Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Boixos1981
Barça B
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2014.03.15. 22:18:03

2014.06.06. 20:00:29

Messithebest írta:Én örülök a Cesc-Rakitic cserének, mert amíg Rakitic meghal a pályán, rengeteg jó labdát ad, jól lő és hasonlók, addig Cescnek max 10 jó meccse volt itt 3 év alatt, nem neki való a Barca szerintem, neki olyan csapat való ahol ő a vezér, mint az Arsenalban volt.. (mellesleg szerintem ezért fog befürödni a Chelseavel is ha odamegy.)

A Chelseaben Mourinho tönkretenné, ebben biztos vagyok, lásd Mata.
Visca el Barca y visca Catalunya, llibertat Boixos Nois!!!
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2014.06.06. 19:54:09

Én örülök a Cesc-Rakitic cserének, mert amíg Rakitic meghal a pályán, rengeteg jó labdát ad, jól lő és hasonlók, addig Cescnek max 10 jó meccse volt itt 3 év alatt, nem neki való a Barca szerintem, neki olyan csapat való ahol ő a vezér, mint az Arsenalban volt.. (mellesleg szerintem ezért fog befürödni a Chelseavel is ha odamegy.)
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
Piquenbauer
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2010.06.18. 12:48:51

2014.06.06. 19:42:42

Nervo írta:Közben pedig C.Bravoval is sikerült megállapodnunk 10 millió és j.dos santos játékjogának a fejében. :)
Így legalább az egyik töltelék emberünket már sikerült elpasszolnunk. Most pedig, hogy meg van a két kapus, és Rakitic is jött, talán végre védőt is néznek majd Zubiék. (Cescet pedig sajnálom, ha távozik, a vezetőség pedig ....)
Yaya(07-10)
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 447
Csatlakozott: 2010.06.07. 18:43:09

2014.06.06. 19:34:58

Megy az asszony után Londonba. Nincs ezzel semmi baj. Nem váltotta meg a világot, inkább szidta a társaság, mintsem elismerte a teljesítményét. Ősszel jó volt, tavaszra a csapattal együtt kipukkadt állandó jelleggel. Nem fekszik neki a barca stílusa, ez van, el kell engedni.

Nagyon kedvemre való a játéka, jó lenne újra az igazi fabregast látni a pályán. egyébként ha a chelseahez megy, mocskosul megerősítjük jo5é csapatát. játéktudás alapján kb 55-60 milliós játékossal erősítenek. nagyon kevés ilyen képességű játékos van a pályákon. top3as a maga posztján. nagy kár, hogy mi más rendszerben játszunk...
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2014.06.06. 19:17:21

Cesc meg egyre távolabb...Hát én nem örülök ennek...Főleg azok után ahogy visszahoztuk...Vajúdtunk vele itt évekig mire sikerült egy csomó pénzért most meg lelép...Igazából nem értem se Őt se a vezetőséget...Szerintem Ő is gyorsan feladja ezt az egészet és annak is oka van hogy betalálta a közönség is....Mindenesetre én annyit mondanék neki is meg a vezetőségnek is főleg az elnöknek meg Zubizareta úrnak hogy menjenek a jó ...........-ba.
Kép
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2014.06.06. 18:22:17

