Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.07.21. 17:39:30

Bob_Marley írta:Tocy teljesen racionálisan levezetted, esetleg pár csapat ellen még lehet működne is, de ez olyan kockázatos felállás, hogy elég csak egy fél pályánál elszórt labda, s bumm kontra!Hiába nagyon jó a visszatámadásunk, s labdabiztos mindenki, nem látom értelmét a 3-4-3nak!Ezek persze játékok a számokkal, mert alapvetően mikor támadunk most is sokszor marad 3 védő hátul viszont, Abidal kevésbé támadóbb a balszélen, s könnyebben visszazár!Levezetve megoldható a 3-4-3, de én ilyet nagyon nem szeretnék látni :lol: Ez baromi veszélyes, s inkább Cesctől várnám el, hogy többet jöjjön hátra!VDB sem játszatta együtt az Iniesta-Xavi-Cesc triót, mert nem működött, persze tudjuk Pep csodákra képes, de azért na...A foci elengedhetetlen eleme a védekezés, s így nem lenne túl acélos a kp-s védekezésünk!!!!!

Ez nem lehurrogás volt :lol:
Kb én is így gondolom ahogy írtad, csak megpróbáltam levezetni, hogy működhetne-e :D És sztem 1x-1x be lehetne próbálni, nyilván nem a Madrid ellen...
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.07.21. 17:38:13

Ilúvatar írta:
Tocy írta:Ne támadjatok le !!! csak gondolkoztam kicsit, hogy mégis hogy lehetne legalább a kivitelezhetőség közelébe vinni ezt a gyémánt-alakzatot. Csak úgy tudnám elképzelni, hogy :
-----Piqué-------Busquets----Puyol/Abidal-----
---------------------Xavi--------------------------
------Alves---------------------Iniesta----------
------------------Cesc---------------------------
-------Pedro-----------Messi--------Villa--------
Nem támadlak le, csak szólok:
busquest nem védőnek született. Ő szűrőközéppályásra lett szoktatva. Tehát így nagyon nem jó.
Busquets az idény nagy részében a két középhátvéd között játszott, nem 4-3-3 volt, hanem inkább 3-4-3. Rengetegszer megfigyelhető volt, hogy legutolsó ember volt labdakihozataloknál. Persze alapvetően középpályás, de szerintem sem az ő, sem pedig Alves posztján nem lenne nagy változás.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19612
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.07.21. 17:37:17

Tocy teljesen racionálisan levezetted, esetleg pár csapat ellen még lehet működne is, de ez olyan kockázatos felállás, hogy elég csak egy fél pályánál elszórt labda, s bumm kontra!Hiába nagyon jó a visszatámadásunk, s labdabiztos mindenki, nem látom értelmét a 3-4-3nak!Ezek persze játékok a számokkal, mert alapvetően mikor támadunk most is sokszor marad 3 védő hátul viszont, Abidal kevésbé támadóbb a balszélen, s könnyebben visszazár!Levezetve megoldható a 3-4-3, de én ilyet nagyon nem szeretnék látni :lol: Ez baromi veszélyes, s inkább Cesctől várnám el, hogy többet jöjjön hátra!VDB sem játszatta együtt az Iniesta-Xavi-Cesc triót, mert nem működött, persze tudjuk Pep csodákra képes, de azért na...A foci elengedhetetlen eleme a védekezés, s így nem lenne túl acélos a kp-s védekezésünk!!!!!

