Gamez - Kedvencek játékok

Játékok, Hattrick, Fantasy sportok
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2011.03.15. 22:53:03

Messithebest írta:
neobarca írta:Egyszerűen képtelen vagyok megtartani Anthony-t... Free Agent lesz onnan meg elhappolják előlem. Valaki nem tud tanácsot adni?
Trade Override On,utána meg ha megveszi 1 csapat,visszacseréled :wink: :lol:
Igen erre én is gondoltam de ez nem túl korrekt... :oops: :lol:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2011.03.15. 19:56:40

neobarca írta:Egyszerűen képtelen vagyok megtartani Anthony-t... Free Agent lesz onnan meg elhappolják előlem. Valaki nem tud tanácsot adni?
Trade Override On,utána meg ha megveszi 1 csapat,visszacseréled :wink: :lol:
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2011.03.15. 19:52:18

Egyszerűen képtelen vagyok megtartani Anthony-t... Free Agent lesz onnan meg elhappolják előlem. Valaki nem tud tanácsot adni?
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2011.03.15. 18:57:43

Igen Bob erre gondoltam! :lol: Nem semmi, hogy mennyi mindent lehet állítani. Legnagyobb bajom, hogy kb a fél csapatnak lejárt a szerződése. És nem nagyon akarnak maradni... :(
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.03.15. 16:41:25

Ha erre gondolsz akkor:
Év végén szép sorjában kell mindent elintézni!Először az edzői stábot (staff) tudod alakítani, majd kiadja a lejáró szerződésű embereket, s tudsz velük hosszabbítani, de a játékosok fognak neked adni egy kívánságot, s könnyen elképzelhető a sapka miatt gondok adódhatnak!De az egyik legizgalmasabb rész az offseason!Ha nem tudsz megegyezni a játékossal kikerül free agentre!Ha van bird jogod rá (3 éve nálad játszik, s akkor korlátozott szabad ügynök lesz), akkor te tehetsz neki először ajánlatot!Free agent listában egyenként belefogsz tudni majd menni a játékosok lapjára, s megnézheted melyik csapat mit ajánlott érte!Van úgy nevezett MLE (Mid-Level Exception opció), ami azt jelenti, hogy a fizetési sapka felett, de a hard cap salary alatt, tudsz offseasonben igazolni szabad ügynök játékost, de csak az MLE fizetésig!Ez 4,76 M dollár!Ezzel jól kell gazdálkodni, s ügyesen be lehet húzni egy picit idősebb de jó játékost….lsd JO így jött idén a Celticsbe!
Aztán draft lottery, draft, majd training camp!

Draftlottery után érdemes megpróbálni cserélni pickeket, mert az újoncok fizetése most pontosan nem tudom de azt hiszem max 4 millió dollár lehet, s ezáltal nem horribilis a fizetésük!
Kép
Kép
Kép
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2011.03.15. 16:32:46

neobarca írta:Nah sajnos kiestem a Miami ellen a rájátszásban. Természetesen a Miami lett később a bajnok. Nah de ami most jön az teljes mértékben homály nekem. Valaki tud segíteni?
Hát mi jön? Ha szezont nem tudod h h kell,nálam xboxon a start gomb :D
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2011.03.15. 16:21:05

Nah sajnos kiestem a Miami ellen a rájátszásban. Természetesen a Miami lett később a bajnok. Nah de ami most jön az teljes mértékben homály nekem. Valaki tud segíteni?
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2011.03.14. 15:17:04

fcbarca0827 írta:
neobarca írta:Ajánljatok nekem légyszi egy jó lövöldözős játékot!
Pl: annak idején a FarCry nagyon bejött, szinte mester fokig kitanultam a játékot. FarCry 2-t is végig vittem mondjuk kevésbé tetszett mint az első rész...
Valakinek van valami jó ajánlása? 8)
Ugyan nem tudom milyen géped van, de én mindenképp a Crysist ajánlanám. Havernál játszottam vele. Ilyen: :shock: Nagyon erős gép kell hozzá. :wink:
Köszi! Hát egy 4magos, 6Gb DDR3as, erős videókártyás gépem van. Csak elboldogul vele... :wink: :lol:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
FtcSikiHun
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2740
Csatlakozott: 2009.12.17. 21:59:21
Tartózkodási hely: Északon, délen, keleten, nyugaton