Én örülök Rakiticnek. Ha jól emlékszem már korábbi években is felvetődött a neve. Amikor láttam játszani tetszett. Harcos, sokat futó és ütköző játékos.
Korábban is azt vallottam, hogy aki azt gondolja, hogy 1-2 védővel meg 2 kapussal, esteleg egy magasabb centerrel rendben leszünk, az el van tévedve. Itt komolyabb változások kellenek, mert lehet itt b.szogatni védelmet, de nem csak ott volt gondunk. Én középpályán éreztem a legnagyobb hiányt idén, mert sem védekezésben, sem támadásban nem voltunk ott hatékonyak. Csak a labdabirtoklás ment.
Szerintem Rafinha, Rakitic jó igazolások. Gondolom marad Ini és Busi. Xavi és Cesc sorsa kérdéses. Cesct sajnálom, de itt neki nem termett babár az öreg mellett. Xavi meg nem bánnám, ha elmenne az arab világba, vagy max maradna cserének. De bármennyire is fáj, itt bele kellett nyúlni a keretbe, mert a középpályát nem oldotta volna meg a Xavi - Cesc csere. Én örülnék, ha egy agresszívabb, ütközősebb középpályánk lenne, ahol az újak sem ügyetlenek, de Ini és Busi szolgáltatja az eleganciát. Egy Koke nem lenne még rossz, bár igen drága, de szerintem nem hangzana rosszul a Iniesta/Rafinha - Busi/Masc - Koke/Rakitic középpálya.
Avatar
szarvasember
Barça B
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2013.05.22. 22:15:10

2014.06.06. 18:21:03

visca el barca írta:aztán az is lehet h xavi is elmegy a new york fc nyugdíjas klubba és az ő helyére hozták. ki tudja...

Bár úgy lenne barátom!! Nagyon remélem h úgy tudjuk hozni a srácot h Cesc marad. De miért nem igazolunk már jobbhátvédet és középhátvédet??
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2014.06.06. 18:05:06

http://barcanoticias.blog.hu/2014/06/06 ... an_rakitic" target="_blank
Topicot neki. :lol: :lol: Közben pedig C.Bravoval is sikerült megállapodnunk 10 millió és j.dos santos játékjogának a fejében. :)
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.06.06. 17:45:22

aztán az is lehet h xavi is elmegy a new york fc nyugdíjas klubba és az ő helyére hozták. ki tudja...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2014.06.06. 17:39:26

én csak azért nem tudom mennyire örüljek rakiticnek, mert alapból örülnék neki, de annak meg annyira nem, hogy fabregas távozzon. márpedig ez valószínűleg ezzel fog járni. mindenesetre a bede márton mondta azt nem is olyan rég róla, hogy rakitic a világ legjobb középpályása azok közül, akik nem nagycsapatban játszanak. és ezzel egyet is értek.

mindenesetre tök izgalmas igazolás :D
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.06.06. 17:33:22

Nagyon örülök Rakiticnek. Jó játékos, nem csillagászati összegért és a Ligából. Végre kezdünk megint rászokni arra, hogy körbe lehet nézni a saját bajnokságban is. Sevilla-i srácokkal eddig nem lőttünk mellé, biztos vagyok benne, hogy folytatódik ez a sorozat. Lett nekünk is egy Modricunk. :D Hajtzós ember, labdával is nagyon képzett, sokat mozog igazi csapatembernek tűnik, ilyenekre meg mindig szükség van. Ennyi pénzért meg "ajándék". Akármennyire siránkozunk itt jobbra-balra eddig remekül sikerült igazolni mind Stgene mind Raktic ár-érték arányban kiváló igazolás. Lassan járj tovább érsz, van még bőven az átigazolásokból, nem kell elkapkodni. Koke nekem nagy álmom lenne, de ő viszont iszonyat drága, pedig a pali érzésem szerint annyira a mi játékstílusunkba van kitalálva, hogy Massisás srácokon kívül ilyet ritkán látni. Intelligens, nem szórja el a labdákat, remekül mozgatja a csapatát, nagyon jó kiugratásai vannak, higgadt. Viszont csilliókért nem szabad elhozni.
Kép
Kép
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.06.06. 16:52:14

frost86 írta: Köszi
Itt a második http://www.lavanguardia.com/deportes/fu" target="_blank ... barca.html
Ebbe meg arról írnak, hogy Marquinhos rosszul érezte magát úgy, hogy Thiago Silva és Alex játszottak előtte szinte végig, és habár elment Alex a Milanba, most ment David Luiz helyette, úgyhogy hasonló lenne a szitu. Viszont így, hogy Alex elment ez -1 védő a Franciáknak, ami miatt nem akarnák eladni Marquinhost feltétlenül.. De ha Mexes megy a PSG-be, akkor Marquinhos előtt is szabad lesz az út. Legalábbis a google fordítóból ezt sikerült kisilabizálnom.
Avatar
frost86
Jugador del Barça
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2008.01.17. 23:33:02
Tartózkodási hely: Tiszadob