Ez nem lehurrogás volt :lol:
Kép
Kép
Kép
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.07.21. 17:35:04

daffy: védekezésben Alves-Piqué-Puyol, előttük szűr Busquets, és az eddiginél többet védekezik Xavi és Iniesta. A hsz-em végén írtam hogy a balhátvéd hiányzik igazából. De! Az esetek többségében nem is áll fel a védelem...letámadással védekezünk, nem állunk fel szépen két sorban. Legtöbbször az előrevágott labdákat kell megfogni, 2-3 embert, arra alkalmas lehet a feljebb írt védelem.
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2011.07.21. 17:34:50

Tocy írta:Ne támadjatok le !!! csak gondolkoztam kicsit, hogy mégis hogy lehetne legalább a kivitelezhetőség közelébe vinni ezt a gyémánt-alakzatot. Csak úgy tudnám elképzelni, hogy :
-----Piqué-------Busquets----Puyol/Abidal-----
---------------------Xavi--------------------------
------Alves---------------------Iniesta----------
------------------Cesc---------------------------
-------Pedro-----------Messi--------Villa--------
Nem támadlak le, csak szólok:
busquest nem védőnek született. Ő szűrőközéppályásra lett szoktatva. Tehát így nagyon nem jó.
KépKép
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2011.07.21. 17:32:12

visca el barca írta:aki kicsit is ért a labdarugashoz, az tudja, hogy 3 védős rendszerben mind a 3 védő klasszikus középső játékos. és pont.
Na, de most arra gondolj, hogy egy esetleges ilyen 3-4-3ban:
Alves-Piqué-Puyol/Abidal, Busquets-Xavi-Iniesta-Cesc, Sanchez/Pedro-Messi-Villa, simán megoldhatók azok a váltások, amiket eddig is műveltünk (csak most nem 4-3-3 és 3-4-3 keveredik, hanem a két 3-4-3as felállás a helyzetnek megfelelően).
Gondolok itt arra, hogy Alves fellép a középpályás sorhoz, Busquets vissza, és máris rendben van a klasszikus 3-4-3, amiről írtál, mert Busquets lesz a 3.középhátvéd. Ez vonatkozna arra az esetre, amikor a labdát birtokoljuk. Minden más esetben például az első variáció állna fenn.

Meg hát nem fontos ragaszkodni mindig a hagyományokhoz.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.07.21. 17:28:51

Tocy írta: -----Piqué-------Busquets----Puyol/Abidal-----
---------------------Xavi--------------------------
------Alves---------------------Iniesta----------
------------------Cesc---------------------------
-------Pedro-----------Messi--------Villa--------
ez a védelem elég harmat,csak úgy,mint a középpályás védekezés
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára daffy 2011.07.21. 17:34:00-kor.
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2011.07.21. 17:28:15

Azt még hozzátenném, hogy Guardiola azért hozta fel a gyémántügyet, mert úgy gondolja, hogy az évek során mutatott játékstilust már könnyű lekövetni, és igy már lehet ellenszer a barca játékstilusa ellen.
Kép
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.07.21. 17:23:57

Ne támadjatok le !!! csak gondolkoztam kicsit, hogy mégis hogy lehetne legalább a kivitelezhetőség közelébe vinni ezt a gyémánt-alakzatot. Csak úgy tudnám elképzelni, hogy :
-----Piqué-------Busquets----Puyol/Abidal-----
---------------------Xavi--------------------------
------Alves---------------------Iniesta----------
------------------Cesc---------------------------
-------Pedro-----------Messi--------Villa--------

Anno a Milanban is Pirlo volt a gyémánt alján, pedig az ő stílusa nagyon hasonlít Xaviéra, így gondolom ez még megoldható lenne. Csak ott ugye 2 csatár volt, itt meg 3...Messit így picit lehetne tehermentesíteni, és nem visszahozni félpályáig labdáért. Ami baj, hogy ez így gyakorlatilag 7 támadó felfogású játékos, hosszútávon nem igazán kivitelezhető. Busquets nyilván nem pont középhátvéd, inkább a védelem vezére, az ő játékintelligenciája elengedhetetlen. Piqué-Puyol eddig is ki szokott lépni a szélekre, vagy a Kapitány helyett lehet többet játszatni Abidalt is, és akkor Puyol Piqué helyén is szerepelhet...Alves ugye mindenképp visszazár, az ő szerepe lényegében nem változik semmit. A jelenlegi taktikánkhoz képest egy balhátvéd helyére került be Cesc, és kérdés, ezt elbírná-e a gépezet. Ininek jóval többet kéne hátrazárni, esetleg még úgy lehetne, hogy Pedrot át a bal oldalra, ő többet fut hátra mint Villa, és akkor a jobboson játszhat Sanchez. Tehát védekezéskor mondjuk :
----Alves----Piqué---Abidal/Puyol----
-------------Busquets-Xavi--Iniesta--

