Fantasy sport játékok

Játékok, Hattrick, Fantasy sportok
cfgbe
Barça C
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2011.12.15. 10:40:09

2013.03.26. 17:43:47

sziasztok erre a fantasy gamere márcsak kövi szezonban lehet regisztralni?
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2013.03.26. 16:59:34

neobarca írta:
Gareth Tello írta:Igen, nagyon megy neki, last 30 days average: 20,1 points, 4,3 rebounds, 7,7 assists. :)
És akkor a 6-8 FTM-ről és a 2 STL-ről nem is beszéltünk, ami sokkal fontosabb... :wink:

Wallnak egy hibája van, amit már korábban megkaptam. Nem tud 3-ast dobni. De hát Istenem. Ha hoz egy 25-4-8-2-1 es meccset 6-8 FTM-el, ki a francot érdekel? :lol: :lol: :lol:
Magamra ismertem. Annyit azért javítanék a dolgon, hogy én sosem mondtam, hogy Wall nem lenne jó játékos. Ezt az talán az bizonyítja a legjobban, hogy simában sérülten is ledraftoltam a 3. körben és ki is tartottam mellette végig. Amikor ajánlottad nekem én azt mondtam, hogy nem kell, mert a 3 pontos dobása megölne. Curry mellett a 3pt% nálam egy fogható kategória volt, amit legyilkolt volna Wall 14% körüli mutatója.
Egyébként benne most azt nem értem, hogy az oké, hogy a maxos szerződéséért játszik, ez látszik is és nem is titkolja. De egy 24%-os karrierátlagból hogy lehet hirtelen 50%, csak azért, mert valaki éppen odateszi magát. A pontok, az assistok, meg az összes ilyen kategória növekedését még értem, de valaki vagy tud dobni olyan távolságból, vagy nem. Szal számomra ez az egy statisztika ami nagy rejtély jelenleg a játékában.
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.03.26. 16:04:04

Gareth Tello írta:Igen, nagyon megy neki, last 30 days average: 20,1 points, 4,3 rebounds, 7,7 assists. :)
És akkor a 6-8 FTM-ről és a 2 STL-ről nem is beszéltünk, ami sokkal fontosabb... :wink:

Wallnak egy hibája van, amit már korábban megkaptam. Nem tud 3-ast dobni. De hát Istenem. Ha hoz egy 25-4-8-2-1 es meccset 6-8 FTM-el, ki a francot érdekel? :lol: :lol: :lol:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.03.26. 15:26:17

neobarca írta:Abszolút nem sajnálom tőled! Sőt! Kifejezetten örülök neki. Nagyon megy Wallnak a szekér és ez engem igazol! Egész évben azért hadakoztam a néppel, hogy Wall igen is jó és értékes gyerek. Össze fogja kapni magát. Mindenki leoltott. És tessék. Hetek óta kimagaslóan tólja.
Persze fantasy szempontból nem érte meg nekem ez a csere, pedig 26x lett vétózva, hogy menniyt nyerek vele, de akkor is nagyon örülök neki, hogy a tiéd lett. Te igazán akartad és meghálálta az öcskös... :wink:
Igen, nagyon megy neki, last 30 days average: 20,1 points, 4,3 rebounds, 7,7 assists. :)
Csak reménykedni tudok, hogy a következő idényben is hozza ezt a formáját. :P
Szóval kösz a srácot. :)
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.03.26. 15:15:04

Gareth Tello írta:Wall-t is sajnálhatod, most éppen szerény 47 pontot szórt. :lol:
Abszolút nem sajnálom tőled! Sőt! Kifejezetten örülök neki. Nagyon megy Wallnak a szekér és ez engem igazol! Egész évben azért hadakoztam a néppel, hogy Wall igen is jó és értékes gyerek. Össze fogja kapni magát. Mindenki leoltott. És tessék. Hetek óta kimagaslóan tólja.
Persze fantasy szempontból nem érte meg nekem ez a csere, pedig 26x lett vétózva, hogy menniyt nyerek vele, de akkor is nagyon örülök neki, hogy a tiéd lett. Te igazán akartad és meghálálta az öcskös... :wink:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.03.26. 15:01:46

neobarca írta:Már sajnálom, hogy nem cseréltem el veled Vucevicet Okafor-ra veled... :lol: :lol: :lol:
Wall-t is sajnálhatod, most éppen szerény 47 pontot szórt. :lol:

A sok sérülttel pláne érdekes lesz a befutó... :D
Bár még Game-nek hiányzik egy Harden out of season... :twisted:
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.03.26. 13:53:32

Slither írta:Nekem is az egesz PG sorom kidolt, es ki tudja Noah mikor jatszik ujra... mostantol kb az fog dolni, hogy kinek lesz tobb egeszseges jatekosa.
kanty írta:Garnett kidőlt kb. 2 hétre. Plusz Chandler se játszik, plusz Wade, plusz Nené. Hatalmas mélytorok lesz ez a hét. :roll:
Azért sajnálom, hogy ilyeneken múlik egy idény. Bár ha belegondolunk, a valóságban is így van sok esetben. :(

Minden esetre nem panaszkodhatunk, bent vagyunk a legjobb 4 között! Én akár kiesek most akár nem, elégedett leszek. Év elején is bátran keegyeztem volna ezzel az eredménnyel... :wink:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2013.03.26. 13:09:06

Nekem is az egesz PG sorom kidolt, es ki tudja Noah mikor jatszik ujra... mostantol kb az fog dolni, hogy kinek lesz tobb egeszseges jatekosa.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2013.03.26. 11:43:27

Garnett kidőlt kb. 2 hétre. Plusz Chandler se játszik, plusz Wade, plusz Nené. Hatalmas mélytorok lesz ez a hét. :roll:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.03.26. 10:01:12

Slither írta:Meg szerencse hogy a PO-ra ragyurtam, es osszegyujtottem a sok meccses embereket, igy lesz egy kis "tartalek".
Hát ezaz. Én is inkább ettől tartok. De ez a West-Vucevic duó iszonyat érzékenyen érint. Már sajnálom, hogy nem cseréltem el veled Vucevicet Okafor-ra veled... :lol: :lol: :lol:

Nah ESPN-t jól elcsesztem. Viszonylag könnyedén jutottam be a PO 5. helyén. Erre nem elfelejtettem beállítani a csapatot? 140ppntos hátrányt nem fogok sajnos tudni behozni... :cry:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2013.03.25. 15:36:40

Három játékosom is sérült, s van esély, hogy több meccset kihagyjanak. Egy hete még magamat mondtam volna esélyesebbnek, de azóta Game a fél csapatát lecserélte, ezzel nem kicsit erősödve. Meglátjuk mi lesz.

ESPN-en meglett az alapszakasz harmadik helye. Erre az elején abszolút nem számítottam. Kb. az első 2-3 hét azzal telt, hogy a felületet szoktam, jó néhányszor játékosokat sem raktam be.
De utána jól alakultak a dolgot, bár most ott is elég sok a sérültem. Azért jó lenne ott is egy kört menni. Bajnoki cím teljesen esélytelen, az egyik csapat nagyon kilóg a mezőnyből.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2013.03.25. 09:38:47

neobarca írta: Köszönöm a bizalmat, de sajnos itt már tényleg ki fog jönni a mérkőzés illetve a sérülések okozta gondok. West mellett Vucevicre sem számíthatok amit már tényleg nem fog a csapatom elviselni... :cry:
Nem kell felni, ugyanannyi serultem van, raadasul volt egy out-of-season serultem is Afflalo szemelyeben. :wink:
Meg szerencse hogy a PO-ra ragyurtam, es osszegyujtottem a sok meccses embereket, igy lesz egy kis "tartalek".

Sima ligaban viszont nem tett jot hogy a keret fele leserult, pedig nem is volt teljesen lehetetlen a dolog. :(
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.03.25. 09:16:01

Gareth Tello írta:Nostradamus vagyok. 8) :D
El se hiszem, hogy sikerült. :lol: Pedig kevesebben is voltunk, West sérülése pedig egész héten nem jött rendbe. Folyamatosan szívtam a sérülésekkel a héten de csak meglett. Beszarás... \:D/ \:D/ \:D/
Gareth Tello írta:Brutál meccsek jönnek most is, a kanty-Game-szuperrangadó ilyen csapatokkal az évszázad mérkőzése, no meg a Slither-neo sem lesz semmi.
Ha tippelni kéne a továbbjutókra, akkor most kantyOT és neót mondanám.
Hajrá, fiúk! :)
Köszönöm a bizalmat, de sajnos itt már tényleg ki fog jönni a mérkőzés illetve a sérülések okozta gondok. West mellett Vucevicre sem számíthatok amit már tényleg nem fog a csapatom elviselni... :cry:
Bárrrrrrr ha úgy vesszük, hogy a macik ellen is buktát jósoltam magamnak, aztán viszonylag "könnyen" meglett... Főleg, hogy azt is megmndtad. Ha most is bejön, Te leszel az új kabalám! :lol: :lol: :lol:

kanty-game brutál lesz... én inkább Game papára tenném a voksomat, de majd meglátjuk. Minden esetre szívesebben mérkőztem volna inkább Game bácsival. Őt idáig mindig elkapáltam... :P

