Fantasy sport játékok

Játékok, Hattrick, Fantasy sportok
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2015.03.16. 22:03:45

Azért ez tankönyvbe illő jinxelés volt :mrgreen:

Ennek a PO-helynek kb. jobban örülök, mint a tavalyi bajnoki címnek. Mondjuk valószínűleg az első körben ki is fogok esni :D
Bob_Marley írta:Így viszont hogy a tartós sérültjeim is rendbe jöttek (mire leírom úgyis valaki beadja a kulcsot. :D ), Ibaka day to day és a PO is meglett nagyon nagy öröm.
Ibaka térdét műtik.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
kamaj
Capitá del Barça
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2005.02.02. 19:57:22
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.03.16. 15:32:15

Bob_Marley írta: Utolsó soraidat nagyon becsülöm, s megmondom őszintén meg is hatott kicsit. Fordított esetben én nem tudnék így viselkedni, mármint magam ellen nem szurkolok. :D De értem a mögöttes tartalmát, s tényleg hatalmas respekt.
Köszönöm szépen, és én is gratulálok Bob, sikerült idén bejutnod, teljesen megérdemelted. Sikerült túllendülnöd a sok sérülésen, remélem innen már meg sem állsz ;) Drukkolok Neked (bocsi mindenkitől, de ha már nem én jutottam be, akkor mindenképp az nyerjen aki elütött ettől) .
Bob_Marley írta: Egyébként nem nagyon értettem, hogy a héten miért nem próbáltál meg te is mindent bevetni főleg hogy estek ki nálad is az emberek. Mégis, csak egy Tony Allenre futotta a héten. Én szívbaj nélkül dobáltam ki az embereket, aminek pl a többiek gondolom örültek, vagy örülni fognak. :D
Azért nem szedtem fel játékosokat, mert akiket kinéztem, és be akartam rakni, azokat sikeresen felszedték, rosszabbakat meg nem akartam felszívni. Akkor már megpróbáltam az alapcsapattal bejutni. Nem jött össze, de nem vagyok csalódott, hisz ez motivál, hogy jövőre jobb csapatot szedjek össze. Idén azért nekem se jöttek össze a dolgok, Varejao ahogy számítani is lehetett kiesett hamar, Durant többször esett ki idén mint tavaly vagy előtte, ráadásul meg sem közelítette az elmúlt évek teljesítményét. Gasol és Conley is többször kiesett, ráadásul pont az utolsó héten pihentették Őket :S
Blaugrana ha többet akarsz tudni a Barca múltjáról.
Fear of the Bear!!! MEMPHIS!!!!
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.03.16. 11:53:10

neobarca írta:Bejutottál Bob! Jósoljak még neked? :mrgreen:

Nagyon sajnálom a Macikat! Nem semmi amit véghez vittél! Tényleg csak egy hajszálon múlt! Elismerésem! =D> =D> =D>
Ez konkrétan két okból sokkolt. :D Mikor lefeküdtem 4-7 volt Gamenek (és kamajnak is négy kategóriája volt), mikor ma ránéztem az illendőség kedvéért fél tíz körül, akkor láttam hogy kamaj lett a hatodik. Na mondom jó van, bejött a megérzésem. Nemrég meg ebédszünetben just for fun jelleggel rámentem telefonon, hogy kiket sikerült megszereznem FA-ról és döbbenten látom, hogy én vagyok a hatodik. :D Mondanom sem kell, hogy nagyon-nagyon örülök még ha ennek vezéráldozatai is voltak, mert pl Covington az egyik legjobb triplázóm volt, de muszáj volt kitennem, mert mostanában nem sültek neki (mondjuk mikor kitettem richtig 6/12 triplát tolt...) és próbáltam megfogni a tripla% kategóriát. Viszont megérte, mert jött a tripla és a PO is meglett. Nagyon boldog vagyok, mert már lemondtam az idei évről. Így viszont hogy a tartós sérültjeim is rendbe jöttek (mire leírom úgyis valaki beadja a kulcsot. :D ), Ibaka day to day és a PO is meglett nagyon nagy öröm.

