Fantasy sport játékok

Játékok, Hattrick, Fantasy sportok
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2012.02.08. 12:09:07

Ellis 48 pont :D Nyáhááááááááááá :D Durant 33. Tehát szumma: 81 pont gecóóóóóóóó :D
socio66

2012.02.08. 12:07:05

neobarca írta: Socio! Puhatolóznék: G Wallace for J Holiday? 2lepattanót veszítessz de 2 asistot nyersz. +elég sok mindenben egy picit még...
kösz,de nem. :)
mostanra sikerült úgy összeraknom a csapatom,hogy szinte maximálisan elégedett vagyok vele,nincs kakukktojás,nincs olyan akit el akarnék passzolni.
még a szabadügynökök közül behúzott kleiza is olyat játszott az utóbbi két meccsén,hogy csak néztem,főleg most a legutóbbin. :)
ajánlatokkal persze kereshetsz,meg mások is,de nem leszek könnyen meggyőzhető. :)
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2012.02.08. 10:28:31

Cumbee! Válaszoltam, nem tetszik SRY!

Bob! Továbbra sem tudom Nelsont bevonni az üzletbe. Viszont Bass játszott ma és nem is rosszul. Továbbra is a Holiday-Bass for Robinson-Varejao tradet tudom ajánlani.

Socio! Puhatolóznék: G Wallace for J Holiday? 2lepattanót veszítessz de 2 asistot nyersz. +elég sok mindenben egy picit még...
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.02.07. 23:29:47

Ordog írta:Game ne ijesztgessél engem. Ez nem póker hogy blöffölni kelljen:DD
:D

De ha nem is 1-2 hónap, akkor is ki fog hagyni pár meccset :arrow:
Bob_Marley írta:Gallinari tuti nem day to day, teljesen aláfordult a bokája!Hillnek hasonlóan ment ki múltkor a bokája több mint 1 hete nem játszik!Ez minimum szerintem 1-2 hét off Gallinarinak!
Majd lesz MRI és elmond mindent!De twitteren azt írta pl, rohadtul fáj neki :lol:
Cumbee írta:Na kiküldtem pár cserét, az érintettek majd véleményezzék pls.
Nekem tetszik, de természetesen megvárnám míg felépül és hogy milyen formában tér vissza :wink: :)

@KillerZone: ok, hogy egy Griffin-ről van szó, de ebben még mindig nagyot bukok (utolsó 14 nap): FGA -8, FGM -2, FTA -1,5, FTM -3, 3PTA -0,5, pont -7, lepattanó -5, assist +3,5, steal -1, blokk +0,4, TO +0,3. Szóval 3 stat-ban nyernék, amiből 2 csak ilyen 0,valamennyi. Valamilyen kiegyenlítettebb cserének jobban tudnék örülni :D
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2012.02.07. 22:37:08

Na kiküldtem pár cserét, az érintettek majd véleményezzék pls.
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2012.02.07. 21:09:39

balinteer írta:Különben tőlem Blake Griifn vihető,kisemberek érdekelnének érte. :D Vagy Love.
Nézz körbe nálam, mert érdekel engem is. De olyan ajánlatot tegyél, amibe nem kötnek bele mások... :lol:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Ordog
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3013
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:54:45
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2012.02.07. 18:40:04

Game ne ijesztgessél engem. Ez nem póker hogy blöffölni kelljen:DD
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19614
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.02.07. 18:37:08

Gallinari tuti nem day to day, teljesen aláfordult a bokája!Hillnek hasonlóan ment ki múltkor a bokája több mint 1 hete nem játszik!Ez minimum szerintem 1-2 hét off Gallinarinak!
Majd lesz MRI és elmond mindent!De twitteren azt írta pl, rohadtul fáj neki :lol:
Kép
Kép
Kép
Avatar
balinteer
Capitá del Barça
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2010.10.12. 16:54:54
Tartózkodási hely: Szombathely

2012.02.07. 18:20:16

MichaaBee írta:
balinteer írta:Kezdhetnénk is egy Love-Griffin trade-del. 8) El is küldtem.:D
Alapvetően semmitől sem zárkózom el, de ezt így 1:1-ben picit erősnek találom. :D
Miért?Assistban jobb Griffin,lepiben nagyjából x, pontokban Love. Szerintem egy egész jó ajánlat ez,főleg,hogy Billups kiesett,most nagyobb szerep hárul Blake-re. :oops: 8) :lol:
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2012.02.07. 18:16:12

Ordog írta:De jóóóóóókor szereztem meg Gallinarit...
EZAAAAAZZZZZZZZZ :lol: :lol: Kínomban nevetek:D
Ne toj be, sehol sem hozták le, hogy ennyire súlyos lenne a sérülése...
Minden esetre vicces, hogy Jack is pont akkor sérül meg amikor Gallo. Pedig nagyon számítottam az asistjaira.

Game! Én csak a netből táplálkozom. http://www.cbssports.com/nba/injuries
Sehol sem találtam konkrétan, hogy hónapokat kellene kihagynia.

Bob! :lol:
Te így látod, én úgy látom. Majd add hozzá Amare vs. Rondo különbségeihez és meglátod miről beszélek. Természetesen nem kényszer a disznótor... :lol:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Ordog
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3013
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:54:45
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2012.02.07. 18:05:49

MichaaBee írta:
Game90 írta:Gallinari, ...1-2 hónap out.
@Slither: akkor ezzel a cserével nincs probléma? :)
Feb 7 9:22am - ekkor ment le a csere. :wink:
De jóóóóóókor szereztem meg Gallinarit...

EZAAAAAZZZZZZZZZ :lol: :lol: Kínomban nevetek:D
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.02.07. 17:56:49

neobarca írta: Ezt nem tom, hol olvastad, de mindenhol ahol néztem day-to day.
http://www.cbssports.com/nba/injuries
Akkor lehet, hogy csak én néztem be :oops: De majd utánanézek még egyszer.
balinteer írta:Különben tőlem Blake Griifn vihető,kisemberek érdekelnének érte. :D Vagy Love.
Láttam, hogy küldtél ajánlatot, Griffin > Cousins, viszont Young >>> Shumpert, szóval két jó játékosomat nem adnám oda egy jóért és egy rosszért. Szóval vagy kérj Cousins/Young helyett egy rosszabb játékost vagy adj Shumpert-nél egy kicsivel jobbat.

@Eazzy: Sessions cserélhető nálad?
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2012.02.07. 17:39:20

balinteer írta:Kezdhetnénk is egy Love-Griffin trade-del. 8) El is küldtem.:D
Alapvetően semmitől sem zárkózom el, de ezt így 1:1-ben picit erősnek találom. :D
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
balinteer
Capitá del Barça
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2010.10.12. 16:54:54
Tartózkodási hely: Szombathely

2012.02.07. 17:29:29

Kezdhetnénk is egy Love-Griffin trade-del. 8) El is küldtem.:D
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2012.02.07. 17:05:06

balinteer írta:
MichaaBee írta:Nézd, nekem semmi bajom a ligával és eszem ágában sincs megosztottságot kelteni vagy új ligát csinálni, mert annál nagyobb baromságot nem tudok elképzelni.

Jó, kipanaszoltam magam, de ez most nem sokat segít... :roll: Itt írtad az előbb, hogy a másik trade meg egyből átment. Akkor szerintem ezt is hagyhattad volna vagy leglaább szólhattál volna nekem vagy KillerZone-nak, hogy ez a helyzet, mit akartok. Mert ez így elsősorban a rendszer részéről egy hatalmas kiszabás. De mindegy, visszacsinálni gyanítom még commissioner jogokkal sem lehet, úgyhogy benéztem. Csak sajnálom, hogy emiatt és Billups sérülése miatt a héten kb a dobogóról is lecsúszok, aztán jövőhéten még tovább.

Részemről szent a béke, de ezt a vétót nem fogod tudni megmagyarázni nekem semmilyen értelmes érvvel. :D
Én nem figyeltem Landry meccsét,de ha tudom,hogy megsérült én is küldtem volna rá a vétót,ám ez idő hiányában elmaradt.
Ezért kell figyelni. :) De nem baj, mondom nem csinálok belőle problémát, most elmondtam a kínomat, innentől része :P

Fogunk mi ketten még csereberélni, úgy érzem. :D
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19614
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.02.07. 17:02:45

Szerintem egyáltalán nem erősödnék ezzel a cserével, de mint már annyiszor máshogy látunk dolgokat neobarca :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2012.02.07. 16:55:13

Bob_Marley írta:neobarca nekem sem Holiday sem Bass nem kell, mint már párszor jeleztem nekem Nelson kell :lol:
Robinson csak általánosságban hiszitek hulladék, pedig nem olyan rossz ő, Varejao meg elit pattanózó, s valaki írta, hogy csak mostanában...Mióta elment az udvari bolond Clevelandből, s van normális edző is, azóta rájöttek, hogy a brazilban van!És 2 éve gyakorlatilag dupla-duplákat hoz folyamatosan!
Sajnos ennél többet most nem tudok tenni az érdekedben. Sztem erősödnél vele a leírt statok alapján. Most ezt szültem meg mint 5let.
Mondanám, hogy rakjuk bele Holiday helyett Nelsont de úgy nem éri meg neked. + most No Trade Thank You pozícióban van.
Kíváncsi vagyok, hogy álatkodik-e a héten még...
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
balinteer
Capitá del Barça
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2010.10.12. 16:54:54
Tartózkodási hely: Szombathely

2012.02.07. 16:53:36

MichaaBee írta:Nézd, nekem semmi bajom a ligával és eszem ágában sincs megosztottságot kelteni vagy új ligát csinálni, mert annál nagyobb baromságot nem tudok elképzelni.

Jó, kipanaszoltam magam, de ez most nem sokat segít... :roll: Itt írtad az előbb, hogy a másik trade meg egyből átment. Akkor szerintem ezt is hagyhattad volna vagy leglaább szólhattál volna nekem vagy KillerZone-nak, hogy ez a helyzet, mit akartok. Mert ez így elsősorban a rendszer részéről egy hatalmas kiszabás. De mindegy, visszacsinálni gyanítom még commissioner jogokkal sem lehet, úgyhogy benéztem. Csak sajnálom, hogy emiatt és Billups sérülése miatt a héten kb a dobogóról is lecsúszok, aztán jövőhéten még tovább.

Részemről szent a béke, de ezt a vétót nem fogod tudni megmagyarázni nekem semmilyen értelmes érvvel. :D
Én nem figyeltem Landry meccsét,de ha tudom,hogy megsérült én is küldtem volna rá a vétót,ám ez idő hiányában elmaradt.
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2012.02.07. 16:50:40

Nézd, nekem semmi bajom a ligával és eszem ágában sincs megosztottságot kelteni vagy új ligát csinálni, mert annál nagyobb baromságot nem tudok elképzelni.

Jó, kipanaszoltam magam, de ez most nem sokat segít... :roll: Itt írtad az előbb, hogy a másik trade meg egyből átment. Akkor szerintem ezt is hagyhattad volna vagy leglaább szólhattál volna nekem vagy KillerZone-nak, hogy ez a helyzet, mit akartok. Mert ez így elsősorban a rendszer részéről egy hatalmas kiszabás. De mindegy, visszacsinálni gyanítom még commissioner jogokkal sem lehet, úgyhogy benéztem. Csak sajnálom, hogy emiatt és Billups sérülése miatt a héten kb a dobogóról is lecsúszok, aztán jövőhéten még tovább.

Részemről szent a béke, de ezt a vétót nem fogod tudni megmagyarázni nekem semmilyen értelmes érvvel. :D

szerk.: egyébként a többi eset, amire hivatkoztam az nyilván nem annyira a sérülés hosszára irányult, mintsem arra a tényre, hogy ha ez is ugyanolyan szabályokkal ment volna le, akkor nem hogy a yahoo-s kiírás, de már a sérülés előtt átment volna. Mindegy, hagyjuk ezt,mert nem segít már sajnos.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19614
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.02.07. 16:47:30

neobarca nekem sem Holiday sem Bass nem kell, mint már párszor jeleztem nekem Nelson kell :lol:
Robinson csak általánosságban hiszitek hulladék, pedig nem olyan rossz ő, Varejao meg elit pattanózó, s valaki írta, hogy csak mostanában...Mióta elment az udvari bolond Clevelandből, s van normális edző is, azóta rájöttek, hogy a brazilban van!És 2 éve gyakorlatilag dupla-duplákat hoz folyamatosan!
Kép
Kép
Kép
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2012.02.07. 16:44:12

MichaaBee írta:
Game90 írta:Gallinari, ...1-2 hónap out.
@Slither: akkor ezzel a cserével nincs probléma? :)
Feb 7 9:22am - ekkor ment le a csere. :wink:
Ez automatikusan ment át, én ma 10-kor léptem be, így nem tudtam mit csinálni vele. :wink: Max megkérheted a feleket hogy csinálják vissza a dolgot, de innentől ez a te dolgod.
Amúgy meg nem 24 órát nézek a cseréknél (nem is tudnék), hanem minden nap este átfutom a cseréket, hogy mik vannak bent előző nap óta (mindegy hogy reggel vagy este történt a csere), és ha nem jöttek vétózások akkor átengedem azokat. A te esetedben még bent volt a trade, és láttam hogy egy hosszabb időre lesérült játékos van benne, ezért ment rá a vétó. Eddig nem volt olyan csere ahol ilyen hosszú sérülésű játékos cserélt volna gazdát, szóval nem nagyon hivatkozhatsz a többi esetre.

De most már hanyagoljuk ezt a témát, én elmondtam hogy mi volt, te kipanaszoltad magad, többet nem foglalkozok a dologgal. Jövőre indítsatok egy olyan ligát, ahol minden előre megvan beszélve, ez a liga most így megy és kész, eleget változtattam már így is menet közben.
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2012.02.07. 16:41:46

MichaBee!

Most megnéztem minden oldalt még a fantasy-t is de sehol nem írják, hogy komoly lenne a sérülése. De mint mondtam, lehet elkerülte a figyelmedet, a Gallóért kapott Jacks is megsérült. Így sérültet cseréltünk sérültre. Nem egészségest sérültre.

Am meg abban talán igazad ven, hogy nem volt meg a 4vétó. Legalábbis nyilvánosan nem, de lehet a rendszerben megvolt mert tudod, ott kell jelezni. De ezt beszéljétek meg Slitherrel...
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2012.02.07. 16:36:54

neobarca írta:
MichaaBee írta:
Game90 írta:Gallinari, ...1-2 hónap out.
@Slither: akkor ezzel a cserével nincs probléma? :)
Feb 7 9:22am - ekkor ment le a csere. :wink:
Ezt nem tom, hol olvastad, de mindenhol ahol néztem day-to day.
http://www.cbssports.com/nba/injuries

Mellesleg a csere már folyamatban volt amikor lesérült, de ha úgy vesszük 1-1 ugyanis a másik oldalról Jacks is elvérzett tegnap...
Így egálnak tartom...
Nekem sincs vele túlzott problémám, viszont ha Slither magától megvétózta a Landry trade-et, akkor szerintem ez gyakorlatilag ugyanazon kalapba tartozik. Tényleg csak ez a 2 gondom van: előszöris, hogy senki másnak nem volt gondja vele, másodszor pedig, hogy más üzletek simán lementek volna még Landry sérülése előtt...

Egyébként Gallinarinál mintha valami lábfejtörésre emlékeznék, de nem esküszöm rá.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
balinteer
Capitá del Barça
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2010.10.12. 16:54:54
Tartózkodási hely: Szombathely

2012.02.07. 16:35:04

Különben tőlem Blake Griifn vihető,kisemberek érdekelnének érte. :D Vagy Love.
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2012.02.07. 16:30:52

MichaaBee írta:
Game90 írta:Gallinari, ...1-2 hónap out.
@Slither: akkor ezzel a cserével nincs probléma? :)
Feb 7 9:22am - ekkor ment le a csere. :wink:
Ezt nem tom, hol olvastad, de mindenhol ahol néztem day-to day.
http://www.cbssports.com/nba/injuries

Mellesleg a csere már folyamatban volt amikor lesérült, de ha úgy vesszük 1-1 ugyanis a másik oldalról Jacks is elvérzett tegnap...
Így egálnak tartom...
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Válasz küldése