Na mind1, ez legyen Pep gondja :D Az a lényeg, hogy szerintem marad a szokásos taktika és felállás, csak agyaltam picit, hogy ez a gyémánt nem is lenne akkora orbitális baromság, és nem térne el annyira a jelenlegi játékrendszerünktől. Peace !
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2011.07.21. 17:20:43

Értem. Eddig nekem ez a Kiko gyerek nagyon meggyőző, az egyik barárságos mérkőzésén még gólt is lőtt, nagy jövő áll még a játékos előtt.
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2011.07.21. 17:19:04

aki kicsit is ért a labdarugashoz, az tudja, hogy 3 védős rendszerben mind a 3 védő klasszikus középső játékos. és pont.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
culinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 543
Csatlakozott: 2008.03.02. 09:38:26
Tartózkodási hely: budapest

2011.07.21. 17:09:25

Kash írta:Visszatérve a gyémánthoz: arrra tocy, hogy hogy képzelem el a felállást, arra nem tudok válaszolni, mert nem én állitom össze, de kb: ugy kell elképzelni, hogy a 3-4-3 vagyis 3 védő, 4 közép és 3 csatár. Azért mert Alves a jobb oldalon Abidal illetve a kiszemelt a bal oldalon, középütt pedig Piqué és Puyol váltakozna, igen, egy kicsit érdekes és veszélyes ez a felállás, de Guardiola már tudja hogy hogy fogja megoldani, és tovább nem szeretnék vezsekedni, eddig sem feltétlenül rajtam múlt, na de mindegy, hadjuk a múltat:) ja és a 3 csatár: Messi, Villa, Pedro illetve ha sanchez jön akkor már nem tudom:)
Néhány hete volt a Sporton egy cikk, ahol az újságíró felvázolt egy 3-4-3-as felállást, a védelmet Dani-Pigue-Abidal összetételben. Ez csak egy ötlet volt az ő részéről, talán ezt olvastad. Én se hinném, hogy megpróbáljuk ezt, mivel rendkívül bizonytalan lenne a védelmünk - és Pepnél a stabil védekezés mindennek az alapja -, valamint a kp-t így is uraljuk bárki ellen.
Továbbá, mindenki büszke arra, hogy a stílusunk megegyezik a 20 évvel korábbival.
Avatar
TrogAir
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 276
Csatlakozott: 2010.12.01. 14:05:13
Tartózkodási hely: Budapest

2011.07.21. 16:52:25

Kash írta:Visszatérve a gyémánthoz: arrra tocy, hogy hogy képzelem el a felállást, arra nem tudok válaszolni, mert nem én állitom össze, de kb: ugy kell elképzelni, hogy a 3-4-3 vagyis 3 védő, 4 közép és 3 csatár. Azért mert Alves a jobb oldalon Abidal illetve a kiszemelt a bal oldalon, középütt pedig Piqué és Puyol váltakozna, igen, egy kicsit érdekes és veszélyes ez a felállás, de Guardiola már tudja hogy hogy fogja megoldani, és tovább nem szeretnék vezsekedni, eddig sem feltétlenül rajtam múlt, na de mindegy, hadjuk a múltat:) ja és a 3 csatár: Messi, Villa, Pedro illetve ha sanchez jön akkor már nem tudom:)
Biztosíthatlak róla, hogy nem (ismétlem) NEM lesz 3-4-3-as felállása a Barcának. Az Isten áldjon meg, ha valami működik és az a valami nem is kicsit jól működik hanem fantasztikusan...azt minek változtatnád meg?...
Kép


"The other day I watched him make this goal. They say it was like Maradona. I think he is better. (Salvador Aparicio)
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2011.07.21. 16:50:16