Slither meg szépen becápázta 2 emberemet is, akiket muszáj volt kitennem előző héten......De végül is csak bejöttek a számítások Smart-Payton kettősnek nagy pacsi, főleg előbbi 5 labdaszerzése nagyon kellett. Utóbbi meg kiosztott egy rahedli gólpasszt (még ha a büntit szépen elintézte, de azt amúgy is feladtam már hét közepén, mert nem estek a biztos büntetőzőimtől, Hardentől meg számítottam egy 15+ büntetős meccsre). Tényleg leírhatatlanul boldog vagyok, s végre úgy tudok neki menni egy hétnek, hogy VAN EMBEREM. :D Idejét nem tudom mikor volt olyan, hogy 1 day to day sérültem van, s most az se érdekel, hogy az speciel az egyik legjobb játékosom, végre azt látom, hogy betudok tenni 10 embert egy napra, meg nem 5 sérültem van. :D

Slithert kétszer vertem az alapszakaszban, de ő csak erősödött azóta én meg talán csak gyengültem (Jackson trade nagyon nem jött be, főleg hogy miatta kapok büntetést is). Első körös kiesést már előre belehet írni, mert ez az én formám, de már az hogy itt lehetek akkora löketet ad, hogy próbálok meglepetést okozni. Igazából fel sem tudom mérni elsőre mik lehetnek az én kategóriáim, annyira nem készültem erre. Előző héten vertem volna Slithert 7-5 arányban, ezt most is elfogadnám. :lol: Blokkban-pattanóban elég erős, TO-t tuti bukom, FG% sem az én kategóriám, Thomas már lesz, úgyhogy a tripla-büntetőt is cefet nehéz lesz, meglátjuk. Most még az első körös kiesés sem jelentene csalódást, mert már itt vagyok és amúgy is megszoktam. :lol: Kétszer estem eddig ki 9-3 eredménnyel, most nem szeretném ilyen könnyen adni magam, meglátjuk, rajtam már nem fog múlni, amit lehet megpróbálok okoskodni FA felvételekkel meg erősítéssel. Slither az esélyesebb, de reménykedni szabad. :D

Másik első kör sokkal brutálisabbnak ígérkezik, az az ág amúgy is nagyon szépen néz ki. :D Mi águnkon az a kérdés, hogy Cumbeenak ki lesz az ellenfele, mielőtt döntős, viszont a Game-neo-meslija trió szerintem eléggé egyben van.

Most jelenleg így érzem magam:
Kép

Kamaj előtt le a kalappal, álmomban nem gondoltam volna, hogy ekkora szenvedés lesz a vége. Mikor kiesett Griffin, akkor valaki viccesen megjegyezte, hogy lehet be se jutok a PO-ba, akkor azért ezt nem nagyon tudtam "komolyan venni", aztán min múlott? Volt köztünk vagy 40 kategória különbség, s Durant nélkül jött fel, hatalmas tett volt és mint már írtam jó példa volt a többieknek is, hogy kellő munkával előrébb lehet jutni és oda lehet kerülni. Egy semmiségen múlt, hogy én jutottam be és nem ő, 1 kategória....
Kép
Kép
Kép
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2015.03.16. 10:58:42

Bejutottál Bob! Jósoljak még neked? :mrgreen:

Nagyon sajnálom a Macikat! Nem semmi amit véghez vittél! Tényleg csak egy hajszálon múlt! Elismerésem! =D> =D> =D>
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.03.15. 23:33:10

kamaj írta:Bob nagyon sajnálom, hogy erre a döntésre jutottál, de megértelek. Azért csak reménykedek, hogy ahogy ülepedik az egész talán meggondolod magad. Ja és még valami: abszolút Neked szurkolok, hogy bejuss a Po-ba. Szóval hajrá Bob ;)
Utolsó soraidat nagyon becsülöm, s megmondom őszintén meg is hatott kicsit. Fordított esetben én nem tudnék így viselkedni, mármint magam ellen nem szurkolok. :D De értem a mögöttes tartalmát, s tényleg hatalmas respekt.