2014.06.06. 16:39:17

palesz77 írta:
frost86 írta:http://www.mercafutbol.com/marquinhos-e ... -el-barca/
http://www.lavanguardia.com/deportes/fu" target="_blank ... barca.html
http://futbol.as.com/futbol/2014/06/06/" target="_blank ... 18832.html
Valaki lefordítaná???
Szerkesztés után mindig csak az utolsó linked megnyitható, csak gondoltam szólok. link

Amúgy az elsőbe az volt, hogy Marquinhos közel a Barcához, 35 millió lenne az szerint az ára, és hogy Dani Alvest is be akarná vonni a Barca nagy eséllyel, de szerintük mivel Cuadrado kiszállt a képből úgy tűnik, ezért őt kihagynánk inkább mégis.
A másodikat nem tudtam megnyitni.
A harmadikban pedig annyi van, hogy leszálltunk Agüeroról, és Reust vettük célba. Szerintük szóbeli megállapodásunk már van is a Némettel, és így még akár olcsóbban is megszerezhetnénk mint a 34,5 millió.. Ilyen hír csak idén már volt 6-szor, szóval nem venném túl komolyan.
Köszi
Itt a második http://www.lavanguardia.com/deportes/fu ... barca.html" target="_blank
Minél több meccset megnyersz annál közelebb kerülsz a következő vereséghez- Johan Cruyff

Térdre imára Barcelona itt a világ legjobbja - Horti Messiről a Valencia ellen
Forza Barca!!!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.06.06. 16:36:39

frost86 írta:http://www.mercafutbol.com/marquinhos-e ... -el-barca/
http://www.lavanguardia.com/deportes/fu" target="_blank ... barca.html
http://futbol.as.com/futbol/2014/06/06/" target="_blank ... 18832.html
Valaki lefordítaná???
Szerkesztés után mindig csak az utolsó linked megnyitható, csak gondoltam szólok. link

Amúgy az elsőbe az volt, hogy Marquinhos közel a Barcához, 35 millió lenne az szerint az ára, és hogy Dani Alvest is be akarná vonni a Barca nagy eséllyel, de szerintük mivel Cuadrado kiszállt a képből úgy tűnik, ezért őt kihagynánk inkább mégis.
A másodikat nem tudtam megnyitni.
A harmadikban pedig annyi van, hogy leszálltunk Agüeroról, és Reust vettük célba. Szerintük szóbeli megállapodásunk már van is a Némettel, és így még akár olcsóbban is megszerezhetnénk mint a 34,5 millió.. Ilyen hír csak idén már volt 6-szor, szóval nem venném túl komolyan.
Avatar
Piquenbauer
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2010.06.18. 12:48:51

2014.06.06. 16:29:54

Szerintem Rakitic egy jó igazolás, nagyon jól lát a pályán. Én nem tartok attól, hogy ne tudná megállni a helyét nálunk.

Annak pedig örülök, hogy még a VB előtt sikerült megszereznünk. Egy ottani jó teljesítménnyel azért biztosan nem 18 milláért adták volna el nekünk...
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7419
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.06.06. 16:28:28