Visszatérve a gyémánthoz: arrra tocy, hogy hogy képzelem el a felállást, arra nem tudok válaszolni, mert nem én állitom össze, de kb: ugy kell elképzelni, hogy a 3-4-3 vagyis 3 védő, 4 közép és 3 csatár. Azért mert Alves a jobb oldalon Abidal illetve a kiszemelt a bal oldalon, középütt pedig Piqué és Puyol váltakozna, igen, egy kicsit érdekes és veszélyes ez a felállás, de Guardiola már tudja hogy hogy fogja megoldani, és tovább nem szeretnék vezsekedni, eddig sem feltétlenül rajtam múlt, na de mindegy, hadjuk a múltat:) ja és a 3 csatár: Messi, Villa, Pedro illetve ha sanchez jön akkor már nem tudom:)
Kép
Avatar
TrogAir
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 276
Csatlakozott: 2010.12.01. 14:05:13
Tartózkodási hely: Budapest

2011.07.21. 16:47:45

Varatrix írta:Amúgy az ilyen gyémátalakzatos mittudoménmicsoda után senki nem gondolkozik el azon, hogy mi értelme van idehozni? Valamelyik klasszisunk mindenképp kiszorul, vagy Fabre ül a padon. Pep meg aztán tényleg a rotálásáról híres. :roll: Továbbra is tarom, hogy nem vagyok szakember, de nem látom értelmét annak, hogy idejöjjön.

Amúgy, ma azt álmodtam, hogy egy felkészülési meccsen Fabre nálunk játszott 6-osban. Ez tükrözi a véleményem miszerint Xavi nem várt visszavonulása után szívesen látom. Vagy ha esetleg Xavi formálya visszaesik, és akkor viszont Xavi padozik.

Na már Te is elkaptad Kashtól/től a betegséget? : o
Bocsi az offért.

ON: Fabregas szerintem sem kéne elvan a csapat nélküle is vannak a B-ből is elegen, nem gondolom azt, hogy égető szükség lenne rá.
Kép


"The other day I watched him make this goal. They say it was like Maradona. I think he is better. (Salvador Aparicio)
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2011.07.21. 16:18:00

Amúgy az ilyen gyémátalakzatos mittudoménmicsoda után senki nem gondolkozik el azon, hogy mi értelme van idehozni? Valamelyik klasszisunk mindenképp kiszorul, vagy Fabre ül a padon. Pep meg aztán tényleg a rotálásáról híres. :roll: Továbbra is tarom, hogy nem vagyok szakember, de nem látom értelmét annak, hogy idejöjjön.

Amúgy, ma azt álmodtam, hogy egy felkészülési meccsen Fabre nálunk játszott 6-osban. Ez tükrözi a véleményem miszerint Xavi nem várt visszavonulása után szívesen látom. Vagy ha esetleg Xavi formálya visszaesik, és akkor viszont Xavi padozik.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.07.21. 16:10:49

Barca__15 írta:Állandó olvasója vagyok az oldalnak, de ritkán fórumozok. Na most lenne1-2 kérdésem:
-oké, érik a Sánchez igazolás, de a hírek alapján még Fabregas elképzelhető, hogy jön, de más nevet mostanság nem is nagyon hallani...a kérdésem tehát h a klub 2 igazolással akar frissíteni egy olyan szezonra, ami valószínűleg hasonlóan brutálhosszú lesz? (THIAGO ÉS FONTÁS most leszámítva)...vagy vannak még nevek a kalapban? világosítsatok fel
-a másik dolog, hogy meglehetősen nagy az esély BOJAN, JEFFREN, akár MILITO távozására is, meg még több védőt is emlegetnek...nemhogy erősítés lesz, hanem fogy a keret létszáma, ami idényről idényre megtörténik...normális ez? nem példának akarom felhozni, de elég megnézni más nagycsapatok keretét (Chelsea, Real, Milan), ahol egy hosszú szezonra azért van elég hosszú kispad is
1.: pont kijavítottad magad, nem 2, hanem 4 új emberről van szó. Meg még 25-ről. akik a B keretet alkotják, és szintén képviselnek egy szintet. Nem is mennyiségi, hanem inkább minőségi problémák voltak idáig, ezen Cesc és Sanchez sokat fognak segíteni.
2.:Több védőt nem emlegetnek. A Chelsea-nek meg a Real-nak meg azért van 30 fős kerete, mert egy irgalmatlan nagy játékostemető mindegyik, az állandó edzőváltások miatt meg folyamatosan tűnnek el és kerülnek elő az emberek a kereten belül
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2011.07.21. 16:06:48

