Fifa, PES, FM

Játékok, Hattrick, Fantasy sportok
MessiCesc
Capitá del Barça
Hozzászólások: 591
Csatlakozott: 2013.07.26. 14:51:09

2014.04.12. 17:10:28

Véleményem szerint két dolog kéne ebbe a játékba a '15-ben.
- A menedzsermódban a B csapatból lehessen felhozni játékost és ne megvenni kelljen.
- És egy kis mocsok. Például ha ideges vagy lehessen fellökni az ellenfél játékosát dühből, vagy mondjuk ha nem korrekt az ítélet akkor leordítani a bíró fejét..... :)
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2014.04.12. 14:20:46

2 játékosom lesérült:

- bokatörés: 6 hét pihenő

- kulcscsonttörés: 7 hónap pihenő

:mrgreen:
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2014.02.01. 15:32:15

Hello!
Valaki nem tudja hogy fifa14-ben lehet csinálni saját csapatot és ha igen akkor hol?
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3813
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2014.01.23. 20:03:51

Végeztem az első szezonommal a 14-ben, a Dortmunddal vagyok perpillanat.
Világklasszisban mindent nyertem, bajnokság, kupa, BL. Nem örültem, hogy a kupában is oda-visszavágót toltam a Bayernnel, és a BL negyeddöntőben is őket kaptam.

Triplázó keret:

------------------Weidenfeller----------------
Piszczek--Subotic---Hummels--Schmelzer-
-------------Bender------Gündogan----------
--Bernard--------Mkhtaryan--------Reus----
---------------Jackson Martinez--------------

Lewát eladtam 35-ért az Internek még az első pár napon, 19-ért jött helyette Martinez a Portoból. Bernard pedig télen jött a Shaktartól 23-ért, Kuba ment 10-ért a MU-ba.

Martinez egy állat, 36 góllal lett gólkirály úgy, hogy februárban lesérült és ott vége is lett a szezonjának. a 36-ból kb 30-at fejelt. :lol:

2014 nyár van, sajnos Schmelzer nem akart hosszabbítani, így elcseréltem a Portóval Alex Sandrora, valamint Piszczek lassú volt, Walker jött helyette a Spursből, ő meg ment a Citybe.

Jelenlegi keret:

------------------Weidenfeller----------------
-Walker--Subotic---Hummels--A.Sandro--
-------------Bender------Gündogan----------
--Bernard-------- Mkhitaryan--------Reus----
---------------Jackson Martinez--------------

Pad: Langerak, Groskreutz, Zouma, Schulz, Can, Adryan, Bakkali, Bruma, Aubameyang.

Bevásároltam tehetségekből, Zouma jött franciából, Schulz a Hertából balbekkbe, Can a Leverkusentől mint kk, Adryan a Flamengóból ktk, Bakkali a PSV-ből óriási tehetség, Bruma a Sportingból szintén.

Ter Stegent akartam megszerezni, de Weidenfeller még nem vonul vissza, én meg elégedett vagyok vele. Stegen közben meg lelépett a Zenithez, úgyhogy ez kútba esett.

Emellett 2 db 5 csillagos játékosfigyelő böngészi a német piacot, úgyhogy lassan építek majd be az akadémiáról is pár játékost.

Felkészülési meccseken 3/3 győzelem, triplázás a cél megint. 8)
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
gyuri03
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 328
Csatlakozott: 2008.07.06. 12:38:08

2014.01.19. 17:49:59

Z.Chris írta:
StickyFingaz írta: A magon szerintem nem lesz fent.Ezt Skidrow papáék nem tudták az Origin miatt jól feltörni,és a magra csak olyan torrent kerülhet fel,ami mindenkinek tökéletesen működik.Töltsd le tpb-ről a Multi14 full unlocked verziót meg hozzá a V5 cracket.Másold be a cracket a Fifa14/Game mappába és a fifa14-3dm ikonnal indítsd.
Ez csak nekem nem működik? :(