Na akkor hajrá! The show must go on! :-({|= :-({|= =D>
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.03.25. 08:20:12

Gareth Tello írta:Kamaj-neo párharc amúgy elég szoros egyelőre, ha tippelni kéne a továbbjutóra, akkor most neót mondanám.
Nostradamus vagyok. 8) :D

Brutál meccsek jönnek most is, a kanty-Game-szuperrangadó ilyen csapatokkal az évszázad mérkőzése, no meg a Slither-neo sem lesz semmi.
Ha tippelni kéne a továbbjutókra, akkor most kantyOT és neót mondanám.
Hajrá, fiúk! :)
Avatar
Ordog
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3013
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:54:45
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2013.03.25. 04:47:21

Vége az első körnek!

Benne vagyok a legjobb 4-ben, én már elégedett is vagyok a szezonommal. Köszönöm Vágó úr én megállok! :lol:

Game-nek nem volt szerencséje idén ellenem, így volt ez most is. Az FG%-ot és az FT%-ot alig-alig vittem el, kellettek nagyon a győzelemhez. Most jöhet NBAiley az elődöntőben, én egy 6-6-tal simán elégedett lennék:D A ehetünk x-re végződött volna, ahogy összevetettem a statisztikai számokat.

A másik ágon remélem Cumbee Dwight nélkül is ki tudja verni az első kiemeltet, mert brutál egy csapata van:P

Sok sikert srácok! GOGO!
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2013.03.23. 17:53:54

Gareth Tello írta:
Slither írta:Afflalo szezonjának végével az én szezonomnak is kb lőttek. :(
Most néztem én is, ezért utálom az NBA-fantasyt, egy jól felépített szezonnak egy pillanat alatt véget vethet egy sérülés. :? De amúgy jó csapatod van, nem veszett még el minden!

Közben pedig átvettem a vezetést a College Basketball-ligában... :lol:
Sajnos ez van minden fantasy-ban, de a valóságban is. :(

Sima ligában épp hogy volt esélyem, most már annyi sincs, keeperben meg annyit erősödött a kanty-Game páros, hogy egy ilyen szintű játékos sérülése nem nagyon fér bele.

Az NBA1.hu III. osztályban megvan a feljutás, így az annyira nem gáz, és a 4. ligában ahol nálam volt Afflalo, ott talán megoldható a dolog FA-ról.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.03.23. 17:47:35

Slither írta:Afflalo szezonjának végével az én szezonomnak is kb lőttek. :(
Most néztem én is, ezért utálom az NBA-fantasyt, egy jól felépített szezonnak egy pillanat alatt véget vethet egy sérülés. :? De amúgy jó csapatod van, nem veszett még el minden!

Közben pedig átvettem a vezetést a College Basketball-ligában... :lol:
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2013.03.23. 17:45:07

Afflalo szezonjának végével az én szezonomnak is kb lőttek. :(
Avatar
Firefox
Capitá del Barça
Hozzászólások: 772
Csatlakozott: 2011.06.03. 21:06:35

2013.03.23. 17:18:11

Hai! Akinek akad otthon PANINI idei BL kártyája, az legyen szíves a kártya(/ák) hátoldaláról leírni nekem a kódot. Fontos lenne! Köszönöm! 
Gracias Pep Guardiola! Visca el Barcaaaaa!!!
Fuc*k off Madrid!
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.03.22. 20:05:54

Bob_Marley írta:Ugyanannyi pickem lesz mint másnak :P
* túl sok jó picked lesz. :D

Kamaj-neo párharc amúgy elég szoros egyelőre, ha tippelni kéne a továbbjutóra, akkor most neót mondanám.