Kash írta:Egyébként a gyémántalakzatról onnan tudok, hogy Guardiola megrajzolta az elképzelését, hogy Xavi és iniesta áll a középpálya két oldalán, Busquets valószinűleg a háromszög "feneke" lesz hogy igy mondjam, vagyis középütt kicsit hátrébbhúzódva, és fabregas lenne a gyémánt csücske. Amikor Alves a jobb oldalon felfut, akkor Busquets visszahúzódik a helyére, hogy az ellenfél ne tudjon kontrázni, ilyen egyszerű, és nem légbőlkapott információkat közlök, hanem csak olyanokat, amiket legfeljebb 3 hyelen olvasok. Nekem pedig ne jőjjetek a magyar nyelv rejtelmeivel, mert az internetes szleng már nagyon elterjett, és észre sem veszem, hogy próbálok irni, persze igyekszek érthetően, csak ti ezt akarattal nem akarjátok megérteni. És örülök hogy a barca milyen játékosokat próbál leigazolni, és igenis vannak tulajdonosok és ne okoskodj, már pontossan nem tudom ki irta, de biztos rájön ha ezt olvassa.
Persze és akkor csak 2 csatárral állnánk fel? Akkor minek vesszük meg AS-t, ha csak 2 csatár kell a kezdőbe :?: :roll:
teljesen logikátlan lenne ez a vezetőségtől ha így akarnák, de tuti, h nem ez a tervük. :wink:
:)
barcaaa91
Barça B
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2008.08.29. 12:10:20
Tartózkodási hely: Budapest

2011.07.21. 16:06:17

The meeting between Barcelona officials and the agent of Alexis Sanchez has ended. No comments are made for now. [rac1 ona]
Nemsokára számíthatunk valami bejelentésre. Szerintem ma már hivatalos lesz.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2011.07.21. 16:03:41

Kash írta:Egyébként a gyémántalakzatról onnan tudok, hogy Guardiola megrajzolta az elképzelését, hogy Xavi és iniesta áll a középpálya két oldalán, Busquets valószinűleg a háromszög "feneke" lesz hogy igy mondjam, vagyis középütt kicsit hátrébbhúzódva, és fabregas lenne a gyémánt csücske. Amikor Alves a jobb oldalon felfut, akkor Busquets visszahúzódik a helyére, hogy az ellenfél ne tudjon kontrázni, ilyen egyszerű, és nem légbőlkapott információkat közlök, hanem csak olyanokat, amiket legfeljebb 3 hyelen olvasok. Nekem pedig ne jőjjetek a magyar nyelv rejtelmeivel, mert az internetes szleng már nagyon elterjett, és észre sem veszem, hogy próbálok irni, persze igyekszek érthetően, csak ti ezt akarattal nem akarjátok megérteni. És örülök hogy a barca milyen játékosokat próbál leigazolni, és igenis vannak tulajdonosok és ne okoskodj, már pontossan nem tudom ki irta, de biztos rájön ha ezt olvassa.

ezerszer meg lett már tárgyalva, hogy fabregas érkezése nem fog szerkezetbeli változást előidézni, nem fogunk 4 középpályással játszani, még az ő kedvéért sem.

azért nem akkora sztár, hogy miatta megbontsunk egy évek óta tökéletesen működő rendszert.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.07.21. 16:00:13

