Hattrick.org - Eurobarca Föderáció

Játékok, Hattrick, Fantasy sportok
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2010.09.27. 16:37:56

messideco írta:Köszi a választ, de a meccseken a csapat filozófiája a -szezon legfontosabb mérkőzése-. Nekem az a fontos, hogy nyerjem a meccseket, habár a csapatszellem is fontos lenne, de laza játékot nem engedhetek meg a csapatnak. Dolgozni kell, amíg bírják, sőt azután is :D
Magad alatt vágod a fát... Ha mindig lazáznál, akkor az egész két meccset leszámítva mindig jobb értékelést érnél el középpályán, mint végig szezon meccsét játszva...

Nem viccből van kitalálva, hogy a szezon legfontosabb meccse, ha 2-nél többször játszod, akkor utána semmit nem érsz magadhoz képest. A legtöbb csapatnak az a célja, hogy a lehető legtöbb meccset nyerje lazázva és átlagos hozzáállást is csak akkor tegyen, ha mindenképp szükséges a sikerhez. Alsóbb osztályokban ez még nem így van, ott az alacsony vezetői képességű edző miatt az éri meg a legjobban, ha simán átlagost játszol minden meccsen.

szerk.: tudod mi a kapcsolat a csapatszellem és a középpálya között? :)
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2010.09.27. 16:12:01

messideco írta:Köszi a választ, de a meccseken a csapat filozófiája a -szezon legfontosabb mérkőzése-. Nekem az a fontos, hogy nyerjem a meccseket, habár a csapatszellem is fontos lenne, de laza játékot nem engedhetek meg a csapatnak. Dolgozni kell, amíg bírják, sőt azután is :D
Nem tudom, hogy hányad osztályban vagy és milyen csapattal, de ez sztem nem egy jó taktika, ha így küldöd minden meccsen őket pályára. Ha alul vagy és vannak botcsapatok azokat lehet alázni laza játékkal is, ha meg rendes ellenfelek ellen játszol, akkor átlagos játékban kell játszani. A Te taktikád nem válhat be :!: Nem csoda, hogy esik a csapatszellemed, ha minden meccsen így küldöd ki őket. Ráadásul ennek következményeként gyengül a középpályád. A szezon legfontosabb meccse taktikát tényleg, akkor kell alkalmazni, ami tényleg az is. Utolsó fordulókban, kupameccseken be lehet (inkább érdemes) benyomni, de most még csak a bajnokság felénél járunk.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2010.09.27. 15:52:18

Köszi a választ, de a meccseken a csapat filozófiája a -szezon legfontosabb mérkőzése-. Nekem az a fontos, hogy nyerjem a meccseket, habár a csapatszellem is fontos lenne, de laza játékot nem engedhetek meg a csapatnak. Dolgozni kell, amíg bírják, sőt azután is :D
"And my heart will leave you never."
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2010.09.27. 14:32:21

A csapatszellemet legkönnyebben úgy lehet növelni, ha a meccsen "Laza játékkal" küldöd pályára a játékosaid. Nekem is ingerült volt, egyből fölugrott nyugodtra (jelzem azóta már hűvösre visszaesett :) ). Olyan meccsen érdemes benyomni ahol valószínű, hogy nyertek, vagy az ha kikaptok. Így legalább a csapatszellem nő.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2010.09.26. 18:36:23

Nekem is az a baj, de már rég óta :roll:
"And my heart will leave you never."
kleno04
Capitá del Barça
Hozzászólások: 934
Csatlakozott: 2008.05.08. 19:50:42
Tartózkodási hely: Kisharsány, Barcelona
Kapcsolat:

2010.09.26. 18:24:50

üdv hattrick masterek :D

a Csapatszellem-et hogyan tudom növelni mert az most jelenleg ingerült állapotban van és nem szeretném ha lejjebb menne :?
MES QUE UN CLUB!!!
CSAK A BARCA!!!
Hattrick: FC_KlenoBarca04 (1648107)
roberto carlos silva
Barça B
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2010.09.26. 16:49:44
Kapcsolat:

2010.09.26. 17:33:03

[quote]ÁÁÁÁ de jó hétvégém volt. Alonso rajt-cél győzelem, Barca is nyert és Hattrick.en is nyertem. Otthon nyertem 4-2-re. Ezzel vezetem a nyolcadosztályt. Megvettem a hőn áhított edzőt Arrow kicsit mínuszban vagyok, de számításaim szerint a 2 hét múlva lévő hazai meccsemmel eltűnik az adósságom. Very Happy Elég jól fejlődök. Veletek mi a helyzet mit játszotatok?

Sjanso én kikaptam és most két olyan meccs jönn amin valószínű kikapok.Nézd meg a csapatom és hátha találsz valami jó erősítést.

Túrkevei VSE (1647828)
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2010.09.26. 17:01:39

ÁÁÁÁ de jó hétvégém volt. Alonso rajt-cél győzelem, Barca is nyert és Hattrick.en is nyertem. Otthon nyertem 4-2-re. Ezzel vezetem a nyolcadosztályt. Megvettem a hőn áhított edzőt :arrow: kicsit mínuszban vagyok, de számításaim szerint a 2 hét múlva lévő hazai meccsemmel eltűnik az adósságom. :D Elég jól fejlődök. Veletek mi a helyzet mit játszottatok?
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
roberto carlos silva
Barça B
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2010.09.26. 16:49:44
Kapcsolat:

2010.09.26. 16:54:20

Nézzétek meg a csapatomat nagyon sok jó játékos van eladó 200 ért kitéve!

Túrkevei VSE (1647828)
Avatar
rhynn
A Stadionturista
Hozzászólások: 1583
Csatlakozott: 2004.10.08. 17:03:56
Tartózkodási hely: Springfield
Kapcsolat:

2010.09.24. 20:27:09

ElBartimaeus írta:
rhynn írta:Olyan dilemmám van, hogy nem tudom, kapusnál érdemes-e védekezést felnövelni kicsit?

Van egy 20 éves remek (8) védésű kapusom. Jelenleg durván 100.000 e HUF-ot ér.
56 nap (8 hét) múlva felhozom a szuperszélsőmet, s utána már cska szélsőket edzek.

Jövő héten vagy utána héten szintet lép a kapusom. Marad még 6-7 hetem edzeni. Megpróbálkozzak egy újabb szinttel nála (10-es) vagy nyomjak 2-3-at a védekezésén, hogy értéket növeljek? 1 éve edzem, szeretnék sok pénzt csinálni belőle :)
Abban az esetben éri meg a kapusoknál védekezést edzeni, ha a további védés szinttől nagyon nagyra nőne a fizetése, így igazából lenyűgöző környékén. Amúgy jó hírrel szolgálhatok: a legnagyobb értékbeli ugrás kapusoknál a remek-->nagyszerűnél tapasztalható, akár, ha ügyes és kicsit szerencsés vagy 150 000-es extra haszonra is számíthatsz. ;)
Köszönöm :) Remélem, össze is jön.
Új projektem, olvassátok, lájkoljátok:
http://stadionturista.blog.nepsport.hu
Rhynnblog:
http://rhynn.blog.nepsport.hu
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2010.09.23. 21:31:35

szszabolcs19 írta:Nagyon köszi az infót!!! Tényleg nagyon sokat seggítettél!!! Én úgyvagyok az edző kérdéssel, hogy 1* kell kiadná rá a lóvét, ezért inkább az elérhető legnagyobb tapasztalatú playert veszem majd meg, kerüljön bármibe is:P.
Még1* kösz!
A tapasztalata nem romlik, annak teljesen mindegy hogy milyen. Csak azért kell magas, hogy olcsóbb legyen a konvertálás, de ha sokba kerül megvenni, akkor nincs értelme... A vezetői képesség romlik egyébként, ezért egy edzőnél az számít hosszútávú befektetésnek, ha jó vezetői képességű. Szerintem 300-ért nem éri meg világklasszis tapasztalatú játékost venni, hogy jó edző legyen belőle (és még utána 75-ért konvertálni), ha 260-ból is meg tudod oldani az egészet és ugyanott vagy, ugyanaddig használható az edző.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
szszabolcs19
Jugador del Barça
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2008.09.16. 15:57:42

2010.09.23. 21:04:42

MichaaBee írta:
szszabolcs19 írta:
MichaaBee írta:Minden szempontot figyelembe véve a "jó" edző a "legeslegjobb". :) A remek szerintem értelmetlen (ha nem nevelsz válogatott játékost), mert eszméletlen drága és 3 szezon alatt kb 3-4 edzést lehet vele nyerni max, az meg semmi ahhoz képest, hogy mennyivel drágább a jó edzőnél.
Köszi az infót, akkor már csak az az egyik kérdésem, hogy mennyibe lenne így egy jó edző? (világklasszis tapasztalattal, és jó vezetői képességgel)
Itt számolgathatsz: http://www.databased.at/hattrick/x-ray/pages/coach.asp
Körülbelül 75-be kerülne. Ehhez add hozzá, hogy mennyibe kerül megvenni ezt a játékost.
Ha jó tapasztalatú és jó vezetői képességű játékost veszel, akkor az 100-ból megvan és 160-ért lehet belőle jó edző. Tehát akkor 260-ból megvan az egész cakumpakk. (A csapatomban épp van egy ilyen, eladó. :) )
Nagyon köszi az infót!!! Tényleg nagyon sokat seggítettél!!! Én úgyvagyok az edző kérdéssel, hogy 1* kell kiadná rá a lóvét, ezért inkább az elérhető legnagyobb tapasztalatú playert veszem majd meg, kerüljön bármibe is:P.
Még1* kösz!

Üdv: Szab
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2010.09.23. 20:22:43

szszabolcs19 írta:
MichaaBee írta:Minden szempontot figyelembe véve a "jó" edző a "legeslegjobb". :) A remek szerintem értelmetlen (ha nem nevelsz válogatott játékost), mert eszméletlen drága és 3 szezon alatt kb 3-4 edzést lehet vele nyerni max, az meg semmi ahhoz képest, hogy mennyivel drágább a jó edzőnél.
Köszi az infót, akkor már csak az az egyik kérdésem, hogy mennyibe lenne így egy jó edző? (világklasszis tapasztalattal, és jó vezetői képességgel)
Itt számolgathatsz: http://www.databased.at/hattrick/x-ray/pages/coach.asp
Körülbelül 75-be kerülne. Ehhez add hozzá, hogy mennyibe kerül megvenni ezt a játékost.
Ha jó tapasztalatú és jó vezetői képességű játékost veszel, akkor az 100-ból megvan és 160-ért lehet belőle jó edző. Tehát akkor 260-ból megvan az egész cakumpakk. (A csapatomban épp van egy ilyen, eladó. :) )
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
szszabolcs19
Jugador del Barça
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2008.09.16. 15:57:42

2010.09.23. 19:15:08

MichaaBee írta:Minden szempontot figyelembe véve a "jó" edző a "legeslegjobb". :) A remek szerintem értelmetlen (ha nem nevelsz válogatott játékost), mert eszméletlen drága és 3 szezon alatt kb 3-4 edzést lehet vele nyerni max, az meg semmi ahhoz képest, hogy mennyivel drágább a jó edzőnél.
Köszi az infót, akkor már csak az az egyik kérdésem, hogy mennyibe lenne így egy jó edző? (világklasszis tapasztalattal, és jó vezetői képességgel)
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2010.09.23. 18:55:29

Minden szempontot figyelembe véve a "jó" edző a "legeslegjobb". :) A remek szerintem értelmetlen (ha nem nevelsz válogatott játékost), mert eszméletlen drága és 3 szezon alatt kb 3-4 edzést lehet vele nyerni max, az meg semmi ahhoz képest, hogy mennyivel drágább a jó edzőnél.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
szszabolcs19
Jugador del Barça
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2008.09.16. 15:57:42

2010.09.23. 18:52:36

Lenne egy igen fontos kérdésem, illetve kérdéseim:
a közeljövőben tervezem lecserélni a "jó" edzőmet egy legeslegjobbra. egészen pontosan erre gondolok most:

Forma: jó, erőnlét: gyenge
Kedves fickó, aki kiegyensúlyozott és egyenes.
Tapasztalata világklasszis, és jó vezetői képessége van.

Egy ilyen játékos megvétele 300-500 milla. A pénzzel nicns gond, mert hamarosan eladom az első szériás védőimet, és majd 600-700 milla profitra számítok kb.

Tehát a kérdések:
Ha megveszem, akkro mennyi idő mulva tok belőle edzőt faragni, és a legfontosabb: hogy mennyibe lenne minimum jó edzővé alakítani a játékost, vagy még inkább remekké? (Nagyon fontos kérdés, mert akk úgy időzítek majd minden eladást, és vételt.)
A játékosoknak a tapasztalata itt idővel növekszik majd?, és a tapasztalata, és a vezetői képessége befojásolja a kért összeget az edzőképzésben?

És ha van vkinek erről bárminemű véleménye, akkro kérem ossze meg itt velem, mert a hattrick ezen részével még csak ismerkedek:S

Előre is köszi mindenkitől a válaszokat!!!

Üdv: Szab
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2271
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2010.09.23. 18:13:52

rhynn írta:Olyan dilemmám van, hogy nem tudom, kapusnál érdemes-e védekezést felnövelni kicsit?

Van egy 20 éves remek (8) védésű kapusom. Jelenleg durván 100.000 e HUF-ot ér.
56 nap (8 hét) múlva felhozom a szuperszélsőmet, s utána már cska szélsőket edzek.

Jövő héten vagy utána héten szintet lép a kapusom. Marad még 6-7 hetem edzeni. Megpróbálkozzak egy újabb szinttel nála (10-es) vagy nyomjak 2-3-at a védekezésén, hogy értéket növeljek? 1 éve edzem, szeretnék sok pénzt csinálni belőle :)
Abban az esetben éri meg a kapusoknál védekezést edzeni, ha a további védés szinttől nagyon nagyra nőne a fizetése, így igazából lenyűgöző környékén. Amúgy jó hírrel szolgálhatok: a legnagyobb értékbeli ugrás kapusoknál a remek-->nagyszerűnél tapasztalható, akár, ha ügyes és kicsit szerencsés vagy 150 000-es extra haszonra is számíthatsz. ;)
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2010.09.23. 15:39:45

rhynn írta:Olyan dilemmám van, hogy nem tudom, kapusnál érdemes-e védekezést felnövelni kicsit?
Nem érdemes, a piac nem fizeti meg. Ha az időbe belefér akkor sokkal jobban megéri a plusz egy szint védés.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
rhynn
A Stadionturista
Hozzászólások: 1583
Csatlakozott: 2004.10.08. 17:03:56
Tartózkodási hely: Springfield
Kapcsolat:

2010.09.23. 09:43:39

Olyan dilemmám van, hogy nem tudom, kapusnál érdemes-e védekezést felnövelni kicsit?

Van egy 20 éves remek (8) védésű kapusom. Jelenleg durván 100.000 e HUF-ot ér.
56 nap (8 hét) múlva felhozom a szuperszélsőmet, s utána már cska szélsőket edzek.

Jövő héten vagy utána héten szintet lép a kapusom. Marad még 6-7 hetem edzeni. Megpróbálkozzak egy újabb szinttel nála (10-es) vagy nyomjak 2-3-at a védekezésén, hogy értéket növeljek? 1 éve edzem, szeretnék sok pénzt csinálni belőle :)
Új projektem, olvassátok, lájkoljátok:
http://stadionturista.blog.nepsport.hu
Rhynnblog:
http://rhynn.blog.nepsport.hu
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2010.09.22. 20:56:46

Barcaman1993 írta:Félreértetted amit írtam. Azt én is tudom, hogy nem fejlődik 2x annyit. Levezetem matekosan, úgy csinálva mint ha az egészet most kezdeném.

csütörtök: Gólszerzés edzés
szombat: fiatalak csatárok értelemszerűen fejlődnek
jövő szerda: fiatal csatárok (szintén fejlődnek, mert ez már új hét :!: )
jövő hét csütörtök: Támadásépítés
jövő hét szombat: eredeti csatárok, de a védelemben és középpályán lévő játékosok átadása szintje nő
2 hét múlva szerda: ugyanaz, mint szombaton.

Így minden játékos játszik és minden posztot tudok fejleszteni. A csatárok minden héten játszanak, közben meg a többi mezőnyjátékosom is fejlődik. Kb. erre gondoltam.
:D
Ez nem teljesen így működik. A felnőtt csapatnál az edzés mindig csütörtök délután van és az előző 2 meccs adatai alapján történik.
Ergo ha te holnapra Gólszerzést állítasz be, akkor a mai, illetve az előző szombati meccsedet kell figyelembe venned, ha köv. csütörtökre pedig támadásépítést tervezel, akkor azt az edzést azok fogják megkapni, akiket a következő bajnokidon, illetve barátságos meccseden pályára küldesz majd.
A logikádban az a baj, hogy a szombat-szerda bajnokit 2 külön hétnek veszed, pedig ebben az esetben nem úgy kell kezelni. Ha edzésben gondolkodsz, akkor ne a vasárnapot vedd a hét utolsó napjának, hanem a csütörtököt, amikor az előző heti meccsek edzését elvégzik. Így talán nem keveredsz meg.
Az észrevételeket én is várnám a csapatomról, mi az ami jó, és mi az amin szerintetek változtatni kellene...köszi
Nincs fiatal edzendő játékosod. Edzés nélkül csak nagyon lassan fogsz fejlődni. Válassz ki 1 csapategységet amit edzeni szeretnél, a most ott játszatott játékosaidat add el és vegyél helyettük megfelelő számú 17-18 éves játékost.
(kapus 2db, hátvéd 10db, középpályás 10db, csatár 6 db, szélső 8db, átadás meg edezés függő, de a helyedben szélsőjátékot és átadást nem edzenék)
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2010.09.22. 19:35:16

dekor írta:Az észrevételeket én is várnám a csapatomról, mi az ami jó, és mi az amin szerintetek változatni kellene...köszi
A játékosaid átadásain lehetne fejleszteni.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
dekor
Jugador del Barça
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2006.12.02. 17:21:14

2010.09.22. 19:32:40

Az észrevételeket én is várnám a csapatomról, mi az ami jó, és mi az amin szerintetek változatni kellene...köszi
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2010.09.22. 19:29:08

Félreértetted amit írtam. Azt én is tudom, hogy nem fejlődik 2x annyit. Levezetem matekosan, úgy csinálva mint ha az egészet most kezdeném.

csütörtök: Gólszerzés edzés
szombat: fiatalak csatárok értelemszerűen fejlődnek
jövő szerda: fiatal csatárok (szintén fejlődnek, mert ez már új hét :!: )
jövő hét csütörtök: Támadásépítés
jövő hét szombat: eredeti csatárok, de a védelemben és középpályán lévő játékosok átadása szintje nő
2 hét múlva szerda: ugyanaz, mint szombaton.

