Fantasy sport játékok

Játékok, Hattrick, Fantasy sportok
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2012.02.09. 19:43:42

balinteer írta:Még mindig várom a vétónak az indokait,mert azért ezt nem teljesen érzem korrektnek. :D
Én meg sem merek szólalni már. Csak halkan megsúgom, én sem... De nekem teljesen mind1 még mielőtt bárki is megjegyezné!!! 8)
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
balinteer
Capitá del Barça
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2010.10.12. 16:54:54
Tartózkodási hely: Szombathely

2012.02.09. 19:21:42

Még mindig várom a vétónak az indokait,mert azért ezt nem teljesen érzem korrektnek. :D
socio66

2012.02.09. 18:33:09

MessiFan írta:csak be a PO-ba csak jussak be :D
ezeket amúgy nem igazán értem. :)
itt is úgy lesz,mint a valóságban,hogy az első a nyolcadikkal,második a hetedikkel játszik,stb.
szóval nem biztos hogy megéri néha a párharcokat 'leadni' ilyen-olyan taktikai okokból,mert utána rosszabb pozícióból lehet hogy nem sok kört élsz meg. :)
egyébként balinteer,még mérlegelem az ajánlatod,legyél türelemmel. :)
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2012.02.09. 17:54:25

Bob_Marley írta:Messifan örülök, hogy elpasszoltad Crawfordot, végre nem fog szívatni a rengeteg 3asával
Hát igen, jobb lett volna ha lemegy ez a hét, de nem bánom, meg nekem elég ha a 8. helyen jutok csak be a PO-ba csak jussak be :D
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.02.09. 17:49:30

Eazzy írta:
Game90 írta: Eric Gordon :lol: :P
Ezt kicsit benéztem, mert írták valahol még régebben, hogy január vége, aztán hogy február eleje, és gondoltam behúzom, ha már kiraktad, utána láttam, hogy írod, hogy még pár hét neki is van.
De mivel ez az Efna minden lókukit behúz, így már nem rakom ki.
Bizony jönnek a sáskák ha valakit kiteszel :D

Messifan örülök, hogy elpasszoltad Crawfordot, végre nem fog szívatni a rengeteg 3asával :D Még szerencsém, hogy Turkoglu jó gyenge nálad a héten, így van esélyem szorossá tenni ezt a párharcot :lol:
Ma vízválasztó Bryant, Lee igazán visszavehetne :lol:Mert ma nagyon elhúzhatsz, pedig 3 nap után tartom magam jó pár kategóriában!Assist úszott el egyedül, ez Rondo kiesésével, s nálad Calderón megszerzésével, azt hiszem kijelenthetem :)
Kép
Kép
Kép
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2012.02.09. 17:20:07

Lakersona! Elfogadtam az ajánlatod köszi!
Bár mostanában szépen dobál Crafword, de szükségem van Calderonra. Holnap remélem bent lesz még FA-n a 2 kiszemeltem és szerintem be is húzom őket.
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2012.02.09. 15:38:08

Game90 írta: Eric Gordon :lol: :P
Ezt kicsit benéztem, mert írták valahol még régebben, hogy január vége, aztán hogy február eleje, és gondoltam behúzom, ha már kiraktad, utána láttam, hogy írod, hogy még pár hét neki is van.
De mivel ez az Efna minden lókukit behúz, így már nem rakom ki.
Avatar
balinteer
Capitá del Barça
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2010.10.12. 16:54:54
Tartózkodási hely: Szombathely

2012.02.09. 15:29:02

Most akkor meg lett vétózva a történet? Remek... :D

Különben azért nem érzem jogosnak a vétót,mivel még a blöfföt is bevetetted,hogy fogadjam el,mikor én leírtam,hogy legkorábban reggel fogom elfogadni,mivel aludni szeretnék rá egyet. Addig meg még simán átgondoltad volna és ha akkor visszavonod,semmi gond. Így viszont én szívtam megint.... :oops: :cry:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára balinteer 2012.02.09. 15:57:00-kor.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.02.09. 15:03:35

De ha megnézed PO helyen áll, megéri neki kicsit kockáztatni, mert ha bejön kap 1-2 elég jó játékost!
Mondjuk Lopez,Brooks szerintem egyhamar nem játszik, s Randolphot kizártnak tartom még ha edz is, hogy összedrótozzák szintén egyhamar!
Baron Davist én hányszor láttam már edzeni mostanság, meg melegíteni meccsek előtt :lol: És mostmár megérett arra, hogy kitegyem a búsba :D
Bízom benne, erre hogy kitettem bejelentik, mondjuk 2 nap múlva játszik....Bár nála az is benne lesz, hogy egyhamar nem fog formába kerülni!

