Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.03.12. 13:50:24

Tobias88 írta:Szép ez a cikk, de Light-ot miért is engednék el 70 millióért? Nagyobb tehetség mint De Jong és őt sem adták 90 alatt. Kb minden nagy csapat szeretné megvenni, nem fog megállni az ára 120 alatt :|
Nem 90 volt De Jong, hanem 75+11.

Azért engednék el 70-ért, mert De Ligt ide akar jönni, a két klub jó kapcsolatot ápol egymással, illetve Bartomeu is jóban van a holland ügynökével.

De Jongért is többet adott volna a PSG vagy a City, mégis a miénk lett.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2019.03.12. 13:44:02

Tobias88 írta:Szép ez a cikk, de Light-ot miért is engednék el 70 millióért? Nagyobb tehetség mint De Jong és őt sem adták 90 alatt. Kb minden nagy csapat szeretné megvenni, nem fog megállni az ára 120 alatt :|
Azért, hogy delighted legyen ;)
(jó lenne megnézni a bodibo delight duót jövőre :D )
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2019.03.12. 13:43:21

Ha már így megélénkült a topic, akkor én remélem valami hasonló lesz jövőre:
Cserekapus poszton várható változás. Cil túl jó kapus cserének, uh távozni akar majd. Híresen rosszak vagyunk eladásban, szóval én csak azt remélem hogy ha nem házon belül oldjuk meg a pótlását, akkor kb 10 millió pluszban tudunk zárni a cserekapus poszt rendezésével.
Védelembe jobboson meg vagyunk. Balra belátom én is, hogy kell valaki, amíg a 2 fiatalunk beérik (remélhetőleg). Én ide Filipe Luist szeretném egy 1+1 éves szerződéssel. Az ingyen távozó Verma pénzét megkapná, és nyugodtak lehetnénk akkor is, ha Alba pihizik. A középhátvéd kérdés problémás, de én hoznám De Ligtet, pláne 70-ért. Tobido mehetne kölcsönbe, kiderülne mit tud. Ha jól szerepel 1-2 év múlva Piqué helyére jöhetne vissza, de ha el is passzoljuk egy-két év múlva, akkor is többet kapunk érte, mint amennyiért vettük. Tény, hogy így 4 klasszisunk lenne középre, de nekem sajnos van egy olyan sanda gyanúm, hogy nem Umtiti nem fogja megúszni a jövő évet sem térdproblémák nélkül...
Középen én Rakiticet nem adnám el. Innen Rafinha és Denis mehetne, valamint a kölcsönben lévő Gomes is. Belőlük azért 50et csak ki tudunk szedni. Puig meg jöhetne fel az első keretbe. Ha már itt is csökkenteni kell a keret létszámát és a fizetést is, akkor Vidalt adnám el. Összességében bírom őt, de ha közte és Rakitic között kell dönteni, akkor a chileit adnám el. Ha idén behúzzuk a kupát és bajnokságot, akkor Vidal 3 bajnokságban is bajnoknak és kupagyőztesnek mondhatná magát (olasz, német, spanyol), lehet rámenne egy Angol kalandra. Ha a bl is beesne, akkor akár egy távol kelet is opció lehet neki jó pénzért. Egy 10esért adnám, a fizuját meg De Ligtnek. Jövőre elég lenne egy Rakitic, Busi, Arthur, De Jong, Alena, Puig sor + egy SR.
Elől meg egy Suarez alternatíva kellene. Hogy ki lesz itt az áldozat az jó kérdés...Coutinho 110 körül felőlem mehetne, de a vezetőség nem fogja eladni, szóval Malcom lesz az áldozat.
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1622
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2019.03.12. 13:39:59

Szép ez a cikk, de Light-ot miért is engednék el 70 millióért? Nagyobb tehetség mint De Jong és őt sem adták 90 alatt. Kb minden nagy csapat szeretné megvenni, nem fog megállni az ára 120 alatt :|
94:39 6 - 1
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2019.03.12. 13:25:34

Nagyon brutál holland generáció van létrejövőben. Kellenek az európai foci színessé tételéhez :)

Kellemes gondjai lesznek az edzőnek jövőre, személytől függetlenül.
"And my heart will leave you never."
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2019.03.12. 13:05:29

Azért ha jönne De Ligt is.... Nem lehetne panasz a keretre jövőre sem.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.03.12. 12:39:14

recrea írta:Sztem De Ligt és Jovic sem lesz ilyen “olcsó”. Jól láttam, h Jovic csak kölcsönben van, akkor a Benficaval kell egyezkedni?