2011.03.14. 12:27:49

COD-on és Medal of Honoron kívül valami világháborús játékok tudtok ajánlani?
Kép
'élvezd, hogy minden rosszban van valami'
'...törekedj azzá lenni,ami lehetnél!'
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2011.03.14. 12:23:58

neobarca írta:Ajánljatok nekem légyszi egy jó lövöldözős játékot!
Pl: annak idején a FarCry nagyon bejött, szinte mester fokig kitanultam a játékot. FarCry 2-t is végig vittem mondjuk kevésbé tetszett mint az első rész...
Valakinek van valami jó ajánlása? 8)
Ugyan nem tudom milyen géped van, de én mindenképp a Crysist ajánlanám. Havernál játszottam vele. Ilyen: :shock: Nagyon erős gép kell hozzá. :wink:
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2011.03.14. 11:44:45

Ajánljatok nekem légyszi egy jó lövöldözős játékot!
Pl: annak idején a FarCry nagyon bejött, szinte mester fokig kitanultam a játékot. FarCry 2-t is végig vittem mondjuk kevésbé tetszett mint az első rész...
Valakinek van valami jó ajánlása? 8)
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
fcbarcelona10
Jugador del Barça
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2009.07.04. 13:59:33

2011.03.14. 10:43:48

Messithebest írta:
fcbarcelona10 írta:
Messithebest írta:Jeeeeee!!! Új Fight Night 8) Fight Night Champioooon 8) 8) Most szedem Xboxra. Valaki tolta már vele? Vélemény? 4et már halálra untam,szóval remélem ez nem jut oda...
Hali! Nekem szerdán jött le a játék és nekem rohadtul bejön. A grakika a mozgások minden élethű. Egy nap altt végigtoltam benn a champion modot és tegnap kezdtem el a legacyt de én eddig nem csalodtam benne. :D
Régebben a 3-mal toltam de az valami ritka rossz volt legalábbis nekem nem jött be de ez.....! Szerintem ezt nem fogod megunni. Én is tesómmal kínlódok vele :D de sajnos többnyire én húzom a rövidebbet :D.
Ennyire jó? :D Akkor biztos nem unom meg csak jönne már le... :D Köszi
Hát én nem szeretem a boxos gameket de napok óta ezzel tolom :D
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2011.03.14. 10:38:52

fcbarcelona10 írta:
Messithebest írta:Jeeeeee!!! Új Fight Night 8) Fight Night Champioooon 8) 8) Most szedem Xboxra. Valaki tolta már vele? Vélemény? 4et már halálra untam,szóval remélem ez nem jut oda...
Hali! Nekem szerdán jött le a játék és nekem rohadtul bejön. A grakika a mozgások minden élethű. Egy nap altt végigtoltam benn a champion modot és tegnap kezdtem el a legacyt de én eddig nem csalodtam benne. :D
Régebben a 3-mal toltam de az valami ritka rossz volt legalábbis nekem nem jött be de ez.....! Szerintem ezt nem fogod megunni. Én is tesómmal kínlódok vele :D de sajnos többnyire én húzom a rövidebbet :D.
Ennyire jó? :D Akkor biztos nem unom meg csak jönne már le... :D Köszi
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
fcbarcelona10
Jugador del Barça
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2009.07.04. 13:59:33

2011.03.14. 10:16:30

Messithebest írta:Jeeeeee!!! Új Fight Night 8) Fight Night Champioooon 8) 8) Most szedem Xboxra. Valaki tolta már vele? Vélemény? 4et már halálra untam,szóval remélem ez nem jut oda...
Hali! Nekem szerdán jött le a játék és nekem rohadtul bejön. A grakika a mozgások minden élethű. Egy nap altt végigtoltam benn a champion modot és tegnap kezdtem el a legacyt de én eddig nem csalodtam benne. :D
Régebben a 3-mal toltam de az valami ritka rossz volt legalábbis nekem nem jött be de ez.....! Szerintem ezt nem fogod megunni. Én is tesómmal kínlódok vele :D de sajnos többnyire én húzom a rövidebbet :D.
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2011.03.14. 09:33:21