Tanulóévnek nagyon jó ez a fantasy, majd jövőre tudunk 1-2 dolgot csiszolni, hogy ne legyen fejvadászata sérültekért :lol:
Kép
Kép
Kép
Avatar
kamaj
Capitá del Barça
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2005.02.02. 19:57:22
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.02.09. 14:58:58

Amúgy Cumbee ne vedd támadásnak, de megnéztem a csapatodat, és kicsit sok sérültet húztál be: Lopez, Ginobili, Brooks, Zacsi... Szerintem ez egy picit már túlmegy az élelmességen, de lehet ezzel egyedül vagyok.
Blaugrana ha többet akarsz tudni a Barca múltjáról.
Fear of the Bear!!! MEMPHIS!!!!
Kép
lijacska
Jugador del Barça
Hozzászólások: 230
Csatlakozott: 2008.08.29. 08:27:38

2012.02.09. 14:54:38

kamaj írta:Megy itt a sérültekre vadászat. Cumbee-é a Zacsi csapat :D
Én is kirakom Maggette-t, de egyből behúzzák, pedig még van pár hét a játékáig, sőt lehet még több is lesz belőle. Elvileg az előrejelzés szerint, már játszania kéne, de még mindig nem, és most is csak azt mondják, hogy lehet az All-Star hét után játszik.
Magette-t én tettem ki, örülök, hogy visszakerül a csapatba(remélem hozni fogja a számait), már hozzá fogott edzeni, illetve engedélyezve van, hogy edzen. Figyelembe véve, hogy a hetet így is hozni kellene, nekem megéri.
Avatar
kamaj
Capitá del Barça
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2005.02.02. 19:57:22
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.02.09. 14:50:00

Megy itt a sérültekre vadászat. Cumbee-é a Zacsi csapat :D
Én is kirakom Maggette-t, de egyből behúzzák, pedig még van pár hét a játékáig, sőt lehet még több is lesz belőle. Elvileg az előrejelzés szerint, már játszania kéne, de még mindig nem, és most is csak azt mondják, hogy lehet az All-Star hét után játszik.
Blaugrana ha többet akarsz tudni a Barca múltjáról.
Fear of the Bear!!! MEMPHIS!!!!
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.02.09. 14:47:46

balinteer írta: Na de Game,ment egy ajánlat. :lol:
Na még egyszer :arrow:
Game90 írta: Küldjél inkább te, de most már egy korrekt ajánlatot :D Amúgy Young-ot nem szívesen tenném bele a cserébe, csak egy nagyon jó ajánlat esetén.
Bob_Marley írta: Egyébként tegnap Game-nél Gooden 20,14 és Dunleavy 18, 7 az mi? :D
Mióta nincs Bogut, Gooden nagyon jól játszik, utolsó 10 meccsen 17/7-et átlagol. Elején nem voltam megelégedve vele, de most már szárnyal :) Dunleavy-t meg FA-ról húztam, gondoltam ebbe a Bucks-ba tud egy kis pluszt hozni, utolsó 10 meccsen 13 pontot átlagol.
Eazzy írta:
Hát de ez igazi trógerség hetekkel hamarabb behúzni valakit :lol:
:lol:

Eric Gordon :lol: :P
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára PCsabi 2012.02.09. 14:52:05-kor.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2012.02.09. 14:39:55

Bob_Marley írta:Eazzynek főhet a feje, ha egészséges lesz, de megláttam az összefoglalóban, s néztem, hogy mi van :D
Ki ez az Efna akárki? Há kumma mérges leszek, ha ezek után, hogy elvileg idén kizárt volt a visszatérése, mégis játszana. Mármint fantasy szempontból, nyilván nem kívánom amúgy neki, hogy sokáig legyen sérült.
Hát de ez igazi trógerség hetekkel hamarabb behúzni valakit :lol:
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.02.09. 14:21:26

Részlet krédés :D
Jan 24-én ment végbe a csere, már előtte jeleztem, miközben nem értettük a cserét, hogy én igényt tartanék Nelsonra!Ez ha jól számolom 16 napja volt :twisted: :lol:

Nézegettem FA-ról vannak érdekes és jó pickek, s nem csak Lin meg Novak :D
Bár Zacsira vagyok a legkíváncsibb, mert melegített most a meccs előtt, pedig neki idén nem szabadna játszani :D

Eazzynek főhet a feje, ha egészséges lesz, de megláttam az összefoglalóban, s néztem, hogy mi van :D

Mert kiraktam volna Baron Davist, hogy húzzak valakit mára, mert kevesen vagyunk, de nincs igazán senki aki ma játszana is!
Ez amúgy egy jó fegyver, látom alkalmazzák is páran, kell 1-2 ilyen helyet hagyni a rosterben, hogy minden napra be lehessen valakit lökni, hogy pluszban játsszon!Mondjuk a 7 cserélési lehetőség miatt, van is rá bőven mód!
Kép
Kép
Kép
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2012.02.09. 13:59:16

[quote="Bob_Marley"]De mi az hogy teszt üzemmód?
Azonnal megtudom mondani xy-ról, hogy kell vagy nem!
Nelsonon megy a "vita" lassan 3 hete, egyszerűen nem hiszem el!
Döntsük már el kell neked vagy nem??????

Előző héten nem kellett, mert sérült, de előtte se nagyon, most meg teszt üzemmód? :D

Jeremy Lin meg komolyan mi?Egy gyerek a Harvardról "oktat" az NBA-ben :shock:

Mondjuk ez azért lehet, mert ilyen hulla gyenge a Knicks :mrgreen: és tud játszani! (magas labda volt) :lol: [quote]

Na-na! Nem 3 hét. Annyi ideje nincs is nálam. Előző 7en sérült volt, most játszott nálam igazán. A héten kíváncsi vagyok mit alkot.

Linre visszatérve, valóban gyenge a Knicks. Anthony sérült, Amare lelkibeteg, Davis sérült, Dougl-Shump rossz formában...
DE pont ezért nagy a Knicks, hogy a semmiből elő tudnak húzni egy Lint vagy egy kedves, aranyos Novakot... :lol: :lol:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.02.09. 12:36:43

De mi az hogy teszt üzemmód?
Azonnal megtudom mondani xy-ról, hogy kell vagy nem!
Nelsonon megy a "vita" lassan 3 hete, egyszerűen nem hiszem el!
Döntsük már el kell neked vagy nem??????

Előző héten nem kellett, mert sérült, de előtte se nagyon, most meg teszt üzemmód? :D

Jeremy Lin meg komolyan mi?Egy gyerek a Harvardról "oktat" az NBA-ben :shock:

Mondjuk ez azért lehet, mert ilyen hulla gyenge a Knicks :mrgreen: és tud játszani! (magas labda volt) :lol:


Én a mai napig voltam versenyben, pechre úgy jött ki Rondo elcserélése is, hogy ma már kantyval játszik, így nálam a Robinson-Cook-Frye 3as próbál helyt állni a Bryant-Lee-Fisher-Fredette-Hayes ötössel :D
Remélem Lee hoz egy tripla-duplát, Bryant meg mondjuk csak szór 40 et :lol:

Egyébként tegnap Game-nél Gooden 20,14 és Dunleavy 18, 7 az mi? :D
Bár Parker 37,3,8 se rossz, meg Session ( :twisted: )24,2,13!
Kalapnak Irving hiányában Delfino segített 25,9,2,4, de kedvencem Howard aki 25/24-el zárt, s az első negyedben elért egy dupla-duplát :lol:
Kép
Kép
Kép
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2012.02.09. 11:59:46

Küldtem pár ajánlatot, majd az érdekeltek jelentkezzenek, hogy mit szólnának hozzá. Egyelőre csak tapogatózó jellegű ajánlatok, szal pls senki ne fogadja el.
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2012.02.09. 10:03:56

Cumbee írta:Akartam is mondani, hogy ha még 1 New York-os random heroe-t fel mersz húzni a padról, akkor tökön szúrom magam... Tegnap is. Megörültem, hogy Anthony-t megúszom, erre felszedsz helyette egy másik NY-s játékost, aki természetesen szintén élete meccsét hozza... 6/5 hármas után elgondolkodtam, hogy nekem itt ért véget a hét, de szerencsére a 2. félidőben már csak Lin bűvészkedett.
Cumbe! Csak ennyit tudok erre írni: :lol:
Azért annyi előnyöm van, hogy én NYK drukker vagyok és goldoltam, hogy a Dougl-Shump gyengélkedés és Anthony sérülése :cry: :cry: :cry: következtében őket húzzák elő a tarsolyból. Am rajtuk kívül az egész csapatom [auto_cenzúra] volt. Ne szarj be. Jössz fel mint álat. Sőt! Ma el is húzol mert nálam nem pont olyan minőségű játékosok fognak játszani mint nálad... :cry:

Bob! Ma nem csak Nelson, hanem az egész csapat egy hulladék volt Rubiotól kezdve mindenkin át. Szal egyenlőre folytatódik a teszt üzemmód...

Balinteer: Jack felépült. Tegnap már játszott is egy keveset. Sztem a következó meccsen már jó lesz. Szal a sérülés már nem akadály... 8)
Nézelődj! :)
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2012.02.09. 09:43:15

neobarca írta:Lin fantasztikus! Egy igazi csiszolatlan gyémánt! Tudom, hogy csak átmeneti de most is tolt egy 23-4-10-1et... :lol:
Amióta behúztam FA-ról: Előző meccsén 28-2-8-2 Elötte: 25-57-2
8)

Ha ezt így folytatja ő lesz az új liblingem... :lol: :lol: :lol:
Akartam is mondani, hogy ha még 1 New York-os random heroe-t fel mersz húzni a padról, akkor tökön szúrom magam... Tegnap is. Megörültem, hogy Anthony-t megúszom, erre felszedsz helyette egy másik NY-s játékost, aki természetesen szintén élete meccsét hozza... 6/5 hármas után elgondolkodtam, hogy nekem itt ért véget a hét, de szerencsére a 2. félidőben már csak Lin bűvészkedett.
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2012.02.09. 09:39:39

Lin fantasztikus! Egy igazi csiszolatlan gyémánt! Tudom, hogy csak átmeneti de most is tolt egy 23-4-10-1et... :lol:
Amióta behúztam FA-ról: Előző meccsén 28-2-8-2 Elötte: 25-57-2
8)

Ha ezt így folytatja ő lesz az új liblingem... :lol: :lol: :lol:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2012.02.09. 09:24:36

Ordog írta:Google transzléétör nem akarta nekem kihozni a frankót, a többibe meg lusta voltam beírni.

Köszi Eazzy, mit iszol??
Gugli az hülye :D Amúgy helyzeti előnyöm is volt, mert fordítok cikkeket amcsi fociról, ott meg kismillió sérülés kerül mindig elő, nagyjából már mennek ezek fejből.

Most éppen vizet iszok, és izgulok, hogy nehogy vízköves legyen a torkom. :D
De amúgy sört, bort, pálinkát, tequilát, rumot, és ezek végtelen számú kombinációját :D

ON:
5-9-re hátrányban vagyok, de szerintem ma vagy 3-ban visszaveszem a vezetést, remélem Ellis meg Durant megint megszórja magát. Szoros lesz ez a párharc, én 8-6-ot tippelek, és vereséget magamnak.
Avatar
Ordog
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3013
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:54:45
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2012.02.09. 08:34:31

Eazzy írta:
Ordog írta:Valaki árulja már el nekem, hogy sérüléseknél mit akar jelenteni a Concussion???

Először J. Smith-nél tapasztaltam ezt a Hornetsből, most legutóbb pedig K. Irvingnél... Mit akar ez jelenteni pontosan? Concussion?
Agyrázkódás.

de egyébként szótár ilyenekre van :wink:
Google transzléétör nem akarta nekem kihozni a frankót, a többibe meg lusta voltam beírni.

Köszi Eazzy, mit iszol??
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2012.02.09. 08:05:17

Ordog írta:Valaki árulja már el nekem, hogy sérüléseknél mit akar jelenteni a Concussion???

Először J. Smith-nél tapasztaltam ezt a Hornetsből, most legutóbb pedig K. Irvingnél... Mit akar ez jelenteni pontosan? Concussion?
Agyrázkódás.

de egyébként szótár ilyenekre van :wink:
Avatar
Ordog
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3013
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:54:45
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2012.02.09. 07:44:48

Valaki árulja már el nekem, hogy sérüléseknél mit akar jelenteni a Concussion???

Először J. Smith-nél tapasztaltam ezt a Hornetsből, most legutóbb pedig K. Irvingnél... Mit akar ez jelenteni pontosan? Concussion?
Válasz küldése