LM10 írta:Végül is eddig ter Stegen, Rafinha,és Deulofeu után jöhetne Rakitic. Eddig nem csinált hülyeséget a vezetés, mi meg mindig szidjuk szegényeket :( :lol:
Az eddigi hivatalos dolgot szerintem korrektek, az meg, hogy az újságok mint írnak, nagy részben pletyka és hülyeség.
Végülis nem csinált semmi hülyeséget, gyakorlatilag semmit nem csinált, ha a hivatalos dolgokat vesszük alapul. vagyis telibesza..ják a védelem megerősítését, szinte féláron eladnak egy meghatározó játékost, akit egy jóval gyengébbel pótolnának 8 millás fizuval. (kapussal is hiányban vagyunk) És sajnos úgy néz ki ezek már nem pletykaszintűek. (ergo eddig csak gyengítették a csapatot) Ráadásul még a vb előtt le akarták zárni az igazolásokat, amelyik védővel pedig állítólag tárgyalnak(?) a tornán sem lesz kint, szóval nyugodtan lehetne a vb alatt intézni a dolgokat. Az pedig, hogy mennyire jó választás pedig...
Mi lenne ha még hülyeséget is csinálnának. #-o
Ha irónia volt akkor bocs. :)
Forca Barca!!!!
Avatar
frost86
Jugador del Barça
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2008.01.17. 23:33:02
Tartózkodási hely: Tiszadob

2014.06.06. 16:20:45

http://www.mercafutbol.com/marquinhos-e" target="_blank ... -el-barca/
http://www.lavanguardia.com/deportes/fu" target="_blank ... barca.html
http://futbol.as.com/futbol/2014/06/06/ ... 18832.html" target="_blank
Valaki lefordítaná???
Minél több meccset megnyersz annál közelebb kerülsz a következő vereséghez- Johan Cruyff

Térdre imára Barcelona itt a világ legjobbja - Horti Messiről a Valencia ellen
Forza Barca!!!
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2014.06.06. 16:03:22

Végül is eddig ter Stegen, Rafinha,és Deulofeu után jöhetne Rakitic. Eddig nem csinált hülyeséget a vezetés, mi meg mindig szidjuk szegényeket :( :lol:
Az eddigi hivatalos dolgot szerintem korrektek, az meg, hogy az újságok mint írnak, nagy részben pletyka és hülyeség.
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2014.06.06. 16:00:16

Teccik a srác! Mindig jol tolta ellenünk és egyébként is.végre egy magas (asszem184) gyors lendületes pont Fabregas ellentétje :)) ezenkivül jol olvassa a játékot és vannak szép golok is tőle, a Real ellen az a tekerős mindent visz! 25 éves nem sok pénz szerintem jol járunk vele :)
Avatar
Mr. Cesc
Barça B
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2014.04.28. 20:57:55
Tartózkodási hely: Budapest

2014.06.06. 15:59:37

A VfL Wolfsburg éppen csak lemaradt a Bajnokok Ligája indulást érő negyedik helyről és emiatt némi aggodalommal tekint a jövőbe Klaus Allofs a csapat sportigazgatója, hogy a legjobbjaikat ne csábítsák el a Farkasoktól. Ebbe a körbe tartozik a brazil válogatott Luiz Gustavo is. A 27 éves középpályást 2018-ig szerződés köti a zöld-fehérekhez és ráadásul a brazil kijelentette, hogy jól érzi magát a csapatban, de egy megkeresésnek nem tudna ellenállni. Nevezetesen a Barcelonáról van szó. Most a Wolfsburg képviselői titkon abban bíznak, hogy a hazaiak gyenge VB szereplést produkálnak és Gustavo gyenge formája más irányba fordítaná a katalánok érdeklődését. Ha nem, akkor nehéz lesz megtartani a játékosukat, mert egy 25 millió Eurós kiadatási záradékot tartalmaz a szerződése, ami nem nagy tehertétel a Barcelonának, a játékos meg azonnal pakolna.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7419
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.06.06. 15:57:58