Egyébként nem nagyon értettem, hogy a héten miért nem próbáltál meg te is mindent bevetni főleg hogy estek ki nálad is az emberek. Mégis, csak egy Tony Allenre futotta a héten. Én szívbaj nélkül dobáltam ki az embereket, aminek pl a többiek gondolom örültek, vagy örülni fognak. :D És halkan megjegyzem ha ne adj Isten továbbjutok, akkor az előző heti "ajándék kategória" nagyban hozzájárulhat ehhez. Viszont ez a magatartás részedről túl mutat az egész játékon, s le a kalappal ha így gondolod. Az igazi győztes akkor te vagy, s nem a statisztikák által kreált és diadalmaskodó menedzser. Érdemre meg hidd el, te jobban megérdemelnéd, legjobb játékos nélkül nagy hátrányból beesve.
Kép
Kép
Kép
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2015.03.15. 23:04:27

Bocsi, de nem tudtam beállítani keeperben időben a kezdőt, így 2en kimaradtak, Noah-nak pedig ilyenkor kell jól játszania...
Úgy tűnik Bob, hogy egyszerre hagyjuk el a süllyedő hajót, bár engem az az igazság tized annyira sem érdekelt a liga mint téged, emiatt is hagyom abba.
Avatar
kamaj
Capitá del Barça
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2005.02.02. 19:57:22
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.03.15. 22:47:35

Bob nagyon sajnálom, hogy erre a döntésre jutottál, de megértelek. Azért csak reménykedek, hogy ahogy ülepedik az egész talán meggondolod magad. Ja és még valami: abszolút Neked szurkolok, hogy bejuss a Po-ba. Szóval hajrá Bob ;)
Blaugrana ha többet akarsz tudni a Barca múltjáról.
Fear of the Bear!!! MEMPHIS!!!!
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.03.15. 21:02:52

neobarca írta:Hallod Bob? Te miért temeted? Jelenleg te vagy a befutó... Nem értelek... :shock:
FG%, assist, BLK kategóriákat tudom fogni, esetleg még a FGM/tripla%-ból leeshet 1, ez 4 kategória, ami édeskevés. kamaj minimum nyer négyet, innentől nekem minimum 5 kellene. Griffin játszik ez némi remény, de attól függetlenül nem tudok kitartani, hogy tudjak hozni elegendő kategóriát miután Game-nél 10 ember van.
Egész héten én voltam a befutó, de végig azért temettem a dolgokat, mert tudtam hogy Vasárnap nekem nem elsz emberem és Gamenek meg lesz egy rakás. Akkora előnyt meg nem sikerült kiépíteni, hogy kitartson (még FA felvételekkel is néggyel, de Zellert nem számolva is hárommal kevesebb embert tudtam összevakarni). Persze a véletlen faktor még benne van, de ez is inkább kamaj felé billenti a mérleget lsd Kanter meccs (aki nyilván ugyanezt hozta volna Ibaka mellett, ja nem. :D ).
Kép
Kép
Kép
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2015.03.15. 20:43:13

Hallod Bob? Te miért temeted? Jelenleg te vagy a befutó... Nem értelek... :shock:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.03.15. 19:05:02

Nem is érdemes néznem a meccseket, Ibaka és a sérülése elintézte ezt az idényt. Griffin így már lényegtelen, hogy játszik vagy sem. Talán el is taktikáztam ezt a hetet az FA felvételekkel, ezt már soha nem fogom megtudni, kamajnak gratulálok megérdemelten jutott be be a PO-ba. Én a sok hiba miatt meg se érdemeltem volna, hogy bejussak. És ez nem jinx, teljesen evidens, hogy nem tudom megtartani az előnyömet nemhogy Gamemmel szemben, de kamajjal szemben sem.

