Fantasy sport játékok

Játékok, Hattrick, Fantasy sportok
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.02.06. 21:27:04

neobarca én rájöttem a megoldásra :lol:
Nézzél körbe Messifannál, s 3as cserét csinálunk :D
A lényeg hozzám jön Nelson a többit kitaláljuk :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2012.02.06. 21:24:15

kanty!
Küldtem egy ajánlatot! Fontold meg kérlek.

MessiFan!
Körbenézek nálad is és küldök valamit.
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2012.02.06. 20:41:08

Az én csapatom összes tagja jól érzi magát, csak bsznak jól assistolni :lol:
David Lee hatalmas fogás volt a drafton ahogy Monroe is.

Irányítót keresek! Lee, Monroe, Bryant akik nem mozdíthatóak. Aki úgy gondolja van olyan 6 assist felett átlagoló játékosa akit cserélne szóljon.

Amúgy nem tudom mi van Hinrich-el.. Jobb lett volna ha behúzom helyére CJ Watsont de ő már nincs FA-n..
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.02.06. 20:23:20

[quote="Game90"][/quote]

Apa kezdődik. :lol: Scola nem érdekel. Westbrookot bele lehet venni? S tőlem, akkor menne Calderon. hm?
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.02.06. 20:12:15

neobarca írta:
kanty írta:Amaret cserélném.
Ponterős játékos érdekel, bukjak lepattanóba, de az jöjjön vissza a pontokba. :)
Pont most halt meg a tesója: http://sports.yahoo.com/nba/news?slug=a ... stoudemire

Nem hinném, hogy most jó passzban lenne. Pedig am engem érdekelne...
Hmm, kezdem furcsán érezni magam... megakartam szerezni Bargnani-t, fcb0827 nem adta, lesérült x időre, megakartam szerezni Amare-t, kanty-val nem sikerült megegyeznünk, meghalt a tesója... :(

Amúgy engem még mindig érdekelne, lehet, hogy én vagyok a hülye, de én még mindig bízok benne :) Egy Scola - West/Brand csomagot feltudok ajánlani Amare-ért és az egyik gyengébb játékosodért (Brewer?). De Nick Young sem mozdíthatatlan, ha ő érdekel téged.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.02.06. 19:52:46

neobarca írta:
kanty írta:Amaret cserélném.
Ponterős játékos érdekel, bukjak lepattanóba, de az jöjjön vissza a pontokba. :)
Pont most halt meg a tesója: http://sports.yahoo.com/nba/news?slug=a ... stoudemire

Nem hinném, hogy most jó passzban lenne. Pedig am engem érdekelne...
:cry:
Fejben eddig sem volt igazán ott, most pedig egyértelmű, h nem a kosár lesz a legfontosabb.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2012.02.06. 18:48:13

kanty írta:Amaret cserélném.
Ponterős játékos érdekel, bukjak lepattanóba, de az jöjjön vissza a pontokba. :)
Pont most halt meg a tesója: http://sports.yahoo.com/nba/news?slug=a ... stoudemire

Nem hinném, hogy most jó passzban lenne. Pedig am engem érdekelne...
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.02.06. 18:17:33

Amaret cserélném.
Ponterős játékos érdekel, bukjak lepattanóba, de az jöjjön vissza a pontokba. :)
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2012.02.06. 17:53:09

aA
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Cumbee 2012.02.06. 20:05:31-kor.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.02.06. 17:23:49

FT-ben buknék sokat, de ennyire nem néztem utána!Pontokban tudom hogy buknék!Nagyjából egy ikszes csere, azt meg nyilván nem árulom el miért kell Nelson :lol:

Több embert én nem nagyon szeretnék bele tenni, esetleg kiegészítőket, de azokból is nincs nagyon akit beletudnánk tenni!Vagyis van 1 Frye, de ő meg legalább dobál 3asokat :D
Mindenki másra nekem szükségem lenne!Nelson is még várathat magára, de lassan meg kell szereznem...., hogy miért az én agyam agyszüleménye :lol:
Kép
Kép
Kép
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2012.02.06. 16:36:06

Nézd Bob! Megnéztem az átlagokat az egész évre levetítve:

Robinson-Stuckey vs. Holiday-Nelson

FGA: 19,1 VS. 21,1

FGM: 7,6 VS. 8,8

FG%: kb. ugyan az

FTA: 7,7 VS. 3,4

FTM: 6,7 VS. 2,7

FT%: kb. ugyan az

3PTA: 5,2 VS. 5,2 kb. ugyan az

3PT%: kb. ugyan az

PTS: 23,6 VS. 22

REB: 4,9 VS. 5,5

AST: 8,7 VS. 9,7

ST: 1,6 VS. 2,4

BLK: kb. ugyan az

TO: 3,4 VS. 4,9

Akkor lássuk: Te nyersz 5 statban, 5 nagyon hasonló, én 4-ben
Tehát amit a kísérő leveledben írtál, hogy veszítessz nem teljesen állja meg a helyét... :lol:
Nem nehéz velem egyezkedni, csak megfontoltabb lettem az elején elkövetett hű bele Balázs cseréim óta...
Olyan dolgokban nyerek,amiben am is [auto_cenzúra] vagyok. És olyanokban veszítek, amiben úgy ahogy de jó vagyok.
Téged idézve, Te bízol Nelsonban. Én annyira nem de Robinsonban sem ha már itt tartunk... :lol:
Am Nelson egyre jobb volt és ha felépül, sztem folytatja ezt a jó szokását.
Ha nem az meg az én bajom...
Holidayt-Stuckeyt meg akkor vegyük egy kalap alá.
Gondolkodom-gondolkodom ígérem. Értékelem az elszántségodat! Többek között e miatt is vagyok bizonytalan... Mi a francnak kell ez a gyerek ennyire Neked, ha egy "rossz formában lévó, hulladék játékos". DE ha hozzádobnánk még 1-1 embert, talán gyorsabban menne. :lol: :lol: :lol:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2012.02.06. 14:28:55

Bob_Marley írta:Neobarca rendben nem akarsz cserélni, de légyszíves ne írj meggondolatlan dolgokat!
Stuckey kiegyensúlyozottabb mint Holiday mostanság :wink:
Abban részben igazad van, hogy Robinson Ellis mögött van, de 15-20 perces játékos, s legalább konstans hozza az assistojait, a pontokban valóban benne van egy 20as meg egy 0 pont is!
Nelson, szintén :lol:
Holiday, Hawes,Nelson for Varejao,Denge, Ivan Jonhnson nekem hol a búsba érné meg?

Deng jóval jobb mint Holiday, Varejao jóval jobb mint Hawes, Johnson meg most került előrébb a rotációban dupla-dupla közeliket (vagy azt) hozza!
Nelson meg nem!De mondjuk statok alapján jóval jobb Nelson!Ez 2:1 jóval jobb :lol:
De ilyenkor jön a kérdés, ha megindoklod ez nekem miért is lenne jó csere, természetesen meghallgatom :D

Őszinte leszek veled a legnehezebb, s a legrosszabb üzletelni :lol:
Mert irreálisan rossz ajánlatokat küldesz felém!Peremebereket szeretnénk cserélni, de belecsempészed Denget vagy éppen Rondot!
Még azt se, hogy adsz 2 közepeset egy jóért és rosszért, hanem rohadt jóért adsz 2 hulladékot :lol:

Végig gondoltam tényleg csak felbosszantom magam Nelsonon :lol:
Inkább türelmes leszek és várok amíg annyira vissza nem esik, hogy kirakd FA-ra vagy valami hulladékért elhozhatom, visszafogod te még sírni a legutóbbi ajánlatot :mrgreen:

szerk: nekem 2 hét kellett hogy rájöjjek tényleg baromi sokat jelent a pont!
Hiába van jó pattanozód jó blokkolód 1-1 kategória!
Gyakorlatilag ponthoz kapcsolódóan van 7 kategória a 15 ből :shock:
Nem az a célom, hogy felbosszantsalak. Csak Holidaítól nehezen szabadulok... Akkor maradjunk annyiban, hogy gondolkodom. Am most elég sok trade van megbeszélés alatt szal így nem nagyon figyeltem pontosan. Ezt az ajánlatot meg sűrűn bedobod de valahogy sosem tetszett. De ígérem megnézem pontosabban amint lesz egy pici időm...
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.02.06. 14:21:25

Neobarca rendben nem akarsz cserélni, de légyszíves ne írj meggondolatlan dolgokat!
Stuckey kiegyensúlyozottabb mint Holiday mostanság :wink:
Abban részben igazad van, hogy Robinson Ellis mögött van, de 15-20 perces játékos, s legalább konstans hozza az assistojait, a pontokban valóban benne van egy 20as meg egy 0 pont is!
Nelson, szintén :lol:
Holiday, Hawes,Nelson for Varejao,Denge, Ivan Jonhnson nekem hol a búsba érné meg?

Deng jóval jobb mint Holiday, Varejao jóval jobb mint Hawes, Johnson meg most került előrébb a rotációban dupla-dupla közeliket (vagy azt) hozza!
Nelson meg nem!De mondjuk statok alapján jóval jobb Nelson!Ez 2:1 jóval jobb :lol:
De ilyenkor jön a kérdés, ha megindoklod ez nekem miért is lenne jó csere, természetesen meghallgatom :D

Őszinte leszek veled a legnehezebb, s a legrosszabb üzletelni :lol:
Mert irreálisan rossz ajánlatokat küldesz felém!Peremebereket szeretnénk cserélni, de belecsempészed Denget vagy éppen Rondot!
Még azt se, hogy adsz 2 közepeset egy jóért és rosszért, hanem rohadt jóért adsz 2 hulladékot :lol:

Végig gondoltam tényleg csak felbosszantom magam Nelsonon :lol:
Inkább türelmes leszek és várok amíg annyira vissza nem esik, hogy kirakd FA-ra vagy valami hulladékért elhozhatom, visszafogod te még sírni a legutóbbi ajánlatot :mrgreen:

szerk: nekem 2 hét kellett hogy rájöjjek tényleg baromi sokat jelent a pont!
Hiába van jó pattanozód jó blokkolód 1-1 kategória!
Gyakorlatilag ponthoz kapcsolódóan van 7 kategória a 15 ből :shock:
Kép
Kép
Kép
Avatar
Ordog
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3013
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:54:45
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2012.02.06. 14:12:35

Szerintem egyáltalán nem gyengülök. 3pt-ben javulok meg FT-ben is szerintem, a százalékokról nem is beszélve... biztos kezűeket kaptam. Augustine nagy kedvencemmé vált, amit majd meg is hálál ha felépül, csak figyeljétek ;) És mivel pontok terén fejlődést várok ettől a cserétől ill a Gasolos cserémtől is, és mivel ahogy nézem ez a liga nem szól másról csak h ki tud több pontot szerezni:D ezért szerintem jó cseréket ütöttem nyélbe...

Az meg úgy nem járta h két Sacramentos playerem volt, mert képesek kioltani egymást, így az egyiket el kellett sóznom mindenképp.

Csucsu, anyu süss lecsót ;)
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2012.02.06. 13:54:28

Slither írta:
Ordog írta:
@Slither: Köszcsi!!! :D
Nm.
De ez a cserédet Meloval nem igazan értem. Nyers 3-pontosokban, eladott labdákban, meg egy kicsiket a labdaszerzésekben, de minden másban gyengülsz és nem is keveset. Ezzel akarod megkönnyíteni a dolgomat erre a hétre? :D

Vhogy Neobarcanak mindig sikerül vkit rádumálnia egy számára elég egyoldalúan előnyös üzletre. Mi a titkod? :P
Bocsánat-Bocsánat! Az ajánlatot én kaptam!!! Én másmilyen felállást akartam. Elfogadtam bár azért ebben a cserében nem ennyire egyértelmű, hogy ki jár jobban.

A sokat piszkált cserém balinteerrel is nekem hozta meg a cumit. Pedig szinte mindenben "én nyertem volna"... :lol:

2 cserém volt eddig, mind a 2ben látszólag felém egyoldalú, arre mind a 2 cumi volt. De hamár itt tartunk tegnap is és ma is van, megkérdőjelezhető trade folyamatban. DE én ebbe nem fogok beleszólni... :lol:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2012.02.06. 13:40:15

Ordog írta:
@Slither: Köszcsi!!! :D
Nm.
De ez a cserédet Meloval nem igazan értem. Nyers 3-pontosokban, eladott labdákban, meg egy kicsiket a labdaszerzésekben, de minden másban gyengülsz és nem is keveset. Ezzel akarod megkönnyíteni a dolgomat erre a hétre? :D

Vhogy Neobarcanak mindig sikerül vkit rádumálnia egy számára elég egyoldalúan előnyös üzletre. Mi a titkod? :P
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2012.02.05. 23:50:42

Cumbee írta:
Slither írta:Jövő héten remélem még mindig gyenge lesz a csapatod, tovább kell növelnem a gólarányomat még a MichaBee elleni párharc előtt, hogy az ottani vereség nem dobjon meg. :D
A rájátszás szempontjából ugye nincs jelentősége a "gólkülömbségnek" és a helyezésnek?
A helyezésnek miért ne lenne jelentősége? Az alapján dől el hogy ki ki ellen játszik. A gólkülönbség meg nyilván a helyezést határozza meg, így közvetve annak is van szerepe.
Avatar
Ordog
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3013
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:54:45
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2012.02.05. 23:46:05

@MichaaBee: Küldtem egy viszont ajánlatot!

@Slither: Köszcsi!!! :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Ordog 2012.02.06. 00:06:35-kor.
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2012.02.05. 23:37:22

Slither írta:Jövő héten remélem még mindig gyenge lesz a csapatod, tovább kell növelnem a gólarányomat még a MichaBee elleni párharc előtt, hogy az ottani vereség nem dobjon meg. :D
A rájátszás szempontjából ugye nincs jelentősége a "gólkülömbségnek" és a helyezésnek?
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2012.02.05. 23:14:39

Ordog írta:
Jól látom itt a dolgokat? Avagy nem?
Jól látod. :)
Avatar
Ordog
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3013
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:54:45
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2012.02.05. 23:13:28

Tehát akkor összegezve...

PG-től C-ig beállítom a csapatot... az addig oké hogy ezen játékosok statisztikái beleszámítanak minden nap.

De mi a pontos szerepe az Util és a Bench posztnak???

Az Utilon lévő játékosok statisztikái beleszámítanak a statba? Gondolom bele...
A Benchen lévő játékosok statjai viszont nem ugyebár, velük csak fel tudom tölteni a többi befolyásos posztot??

Jól látom itt a dolgokat? Avagy nem?
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2012.02.05. 23:02:10

Ordog írta:Jó hogy mondod Slither:) Eddigi pályafutásom során voltam kb 8-9 fantasy NBA ligában. Ez az 5. féle játék típus, amit eddig tapasztaltam. Ilyet még nem h naponta rakosgatni kell a játékosokat, nekem ez új.:) De úgy gondolom, h még időben szóltál.

Ha még van valami extra amit tudnom kéne, esetleg vmi játszási limitről v. egyéb finomságról azt akkor közöld velem itt vagy privátban. Köszi előre!

Csokiazért!
Nem muszáj naponta rakosgatnod, előre is beállíthatod az aktív rosteredet.
Az a FA piachoz van még 1 limit, heti max 7-et tudsz igazolni (nem túl komoly határ, direkt nagy mozgásteret akartam hagyni erre). A játékos cseréket meg 1 napig lehet vétózni, utána engedem csak át. Ezen kívül más nem nagyon van. :wink:

Jövő héten remélem még mindig gyenge lesz a csapatod, tovább kell növelnem a gólarányomat még a MichaBee elleni párharc előtt, hogy az ottani vereség nem dobjon meg. :D
Avatar
Ordog
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3013
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:54:45
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2012.02.05. 22:49:53

Jó hogy mondod Slither:) Eddigi pályafutásom során voltam kb 8-9 fantasy NBA ligában. Ez az 5. féle játék típus, amit eddig tapasztaltam. Ilyet még nem h naponta rakosgatni kell a játékosokat, nekem ez új.:) De úgy gondolom, h még időben szóltál.

Ha még van valami extra amit tudnom kéne, esetleg vmi játszási limitről v. egyéb finomságról azt akkor közöld velem itt vagy privátban. Köszi előre!

Csokiazért!
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2012.02.05. 22:46:56

Ordog írta:
Mimimiimimimi????? Várjál már, akkor én nem értem hogy működik az a liga :shock: Akit a BN-n(Bench??) hagyok, annak nem számít bele a statisztikája az adott napra?? Ezt nem tudtam.....

Mondjuk mind1 is, mert ez a hét úgy ahogy van mehet a levesbe... Majd jövőhéten Gém ellen ;)
:D 12-3 helyett 10-5 lehetett volna.
Jövő héten meg ellenem leszel. Lehet nem kellett volna most szólnom. :lol:
lijacska írta: Oké,
gondoltam, hogy a késői kezdés játszik közre, de nem voltam benne biztos és nehezen akartam elhinni, hogy ismét ajándékot kaptam a játéktól.
Hehe, igen velem nem fogsz játszani, majd PO-ban találkozunk. :D
lijacska
Jugador del Barça
Hozzászólások: 230
Csatlakozott: 2008.08.29. 08:27:38

2012.02.05. 22:42:10

Slither írta:
lijacska írta: szerk: most nézzem a schedule-t. Miért hiányzik párharc a csapatok között?
Nem hiányzik, hanem kevesebb játékhét (max 21. hétig mehet) van mint ahány csapat, így sajnos nem játszik mindenki mindenkivel. Mivel későn kezdtük a dolgot, nem lehet már mit csinálni ellene. :(
Oké,
gondoltam, hogy a késői kezdés játszik közre, de nem voltam benne biztos és nehezen akartam elhinni, hogy ismét ajándékot kaptam a játéktól.
Válasz küldése