Engem az dühít fel legjobban, hogy egy pénzes csapatnak, akik ott tesznek be ahol akarnak odaadunk fillérekért egy világklasszis játékost, mert akárki akármit mond Cesc az. Ráadásul a jövő Barcajanak egyik alappillére lehetne.
A másik ez a 8 millás fizu. Máskor 2-3 millió euron múlik egy-egy igazolás, most meg kapna egy Rakitic egy ilyen indokolatlanul magas gázsit. Jó játékos a horvát és a Sevillaban kiemelkedett, de ez nem sok mindent jelent. Hányszor jártunk már így, hogy XY játékos egy kisebb csapatban nagy király volt, aztán idekerült és hatalmas flop lett.
Bárki bármit mond én nem bíznám rá a Barca karmesteri pálcáját a horvátra. Koket pedig isteníti itt mindenki. Hát nem tudom. Ügyes meg minden, de Arda kenterbe verte abban az Atma-ban. Igazából mi vertük fel ennyire az árát, azzal, hogy bajnokot csináltunk a matracosokból.

Az meg megint ködös, hogy miért azt a csapatrészt kapjuk szét, ami talán a legkevésbé indokolt.
Ott van a középső és szélső hátvéd kérdése. Az kb le van sza..va, pedig oda kellene leginkább az erősítés. Cesc távozásával ráadásul egy újabb vezéregyéniséget/csapatkapitányt veszít el a csapat. Puyol visszavonult. Valdes elment. Xavi kiszorul a kezdőből/elmegy, Cesc-t eladjuk. Nem lesz vezére a csapatnak. Iniesta nem az a típus. Majd Messi, akire pont rá férne a se..be rúgás, vagy Piqué, Busquets?
Mondjuk annyival előrébb leszünk, hogy Luchonak van egy elég karakán stílusa, ha olyan lesz mint játékosként kinézem, hogy osztja majd a játékosokat, ha arra kerül sor.

Abban pedig nagyon bízom, hogy Rafinhat elkezdi beépíteni. Mind Xavi, mind Ini posztján bátran bevethető. Erre mondjuk talán LE a legjobb választás.

Én elég szkeptikus vagyok ezekkel az igazolásokkal, főleg mert jövőre nem tudunk korrigálni ezen. Rakiticet ismétlem nem tartom rossz játékosnak, de én inkább abban bízom, hogy Halilovic 1-2 éven belül beérik annyira, hogy kopogtasson a nagycsapat ajtaján. Ő más mint a többi B-játékos. Ő már azért komolyabb rutinnal érkezett, inkább csak a stílust kell felvennie. Remélem gyikőjükből legalább a jövő Barcajanak meghatározó játékosa lesz.
Forca Barca!!!!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.06.06. 15:48:32

igazából próbálom magam meggyőzni ha tényleg jön akkor jó igazolás lehet. végre lenne a kpn busi mellett egy olyan ember aki ha kell ütközik/csíp/rúg harap, viszont ha osztogatni kell, vagy kapu előtt kell feltalálnia magát akkor sem jön zavarba. tény h nem egy világklasszis (különben már fél európa térden állna érte) de egy igen jó és hasznos munkásember, akire nekünk talán most pont szükségünk van.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2014.06.06. 15:48:18

Úgy néz ki, Cesc megy, Rakitic jön, 15 millió profittal. Én megpróbálnám az Ini-Rakitic kettőst a kezdőben, Rafinhával és Xavival rotálva. Még egy középpályást csak akkor érdemes hozni, ha megy Xavi, egyébként értelmetlen.

https://www.youtube.com/watch?v=eE_V_gTeO68" target="_blank
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MatyiG 2014.06.06. 15:48:36-kor.
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2014.06.06. 15:43:54

Szerintem már lassan lehet Rakitic topicot csinálni. :lol: Azért remélhetőleg nem fürdünk be vele. :P
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.06.06. 15:37:16

most már rájöttem miért utáltam allandoan ezt a palit mikor ellenunk játszott. ennek tökmind1 hol volt a labda, mindenhol ott volt. majd vmi mágus keres egy statot mennyit fut meccsenként

https://www.youtube.com/watch?v=izlbMh92P9Q" target="_blank
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Válasz küldése