Barca__15 írta:Állandó olvasója vagyok az oldalnak, de ritkán fórumozok. Na most lenne1-2 kérdésem:
-oké, érik a Sánchez igazolás, de a hírek alapján még Fabregas elképzelhető, hogy jön, de más nevet mostanság nem is nagyon hallani...a kérdésem tehát h a klub 2 igazolással akar frissíteni egy olyan szezonra, ami valószínűleg hasonlóan brutálhosszú lesz? (THIAGO ÉS FONTÁS most leszámítva)...vagy vannak még nevek a kalapban? világosítsatok fel
-a másik dolog, hogy meglehetősen nagy az esély BOJAN, JEFFREN, akár MILITO távozására is, meg még több védőt is emlegetnek...nemhogy erősítés lesz, hanem fogy a keret létszáma, ami idényről idényre megtörténik...normális ez? nem példának akarom felhozni, de elég megnézni más nagycsapatok keretét (Chelsea, Real, Milan), ahol egy hosszú szezonra azért van elég hosszú kispad is
-a harmadik dolog pedig az átigazolások értékei...mintha a klubnál nem tudnák, ki mennyit ér pl. Sánchezért ugye mindent összevonva 40 milla felett költünk (elismerem, nagyon jó játékos, és örülök ha jön), de mindössze egyetlen jól sikerült olasz bajnoki szezon tükrében nem horribilis pénz ez? lássuk a mmásik oldalon BOJANT, aki itt nevelkedett, évek óta szolgálja a klubot, több remek és még annál is jobb szezont futott, igaz az idei nem az ő éve volt...de 10 millió? a 40+-szal szemben? nem is értem

Ennyit szerettem volna, ha valamiben nem értetek egyet, világosítsatok fel, (lehurrogás lehetőleg ne legyen) és mondjátok el mit gondoltok ezekről
Nem terveznek mást, ez a két igazolás a fontos a Klubnak, és egyet is értek vele, nincs hova igazolni, felesleges több ember, a hátvédsort kell frissíteni majd, de az ráér jövőre. Bojan pedig nem hinném hogy " több remek és még annál is jobb szezont" futott itt, inkább "több gyenge és még annál is rosszabbat". Volt kb 10-15 jó meccse összesen, mióta itt van, ezért nem adnak többet mint 10 millió.
Avatar
Barca__15
Barça B
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2009.06.05. 22:18:31
Tartózkodási hely: Szarvas

2011.07.21. 15:55:36

Állandó olvasója vagyok az oldalnak, de ritkán fórumozok. Na most lenne1-2 kérdésem:
-oké, érik a Sánchez igazolás, de a hírek alapján még Fabregas elképzelhető, hogy jön, de más nevet mostanság nem is nagyon hallani...a kérdésem tehát h a klub 2 igazolással akar frissíteni egy olyan szezonra, ami valószínűleg hasonlóan brutálhosszú lesz? (THIAGO ÉS FONTÁS most leszámítva)...vagy vannak még nevek a kalapban? világosítsatok fel
-a másik dolog, hogy meglehetősen nagy az esély BOJAN, JEFFREN, akár MILITO távozására is, meg még több védőt is emlegetnek...nemhogy erősítés lesz, hanem fogy a keret létszáma, ami idényről idényre megtörténik...normális ez? nem példának akarom felhozni, de elég megnézni más nagycsapatok keretét (Chelsea, Real, Milan), ahol egy hosszú szezonra azért van elég hosszú kispad is
-a harmadik dolog pedig az átigazolások értékei...mintha a klubnál nem tudnák, ki mennyit ér pl. Sánchezért ugye mindent összevonva 40 milla felett költünk (elismerem, nagyon jó játékos, és örülök ha jön), de mindössze egyetlen jól sikerült olasz bajnoki szezon tükrében nem horribilis pénz ez? lássuk a mmásik oldalon BOJANT, aki itt nevelkedett, évek óta szolgálja a klubot, több remek és még annál is jobb szezont futott, igaz az idei nem az ő éve volt...de 10 millió? a 40+-szal szemben? nem is értem

Ennyit szerettem volna, ha valamiben nem értetek egyet, világosítsatok fel, (lehurrogás lehetőleg ne legyen) és mondjátok el mit gondoltok ezekről
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.07.21. 15:54:29

Kash, ha buta vagy rendben, de légy oly kedves és ne itt büszkélkedj vele, pláne ne próbáld megmagyarázni a butaságaidat...