Így minden játékos játszik és minden posztot tudok fejleszteni. A csatárok minden héten játszanak, közben meg a többi mezőnyjátékosom is fejlődik. Kb. erre gondoltam.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
dekor
Jugador del Barça
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2006.12.02. 17:21:14

2010.09.22. 19:25:31

Az edzőm középszerű, gyenge tapasztalattal, jó vezetői képességgel.
A felállásom 4-4-2-es ami kiemelkedő.
A kezdőm:

Ka Cyrille(32) Védés:remek
Vj Milton(30) Védekezés:megfelelő Szélső:megfelelő Átadás:gyenge
Vb Agop(24) Védekezés:megfelelő Szélső:középszerű Átadás:gyenge
Vk Sacha(29) Védekezés:jó
Vk Olivio(24) Védekezés:nagyszerű
Kj Bene(28) Szélső:megfelelő Átadás:pocsék Gólszerzés:jó
Kb Gunnar(24) Szélső:jó Átadás:középszerű Gólszerzés:középszerű
Kk Peleg(29) Szervezés:kiemelkedő
Kk Paul(30) Szervezés:kiemelkedő
Cs Sansón(31) Gólszerzés:kiemelkedő Pontrúgás:megfelelő
Cs Dmitry(30) Gólszerzés:megfelelő Pontrúgás:természetfeletti

A fiatalokat azért vettem hogy mindig becseréljem őket...és bízom a fejlődésükben.
Jelenleg a VII. ligában vagyok :)
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2010.09.22. 19:20:49

Barcaman1993 írta:Lenne egy kérdésem. Pontosabban előbb írok aztán kérdezek :D

Vettem pár 18 éves srácot. Természetesen most még majd jó pénzért egy részüket tovább szeretném majd adni. Mi a véleményetek arról, hogy esetleg az eredeti (de gyengébb) játékosaim játszanak a hétvégi bajnokin a csatárposzton és esetleg a 18 évesek meg a barátságoson? Ezt azért mondom, mert van 3 ilyen fiatal csatárom, meg 2 középpályásom. Ugye edzés a héten csütörtökön van, a barátságos meccsem meg szerdán. Szerintetek az megérné, hogy esetleg beállítom az edzést gólszerzésre és ugyanazok a csatárok játszanak majd szombaton aztán szerdán, utána pedig átállítom az edzést játékszervezésre, vagy átadásra és a gyengébbik csatárok játszanának azon a héten szombaton és az azutáni hét szerdáján, de minden csatárom edződik és így még a középpályásaimat is tudom fejleszteni. A válaszokat türelemmel várom. :D
Gyors leszek. Nem!:D

Részletesebben:
Döntsd el, hogy mit szeretnél edzeni, arra a posztra vedd meg a kellő számú fiatal játékost (esetedben ez 6db csatárt jelent) és ahhoz az edzéshez ragaszkodj. Semmi esetre se váltogasd az edzésed, mert csak szívsz vele. Nem teljesen értettem amit leírtál, hogy hogyan is terveznéd az edzést, de attól, hogy 1 csatár játszik szombaton és szerdán is, nem kap 2* annyi edzést, így az nem működik amit szerettél volna, hogy 1 hét gsz és egy hét jsz. 1 edzett poszton játszó játékost max 90 percig érdemes játszatni, mivel maximum annyi edzést tud kapni, ha ennél több időt játszik a 90 perc fölötti percek úgymond kárba mennek.

Összefoglalva tehát a lényeges infók az edzéshez:
-Kell 1 jó edző, csapnivaló vezetői képességgel.(ezt előttem leírták)
-10 db segédedző(nemtom most hogy hívják őket, megtalálod úgyis)
-gólszerzés edzésnél: 6 db 17-18 éves játékos
-Kezdésnek elég megfelelő gólszerzésű és megfelelő átadású játékost venni. (ha találsz olcsót, vagy van még pénzed, akkor 1-2 olyat is kereshetsz, aminek a szélsőjátéka, vagy a játékszervezése középszerű a 2 megfelelő mellett)

Nagyjából ennyi. Van még 1-2 okosság, de azzal nem bonyolítom most a dolgot, kezdésnek elég ennyi.
Válasz küldése