(Montoya) Piqué(Fontás) Puyol(Abidal) Alba(Adriano).

A jobbszél tökéletes Montoyával, viszont én nem szeretném, ha Abidal lenne ott az első számú csere. Tavaly tényleg jó volt –bár kicsit ingadozó– , de idén nagyon labilis, olyan dolgokat csinál, hogy az életveszély. Amikor középen volt néhányszor idén, katasztrófa, szélen többet vesz részt előre játékban, viszont a buta hibái miatt védelemben a teljesítménye nagyon ingadozó. Az igaz, hogy sokaknak rosszabbul megy a játék, de ahogy én látom nála ez fokozottan igaz, mindent összevetve elég rapszodikus a teljesítménye, emellett, habár elég nagy közhely, ő se lesz már fiatalabb. Benne van már a korban rendesen. Lehet példálózni Puyollal, de kicsit más a két játékos.
Macherano nagyon jól helyt áll, sokszor a csapat legjobbja, így inkább őt marasztalnám középen. Viszont ha Keita-t tényleg bevonnánk a Silva üzletbe, valahogy pótolni kellene, mert Masch ott nem megoldás. Talán ha Busi előrébb lép, de nem kellene annyira megkavarni az egészet.

David Luis-ról pedig az a véleményem, hogy kvalitásai alapján szvsz top 5-ös védő, de nem igazán hoz konstans jó teljesítményt. Vannak kiemelkedő meccsei, de sokszor a védelem egyik leggyengébb pontja.
Ennek ellenére jól illene a játékunkba, bár szerintem hápog az egész.
Forca Barca!!!!
Avatar
Donny
Jugador del Barça
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2012.02.07. 12:52:20
Tartózkodási hely: Budapest, RichField
Kapcsolat:

2012.03.02. 11:35:38

Messi-Ini írta: Hát...az utolsó mondatoddal nem értek egyet.Luizt 25-ért vette a Chelsea,annál csak többért hozhatnánk el,míg Silvat egy olyan 30 millió körüli összegért megkapnánk,szóval egyáltalán nem biztos hogy drágább lenne.
Én csak arra alapoztam, hogy a Milan szerint 50 milliót ér Silva. Nyilván ennyit nem kapnának érte, de gondolom 30-ért sem engednék el, ha eladják egyáltalán.
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2038
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2012.03.02. 11:32:57

salas9 írta:
barca0417 írta:szerintem ezt ne oldjuk meg a fiatalokkal. Kell valaki. Piqué-Puyol egy új védő, Abidal, Fontás. ennyi minimum kell középre. És akkor Mascherano visszamehet középpályára, ahonnan lehet hogy Keita ki is esik. A Silval-Luiz kettősből tényleg jó lenne az egyik.
Viszont ha Abidal bemegy középre akkor Alba-t el kell hoznunk a szélre mindenképpen :!: Ebben az esetben:
Alves(Montoya) Piqué(Fontás) Puyol(Abidal) Alba(Adriano).
Nekem ez így még kevés... nagyon sok meccsünk van egy szezonban... így melléjük jéne a két brazil kh közül valamelyik. úgy lenne jó. Puyolt is kell pihentetni néha, idén is sok a sérülés, illetve pl Piqué-nek is vannak formaingadozásai.
Kép
Avatar
Messi-Ini
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2011.03.26. 14:23:53
Tartózkodási hely: Pápa

2012.03.02. 11:05:32

Donny írta:
salas9 írta:Elég ingadozó formája van. Hétvégén Bolton ellen nagyon jól játszott. Előtte Nápolyban botrány, a válogatott meccsről meg ne is beszéljünk... Vagy T.Silva jöjjön vagy megoldjuk a fiatalokkal.

