Neymar

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.03.23. 19:26:21

kanty írta:
Bob_Marley írta:Ha ezt Pedro csinálja, akkor mi lenne....Kihagyta? Benne van, de mezőnyben is keveset dolgozott. Ne legyen kettős mérce.
Mutass egy olyan videót, ahol Pedro cselez 40 méteren keresztül, s kihagy egy ziccert.

A mezőnyben keveset dolgozott kijelentésed mire alapozod? (Tényleg érdekel.)
Azzal többre megyünk, ha visszaadja Albának.


:mrgreen:
barca0000
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2014.06.22. 17:32:46

2015.03.23. 19:22:56

Neymar visszaeső formájának nem lehet köze ahhoz Suárez egyre jobb? :roll: Gondolok itt arra hogy míg nem volt Suárez, Messivel ők ketten voltak a csapat sztárjai és most hogy Luis is kezd belejönni a játékba így már hárman vannak "sztárok" a csapatba, (természetesen most a csak csatár sorról beszélek nem az egész csapatról) és lehet hogy ez nem tesz jót Ney egójának? Mert oké hogy szurkolói szemmel nagyon kis álomszerű ez az MSN trió de, mi van akkor ha pl Neymar úgy van ezzel hogy oké oké hogy jó ez a Luis de a fenének hozták öt is ide? Értem én hogy a foci csapat játék de azért fölég egy csatár esetébe azért ez egy egyéni játék is valahol, és nem hiszem hogy Ney annyira az a játékos lenne aki a csapat érdekeit annyira előtérbe helyezi a sajátjával szembe. És most nem azt akarom mondani hogy valakit el kell adni de azért nem biztos hogy annyira megférnek ők hárman együtt a pályán.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2015.03.23. 19:20:23

Bob_Marley írta:Ha ezt Pedro csinálja, akkor mi lenne....Kihagyta? Benne van, de mezőnyben is keveset dolgozott. Ne legyen kettős mérce.
Mutass egy olyan videót, ahol Pedro cselez 40 méteren keresztül, s kihagy egy ziccert.

A mezőnyben keveset dolgozott kijelentésed mire alapozod? (Tényleg érdekel.)
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2015.03.23. 18:57:47

Azért az erős gondolat, hogy tegnap nem ment neki. Mindent megpróbált, szerelt, letámadott, cselezett, labdát tartott ha kellett és nem egyszer gólhelyzetbe került. Igen a helyzetkihasználása az pocsék volt, de az hogy rossz meccse lett volna az egyszerűen nem igaz. Én inkább a túlzott akarásnak tudom be a kihagyott helyzeteit és ne gondolja senki, hogy ez belül nem fokozza a görcsösséget. Mint Lajos majd ő is beindúl megint és akkor abból is gólt lő, amiből senki sem gondolja. Nem kell ezért és gondolom LE nem is tesz rá, nagyobb terhet azzal, hogy a kihagyott helyzeteit szóvá tenné. A tegnapi legyen a legrosszabb meccse.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.03.23. 18:56:46

Jack Napier írta:Ezt már le írta asszem valaki , de aki szerint ezt a szintet Pedro is hozta volna, az szerintem téved , mert ő valószínűleg már a második labdaérintésénél megbotlott volna a saját lábában...
Tehát ha nem Neymar van ott akkor ezek a helyzetek, kis sem alakulnak.
hozzáállás kérdése :lol: ha pedro van ott akkor tényleg nincs is helyzet, viszont akkor legalább nem kell idegeskedni h kimaradt :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Jack Napier
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2015.02.01. 16:56:53
Tartózkodási hely: Gotham City

2015.03.23. 18:36:42

Ezt már le írta asszem valaki , de aki szerint ezt a szintet Pedro is hozta volna, az szerintem téved , mert ő valószínűleg már a második labdaérintésénél megbotlott volna a saját lábában...
Tehát ha nem Neymar van ott akkor ezek a helyzetek, kis sem alakulnak.
"8-szor nyertük meg a bajnokságot 11 év alatt! Nem értékeljük ezt annyira, mint amennyire kellene de az évek során majd látni fogjuk mennyire nehéz is volt ezt elérni."- Lionel Messi 2019
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2015.03.23. 17:43:50