Ez a College Basketball Tournament Pick'em vagy mi meg vicces dolog, full random jelölgettem be a továbbjutókat, erre egyelőre a második helyen állok ebben az nb1.hu-s ligában. :lol:
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19614
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.03.21. 20:54:28

Ugyanannyi pickem lesz mint másnak :P
Még mindig van aki érdekes lehet embereknek.kamaj-neo ugyanazokat küldtem el mindkettőtöknek (nyilván a ti játékosaitok mások ::D ) 6-6ra álltok így valamelyikőtök a hetet is biztosabban behúzhatná, plusz azért erősítenétek nem kicsit a csapatotokon.Úgyhogy hajrá-hajrá :D
Kép
Kép
Kép
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.03.21. 20:43:16

Hoppá, nem lesz így jó, Bob, túl sok picked lesz. :D
Amúgy így elsőre egyikkel sincs bajom, de lehet, hogy vétózok majd egyet-kettőt, csak hogy örüljetek. :twisted: Na jó, nem.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19614
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.03.21. 20:26:11

Páran aktivizáljátok magatokat, kamaj neo küldtem ajánlatot.
Van pár emberem aki azért elég értékes lehet, még ha pont most a héten hoznak rossz napokat.Mayo-Deng-Rubio mind-mind értékes ember a PO-ban de ott van Bosh vagy éppen Kemba Walker tele vagytok olyan emberekkel akiknél ők azért csak jobbak :D


Tocy írta:De könyörgöm, mi van ha más nem így gondolkozik? Mindenki gondolja azt, mint te? Másnak nem olyan fontos a draftcetli, mert ő a mában él, és a mában gondolkozik. Aztán akkor mi van? Ha meg neki megéri, akkor ne te döntsd el, hogy cserélhet-e vagy nem...
Ki ne találd már én hogy én döntöm el, hogy ki cserél meg ki nem :D
Továbbra is nem egy vétó kell hozzá, lehet valaki másképp gondolkodik nincs ezzel baj, de attól még magyarázd meg nekem, miért nem vétó ha 2-2 csere egyenlő de még az egyik jobb draftlehetőséghez jut (mindegy hogy most olyat húz aki lehet soha nem lép pályára, a lehetősége nagyobb)

Én már kifejtettem miért fontos a draftcetli, s ezért nem értek egyet Cumbeeval, mert a bőven lehet már készülni akár 2-3 évvel későbbre is.Itt vagyok én, idén feladtam az első körömet, hogy betudjak jutni a rájátszásba, ez volt a cél, megtörtént, jövőre bízom még így a draftomban illetve, Anthony-Griffin-Howard közül szeretnék elcserélni valakit, hogy ismét biztosítsam a jövőmet, a draftoltak közül megtartok valakit 3iknak, de az azutáni évre előrébbről tudok draftolgatni, s így tovább szisztematikusan begyűjtögetni mindig egy kicsit előrébb, lehet jövőre teszem azt 2 első körösöm lesz, de akkor egyet beváltok esetlegesen egy másik első körösre, s jó embereket beváltok előrébb lévő cetlire.
S igen inkább beáldozok jó pár évet, mintsem elessek a jövőm adta lehetőségtől, ezért féltem a draftcetlijeimet.Mert az jelenti számomra minden évre az esélyt hogy erős legyek.Értékek változnak ez teljesen igaz, ezért nem is biztos hogy mindig az a jó keeper aki adott évben jó, példának okáért Kobe már annyira nem megtartandó emberke, de egy fiatalabb inkább, jó forgatással eltudom érni hogy teszem azt 6ik évre nagyon jó helyeken tudok draftolni és a 3 megtartott emberem is erős.
Adott évben meg minek erőlködjek ha látom hogy nincs értelme?Amit a szezonra elterveztem, sikerült elérni, én nem fogok feladni egy következő szezont csak azért hogy belutrizzam hogy idén nyerek.Game-Slither-kanty csapata jóval erősebb mint az enyém, van pár kategória pl pati, blokk amivel egész évben szenvedek, na meg ugye TO, FT% és FG% is :D Szerezhetnék akár jobb játékosokat a drafthelyeimért, de nem látom semmi értelmét, mert döntően nem tudom ezeket a kategóriákat nagyon javítani, s nem is akarom mert esélytelen, ráadásul nem is izgat hogy nyerek-e vagy sem, mert nem tartom vérre menő küzdelemnek, ilyen lóti fóti dolgokban soha "nem akarok" nyerni, élvezem a játékot a lehetőségekhez képest (kategória :twisted: )s ennyi, vannak mini céljaim úgy tervezem hosszú távon tudok "beérni". Hetet nem adom fel, ha nem Game lett volna az ellenfelem már rég feladtam volna, így ez presztízsmeccs, egy kört még szeretnék menni, akkor az bónusz lenne az idei évre.Ezért is várom a mai napot hogy alakul ha becsődölnek megint az emberek, felesleges még ezt az 1 kört is erőltetni.Plusz nem akartam hogy bárki is kitalálja hogy összejátszás van stb, ezért nem kezdtem el "tankolni" már a Po elején.Ahogy esélytelen vagyok a héten már az összejátszás "gyanúja" sem áll fenn.