Amúgy séróban tényleg Puyol :D
Mondjuk az igaz, hogy a Chelsea védelme nem valami acélos idén, de nem is láttam sok angol bajnokit. A labdakihozatalai nagyon tetszenek, de Silva valóban jobb vétel lehetne, meg ugye drágább is. :)
Hát...az utolsó mondatoddal nem értek egyet.Luizt 25-ért vette a Chelsea,annál csak többért hozhatnánk el,míg Silvat egy olyan 30 millió körüli összegért megkapnánk,szóval egyáltalán nem biztos hogy drágább lenne.
Kép
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2012.03.02. 10:37:08

barca0417 írta:szerintem ezt ne oldjuk meg a fiatalokkal. Kell valaki. Piqué-Puyol egy új védő, Abidal, Fontás. ennyi minimum kell középre. És akkor Mascherano visszamehet középpályára, ahonnan lehet hogy Keita ki is esik. A Silval-Luiz kettősből tényleg jó lenne az egyik.
Viszont ha Abidal bemegy középre akkor Alba-t el kell hoznunk a szélre mindenképpen :!: Ebben az esetben:
Alves(Montoya) Piqué(Fontás) Puyol(Abidal) Alba(Adriano).
Kép
Avatar
Donny
Jugador del Barça
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2012.02.07. 12:52:20
Tartózkodási hely: Budapest, RichField
Kapcsolat:

2012.03.02. 10:15:01

salas9 írta:Elég ingadozó formája van. Hétvégén Bolton ellen nagyon jól játszott. Előtte Nápolyban botrány, a válogatott meccsről meg ne is beszéljünk... Vagy T.Silva jöjjön vagy megoldjuk a fiatalokkal.

Amúgy séróban tényleg Puyol :D
Mondjuk az igaz, hogy a Chelsea védelme nem valami acélos idén, de nem is láttam sok angol bajnokit. A labdakihozatalai nagyon tetszenek, de Silva valóban jobb vétel lehetne, meg ugye drágább is. :)
Avatar
Donny
Jugador del Barça
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2012.02.07. 12:52:20
Tartózkodási hely: Budapest, RichField
Kapcsolat:

2012.03.02. 10:12:09

salas9 írta:Elég ingadozó formája van. Hétvégén Bolton ellen nagyon jól játszott. Előtte Nápolyban botrány, a válogatott meccsről meg ne is beszéljünk... Vagy T.Silva jöjjön vagy megoldjuk a fiatalokkal.

Amúgy séróban tényleg Puyol :D
Mondjuk az igaz, hogy a Chelsea védelme nem valami acélos idén, de nem is láttam sok angol bajnokit. A labdakihozatalai nagyon tetszenek, de Silva valóban jobb vétel lehetne, meg ugye drágább is. :)
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2038
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2012.03.02. 10:09:46

szerintem ezt ne oldjuk meg a fiatalokkal. Kell valaki. Piqué-Puyol egy új védő, Abidal, Fontás. ennyi minimum kell középre. És akkor Mascherano visszamehet középpályára, ahonnan lehet hogy Keita ki is esik. A Silval-Luiz kettősből tényleg jó lenne az egyik.
Kép
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2012.03.02. 09:48:27

Donny írta:Pedig nem tűnne egy rossz ötletnek, legalábbis amennyit láttam játszani. Séró tekintetében meglenne Puyi utódja. :lol:
Elég ingadozó formája van. Hétvégén Bolton ellen nagyon jól játszott. Előtte Nápolyban botrány, a válogatott meccsről meg ne is beszéljünk... Vagy T.Silva jöjjön vagy megoldjuk a fiatalokkal.

Amúgy séróban tényleg Puyol :D
Kép
Avatar
Donny
Jugador del Barça
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2012.02.07. 12:52:20
Tartózkodási hely: Budapest, RichField
Kapcsolat:

2012.03.02. 09:42:02

salas9 írta:
Donny írta: ...
Sport.es-en is volt fent egy rövidebb cikk, hogy ha nem jönne össze Thiago Silva akkor megpróbálnák őt. Szerintem ez is csak egy találgatás... Van Persie-ről is volt fent cikk, hogy 25-ért elhoznánk az is kacsa lehet.
Pedig nem tűnne egy rossz ötletnek, legalábbis amennyit láttam játszani.
Séró tekintetében meglenne Puyi utódja. :lol:
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2012.03.02. 09:26:39

Donny írta: ...
Sport.es-en is volt fent egy rövidebb cikk, hogy ha nem jönne össze Thiago Silva akkor megpróbálnák őt. Szerintem ez is csak egy találgatás... Van Persie-ről is volt fent cikk, hogy 25-ért elhoznánk az is kacsa lehet.
Kép
Válasz küldése