Igen megkapta a kritikát, de aztán jöttek páran,hogy fiatal stb. Nem szeretem Pedrot egyáltalán, de sokkal professzionálisabban áll hozzá a szituációkhoz,mint a brazil. Védekezik ,elvégzi a feladát, hajt,stb. Persze Neymarnak kellett kezdeni, de én lehet,hogy becseréltem volna Pedrot a 60. percben.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.03.23. 17:37:21

Bob_Marley írta:Ha ezt Pedro csinálja, akkor mi lenne....Kihagyta? Benne van, de mezőnyben is keveset dolgozott. Ne legyen kettős mérce.
Ő is megkapta most a kritikát jogosan.
Csak Neymar egész ősszel belövöldözte ezeket, míg Pedro nem, ha már itt tartunk.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2015.03.23. 17:01:32

Nagyon rányomja a bélyegét a megítélésére a sok kihagyott ziccer. Természetesnek is mondható persze, ám ettől letekintve-ha el lehet-nem játszott rossz meccset, főleg az uccsó 30 percben. Nem véletlenül zengte 99000 katalán a nevét, sok problémát okozott Carvajaléknak.
A szólója ha bemegy...
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19598
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.03.23. 16:54:37

Ha ezt Pedro csinálja, akkor mi lenne....Kihagyta? Benne van, de mezőnyben is keveset dolgozott. Ne legyen kettős mérce.
Kép
Kép
Kép
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2015.03.23. 16:32:59

Nem kifejezetten azért haragszok rá,mert kihagyta a helyzeteket, hanem mert ellazáskodja az El Classicót. Olyan cseleket használ, amit kb az Eibar ellen 5-0-nál szoktak, a közönség szórakoztatására, meg párszor előfordult,hogy megáll, és csak lépegeti át a labdát, 1cm se jutva előre. Az ilyenek elmennek,ha már biztos a győzelem, de egy cseppnyi komolyságot se láttam rajta tegnap, pedig hatalmas volt a tét...
Avatar
nzxtpo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2012.08.20. 18:12:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg, Győr

2015.03.23. 15:38:37

crixus írta:Nem értem, hogy mi a gond Neymarral. Hagy ki ziccereket? Igen. Mások hagynak ki? Igen. Tegnap pl. CR is lőhetett volna legalább még egy gólt, Bale-ről nem is beszélve az ellentábor szempontjából. Messi pl. a City ellen 11-est hibázott, aminél nagyobb ziccer nincs a futballban. Suárez az ősszel meccsenként hagyott ki annyit, mint tegnap Neymar egy félidő alatt... és még sorolhatnám.
Már nem azért de az elégedetlenkedőktől kérdezném, hogy ha nem Neymar akkor mégis ki a f..sz??? A tavaly agyondicsért és megsiratott Alexis Sánchez az itteni legjobb szezonjában 18 gólt produkált, Neymar pedig most tart 26-nál, március vége felé... Én is fogtam a fejem párszor tegnap, de páran gépelés előtt használhatnák az agyukat is.. :roll: Azokon csak nevetni tudtam, akik be akarták cserélni Pedror-ra, akit sokan már tavaly elküldtek volna.

Ami Neymar-t illeti tavaly nulla európai tapasztalattal a háta mögött, 22 évesen is jó játékot nyújtott, idénre pedig világos, hogy fejlődött, valószínűleg pedig még ennél is jobb lesz a későbbiekben. Kár osztani, mert kétlem, hogy a bal szélre nála jobbat találnánk. Nálam legfeljebb két név van előtte azon a poszton, CR és Hazard, de egyrészt egyikük sem lenne megszerezhető, másrészt pedig Neymar még nem érte el a karrierje csúcsát, ahogy pl. CR, akit ha megnézünk 23 évesen produkálta az első igazán komoly szezonját a MU-ben, úgy, hogy már volt 3 éve megszokni a légkört... Hazard pedig 1 év lépéselőnyben van, akár az életkort, akár a topcsapatban eltöltött éveket nézzük, az pedig újfent nem mellékes, hogy a belga korábban a francia bajnokság egyik meghatározó csapatában nevelkedett - ehhez képest Neymar statisztikái a jobbak.
Egyáltalán nem féltem a brazilt, örülök neki, hogy nálunk játszik, hibázni pedig minden zseni hibázik, a futball ilyen játék...
Igen, én is mérges voltam rá, hogy miket hagy ki, vagy éppen mit nem passzol le, de aztán elgondolkozik az ember, hogy ha ő nem lenne, ezek a helyzetek nem is állnának elő... Nem az derült ki, hogy Pedro, Munir vagy bárki a jelenlegi keretünkből meghúzná a váratlant, kicselezne több embert, vagy adna egy olyan zsugát, amire senki sem számít. Ez csak az MSN-ben van meg, éppen adott naptól függ csak, hogy kinek hogy megy, ki vállal éppen többet.
Kisebb probléma az, ha kidolgoz valaki egy helyzetet szinte a semmiből, csak az utolsó döntésben hibázik, mint az, hogy ki sem tud dolgozni. Ilyenkor ha megveregetik a vállát biztos nem tesz neki jót, mert azt hiszi, hogy mindent jól csinált, le kell vele ülni, visszanézetni, és megbeszélni hogy mi az amin változtatni kell, és mik azok az elemek amiket pedig még jobban hangsúlyozni kell a játékban.
Az önzőséggel egy támadónál nincsen semmi baj, amíg az egészséges, persze lehet, hogy másként vélekednénk, ha 5 ziccert ront, vagy nem passzol a full üresen álló embernek, és kikapunk, de nem ez történt.
Kép
"I learned all about life with a ball on my feet." - Ronaldinho
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2015.03.23. 15:27:43