Letöltöttem mind a kettőt. Bemásolom a 3fájlt a Crack mappából, a Fifa14/Game mappába, felülírom a Fifa14.exe-t elindítom a fifa14-3dm ikont, bejön egy kis ablak --> Launch Game --> aztán várok, és semmi sem történik.. :cry:

Ötletek? Légy szíves segítsen valaki.. :)

Milyen operációs rendszered van?
Nemtudom melyik verzióról beszélsz most, viszont bithorlo-n van fent egy ami unokaöcsémnek tökéletesen működik Win7 64bit-en
Kép

/A zsenialitás és a hülyeség között az a különbség, hogy az előbbinek határai vannak./ Einstein

2010. 11. 29. Barcelona-realmadrid 5:0 újabb történelmi pillanat :)
Z.Chris
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 455
Csatlakozott: 2009.02.15. 17:37:41
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.01.19. 16:36:30

StickyFingaz írta: A magon szerintem nem lesz fent.Ezt Skidrow papáék nem tudták az Origin miatt jól feltörni,és a magra csak olyan torrent kerülhet fel,ami mindenkinek tökéletesen működik.Töltsd le tpb-ről a Multi14 full unlocked verziót meg hozzá a V5 cracket.Másold be a cracket a Fifa14/Game mappába és a fifa14-3dm ikonnal indítsd.
Ez csak nekem nem működik? :(

Letöltöttem mind a kettőt. Bemásolom a 3fájlt a Crack mappából, a Fifa14/Game mappába, felülírom a Fifa14.exe-t elindítom a fifa14-3dm ikont, bejön egy kis ablak --> Launch Game --> aztán várok, és semmi sem történik.. :cry:

Ötletek? Légy szíves segítsen valaki.. :)

Milyen operációs rendszered van?
MessiCesc
Capitá del Barça
Hozzászólások: 591
Csatlakozott: 2013.07.26. 14:51:09

2014.01.11. 19:01:21

Én is ki nem állhatom, ha már 3 hétig kutatok utána akkor legalább pontos értékeket adjon és akkor nincs baj vele, de amikor kidob ilyen 60-80-ig értékeket, akkor felmegy a pumpa. :evil:
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3813
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2014.01.11. 16:34:53

bence-barca írta:Aki tolja 14gyel mik a vélemények erről az új globális hálózatról? Szerintem borzasztó, ha ez marad 15ben is meg se veszem. Engem nagyon zavar, h egy játékost leigazoljak kb 1 hónapba telik, mert még felderíti 2 hét, igazából akkor sem tudom meg a tényleges értékét, mert a statok alapján én nem vagyok olyan pro, h összerakjam ő akkor mondjuk 78 aztán alkudozás, de az már más részta, azzal nincs baj ugye. Csak ezzel, h hetek csak azzal mennek el, h kiderítsem mennyi.
Még mindig nem szoktam meg, pedig már lassan 3 hónapja próbálkozok vele. Nagyon fura, először nem is értettem hogy mi hogy van. Persze realisztikusabb valamelyest, hisz élőben sem tudod hogy na a Szűcs Lajos 68-as kapus, leigazolom. De egyetértek, nagyon zavaró az előző fifákhoz képest ez. Ja és ugye ez alapján a nevek szerinti rendezés, ha keresel mondjuk egy posztra. Kijön abc sorrendbe, ettől kapok frászt állandóan.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2014.01.11. 13:52:06

messideco írta:Letöltöttem a Fifa09-et :D Marquez, Eto'o, Touré, Hleb, Henry :D Nosztalgiázok egyet velük :)
Egészségedre! Biztos jó lehet velük újra játszani majd! :wink:


Más:
Aki tolja 14gyel mik a vélemények erről az új globális hálózatról? Szerintem borzasztó, ha ez marad 15ben is meg se veszem. Engem nagyon zavar, h egy játékost leigazoljak kb 1 hónapba telik, mert még felderíti 2 hét, igazából akkor sem tudom meg a tényleges értékét, mert a statok alapján én nem vagyok olyan pro, h összerakjam ő akkor mondjuk 78 aztán alkudozás, de az már más részta, azzal nincs baj ugye. Csak ezzel, h hetek csak azzal mennek el, h kiderítsem mennyi.
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3813
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2014.01.11. 13:34:55

Initom írta:Játékosok szerkesztése módban ki tudod cserélni a csukákat,egyenként :) Amúgy engem is zavar hogy Xavi,Van Persie,Messi,Rooney stb ilyen ididóta fekete csukában virít :D
én mindig szerkesztem nekik menedzser mód előtt. inkább az zavar de baromira, hogy amíg a cipők nappal csillognak-villognak, egy esti meccsen szinte mintha mindegyik fekete-szürke lenne, alig láthatóak. tudom hogy nem lényeges, de én cipőfetisiszta vagyok.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2014.01.11. 13:19:54

Letöltöttem a Fifa09-et :D Marquez, Eto'o, Touré, Hleb, Henry :D Nosztalgiázok egyet velük :)
"And my heart will leave you never."
Avatar
thiagoalcantara
Jugador del Barça
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2012.07.31. 15:23:35
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

2014.01.03. 01:07:50

Initom írta:Játékosok szerkesztése módban ki tudod cserélni a csukákat,egyenként :) Amúgy engem is zavar hogy Xavi,Van Persie,Messi,Rooney stb ilyen ididóta fekete csukában virít :D
Hú köszi! :D Erre nem is gondoltam, de inkább megcsinálom, mert elég idegesítő így. :D
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2014.01.02. 10:37:17

Játékosok szerkesztése módban ki tudod cserélni a csukákat,egyenként :) Amúgy engem is zavar hogy Xavi,Van Persie,Messi,Rooney stb ilyen ididóta fekete csukában virít :D
Abi & Tito
Avatar
thiagoalcantara
Jugador del Barça
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2012.07.31. 15:23:35
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

2014.01.02. 09:34:24

Messa írta:
thiagoalcantara írta:Nagyon tetszik a Fifa 14, majdhogynem minden szuper szerintem, bár a bírók eléggé hülyék tudnak lenni, főleg a leseknél #-o :lol: Viszont lenne egy olyan problémám, hogy amikor kezdőrúgásban játszok, vagy legújabb kerettel menedzser módozok, akkor a cipők átváltanak ilyen gagyi fekete fehérre, gondolom ilyen szerződések miatt, hogy ugye ha már más cipő van rajtuk a valóságban akkor inkább legyen ilyen gagyi a játékban, vagy én nem tudom, de nem lehet valahogy megcsinálni hogy a cipők maradjanak úgy ahogy vannak, de a keretek is legyenek a legfrissebbek? :D Tudom hogy nagyon lényegtelen, csak engem kicsit zavar :D Vagy esetleg nem lehet letölteni egy új csomagot? Eredeti a játék. :D
Nekem nincs semmi gondom a cipőkkel, másolt a game pedig. (xbox)

A lesek egyébként tényleg baromi idegesítőek. A másik meg a bedobások, az agyam eldobom, mikor kiszalad a stadionból a labda után valamelyik játékosom. Vagy be érte a pálya közepére. Ez hülyén lett benne megcsinálva, simán rakhattak volna bele labdaszedőket. :D
Hát jó, de szerintem Neked pont ezért nincs gondod. :D Én update-eltem és utána lettek ilyen gagyik, de sehol se találok olyat hogy esetleg új cipőt is update-elhetnék hozzá. :cry:

Ja hát igen a bedobás is idegesítő, de amikor húzni akarod az időt akkor nagyon jó, mert ha elmegy a labdáért és visszahozza, akkor ugye számolja tovább az időt amíg vársz, de ha csak otthagyja és vágás után jöhetsz bedobással, akkor csak áll az óra. :D Fordított esetben viszont tényleg nagyon idegtépő. #-o :D
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3813
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2014.01.01. 22:57:52

thiagoalcantara írta:Nagyon tetszik a Fifa 14, majdhogynem minden szuper szerintem, bár a bírók eléggé hülyék tudnak lenni, főleg a leseknél #-o :lol: Viszont lenne egy olyan problémám, hogy amikor kezdőrúgásban játszok, vagy legújabb kerettel menedzser módozok, akkor a cipők átváltanak ilyen gagyi fekete fehérre, gondolom ilyen szerződések miatt, hogy ugye ha már más cipő van rajtuk a valóságban akkor inkább legyen ilyen gagyi a játékban, vagy én nem tudom, de nem lehet valahogy megcsinálni hogy a cipők maradjanak úgy ahogy vannak, de a keretek is legyenek a legfrissebbek? :D Tudom hogy nagyon lényegtelen, csak engem kicsit zavar :D Vagy esetleg nem lehet letölteni egy új csomagot? Eredeti a játék. :D
Nekem nincs semmi gondom a cipőkkel, másolt a game pedig. (xbox)

A lesek egyébként tényleg baromi idegesítőek. A másik meg a bedobások, az agyam eldobom, mikor kiszalad a stadionból a labda után valamelyik játékosom. Vagy be érte a pálya közepére. Ez hülyén lett benne megcsinálva, simán rakhattak volna bele labdaszedőket. :D
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2014.01.01. 22:45:38

Én csak a demójával játszottam a 14-nek, de az alapján nem jött be, így nem is vettem meg, persze tudom, hogy más mint a full játék, de inkább a 13-at folytatom, mert még vannak benne célok (BL és VB megnyerése), meg ha majd szerzek goldot akkor online is fogok még játszani.
Nekem is a játékosok mozgása volt az ami nem tetszett, meg ugye hogy a szöglet vagy beadás ezerszer hatékonyabb, a 13-ban utsó 50 szögletemből fejeltem 1 gólt! Semmi haszna, 14-ben meg minden másodikból gól születik.
Viszont jövőre ha sikerül, beszerzek egy next gen konzolt és arra már tuti megveszem a fifát meg az nba-t :D
Avatar
thiagoalcantara
Jugador del Barça
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2012.07.31. 15:23:35
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

2014.01.01. 19:07:45

Nagyon tetszik a Fifa 14, majdhogynem minden szuper szerintem, bár a bírók eléggé hülyék tudnak lenni, főleg a leseknél #-o :lol: Viszont lenne egy olyan problémám, hogy amikor kezdőrúgásban játszok, vagy legújabb kerettel menedzser módozok, akkor a cipők átváltanak ilyen gagyi fekete fehérre, gondolom ilyen szerződések miatt, hogy ugye ha már más cipő van rajtuk a valóságban akkor inkább legyen ilyen gagyi a játékban, vagy én nem tudom, de nem lehet valahogy megcsinálni hogy a cipők maradjanak úgy ahogy vannak, de a keretek is legyenek a legfrissebbek? :D Tudom hogy nagyon lényegtelen, csak engem kicsit zavar :D Vagy esetleg nem lehet letölteni egy új csomagot? Eredeti a játék. :D
Avatar
Barca96
Jugador del Barça
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2011.02.19. 22:03:54

2013.12.26. 23:49:04

Leírhatnád, hogy sikerült "megtanulni", mert szerintem minden idők leggyengébb Fifa-ja a mostani....
egyszerűen sokat kellett játszanom, és megszoktam. Én is mindig úgy vagyok vele kezdetben, hogy az előző sokkal jobb volt, meg minden, de aztán idővel megszokom, ráérzek az irányításra, és aztán már nagyon élvezhető. Plusz aztán nem mindegy, hogy kikkel játszol, mármint, hogy melyik csapattal, mert vannak elég lassú mozgású játékosok. A Barca sajnos nagyon lassú, lomhán mozognak, kivéve Alba,Alves,Ney,Messi. Középpálya lassú, de nagyon jól passzolnak. De egy kolumbiai válogatott viszont nagyon fürge. Cuadrado,Ibarbo,Muriel,Guarin,James és még sorolhatnám, ahogy FUT-osok hivjuk őket a pacesek... Rémálom ilyenek ellen játszani. Semmi skill, csak fut, mint a gepárd:D
”A bajnokságban nagyon nehéz dolgunk lesz, mert a Madrid nagyon jó állapotban van. De nyerjék meg ők maguknak, mi nem fogjuk még meg is lökni őket a cél felé.”
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2013.12.26. 23:09:00