"elterjett" és hasonlóknak nincs köze a netes szlenghez, egyszerűen rossz a helyesírásod, el kell ismerned és ennyi... (egyébként a böngésző aláhúzza a rosszul írt szavakat...)

az meg, h legalább 3 helyen megjelent dolgokról beszélsz, az megint nem jelent semmit, ugyanis nagyon sokszor a forrás ugyanaz... ha kritizálsz vkit, akkor javaslom, h ne hagyj támadási felületet magadon... ;)


bocs az offért...
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Fecooo 2011.07.21. 15:57:04-kor.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.07.21. 15:54:19

Kash írta:Egyébként a gyémántalakzatról onnan tudok, hogy Guardiola megrajzolta az elképzelését, hogy Xavi és iniesta áll a középpálya két oldalán, Busquets valószinűleg a háromszög "feneke" lesz hogy igy mondjam, vagyis középütt kicsit hátrébbhúzódva, és fabregas lenne a gyémánt csücske. Amikor Alves a jobb oldalon felfut, akkor Busquets visszahúzódik a helyére, hogy az ellenfél ne tudjon kontrázni, ilyen egyszerű, és nem légbőlkapott információkat közlök, hanem csak olyanokat, amiket legfeljebb 3 hyelen olvasok. Nekem pedig ne jőjjetek a magyar nyelv rejtelmeivel, mert az internetes szleng már nagyon elterjett, és észre sem veszem, hogy próbálok irni, persze igyekszek érthetően, csak ti ezt akarattal nem akarjátok megérteni. És örülök hogy a barca milyen játékosokat próbál leigazolni, és igenis vannak tulajdonosok és ne okoskodj, már pontossan nem tudom ki irta, de biztos rájön ha ezt olvassa.
A durva helyesírási hibák nem éppen az internetes szlenghez tartoznak...a stílusodon pedig kéretik változtatni!

A gyémánthoz visszatérve : hogy képzeled? oké, hogy Busquets-Xavi-Iniesta-Fabregas kp, de akkor elöl két hely marad, amiből az egyik Messi. A maradék 1 helyre van Villa, Pedro, Sanchez, Afellay. Szerinted ez így értelmes? Vagy a gyémánt előtt még 3 ugyanúgy 3 csatárt tartasz? 6 támadó szerintem kicsit erős...+ Alves. Reménytelen elképzelés egy újságírótól, semmit több.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Tocy 2011.07.21. 15:56:20-kor.
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2011.07.21. 15:48:41

Egyébként a gyémántalakzatról onnan tudok, hogy Guardiola megrajzolta az elképzelését, hogy Xavi és iniesta áll a középpálya két oldalán, Busquets valószinűleg a háromszög "feneke" lesz hogy igy mondjam, vagyis középütt kicsit hátrébbhúzódva, és fabregas lenne a gyémánt csücske. Amikor Alves a jobb oldalon felfut, akkor Busquets visszahúzódik a helyére, hogy az ellenfél ne tudjon kontrázni, ilyen egyszerű, és nem légbőlkapott információkat közlök, hanem csak olyanokat, amiket legfeljebb 3 hyelen olvasok. Nekem pedig ne jőjjetek a magyar nyelv rejtelmeivel, mert az internetes szleng már nagyon elterjett, és észre sem veszem, hogy próbálok irni, persze igyekszek érthetően, csak ti ezt akarattal nem akarjátok megérteni. És örülök hogy a barca milyen játékosokat próbál leigazolni, és igenis vannak tulajdonosok és ne okoskodj, már pontossan nem tudom ki irta, de biztos rájön ha ezt olvassa.
Kép
Válasz küldése