Nincs meg fejben Neymar, ezt lehetett látni főleg a második félidőben, amikor egymásután szőttük vele a támadásokat. Máskor passzolt, most elvállalta a lehetőségeket, nem is volt sikere. Komolyan mondom, már örültem, amikor lecserélte az edző, mert nagyon nem ment neki a foci. Bátorítani, biztatni kell és várni, amíg újra jó formába nem kerül. Remélem pont a szezon hajrájára időzíti és akkor még hasznot tudunk húzni az amúgy nagy tudásából.
Kép
Kép
Kép
Avatar
trey88
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2009.09.24. 00:11:19
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/Budapest
Kapcsolat:

2015.03.23. 15:19:03

Sanama írta:
visca el barca írta:így van. edzés után kint marad, fél órát gyakorol. letesznek elé 30 "próbababát", félpályáról megindul, halomra cselezi mindent roham tempóban, aztán 16ról durrant. aztán még 20x.
De hát sietnie kell minden edzés után a fodrászhoz, meg reklámforgatásokra. Ő nem ér rá ilyenekre. Örüljenek ha edzésről nem késik.

Amúgy tényleg ezt kéne.
Ezzel az a baj, hogy a technikai része 16 éves korig majdnem teljesen kialakul. Bár itt én értelmezem félre, magát a szitut természetesen lehet gyakorolni. Tehát fejben kell összeraknia és nyilván nem technikába. Persze ez csak az én véleményem.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2015.03.23. 14:26:49

visca el barca írta:így van. edzés után kint marad, fél órát gyakorol. letesznek elé 30 "próbababát", félpályáról megindul, halomra cselezi mindent roham tempóban, aztán 16ról durrant. aztán még 20x.
De hát sietnie kell minden edzés után a fodrászhoz, meg reklámforgatásokra. Ő nem ér rá ilyenekre. Örüljenek ha edzésről nem késik.

Amúgy tényleg ezt kéne.
ALEXDP
Capitá del Barça
Hozzászólások: 583
Csatlakozott: 2008.08.18. 11:37:11

2015.03.23. 14:08:17

Neymar pontosan azt játssza , amit neki kell. A ziccerénél a combos, az egy reflex mozdulat volt, félmagas labdára, a szólót meg jól tette, hogy ellőtte.
Azon kell változtatni, hogy bemenjen az ilyen.
Tegnap is jól játszott, és úgy látom , sokan nagyon magasra teszik azt a bizonyost..
Kicsit néha olyan, mint ha alapvető lenne , hogy rúg 35gólt, ad 25 gólpasszt, irányít, szervez, védekezik, területet nyit, és mindezt szépen és hiba nélkül.
Ha 2 év múlva is ugyanitt tart, mint most, akkor lehet beszélni arról, hogy mi meg hogy...
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2015.03.23. 13:59:17

