Gamez - Kedvencek játékok

Játékok, Hattrick, Fantasy sportok
johdepp
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2009.10.02. 18:23:01

2010.11.28. 01:42:44

Üdv!
Nem tudom, szabad-e itt ilyet, de valaki legyen szíves feldobni egy használható crack-et az nfs most wanted-hez!
Keresgéltem, de nem igazán találtam vírusmentes cuccot. Amit letöltöttem a játék mellé, nem működik.
Előre is köszi.

Amennyiben itt nem illik/szabad ilyeneket kérni, annyiban kérném az illetékeseket, hogy tegyék meg a szükséges lépéseket személyem ellen, a hsz törlése és/vagy egy hetes bann formájában.
Avatar
FtcSikiHun
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2740
Csatlakozott: 2009.12.17. 21:59:21
Tartózkodási hely: Északon, délen, keleten, nyugaton

2010.11.22. 22:00:37

felejtős
Kép
'élvezd, hogy minden rosszban van valami'
'...törekedj azzá lenni,ami lehetnél!'
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.11.21. 00:22:57

[quote="Ronaldinho&Barca"][/quote]

Pont a novemberi Chip magazinba volt, hogy hogyan lehet költséghatékonyan ütős PC-t összehozni
Szóval:
Intel i5-760 (és hozzá egy LGA1156os alaplap, USB 3.0-val meg minden)
2x2 GB 1600 Mhz RAM (persze csak ha van 64 bites op.rendszer)
Asus GTX 460
házzal, hdd-vel stb. ez olyan 160ból kijön

én 2 éve vettem gépet 120ból, és gyakorlatilag a GTA4en kívül még mindent visz full-on (bár most Black Ops kicsit szaggat néha)
Magyarul az ilyet nyugodtan lehet hosszútávú befektetésnek tekinteni, legalább "eláll" addig, mint egy Xbox
Avatar
Barcaádám
Capitá del Barça
Hozzászólások: 811
Csatlakozott: 2009.04.05. 18:43:08
Tartózkodási hely: Békés

2010.11.21. 00:09:24

Ronaldinho&Barca írta:Srácok! Jó pár hete amikor közvélemény kutattam itt, hogy PS3 avagy XBOX 360. Sokat gondolkodtam a dolgokon, melyik érné meg a legjobban, de most úgy döntöttem egy PC-be ruháznék be leginkább. XBOX flashelés elég macerás, meg a játékok is drágák kicsit.. pc meg szabadon egyénre szabható.. Viszont szükségem lenne a segítségetekre, mert pc szinten igen csak le vagyok maradva, van egy gépem amit már elég rég kaptam(sacc/kb. 6-7 éves), de szerintem már nem érné meg tunningolni, a laptopom meg nem gémre való.:) A pc-m 1,5 giga ddr ramos, 160 gigás a vinyó, 256 megabájtos a videokártya ami NVIDIA GeForce 7300 GT, a procim amd sempron 3000+ 1.79GHz. Nem tudom, szerintetek mennyire érné meg tuningolni? Vagy érdemes lenne egy újba beruházni? Esetleg akinek van egy jelenkori jó kis gépe segítene, milyent vegyek, milyen procival videókártyával meg minden, kb. mennyibe jönne ki?

Igazából nem szeretnék méreg drágát venni valami kis eldugott számtek boltba, de nem is szeretnék szrt venni. Remélem segítetek, előre is köszönöm. :)

szerintem jól döntöttél! amúgy ezt úgy lehet tuningolni hogy konkrétan ebből kiveszel mindent a vinyón és a dvd meghajtókon kívül :D nem kell hatalmas pénzekbe gondolkodni és tévhit hogy 2 évente kell gépet vásárolni.. hülyeség!

videókártyának ajánlanám ezt ha nincs sok pénzed: http://pcx.hu/termek/asus-5570-1gb-ddr3 ... rtya-49202

ha van több akkor ezt:http://pcx.hu/termek/vtx3d-5770-1gb-ddr ... rtya-60828

proci: intelt ajánlom, de mindenképp érdemes valami jóra beruházni(ami sajnos drága) de jó időre jó lesz ezt : http://www.pcx.hu/termek/intel-core-i5- ... szor-47268
vagy ezt és akkor procigond letudva egy életre :D
http://www.pcx.hu/termek/intel-q9400-processzor-15654


4 gb ramot veszel az bőven jó 25 ezerért simán veszel de akár 20ért is!

meg kell egy alaplap ami kompatibilis a procival, azt boltba megoldják, még azt kéne megnézni hogy a táp bírná -e a konfigot mert az még +20 ezer.

ha nem veszel tápot 80-90 ből megvan egy atom [auto_cenzúra] gép.

remélem segítettem
Kép

"A helyzet az, hogy jelenleg a Barça maga a futball, és ahhoz, hogy legyőzd a Barçát, a futballt kell kiirtanod."
Avatar
L.Messi 10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2372
Csatlakozott: 2010.07.03. 22:08:22
Tartózkodási hely: Kaposvár

2010.11.20. 23:16:10

Ronaldinho&Barca írta:Srácok! Jó pár hete amikor közvélemény kutattam itt, hogy PS3 avagy XBOX 360. Sokat gondolkodtam a dolgokon, melyik érné meg a legjobban, de most úgy döntöttem egy PC-be ruháznék be leginkább. XBOX flashelés elég macerás, meg a játékok is drágák kicsit.. pc meg szabadon egyénre szabható.. Viszont szükségem lenne a segítségetekre, mert pc szinten igen csak le vagyok maradva, van egy gépem amit már elég rég kaptam(sacc/kb. 6-7 éves), de szerintem már nem érné meg tunningolni, a laptopom meg nem gémre való.:) A pc-m 1,5 giga ddr ramos, 160 gigás a vinyó, 256 megabájtos a videokártya ami NVIDIA GeForce 7300 GT, a procim amd sempron 3000+ 1.79GHz. Nem tudom, szerintetek mennyire érné meg tuningolni? Vagy érdemes lenne egy újba beruházni? Esetleg akinek van egy jelenkori jó kis gépe segítene, milyent vegyek, milyen procival videókártyával meg minden, kb. mennyibe jönne ki?

Igazából nem szeretnék méreg drágát venni valami kis eldugott számtek boltba, de nem is szeretnék szrt venni. Remélem segítetek, előre is köszönöm. :)
Nincs valami számteches ismerősöd? Mert ő be tudná szerezni neked a dolgokat beszerzési áron, és az jó pár tízezer minusz.
Kép
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2010.11.20. 22:32:24

Srácok! Jó pár hete amikor közvélemény kutattam itt, hogy PS3 avagy XBOX 360. Sokat gondolkodtam a dolgokon, melyik érné meg a legjobban, de most úgy döntöttem egy PC-be ruháznék be leginkább. XBOX flashelés elég macerás, meg a játékok is drágák kicsit.. pc meg szabadon egyénre szabható.. Viszont szükségem lenne a segítségetekre, mert pc szinten igen csak le vagyok maradva, van egy gépem amit már elég rég kaptam(sacc/kb. 6-7 éves), de szerintem már nem érné meg tunningolni, a laptopom meg nem gémre való.:) A pc-m 1,5 giga ddr ramos, 160 gigás a vinyó, 256 megabájtos a videokártya ami NVIDIA GeForce 7300 GT, a procim amd sempron 3000+ 1.79GHz. Nem tudom, szerintetek mennyire érné meg tuningolni? Vagy érdemes lenne egy újba beruházni? Esetleg akinek van egy jelenkori jó kis gépe segítene, milyent vegyek, milyen procival videókártyával meg minden, kb. mennyibe jönne ki?

Igazából nem szeretnék méreg drágát venni valami kis eldugott számtek boltba, de nem is szeretnék szrt venni. Remélem segítetek, előre is köszönöm. :)
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2544
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2010.11.20. 08:54:12

új nfs kinek hogy tetszik?
szerintem elég monoton,nincs storyline,csak pörögnek folyamatosan a versenyek. eddig a versenytípusoktól sem vagyok elájulva,bár még az elején vagyok,lehet később majd bead újabbakat.
az irányítás szokásosan 'nfs-es',eddig pl lábféket nem használtam,mert kb annyi egy hajtűkanyar is akár hogy megyek 200al,behúzom a kéziféket és simán berántja útba az autót. dehát ezen már nem lepődöm meg.
ami nagyon ott van,az a grafika,gyönyörűszépen van megcsinálva.
viszont hiába csillog-villog ha magát a versenyzést hamar megunom és nem jelent igazi kihívást az egész.
nálam még mindig a blacklist-es most wanted viszi a prímet,nem értem miért nem azt a vonalat követik.
Az a listás Most Wanted tényleg nem volt rossz.
De ha engem kérdeztek én már rohadtul untam ezeket a tuningolós szarokat, a vége felé kezdett [auto_cenzúra] lenni, a csóringer japán tuningautó mellé betettek egy pár szuper sportkocsit, na onnantól [auto_cenzúra] lett.
Én mindig is a régebbi szériát kedveltem a Need for Speednek, egzotikus autók, egzotikus pályákon. Országút, jeeah. Nem pedig agyontegelt sikátorokban folyik a verseny, tököm ki volt már ele. Én a régebbin nőttem fel. Nem tudom hogy ti hogy vagytok vele. Ja és [auto_cenzúra] jó volt a zene:D :D
http://www.youtube.com/watch?v=Uavbeisy8XQ
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2010.11.20. 08:38:47

Elkezdtem újra játszani, a Batman:Arkham Asylummal. Tegnap töltöttem le, ez nem az a verzió amivel korábban toltam. Tudom, hogy volt régen valami a crackel, hogy külön craket kellett neki nyomatni lehet ez a hiba: 5%-nál járok, és megőrül a gép. A kamera fejjel lefelé elkezd körbe-körbe forogni. Tegnap toltam 2 órát, semmi nem volt, most kezdett el megőrülni.Van ennek köze a crackhez?
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2010.11.19. 20:11:02

Perrero írta:én jól elvagyok, az underground 2 óta csak úgy vok nfs-el, hogy 1-2 versenyt lenyomok, kilépek, oszt később go. erre ez is jó. ami +pont, hogy sündörökkel is tolhatom
Én le se töltöm már az újakat. Egyedül a Carbon volt amit még végigvittem.
De nálam is az Underground 2 viszi a pálmát. Szvsz az a legjobb NFS game. Össze vissza lehet tuningolni a kocsit, a képregényes story szerintem tök jó és az, hogy szabadon rohangálhatok a városba és vannak fotózások ami időre megy az még jobbá teszi a játékot.
Avatar
barcafan0911
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1142
Csatlakozott: 2008.03.07. 17:40:36
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2010.11.19. 20:05:07

socio66 írta:új nfs kinek hogy tetszik?
szerintem elég monoton,nincs storyline,csak pörögnek folyamatosan a versenyek. eddig a versenytípusoktól sem vagyok elájulva,bár még az elején vagyok,lehet később majd bead újabbakat.
az irányítás szokásosan 'nfs-es',eddig pl lábféket nem használtam,mert kb annyi egy hajtűkanyar is akár hogy megyek 200al,behúzom a kéziféket és simán berántja útba az autót. dehát ezen már nem lepődöm meg.
ami nagyon ott van,az a grafika,gyönyörűszépen van megcsinálva.
viszont hiába csillog-villog ha magát a versenyzést hamar megunom és nem jelent igazi kihívást az egész.
nálam még mindig a blacklist-es most wanted viszi a prímet,nem értem miért nem azt a vonalat követik.
Én is úgy vagyok vele mint te, a most wanted óta nem jött ki élvezhető nfs. Hot Pursuit-tel még nem játszottam, csak yútyúbón néztem róla videót, a grafika fergeteges. Azt gondoltam a játék is nagyon jó lesz, de a hsz-ed szerint úgy néz ki nem éri meg pénzt kidobni rá. :?
A felhasználó nevemben a 0911 nem arra utal hogy terrorista vagyok. Csupán akkor születtem. :wink:
socio66

2010.11.19. 19:35:17

új nfs kinek hogy tetszik?
szerintem elég monoton,nincs storyline,csak pörögnek folyamatosan a versenyek. eddig a versenytípusoktól sem vagyok elájulva,bár még az elején vagyok,lehet később majd bead újabbakat.
az irányítás szokásosan 'nfs-es',eddig pl lábféket nem használtam,mert kb annyi egy hajtűkanyar is akár hogy megyek 200al,behúzom a kéziféket és simán berántja útba az autót. dehát ezen már nem lepődöm meg.
ami nagyon ott van,az a grafika,gyönyörűszépen van megcsinálva.
viszont hiába csillog-villog ha magát a versenyzést hamar megunom és nem jelent igazi kihívást az egész.
nálam még mindig a blacklist-es most wanted viszi a prímet,nem értem miért nem azt a vonalat követik.
Avatar
FCBMessi19
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 394
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:28:28
Tartózkodási hely: Kedvenc székem

2010.11.18. 18:27:22

csababarca írta:

Én is játszok vele.
Ott tartok hogy a Grimmauld téri házban vagyok. A konyhában megcsináltam amit kell,aztán írta,hogy Search Grimmauld Place. Felirányított egy szobába,oda bementem,megtisztítottam a helyet,de onnan sehova nem tudok menni. Ott mit kell csinálni?



Cod-hoz. Tényleg nem öltük meg Makarovot,csak akartuk:D
Kell nyomjad az F gombot, és mutatja az utat egy varázsigével. Amúgy a konyhába kell lemenni a házinóhoz.
Kép
Kép
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2010.11.18. 18:24:14

Most raktam fel a Divinity 2 - Ego Draconis nevű játékot mert a Divinity 2 - Dragon Knight Saga-hoz nem jó a magyarítás. A két játék szinte ugyanaz csak a DKS-ba beleraktak 1-2 újítást :D
Szóval felraktam és crackeltem is de hiába nyomogatom az ikonját az asztalon vagy a mappájában egyszerűen nem indul. Az egérnél tölt de csak annyi.
A torrentben vannak programok amiket megpróbáltam felrakni de csak a DirectX ment fel. Valami Larian, Phys és Visual C++ van de egyik sem települ.
Ezeket le kellene töltenem netről és úgy telepíteni vagy más lehet a baja?
Avatar
t.henry5511
Jugador del Barça
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2009.01.10. 15:16:40

2010.11.18. 18:06:10

Sziasztok,

Akinek megvan a Call of Duty United offensive eredetibe és abbahagyta már a játékot a CD-Key-et megvenném. Többi infoért privi.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15502
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.11.17. 20:33:21

soadroli írta:
FCBMessi19 írta:Ez az új Harry Potter játék olyan, mint a CoD :(
Miért, mi köze van hozzá? :shock:
Én most kezdtem el, nem nagy durranás.

Én is játszok vele.
Ott tartok hogy a Grimmauld téri házban vagyok. A konyhában megcsináltam amit kell,aztán írta,hogy Search Grimmauld Place. Felirányított egy szobába,oda bementem,megtisztítottam a helyet,de onnan sehova nem tudok menni. Ott mit kell csinálni?



Cod-hoz. Tényleg nem öltük meg Makarovot,csak akartuk:D
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Zaen
Jugador del Barça
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2009.12.24. 13:38:27

2010.11.17. 17:16:37

L.Messi 10 írta:Arra még nem gondoltál hogy a Win 7-el van a bibi? Ismerek olyan emberkéket akiknek Win 7-en akadt egy játék, megunta, dobott egy XP-t és Vo á lá!
Hát mivel elég új game, ezért feltételezem, hogy kompatibilisnek kellene lennie Win 7-el. Egyébként nekem eddig eléggé bejön a W7, úgyhogy nem is tervezek visszaváltani a jó öreg XP-re. :)

Mellesleg elfelejtettem megemlíteni, hogy Win7 x64, tehát nincs limit RAM mennyiségben se (ami ha jól tudom 32 bitesnél 2 GB, de lehet tévedek, csak egy mezei gamer vagyok :P)

Esetleg valami más ötlet?

Zaen
Kép
Avatar
L.Messi 10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2372
Csatlakozott: 2010.07.03. 22:08:22
Tartózkodási hely: Kaposvár

2010.11.17. 17:03:50

Arra még nem gondoltál hogy a Win 7-el van a bibi? Ismerek olyan emberkéket akiknek Win 7-en akadt egy játék, megunta, dobott egy XP-t és Vo á lá!
Kép
Avatar
faithnomore
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2008.05.29. 20:24:00
Tartózkodási hely: Gyula city

2010.11.17. 17:02:28

Leomessi14 írta:Valaki letudja irni azt az oldalt,ahol beirod a geped adatait es kiadja egy-ey jateknal,hogy fog -e menni a gepen vagy nem?

elore is koszi. :wink:
írd be google-be hogy can i run it?
Kép
El hombre Martín...igazi balfék! A szöcske!- Horti 'Mester' Gábor
www.perfectinsanity.blog.hu
Leomessi14
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2009.03.04. 08:18:38

2010.11.17. 17:01:43

Valaki letudja irni azt az oldalt,ahol beirod a geped adatait es kiadja egy-ey jateknal,hogy fog -e menni a gepen vagy nem?

Szerk: Koszi :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Leomessi14 2010.11.17. 17:19:37-kor.
Kép
Lui1698:Ibra ugy kovetkezmenyei!

2011 Nyar:Dani Alves az Inter játékosa! A milánói klub 15+4 köbméter homokot és Alexandre Pato e-mail címét adja a braziért cserébe.
2012:az angolok valamivel több, mint 6 liter málnaszörpöt fizetnek az argentínért
Avatar
Zaen
Jugador del Barça
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2009.12.24. 13:38:27

2010.11.17. 16:55:32

Az RPG kedvelőknek ajánlom a nemrég kijött Two Worlds 2 nevezetű játékot. Az első rész után ez mindenképpen pozitív csalódás, sokkal jobb lett szvsz. a Gothic 4 - Arcania-nál is, gépigénye sincs akkora, pedig a grafika nem gyengébb, hanem inkább jobb szerintem (igaz nekem nem megy maxon, bár mennie kéne, úgyhogy erre a hsz-em végén még visszatérek).
Számomra elég szomorú, hogy nem sok igényes darab jön ki ilyen típusú gémekből, pedig szerintem lenne rá igény. Mindenesetre ez a játék a Gothic 3, Elder Scrolls - Oblivion, és a Risen (mondjuk ez elég rövid volt) óta a legjobb RPG amivel játszottam (Risen és G3-at veri is szvsz.), úgyhogy tényleg ajánlom mindenkinek.

A gépigénye itt látható:

http://www.twoworlds-game.com/index.php ... id=1&id=63

Na és itt jönne a kérdésem, hogy miért lehet az (és nem ez az első game ahol ezt tapasztalom), hogy sok játéknál, annak ellenére, hogy a gépemen bőven mennie kellene maximumom (de legalábbis tűrhető szinten), elég durván szaggatok, így minimumon kell játszanom, vagy esetleg letörölnöm. Így van ennél a játéknál is (lényegében minimumon játszom), pedig ha összehasonlítjátok a Recommended (!) gépigényt, és az én laptopom "képességeit", akkor ennek nem így kellene lennie. Csak, hogy látható legyen itt vannak:

Recommended gépigény:

A multicore CPU
1 GB RAM
Windows XP or Vista
Graphics card with shader 3.0 and 256 MB RAM
5.1 sound card
7 GB free memory
8x DVD-Rom

Én laptopom:

Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU T5870 @ 2.00GHz
3 GB RAM
Windows 7
ATI Mobility Radeon HD 4300 Series (512 MB RAM, DX10)
Fogalmam sincs, milyen hangkártya :)
300 GB memória

a gép up-to-date, minden drivert le szoktam szedegetni, de valamiért mégis ez van. Ha esetleg lenne valakinek ötlete, azt értékelném! ;)

Előre is kösz, Zaen
Kép
Avatar
Barcaádám
Capitá del Barça
Hozzászólások: 811
Csatlakozott: 2009.04.05. 18:43:08
Tartózkodási hely: Békés

2010.11.17. 16:55:11

hivatalosan még nincs bejelentve de adja magát a 3. mw2, ha van valakinek kérdése sztorival kapcsolatosan, bármelyik codról tudok segíteni :) :D
Kép

"A helyzet az, hogy jelenleg a Barça maga a futball, és ahhoz, hogy legyőzd a Barçát, a futballt kell kiirtanod."
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.11.17. 16:34:52

Barcaádám írta:héló codosok!

Makarovot nem öljük meg az mw2 ben , ezért lesz mw3 :D :wink:
nah köszi!

mégse vagyok hülye :D csak észrevettem volna,ha kinyírom :D csak mivel angol a gém, így a sztoriban pár részlet nem volt világos, és azt se tudtam,h lesz mw3,de így ok:)
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Barcaádám
Capitá del Barça
Hozzászólások: 811
Csatlakozott: 2009.04.05. 18:43:08
Tartózkodási hely: Békés

2010.11.17. 15:34:25

héló codosok!

Makarovot nem öljük meg az mw2 ben , ezért lesz mw3 :D :wink:
Kép

"A helyzet az, hogy jelenleg a Barça maga a futball, és ahhoz, hogy legyőzd a Barçát, a futballt kell kiirtanod."
Avatar
FCBMessi19
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 394
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:28:28
Tartózkodási hely: Kedvenc székem

2010.11.17. 15:29:39

soadroli írta:
FCBMessi19 írta:Ez az új Harry Potter játék olyan, mint a CoD :(
Miért, mi köze van hozzá? :shock:
Én most kezdtem el, nem nagy durranás.
Mármint tök ugyanolyan, mint valami lövöldözős játék, csak pálcákkal. Más nem nagyon van benne, ahogy láttam én.
Kép
Kép
Válasz küldése