Couért meg a pletyka 110 m elég erős, annyiért elég elgondolkodtató és akkor csak keveset buktunk.
Apróért (14M asszem) van vásárlási opciója rá a Frankfurtnak, szóval nyáron már az övék lesz teljesen.

Gondolom De Ligt is ilyen 70+15 milla lesz, de az is jobb, mintha egyből 85 milla menne rá.

Cout én is adnám 100+-ért, ha nem javul fel a játéka nyárig, aztán nem kell spórolni az igazolásokkal. Mondjuk akkor viszont lehet, hogy egy balszélső cserét igazolni kell.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6729
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2019.03.12. 12:36:13

Sztem De Ligt és Jovic sem lesz ilyen “olcsó”. Jól láttam, h Jovic csak kölcsönben van, akkor a Benficaval kell egyezkedni?

Couért meg a pletyka 110 m elég erős, annyiért elég elgondolkodtató és akkor csak keveset buktunk.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.03.12. 12:17:38

Hát ha tényleg jön De Ligt, középről pedig nem megy el senki nagyobb név, és pluszban még jön fel Puig is, a Spanyol Kupát teljesen "fel kell áldozni", és nyomatni a cseréket, tartalékokat.

Stegen/Onana - Semedo/Roberto, Piqué/De Ligt, Umtiti/Lenglet, Alba/XY - Busi/De Jong, Rakitic/Vidal, Arthur/Puig - Messi/Alená, Suárez/Jovic, Dembélé/Coutinho

Ez a keret elég brutál lenne. Bár ahhoz, hogy jöjjön De Ligt és egy csatár is, Rakiticet vagy Coutinhót muszáj lesz eladni szerintem. XY lehetne Filipe Luis, akkor ingyen megoldanánk Alba pótlását. :)

Egyébként De Ligtért ez a 70 elég akciós lenne. Jovic is lenne mondjuk 60 körül, Onana meg 20 körül, Filipe Luis meg ingyé. :D Ez 150 kiadás, Gomes+Rafinha+Denis nagyjából 60 millió, Cillessen 30, Malcom 40. Ez ideális lenne, ebben az esetben talán nem lenne muszáj Rakiticet vagy Coutinhót eladni.

Na FM-bű ki. :D
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3338
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2019.03.12. 11:22:06

davi10 írta:
Hát aki tuti távozik, az:

Védő:
- Verma
- Murillo

KP:
- Samper (bár ő már le is lépett)

Támadó:
- Boateng :D
A kezdőre gondoltam elsősorban :D
Hátul a Piqué,Umtiti,Lenglet,De Lighte sor nagyon erős,nem tudom bárkinek van e 4 ilyen szintű védője,de kétlem. És akkor gondolom Todibo marad 5. számúnak,vagy kölcsönadjuk/marad a B-ben esetleg. Középen is Arthur,Busi,Rakitic,Vidal sor mellé jön De Jong,bár itt legalább 3 posztra osztódnak el,nem 2-re. Alena meg ha igazak a hírek akkor Puig osztoznak majd a perceken rotáláskor.
Bejönni fog pénz valamennyi,angolok szeretnek a semmire is 30 milliót fizetni.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2019.03.12. 11:12:16

Feast4 írta:Én most visszanéztem Jovic Düsseldorf elleni meccsét.Én se nagyon láttam játszani eddig még, de azt kell mondjam rendkívűl meggyőző volt.Azt is hozzá kell tenni ez egy meccs, de ha az a srác ezt tudja stabilan hozni, akkor nagyobb lehet mint Lajos.Viszont ez az első komoly szezonja és csak ezen a meccsen láttam még, tehát zsákbamacska is lehet.
Nem láttam én se sokat, szóval nem vagyok túl informált a témában én se, de az eddigi meccsek alapján konkrétan ezen volt a leggyengébb amit láttam.Volt pár jó megmozdulása az biztos, de összességében ennél csak többet tett a játékhoz azokon a meccseken, amiket néztem, úgyhogy ez a szint bőven megy neki szerintem stabilan. Csak hogy megnyugtassalak kicsit. :D Egyedül ami nekem nagyon nem tetszik, az a sebessége. Mondjuk Lajosnál nem lassabb, de sokkal gyorsabbnak se mondanám sajna, nekem meg ez a vesszőparipám.. :D De ha ennyi baj lenne vele, igazából akkor azt el tudnám nézni neki.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6695
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.03.12. 10:57:09

Sinya22 írta:Érdekes lesz,ha a kp-ról és a védelemből sem távozik senki,hogyan oldja meg EV a rotálást,főleg hátul nem szokott gyakran változtatni.
Hát aki tuti távozik, az:

Védő:
- Verma
- Murillo

KP:
- Samper (bár ő már le is lépett)

Támadó:
- Boateng :D

És lehet reménykedni abban, hogy Denis-t és Gomes-t megvásárolják. Előbbi teljesítményére még várni kell, de ha jól tudom Emery-vel jóban vannak, utóbbi pedig egész jól tolja az Evertonban, szóval érte még rendes pénzt is kaphatunk.
Emellett Rafinha-val kéne még kezdeni valamit, illetve ha van ilyen terv, akkor a fiatalok kölcsönadását.

Lesz itt mozgás bőven.
Cestus írta:Oriol Domenech: de Ligt családja, az Ajax vezetői és a játékos szponzorai már tényként kezelik, hogy de Ligt a Barcába igazol. 70 milliót fizetnénk érte.
Ez a 70 millió teljesen jó árnak tűnik úgy, hogy fél Európa meg akarja szerezni, és gondolom 18 évesen (és védőként) a fizuja se lesz olyan nagyon nagy.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3338
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2019.03.12. 09:04:37

Érdekes lesz,ha a kp-ról és a védelemből sem távozik senki,hogyan oldja meg EV a rotálást,főleg hátul nem szokott gyakran változtatni. Mondjuk értem,hogy a holland fontos igazolás,fiatal és már most elég tapasztalt,de azért van 2 hiányposztunk,ahova csak kellene igazolni,remélem marad rá pénz és nem egy másik 35 éves csatárt fogunk venni Suarez mellé,mert akkor ugyanaz lesz mint Boatenggel :D
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3545
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2019.03.12. 09:03:02

Én most visszanéztem Jovic Düsseldorf elleni meccsét.Én se nagyon láttam játszani eddig még, de azt kell mondjam rendkívűl meggyőző volt.Azt is hozzá kell tenni ez egy meccs, de ha az a srác ezt tudja stabilan hozni, akkor nagyobb lehet mint Lajos.Viszont ez az első komoly szezonja és csak ezen a meccsen láttam még, tehát zsákbamacska is lehet.

Off: Félelmetes, hogy szutyokfalváról ki tud fejlődni egy ilyen játékos, akit már ilyen csapatok nézegetnek, nálunk meg nincs egy olyan fiatal aki ebben a hulladék ligában húsz éves korára tudna rúgni 15-20 gólt egy évben amivel legalább egy topliga alsó közép csapatának el tudja magát adni, ahol felfigyel rá már egy-két top csapat.
Kép
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.03.12. 07:34:26

Oriol Domenech: de Ligt családja, az Ajax vezetői és a játékos szponzorai már tényként kezelik, hogy de Ligt a Barcába igazol. 70 milliót fizetnénk érte.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2019.03.12. 07:18:35

LG írta:
Vagy nincs jóban Messi-vel
Ez Icardira célzás? Mert ő nem kéne, az idei szezonja gyenge, ráadásul hatalmas problémák vannak a magatartásával.

Egyébként ennek is egy szempontnak kell lennie sajnos. Nem véletlen hogy a Suarez előtti csatárigazolásaink mind besültek, Messivel ő van a legjobb viszonyban, tudtommal nagyon jó barátok a pályán kívül is, ha anno nem jöttek volna ki ilyen jól nem hiszem hogy Suarez még itt lenne. Viszont ez sem egészséges a csapatra nézve-szerintem-ezért is játszik Suarez minden meccsen.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
El Pistolero
Jugador del Barça
Hozzászólások: 206
Csatlakozott: 2015.08.14. 22:36:58

2019.03.12. 00:40:40

palesz77 írta:...
Gómezre a legjobb definíció, hogy az urugayi Alcacer.

Egyébként Jovicon kívül van más góllövője is a Frankfurtnak: Sébastien Haller 24 éves francia csatár, aki a harmadik legtöbb gólt (14) második legtöbb gólpasszt (9) adta a Bundesligában ma az utolsó 20 percre beállva duplázott. A németek hivatalos YT-csatornáján, ahol elemzik a Frankfurt támadótrióját szépeket mondanak rá. Különösen tetszik, hogy gyakran kihúzódik szélre az üres területre: ő nem egy sima tap in támadó. Hatalmas darab (190 centi) ezáltal nem is villámléptű, azonban jól bánik a labdával és meg is van benne, az a csatárpimaszság.

Kicsit jobban beleásva magamat a dolgokba - a közösségi média kizárásával - remélem őt is erősen figyeli a csapat. Egyébként valószínű, mivel a Mundo szerint már 15 alkalommal küldött a klub megfigyelőket Frankfurt meccsre. Valószínűleg a szerbet scoutolták erőteljesen, de azért a Haller megszerzése is jó opciónak tűnik. Kezdek ott tartani, hogy mindegy ki érkezik, csak a Frankfurtból legyen csatár.
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2019.03.11. 19:20:35

davi10 írta:A magatartásáról meg hallottam, de talán ha Vidal is képes volt összekapni magát, akkor lehet Icardi is képes lenne erre.

De mondom, igazából lényegtelen, hiába járt már az akadémián, akkor se fogjuk visszahozni.
Tényleg mindegy, de Icardi más szint. Egy igazi patkány.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6695
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.03.11. 18:56:23

LG írta:
Vagy nincs jóban Messi-vel
Ez Icardira célzás? Mert ő nem kéne, az idei szezonja gyenge, ráadásul hatalmas problémák vannak a magatartásával.
Igen, rá céloztam.

Amúgy is kb. 0% esélyt adnék rá, hogy elhoznánk, de egy jó képességű játékos, és az Inter nem arról híres, hogy 100 millákért adnák a játékosaikat.
A magatartásáról meg hallottam, de talán ha Vidal is képes volt összekapni magát, akkor lehet Icardi is képes lenne erre.

De mondom, igazából lényegtelen, hiába járt már az akadémián, akkor se fogjuk visszahozni.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21228
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2019.03.11. 18:35:55

Vagy nincs jóban Messi-vel
Ez Icardira célzás? Mert ő nem kéne, az idei szezonja gyenge, ráadásul hatalmas problémák vannak a magatartásával.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6695
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.03.11. 18:13:52

Cestus írta:Valóban, leginkább azt akarom mondani, hogy a jelöltekben közös, hogy nem bizonyított, noname (nemcsak nekem) játékosok, így nehéz lenne megjósolni, hogy itt a Barcában mit fognak mutatni. Most épp Jovic a legfelkapottabb, de nekem teljesen irreleváns, hogy az emlegetett arcok közül melyiket húzzuk be a fent említettek miatt.
Ja persze, ez egy teljesen más csapat, de a Bundesliga góllövőlistáját vezetni már jobb ajánlólevél, mint egy kieső csapatból érkezni.
Chino írta: Aki mefg is üti a szintet, az pedig vagy elérhetetlen vagy 150-ről indul.
Vagy nincs jóban Messi-vel :mrgreen:
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.03.11. 17:23:14

palesz77 írta:Minden rosszindulat nélkül, de nem csoda, hogy lutrinak tartod mindegyiküket, és nem tudod eldönteni, hogy kinek örülnél jobban, ha nem is ismered egyiküket se.. :mrgreen:

Amúgy egyetértek azzal, hogy igazából mindenkivel kockáztatunk, és lehet pont nem az jön be akit hinne az ember - tudom, hogy erről szólt a hsz-ed igazából -, de ez akkor is viccesen jött ki. :D
:D Gómezt láttam párszor, de ennyi. Szerintem a fórumon a legtöbben így vannak ezzel. Valóban, leginkább azt akarom mondani, hogy a jelöltekben közös, hogy nem bizonyított, noname (nemcsak nekem) játékosok, így nehéz lenne megjósolni, hogy itt a Barcában mit fognak mutatni. Most épp Jovic a legfelkapottabb, de nekem teljesen irreleváns, hogy az emlegetett arcok közül melyiket húzzuk be a fent említettek miatt.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2019.03.11. 17:19:32

Cestus írta:Szerintem bárkit igazolunk, az lutri lesz. Nekem aztán sem Jovic, sem Gómez sem akármelyik emlegetett opció nem mond semmit. Pl. ha lecsúsznánk Jovicról, és Gómezt megvennénk 25-ért vagy 50-ért, én nem tudnám most még egyértelműen kijelenteni, hogy rosszabbul jártunk. Nehéz megjósolni, hogy lesz-e bármelyikből jó csatár, és ha igen, melyikből.
Minden rosszindulat nélkül, de nem csoda, hogy lutrinak tartod mindegyiküket, és nem tudod eldönteni, hogy kinek örülnél jobban, ha nem is ismered egyiküket se.. :mrgreen:

Amúgy egyetértek azzal, hogy igazából mindenkivel kockáztatunk, és lehet pont nem az jön be akit hinne az ember - tudom, hogy erről szólt a hsz-ed igazából -, de ez akkor is viccesen jött ki. :D
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7438
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2019.03.11. 17:16:15

MatyiG írta:Maxi Gómez kivásárlásija a felére, 25 millióra csökken, ha kiesik a Celta a másodosztályba. Jelenleg 18.-ak. :)
Én -ha az ellenünk játszott meccseit is beleszámítom- négyszer láttam + néztem egy videot róla, így reális véleményt nem igazán tudok róla mondani, de ezek alapján nem ájultam el tőle. Elég statikus, Alcacér például egyértelműen jobb nála, bár még elég fiatal, fejlődhet. Viszont nem valószínű hogy kezdőnek hoznánk a padon pedig ez nem fog menni neki.

Én Jovictól is "félek" kicsit. Elég nagy a hype körülötte és biztosan rengeteg pénzbe kerülne. Persze biztos nem véletlenül vannak kérői, de ez köszönhető annak is, hogy normális támadókból nagyon szűk a piac. Szép az a 15 bajnoki gól, de ebből 5 egy meccsen született és pl. Paco fele annyi idő alatt tett el 14et. Az EL már jobban néz ki, de hatalmas zsákbamacska lenne. Suarez mögött amúgy sem tudni mennyi időt kapna.
Sajnos jelenleg alig van olyan csatár, aki megfelelően átvehetné Lajos helyét. Aki mefg is üti a szintet, az pedig vagy elérhetetlen vagy 150-ről indul. Főleg, hogy biztosan licitháborúba kell menni, a Juve, Real is nagyon keres ilyen játékos.

Valakit viszont mindenképp hozni kell Boateng úgy tűnik zsákutca, egy szem Suarezzel még úgyis veszélyes volna nekimenni a szezonnak, ha három évvel fiatalabb lenne.
Forca Barca!!!!
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.03.11. 17:10:08

davi10 írta:Egyedül a számok alapján ítélve Jovic jobbnak néz ki (akinek lehet, hogy ugyanígy nincsenek papírjai), de a csatár posztunk pont nem olyan, ahol beleférne egy lutri Denis-Gomes féle igazolás. Oda szerintem még a bhv-posztnál is sürgősebb, hogy jó megoldást találjunk.
Szerintem bárkit igazolunk, az lutri lesz. Nekem aztán sem Jovic, sem Gómez sem akármelyik emlegetett opció nem mond semmit. Pl. ha lecsúsznánk Jovicról, és Gómezt megvennénk 25-ért vagy 50-ért, én nem tudnám most még egyértelműen kijelenteni, hogy rosszabbul jártunk. Nehéz megjósolni, hogy lesz-e bármelyikből jó csatár, és ha igen, melyikből.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Válasz küldése