Nem értem, hogy mi a gond Neymarral. Hagy ki ziccereket? Igen. Mások hagynak ki? Igen. Tegnap pl. CR is lőhetett volna legalább még egy gólt, Bale-ről nem is beszélve az ellentábor szempontjából. Messi pl. a City ellen 11-est hibázott, aminél nagyobb ziccer nincs a futballban. Suárez az ősszel meccsenként hagyott ki annyit, mint tegnap Neymar egy félidő alatt... és még sorolhatnám.
Már nem azért de az elégedetlenkedőktől kérdezném, hogy ha nem Neymar akkor mégis ki a f..sz??? A tavaly agyondicsért és megsiratott Alexis Sánchez az itteni legjobb szezonjában 18 gólt produkált, Neymar pedig most tart 26-nál, március vége felé... Én is fogtam a fejem párszor tegnap, de páran gépelés előtt használhatnák az agyukat is.. :roll: Azokon csak nevetni tudtam, akik be akarták cserélni Pedror-ra, akit sokan már tavaly elküldtek volna.

Ami Neymar-t illeti tavaly nulla európai tapasztalattal a háta mögött, 22 évesen is jó játékot nyújtott, idénre pedig világos, hogy fejlődött, valószínűleg pedig még ennél is jobb lesz a későbbiekben. Kár osztani, mert kétlem, hogy a bal szélre nála jobbat találnánk. Nálam legfeljebb két név van előtte azon a poszton, CR és Hazard, de egyrészt egyikük sem lenne megszerezhető, másrészt pedig Neymar még nem érte el a karrierje csúcsát, ahogy pl. CR, akit ha megnézünk 23 évesen produkálta az első igazán komoly szezonját a MU-ben, úgy, hogy már volt 3 éve megszokni a légkört... Hazard pedig 1 év lépéselőnyben van, akár az életkort, akár a topcsapatban eltöltött éveket nézzük, az pedig újfent nem mellékes, hogy a belga korábban a francia bajnokság egyik meghatározó csapatában nevelkedett - ehhez képest Neymar statisztikái a jobbak.
Egyáltalán nem féltem a brazilt, örülök neki, hogy nálunk játszik, hibázni pedig minden zseni hibázik, a futball ilyen játék...
Res
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2014.08.06. 15:39:22

2015.03.23. 13:12:50

kanty írta: Hogy önző lenne? Nem, sőt, talán néha nem kellene - kicsit - görcsösen Messit keresnie. A tegnap végigcselezte a fél Madridot, egyszerűen nem volt szíve leadni.
Igen. Emlékeim szerint a City ellen volt egy olyan ajtó-ablak helyzete ahol inkább lőnie kellett volna, erre középre adta. Szóval nem hiszem, hogy önző, csak még kell az a rutin...
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2015.03.23. 12:51:03

A City és a tegnapi meccs miatt kapott kritikák teljesen jogosak, számos ziccert hagyott ki, ez tény. Azonban tavalyhoz képest pont a helyzetkihasználásán javított elég sokat, és ez még a fentebb leírtak fényében is igaz. Azért mégis 26 gólos 31 meccsen. (Csak összehasonlításként az Európa egyik legjobb csatárának tartott Costa 30 meccsen szerzett 20 gólt)

Az már megint más kérdés, hogy ez a - kisebb - hullámvölgy meddig tart, és hogyan tudja ezt kezelni. Mert nem annak a típusnak tűnik, aki ezen olyan könnyen túllépne. És ha ez így van az finoman szólva is probléma, mert egy viszonylag jó formában lévő, gólokat szerző Neymarra szükség van.

Hogy önző lenne? Nem, sőt, talán néha nem kellene - kicsit - görcsösen Messit keresnie. A tegnap végigcselezte a fél Madridot, egyszerűen nem volt szíve leadni.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.03.23. 11:38:29

így van. edzés után kint marad, fél órát gyakorol. letesznek elé 30 "próbababát", félpályáról megindul, halomra cselezi mindent roham tempóban, aztán 16ról durrant. aztán még 20x.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Res
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2014.08.06. 15:39:22

2015.03.23. 10:32:59

A befejezéseket - szégyen, nem szégyen - gyakorolnia kellene. Ahogy Bale-lel külön foglalkoznak vele sem ártana. Afféle csiszolatlan gyémánt. A hisztit meg a színészkedést le kellene vetkőznie. Ha ez megtörténik nagy játékos lehet, egyébként előbb-utóbb Robinho ("az új Pelé" :lol: ) sorsára jut a futottak még kategóriában. Én ennél többet látok benne, de fejlődnie kell még ez tény.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2015.03.23. 10:32:25

Ney meg...nem tehetek róla én valahol akkor is szeretem mikor egyedül vigigmegy a pályán, mindenkit kicselez és a végén mellédurrant 5 m-el a helyett hogy passzolna Suáreznek
Persze, passzolni kellene, de ő ilyen. Valamit visszahoz abból a fociból ami rég elveszett már valahol a 70-es , 80-as években. Mintha néha magáért a játékért játszana nem az eredményért
Jogos, csak az ilyen kiélezett helyzetekben, meccseken öszeszorul az ember gyomra. :lol: Nem szoktam leszólni egyik brazilt sem, Dinhoért sem keseregtem, szeretem, ha valaki a játék szeretetéért játszik, csak azért látszik rajta, hogy őt is zavarja, ezért lehetne rá nagyobb hangsúlyt fektetni .
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MQuCsabi 2015.03.23. 10:34:04-kor.
Kép
Avatar
diagonal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 408
Csatlakozott: 2013.03.21. 14:10:36
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.03.23. 09:58:37

mess2009 írta:egy dologgal nagyon nem értek egyet: ...hogy önző lenne!
ez inkább valamiféle identitás zavar, ami elsősorban a megfelelési kényszerből és a túlzott Messi tiszteletből fakad.
nem kiölni kellene tehát a gólszerzési hajlamát, hanem javítani a döntési képességét, hogy mikor mit tegyen!
és még egy: vitán felül áll, hogy ziccereket hibázik, de melyik nem?! akár egy meccsen is össze lehet hasonlítani a másik kettővel, a különbség annyi, hogy Suareznek egy (de milyen?!) bejött.
a mezőnybeli munkája pedig élményszámba megy - világklasszis úgy ahogy van!.
az MSN. re pedig igenis most nagyon rá fér egy finom hangolás (LE?!) hogy javuljon a pocsék helyzetkihasználás, hogy mindeggyik azt tegye és úgy ahogy a legjobban tudja de sokkal gólra törőbben.
Suárez a Poolban is ebben volt óriási, hogy nem csak gólokat lő, hanem elképesztő módon játssza meg a társakat + gürizik ha kell a csapatért.
Ney meg...nem tehetek róla én valahol akkor is szeretem mikor egyedül vigigmegy a pályán, mindenkit kicselez és a végén mellédurrant 5 m-el a helyett hogy passzolna Suáreznek :D
Persze, passzolni kellene, de ő ilyen. Valamit visszahoz abból a fociból ami rég elveszett már valahol a 70-es , 80-as években. Mintha néha magáért a játékért játszana nem az eredményért 8)
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2015.03.23. 09:57:24

Andris írta:Mindig nem lehet csúcson mindenki, mostanság rosszabb hetei vannak. Nagy ügy, amíg valószínűsíthetjük hogy úgyis nemsoká kikeveredik a hullámvölgyből, nem számít.

Még egy kölyök, most szabadult az oviból, mégis ott vagyunk eddig összességében, hogy Ronaldinho és Messi kivételével senkiben nem volt ennyi potenciál ott elől. Némi türelem kell.

Nekem pl fontosabb, hogy azt látom: a flegmasága és a sok duma lényegesen csökkent. Remélem nincs közvetlen kapcsolata ennek a formaromlással.
Én nem így látom.
Először is, elég óvatosan fogalmazol, hogy rosszabb hetei vannak... 2 hónapja nem tud belőni egy ziccert. Csak az elmúlt 2 meccsen kellett volna lőnie 8gólt, és még csak azt sem tudom mondani, hogy csak a szerencse miatt nem lőtt még egyet se.
Tegnap is mit csinált? Combbal feladta a kapusnak 5 méterről. Utána kirúgta a stadionból a labdát vagy kétszer.

Másrészt, én épp hogy azt látom, hogy most megint egyre többet vergődik, dobálja magát, és pofázik.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sanama 2015.03.23. 10:02:04-kor.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3546
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2015.03.23. 09:43:13

mess2009 írta: nem kiölni kellene tehát a gólszerzési hajlamát, hanem javítani a döntési képességét, hogy mikor mit tegyen!
Nem is a kiölésről van szó, hanem arról, hogy vagy nem lát a pályán és nem teszi tovább a labdát (ami látjuk, hogy nem igaz korábban ez ment) vagy nem akar passzolni. Ott van Suarez ahogy lendül bele a játékba jönnek a gólok, de ettől még passzol.
Kép
Válasz küldése