Jeeeeee!!! Új Fight Night 8) Fight Night Champioooon 8) 8) Most szedem Xboxra. Valaki tolta már vele? Vélemény? 4et már halálra untam,szóval remélem ez nem jut oda...
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.03.11. 20:48:58

Lampiao
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2008.04.04. 10:36:22
Tartózkodási hely: Vác

2011.03.11. 18:44:48

Valaki játszik itt A gyűrűk ura harc középföldéért 2-vel?

nekem most ajánlották, hogy nagyon jó. Leszedtem, de a skrimmish-ben bármit csinálok mindig meghalok. Elpusztítanak pedig meg sem támadnak. Nézegettem, hogy hátha van valamilyen más cél is ami alapján kikaphatok, de nicns... Valaki tudja miért van ez?
"Mindig aszerint élj amiben hiszel, különben abban fogsz hinni amiben élsz..."

Harcolj velem:D :http://clover880903.mybrute.com

"Legjobbnak lenni nagyobb érdem, mint elsőnek lenni, mert végül a legjobbak lesznek az elsők is." Joan Laporta
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.03.11. 12:07:33

ozsimiki írta:Bob!

PCén tolod fifa11et online? ha igen, benne vagyok vmikor pár meccsben, akinek kosárhoz van érzéke ,annak focihoz is kell lennie.

Rámférne pár kemény meccs.
Ozsi sensei játszok PC-n is Fifat :lol:
Játszhatunk majd persze, én is régi motoros vagyok Fifaban, de ez az új rendszer picikét megizzaszt, szoknom kell még az irányítást gamepaddal, mert hát már nem elég csak 4 irányt kezelni mint mondjuk Fifa99-ben (legeslegjobb Amunike rulez)!
Próbálok előre magyarázkodni, ha nagyon elkapnál :lol:
Nyugi annyira nem játszok deffenzív játékot, mert olvastam egyszer picikét összekaptál egy sráccal az euróbarca fifa bajnokság forumán hogy csak a kontra meg vagdalkozás, de azért egy jó 4-4-2 nem vetek meg, esetleg 4-4-1-1t!
De erre csak jövő hétvégén tudunk visszatérni, de jelentkezem feltétlenül!

Neo köszönöm nincs harag, csak már Péntek van hosszú pihenés, és utazok délután Franciaországba és rohadtul nincs kedvem már dolgozni, s mennék már, ezért picikét nyügös vagyok, de ez off :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.03.11. 11:48:39

Bob!

PCén tolod fifa11et online? ha igen, benne vagyok vmikor pár meccsben, akinek kosárhoz van érzéke ,annak focihoz is kell lennie.

Rámférne pár kemény meccs.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2011.03.11. 11:41:21

Bocsi Bob!

Igen igazad van meg is találtam miután írtam. Csak annyira megkavart ez a vírusirtó, hogy belezavarodtam. Nem tudom mi lehetett a baj de az .exe file-t vírusosnak jelezte és szépen belerondított az egész játékba. Konkrétan nem indult. Futtattam egy Repair-t persze eredménytelen volt.
Töröltem újraraktam. Remélem menni fog.

Ha [auto_cenzúra] napod van linkelek egy videót. Picit hosszú de érdemes megnézni. Használható az egész élet során...
Íme: http://www.youtube.com/watch?v=7oYWqLcaUjw
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.03.11. 08:09:21

neobarca írta:Bob!