De levezetem Griffin-Howard-Melo a 3 megtartott emberem, jövőre draftolok meglátom hogy állok egyiket megpróbálom elcserélni egy 1-2-3 kör valamelyikére s azok közül akit draftoltam megtartok valakit, lesz mondjuk 2 első körösöm, jön Wiggins a draftra :D Már adott esetben van egy Anthony-Wiggins-Griffin 3as pakkom remélhetőleg a másik első körössel is használhatót tudok draftolni, így van egy feleslegem, megint beváltom lehetőség szerint draft helyekre, meg a többieket is, így az alap 3asom megvan, de a 4ik évre lenne mondjuk 2 első körös 2 második körös 2 harmadik körös.Saját draftomban meg bízok annyira, hogy ezzel eltudok indulni úgy hogy ne kellejen egész évben szenvedni.
Elméleti sík az egész, de ebben még mindig több rációt látok, hogy 4-5 év múlva lehessen az első 3 körből 2 draftcetlim mintsem megpróbálni megnyerni egy olyan szezont ami már rég elveszett.Plusz jövőre jön Eazzy csapata ami jóval erősebb lesz mint pl az enyém, Slither szintén, Game szintén, te stb.Én akkor szeretnék beérni, vagy legalábbis megpróbálni mikor nagyobb esélyem van mint nektek.Szerencsefaktor a drafton játszik, a lehetőségemet próbálom növelni.

szerk: hú de népszerű lettem :D Mai napot megvárom, úgyis csak holnap jár le a cserehatáridő.

BREAKING NEWS - NBA - Knicks F Carmelo Anthony (27.5 ppg) to return Wednesday vs. Magic after missing 3 games with sore knee
Nem szeretem a tagot, de ma dobáljon mint az állat, mert nagyon kellene, főleg hogy Harden a túloldalt, s tuti dob vagy 40et "szakáll"
Úgyhogy ennyi jó hír már van, Melo a parketten, hadd szóljon.

szerk2: hallelujah becsődölt az egész csapat eddig a héten, ezzel ki is estem pedig még csak 3 nap ment le.Holnap lehet agyalni ezerrel, s még a Celtics is vesztésre áll :twisted: Gyönyörű egy nap, pedig ebben a Szerdában bíztam, 180 pontot jósolt a yahoo lesz belőle talán 100 pont....Game grat.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2013.03.20. 22:30:39

kamaj írta: Dehogy adtam fel. Én mindig is a megérzésemre hallgatva döntök, és bár néha nem jól, de én így szeretek játszani. Sokkal rosszabb cserékkel találtak meg, komolyan egynehányon nevettem is, ahhoz képest ez szerintem korrekt. Azt nem néztem meg, ki hány meccset fog még játszani, ennyire nem mélyedtem bele az egészbe, de a helyezésem is mutatja mindkét ligában, hogy annyira rosszul nem döntögetek, még ha néha az ellenkezője is látszik. :)


(Amúgy meg emlékszem, hogy az NFL ligában is sokan lehúztak, hogy rossz döntést hoztam a drafton, meg hogy Peterson is rossz lesz, de mégis behúztam szóval... :P) :D
NFL fantasy teljesen más tészta, meg nem is értek annyira hozzá (kb. 10 játékost ha megtudtam volna nevezni szezon előtt), szóval azt hagyjuk. :D

Visszatérve a cserédre, tényleg csak érdekelt, hogy miért lépted meg a dolgot. Ha úgy érzed, hogy jól jössz ki belőle, akkor hajrá.

A vétózásnál a vétók számának emelését csak úgy tudjuk majd megoldani, hogy mindenki beírja hogy igen vagy nem, és utána commisioner elfogadja/elutasítja a cserét. Sajnos nincs lehetőség pontos beállításokra...

@Bob: Küldök egy cserét, aztán majd holnap gondolkozhatsz rajta. :wink:
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2013.03.20. 22:25:20

Bob, küldtem egy ajánlatot, szerintem korrekt, kérlek nézd meg. Jó lenne, ha még ma este meg tudnánk egyezni. :)
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Válasz küldése