Nekem ezzel ennyi volt ebben a ligában, nincs értelme itt tovább játszanom, belátom nem megy a dolog. Azt sajnálom, hogy pont akkor hagyom el a hajót, mikor még büntetést is kapnék a draftra, de ez már előtte is megfogalmazódott bennem, a büntetést meg elfogadom bár szerintem félreérthető volt az a kitétel és teljes biztonságban éreztem magam. Viszont biztos, hogy lenne helyettem jobb és szerencsésebb tulaj, aki sikeresebb lehet a jövőben mint én. Nekem nem sok babér termett az elmúlt 3 évben, s a beleölt energiát, munkát abszolút nem láttam viszont sikerekben, ennél többet meg már nem tudok és nem is akarok ezzel a ligával foglalkozni. Ha valami mágikus csoda folytán mégis bejutnék a PO-ba ezen döntésem akkor sem változna meg, mert tényleg nem látom értelmét hogy szenvedjek minden évben.

ESPN-n majd szeretnék csinálni egy keeper ligát, pár érdekes szabállyal, majd ha eljön az ideje, akkor ide is leírom hátha valaki szeretne csatlakozni. Egyáltalán nem a közösséggel volt gondom itt sem, jó társaság alakult ki, de elvagyok átkozva ebben a ligában, s az ESPN talán játékosbarátibb is mint a yahoo. Kár a szezonért, mert több volt benne, s legalább a többi ligámban sikeres voltam, komolyan ez az egyedüli, ahol csak balszerencse ért az utóbbi hetekben. :D

Persze nem azt jelenti, hogy letészem a lantot az idei szezonra, az alsóházi PO-ot mindenképp szeretném megnyerni és az FA-n továbbra is próbálok aktív lenni a maradék időszakban. Mindenkinek sikeres PO-ot, kamajnak grat még egyszer, Durant nélkül, a hétre Conley nélkül vagy Gasol stb ültetésekkel is sikerül majd bejutnia, nagy tett, jobb csapata volt mint az enyém that's all.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.03.11. 18:57:15

PCsabi írta:....
Ne idegesítsél fel még ilyen hülyeségekkel pluszban. :D Én is vidám lennék ha pl olyan évem lenne mint neked, akinél alig volt sérülés idén. Hardent eltiltották 1 meccsre, én kérek elnézést. Hillre emlékszem egyedül, aki kihagyott pár hetet. Kíváncsi lennék milyen vidám lennél ha csak a Wiggins-Lillard párosod teszem azt nem lenne 1 hónapig. :D
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2015.03.11. 18:39:14

#jinx













:mrgreen:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.03.11. 17:56:58

Mikor felcsillanna egy reménysugár, akkor gyorsan visszatér a megszokott rend. :D Érdemes benézni hozzám, a 4 legjobb pontdobóm sérült. Kemba visszatér legalább, de erősen limitáltan, de csak úgy a vicc kedvéért játsszon el mindenki a gondolattal milyen csapata lenne ha a 4 legponterősebb játékosa nem játszana....De legyen csak 3.

Undorító ez már, mindjárt törlöm az egészet a francba, mert rém unalmas ez így. Más is szenved tudom, Durant, Davis, Butler vagy pl Vucevic, de bakker ez így iszonyat, hogy folyamatosan ennyi sérültem van 1,5 hónapja és akkor olyanról hogy Collison, aki már befejezte nem is beszélek. Játsszál úgy, hogy minimum kettő 20 pontos játékosod sérült a legjobb triplázóid (Beal-Parsons)sérültek, majd mikorra felépülnek nagy nehezen, akkor kiesik másik kettő. Oké lehet csak pár meccs Hayward meg Wade is, csak így is folyamat kevesebb emberem van mindenki ellen és a legjobbjaim emellé még sérültek is. Olyan ideges vagyok, hogy széttudnék valamit verni. :D Az egésztől elmegy az ember kedve, hogy csinálhatok bármit, ellenem van a sors, a liga, a karma mindenki. Igazságtalan ez így, de nagyon.

Nem számoltam utána, de szerintem nem volt 10 olyan nap, hogy mindenki egészséges lett volna nálam. 140 napból 10...Jones kezdte egy vagy két meccs után, aztán DeRozan és miután felépült egy rohadt hosszú kihagyás után jött az igazi vész Kemba-Griffin és azóta szép sorjában mindenki. Ezt így nem lehet játszani, hogy minden egyes évben ez van....
Kép
Kép
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.03.10. 10:24:06

neobarca írta:
Bob_Marley írta:Egy pozitív dolog lesz idén, hogy túl fogok jutni az első körön, csak hát az alsóházban. :mrgreen:
Lesz alsóházi PO? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Miért ne lenne? Eddig is minden évben volt, idén is lesz. És mivel hetediknél rosszabb már nem lehetek így az első kört biztosan túlélem. :D Remélem Michaa-val valamikor összehoz a sors, a legszebb párharc lenne, a két rokkant csapat. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2015.03.10. 09:51:28

Bob_Marley írta:Egy pozitív dolog lesz idén, hogy túl fogok jutni az első körön, csak hát az alsóházban. :mrgreen:
Lesz alsóházi PO? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.03.10. 08:44:41

neobarca írta:
PCsabi írta:Chris Paul had x-rays taken on his knee following Sunday's game vs. the Warriors, but the results came back clean and Paul said that he will be fine.
Nah ez tök jó hír! :oops: Cserébe ma kidőlt Knight és Chandler... :mrgreen: #-o #-o
Knight esése csúnya volt, első nézésre pár meccs tuti, de ha Parsons kihagyott majdnem három hetet bokaficammal, akkor ez is lehet annyi. Aztán ki tudja, mert mindenki máshogy épül fel, de nagy esés volt. Chandlert nem láttam, de az övé nem hiszem hogy komoly lenne szerintem csak lejött, mert hát mégiscsak a Knicks ellen játszottak. :mrgreen:

Amúgy meg ez semmi, mert mondom nálam mi a helyzet. Griffin tolódik, Parsons visszajött Vasárnap, Hibbert beteg lett Hétfőn, s Beal meg lehet megint alkotott a lábával. :lol: Nem tudok ebből az állapotból kiszabadulni, ha valaki visszajön akkor megy a következő a sérült listára, hihetetlen.

4-7, na ez a legviccesebb, legalább dőlt volna el már Hétfőn a dolog, hogy ne keljen izgulni....Oké hogy ma pl több emberem lesz (papíron, mert nálam nem lehet tudni), de kb csak ma. :D Jó volt mindenki, de majd Szerda-Péntek ez szépen helyre fog állni és a szokásos 3-9 kialakul a végére, vagy rosszabb....Undorító ez a fantasy idény. :D Nem tudok mit csinálni, még ha pl Cumbee ellen is lehoztam egy nagyon jó kis hetet, amivel pl kamajt vertem volna, de nincs emberem és folyamat jóval kevesebb játékost tudok kiállítani. És dobálom ki az olyan játékosokat mint Henderson és társai, mert kell az ember. :D Na ez még pluszban, idegesítő.

kamaj meg hozza azt, amire számítottam és szoros párharc meslijával, úgyhogy tényleg totál esélytelen lesz ez így. Nála is vannak sérültek, de pl amitől totál kivagyok hogy Mo Williams szórja a 20-30 pontokat, ami nálam kellene megtörténjen Kemba Walker személyében. Na ez a legidegesítőbb. :D

Mindegy ez van, szépen fogok majd meghalni és remélem legalább az alsóházi Po-ot sikerül megnyerni. Egy pozitív dolog lesz idén, hogy túl fogok jutni az első körön, csak hát az alsóházban. :mrgreen:
Kép
Kép
Kép
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2015.03.10. 08:27:09

PCsabi írta:Chris Paul had x-rays taken on his knee following Sunday's game vs. the Warriors, but the results came back clean and Paul said that he will be fine.
Nah ez tök jó hír! :oops: Cserébe ma kidőlt Knight és Chandler... :mrgreen: #-o #-o
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2015.03.09. 21:32:11

neobarca írta:Nem tudom mi van CP3-mal. Seholsem találtam infót.
Chris Paul had x-rays taken on his knee following Sunday's game vs. the Warriors, but the results came back clean and Paul said that he will be fine.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2015.03.09. 15:18:22

Nem tudom mi van CP3-mal. Seholsem találtam infót. REmélem ő is kidől Vucevis, Deng és Anderson után... #-o =D> =D>
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.03.09. 05:55:01

Cumbee írta: Elfelejtettem... A tegnap nem játszók voltak a padon, plusz nurkic helyett schroder. Keeperben annyira nem érdekel, mert nem veszélyezteti a második helyemet, de aukciósban ez már a sokadik ilyenem, ráadásul mindig Jordan marad le. Ott lassan visszaüt ez a vasárnapi folyamatos bénázásom...
Most mondanám, hogy örülök, mert kaptam ajándékba 1 kategóriát, de őszintén szólva mégsem. Nem érdemeltem meg azt + kategóriát és majdnem loptam még kettőt....

Most már a hatodik hely is elveszett, de legalább felépült pár ember, nyilván akkora mikor már nem számít. :D Nem kell agytrösztnek lenni, hogy kamaj jut majd be, s nyilván teljesen megérdemelten. Csodás év volt, sérülésekkel eltékozolt drafttal és büntetéssel (amit saját magamnak köszönhetek, de félre érthető volt. :D ). Ilyen a popszakma, sok apróságon ment el az év, s legfőképpen az AS miatti szüneten, de nekem is jobban kellett volna iparkodnom, mert itt most Cumbee ellen csalóka 2 szoros kategória (bár legalább így nagyjából ugyanannyi emberünk lett a végén. :D ), meslija ellen meg bent hagytam 2 FA lehetőséget, amivel szerintem még egy kategóriát tudtam volna fogni.....Ott is szoros volt 2 kategória, s nem tudtam egyet bemakkolni. Ez van, majd jövőre, de nagyon csalódott vagyok, hogy megint nem sikerült semmi....kamaj meg remélem ha már bejutsz, akkor valami meglepetést alkotsz. :D Nekem remek sorsolásom lett volna a PO-ra, de majd legalább az alsóházban nézhetem, hogy ez mire is lett volna elég a "nagyok" ellen.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2015.03.09. 05:08:36

Bob_Marley írta:Cumbee direkt nem állítottál csapatot, vagy taktika TO miatt? Azért kérdezem, mert a vasárnapi vagy szombati korai meccseket néha benézed. :D Viszont akkurátusan Benchre vannak téve így lehet taktika. Nem örülnék ha emiatt lopnék 1 kategóriát. :D Gondoltam írok, hátha látod és csak valóban elfelejtettél csapatot állítani.
Elfelejtettem... A tegnap nem játszók voltak a padon, plusz nurkic helyett schroder. Keeperben annyira nem érdekel, mert nem veszélyezteti a második helyemet, de aukciósban ez már a sokadik ilyenem, ráadásul mindig Jordan marad le. Ott lassan visszaüt ez a vasárnapi folyamatos bénázásom...
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.03.08. 21:37:08

Cumbee direkt nem állítottál csapatot, vagy taktika TO miatt? Azért kérdezem, mert a vasárnapi vagy szombati korai meccseket néha benézed. :D Viszont akkurátusan Benchre vannak téve így lehet taktika. Nem örülnék ha emiatt lopnék 1 kategóriát. :D Gondoltam írok, hátha látod és csak valóban elfelejtettél csapatot állítani.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.03.07. 01:50:21

Ki lettem okosítva, ez a 2 egymás követő kifejezés totál megzavart. Nálam ez azt jelentette két egymás követő körben 1-2 vagy 3-4 kell legyen egy cetlid. Katasztrófa ez a szezon így is....Covington felépül, jön Wade a sérült listán. Hihetetlen, ami velem történik.
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2015.03.07. 00:18:21

neobarca írta:Csak sztem inkább máshonnan fújt a szél.
Mire gondolsz pontosan?
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2015.03.06. 21:54:24

Sztem tiszta csere volt hisz Anderson 1 héten belül felépül, de nem vagyok mérges a vétó miatt. Csak sztem inkább máshonnan fújt a szél. Ez van... :wink: 8)
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Válasz küldése