Bob_Marley írta:Leírhatnád, hogy sikerült "megtanulni", mert szerintem minden idők leggyengébb Fifa-ja a mostani....Én alapból idegbajt kapok, hogy minden évben változtatnak az irányításon, illetve a mozgáson, MIÉRT??? Idén sikerült kihozni egy csiga lassú játékot, ráadásul nem lehet megfordulni az emberekkel, vagy visszahúzni, mert egy anyahajó gyorsabban fordul. A mozgás az egyik legfontosabb, hogy tudjál "manőverezni", de itt lehetetlen. Lehet én vagyok a béna, sőt biztos, de hogy minden évben szét van variálva a mozgás, az nonszensz. Egy Boeinget könnyebb irányítani, mint a játékot....Nagyon sokat von le a játékélményből, az ember leülne egy kicsit szórakozni, akár haverokkal is, de nem lehet szórakozni, mert olyan bonyolult a mozgás az irányítás, hogy hihetetlen. Óriási csalódás az idei Fifa, s ha már a legjobb, akkor a Fifa 99-nek nincs párja. Ott nem volt 50 kombináció, ott nem volt ilyen mozgás, vitted a labdát, passzoltál (emberhez ment a labda), megfordultál, JÁTSZOTTÁL!!!
A FIFA99 nekem is kedvencem. Mindig olyan volt a bíró, mint a hazai (vendég???) kapus, ha cseréltél, más lett a bíró is. Ezer szép emlék köt hozzá. A labda tényleg odament az emberhez. Odament, ha háttal álltál a társadnak, odament, ha 2 méterre volt, odament, ha 20-ra, teljesen mindegy volt. Ez el is mond mindent arról, hogy mennyire volt realisztikus.

Nem Fifázom már, az utolsó, amivel huzamosabb ideig játszottam a 2004 volt, 2005 még 1-2 hónap, aztán sokáig semmi. 2010-11-ben játszottam újra 1-2 meccset, meg a 13-mal haverokkal egyszer, persze mindenki bucira vert, egészen meglepő módon. Mindezt csak azért írtam le, mert nincs nagy összehasonlítási alapom. De a valóságban a labda nem odamegy, ahova akarod, hanem oda, ahova rúgod, és a kettő egészen eltérő tud lenni. Amíg Fifáztam mindig az volt, hogy ha jó időben lősz, passzolsz, indulsz, rúgsz, akkor legyen bármi, az gól. Persze jó volt nyerni, de a foci teljesen más.

Igaz, itt a sok önjelölt manager máshogy látja ezt.
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.12.26. 13:09:33

Barca96 írta:én a 2007-es óta midnen évben tolom a játékot!
Kezdetben nehéz volt megszokni, de szerintem nagyon jó lett a 14-es, bár kellett hozzá vagy 2-3 hét.
Amúgy van itt közületek akinek lenne kedve néha online játszani 2v2-t? vagy esetleg csinálhatnánk egy 11 fős csapatot is :D
Leírhatnád, hogy sikerült "megtanulni", mert szerintem minden idők leggyengébb Fifa-ja a mostani....Én alapból idegbajt kapok, hogy minden évben változtatnak az irányításon, illetve a mozgáson, MIÉRT??? Idén sikerült kihozni egy csiga lassú játékot, ráadásul nem lehet megfordulni az emberekkel, vagy visszahúzni, mert egy anyahajó gyorsabban fordul. A mozgás az egyik legfontosabb, hogy tudjál "manőverezni", de itt lehetetlen. Lehet én vagyok a béna, sőt biztos, de hogy minden évben szét van variálva a mozgás, az nonszensz. Egy Boeinget könnyebb irányítani, mint a játékot....Nagyon sokat von le a játékélményből, az ember leülne egy kicsit szórakozni, akár haverokkal is, de nem lehet szórakozni, mert olyan bonyolult a mozgás az irányítás, hogy hihetetlen. Óriási csalódás az idei Fifa, s ha már a legjobb, akkor a Fifa 99-nek nincs párja. Ott nem volt 50 kombináció, ott nem volt ilyen mozgás, vitted a labdát, passzoltál (emberhez ment a labda), megfordultál, JÁTSZOTTÁL!!!
Kép
Kép
Kép
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2013.12.25. 11:30:06

Köszi mindenkinek most már ott tartok hogy letöröltem de most már fel sem engedi a gép :(
Első munkanapon elmegyek és akkora balhét fogok csapni :evil:
Mindenkinek köszi a segítséget
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2786
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2013.12.25. 11:13:23

Attól, hogy 15 éves vagy, a "korlátozott" fiók nem hat ki a FIFA-ra, ugyanis annak ahogy írtad is, nem 16 év a korhatára, miért is lenne.. Semmi köze hozzá.

Azt próbáld még meg, hogy Origin programba belépsz, és ott változtasd meg a jelszót. Fiók és biztonság menüpont alatt. Így már jónak kell lennie.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2013.12.25. 11:00:23

Petr írta:
Alfa írta: Azt rontottam el,hogy azt adtam meg magamról,hogy 15 éves vagyok és ezért egy korlátozott fiókom van .De amikor megpróbálok egy újat csinálni akkor már a termékkódot nem fogadja el erre tud valaki valamiféle megoldást?

Az adatokat kell valahol átállítani, ha lehet. Más lehetőség nincs, de gondolom erre te is gondoltál.
Köszi de nem lehet mert ugye le van korlátozva:( (igaz arra a hülye dobozon 13év a korhatár és nem 16)
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2013.12.25. 10:49:43

Alfa írta: Azt rontottam el,hogy azt adtam meg magamról,hogy 15 éves vagyok és ezért egy korlátozott fiókom van .De amikor megpróbálok egy újat csinálni akkor már a termékkódot nem fogadja el erre tud valaki valamiféle megoldást?

Az adatokat kell valahol átállítani, ha lehet. Más lehetőség nincs, de gondolom erre te is gondoltál.
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2013.12.25. 10:44:35

Petr írta:
Alfa írta:Köszi mindeninek a segítségeket! Rájöttem hogy mi a probléma csak megoldani nem tudom:(
1. Nem tudom hogy miért de nem engedi hogy bejelentkezzek a profile.ea.com-on az írja ki hogy hibás jelszó és e-mail pedig tuti jó mert az origin programba betudok lépni .Erre tud valaki megoldást?
2.Az előtti dolog miattv agy más miatt azt nem tudom de úgy érzékeli,hogy nem vagyok bejelentkezve az ea szerverekere
Aki tud az légyszi segítsen akik pedig eddig segítettek azoknak mégegyszer köszönöm



Töröljed le a FIFA 14-et, majd az említett programot is. Ezek után töltsed le ismét a hivatalos oldalról, majd jöhet ismét a FIFA 14. Ha ezek után is gond van nincs több ötletem, hacsak nem állítgattál valamit. Akár próbáltad akár nem, nem veszíthetsz vele.

Sok sikert!
Azt rontottam el,hogy azt adtam meg magamról,hogy 15 éves vagyok és ezért egy korlátozott fiókom van .De amikor megpróbálok egy újat csinálni akkor már a termékkódot nem fogadja el erre tud valaki valamiféle megoldást?
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Válasz küldése