Mi lehet a baj? A vírusirtóm letörölt bár filet az nbaból most persze nem indul.
Viszont egyszerűen nem tanálom a save mappát.
Hogyan tudnám megtalálni? Win 7em van
C:Programfájlok(x86) :arrow: 2K Sports :arrow: NBA2K11
És itt tele van minden szarral de pl egy mappa sincs. Mi kell a mentéshez?
Saves mappát a C:\Users\[neved]\AppData\Roaming\2K Sports\NBA 2K11\Saves elérésnél találod!
Engedélyezni kell a rejtett fájlok megjelenítését!
Ez rendezés/mappa beállítások nézet fül majd legörgíted a rejtett fájlok részhez, ott bepucukázod a rejtett fájlok mappák megjelenítése karikát!

Picit bal lábbal keltem fel ez tény, de ne haragudj neobarca, ezt 2szer beírtuk már a topikba, sőt egyszer külön neked címeztem, mikor a roster fájlokat másoltad be!Már az bosszantó, ha valaki egy adott topikban nem olvas vissza ha nem is az egészet, de legalább 4-5 oldalt, de ezt ráadásul te már megkérdezted!
Nem ellened irányul, csak figyeljünk már oda ki mit ír a topikokba, s vegyük azt a 10-15 perc fáradságot és olvassunk már vissza!
Kép
Kép
Kép
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2011.03.10. 20:29:49

Bob!

Mi lehet a baj? A vírusirtóm letörölt bár filet az nbaból most persze nem indul.
Viszont egyszerűen nem tanálom a save mappát.
Hogyan tudnám megtalálni? Win 7em van
C:Programfájlok(x86) :arrow: 2K Sports :arrow: NBA2K11
És itt tele van minden szarral de pl egy mappa sincs. Mi kell a mentéshez?
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2011.03.10. 16:30:21

Na befejeztem az 5ik,a 6ik szezont is és már a 7iknek is a legvégén járok,ott 3-3ra áll a nagydöntő,a Nets az ellenfelem.

5ik szezon: Az alapszakaszt simán hoztam,a fináléban a Knickset vertem ki 4-3ra.

6ik szezon: Az alapszakaszt hoztam,a fináléban 4-0ra vertem a Nets-et.

Felállás maradt,ugyan 6ik szezon végén Durant Free Agencyre ment,vissza tudtam hozni.

Rose(96os)-Evans(állat,99)-Durant(98 )-Griffin(90)-Cousins(90)
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.03.09. 17:50:18

Előző rész tartalmából
Bob_Marley írta: Beestem a Po-ba elsőként 23-6al!Első kör Indiana, na már most az alapszakasz végén lesérült Allen (eltörte a csuklóját 4-6 hét), Indiana ellen lesérült Jeff Green (6-8 hét), majd miután kiejtettem a Pacerst 4:2vel, jöhetett a Heat!Első 2 meccs otthon sima győzelem, elsőn ráadásul 76 pontot engedtem nekik, én dobtam 102-t!
12 perces negyedekkel!
3ik meccs Miamiban szoros csatában köszönhetően, hogy a változatosság kedvéért Foyenak kiment a bokája 1-2 hét pihi, és már szinte nincs embere :lol: De meg lett és gondoltam ki is söpröm őket, de a 4iken beleszaladtam egy 20on felüli vereségbe, s itt jöt a legszebb sérülés, Ibaka 6-8 hónap!
Na 5ik meccsen a kórház a pálya szélén csapatom kis szerencsével de továbbjutott a Miamin :lol: Vezettek szünetben 8 ponttal 46-38ra, de egy Manny Harris nevű rookienak köszönhetően sültek a triplák és 62es overalljával bezúztam 27 pontot vele, s végül 94-87re nyertem :D
A főcsoportdöntőt a NYK-el fogom vívni az első meccsen elég csúnyán 128-87re zúztam le őket, hál istennek egyre jobban kezdek ráérezni a gamepadra, úgyhogy feljebb tolom superstarra a szintet, mert 20 pontos győzelmek már állandósultak!Visszatért a Knicks ellen Allen, s mindjárt egy 32 ponttal be is mutatkozott, Jeff Green viszont eléggé hiányzik, Garnett-Kristicen kívül nincs értelmes magas emberem, s ha fault problémák vannak akkor baj van :lol:
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése