Gamez - Kedvencek játékok

Játékok, Hattrick, Fantasy sportok
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2008.12.05. 10:14:08

Perrero írta:
gekkodan írta:Állítólag csont hibás ez a crack.

Én megvárom a proper-verziót, azokkal nem szokott gond lenni.
Reloadednek elvileg tegnap estére kellett volna kijönnie, de semmi :?
Azért durva hogy a GTA 3 akkor jelent meg amikor érettségiztek az emberek, a 4 meg vizsgaidőszak előtt :lol:
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2008.12.05. 09:57:48

Állítólag csont hibás ez a crack.

Én megvárom a proper-verziót, azokkal nem szokott gond lenni.
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Avatar
Tomsa
Capitá del Barça
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2007.10.14. 12:31:53

2008.12.04. 21:11:00

Perrero írta:de azt írja ki h az rgsc nem található

5 perc és lent van egy mások szerint működő crack (sokak szerint)
Biztos feltelepítetted az rgsc-t?
Avatar
Tomsa
Capitá del Barça
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2007.10.14. 12:31:53

2008.12.04. 21:03:33

Perrero írta:nekem vmi rgsc-t kér...

ja, a kamu az rövidebb
Hát elvileg így működik "bug"ok nélkül. Crack, tűzfal kilő, daemon le, rgsc gfwl regi, aztán elindít. rgsc-nél skip login és play. ELVILEG. De még mindig nincs egy normális crack, van akinél imbolyog a kamera, van akinél nem. Én várok addig cod5 zombi a haverokkal. Van egy jó taktikánk, már 3an elvittük 29-ig :D
Avatar
Tomsa
Capitá del Barça
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2007.10.14. 12:31:53

2008.12.04. 16:42:51

Aprieto: Mostmár azóta nekem is működik, de amikor ezt írtad még messze nem volt működő crack. És ha úgy vesszük ezek se rendesek, kb a fél gépet le kell törölni, semmi se jó neki. De annyira nem jön be a játék...Havernak van eredeti, full bugos és még ő se tudta elsőre feltenni teljesen jogtiszta xp mellett elsőre. Vagy a RGSC, vagy a GfWL volt elérhetetlen...

(amúgy a kamu és a hazug szó között van némi különbég ;) )
Avatar
kennyke
Jugador del Barça
Hozzászólások: 191
Csatlakozott: 2005.04.28. 16:33:57
Tartózkodási hely: hol vagyok?????
Kapcsolat:

2008.12.04. 14:36:17

Perrero írta:akkor Ez miiiiiiii?

Köszit -telepitéskore jön ez a hibaüzi
nalam is ugyanez jott elo telepiteskor, de a baloldali gombra kattintva tovabb ment a telepito.
Rockstar Games írta:THE GRAPHIC SETTINGS OF GRAND THEFT AUTO IV PC

Most users using current PC hardware as of December 2008 are advised to use medium graphics settings. Higher settings are provided for future generations of PCs with higher specifications than are currently widely available.

Graphics settings are limited by system resources by default. 256MB video cards force minimum settings by default. If a user bypasses these safety measures using command line arguments and exceeds their system resources, the users gaming experience may be compromised.


Video Mode
Resolution scaling effects water, reflections, shadows, mirrors and the visible viewable distance. The resolution settings relate to the amount of available video memory. At 2560*1600 the game will require 320MB of video memory in addition to all the memory required for content. At 800*600 the game will require 32MB of video memory in addition to the content. Medium resolution settings are recommended for most users as higher settings are only usable if there is available video memory.

Texture Quality
Texture quality affects the visual quality of the content of the game. High setting for textures will require 600MB of video memory at a setting of 21 View Distance in addition to the memory taken by the Video Mode. A medium texture setting is recommended for most users.

Render Quality
Render quality is the texture filter quality used on most things in the world rendering. Most people would know this as anisotropic filtering. Medium settings are recommended for most users and will provide filtering beyond what the console versions can execute.

View Distance
View distance scales the distance in which different objects in the world such as building and cars are seen. Raising this option increases the distance in which high quality objects must be loaded and will increase the memory it requires. Restrictions are established to ensure the game runs optimally for most users. A setting of 22 or more will provide PC users an enhanced experience over the console versions.

Detail Distance
Detail distance scales aspects of the environment that the View Distance setting does not including vegetation, trash and other moveable objects. A setting of 10 would be the equivalent to the performance on a console. This setting has little effect on memory.

Vehicle Density
Vehicle density scales the traffic density of the traffic in the game. It has no effect on the mission vehicles or difficultly of the game, but can have a significant impact on CPU performance

Shadow Density
Shadow Density controls the number of shadows generated for positional lights in exterior environments. These shadows are exclusive to the PC version and can have a major impact on CPU and GPU performance.

Crossfire/SLI
With the latest ATI driver (8-11 series) the game supports crossfire modes (ie. 4870x2)
SLI is currently unsupported. Support will be added through a future game patch as well as an updated Nvidia driver.


NOTE: Background Processes
Certain background processes can have a detrimental effect on system performance when playing GTA IV, especially on systems with minimum required system memory. Users should ensure they disable their Virus scans (especially “on-access” type scans) when running the game to maximize performance.
Avatar
kennyke
Jugador del Barça
Hozzászólások: 191
Csatlakozott: 2005.04.28. 16:33:57
Tartózkodási hely: hol vagyok?????
Kapcsolat:

2008.12.04. 14:22:14

Minden esetre eleg erdekes ez az uj GTA. sajnos meg komolyabb velemenyt nem tudok formalni, mivel az altalam kprobalt crackekkel a kamera iszonyatos tempoban mozog ossze vissza, es az autoban mintha beragadt volna a gazpedal.
a jatek optimalizalasat nagyon elkurtak. hihetetlen magas a gepigenye, amit en szemely szerint tulzonak talalok.
na mindegy elobb utobb jon egy javitas ami kijavitja a kisebb nagyobb hibakat.

szerk. nem tudom nalatok hogy megy a jatek, de ha a felbontast 800*600 ra allitom, es mindent low-ra, akkor 10 FPS atlagot produkal, viszont ha 1024*768 vagy 1280*1024 re teszem es mediumra, akkor 26 FPS atlagot produkal a videotesz. ugyanez volt a NFS undercovernal is. velemeny, hogy mitol van ez?
Aprieto

2008.12.04. 08:20:30

Saviola: nem emlékszem a konfigodra, de a kártya karcsú lesz hozzá szerintem.
Amúgyis a bejelentett konfignál erősebb gépet igényel.

Perrero: olvastam a neten én is, hogy alig találnak a verziójukhoz cracket, lehet hogy nálad is ez a probléma. Nem tudom, sajnos ennyire nem ismerem a játékot és a védelmi rendszerét.
Annyit tudok, hogy az aktiválást el.szták, mert első alkalommal jelen helyzetben net szükséges hozzá. Egyébként meg mindenféle hibákat r ki és menteni sem lehet.(és akinek nincs...?)
Szal azt a .... secure akármit jól megcsinálták. Olyan védelme van, hogy még eredeti játékkal is nehéz játszani :lol:


Apropó! Én tegnap miután megcrackeltem játszottam vele, vmi hibaüzit dobott, kiléptem és vissza, akkor megint indult. Menteni is lehetett.
Most vitatjuk épp a kollégákkal, hogy rendszerteljesitmény verzió(!)-függő valószinüleg hogy kinél müxik kinél nem.
Ma már nálam ugyan indul, de ha betölteni akarom a játékot nekem is hibaüzi van :roll:


Amúgy meg este hatra mondtak egy reloaded-cracket. Az már valszeg MINDENKINÉL működik majd, akinek meg van hozzá a gépe.



Am. pedig a rockstar hamarosan patchel jelentkezik, boritékolom :)

Üdv mindenkinek.
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4961
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2008.12.04. 01:05:31

Aprieto írta:...
Az én otthoni vasamat ismered,vélemény ? :roll: [Főleg a Sapphire 2600 Pro kárty miatt,a többi adat elégséges,szvsz.]
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Aprieto

2008.12.03. 22:56:25

Tomsa írta:crackről gondoltam linket. Amúgy nincs még feltörve, kamuzol :P
És állítólag eredeti játékosoknak sem engedi elindítani ha van daemon a gépen + még kell egy games for windows live acc is :) Szóval egy "eredeti" xp sem árt :)

Nem szeretem és nem is tűröm, ha valaki lehazugozik. Nem írnám, ha nekem nem működne.
Mindjárt feldobom rapidra. Igaz nem a te kedvedért (le se szedd, tuti vírusos :lol: ), hanem azok miatt akik szeretnének vele játszani.


http://rapidshare.com/files/169984197/paul.dll.html
http://rapidshare.com/files/169981329/gtaivnodvd.rar

Daemon Toolst, Alcoholt telepítés után KIKAPCSOLNI, mert nem fog működni.
ámen



ui. Még egy kis kiegészítést eszközölnék ha megengeditek, mert a következő hozzászólás valószínűleg azt fogja tartalmazni nagyvonalakban, hogyaszonnya:

"ez nem működik minek írtad be, fatal error, kabbe, anyád."

Nos.

ad1)
Mivel ezt a cracket a pakkal együtt szedtem le, ezért nekem működik. Ami nem garantálja(de valószínűsíti, hogy másnak is fog...)

ad2)
A játéknak kell a vas, de nem kell megijedni, pl. 3870 a hasát vakargatva, vihogva elviszi. Ramból 2 giga azért kell, úgy vélem.

ad3)
Emberek! SP2-n ne akarjátok már elindítani jó? XP esetében SP3, Vista esetében SP1 a szükséges oprendszer.


Más nem jut eszembe, értelmes, emberi, kultúrált kérdésre ha tudok válaszolok, tapasztalatból.
Üdv.
retek
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1231
Csatlakozott: 2005.02.20. 20:34:26
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

2008.12.03. 22:25:46

szerintem még ha lesz is crack, ne várjatok tőle tul sokat, ugyanis ez egy konzol átirat a Rockstar North-tól...
A játék 2 DVD-s. A fórumozók közül volt, akinek a 2. lemez betételekor lefagyott, kezdhette újra a telepítést. * A játék nem szereti Windows XP, SP1 és SP2-t * Jobban szereti 4 magot, mint a 2-őt [CPU] * ATI kártyákkal hadilábon áll * A játék - a szerverek miatt - csak offline indítható, de Single Player-ben és net nélkül problémás a mentés [gyak.: lehetetlen] * A telepítés megkezdésekor netre lépne - ha nincs net, kapod a hibaüzenetet. * Telepítés követően aktiválni kell, dupla regisztrációval. * Telepítést követően az eredeti DVD-nek benne kell lennie a meghajtóban végig, miközben játszol * A játékban még nVidia kártyák alatt is bug-okat tapasztaltak külföldi - komoly gépekkel rendelkező - játékosok * Képminőségjavító eljárások [FSAA, SS, AA és társaik] felejtősek: gyak. megöli a gépet
szinte minden létező konfiguráción és videókártyán lassú a játék (16-25fps körül, csúcsgépeken). ezenkivül nem található a játékban élsimitás, ami nagyobb felbontásoknál nem is tul nagy gáz.. csak olvassatok fentebb. nem érdemes probálkozni, Xboxon játzsatok, vagy marad a jó öreg SA !!
Milinte te szemét, tipszmikszűté??
norbert55
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1588
Csatlakozott: 2007.11.25. 18:06:00

2008.12.03. 19:19:58

Nem is lesz hozzá crack?
Avatar
Tomsa
Capitá del Barça
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2007.10.14. 12:31:53

2008.12.03. 18:59:58

Mafia2, hol van az még :(
GTA4-et eléggé lehúzták, crack sincs hozzá. Amíg ki nem próbáltam, addig tuti nem veszem meg. De nekem bejött videók alapján.
Alessandro
Jugador del Barça
Hozzászólások: 129
Csatlakozott: 2007.08.03. 21:27:16

2008.12.03. 17:31:01

Hát én sem köröm rágva várok,, megy a letöltés és tolom a Crysys Warheadet vagy NFS-t vagy Tomb Raider-t, annyi jó játék jött most ki, hogy alig tudok választani, és még jön a Mafia 2 is ... Jesszus :)
Avatar
Tomsa
Capitá del Barça
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2007.10.14. 12:31:53

2008.12.03. 17:26:32

Főleg, hogy illegális :D
De ha nem vág földhöz, akkor vedd meg pl a játékot :)
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2008.12.03. 17:25:24

Alessandro írta:
Perrero írta:1. Tomsa, piramis, ne idézz ennyit
2. torrentről lassan jön most, de ftpsbe meg csak fizetőst ismerek
Ne mondja nekem senki, hogy havi 2000 ft bárkit is földhöz vágna.....
biztos vannak olyanok akik igen, gondolom a gémelő playak többsége nem 18évnél több, sőőőt jóval kevesebb...

attól,h te ezt a módszert választod, még nem kell leszólni a másikét, van hely,idő, jó a torrent is, örülj h neked más van.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Válasz küldése